Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A - celkové výsledky

Datum:
28.09.2014
Místo konání:
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D16A     D18A     D20A     H16A     H18A     H20A    
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno A 229382 30 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany A 2023812 30 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga A 7201197 30 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 30 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 30 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 30 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 53280 30 Kč
SJI9852 Čechová Tereza OK Jihlava A 2058511 30 Kč
VRL9951 Waňková Martina OOS TJ Spartak Vrchlabí A 425555 30 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov A 1007538 30 Kč
JPV9899 Soldánová Tereza Oddíl OS SK Prostějov A 1007537 30 Kč
VIC9898 Kůstková Daniela OB Vizovice A 1006616 30 Kč
UOL9950 Janošíkova Tereza SOB Olomouc A 682075 30 Kč
STH9958 Kalenská Dominika SK Studenec A 253374 30 Kč
STH9954 Jezdinská Natálie SK Studenec A 330520 30 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga A 981838 30 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň A 425544 30 Kč
ABM9956 Odehnalová Klára KOB ALFA Brno A 0001400403 30 Kč
CHC9852 Chaloupková Veronika K.O.B. Choceň A 9569 30 Kč
BOR9850 Kohoutová Barbora OK Jiskra Nový Bor A 2051481 30 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 30 Kč
BOR9954 Janoušková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 8427 30 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor A 2051475 30 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor A 303919 30 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 1006615 30 Kč
VLI9853 Doubková Petra Slavia Liberec orienteering A 426323 30 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 9196 30 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 0000897355 30 Kč
AOV9850 Fukalová Hana OOB TJ Baník Ostrava A 361939 30 Kč
TUR9851 Hudská Ludmila OOB TJ Turnov A 232726 30 Kč
LCE9952 Šmelíková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice A 1399951 30 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové A 682365 30 Kč
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha A 442851 30 Kč
LLI9651 Štičková Anna LOK-o Liberec A 7200361 30 Kč
KSU9799 Smrčková Dominika Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 897348 30 Kč
VBM9651 Hiršová Gabriela VSK Mendelu Brno A 7200367 30 Kč
VRL9652 Hančová Petra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 1398998 30 Kč
SJH9752 Peňázová Veronika SOS Jindřichův Hradec A 331783 30 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín A 425531 30 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 232620 30 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 30 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec A 8653 30 Kč
SKV9752 Kubínová Veronika TJ Slovan Karlovy Vary A 7003008 30 Kč
SCP9750 Veljačiková Hana OK Sparta Praha A 336785 30 Kč
LTU9651 Koderičová Tereza OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 301640 30 Kč
KRL9651 Hanáková Magda Kometa Kralovice A 7140196 30 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 246808 30 Kč
DKP9751 Nováková Tereza Oddíl OB Kotlářka A 886271 30 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 30 Kč
PGP9654 Hrabánková Klára SK Praga A 232050 30 Kč
DKP9652 Šňupárková Anna Oddíl OB Kotlářka A 515071 30 Kč
KAM9650 Hausenblasová Karolína OK Kamenice A 361971 30 Kč
LTP9750 Kovářová Lenka OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200344 30 Kč
ASU9695 Petrasová Zuzana Magnus Orienteering A 405999 30 Kč
ASU9797 Horvátová Hana Magnus Orienteering A 980354 30 Kč
OSN9696 Vališová Martina SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 981804 30 Kč
ABM9757 Odehnalová Tereza KOB ALFA Brno A 0001007533 30 Kč
SRK9752 Zemánková Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 301107 30 Kč
BOR9751 Kameníková Andrea OK Jiskra Nový Bor A 2051536 30 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň A 7201819 30 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň A 7201820 30 Kč
LPU9752 Fenclová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 9648 30 Kč
LPU9658 Chládková Simona OK Lokomotiva Pardubice A 434574 30 Kč
LPU9750 Jansová Doubravka OK Lokomotiva Pardubice A 436959 30 Kč
LPU9657 Kulhavá Eliška OK Lokomotiva Pardubice E 887635 30 Kč
VLI9750 Poloprutská Klára Slavia Liberec orienteering A 49954 30 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové A 420436 30 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno A 0002042513 30 Kč
TUR9751 Linková Alena OOB TJ Turnov A 1403419 30 Kč
LCE9751 Vavrysová Barbara OOB TJ Slovan Luhačovice A 889309 30 Kč
PHK9656 Machačová Michaela OK 99 Hradec Králové A 1398981 30 Kč
PHK9751 Novotná Klára OK 99 Hradec Králové A 1398990 30 Kč
PHK9653 Šádková Martina OK 99 Hradec Králové A 1398980 30 Kč
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LLI9552 Hoidekrová Lucie LOK-o Liberec A 410734 30 Kč
AOP9450 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava R 515074 30 Kč
AOP9452 Svobodová Radka Orientační Běh Opava A 7200368 30 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 30 Kč
TZL9453 Jeřábková Jitka SKOB Zlín A 7170894 30 Kč
SJH9451 Benešová Jana SOS Jindřichův Hradec R 920682 30 Kč
TZL9451 Koláriková Lucie SKOB Zlín A 920662 30 Kč
SKV9452 Kubínová Romana TJ Slovan Karlovy Vary A 331098 30 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka R 7945000 30 Kč
KAM9554 Procházková Marie OK Kamenice A 7200333 30 Kč
KAM9551 Hlubučková Kristýna OK Kamenice R 7003009 30 Kč
KAM9452 Kamererová Valerie OK Kamenice A 428250 30 Kč
KAM9550 Bořánková Karolína OK Kamenice E 53599 30 Kč
SJH9452 Tichá Tereza SOS Jindřichův Hradec R 995864 30 Kč
ASU9499 Sokolová Ludmila Magnus Orienteering R 682343 30 Kč
ABM9560 Otrusinová Jana KOB ALFA Brno A 0000052013 30 Kč
LPU9558 Doleželová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice R 220400 30 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 30 Kč
LPU9460 Kosová Štěpánka OK Lokomotiva Pardubice R 49371 30 Kč
LPU9456 Lehárová Alžběta OK Lokomotiva Pardubice A 2045225 30 Kč
LPU9451 Procházková Klára OK Lokomotiva Pardubice R 940318 30 Kč
LPU9458 Voborníková Alena OK Lokomotiva Pardubice R 4536 30 Kč
ZBM9451 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno E 0009201069 30 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 0002020737 30 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno E 0009201068 30 Kč
TUR9453 Brožová Aneta OOB TJ Turnov A 8213 30 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň R 236994 30 Kč
LCE9551 Papugová Martina OOB TJ Slovan Luhačovice A 2051353 30 Kč
LCE9555 Končáková Klára OOB TJ Slovan Luhačovice A 53828 30 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové E 553443 30 Kč
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM9901 Hlaváč Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 2059757 30 Kč
SSU9911 Kašpar Petr SK Severka Šumperk A 2069090 30 Kč
DKP9903 Šebek Petr Oddíl OB Kotlářka A 9903301 30 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 30 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 30 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 30 Kč
UOL9919 Horčička Vít SOB Olomouc A 682370 30 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch LOK-o Liberec A 7200375 30 Kč
TRI9807 Lanc Vojtěch TJ TŽ Třinec A 49315 30 Kč
VRL9802 Starý Ondra OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2025354 30 Kč
BBM9800 Ptáček Patrik BETA URSUS Orienteering A 980376 30 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov A 1602633 30 Kč
JPV9824 Kočí Josef Oddíl OS SK Prostějov A 1007539 30 Kč
LTU9801 Bendák Jan OOB TJ Lokomotiva Trutnov A 681889 30 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 2017682 30 Kč
SRK9900 Šklíba Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 416343 30 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy A 888634 30 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 981828 30 Kč
KAM9803 Hausenblas Šimon OK Kamenice A 361923 30 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 30 Kč
DKP9801 Semerád Antonín Oddíl OB Kotlářka A 897357 30 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering A 2008508 30 Kč
LTP9802 Matějka Lukáš OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200336 30 Kč
TZL9801 Šiška Petr SKOB Zlín A 2025335 30 Kč
CHC9901 Křivda Tomáš K.O.B. Choceň A 2025366 30 Kč
BOR9900 Ullrich Jakub OK Jiskra Nový Bor A 8435 30 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 2070827 30 Kč
SHK9803 Pek Daniel OK Slavia Hradec Králové A 1396849 30 Kč
SHK9802 Hájek Jakub OK Slavia Hradec Králové A 232493 30 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové A 331229 30 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno A 0007200360 30 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice A 7200378 30 Kč
LCE9803 Černocký Libor OOB TJ Slovan Luhačovice A 1400401 30 Kč
LCE9911 Vopařil Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201825 30 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 2035744 30 Kč
PHK9905 Mašata Metoděj OK 99 Hradec Králové A 207870 30 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové A 9110998 30 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 30 Kč
JPV9911 Chupek Jakub Oddíl OS SK Prostějov A 7200370 30 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 30 Kč
TZL9701 Podmolík Josef SKOB Zlín A 53354 30 Kč
PGP9702 Navrátil Šimon SK Praga A 681882 30 Kč
LLI9603 Fürst Matouš LOK-o Liberec A 7003006 30 Kč
PGP9706 Ježek Ondřej SK Praga A 9005134 30 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava A 428234 30 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava A 515123 30 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 30 Kč
ODV9700 Brázdil Petr TJ Aero Odolena Voda A 331087 30 Kč
SJI9702 Frýba Dominik OK Jihlava A 7200599 30 Kč
SJI9700 Bořil Jan OK Jihlava A 7200584 30 Kč
SJI9602 Vacek Vojtěch OK Jihlava A 7200366 30 Kč
SJI9601 Čech Jan OK Jihlava A 7003044 30 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering A 886286 30 Kč
BBM9707 Dalos Maté BETA URSUS Orienteering A 1396156 30 Kč
PGP9604 Aster Tomáš SK Praga A 442871 30 Kč
KAM9700 Valášek Jiří OK Kamenice A 232403 30 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice A 897360 30 Kč
HLV9732 Sedláček Ondřej KČT - OB Holešov A 7200377 30 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering A 682340 30 Kč
TJN9601 Picek Štěpán OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 1302800 30 Kč
TJN9700 Šmaus Jan OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 232505 30 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň A 2053577 30 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka A 899156 30 Kč
BOR9608 Burda Matěj OK Jiskra Nový Bor A 7667667 30 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 232144 30 Kč
LPU9705 Kanta Martin OK Lokomotiva Pardubice A 425577 30 Kč
SJC9601 Štál Jan Sportcentrum Jičín A 9996 30 Kč
SJC9703 Zikmund Zdeněk Sportcentrum Jičín A 2045221 30 Kč
CHC9602 Janeba Vladimír K.O.B. Choceň A 9572 30 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové A 1396847 30 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov A 995840 30 Kč
LCE9601 Mudrák Štěpán OOB TJ Slovan Luhačovice A 889308 30 Kč
LCE9602 Slíva Jan OOB TJ Slovan Luhačovice A 889313 30 Kč
SSU9609 Mikula Jan SK Severka Šumperk A 433099 30 Kč
PHK9602 Horáček Petr OK 99 Hradec Králové A 2035705 30 Kč
PHK9601 Mašata Matěj OK 99 Hradec Králové A 2045215 30 Kč
PHK9704 Růžička Adam OK 99 Hradec Králové A 682082 30 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk A 2027239 30 Kč
SBR9501 Sklenář Martin SKOB Bruntál A 7200365 30 Kč
BBM9500 Záděra Pavel BETA URSUS Orienteering R 980371 30 Kč
JPV9509 Fajkus Radim Oddíl OS SK Prostějov A 1602630 30 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka A 515144 30 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga R 995812 30 Kč
SKM9404 Zvoníček Josef KOB Směr Kroměříž A 253370 30 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 887640 30 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 30 Kč
KAM9400 Valášek Jan OK Kamenice A 232245 30 Kč
OSN9549 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 551995 30 Kč
PZR9505 Málek Jan UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 330693 30 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň A 7201192 30 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 886264 30 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 30 Kč
ASU9445 Dvořáček Radek Magnus Orienteering A 682344 30 Kč
ASU9505 Chmelař Martin Magnus Orienteering A 9988866 30 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň A 2025344 30 Kč
ABM9410 Mokrý Ondřej KOB ALFA Brno A 0000886814 30 Kč
BOR9503 Pavlovec Jan OK Jiskra Nový Bor R 9200728 30 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 515487 30 Kč
LPU9505 Waněk Adam OK Lokomotiva Pardubice A 1602634 30 Kč
ZBM9515 Hruška Jakub SK Žabovřesky Brno R 0001591995 30 Kč
TUR9502 Horák Patrik OOB TJ Turnov R 888604 30 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering R 7698697 30 Kč
LCE9501 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 2017666 30 Kč
celkem přihlášených: 206, vklad: 6180 Kč