Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.04.2014
Místo konání:
Osek u Teplic
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
2.60 km, 60 m, 9 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 50 Kč
24D0450 Heinemann Wenke (GER) SV Robotron Dresden 2073 50 Kč
3.90 km, 70 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0550 Urbanczyková Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 436962 45 Kč
LTP0551 Kruschinová Jana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 887611 45 Kč
LTP0951 Lošťáková Ela OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682083 45 Kč
LTP0650 Lošťáková Sára OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420434 45 Kč
2.50 km, 45 m, 7 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 50 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice B 515426 50 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 50 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 50 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 50 Kč
TJN0254 Hornychová Karolína OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232506 50 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069091 50 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 50 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 50 Kč
3.60 km, 75 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 50 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 50 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 50 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 0000436447 50 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 50 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 50 Kč
LTP0153 Matějková Zuzana OOB TJ Lokomotiva Teplice B 420419 50 Kč
MLA0251 Černá Kateřina MLOK Mariánské Lázně B 416178 50 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 50 Kč
TJN0152 Mašínová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 50 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 50 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 50 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 50 Kč
TJN0154 Vančurová Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069078 50 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 50 Kč
3.80 km, 75 m, 10 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 80 Kč
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 80 Kč
LLI9853 Krausová Hana LOK-o Liberec C 51211 80 Kč
KUL9950 Glöcknerová Anna KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 80 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 80 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 80 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 80 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 80 Kč
5.20 km, 115 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9550 Košková Anička LOK-o Liberec B 1398995 80 Kč
5.20 km, 115 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 80 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 80 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 80 Kč
24D9550 Hinkel Maria (GER) SV Robotron Dresden 2075 80 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 80 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 80 Kč
PGP8754 Chmelíková Tereza SK Praga C 232330 80 Kč
7.40 km, 145 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 80 Kč
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 80 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 80 Kč
VLI7750 Heczková Bohdana Slavia Liberec orienteering R 7200363 80 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 80 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 80 Kč
DOK6850 Hradecká Petra OK Doksy C 897368 80 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 80 Kč
5.20 km, 115 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCV7351 Krausová Marcela TJ Lokomotiva Chomutov C 253153 80 Kč
BOR7457 Janoušková Iveta OK Jiskra Nový Bor C 8431 80 Kč
BOR7563 Jeřábková Tereza OK Jiskra Nový Bor C 8438 80 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 80 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 80 Kč
MLA7451 Černá Monika MLOK Mariánské Lázně C 331203 80 Kč
3.90 km, 70 m, 10 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT7251 Reisingerová Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 80 Kč
KAS7051 Eichlerová Jana KOB Kamenický Šenov C 8229 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 80 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 80 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 80 Kč
3.70 km, 75 m, 10 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 80 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 80 Kč
KAM6850 Semíková Iva OK Kamenice C 2035702 80 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 80 Kč
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 440493 80 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 80 Kč
BOR6550 Pávková Jana OK Jiskra Nový Bor C 8445 80 Kč
24D6550 Hinkel Katja (GER) SV Robotron Dresden 2065 80 Kč
24D6651 Cruse Katrin (GER) SV Robotron Dresden 2035206 80 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 80 Kč
TJN6850 Rydlová Magda OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 7726 80 Kč
3.60 km, 75 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6351 Košková Vlasta LOK-o Liberec C 410719 80 Kč
ODV6350 Hartlová Blanka TJ Aero Odolena Voda C 51356 80 Kč
LDC6451 Vlčková Jindra KOB Děčín C 8347 80 Kč
BOR6150 Šípová Soňa OK Jiskra Nový Bor C 232182 80 Kč
BOR6250 Jedličková Zdena OK Jiskra Nový Bor C 8467 80 Kč
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8464 80 Kč
24D6450 Ansorge Silke (GER) SV Robotron Dresden 2035203 80 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 80 Kč
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 80 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 0000008168 80 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 0000008170 80 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 80 Kč
TUR5650 Konopáčová Jana OOB TJ Turnov C 8208 80 Kč
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS5451 Klímová Jitka KOB Kamenický Šenov C 8166 80 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 80 Kč
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 80 Kč
LLI4451 Krausová Marie LOK-o Liberec C 51214 80 Kč
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 80 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 80 Kč
LCV4550 Zenkerová Miluše TJ Lokomotiva Chomutov C 301524 80 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 80 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 80 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 160 Kč
2.60 km, 10 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT0401 Pavlík Matěj KOB Litvínov C 8112 50 Kč
BOR0400 Janoušek Slávek OK Jiskra Nový Bor C 4360 50 Kč
MLA0501 Černý Jonáš MLOK Mariánské Lázně C 301443 50 Kč
TUR0503 Nejezchleb Vojtěch OOB TJ Turnov 1403061 50 Kč
3.90 km, 70 m, 9 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0401 Clark Arthur OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420408 45 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 45 Kč
CHA0501 Kučera Filip OK Chrastava C 0000004213 45 Kč
CHA0502 Just Samuel OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
TJN0600 Dejnožka Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2035718 45 Kč
TJN0603 Mairich Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067316 45 Kč
TJN0601 Míka Bertík OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 75 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 45 Kč
2.80 km, 65 m, 8 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 50 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 50 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy C 2053519 50 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 50 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 50 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 50 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 50 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 361279 50 Kč
24D0200 Rueda Piper Emilio (GER) SV Robotron Dresden 5792 50 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 50 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 50 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 50 Kč
TJN0304 Zoubek Viktor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059727 50 Kč
3.80 km, 75 m, 10 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 50 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 50 Kč
LTP0101 Gilich Kryštof OOB TJ Lokomotiva Teplice C zapůjčit 80 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C 2053509 50 Kč
LIT0101 Pavlík Ondřej KOB Litvínov C 8106 50 Kč
BOR0101 Vávra Pavel OK Jiskra Nový Bor B 4369 50 Kč
BOR0102 Tománek Josef OK Jiskra Nový Bor C 4373 50 Kč
24D0000 Heinemann Göran (GER) SV Robotron Dresden 2067 50 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 50 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 50 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069092 50 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 50 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 50 Kč
TJN1021 Sedláček Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059775 50 Kč
TJN0005 Václavů Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056267 50 Kč
5.50 km, 110 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 80 Kč
BOR9805 Kašpar Ludvík OK Jiskra Nový Bor B 7200544 80 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 80 Kč
24D9900 Friedländer Emil (GER) SV Robotron Dresden 2041758 80 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 80 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 80 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 80 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 80 Kč
8.00 km, 205 m, 18 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 80 Kč
24D9700 Böhmer Arne (GER) SV Robotron Dresden 2196 80 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232509 80 Kč
33D Graf Rickie (GER) USV TU Dresden 2 440401 160 Kč
7.40 km, 145 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 80 Kč
7.40 km, 145 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 2035738 80 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 80 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 80 Kč
DOK6300 Hradecký Jaroslav OK Doksy C 886258 80 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 80 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 80 Kč
DOK7600 Synek Marcel OK Doksy C 2056288 80 Kč
FSP6104 Borovička Milan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515097 80 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 80 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 80 Kč
LIT8002 Kučerka Jan KOB Litvínov C 8118 80 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 80 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 80 Kč
10.60 km, 240 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 80 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 80 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 80 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 80 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 80 Kč
SUL7600 Kalenský Pavel OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8128 80 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 80 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 80 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 80 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 80 Kč
BOR6302 Krejčí Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8512 80 Kč
BOR7713 Nehasil David OK Jiskra Nový Bor C 995805 80 Kč
BOR9007 Kořínek Tomáš OK Jiskra Nový Bor R 7003001 80 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 80 Kč
SUL6000 Hromádka Miroslav OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem C 8138 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 80 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 80 Kč
8.00 km, 205 m, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 80 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 80 Kč
BOR7512 Spejchal Petr OK Jiskra Nový Bor C 8472 80 Kč
VSP5202 Píchal Jan USK Praha C 52281 80 Kč
MLA6901 Černý Libor MLOK Mariánské Lázně C 301466 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 80 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 80 Kč
6.90 km, 135 m, 17 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 80 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 80 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 80 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 80 Kč
KUL7000 Glöckner Michal KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
BOR7200 Svoboda Jan OK Jiskra Nový Bor C 8536 80 Kč
BOR7105 Jeřábek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8439 80 Kč
BOR7409 Vácha Tomáš OK Jiskra Nový Bor C 8534 80 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 80 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 50000 80 Kč
LTP7201 Mička Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51280 80 Kč
24D7300 Heinemann Björn (GER) SV Robotron Dresden 2035202 80 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 80 Kč
6.20 km, 100 m, 14 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 80 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 80 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 80 Kč
KAS6900 Eichler Petr KOB Kamenický Šenov C 51385 80 Kč
KUL6800 Moravec Zdeněk KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
KUL6700 Chrz Pavel KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 110 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 80 Kč
24D6600 Cruse Kay (GER) SV Robotron Dresden 2035204 80 Kč
24D6500 Mättig Torsten (GER) SV Robotron Dresden 9100265 80 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 80 Kč
5.80 km, 140 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 80 Kč
LDC6401 Vlček Petr KOB Děčín C 435220 80 Kč
CHA6300 Kavalek Miroslav OK Chrastava C 8176 80 Kč
SMB6301 Šubrt Pavel SKOB Mladá Boleslav C 7703 80 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 80 Kč
24D5900 Ansorge Ronald (GER) SV Robotron Dresden 2015605 80 Kč
24D6401 Hinkel Udo (GER) SV Robotron Dresden 2035201 80 Kč
4.80 km, 95 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5801 Pávek Miloš OK Jiskra Nový Bor C 8436 80 Kč
BOR5800 Průcha Miloslav OK Jiskra Nový Bor C 1958242 80 Kč
TUR5803 Konopáč Jiří OOB TJ Turnov C 8220 80 Kč
3.90 km, 70 m, 10 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 80 Kč
VLI4900 Ježek Ladislav Slavia Liberec orienteering C 253372 80 Kč
CHA5002 Lusk Karel OK Chrastava C 0000008160 80 Kč
STB5003 Našinec Jiří TJ Stadion Nový Bor C 49982 80 Kč
BOR5003 Švihovský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8533 80 Kč
3.60 km, 75 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 80 Kč
LLI4501 Kraus Jan LOK-o Liberec C 51213 80 Kč
CHA4700 Smetana Radim OK Chrastava C 0000008153 80 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 80 Kč
TUR4801 Jakubec Jindřich OOB TJ Turnov C 8351 80 Kč
3.00 km, 55 m, 8 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV4301 Zakouřil Václav SOK TJ Turnov C 8324 80 Kč
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 80 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 80 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 80 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 80 Kč
BOR3900 Beránek Miroslav OK Jiskra Nový Bor C 4131 80 Kč
BOR3800 Venuš Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 8426 80 Kč
24D3700 Heinemann Rolf (GER) SV Robotron Dresden 2060 80 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 80 Kč
3.90 km, 70 m, 9 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0702 Riby Philip OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897359 45 Kč
VLI0804 Heczko Erik Slavia Liberec orienteering C 302695 45 Kč
VLI0652 Heczková Anna Slavia Liberec orienteering C 7752 45 Kč
CHA0600 Lusk Zdeněk OK Chrastava C 0002059766 45 Kč
CHA0701 Just Matouš OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA0702 Klust Jan OK Chrastava C zapůjčit 75 Kč
CHA1050 Justová Anika OK Chrastava zapůjčit 75 Kč
SUL0000 Kalenský Tomáš......... OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem 51134 45 Kč
LIT1111 Pavlík Tobiáš KOB Litvínov C 8109 45 Kč
LTP0601 Šimek Vojtěch OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420454 45 Kč
LTP0801 Šašek Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232917 45 Kč
STB0601 Dolejší Jan TJ Stadion Nový Bor C 438039 45 Kč
STB1101 Kučerka Radek TJ Stadion Nový Bor C 49984 45 Kč
BOR6202 Kučera Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8424 45 Kč
BOR0600 Svoboda Matěj OK Jiskra Nový Bor C 4371 45 Kč
BOR0800 Göttlich Vít OK Jiskra Nový Bor C 4379 45 Kč
LJN0800 Langer Lukáš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7744 45 Kč
LTP0500 Mička Štěpán OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420432 45 Kč
LTP0703 Mička Mikoláš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 420447 45 Kč
KUL0201 František Růžička KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 75 Kč
KUL0801 Růžička Antonín KOB Ústí nad Labem zapůjčit 75 Kč
NNN0032 Babicová Beáta Neregistrovaní zapůjčit 75 Kč
LTP0451 Slivičová Johanka OOB TJ Lokomotiva Teplice zapůjčit 75 Kč
NNN0033 Cingl Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 75 Kč
3.00 km, 65 m, 9 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 60 Kč
CHA7950 Kučerová Lucie OK Chrastava 2059763 60 Kč
CHA7550 Švorcová Lenka OK Chrastava 2059586 60 Kč
STB6701 Dolejší Miloš TJ Stadion Nový Bor C 52907 60 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 60 Kč
TJN7150 Hornychová Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067319 60 Kč
TJN7004 Řehoř Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059729 60 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 60 Kč
NNN0028 Cebáková Pavlína Neregistrovaní 682087 60 Kč
NNN0034 Jeřábek Martin Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0035 Pechar Hugo Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0036 Kotz Matouš Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0037 Šístek Martin Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0038 Belzová Klára Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0039 Bradáčová Jana Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
3.80 km, 80 m, 11 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 60 Kč
LLI9801 Košek Jan LOK-o Liberec C 253141 60 Kč
LLI5903 Košek Ladislav LOK-o Liberec C 410732 60 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 60 Kč
CHA7602 Just David OK Chrastava 436430 60 Kč
TJN7350 Berková Květa OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232629 60 Kč
TJN5605 Táborský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8250 60 Kč
KUL7050 Růžičková Gabriela KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 90 Kč
KUL9700 Růžička Matěj KOB Ústí nad Labem C zapůjčit 90 Kč
NNN0027 Hrach Karel Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN Cetnar Tomás Neregistrovaní 682104 60 Kč
NNN0029 Frelichová Lucie Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0030 Koman Petr Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0040 Brandlová Anna Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0041 Nétková Barbora Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0042 Bendová Adéla Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0043 Radová Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0044 Kotz Michal Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0045 Láznička František Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0046 Doležal Jakub Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
NNN0047 Mizerák Ján Neregistrovaní zapůjčit 90 Kč
celkem přihlášených: 306, vklad: 21940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.