Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
13.04.2014
Místo konání:
Sosnová u České Lípy
Pořadatel:
BOR - OK Jiskra Nový Bor
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70    
D10
1.20 km, 65 m, 8 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUV0558 Hájková Tereza SOK TJ Turnov C 888626 55 Kč
TUV0559 Mellanová Judita SOK TJ Turnov C 411518 55 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering C 2043610 55 Kč
VLI0451 Podrábská Alžběta Slavia Liberec orienteering C 49962 55 Kč
TJN0850 Pavlova Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 55 Kč
TJN0450 Zaňková Natálie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069089 55 Kč
LTP0450 Karpíšková Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682112 55 Kč
STB0499 Průšková Tereza TJ Stadion Nový Bor C 446324 55 Kč
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 55 Kč
BOR0750 Lamačová Barbora OK Jiskra Nový Bor C 4124 55 Kč
D12
1.40 km, 70 m, 10 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0350 Žejdlíková Eliška OOB TJ Lokomotiva Teplice C 886252 55 Kč
TUV0252 Šritrová Lenka SOK TJ Turnov C 51808 55 Kč
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 55 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043603 55 Kč
VLI0251 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 207860 55 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava C 0000004666 55 Kč
CHA0253 Jeřábková Andrea OK Chrastava C 0000008181 55 Kč
TUR0251 Linková Lucie OOB TJ Turnov B 2032102 55 Kč
LDC0350 Nehasilová Veronika KOB Děčín C 505131 55 Kč
TJN0253 Budská Anna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416830 55 Kč
TJN0355 Mrkvičková Veronika OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069097 55 Kč
TJN0256 Nedomlelová Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069091 55 Kč
TJN0351 Nováková Marie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067312 55 Kč
TJN0251 Rydlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035725 55 Kč
TJN0350 Vitebská Eliška OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398987 55 Kč
DOB0351 Pluta Aleksandra KOB Dobruška C 2016202 55 Kč
DOK0252 Halamová Amálie OK Doksy C 2053240 55 Kč
DOK0250 Boskovská Tereza OK Doksy C 7766 55 Kč
DOK0350 Schacherlová Anna OK Doksy C 7769 55 Kč
STB0299 Pulda Aleksandra TJ Stadion Nový Bor C 2025002 55 Kč
D14
1.40 km, 80 m, 13 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0151 Pavlová Martina OOB TJ Lokomotiva Teplice B 52925 55 Kč
LTP0051 Riby Rose OOB TJ Lokomotiva Teplice B 7200323 55 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 55 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava B 0000436447 55 Kč
TUR0051 Hájková Anna OOB TJ Turnov C 7782 55 Kč
TJN0150 Baloghová Lída OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027211 55 Kč
TJN0052 Pěničková Martina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069075 55 Kč
TJN0151 Rydlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2035701 55 Kč
TJN0156 Stuchlíková Katka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067341 110 Kč
TJN0153 Šklíbová Míša OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2053560 55 Kč
DOB0150 Niezgodka Dominika KOB Dobruška C 2016199 55 Kč
DOB0050 Pluta Magdalena KOB Dobruška C 2016200 55 Kč
DOK0154 Zapalačová Petra OK Doksy C 51496 55 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor B 434808 55 Kč
BOR0151 Jeřábková Nina OK Jiskra Nový Bor B 1333269 55 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2025003 55 Kč
D16
1.50 km, 80 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP9950 Žejdlíková Karolína OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232494 70 Kč
LLI9854 Fürstová Anna LOK-o Liberec B 2056306 70 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 70 Kč
VLI9950 Poloprutská Lucie Slavia Liberec orienteering B 49951 70 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 70 Kč
TUR9951 Nejezchlebová Martina OOB TJ Turnov C 8223 70 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov B 411616 70 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov C 6886 70 Kč
D18
1.70 km, 85 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 70 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 70 Kč
TUR9755 Nejezchlebová Barbora OOB TJ Turnov B 231920 70 Kč
TUR9753 Roškotová Lucie OOB TJ Turnov B 1403414 70 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 70 Kč
TJN9750 Žuchová Daniela OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020749 70 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 70 Kč
LLI9751 Balcarová Barbora LOK-o Liberec B 434595 70 Kč
D20
1.60 km, 115 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOB9550 Brajer Dominika KOB Dobruška C 553480 70 Kč
STB9599 Haniszewska Angelika TJ Stadion Nový Bor A 2028218 70 Kč
D21
1.90 km, 110 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(54)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LIT8551 Neradová Alena KOB Litvínov C 886283 70 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 70 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 70 Kč
DKP8655 Foglarová Kamila Oddíl OB Kotlářka C 8638 70 Kč
KON7975 Krtičková Michaela KOB Konice C 8897 70 Kč
DOB8751 Peterová Věra KOB Dobruška C 682690 70 Kč
DKP8853 Karochová Simona Oddíl OB Kotlářka R 9944499 70 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 9000007 70 Kč
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 70 Kč
VLI8650 Brzáková Kristýna Slavia Liberec orienteering C 2058475 70 Kč
VLI6151 Henychová Zuzana Slavia Liberec orienteering C 9061 70 Kč
VLI8055 Kolaja Ehlerová Jana Slavia Liberec orienteering C 1398538 70 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 70 Kč
PEN8950 Vydrová Markéta OK RECO Sport C 8180 70 Kč
LDC8250 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 7070681 70 Kč
LDC9151 Dubnová Kateřina KOB Děčín C 416134 70 Kč
CHA8852 Vejstrková Zuzana OK Chrastava C 0000004662 70 Kč
CHA8650 Šulcová Veronika OK Chrastava C 0000008193 70 Kč
CHA8050 Lankašová Barbora OK Chrastava C 0000004212 70 Kč
CHA7850 Kašková Kateřina OK Chrastava C 0000887906 70 Kč
DKP8850 Svobodná Šárka Oddíl OB Kotlářka E 887612 70 Kč
PGP8455 Horová Klára SK Praga C 51659 70 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov A 8213 70 Kč
TUR8951 Dundrová Lucie OOB TJ Turnov C 8059 70 Kč
TUR8751 Horáková Veronika OOB TJ Turnov C 7785 70 Kč
TUR8750 Jirků Martina OOB TJ Turnov C 8221 70 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov R 515087 70 Kč
TUR8650 Krafková Lucie OOB TJ Turnov E 876522 70 Kč
TUR9353 Pavlovcová Petra OOB TJ Turnov R 995878 70 Kč
TUR9252 Poloprutská Markéta OOB TJ Turnov R 2020750 70 Kč
TUR7959 Sedláčková Martina OOB TJ Turnov C 53816 70 Kč
TUR8852 Sehnalová Tereza OOB TJ Turnov C 51825 70 Kč
VLI8051 Volfová Julie Slavia Liberec orienteering C 7710 70 Kč
LIT8951 Neradová Eva KOB Litvínov C 8115 70 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 70 Kč
TJN7754 Hrobařová Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 9482 70 Kč
TJN9353 Krpatová Klára OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416846 70 Kč
TJN9252 Posseltová Tereza OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 411767 70 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 70 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga R 7200338 70 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 70 Kč
STB8099 Stanojkovičová Ljuba TJ Stadion Nový Bor C 49983 70 Kč
BOR9051 Folbrechtová Šárka OK Jiskra Nový Bor R 1602628 70 Kč
BOR9161 Burdová Adéla OK Jiskra Nový Bor C 7434894 70 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor R 1394898 70 Kč
TUR8851 Knoblochová Jana OOB TJ Turnov C 51814 140 Kč
VRL8353 Knoblochová Kamila OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8952 140 Kč
BOR0000 Mareš Vít OK Jiskra Nový Bor A 4370 70 Kč
PHK9154 Valešová Jana OK 99 Hradec Králové R 1008144 70 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 70 Kč
BOR0004 Kubec Jan OK Jiskra Nový Bor C 4381 70 Kč
TUV8350 Švagerová Pavla SOK TJ Turnov 140 Kč
DLT8551 Nedvídková Iva KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5642 70 Kč
DLT8750 Kalinová Lucie KrOB Rozmarýn Litoměřice 140 Kč
D35
1.60 km, 115 m, 15 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI7551 Peterková Viktorie LOK-o Liberec C 51205 70 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 70 Kč
CHA7750 Pachnerová Dominika OK Chrastava C 5177 70 Kč
TUR7777 Heřmánková Pavla OOB TJ Turnov C 8062 70 Kč
VLI7755 Hyxová Radka Slavia Liberec orienteering C 2032117 70 Kč
TJN7651 Dejnožková Blanka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049610 70 Kč
BOR7758 Kameníková Kateřina OK Jiskra Nový Bor C 8441 70 Kč
D40
1.50 km, 90 m, 14 kontrol
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 70 Kč
LLI7152 Marková Jana LOK-o Liberec C 2049529 70 Kč
LTP7252 Riby Kateřina OOB TJ Lokomotiva Teplice C 342046 70 Kč
TUV7351 Hájková Magdalena SOK TJ Turnov C 411543 70 Kč
TUV7251 Mellanová Veronika SOK TJ Turnov C 411597 70 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 70 Kč
VLI7451 Podrábská Marie Slavia Liberec orienteering C 8307 70 Kč
VLI7051 Procházková Alexandra Slavia Liberec orienteering C 416258 70 Kč
VLI7351 Žuková Marcela Slavia Liberec orienteering C 8293 70 Kč
CHA7051 Bartáková Eva OK Chrastava C 0000331779 70 Kč
TUR6850 Linková Iva OOB TJ Turnov C 51809 70 Kč
TUR7450 Vřešťálová Lucie OOB TJ Turnov C 416139 70 Kč
LDC7150 Nehasilová Zuzana KOB Děčín C 7121314 70 Kč
TJN7050 Posseltová Romana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 410359 70 Kč
TJN7051 Vitebská Lenka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059770 70 Kč
VAM6451 Klapalová Jana OB Vamberk C 9681 70 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 8111 70 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 70 Kč
SJC7451 Škorpilová Jana Sportcentrum Jičín C 211303 70 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 70 Kč
VLI7350 Novotná Jana Slavia Liberec orienteering C 2058476 70 Kč
D45
1.50 km, 90 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 70 Kč
KAS6550 Slezáčková Věra KOB Kamenický Šenov C 51381 70 Kč
LDC6651 Dubnová Lenka KOB Děčín C 232347 70 Kč
TJN6952 Picková Helena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416843 70 Kč
BOR6951 Rejholcová Andrea OK Jiskra Nový Bor C 2051490 70 Kč
TJH6451 Tichá Jana TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51925 70 Kč
D50
1.40 km, 80 m, 13 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 232387 70 Kč
TJN6052 Večeřová Ivana OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232618 70 Kč
TJN6051 Zuzánková Růžena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8256 70 Kč
LDC6051 Stibalová Věra KOB Děčín C 8344 70 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 70 Kč
D55
1.40 km, 80 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN5550 Matoušková Marie OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7742 70 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 70 Kč
CHA5750 Kadavá Eva OK Chrastava C 0000008171 70 Kč
CHA5150 Šaffková Zuzana OK Chrastava C 0000008162 70 Kč
CHA5550 Bradnová Věra OK Chrastava C 8168 70 Kč
TJN5752 Kuncová Jiřina OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8257 70 Kč
D60
1.30 km, 65 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5151 Bednaříková Olga Marie Slavia Liberec orienteering C 8309 70 Kč
VLI5150 Karmazínová Ivana Slavia Liberec orienteering C 51216 70 Kč
LIT5051 Neradová Alena KOB Litvínov C 8110 70 Kč
CHA5351 Ševčíková Alena OK Chrastava C 0000008165 70 Kč
TUR5150 Omová Jana OOB TJ Turnov C 2025351 70 Kč
VLI4950 Horáčková Stanislava Slavia Liberec orienteering C 4100 70 Kč
LIT5351 Ondrůjová Anna KOB Litvínov C 336715 70 Kč
BOR5150 Úlehlová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 8553 70 Kč
LBE5150 Tvrdková Eva TJ Lokomotiva Beroun C 303959 70 Kč
DLT5151 Nedvídková Jitka KrOB Rozmarýn Litoměřice C 5991 70 Kč
D65
1.30 km, 65 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4350 Štrojsová Jaroslava KOB Kamenický Šenov C 8228 70 Kč
UVP4850 Kohoutová Jitřenka Slovan Praha C 51265 70 Kč
CHA4650 Kašková Eva OK Chrastava C 0000008152 70 Kč
TUR4250 Folprechtová Marie OOB TJ Turnov C 8212 70 Kč
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 70 Kč
KAS4551 Nejezchlebová Věra KOB Kamenický Šenov C 51384 70 Kč
H10
1.20 km, 65 m, 8 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK0400 Kašpar Vojtěch OK Netopýr Zákupy C 448931 55 Kč
ZAK0401 Kašpar Štěpán OK Netopýr Zákupy C 448932 55 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 55 Kč
LLI0404 Peterka Jakub LOK-o Liberec C 51201 55 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 55 Kč
TUR0500 Heřmánek Petr OOB TJ Turnov C 8020 55 Kč
TUR0604 Vřešťál Antonín OOB TJ Turnov C 1403051 55 Kč
VLI1000 Přinda Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 8281 55 Kč
VLI0803 Přinda Jan Slavia Liberec orienteering C 8299 55 Kč
TJN0501 Pěnička Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 0 55 Kč
TJN0500 Rokos Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2049534 55 Kč
STB0403 Pulda Eryk TJ Stadion Nový Bor C 2025001 55 Kč
H12
1.40 km, 70 m, 10 kontrol
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0202 Riby Thomas OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897367 55 Kč
TUV0203 Hájek Kryštof SOK TJ Turnov C 886280 55 Kč
KAS0301 Hnízdil Matěj KOB Kamenický Šenov C 51382 55 Kč
LLI0203 Bradáč David LOK-o Liberec B 2032132 55 Kč
TUV0212 Jirman Filip SOK TJ Turnov C 231522 55 Kč
TUV0308 Mellan Jonáš SOK TJ Turnov C 888622 55 Kč
TUV0215 Trojan Tomáš SOK TJ Turnov C 411516 55 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy C 2053519 55 Kč
LTP0205 Kříž Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232918 55 Kč
CHA0301 Danko Štěpán OK Chrastava C 0000436449 55 Kč
LLI0201 Paroulek Lukáš LOK-o Liberec B 253135 55 Kč
TJN0300 Dejnožka Vojtěch OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027224 55 Kč
TJN0202 Pěnička Tomáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069079 55 Kč
TJN0303 Řehoř Vojta OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056291 55 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1398971 55 Kč
TJN0305 Žukov Jakub OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067345 55 Kč
DOB0201 Michalak Hubert KOB Dobruška C 2016207 55 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga B 9877 55 Kč
LTP0301 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52918 55 Kč
BOR0302 Socha Ondřej OK Jiskra Nový Bor C 361279 55 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 504407 55 Kč
VLI0300 Novotný Jaromír Slavia Liberec orienteering C 2058474 55 Kč
H14
1.50 km, 80 m, 14 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice B 434575 55 Kč
LLI0002 Bradáč Jakub LOK-o Liberec B 2032105 55 Kč
LLI0001 Melichar Petr LOK-o Liberec B 1398996 55 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy C 2053518 55 Kč
DOK0100 Šmol David OK Doksy C 2053509 55 Kč
TJN0108 Adamec Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056300 55 Kč
TJN0106 Adamec Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2045202 55 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 1398985 55 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2069092 55 Kč
TJN0004 Pavel Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2045201 55 Kč
TJN0107 Rokos Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027215 55 Kč
TJN0102 Růta Matyáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032159 55 Kč
DOB0100 Zurkiewicz Krzysztof KOB Dobruška C 2016205 55 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 4372 55 Kč
TJN0000 Schindler Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C zapůjčit 95 Kč
TJN1421 Sedláček Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 2059775 110 Kč
H16
1.70 km, 85 m, 15 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 70 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 70 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov C 888618 70 Kč
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov B 2674 70 Kč
TJN9804 Janeček Mirek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027208 70 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027247 70 Kč
TJN9801 Novák Filip OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027217 70 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232325 70 Kč
LLI9900 Marek Jakub LOK-o Liberec C 2049589 70 Kč
DOB9900 Niezgodka Piotr KOB Dobruška C 2016198 70 Kč
H18
1.90 km, 110 m, 16 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 70 Kč
CHA9704 Hlubuček Tomáš OK Chrastava C 5176 70 Kč
LLI9703 Procházka Daniel LOK-o Liberec C 8241 70 Kč
TJN9701 Žukov Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2067343 70 Kč
DOB9600 Kaczocha Przemyslaw KOB Dobruška C 895232 70 Kč
STB9701 Wieczorek Marcin TJ Stadion Nový Bor B 1396722 70 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 140 Kč
H20
1.90 km, 110 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9500 Nejman Stanislav OOB TJ Turnov B 330671 70 Kč
TJN9500 Vaniš Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. B 2027205 70 Kč
H21
2.40 km, 150 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1.02
(78)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 70 Kč
LIT8401 Macek Jiří KOB Litvínov C 8107 70 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 70 Kč
DKP8308 Havlůj František Oddíl OB Kotlářka C 889278 70 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 70 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 416025 70 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 70 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 70 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice R 920683 70 Kč
TUV8501 Horáček Matěj SOK TJ Turnov C 8067 70 Kč
LTP8801 Eiselt Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682092 70 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 70 Kč
LTP9405 Hulha Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682116 70 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 70 Kč
DKP9100 Trýzna Aleš Oddíl OB Kotlářka C 2060241 70 Kč
LLI7502 Peterka Vojtěch LOK-o Liberec C 515503 70 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 70 Kč
VLI6001 Henych Petr Slavia Liberec orienteering C 515132 70 Kč
VLI7700 Horáček Michal Slavia Liberec orienteering R 500290 70 Kč
VLI8901 Kobr Tomáš Slavia Liberec orienteering C 1969696 70 Kč
VLI8100 Kolaja Jan Slavia Liberec orienteering C 2067313 70 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 70 Kč
VLI8800 Škoda Jakub Slavia Liberec orienteering R 1302790 70 Kč
LIT8202 Kučerka David KOB Litvínov C 8105 70 Kč
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 70 Kč
LDC8101 Duben Jiří KOB Děčín C 515463 70 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 9007701 70 Kč
CHA7203 Schröter Pavel OK Chrastava C 0000301545 70 Kč
CHA6200 Gorčica Pavel OK Chrastava C 0000008174 70 Kč
DOK7100 Koštejn Pavel OK Doksy C 887931 70 Kč
SJC8309 Žaloudek Petr Sportcentrum Jičín C 7890000 70 Kč
ASU8949 Oľhava Rastislav Magnus Orienteering C 307266 70 Kč
DOK8700 Novák Daniel OK Doksy C 887924 70 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 70 Kč
TUR7603 Baier Martin OOB TJ Turnov R 7677777 70 Kč
TUR8402 Brož Marek OOB TJ Turnov C 887618 70 Kč
TUR7703 Cerha Milan OOB TJ Turnov C 1007531 70 Kč
TUR8303 Dlabaja Tomáš OOB TJ Turnov E 500850 70 Kč
TUR8501 Holas Ondřej OOB TJ Turnov C 515048 70 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov A 888604 70 Kč
TUR9001 Hostaš Petr OOB TJ Turnov C 887159 70 Kč
TUR8801 Hradec Pavel OOB TJ Turnov E 995821 70 Kč
TUR8406 Kořínek Jindřich OOB TJ Turnov C 515082 70 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 2035709 70 Kč
TUR9000 Moravec Jan OOB TJ Turnov C 53759 70 Kč
TUR8002 Oma Jakub OOB TJ Turnov C 800320 70 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov C 51225 70 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 70 Kč
TUR8702 Vlček Martin OOB TJ Turnov C 515047 70 Kč
TUR9100 Wolf Daniel OOB TJ Turnov E 515499 70 Kč
TUR9301 Zakouřil Vít OOB TJ Turnov R 886823 70 Kč
LIT8201 Pavlík Bronislav KOB Litvínov C 8119 70 Kč
DOK5500 Novák Tom OK Doksy C 886255 70 Kč
PGP8202 Laciga Radek SK Praga R 7003030 70 Kč
VLI7701 Přinda Lukáš Slavia Liberec orienteering C 8300 70 Kč
VLI7001 Podrábský Ctibor Slavia Liberec orienteering C 2058478 70 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 51741 70 Kč
TJN8449 Kunc Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2060256 70 Kč
TJN9101 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416840 70 Kč
TJN9301 Pustai David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232645 70 Kč
TJN8002 Vančura Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 51234 70 Kč
MFP7301 Blahuta Marek Matfyz Praha C 897349 70 Kč
TJN9105 Večeřa Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232508 70 Kč
LIT8301 Moutvička Ondřej KOB Litvínov C 8125 70 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 8124 70 Kč
DOB9200 Dutkowski Mikolaj KOB Dobruška C 1011992 70 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 70 Kč
DOB8022 Hanč Petr KOB Dobruška C 981811 70 Kč
LIT9001 Nerad Jaroslav KOB Litvínov C 8108 70 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 70 Kč
PGP6803 Pospíšil Vítek SK Praga C 681612 70 Kč
FSP7900 Čech Jan VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 416195 70 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 9109211 70 Kč
STB9200 Pawlowicz Adam TJ Stadion Nový Bor C 2016469 70 Kč
TUV7500 Zakouřil Tomáš SOK TJ Turnov C 51726 70 Kč
TJH6401 Tichý Martin TJ Tolar Jindřichův Hradec C 51929 70 Kč
DKP8511 Wagner Libor Oddíl OB Kotlářka C 301369 140 Kč
DOB8600 Ďoubal Jan KOB Dobruška C 7248 140 Kč
H35
1.80 km, 135 m, 15 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SMB6401 Žitný Tomáš SKOB Mladá Boleslav C 49971 70 Kč
CHA7500 Polák Jaroslav OK Chrastava C 0000008186 70 Kč
96C7500 Mokrý Pavel Přátelé OB C 2058479 140 Kč
TUR7702 Heřmánek Michal OOB TJ Turnov C 51124 70 Kč
VLI7503 Pachner Pavel Slavia Liberec orienteering C 8298 70 Kč
LDC7101 Nehasil Vladislav KOB Děčín C 7111213 70 Kč
TJN7500 Balogh Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2032176 70 Kč
TJN7503 Dejnožka Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027225 70 Kč
TJN5901 Zuzánek Zdeněk OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 1302798 70 Kč
H40
1.80 km, 135 m, 15 kontrol
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP7001 Žejdlík Michal OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682100 70 Kč
LDC7301 Štěpán Petr KOB Děčín C 7007007 70 Kč
LLI7000 Marek Martin LOK-o Liberec C 2049593 70 Kč
TUV6802 Šritr Martin SOK TJ Turnov C 232388 70 Kč
KAS7100 Hnízdil Jan KOB Kamenický Šenov C 515023 70 Kč
LLI7201 Bradáč Stanislav LOK-o Liberec C 434598 70 Kč
LDC7302 Gálus Igor KOB Děčín C 7400074 70 Kč
CHA7200 Danko Tomáš OK Chrastava C 0000436410 70 Kč
CHA7000 Švancar Martin OK Chrastava C 0000008178 70 Kč
TUR5102 Provazník Jiří OOB TJ Turnov C 1511127 70 Kč
TUR7301 Vřešťál Jan OOB TJ Turnov C 416120 70 Kč
TJN7101 Mrkvička Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2020748 70 Kč
TJN7002 Novotný Dušan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232502 70 Kč
LTP7308 Šašek Jan OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232904 70 Kč
STB7000 Průšek Petr TJ Stadion Nový Bor C 8486 70 Kč
TJN5022 Benot Claudel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit 180 Kč
TJN7100 Pavel Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2027204 70 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 70 Kč
H45
1.60 km, 115 m, 15 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 70 Kč
LTP6806 Pavel Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 897351 70 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 70 Kč
LTP6500 Kučera Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice C 232901 70 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 436961 70 Kč
VLI6900 Řezáč Pavel Slavia Liberec orienteering C 301152 70 Kč
VLI6803 Žukov Libor Slavia Liberec orienteering C 8294 70 Kč
PEN6600 Vydra Ivan OK RECO Sport C 8185 70 Kč
LTP6710 Kovář Boris OOB TJ Lokomotiva Teplice C 899153 70 Kč
TJN6601 Hostaš Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416829 70 Kč
TJN6802 Posselt Martin OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 232256 70 Kč
TJN6301 Schindler Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 416828 70 Kč
TJN6603 Žucha Jiří OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2017687 70 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 70 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 70 Kč
H50
1.60 km, 115 m, 15 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP6001 Hulha Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 52927 70 Kč
TUV6304 Mellan Martin SOK TJ Turnov C 411583 70 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 49998 70 Kč
PEN6201 Kořínek Zdeněk OK RECO Sport C 7762 70 Kč
LTP6102 Kovář Karel OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682080 70 Kč
HOR5700 Škorpil Martin TJ Jiskra Hořice C 2011900 70 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8490 70 Kč
TJN6000 Pěnička Libor OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2059727 70 Kč
H55
1.50 km, 90 m, 14 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LTP5802 Eiselt Miloš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682076 70 Kč
TUR5100 Hudský Vlastimil OOB TJ Turnov C 8214 70 Kč
LDC5601 Duben Jiří KOB Děčín C 8339 70 Kč
TJN5602 Horák Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 2056301 70 Kč
TJN5549 Kunc Radovan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 8249 70 Kč
LDC5701 Stibal Ivan KOB Děčín C 8337 70 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 70 Kč
H60
1.50 km, 90 m, 14 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI5200 Bednařík Libor Slavia Liberec orienteering C 8296 70 Kč
VLI4901 Karmazín Petr Slavia Liberec orienteering C 361986 70 Kč
CHA5003 Ševčík Milan OK Chrastava C 0000008199 70 Kč
CHA4901 Kadavý Zdeněk OK Chrastava C 0000008155 70 Kč
CHA5100 Barták Jiří OK Chrastava C 0000008161 70 Kč
VLI5000 Horáček Miroslav Slavia Liberec orienteering C 4214 70 Kč
VLI5101 Přinda Oldřich Slavia Liberec orienteering C 1302773 70 Kč
DLT5001 Babický Tomáš KrOB Rozmarýn Litoměřice C 8890 70 Kč
H65
1.30 km, 65 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LJN4700 Matoušek Luboš OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou C 7741 70 Kč
KAS4600 Nejezchleba Jiří KOB Kamenický Šenov C 8235 70 Kč
TUV4701 Pospíšil Jiří SOK TJ Turnov C 8323 70 Kč
LLI4702 Peterka Josef LOK-o Liberec C 51204 70 Kč
SMB4801 Hlaváč Jaroslav SKOB Mladá Boleslav C 7718 70 Kč
STB4900 Beránek Petr TJ Stadion Nový Bor C 219204 70 Kč
LBE4900 Tvrdek Vojtěch TJ Lokomotiva Beroun C 51283 70 Kč
H70
1.30 km, 65 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAS4000 Štrojsa Josef KOB Kamenický Šenov C 8230 70 Kč
UVP3700 Kohout Tomáš Slovan Praha C 7930 70 Kč
TUR4301 Folprecht Eduard OOB TJ Turnov C 51815 70 Kč
TJN3800 Petrželka Pavel OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52900 70 Kč
TJN4000 Picek Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 434577 70 Kč
BOR4001 Úlehla Zdeněk OK Jiskra Nový Bor C 8552 70 Kč
BOR3600 Křtěnský Jaroslav OK Jiskra Nový Bor C 4132 70 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 9005225 70 Kč
BOR0003 Kameník David OK Jiskra Nový Bor C 4364 70 Kč
PUL4200 Novotný František OOB USK Slavie Ústí n.L. C 205614 70 Kč
celkem přihlášených: 408, vklad: 27940 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.