Přihlášky závodu: Magnus cup

Datum:
08.08.2014
Místo konání:
Rejvíz
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D10     D12     D14     D18     D21     D35B     D35C     D45B     D45C     D55     D65     H10     H12     H14     H18     H21A     H21B     H35     H45     H55     H65     HDR     P     T    
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KUO0599 Holubářová Viktorie KOB Ústí nad Orlicí C 9021 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0499 Vorlová Eva Magnus Orienteering C 406938 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering C 301698 Ano Ano Ano 270 Kč
19P0550 Rajchel Nikola (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025011 Ano Ano Ano 270 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0299 Greschnerová Tereza Magnus Orienteering C 9132 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0397 Herynková Kateřina Magnus Orienteering C Ano Ano Ano 270 Kč
STB0299 Pulda Aleksandra TJ Stadion Nový Bor C 2016463 Ano Ano Ano 270 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 416343 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0059 Bednaříková Adéla Slavia Liberec orienteering C 2049577 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0096 Benešová Barbora Magnus Orienteering C 416715 Ano Ano Ano 270 Kč
STB0099 Świca Katarzyna TJ Stadion Nový Bor C 2016469 Ano Ano Ano 270 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec B 7201779 Ano Ano Ano 400 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
28P9850 Antonowicz Anna Maria (POL) Saturn Piaseczno 886680 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 Ano Ano Ano 500 Kč
Rank. koef.: 0
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
28P6850 Gornicka-Antonowicz Anna (POL) Saturn Piaseczno 895015 Ano Ano Ano 390 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU8756 Staňková Lucie Magnus Orienteering C 7202 Ano Ne Ne 140 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 Ano Ano Ano 390 Kč
VRB9450 Jančová Jana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 232186 Ano Ano Ano 390 Kč
28P9550 Zebrowska Barbara (POL) Saturn Piaseczno 887219 Ano Ano Ano 390 Kč
STB9399 Szeliga Malgorzata TJ Stadion Nový Bor R 1394898 Ano Ano Ano 390 Kč
22P8750 Puternicka Joanna (POL) Warszawa 9870922 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 Ano Ano Ano 390 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9503 Ano Ano Ano 390 Kč
27S7450 Bukovácová Alena (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 522004 Ano Ano Ano 390 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 871977 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 52664 Ne Ano Ne 140 Kč
TJP6550 Pecharová Michaela TJ Sokol Troja C 301536 Ano Ano Ano 390 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano 390 Kč
ZLH7851 Mrkvicová Radka OOB TJ Zlaté Hory C 247250 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano 390 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK6752 Kosová Michaela SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 438611 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 390 Kč
28P6851 Wolowczyk Mariola (POL) Saturn Piaseczno 1393099 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano 390 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TJN6099 Šmausová Irena OOB TJ Tatran Jablonec n. N. zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232891 Ano Ano Ano 390 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 416091 Ano Ano Ano 390 Kč
KVS5651 Trávníčková Jitka SKOB Kobra Vsetín C 2021856 Ano Ano Ano 390 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC4451 Pospíšilová Jana KOB Děčín C 232341 Ano Ano Ano 390 Kč
ZLH4950 Mrkvicová Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52782 Ano Ano Ano 390 Kč
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 390 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
28P0600 Antonowicz Jan (POL) Saturn Piaseczno 886672 Ano Ano Ano 270 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano 270 Kč
27S0500 Bukovác Filip (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 307460 Ano Ano Ano 270 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek 49453 Ano Ano Ano 270 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 Ano Ano Ano 270 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov C 2061810 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0548 Hohn Matěj Magnus Orienteering C Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering C 53112 Ano Ano Ano 270 Kč
19P0600 Pachnik Jędrzej (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025002 Ano Ano Ano 270 Kč
STB0403 Pulda Eryk TJ Stadion Nový Bor C 2016464 Ano Ano Ano 270 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk B 2027218 Ano Ano Ano 270 Kč
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano 270 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51952 Ano Ano Ano 270 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 Ano Ano Ano 270 Kč
ASU0249 Beneš Jan Magnus Orienteering C 53690 Ano Ano Ano 270 Kč
19P0400 Rygiel Szymon (POL) UKS "Orientpark.pl" Iwiny 2025010 Ano Ano Ano 270 Kč
STB0303 Pachnik Stanislaw TJ Stadion Nový Bor C 504407 Ano Ano Ano 270 Kč
RAD0201 Zobaník Radek TJ Sokol Radslavice C 52665 Ne Ano Ne 100 Kč
47P0200 Sikorski Marcin (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392578 Ne Ano Ne 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
47P0100 Hyla Damian (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1392575 Ne Ano Ne 100 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7201758 Ano Ano Ano 390 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 2067320 Ano Ano Ano 390 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 Ano Ano Ano 390 Kč
28P9700 Wolowczyk Michal (POL) Saturn Piaseczno 9200094 Ano Ano Ano 390 Kč
FYD9801 Brož Dominik Jizerský klub OB Frýdlant C 8327 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 Ano Ano Ano 390 Kč
RAD9901 Zobaník Michal TJ Sokol Radslavice C 49440 Ne Ano Ne 140 Kč
Rank. koef.: 0
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano 390 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 7758623 Ano Ano Ano 390 Kč
27S7600 Bukovác Maroš (SVK) TJ Slávia Farmaceut Bratislava 525005 Ano Ano Ano 390 Kč
ZBM8242 Brabec Jaroslav SK Žabovřesky Brno C 520540 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 Ano Ano Ano 390 Kč
28P9501 Wolowczyk Krzysztof (POL) Saturn Piaseczno 9200095 Ano Ano Ano 390 Kč
28P8100 Grabowski Maciej (POL) Saturn Piaseczno 886682 Ano Ano Ano 390 Kč
28P8500 Terpai Dmytro (POL) Saturn Piaseczno 1395205 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9202 Mokrý Stanislav KOB ALFA Brno R 886812 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 886814 Ano Ano Ano 390 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 Ano Ano Ano 390 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 Ano Ano Ano 390 Kč
STB9101 Pachnik Wojciech TJ Stadion Nový Bor C 9109211 Ano Ano Ano 390 Kč
Rank. koef.: 0
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
TBM8603 Kavan Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49669 Ano Ano Ano 390 Kč
KVS8100 Bubela Tomáš SKOB Kobra Vsetín C 7867 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 9343 Ano Ano Ano 390 Kč
KAR8501 Hala Lukáš SK Karlovice C 301244 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 Ano Ano Ano 390 Kč
6YC8200 Krmíček Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano 420 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno A 886825 Ano Ano Ano 390 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 Ano Ano Ano 390 Kč
STB6901 Pachnik Dariusz TJ Stadion Nový Bor C 504408 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO8301 Štěpánek Milan KOB Ústí nad Orlicí C 52322 Ano Ano Ano 390 Kč
21U8300 Babych Serhiy (UKR) UKS Azymut Dębów 1301860 Ano Ano Ano 390 Kč
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 9974 Ano Ano Ano 600 Kč
LOV7101 Žebrák Zbyněk lepus.cz C 232429 Ne Ne Ano 200 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 434581 Ano Ano Ano 390 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9811 Ano Ano Ano 390 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano 390 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ano Ano Ano 390 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 Ano Ano Ano 390 Kč
PZR7007 Nechuta Milan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 49811 Ano Ano Ano 390 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 Ano Ano Ano 390 Kč
KVS6501 Černík Milan SKOB Kobra Vsetín C 2021855 Ano Ano Ano 390 Kč
28P6800 Antonowicz Jerzy (POL) Saturn Piaseczno 504405 Ano Ano Ano 390 Kč
LPU6503 Procházka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 9270 Ano Ano Ano 390 Kč
28P6300 Wolowczyk Marek (POL) Saturn Piaseczno 1393090 Ano Ano Ano 390 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 Ano Ano Ano 390 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano 390 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LDC5301 Pospíšil Jaromír KOB Děčín C 7410753 Ano Ano Ano 390 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 Ano Ano Ano 390 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 520540 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV5517 Pospíšil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52851 Ano Ano Ano 390 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 Ano Ano Ano 390 Kč
VLI5201 Hickethier Manfred Slavia Liberec orienteering C 9005174 Ano Ano Ano 390 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 Ano Ano Ano 390 Kč
NPA5601 Prášil Jan SK LOB Nová Paka 9691 Ano Ano Ano 390 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano 600 Kč
TJP4900 Peterka František TJ Sokol Troja C 8861 Ano Ano Ano 600 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 Ano Ano Ano 390 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano 390 Kč
ZLH4600 Mrkvica Miroslav OOB TJ Zlaté Hory C 64865 Ano Ano Ano 390 Kč
ZAM4701 Šponar Josef OB TJ Sokol Žamberk C 9038 Ano Ano Ano 390 Kč
ZAM4401 Tobiška Václav OB TJ Sokol Žamberk C 9039 Ano Ano Ano 390 Kč
FYD4900 Juřina Robert Jizerský klub OB Frýdlant C 8332 Ano Ano Ano 390 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ne Ano Ne 140 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano 300 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory C 251023 Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C Ano Ne Ne 100 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano 300 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0698 Pazderníková Zdeňka Magnus Orienteering C Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0699 Ondruchová Anna Magnus Orienteering C Ano Ano Ano 300 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C Ano Ano Ano 300 Kč
ASUXX22 Plhal Lukáš Magnus Orienteering 0 Ano Ano Ne 200 Kč
ASUXX12 Navrátil Pavel Magnus Orienteering 0 Ano Ano Ano 300 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KVS7050 Černíková Dana SKOB Kobra Vsetín C 2021859 Ano Ano Ano 300 Kč
KVS6751 Sedláková Jarmila SKOB Kobra Vsetín C 53673 Ano Ano Ano 300 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 Ano Ano Ano 300 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno 361974 Ano Ano Ano 300 Kč
ZAM4651 Lhotská Hana OB TJ Sokol Žamberk C 2056289 Ano Ano Ano 300 Kč
ASU7799 Navrátilová Helena Magnus Orienteering C Ano Ano Ano 300 Kč
ASU7499 Doubravová Blanka Magnus Orienteering C Ano Ano Ano 300 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067398 Ne Ano Ne 100 Kč
47P6100 Hyjek Adam (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice 1394733 Ne Ano Ne 100 Kč
ASUXX33 Bartášek Jiří Magnus Orienteering 0 Ano Ano Ano 300 Kč
8RC7900 Šochová Jarmila BZP zapůjčit Ano Ne Ne 110 Kč
9BC7150 Vašíčková Michala NNN zapůjčit Ano Ne Ne 110 Kč
TJN8700 Strachota Petr OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 886714 Ano Ano Ano 300 Kč
TJN8300 Strachota Michal OOB TJ Tatran Jablonec n. N. C 52545 Ano Ano Ano 300 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428209 Ano Ano Ano 270 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov 2073658 Ano Ne Ne 100 Kč
KUO7101 Holubář David KOB Ústí nad Orlicí C 2060252 Ano Ano Ne 200 Kč
VRB7606 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067394 Ano Ne Ne 100 Kč
ASUXX11 Macek Karel Magnus Orienteering 0 Ne Ano Ne 120 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 Ne Ano Ne 150 Kč
TJP3950 Jankovcová Marie TJ Sokol Troja C 301537 Ano Ano Ano 270 Kč
celkem přihlášených: 162, vklad: 53450 Kč