Přihlášky závodu: 2. závod Pražského poháru žactva

Datum:
22.05.2013
Místo konání:
Praha - Krčský les, Velký altán
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     H10     H10L     H12     H14     HDR     T3     T5    
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha C 20 Kč
MFP0455 Pokorná Adéla Matfyz Praha C 20 Kč
EKP0351 Janečková Josefína VŠTJ Ekonom Praha C 438606 20 Kč
VSP0455 Beranová Hana USK Praha C 2021831 20 Kč
VSP0456 Štraitová Jolana USK Praha C 2021830 20 Kč
VSP0457 Nosková Barbora USK Praha C zapůjčit 20 Kč
DKP0355 Marková Marie Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka C 2051523 20 Kč
LBE0550 Vaníčková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 20 Kč
OKP0350 Vondrová Magdaléna SK OK 24 Praha C 51685 20 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice C 442879 20 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB0550 Kubcová Anna KOB Dobruška C 7258 20 Kč
81C0650 Mácová Štěpánka Cirkus Čakovice 20 Kč
LME0660 Alblová Zuzana SK Los Mělník C 206359 20 Kč
PGP0451 Haková Michaela SK Praga C 2051549 20 Kč
VSP0751 Baldriánová Eva USK Praha C 888639 20 Kč
DKP0551 Horáčková Michaela Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0454 Oliveriusová Tereza Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
PGP0651 Přibíková Agáta SK Praga C 303955 20 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka B 7200326 20 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C zapůjčit 20 Kč
DKL0150 Horychová Zuzana KOB Kladno C 515197 20 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 897371 20 Kč
MFP0150 Šimšová Barbora Matfyz Praha C 428243 20 Kč
PGP0150 Kuncová Vendula SK Praga C 2053556 20 Kč
DKP0150 Najmanová Agáta Oddíl OB Kotlářka C 897356 20 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 20 Kč
MFP0151 Vyhnálková Marie Matfyz Praha B 2019236 20 Kč
MFP0250 Sládečková Barbora Matfyz Praha C 448934 20 Kč
ROZ0150 Čermáková Kateřina OK Roztoky C 0 20 Kč
ROZ0151 Lebedová Anna OK Roztoky C 7948 20 Kč
VSP0254 Beranová Eva USK Praha C 2021832 20 Kč
VSP0255 Nosková Klára USK Praha C zapůjčit 20 Kč
DKP0252 Kamzíková Andrea Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0153 Váňová Edita Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
TAP0251 Turinská Magdalena KOB Tretra Praha C 53644 20 Kč
KAM0252 Chaloupková Hana OK Kamenice C 442850 20 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice B 20 Kč
SLP0251 Vylítová Lenka OOB Slavia Praha C 20 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 20 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 682363 20 Kč
LME0050 Machová Marie SK Los Mělník 20 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 515401 20 Kč
KPY9950 Tomešková Monika SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 20 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 20 Kč
MFP9950 Sieglová Eliška Matfyz Praha B 443101 20 Kč
MFP9952 Rohlíčková Františka Matfyz Praha C 438645 20 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 20 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 20 Kč
DKP0051 Marková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0050 Műllerová Eliška Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 20 Kč
SLP9951 Svátková Anna OOB Slavia Praha C 20 Kč
MFP0051 Šrámková Hana Matfyz Praha B 2031355 40 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SLA0300 Kolář Matyáš SKOB Slaný C 897393 20 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 20 Kč
KPY0301 Miřácký Adam SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
PGP0303 Stauch Tomáš SK Praga C zapůjčit 20 Kč
TAP0302 Trefný Matěj KOB Tretra Praha C 20 Kč
DKL0300 Swart Benjamín KOB Kladno C 20 Kč
MFP0301 Rožek Vilém Matfyz Praha C 428211 20 Kč
MFP0304 Rýc Jakub Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0500 Kulhan Matyáš Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0501 Rožek Vojtěch Matfyz Praha C 301644 20 Kč
MFP0502 Jiroušek Šimon Matfyz Praha C 20 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 9982 20 Kč
VSP0409 Nosek Daniel USK Praha C zapůjčit 20 Kč
MFP0400 Mucha Ondřej Matfyz Praha C 20 Kč
DKP0600 Tichý Hubert Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0304 Váňa Vilém Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
LBE0500 Vaníček Josef TJ Lokomotiva Beroun C 20 Kč
KAM0301 Chaloupka Viktor OK Kamenice C 443069 20 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C 20 Kč
KPY0400 Zelenka Vincent SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C zapůjčit 20 Kč
TAP0501 Černý Matouš KOB Tretra Praha C 20 Kč
TAP0402 Černý Antonín KOB Tretra Praha C 20 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 20 Kč
ROZ0400 Lebeda Jan OK Roztoky C 0 20 Kč
VSP0605 Nidetzký Jakub USK Praha C 20584950 20 Kč
VSP0701 Štrait Vilém USK Praha C zapůjčit 20 Kč
DKP0301 Gray Philip Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
OKP0600 Vondra Jonáš SK OK 24 Praha C 20 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0108 Havelka Ondřej KOB Tretra Praha C 20 Kč
PGP0203 Sobotka Vojtěch SK Praga C 682364 20 Kč
TAP0103 Longin Jan KOB Tretra Praha B 981814 20 Kč
DKL0102 Melichna Matěj KOB Kladno C 20 Kč
DKL0200 Svoboda Luděk KOB Kladno C 20 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha C 20 Kč
MFP0200 Rohlíček Alois Matfyz Praha C 438636 20 Kč
MFP0201 Votruba Jan Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0202 Macura Sebastian Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0203 Rejnek Lukáš Matfyz Praha C 20 Kč
MFP0205 Vedral Tomáš Matfyz Praha C 20 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 20 Kč
VSP0201 Nidetzký Richard USK Praha C 2058496 20 Kč
DKP0102 Hrubec Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0104 Hrubec Michael Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 20 Kč
DKP0208 Pleskot Jiří Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka C 981832 20 Kč
DKP0201 Vatutin Štěpán Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
KAM0202 Škvor Adam OK Kamenice C 425596 20 Kč
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice B 51730 20 Kč
KAM0110 Voženílek Adam OK Kamenice C 20 Kč
KAM0104 Blaha Petr OK Kamenice B 2053550 20 Kč
KAM0207 Renda Michal OK Kamenice C 446427 20 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice B 51745 20 Kč
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice C 436446 20 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 20 Kč
ROZ0103 Andres Martin OK Roztoky C 0 20 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 20 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 40 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0004 Vacek Jan SK Praga C zapůjčit 20 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 20 Kč
PGP0002 Obuškevič Vojtěch SK Praga C 20 Kč
KPY0000 Novák Josef SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 20 Kč
MFP0000 Pockley Jakub Matfyz Praha C 20 Kč
MFP9900 Thein Filip Matfyz Praha C 20 Kč
MFP9901 Jiroušek Matyáš Matfyz Praha C 2031354 20 Kč
DKL9900 Postolka Jáchym KOB Kladno C 888621 20 Kč
DKP9900 Lanz Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
ODV0000 Kdýr Matěj TJ Aero Odolena Voda C 428228 20 Kč
ODV9904 Lafek Jan TJ Aero Odolena Voda 20 Kč
DKP9902 Brož Jan Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP0003 Diestler Matyáš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
DKP9906 Šroller Lukáš Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
OKP0000 Vondra Matěj SK OK 24 Praha C 51866 20 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 20 Kč
MFP0001 Libiger Lukáš Matfyz Praha C 40 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0602 Bulíř Jáchym KOB Tretra Praha C 20 Kč
NNN0600 Moravec Michal Neregistrovaní 2031347 20 Kč
81C0750 Mácová Natálie Cirkus Čakovice 20 Kč
SRK0700 Pohl Lukáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 20 Kč
DKP0452 Kalousková Amálie Oddíl OB Kotlářka C 20 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 20 Kč
MFP0699 Jiroušková Barbora Matfyz Praha 20 Kč
MFP0899 Pokorný Vojtěch Matfyz Praha 20 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky C 7941 20 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 52300 20 Kč
VSP0854 Ehlerová Anna USK Praha C 515970 20 Kč
LBE1151 Vaníčková Eliška TJ Lokomotiva Beroun C 20 Kč
OKP7250 Vondrová Kateřina SK OK 24 Praha C 51685 20 Kč
KAM0752 Blahová Karolína OK Kamenice 2053549 20 Kč
(58)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KPY7350 Martínková Kateřina SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 40 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 40 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 40 Kč
DKP8401 Matoušek Petr Oddíl OB Kotlářka C 2049575 40 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 887925 40 Kč
81C0050 Mácova Martina Cirkus Čakovice 40 Kč
38C9850 Davidová Barbora PORG Orienteering 40 Kč
LME7350 Bejvlová Martina SK Los Mělník C zapůjčit 40 Kč
LME7555 Alblová Lucie SK Los Mělník C 420448 40 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 40 Kč
PGP7651 Haková Magda SK Praga C 2051544 40 Kč
DKL7050 Benešová Jaroslava KOB Kladno C 49647 40 Kč
DKL9800 Beneš Jan KOB Kladno B 49648 40 Kč
38C0051 Davidová Sára PORG Orienteering 40 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 40 Kč
MKP4200 Šerák Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51705 40 Kč
DKP9800 Najman Matouš Oddíl OB Kotlářka B 682081 40 Kč
38C9800 Ashby Patrik PORG Orienteering zapůjčit 40 Kč
KPY9850 Nováková Marie SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 40 Kč
HOS8251 Rosenbergová Eva TJ Tatran Hostinné C 1398974 40 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 40 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
MFP7101 Rohlíček Jan Matfyz Praha C 438622 40 Kč
MFP7551 Rožková Petra Matfyz Praha 428270 40 Kč
MFP9750 Stehlíková Anna Matfyz Praha C 553447 40 Kč
MFP9851 Repiská Amálie Matfyz Praha B 2023817 40 Kč
MFP9852 Šachová Barbora Matfyz Praha C 448938 40 Kč
MFP7499 Pokorná Petra Matfyz Praha 40 Kč
MFP9599 Jiroušek Filip Matfyz Praha 40 Kč
OKP7252 Štraitová Jitka SK OK 24 Praha C 51672 40 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 40 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 40 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 40 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 40 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 40 Kč
DKL7053 Postolková Monika KOB Kladno C 2042542 40 Kč
38C0050 Drtinová Zuzana PORG Orienteering 40 Kč
ODV6950 Brázdilová Radka TJ Aero Odolena Voda C 331382 40 Kč
38C0000 Ridgillová Nathalie PORG Orienteering 40 Kč
38C9950 Daňková Barbora PORG Orienteering 40 Kč
VSP7261 Nosková Pavla USK Praha C zapůjčit 40 Kč
VSP7150 Beranová Iva USK Praha C 2021834 40 Kč
DKP9654 Kubenová Karolína Oddíl OB Kotlářka C 40 Kč
DKP7250 Tichá Dagmar Oddíl OB Kotlářka 40 Kč
OKP6650 Němečková Jarmila SK OK 24 Praha C 51677 40 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 40 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 40 Kč
PGP8950 Miśkiewicz Martyna SK Praga C 40 Kč
38C0052 Vyhnalová Natálie PORG Orienteering 40 Kč
38C9801 Kubánek David PORG Orienteering 40 Kč
38C9802 Adámek Matyáš PORG Orienteering 40 Kč
BBM7750 Hájková Michaela BETA URSUS Orienteering C 53291 40 Kč
38C0001 Pacák David PORG Orienteering 40 Kč
MFP9751 Mašínová Eliška Matfyz Praha C 40 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 40 Kč
SLP0100 Tesař Jakub OOB Slavia Praha C 40 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 60 Kč
DKP8658 Skálová Gabriela Oddíl OB Kotlářka C 515053 60 Kč
(86)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 40 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 40 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 40 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 40 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 40 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 40 Kč
TAP7807 Pěkný Michal KOB Tretra Praha C 232111 40 Kč
38C8000 Soukup Matěj PORG Orienteering 40 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 40 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 40 Kč
HOS7951 Kondělková Radka TJ Tatran Hostinné C 9757 40 Kč
DOB7002 Kubec Martin KOB Dobruška C 7259 40 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 40 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C zapůjčit 40 Kč
LME7600 Albl Miloslav SK Los Mělník C 420455 40 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka C 51798 40 Kč
KAM7600 Pašek František OK Kamenice C 523000 40 Kč
LBE9250 Marková Anna TJ Lokomotiva Beroun C 301549 40 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 40 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka B 515144 40 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 40 Kč
AOV9251 Nováková Anežka OOB TJ Baník Ostrava C 336722 40 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 51713 40 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 51712 40 Kč
TAP8854 Gabrovská Lucie KOB Tretra Praha C 888854 40 Kč
TAP9054 Zajícová Markéta KOB Tretra Praha C 416005 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
MKP5401 Koč Lumír SK GORDIC Praha Kačerov C 336747 40 Kč
DKP8159 Dienerová Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 40 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 40 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 40 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 40 Kč
KPY8852 Kohlová Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301347 40 Kč
PHK7901 Losman Petr OK 99 Hradec Králové E 515420 40 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun B 7200131 40 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 443068 40 Kč
MFP9850 Vyhnálková Barbora Matfyz Praha A 2023812 40 Kč
38C9700 Ridgill Philip PORG Orienteering 40 Kč
DVP7304 Jandera Tomáš DVP ORIENTATION C 232723 40 Kč
EKP6550 Janečková Dagmar VŠTJ Ekonom Praha C 51594 40 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 443090 40 Kč
TAP9251 Hermannová Anna KOB Tretra Praha C 232132 40 Kč
PHK8504 Šlapák Martin OK 99 Hradec Králové C 9443 40 Kč
TBM8954 Matějková Hana KOS TJ Tesla Brno C 416154 40 Kč
FSP9801 Borovička Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha B 888614 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
PGP9805 Hudec Antonín SK Praga C 2051493 40 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 49155 40 Kč
ROZ7100 Svoboda Ondřej OK Roztoky C 0 40 Kč
NNN6801 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 40 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 887165 40 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 40 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda B 331087 40 Kč
SCP4650 Lohrová Jarmila OK Sparta Praha C 219220 40 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 40 Kč
VSP7000 Bořánek Petr USK Praha C 51750 40 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha R 9784 40 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 40 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 7248 40 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 320286 40 Kč
38C9500 Vávra Vojtěch PORG Orienteering 40 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 40 Kč
SJC8102 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 40 Kč
NNN5500 Šomvársky Ján Neregistrovaní 232173 40 Kč
38C9701 Gaigr Jonáš PORG Orienteering zapůjčit 40 Kč
TAP9802 Mikeš Jan KOB Tretra Praha B 40 Kč
TJP9150 Krausová Barbora TJ Sokol Troja C 53504 40 Kč
MFP7403 Rožek David Matfyz Praha C 1111550 40 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 40 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 40 Kč
LBE9752 Hamplová Tereza TJ Lokomotiva Beroun C 40 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 40 Kč
KAM7350 Škvorová Zuzana OK Kamenice C 52273 40 Kč
KAM6700 Škvor Martin OK Kamenice C 52267 40 Kč
KAM7053 Hankovcová Lenka OK Kamenice C 406955 40 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 40 Kč
TJP5700 Kraus Ota TJ Sokol Troja C 53514 40 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 40 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 446350 40 Kč
TZL7135 Žemlík Pavel SKOB Zlín C 8893 60 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 60 Kč
46C6800 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 60 Kč
38C9601 Lochman Adam PORG Orienteering 60 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 60 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 887919 60 Kč
38C9602 Krupicka Vaclav PORG Orienteering 60 Kč
celkem přihlášených: 288, vklad: 8880 Kč