Přihlášky závodu: Český pohár, Žebříček A a B

Datum:
15.03.2014
Místo konání:
Abertamy
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Kategorie:
D14     D17     D20     D21     D35     D45     D55     D65     DE     H14     H17     H20     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     H75     HE    
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP0450 Čechmánková Anna VSK Přírodní vědy Praha C 347887 90 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 53247 135 Kč
MLA0250 Chladová Martina MLOK Mariánské Lázně C 90 Kč
MLA0451 Bartošová Marie MLOK Mariánské Lázně C 8941 90 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně C 416178 90 Kč
STH0052 Zahradníková Denisa SK Studenec C 425576 90 Kč
SSU0050 Plhalová Šárka SK Severka Šumperk C 920661 90 Kč
LME0250 Bejvlová Karolína SK Los Mělník C 90 Kč
NEJ0150 Nádeníčková Pavla TJ Jiskra Nejdek C 2056275 90 Kč
NEJ0350 Nádeníčková Iva TJ Jiskra Nejdek C 2035733 90 Kč
NEJ0151 Tokárová Regina TJ Jiskra Nejdek C 2035737 90 Kč
VSP0253 Aschermannová Tereza USK Praha C 2020712 90 Kč
VSP0454 Aschermannová Klára USK Praha C 2020713 90 Kč
VPM0052 Lokajíčková Klára KOS Slavia Plzeň C 90 Kč
KRL0051 Biersaková Dagmar Kometa Kralovice 232960 135 Kč
SSU0051 Novotná Tereza SK Severka Šumperk C 331514 90 Kč
SZP0050 Lacigová Marie TJ Slovan Praha Zdravotník C 53596 90 Kč
VRL0252 Randáková Alžběta OOS TJ Spartak Vrchlabí C 416271 135 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 52000 90 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 416210 90 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9794 Horvátová Hana SK Severka Šumperk B 980354 190 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 190 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 190 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec B 253374 190 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec C 330520 190 Kč
STH9953 Urbanová Markéta SK Studenec C 9997 190 Kč
NEJ9950 Marešová Alexandra TJ Jiskra Nejdek C 232229 190 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň C 190 Kč
PGP9952 Kolářová Johana SK Praga A 897346 190 Kč
KRL9951 Hanáková Lenka Kometa Kralovice 232613 285 Kč
KSU9853 Švancárová Veronika Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2011813 285 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary C 7003008 190 Kč
TUV9951 Sokolářová Šárka SOK TJ Turnov C 411616 190 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 190 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí B 425555 285 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga C 246808 190 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga C 7003042 190 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 190 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice 416318 285 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň C 361960 190 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary B 331098 190 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8977 Pilcová Barbora Oddíl OS SK Prostějov C 352302 190 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga A 51636 190 Kč
SJI8956 Kafková Tereza OK Jihlava C 52335 190 Kč
MLA7051 Bartošová Jana MLOK Mariánské Lázně C 51494 190 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka B 8638 190 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga B 7200338 190 Kč
TJN8853 Fólová Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 416834 190 Kč
UOL9355 Šimková Johanka SOB Olomouc B 2011817 285 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga B 51658 190 Kč
TUV7454 Folprechtová Kateřina SOK TJ Turnov A 416221 190 Kč
TUV8557 Zakouřilová Kamila SOK TJ Turnov C 52370 190 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava E 887906 190 Kč
SZP8484 Horová Klára TJ Slovan Praha Zdravotník C 51659 190 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 190 Kč
SZP8655 Tichovská Martina TJ Slovan Praha Zdravotník C 920677 285 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SZP7450 Škorpilová Jana TJ Slovan Praha Zdravotník C 211303 285 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 190 Kč
VSP7256 Průšová Markéta USK Praha C 53160 190 Kč
VSP7453 Zakouřilová Helena USK Praha C 232401 190 Kč
PGP7351 Kolářová Michaela SK Praga C 981813 190 Kč
LME7755 Šimková Markéta SK Los Mělník C 2045245 190 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 285 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2027233 285 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 5177 190 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP6650 Neumannová Renata VSK Přírodní vědy Praha B 51580 190 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 190 Kč
CHT6051 Řezníčková Hana OOB SK Chrast C 53452 190 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 190 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 190 Kč
SKV6751 Kubínová Jana TJ Slovan Karlovy Vary 331089 285 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 190 Kč
UOL5858 Janošíková Jaroslava SOB Olomouc C 2059758 190 Kč
JIL5362 Zlesáková Vlasta OK Jilemnice C 9068 285 Kč
TBM5959 Pospíšková Luisa KOS TJ Tesla Brno C 888636 285 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 90 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP7855 Baldrianová Barbora Oddíl OB Kotlářka E 9784 190 Kč
SJI8057 Paulíčková Renata OK Jihlava E 995896 190 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška E 682690 190 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 515425 190 Kč
CHT8851 Kopáčková Iva OOB SK Chrast E 2059736 190 Kč
VRL7452 Randáková Helena OOS TJ Spartak Vrchlabí A 515185 285 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 285 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha E 8565 190 Kč
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP0003 Aschermann Martin SK Praga C 2020710 90 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 887632 90 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka C 888625 90 Kč
ZPV0000 Jirka Mikuláš KOB ZPV Prostějov C 301599 90 Kč
MLA0101 Bartoš Václav MLOK Mariánské Lázně C 515060 90 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 90 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník C 90 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka C 446345 90 Kč
NEJ0002 Vecko Jan TJ Jiskra Nejdek C 232226 90 Kč
NEJ0100 Dellinger Mikuláš TJ Jiskra Nejdek C 2049569 90 Kč
NEJ0300 Tokár Radim TJ Jiskra Nejdek C 2049567 90 Kč
VSP0102 Průša Kryštof USK Praha C 2020707 90 Kč
VSP0400 Zakouřil Matyáš USK Praha C 232616 90 Kč
VSP0406 Průša Dominik USK Praha C 2032107 90 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga C 9877 90 Kč
TJN0001 Šmaus Antonín OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2025357 90 Kč
TJN0002 Němeček Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 436942 90 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 90 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc C 52729 135 Kč
PGP0304 Kolář Matyáš SK Praga C 897393 90 Kč
VPM0001 Hašek Jan KOS Slavia Plzeň C 887604 90 Kč
VPM0002 Hasman Ondřej KOS Slavia Plzeň C 2042514 90 Kč
VPM0101 Hašek Adam KOS Slavia Plzeň C 52380 90 Kč
VPM0201 Hasman Marek KOS Slavia Plzeň C 2042515 90 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň C 331267 90 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2056281 135 Kč
BRU0006 Volák Ondřej Ulita-HOBRA Orienteering Broumov A 425514 90 Kč
VRL0001 Kubát Tomáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 339555 135 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 2011896 90 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP9804 Hasal Martin SK Praga C 7201194 190 Kč
PVP9900 Neumann Jindřich VSK Přírodní vědy Praha B 53124 190 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 1602633 190 Kč
SJI9903 Kafka Matěj OK Jihlava A 52969 190 Kč
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 285 Kč
MLA9802 Bartoš Vojtěch MLOK Mariánské Lázně C 2059738 190 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 6713 190 Kč
NEJ9800 Zieba Jakub TJ Jiskra Nejdek C 232215 190 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga C 9005134 190 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232505 190 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 190 Kč
VPM9902 Burian Jan KOS Slavia Plzeň C 2031365 190 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka C 889292 190 Kč
SJC9802 Doležal Vít Sportcentrum Jičín B 2060206 285 Kč
PGP9701 Čermák Adam SK Praga C 7200334 190 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 886264 190 Kč
PVP9400 Neumann Vojtěch VSK Přírodní vědy Praha A 331313 190 Kč
TUV9601 Sokolář Ondřej SOK TJ Turnov C 411412 190 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV6701 Tojnar Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov B 8912 190 Kč
SZP7401 Boudný Jan TJ Slovan Praha Zdravotník E 51773 285 Kč
PVP8900 Neumann Tomáš VSK Přírodní vědy Praha B 301117 190 Kč
SZP8301 Žaloudek Petr TJ Slovan Praha Zdravotník A 7890000 190 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň C 887626 190 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 190 Kč
SZP8101 Kovář Miroslav TJ Slovan Praha Zdravotník A 888645 190 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 190 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška 301627 285 Kč
SJI7727 Paulíček Jiří OK Jihlava C 416164 190 Kč
PGP6501 Kondrát Martin SK Praga C 51840 190 Kč
89C7700 Maňásek Josef TJ Švýcárna 1403422 285 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 320286 190 Kč
LME7301 Regal Jan SK Los Mělník C 2021870 190 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 303940 285 Kč
LPM7820 Suchý Petr OK Lokomotiva Plzeň 995848 285 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava B 5180 190 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PVP5802 Čechmánek Vladimír VSK Přírodní vědy Praha C 51719 190 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 190 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2056265 190 Kč
LPM7206 Bohuslav Václav OK Lokomotiva Plzeň C 8856 190 Kč
BSO7907 Rambousek Karel KOB Baník Sokolov 7872 285 Kč
NEJ7300 Mareš Alexander TJ Jiskra Nejdek C 232228 190 Kč
NEJ7000 Nádeníček Josef TJ Jiskra Nejdek C 232230 190 Kč
VSP6902 Aschermann Jan USK Praha C 52284 190 Kč
VSP7310 Průša Michal USK Praha C 553437 190 Kč
VSP7401 Zakouřil Václav USK Praha B 51724 190 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 190 Kč
PGP7104 Kolář Tomáš SK Praga C 887615 190 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk 2058461 285 Kč
BRU7001 Volák Pavel Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 425515 190 Kč
OSN7118 Zrník Tomáš SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 1398988 190 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice 51279 285 Kč
SJI6001 Kafka Václav OK Jihlava C 301295 190 Kč
MLA6701 Bartoš Luděk MLOK Mariánské Lázně C 888609 190 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 190 Kč
NEJ6500 Zieba Jaroslav TJ Jiskra Nejdek C 2056284 190 Kč
NEJ6300 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 301411 190 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 190 Kč
TJN6249 Šmaus Ivan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8270 190 Kč
NEJ6400 Hájek Jiří TJ Jiskra Nejdek C 682072 190 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 52733 285 Kč
LME6300 Šimek Miroslav SK Los Mělník C 2020717 190 Kč
SKV6001 Kubín Jiří TJ Slovan Karlovy Vary 8690 285 Kč
VRL6701 Kubát Miroslav OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8977 285 Kč
TBM6007 Pospíšek Zbyněk KOS TJ Tesla Brno C 53260 285 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SZP5700 Škorpil Martin TJ Slovan Praha Zdravotník C 2011900 285 Kč
LME5300 Neumann Zbyněk SK Los Mělník C 51579 190 Kč
MLA5801 Milota Josef MLOK Mariánské Lázně C 7880 285 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 190 Kč
PGP5600 Čermák Jiří SK Praga C 190 Kč
VLI5301 Škoda Přemek Slavia Liberec orienteering C 8302 190 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MLA4401 Fišák Jan MLOK Mariánské Lázně C 7882 135 Kč
MLA4201 Sklenář Jan MLOK Mariánské Lázně C 51611 135 Kč
NEJ4100 Frey Jaromír TJ Jiskra Nejdek C 49619 90 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 90 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 90 Kč
DKP4900 Stehno Pavel Oddíl OB Kotlářka C 51760 90 Kč
VRL4901 Knobloch Jindřich OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8999 135 Kč
JIL4701 Zlesák Zdeněk OK Jilemnice C 9066 135 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VRL3601 Zemánek Bohumil OOS TJ Spartak Vrchlabí 8963 135 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIV7900 Čech Jan Krušnohorský rogainingový klub Litvínov E 416195 190 Kč
SZP8200 Laciga Radek TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003030 285 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga E 515464 190 Kč
SJI7104 Venhoda Milan OK Jihlava E 681888 190 Kč
SJI7419 Lauerman Jan OK Jihlava E 886813 190 Kč
SZP7600 Horyna Roman TJ Slovan Praha Zdravotník E 1399000 190 Kč
TBM8907 Pospíšek Marek KOS TJ Tesla Brno B 7003031 190 Kč
CHT6049 Kopáček Miroslav OOB SK Chrast E 51899 190 Kč
CHT8510 Kopáček Jan OOB SK Chrast E 52313 190 Kč
TBM7205 Rygl Miroslav KOS TJ Tesla Brno E 995866 190 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka A 1700077 190 Kč
SMR7901 Svoboda Honza SNS Smržovka E 995876 190 Kč
SZP6800 Pospíšil Vítek TJ Slovan Praha Zdravotník E 681612 190 Kč
TBM7137 Šťastný Jiří KOS TJ Tesla Brno E 143 190 Kč
SZP5200 Laciga Zdeněk TJ Slovan Praha Zdravotník E 7003050 190 Kč
SZP8300 Hora Vojtěch TJ Slovan Praha Zdravotník E 1006283 190 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 51991 190 Kč
JIL7701 Kolín Jan OK Jilemnice A 51590 285 Kč
SJC8709 Drobník Michal Sportcentrum Jičín E 9905 428 Kč
celkem přihlášených: 211, vklad: 37963 Kč