Přihlášky závodu: Tour de Braník a Kufrování sv. Lucie

Datum:
13.12.2014
Místo konání:
Praha - Braník
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
VSP - USK Praha
Kategorie:
A     B     C     D     E     F    
20.00 km
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
EKP7608 Štěňha Martin VŠTJ Ekonom Praha C 7003036 50 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 50 Kč
46C6801 Urban Hynek Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 410252 50 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 51798 50 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 50 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 50 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 601169 50 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
TAP9053 Zamazalová Kateřina KOB Tretra Praha C 416010 50 Kč
EKP8452 Hanzlíčková Martina VŠTJ Ekonom Praha C 2053578 50 Kč
6YC8100 Beneš Miroslav Neregistrovaní 50 Kč
SMR7000 Obuškevič Jan SNS Smržovka C 896962 50 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 8129 50 Kč
KPY8506 Koldinský Jan SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301149 50 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 50 Kč
KNC6200 Hejna Jiří Sokol Kostelec n. Č. l. 899180 50 Kč
SCP8303 Vrabec Ondřej OK Sparta Praha C 51558 50 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 887941 50 Kč
SCP6100 Vrabec Martin OK Sparta Praha C 51571 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 50 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 50 Kč
KPY8700 Klomínský Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2059735 50 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 50 Kč
5RC7500 Střelba Ondřej Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 50 Kč
VSP5100 Hora Vladimír USK Praha C 7200325 50 Kč
SZP5450 Horová Magda TJ Slovan Praha Zdravotník C 9782 50 Kč
AOP9202 Navrátil Boris Orientační Běh Opava R 515444 50 Kč
MFP9300 Štochel Miroslav Matfyz Praha C 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
TAP7701 Pucherna Jan KOB Tretra Praha C 7151177 50 Kč
8UC8900 Kala Matěj SK Zdice zapůjčit 50 Kč
PGP8301 Hora Vojtěch SK Praga C 1006283 50 Kč
TAP8610 Zajíc Vítězslav KOB Tretra Praha C 515469 50 Kč
MFP7808 Král Aleš Matfyz Praha C 887613 50 Kč
MKP8302 Gregoriades Tomáš SK GORDIC Praha Kačerov C 51652 50 Kč
MKP5400 Gregoriades Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 51653 50 Kč
PGP8409 Šedivý Jan SK Praga E 1406172 50 Kč
MKP5000 Toušek Miloslav SK GORDIC Praha Kačerov C 51655 50 Kč
46C8200 Plašil Ondra Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 682644 50 Kč
6YC8400 Klonfar Matěj Neregistrovaní 50 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 50 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 50 Kč
8UC8800 Polášek Jan Ferdinand SK Zdice 303953 50 Kč
LPU8610 Koleš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 1602619 50 Kč
DKP8606 Ramba Jiří Oddíl OB Kotlářka C 231951 50 Kč
15.00 km
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBE8801 Šimon Jakub TJ Lokomotiva Beroun C 52979 50 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 51846 50 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 442886 50 Kč
PHK8753 Balcarová Jana OK 99 Hradec Králové C 897344 50 Kč
6YC8501 Lužnický Jiří Neregistrovaní 50 Kč
37S7200 Vladimir Fujak (SVK) Kysucke Nove Mesto 425448 50 Kč
SJC8006 Kazda Jiří Sportcentrum Jičín C 4298 50 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 50 Kč
UOL9052 Jakobová Adélka SOB Olomouc R 682103 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 51965 50 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín R 886288 50 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 50 Kč
CTB7701 Gregor Martin SK OB Chotěboř C 51663 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 50 Kč
EKP7257 Čečrdlová Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 50 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 50 Kč
XBM7103 Janas Petr PELLS ABND RACING TEAM C 7201200 50 Kč
SJC8854 Vobořilová Markéta Sportcentrum Jičín 50 Kč
KPY6700 Liška Jindřich SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682077 50 Kč
TAP8453 Puchernová Zuzana KOB Tretra Praha C 7518567 50 Kč
PGP6302 Fatka Ondřej SK Praga C 53011 50 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
LBE9100 Šimon Václav TJ Lokomotiva Beroun C 7200132 50 Kč
LBE9450 Křivancová Zdeňka TJ Lokomotiva Beroun A 7200131 50 Kč
VSP7800 Kopecký Pavel USK Praha C 49385 50 Kč
44C8000 Dvořák Josef Neregistrovaní borci 682615 50 Kč
VSP7450 Svobodová Jitka USK Praha C 53598 50 Kč
10.00 km
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 52115 50 Kč
DKP8654 Margoldová Barbora Oddíl OB Kotlářka C 49898 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 50 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 51862 50 Kč
LBE5000 Hamáček Bohuslav TJ Lokomotiva Beroun C 411760 50 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
KPY8650 Procházková Zuzana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 08580 50 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
DOB8803 Lžíčař Martin KOB Dobruška C 7230 50 Kč
SCP5900 Kavka Jiří OK Sparta Praha C 682630 50 Kč
SCP6150 Kavková Dana OK Sparta Praha C 446418 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 50 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 50 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 50 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 50 Kč
LBE6600 Vaníček Tomáš TJ Lokomotiva Beroun C 232892 50 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 50 Kč
78X9100 Škara Vojtěch TJ Lokomotiva Praha zapůjčit 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
EKP7002 Blaha Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 9700729 50 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 51568 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
HCE6100 Štětina Jiří TJ Hostivice C 49154 50 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 50 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha C 301169 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 50 Kč
SJP5900 Srb Martin KČT Slavoj Praha 361908 50 Kč
SJP6750 Srbová Libuše KČT Slavoj Praha 361982 50 Kč
LPM8004 Ryjáček Jan OK Lokomotiva Plzeň C 995826 50 Kč
TJP6451 Baziková Lucie TJ Sokol Troja C 434807 50 Kč
KPY5701 Dobeš Václav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301374 50 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 52428 50 Kč
7.00 km
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 50 Kč
LTP7758 Lošťáková Ivana OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7202864 50 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 50 Kč
DKP9353 Štůsková Petra Oddíl OB Kotlářka C zapůjčit 50 Kč
37C8750 Tůmová Tereza Bez registrace zapůjčit 50 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 50 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043603 50 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering B 2043610 50 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 51966 50 Kč
45X7050 Hlavatá Pavla PAT Praha zapůjčit 50 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 50 Kč
TJP4750 Ryšavá Lubomíra TJ Sokol Troja C 53540 50 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 50 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 426378 50 Kč
KPY8853 Vejrostová Lenka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 330691 50 Kč
KPY0300 Martínek Jaroslav SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2060244 50 Kč
KPY0050 Míchalová Šárka SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682688 50 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 438638 50 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 50 Kč
SJC8451 Tomešová Daniela Sportcentrum Jičín C 981842 50 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga B 2060249 50 Kč
PGP5501 Doležal Miroslav SK Praga C 51753 50 Kč
PGP9051 Němečková Hana SK Praga C 53013 50 Kč
NNN8150 Bartalošová Jana Neregistrovaní 50 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 49813 50 Kč
KPY9951 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 682095 50 Kč
KPY6650 Lišková Hana SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2070850 50 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 50 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 50 Kč
72X8400 Doležal Jan Pytlici ze Sackova 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 50 Kč
LPM8051 Winkler Hanna OK Lokomotiva Plzeň C 888631 50 Kč
DKP5800 Svobodný Petr Oddíl OB Kotlářka C 49871 50 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 50 Kč
TJP6401 Bazika Miroslav TJ Sokol Troja C 434809 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
9VC8700 Kuběna Rudolf OK SUDOP 51290 50 Kč
BOR7710 Klusáček Radim OK Jiskra Nový Bor C 8516 50 Kč
3.50 km
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP0403 Kabát Martin KOB Tretra Praha C 232189 40 Kč
PGP0404 Janas Adam SK Praga C 443090 40 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B zapůjčit 40 Kč
EKP0153 Blahová Pavla VŠTJ Ekonom Praha C 428253 40 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr 40 Kč
6YC0350 Dvořáková Hana Neregistrovaní zapůjčit 40 Kč
2.00 km
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP3802 Šrůta Pavel SK Praga C 53771 40 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 40 Kč
8RC0801 Fišerová Valerie BZP zapůjčit 40 Kč
TAP0400 Tůma Šimon KOB Tretra Praha C 2075696 40 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín 995813 40 Kč
NNN0851 Bartalošová Anežka Neregistrovaní 40 Kč
72X1250 Doležalová Zuzana Pytlici ze Sackova 40 Kč
74C0651 Dvořáková Veronika NER zapůjčit 40 Kč
celkem přihlášených: 168, vklad: 8260 Kč