Přihlášky závodu: 1. závod Pražského poháru žactva

Datum:
15.05.2013
Místo konání:
Praha- Bohnice
Pořadatel:
DKP - Oddíl OB Kotlářka
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP0350 Vondrová Magdaléna SK OK 24 Praha C 20 Kč
MFP0551 Šimšová Pavla Matfyz Praha C 428269 20 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C 20 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 20 Kč
LME0450 Beníšková Klára Barbora SK Los Mělník 20 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 20 Kč
DKP0355 Marková Marie Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
NNN0023 Kozlová Taťána Neregistrovaní 20 Kč
NNN0035 Solarová Tereza Neregistrovaní 20 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 20 Kč
91C0007 Bajerová Kateřina Kroužek OB při ZŠ Senohraby 20 Kč
91C0008 Kocábková Alžběta Kroužek OB při ZŠ Senohraby 20 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice zapůjčit 20 Kč
DKP0453 Doubková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0352 Müllerová Tina Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0455 Zbořilová Kamila Františka Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0454 Oliveriusová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 20 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 20 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 20 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 20 Kč
DKL0151 Geislerová Aneta KOB Kladno C 2042535 20 Kč
MFP0250 Sládečková Barbora Matfyz Praha C 448934 20 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 20 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 20 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 20 Kč
LME0150 Vlachovská Zuzana SK Los Mělník C 20 Kč
DKP0252 Kamzíková Andrea Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 20 Kč
TAP0251 Turinská Magdalena KOB Tretra Praha C 53644 20 Kč
SLP0250 Svátková Jana OOB Slavia Praha C 20 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 0 20 Kč
ROZ0151 Lebedová Anna OK Roztoky C 7948 20 Kč
ROZ0250 Chalupová Aneta OK Roztoky C 30 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 20 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 20 Kč
KPY9950 Tomešková Monika SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 20 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 20 Kč
MFP9952 Rohlíčková Františka Matfyz Praha C 438645 20 Kč
MFP9951 Rohlíčková Anežka Matfyz Praha C 438646 20 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 20 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 20 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 20 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník 20 Kč
DKP0050 Műllerová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0051 Marková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 20 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 20 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 20 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 20 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 20 Kč
MFP0500 Kulhan Matyáš Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0304 Rýc Jakub Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 20 Kč
MFP0503 Hudos Václav Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0400 Mucha Ondřej Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0502 Jiroušek Šimon Matfyz Praha C 20 Kč
NNN0004 Mrázek Ondra Neregistrovaní 20 Kč
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 20 Kč
DKL0300 Swart Benjamín KOB Kladno C 20 Kč
91C0003 Kos Jakub Kroužek OB při ZŠ Senohraby 20 Kč
91C0004 Kopecký Vít Kroužek OB při ZŠ Senohraby 20 Kč
91C0005 Kos Vojtěch Kroužek OB při ZŠ Senohraby 20 Kč
91C0006 Dvořák Richard Kroužek OB při ZŠ Senohraby 20 Kč
VSP0404 Gajda Martin USK Praha C 436445 20 Kč
VSP0405 Baldrián Tomáš USK Praha C 8277 20 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 20 Kč
LME0402 Duchoslav Radek SK Los Mělník C 20 Kč
LME0500 Hampl Jakub SK Los Mělník C 20 Kč
LME0501 Vlachovský Matěj SK Los Mělník C 20 Kč
LME0502 Vlachovský Vojtěch SK Los Mělník C 20 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 20 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C zapůjčit 30 Kč
EKP0098 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha 30 Kč
SLA0501 Ježek František SKOB Slaný C 436402 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 20 Kč
OKP0600 Vondra Jonáš SK OK 24 Praha C 20 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C 20 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 20 Kč
DKL0600 Oubrecht Petr KOB Kladno C 20 Kč
91C0001 Kopecký Jonáš Kroužek OB při ZŠ Senohraby 20 Kč
91C0002 Kopecký Štěpán Kroužek OB při ZŠ Senohraby 20 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0402 Mareček Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KAM0400 Hejsek Lukáš OK Kamenice C 2051541 20 Kč
ROZ0400 Lebeda Jan OK Roztoky C 0 20 Kč
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 20 Kč
NNN0034 Solar Adam Neregistrovaní 20 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 20 Kč
MFP0200 Rohlíček Alois Matfyz Praha C 438636 20 Kč
MFP0203 Rejnek Lukáš Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 20 Kč
ODV0201 Riegr Jakub TJ Aero Odolena Voda C 428268 20 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 20 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 20 Kč
MFP0300 Šimša Martin Matfyz Praha B 218785 20 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 20 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha C 20 Kč
DKP0202 Lustig Adam Oddíl OB Kotlářka C 515410 20 Kč
MFP0201 Votruba Jan Matfyz Praha C 20 Kč
SLA0200 Hrdlička Jan SKOB Slaný C 439143 20 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 20 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 442844 20 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 20 Kč
DKP0206 Doubek Kryštof Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0102 Hrubec Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0104 Hrubec Michael Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 20 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 20 Kč
DKP0201 Vatutin Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0106 Tesařík Jáchym Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 20 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C 20 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice C 425596 20 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice C 436446 20 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 20 Kč
KAM0204 Hejsek Filip OK Kamenice C 2050496 20 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 20 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 20 Kč
PGP0202 Janas Petr SK Praga 30 Kč
NNN0043 Niedetzký Richard Neregistrovaní 30 Kč
ROZ0201 Gaydečka Eliáš OK Roztoky C 30 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 30 Kč
ROZ0101 Jirásek Kryštof OK Roztoky C 7944 30 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428228 20 Kč
OKP0000 Vondra Matěj SK OK 24 Praha C 51866 20 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 20 Kč
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C zapůjčit 20 Kč
DKL0001 Oubrecht Tomáš KOB Kladno C 20 Kč
PGP0002 Obuškevič Vojtěch SK Praga C zapůjčit 20 Kč
MFP9900 Thein Filip Matfyz Praha C 20 Kč
DKP0003 Diestler Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0005 Tomek Matouš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP9904 Višňa Matěj Oddíl OB Kotlářka B 980343 20 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 20 Kč
KAM9904 Chaloupka Dominik OK Kamenice C 20 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP7250 Vondrová Kateřina SK OK 24 Praha C 51685 20 Kč
MFP0699 Jiroušková Barbora Matfyz Praha 20 Kč
NNN7650 Žáková Magda + 2 Neregistrovaní 20 Kč
NNN0005 Mrázek Vavřinec Neregistrovaní 20 Kč
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 20 Kč
ZBP0950 Broumová Johanka OOB SK Zbraslav 20 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 20 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice zapůjčit 20 Kč
EKP1054 Kalinová Barbora VŠTJ Ekonom Praha C 20 Kč
VSP0606 Meier David USK Praha C 232246 20 Kč
VSP0900 Kučera Jakub USK Praha C 2032189 20 Kč
VSP0950 Kučerová Kateřina USK Praha C 1398983 20 Kč
LME0950 Šimková Anežka SK Los Mělník C 416325 20 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice 2053549 20 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 20 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 20 Kč
NNN0033 Solar Daniel Neregistrovaní 20 Kč
NNN0041 Řeháková Karolína Neregistrovaní 20 Kč
NNN0042 Řeháková Ludmila Neregistrovaní 20 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 20 Kč
MFP1050 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha 20 Kč
NNN0044 Niedetzký Jakub Neregistrovaní 30 Kč
(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 20 Kč
SLP6951 Klofáčová Romana OOB Slavia Praha C 51364 20 Kč
KPY9850 Nováková Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
KAD7250 Jandová Lenka Originální Vivalín Team Kadaň C 301670 20 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 20 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 20 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 20 Kč
MFP7101 Rohlíček Jan Matfyz Praha C 438622 20 Kč
MFP7551 Rožková Petra Matfyz Praha 428270 20 Kč
MFP9750 Stehlíková Anna Matfyz Praha C 553447 20 Kč
MFP9852 Šachová Barbora Matfyz Praha C 448938 20 Kč
ODV4100 Kuneš Vratislav TJ Aero Odolena Voda C 361985 20 Kč
ODV5300 Koutný Ivan TJ Aero Odolena Voda C 49610 20 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 20 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 20 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 20 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 20 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 20 Kč
MFP7809 Rejnek Tomáš Matfyz Praha 20 Kč
MFP7299 Hudosová Gabriela Matfyz Praha 20 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 20 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha 20 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 20 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 20 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 20 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 20 Kč
CHC8601 Sýkora Bohumil K.O.B. Choceň C 9563 20 Kč
EKP88 Štembergová Lucie VŠTJ Ekonom Praha 20 Kč
NNN0015 Nováková Zdenka Neregistrovaní 20 Kč
NNN0016 Novák Matouš Neregistrovaní 20 Kč
MKP8850 Posluhová Petra SK GORDIC Praha Kačerov C 336744 20 Kč
NNN7500 Preclik Vít Neregistrovaní 20 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 20 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 20 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C 20 Kč
DKL7250 Oubrechtová Jaroslava KOB Kladno C 20 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Orienteering C 53291 20 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice zapůjčit 20 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka 20 Kč
DKP9654 Kubenová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
NNN0021 Glas Petr Neregistrovaní 20 Kč
NNN0026 Vrátná Martina Neregistrovaní 20 Kč
KAM6650 Šafková Petra OK Kamenice C 51278 20 Kč
KAM6604 Šafka Jan OK Kamenice C 20 Kč
JHB5702 Hrstka Vladislav TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52357 20 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 20 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 20 Kč
SLP6701 Svátek Vojtěch OOB Slavia Praha C 20 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 20 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 20 Kč
KAM6900 Hejsek Jiří OK Kamenice 20 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 20 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 20 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 20 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 20 Kč
93C0004 Kounovská Adéla Datacentrum systems & consulting, a.s. 20 Kč
93C0005 Průša Vlastimil Datacentrum systems & consulting, a.s. 20 Kč
EKP0099 Bolehovská Iva Bolehovská VŠTJ Ekonom Praha 30 Kč
NNN0051 Voráčková Eliška Neregistrovaní 30 Kč
PGP8455 Ježková Klára SK Praga C 51659 30 Kč
NNN0052 Berková Květa Neregistrovaní 30 Kč
NNN0053 Táborský Ondřej Neregistrovaní 30 Kč
SLA9750 Ježková Kateřina SKOB Slaný B 8671 30 Kč
(88)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 20 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 20 Kč
TAP7807 Pěkný Michal KOB Tretra Praha C 232111 20 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 20 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 20 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 20 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 20 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 20 Kč
PGP8950 Miśkiewicz Martyna SK Praga C zapůjčit 20 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 20 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 20 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 20 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 20 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 20 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 20 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 20 Kč
ODV9805 Novák Aleš TJ Aero Odolena Voda B 428285 20 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 20 Kč
NNN0001 Vokurková Tereza Neregistrovaní 20 Kč
NNN0002 Vokurková Tereza 2 Neregistrovaní 20 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 20 Kč
NNN0003 Beneš Miroslav Neregistrovaní 20 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 20 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 20 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 20 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 20 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 20 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 20 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 20 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 20 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 320286 20 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 20 Kč
MFP7702 Sládeček Petr Matfyz Praha C 448937 20 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51706 20 Kč
NNN0011 Merta Ladislav Neregistrovaní 20 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 207856 20 Kč
NNN0012 Veselý Vojtěch Neregistrovaní 20 Kč
NNN0013 Homolka Jan Neregistrovaní 20 Kč
CHC8851 Pěluchová Daniela K.O.B. Choceň C 9549 20 Kč
TUR8652 Šenkýřová Jana OOB TJ Turnov C 7772 20 Kč
EKP8608 Štemberg Milan VŠTJ Ekonom Praha C 438648 20 Kč
NNN0017 Nováková Alice Neregistrovaní 20 Kč
NNN0018 Bendová Karolína Neregistrovaní 20 Kč
NNN0019 Bulva Radek Neregistrovaní 20 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 20 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 20 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 20 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 20 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 20 Kč
TBM8954 Matějková Hana KOS TJ Tesla Brno C 416154 20 Kč
VSP5450 Horová Magda USK Praha C 9782 20 Kč
VSP7752 Gajdová Kristina USK Praha C 52283 20 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 20 Kč
DKP7850 Jančová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
FSP7612 Hrouda Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 232957 20 Kč
PGP8753 Hrstková Vladěna SK Praga R 995881 20 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 20 Kč
NNN0024 Budínová Radka Neregistrovaní 20 Kč
NNN0025 Sudre Frédéric Sudre Neregistrovaní 20 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 20 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 20 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 20 Kč
LBE9701 Kalista Michael TJ Lokomotiva Beroun B 7003035 20 Kč
LBE9700 Goj Tomáš TJ Lokomotiva Beroun A 20 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 20 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 20 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 20 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 0 20 Kč
FSP8950 Pavlíková Romana VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 434826 20 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 20 Kč
93C0001 Krejčí Bronislav Datacentrum systems & consulting, a.s. 20 Kč
93C0002 Hankovcová Lenka Datacentrum systems & consulting, a.s. 20 Kč
93C0003 Škvorová Zuzana Datacentrum systems & consulting, a.s. 20 Kč
NNN0031 Holanovi Petr a Lucie Neregistrovaní 20 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 52282 20 Kč
NNN0032 Kozubek Petr Neregistrovaní 20 Kč
NNN0036 Solarová Zuzana Neregistrovaní 20 Kč
NNN0037 Solar Jan Neregistrovaní 20 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 20 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 20 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 30 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 20 Kč
LME7400 Švihla Tomáš SK Los Mělník C zapůjčit 30 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 30 Kč
SNA8551 Schütznerová Lucie TJ START Náchod C 9622 30 Kč
KAM6450 Klinkerová Jitka OK Kamenice C 49155 30 Kč
OKP9750 Nováková Adéla SK OK 24 Praha C 232750 30 Kč
SLA9701 Ježek Ondřej SKOB Slaný A 52624 30 Kč
celkem přihlášených: 311, vklad: 6450 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.