Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.10.2015
Místo konání:
Jakartovice
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
2.50 km, 35 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 30 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava C 420459 30 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 51372 30 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 30 Kč
KRN0757 Rychlá Karolína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 1400404 30 Kč
2.50 km, 55 m, 9 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek C 410795 30 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava C 51195 30 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava C 7003005 30 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava C 361953 30 Kč
2.70 km, 110 m, 13 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0451 Švidrnochová Eliška OB Havířov C 436422 30 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec C 416126 30 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec C 8658 30 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 410792 30 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 30 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 30 Kč
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava C 361981 30 Kč
3.60 km, 145 m, 14 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 100 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec C 49360 100 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec C 53178 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 100 Kč
AOP0251 Krčková Helena Orientační Běh Opava C 2053557 100 Kč
4.60 km, 185 m, 15 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 100 Kč
MOV0050 Lukšová Anna SKOB Ostrava C 428276 100 Kč
5.30 km, 250 m, 19 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0054 Bruková Magda TJ TŽ Třinec A 7205020 100 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec A 53293 100 Kč
TRI9761 Kaufmanová Ivana TJ TŽ Třinec A 416127 100 Kč
TRI9756 Kovářová Tereza TJ TŽ Třinec B 8667 100 Kč
VRB9899 Svačinková Kateřina Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436926 100 Kč
MOV9951 Švidrnochová Lenka SKOB Ostrava B 2032153 100 Kč
6.70 km, 265 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava A 49302 100 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec A 2060276 100 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec R 2073724 100 Kč
HAV9650 Kaděrová Vendula OB Havířov B 232145 100 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 49443 100 Kč
OOP8250 Pietraszková Lenka TJ Opava C 52758 100 Kč
MOV9852 Vývodová Jana SKOB Ostrava A 2027242 100 Kč
AOP9352 Šarmanová Alena Orientační Běh Opava C 232405 100 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec A 2073746 100 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446442 100 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 204970 100 Kč
5.20 km, 225 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV7751 Švidrnochová Hana OB Havířov C 02060211 100 Kč
AOP7750 Pannová Vendula Orientační Běh Opava C 2075664 100 Kč
MOV8051 Vellechová Radka SKOB Ostrava C 428235 100 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 100 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 2082935 100 Kč
MOV7650 Štětínská Soňa SKOB Ostrava C 232406 100 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 100 Kč
VRB7777 Svačinková Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436921 100 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela O-RUNNAŘI Beskydy C 49441 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 100 Kč
MOV8052 Juřeníková Hana SKOB Ostrava C 420413 100 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 100 Kč
4.20 km, 210 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 100 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 100 Kč
SFM6851 Spratková Iva O-RUNNAŘI Beskydy C 49449 100 Kč
AOV6951 Mielcová Elena OOB TJ Baník Ostrava C 896961 100 Kč
2.50 km, 35 m, 7 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0601 Holesz Stanislav TJ TŽ Třinec C 53215 30 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 30 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 30 Kč
MOV0601 Juřeník Jakub SKOB Ostrava C 2020706 30 Kč
2.50 km, 55 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 30 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec C 49396 30 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec C 49327 30 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 30 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec C 7862 30 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava C 428464 30 Kč
AOP0500 Krček Jan Orientační Běh Opava C 2070838 30 Kč
1LX0500 Kubálek Miroslav Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051471 30 Kč
1LX0600 Novotný David Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051538 30 Kč
AOP0601 Jelínek Jakub Orientační Běh Opava C 889275 30 Kč
2.90 km, 155 m, 11 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek C 428272 30 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec C 49366 30 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec C 416128 30 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092364 30 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2092391 30 Kč
VRB0305 Gruss Zdeněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 30 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067387 30 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 30 Kč
4.80 km, 220 m, 15 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec B 7202876 100 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec C 49377 100 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 100 Kč
SFM0201 Broda Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 49489 100 Kč
VRB0102 Lužík Petr Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067394 100 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava B 410174 100 Kč
5.80 km, 280 m, 19 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava C 232491 100 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 100 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 100 Kč
HAV0002 Staněk Ondra OB Havířov C 336728 100 Kč
OOP0000 Gros Filip TJ Opava C 52880 100 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 100 Kč
SFM9901 Strakoš Matěj O-RUNNAŘI Beskydy C 49481 100 Kč
6.80 km, 300 m, 19 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava A 253106 100 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 100 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 100 Kč
7SC9700 Bajger Adam Neregistrovaní - MOV 52778 100 Kč
8.40 km, 385 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 100 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec C 920676 100 Kč
SOP8802 Lichý Ondřej OOB TJ Slezan Opava C 49304 100 Kč
SOP9301 Pospíšil Petr OOB TJ Slezan Opava C 8725 100 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 100 Kč
BFM9602 Kopeček Petr SKOB Frýdek - Místek C 426344 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš O-RUNNAŘI Beskydy B 49485 100 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 100 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 100 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem R 2067391 100 Kč
HAV8608 Preissler Adam OB Havířov C 2023963 100 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 886824 100 Kč
TRI9601 Walach Ondřej TJ TŽ Třinec A 49356 100 Kč
6.90 km, 300 m, 20 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz zapůjčit 140 Kč
27P5800 Lewandowski Piotr (POL) ATZ Racibórz zapůjčit 140 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51874 100 Kč
MOV6201 Šarman Radim SKOB Ostrava C 232412 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 52756 100 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 100 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 502259 100 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023813 100 Kč
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 336791 100 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 232527 100 Kč
HOB7701 Dittrich Petr SKOB Horní Benešov C 51940 100 Kč
HOB7101 Kulíšek Tomáš SKOB Horní Benešov C 51936 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 52999 100 Kč
AOP7602 Gallo Marek Orientační Běh Opava C 201830 100 Kč
5.90 km, 235 m, 19 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
TRI6800 Bruk Slavomír TJ TŽ Třinec C 49378 100 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
TRI6501 Kantor Roman TJ TŽ Třinec C 1400416 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 100 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 100 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 100 Kč
1LX6500 Mička Jiří Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 53787 100 Kč
5.10 km, 225 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8720 100 Kč
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 49455 100 Kč
SOP5102 Malysa Ján OOB TJ Slezan Opava C 53420 100 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 100 Kč
KAR5501 Kuja Ivan SK Karlovice C 301248 100 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 49457 100 Kč
BFM5201 Telecký Martin SKOB Frýdek - Místek C 49452 100 Kč
SOP5601 Volný Jiří OOB TJ Slezan Opava C 301232 100 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 100 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 100 Kč
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 410158 100 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 100 Kč
OOP5400 Sýkora Jiří TJ Opava C 8863 100 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 51199 100 Kč
4.40 km, 230 m, 17 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV4102 Vávra Jiří SKOB Ostrava C 52773 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 52174 100 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 49305 100 Kč
OOP4401 Nosek Jiří TJ Opava C 52766 100 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 100 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 100 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 100 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 100 Kč
2.50 km, 35 m, 7 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0750 Musálková Klára SKOB Ostrava C 436424 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 416124 50 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 50 Kč
TRI0700 Bičánek Vít TJ TŽ Třinec C 8663 50 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec 49315 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 50 Kč
AOP0950 Borunská Alžběta Orientační Běh Opava C 52290 50 Kč
HOB0551 Indreiová Tereza SKOB Horní Benešov C 436928 50 Kč
KAR0550 Kujová Vendula SK Karlovice 206457 50 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 50 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 50 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 50 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
OOP0750 Pietraszková Zuzana TJ Opava C 682681 50 Kč
HAV0951 Švidrnochová Nela OB Havířov 50 Kč
OOP1050 Pietraszková Hana TJ Opava 232323 50 Kč
VRB0757 Číhalíková Nikola Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067397 50 Kč
VRB0797 Jägermannová Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067385 50 Kč
TRI1000 Halabrin Roman TJ TŽ Třinec C 49312 50 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 232139 50 Kč
AOP Čech Viktor Orientační Běh Opava 2045205 50 Kč
AOP1001 Gallo Ondra Orientační Běh Opava 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49319 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 8654 50 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 50 Kč
3.20 km, 130 m, 13 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP7808 Jurčák David OOB TJ Slezan Opava C 438642 100 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 100 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 100 Kč
TRI7250 Kaufmanová Martina TJ TŽ Třinec C 8657 100 Kč
TRI7500 Kirschner David TJ TŽ Třinec C 8664 100 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 100 Kč
MOV6750 Šarmanová Jarmila SKOB Ostrava C 303027 100 Kč
VRB7878 Peňázová Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301225 100 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 100 Kč
TRI9251 Křesťanová Gabriela TJ TŽ Třinec 49384 100 Kč
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 100 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49453 100 Kč
BFM5602 Bužek Lubomír SKOB Frýdek - Místek 2067262 100 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 49454 100 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 100 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 100 Kč
BFM7401 Procner Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49468 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 100 Kč
OOP5050 Leciánová Věra TJ Opava 100 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 301290 100 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 100 Kč
1LX7750 Kubálková Olga Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051548 100 Kč
5.20 km, 270 m, 19 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 100 Kč
TRI7400 Haltof Petr TJ TŽ Třinec C 8660 100 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 100 Kč
TRI7200 Filipek Daniel TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec 7863 100 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 100 Kč
BFM8050 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek 49451 100 Kč
SFM0202 Spratek Adam O-RUNNAŘI Beskydy C 49444 100 Kč
SFM0251 Bernatíková Hana O-RUNNAŘI Beskydy C 49450 100 Kč
1LX0100 Fildán Daniel Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051505 100 Kč
1LX0102 Kučerová Kateřina Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051537 100 Kč
1LX9900 Sýkora Tomáš Radioklub OK2KYZ Nový Jičín 2051496 100 Kč
NNN Gratzova Julie Neregistrovaní 51321 100 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C 52996 100 Kč
celkem přihlášených: 239, vklad: 19920 Kč