Přihlášky závodu: Večerník Praha

Datum:
22.12.2013
Místo konání:
SPŠ stavební, Dušní 17, Praha 1
Pořadatel:
ROZ - OK Roztoky
Kategorie:
A    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 170
Náhradníků: 20
10.80 km, 25 kontrol
(170)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 0 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 0 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha R 7778511 0 Kč
TAP8902 Černý Martin KOB Tretra Praha C 887637 0 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 0 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 0 Kč
PGP8501 Skyva Jan SK Praga C 53104 0 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 0 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 0 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 0 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 0 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 0 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 0 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 0 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 0 Kč
DKP7100 Šubrt Antonín Oddíl OB Kotlářka C 886289 0 Kč
DKP0205 Šubrt Matěj Oddíl OB Kotlářka B 888625 0 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 0 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 0 Kč
DKP8756 Dlouhá Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 0 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 49155 0 Kč
KAM9153 Panochová Anna OK Kamenice C 232420 0 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 0 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 0 Kč
NNN1974 Pelikán Michal Neregistrovaní 0 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 0 Kč
NNN1973 Dušánek Martin Neregistrovaní 0 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 0 Kč
DKP0204 Víteček Jáchym Oddíl OB Kotlářka B 446360 0 Kč
SLP8151 Chaloupková Marie OOB Slavia Praha C 410377 0 Kč
SLP5951 Chloupková Jana OOB Slavia Praha C 51546 0 Kč
DKP7911 Mrázek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 7922111 0 Kč
TUR7850 Kvapilová Jana OOB TJ Turnov C 8206 0 Kč
SLP7960 Koppová Ingrid OOB Slavia Praha C 52166 0 Kč
TAP0051 Dědková Teodora KOB Tretra Praha B 361961 0 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 0 Kč
KAM7051 Macková Lenka OK Kamenice C 416156 0 Kč
KAM9151 Macková Lucia OK Kamenice C 416131 0 Kč
46C6800 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 0 Kč
DKP7912 Mencl Pavel Oddíl OB Kotlářka C 515416 0 Kč
KAM9154 Kamererová Klára OK Kamenice C 52932 0 Kč
DKP8758 Bochenková Martina Oddíl OB Kotlářka C 434840 0 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 0 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 0 Kč
TAP8002 Benc Jiří KOB Tretra Praha C 886822 0 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 0 Kč
NNN1991 Sedláček Kryštof Neregistrovaní 52300 0 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 0 Kč
NNN1982 Spilka Petr Neregistrovaní 0 Kč
NNN1981 Bahnová Dana Neregistrovaní 0 Kč
DKP6300 Betlach Miroslav Oddíl OB Kotlářka C 49818 0 Kč
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha 7003036 0 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 0 Kč
SLP4451 Zmeková Míla OOB Slavia Praha C 51612 0 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 0 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 0 Kč
TAP9853 Poláková Tereza KOB Tretra Praha B 442863 0 Kč
PGP5900 Grivalský Michal SK Praga C 52103 0 Kč
NNN1977 Bejček Michal Neregistrovaní 53015 0 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 0 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga A 995812 0 Kč
LBE7451 Vildmonová Pavla TJ Lokomotiva Beroun C 434834 0 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 0 Kč
SLA7103 Kolář Tomáš SKOB Slaný C 887615 0 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 0 Kč
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 0 Kč
MFP7602 Kučera Petr Matfyz Praha C 515076 0 Kč
NNN9977 Baciak Pavel Neregistrovaní 0 Kč
NNN1983 Ficek Michal Neregistrovaní 0 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 0 Kč
DOB8737 Hošek Radim KOB Dobruška C 301627 0 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 0 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 0 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 0 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 0 Kč
SLP7051 Škáchová Petra OOB Slavia Praha C 434803 0 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 0 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 0 Kč
NNN Vesecký Ondřej Neregistrovaní 910714 0 Kč
PGP9154 Čermáková Kristýna SK Praga C 53007 0 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 0 Kč
NNN9982 Plašil Ondřej Neregistrovaní 682644 0 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 0 Kč
NNN1969 Konečný Milan Neregistrovaní 0 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 0 Kč
PGP9705 Werner Michal SK Praga B 246900 0 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 410727 0 Kč
MFP0101 Forst Antonín Matfyz Praha C 218851 0 Kč
NNN1980 Prokešová Olajda Neregistrovaní 0 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 0 Kč
KAM9301 Rusý Tomáš OK Kamenice A 301101 0 Kč
SCP8605 Vlach Martin OK Sparta Praha C 51807 0 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 0 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 0 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 0 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga B 887632 0 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 0 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 51636 0 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 0 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 0 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 0 Kč
KAM0151 Škáchová Magdalena OK Kamenice B 434818 0 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice C 682695 0 Kč
NNN1968 Hájek Tomáš Neregistrovaní 0 Kč
NNN9969 Hájková Eva Neregistrovaní 0 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 0 Kč
TAP8001 Pucherna Petr KOB Tretra Praha C 886278 0 Kč
TAP8705 Purkyt Jan KOB Tretra Praha C 232148 0 Kč
KAM8851 Doležalová Monika OK Kamenice R 232409 0 Kč
SCP6550 Lohrová Hana OK Sparta Praha C 51556 0 Kč
PGP9002 Procházka Pavel SK Praga R 515113 0 Kč
KAM9152 Straková Andrea OK Kamenice C 224884 0 Kč
KAM9250 Straková Zuzana OK Kamenice C 224892 0 Kč
KAM6751 Straková Lenka OK Kamenice C 224920 0 Kč
KAM6602 Straka Daniel OK Kamenice C 224910 0 Kč
NNN1985 Fučík Martin Neregistrovaní 0 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice A 887640 0 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 0 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 232490 0 Kč
HCE5900 Kettner Pavel TJ Hostivice C 515105 0 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 0 Kč
DOB8971 Přecechtělová Tereza KOB Dobruška C 8564 0 Kč
TAP8750 Jeníčková Radka KOB Tretra Praha C 886276 0 Kč
SLA9950 Kolářová Johana SKOB Slaný B 897346 0 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 0 Kč
PGP6250 Hrabánková Ilona SK Praga C 232184 0 Kč
PGP6003 Hrabánek David SK Praga C 51673 0 Kč
SNA8004 Nývlt Petr TJ START Náchod C 1207404 0 Kč
VIP6101 Horký Milan SK VIPrahlo C 301335 0 Kč
KAM6600 Valášek Petr OK Kamenice C 52276 0 Kč
KAM0100 Valášek Václav OK Kamenice B 336743 0 Kč
KAM6951 Valášková Šárka OK Kamenice C 232393 0 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka B 446345 0 Kč
LCE8001 Červák Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 766112 0 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 320286 0 Kč
DVP6151 Malačková Jana DVP ORIENTATION C 232646 0 Kč
DKP5700 Dlouhý Jiří Oddíl OB Kotlářka C 9570000 0 Kč
DKP5950 Dlouhá Jana Oddíl OB Kotlářka C 8644 0 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 0 Kč
LBE8850 Hamáčková Kristina TJ Lokomotiva Beroun C 52973 0 Kč
TAP9009 Purkyt Ondřej KOB Tretra Praha C 232149 0 Kč
LCE7835 Hanslian David OOB TJ Slovan Luhačovice R 995852 0 Kč
NNN1949 Kotecký Roman Neregistrovaní 255567 0 Kč
NNN1995 Kotecký Daniel Neregistrovaní 255566 0 Kč
NNN9997 Stanovský David Neregistrovaní 53181 0 Kč
NNN1986 Traub Dan Neregistrovaní 0 Kč
NNN1959 Sedláček Zdeněk Neregistrovaní 9200734 0 Kč
NNN1988 Kuchar Johny Neregistrovaní 0 Kč
NNN1984 Nováková Alice Neregistrovaní 886257 0 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 0 Kč
NNN1979 Černý Ondřej Neregistrovaní 0 Kč
MFP7550 Nyklová Helena Matfyz Praha C 51872 0 Kč
SNA8206 Nývlt Martin TJ START Náchod C 1207407 0 Kč
PGP7650 Ryšavá Magdalena SK Praga C 51627 0 Kč
PGP7602 Nemšovský Petr SK Praga C 899152 0 Kč
PGP9053 Ježková Dominika SK Praga C 51658 0 Kč
PGP6352 Ježková Regina SK Praga C 51660 0 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 0 Kč
NNN8888 Balusková Ida Neregistrovaní 232750 0 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga B 515453 0 Kč
TAP9602 Janáč Vašek KOB Tretra Praha B 442860 0 Kč
LBE9400 Uhlíř Marek TJ Lokomotiva Beroun A 331157 0 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 0 Kč
KAM7252 Kováříková Erika OK Kamenice C 51499 0 Kč
KAM0050 Kováříková Marie OK Kamenice B 436964 0 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 303939 0 Kč
NNN1975 Páclová Tereza Neregistrovaní 0 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 0 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice B 232425 0 Kč
KAM9354 Aschermannová Petra OK Kamenice C 232415 0 Kč
celkem přihlášených: 170, vklad: 0 Kč