Přihlášky závodu: WRE, Veřejný závod

Datum:
01.04.2016
Místo konání:
Lázně Teplice nad Bečvou, lázeňský dům Bečva
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D14C     D18C     D21E     D21C     D35C     H14C     H18C     H21E     H21C     H35C     H50C    
1.20 km, 65 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 50 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc B 2020729 50 Kč
38P0250 Block Amelia (POL) UKS Orientus Lodz 7200171 50 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 7205017 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 52776 50 Kč
KON0555 Šudřichová Nela KOB Konice C 0002083379 50 Kč
1.70 km, 85 m, 12 kontrol
(49)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0151 Vránová Eliška SOB Olomouc C 682663 80 Kč
38P0050 Proga Agnieszka (POL) UKS Orientus Lodz 7200172 80 Kč
38P9850 Fortuniak Weronika (POL) UKS Orientus Lodz 887241 80 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 80 Kč
PHK9966 Cych Agnieszka OK 99 Hradec Králové B 1309931 80 Kč
47H0058 Vajda Luca (HUN) nereg.1 0002019792 80 Kč
47H0059 Gerber Czenge (HUN) nereg.1 0007110898 80 Kč
32P9951 Morawska Zuzanna (POL) Polish national team 0000886667 80 Kč
32P9952 Królik Kinga (POL) Polish national team 0000887246 80 Kč
32P9853 Galla Zofia (POL) Polish national team 7200182 80 Kč
32P0057 Biederman Adrianna (POL) Polish national team 0000887006 80 Kč
32P0159 Susek Julia (POL) Polish national team 0007010626 80 Kč
32P9861 Antonowicz Anna-Maria (POL) Polish national team 0000886680 80 Kč
32P0362 Chabiera Lena (POL) Polish national team 0001408272 80 Kč
32P0163 Mianowska Julia (POL) Polish national team 0000886685 80 Kč
32P9868 Listek Marta (POL) Polish national team 0000886342 80 Kč
32P0069 Garbacik Maja (POL) Polish national team 0000886359 80 Kč
32P0073 Bielecka Aleksandra (POL) Polish national team 0009101842 80 Kč
32P0074 Deptulska Maria (POL) Polish national team 0002035194 80 Kč
32P9875 Seidel Julia (POL) Polish national team 0007200181 80 Kč
32P0076 Rosochacka Karolina (POL) Polish national team 0000886318 80 Kč
25D0051 Hennseler Meike (GER) German O-Team 0002043616 80 Kč
25D0152 Leonhardt Charlotte (GER) German O-Team 0007010304 80 Kč
25D0153 Schikora Ines (GER) German O-Team 0001973701 80 Kč
25D0154 Amann Leonie (GER) German O-Team 0001251521 80 Kč
25D0155 Kerscher Antonia (GER) German O-Team 0001142001 80 Kč
25D9956 Spangenberg Ann-Charlotte (GER) German O-Team 0000990723 80 Kč
25D9957 Lehner Marei (GER) German O-Team 0002034073 80 Kč
25D9858 Seeger Isabel (GER) German O-Team 0001818188 80 Kč
25D9859 Seeger Mareike (GER) German O-Team 0001031998 80 Kč
1JX0051 Rückerová Šárka Czech national team 0002025352 80 Kč
1JX0052 Thýnová Nikola Czech national team 0002032191 80 Kč
1JX0153 Kochová Anna Czech national team 0002059737 80 Kč
1JX0054 Peterová Jana Czech national team 0000897364 80 Kč
1JX0155 Vyhnálková Marie Czech national team 0002019236 80 Kč
1JX0056 Plhalová Šárka Czech national team 0000920661 80 Kč
1JX9857 Čechová Tereza Czech national team 0002058511 80 Kč
1JX9958 Janošíková Tereza Czech national team 0002059758 80 Kč
1JX9959 Malinová Apolena Czech national team 0002032162 80 Kč
1JX9960 Chaloupská Barbora Czech national team 0000682365 80 Kč
1JX9861 Vyhnálková Barbora Czech national team 0009101106 80 Kč
1JX9962 Kopecká Anna Czech national team 0001006615 80 Kč
RIC9950 Formánková Anna OB Říčany C 0002069061 80 Kč
1IC0091 Pangrácová Marie Neregistrovani csos 0000330675 80 Kč
1IC0092 Pangrácová Anna Neregistrovani csos 0000000000 80 Kč
1IC0093 Hornová Lenka Neregistrovani csos 0002092370 80 Kč
1IC0094 Grygarová Veronika Neregistrovani csos 0002092392 80 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 100 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 100 Kč
2.00 km, 90 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(36)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LCE9250 5467 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 200 Kč
TUR8153 4327 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 515086 200 Kč
PHK8051 5982 Topinková Monika OK 99 Hradec Králové E 515494 200 Kč
PHK9150 3061 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 887904 200 Kč
CHC9853 24670 Kostrzewska Justyna K.O.B. Choceň C 895005 200 Kč
KAM9550 24693 Bořánková Karolína OK Kamenice R 9102089 200 Kč
LPU9457 20820 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 887927 200 Kč
38P9450 5593 Stankiewicz Agata (POL) UKS Orientus Lodz 9101162 200 Kč
38P9550 24679 Bialkowska Aneta (POL) UKS Orientus Lodz 7200167 200 Kč
38P9551 24680 Kazmierczak Aneta (POL) UKS Orientus Lodz 7200161 200 Kč
38P9750 24681 Nikitchenko Natasza (POL) UKS Orientus Lodz 887239 200 Kč
38P9250 1433 Ewiak Natalia (POL) UKS Orientus Lodz 7200173 200 Kč
ZBM8950 4638 Poklopová Lenka SK Žabovřesky Brno E 1007544 200 Kč
ZBM8966 2673 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 200 Kč
ZBM9153 2430 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 897391 200 Kč
ZBM9353 19826 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 7200316 200 Kč
ZBM9354 2326 Hrušková Barbora SK Žabovřesky Brno E 1668661 200 Kč
ZBM9451 966 Chromá Kateřina SK Žabovřesky Brno R 9201069 200 Kč
ZBM9452 23400 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno R 2020737 200 Kč
PHK9696 1081 Cych Weronika OK 99 Hradec Králové R 504041 200 Kč
47H0057 5795 Szerencsi Ildiko (HUN) nereg.1 0001406123 200 Kč
44P0062 1946 Gwozdz Ewa (POL) Indywidualny klub 0008625543 200 Kč
44P0063 6404 Wicha Iwona (POL) Indywidualny klub 0008625548 200 Kč
44P0064 6443 Wisniewska Hanna (POL) Indywidualny klub 0000504050 200 Kč
35P0073 19690 Macijewska Angelika (POL) Polish Junior Team 0000201794 200 Kč
35P0075 19703 Wanczyk Zuzanna (POL) Polish Junior Team 0001396729 200 Kč
35P0076 Gorczyca Maria (POL) Polish Junior Team 0002067844 200 Kč
35P0077 19685 Hornik Aleksandra (POL) Polish Junior Team 0009961217 200 Kč
35P0078 4376 Pabich Maria (POL) Polish Junior Team 0000553466 200 Kč
36S0088 3622 Macinská Jana (SVK) nereg. 0002020733 200 Kč
36S0089 6075 Krajčíková Kristýna (SVK) nereg. 0002020726 200 Kč
36S0090 24549 Šofránková Antónia (SVK) nereg. 0002051330 200 Kč
36S0091 20218 Hošeková Vanda (SVK) nereg. 0007200369 200 Kč
36S0092 20236 Papugová Andrea (SVK) nereg. 0002051346 200 Kč
17P9852 24671 Mądra Paulina (POL) WKS Śląsk 1401454 250 Kč
AOP9450 24675 Tesařová Marcela Orientační Běh Opava C 515074 250 Kč
1.90 km, 90 m, 14 kontrol
Rank. koef.: 1
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM5855 Kuchařová Ada KOS TJ Tesla Brno C 7202887 80 Kč
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 80 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 80 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 80 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 80 Kč
LCE9251 Kukolová Šárka OOB TJ Slovan Luhačovice C 889304 80 Kč
DOB7878 Fátorová Barbora KOB Dobruška C 681856 80 Kč
KAM9450 Jančová Jana OK Kamenice C 232162 100 Kč
1.50 km, 70 m, 16 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 80 Kč
STE6451 Smolková Dagmar SK SKI-OB Šternberk C 2027230 80 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 53360 80 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 80 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 80 Kč
1.50 km, 70 m, 16 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 2085648 50 Kč
38P0500 Lisiak Adam (POL) UKS Orientus Lodz 887240 50 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 50 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 53353 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 50 Kč
1DP0020 Gregorczyk Mateusz (POL) Indywidualnie 0009201337 50 Kč
1DP0021 Biernat Michael (POL) Indywidualnie 0009201344 50 Kč
1DP0022 Kula Mateusz (POL) Indywidualnie 0001394410 50 Kč
2.00 km, 95 m, 15 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP9900 Tesař Vojtěch Orientační Běh Opava B 7206538 80 Kč
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 80 Kč
38P0100 Deredos Bruno (POL) UKS Orientus Lodz 887238 80 Kč
38P0101 Bartos Grzegorz (POL) UKS Orientus Lodz 887234 80 Kč
38P9800 Zuchmanski Przemyslaw (POL) UKS Orientus Lodz 7200166 80 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 80 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno B 50260 80 Kč
UOL0104 Šimek Štěpán SOB Olomouc B 52729 80 Kč
UOL0000 Prachař Matouš SOB Olomouc B 80 Kč
51P9800 Jurczyk Maciej (POL) UKS Sparta Czyżowice 2028220 80 Kč
32P9904 Kuca Kacper (POL) Polish national team 0007204931 80 Kč
32P9805 Pryjma Fryderyk (POL) Polish national team 0009980407 80 Kč
32P9806 Biederman Marcin (POL) Polish national team 0000887007 80 Kč
32P0108 Rzeńca Piotr (POL) Polish national team 0007200163 80 Kč
32P0010 Kalisiak Dawid (POL) Polish national team 0001403086 80 Kč
32P0114 Pierzchała Michał (POL) Polish national team 0000886683 80 Kč
32P9815 Rutka Jan (POL) Polish national team 0000886674 80 Kč
32P9917 Cupryś Gracjan (POL) Polish national team 0007200180 80 Kč
32P0020 Krzysztyński Michał (POL) Polish national team 0001401474 80 Kč
32P0021 Żurek Grzegorz (POL) Polish national team 0009101841 80 Kč
32P0022 Ogdowski Bartłomiej (POL) Polish national team 0001410952 80 Kč
25D0010 Höck Kilian (GER) German O-Team 0002041759 80 Kč
25D9911 Friedländer Emil (GER) German O-Team 0002041758 80 Kč
25D9912 Gawlitza Franz (GER) German O-Team 0001401077 80 Kč
25D9813 Lehner Quirin (GER) German O-Team 0001690505 80 Kč
25D9914 Schwarck Philipp (GER) German O-Team 0001372005 80 Kč
25D9915 Kapischke Henning (GER) German O-Team 0007000085 80 Kč
1JX0013 Bořánek Michal Czech national team 0002032171 80 Kč
1JX0014 Rusin Jan Czech national team 0002032380 80 Kč
1JX0015 Filipek Sebastian Czech national team 0002060277 80 Kč
1JX0116 Gajda Jan Czech national team 0009201064 80 Kč
1JX0017 Volák Ondřej Czech national team 0002011790 80 Kč
1JX0018 Čech Petr Czech national team 0002075680 80 Kč
1JX9819 Vandas Daniel Czech national team 0009110998 80 Kč
1JX9820 Bendák Jan Czech national team 0000681889 80 Kč
1JX9821 Sýkora Vojtěch Czech national team 0007200378 80 Kč
1JX9922 Horčička Vít Czech national team 0000682370 80 Kč
1JX9923 Křivda Tomáš Czech national team 0009200535 80 Kč
1JX9824 Hirš Otakar Czech national team 0007200360 80 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno B 438043 100 Kč
14P0000 Byrczek Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 1369369 100 Kč
2.40 km, 110 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1
(64)
Reg. číslo
IOF ID
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8407 15178 Procházka Jan SK Praga E 515110 200 Kč
KAM9401 20167 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 200 Kč
TZL8131 16494 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 200 Kč
LPM9502 24673 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 7201192 200 Kč
LPM9202 19809 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň R 887626 200 Kč
AOP9303 19442 Schuster Marek Orientační Běh Opava E 995871 200 Kč
BBM7205 19965 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 515468 200 Kč
LPU9036 11471 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice E 551990 200 Kč
LPU9307 19046 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 889299 200 Kč
LPU9005 14296 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 515166 200 Kč
LPU9113 15180 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice E 515162 200 Kč
AOP9602 24672 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 200 Kč
STE9411 24668 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 200 Kč
SSU8802 15038 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 200 Kč
SJC8102 13873 Mrázek Jan Sportcentrum Jičín E 771771 200 Kč
PGP8610 9499 Flašar Jan SK Praga E 887941 200 Kč
VBM8103 13432 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 200 Kč
38P8100 14685 Paszynski Piotr (POL) UKS Orientus Lodz 505001 200 Kč
38P9000 8314 Charuba Lukasz (POL) UKS Orientus Lodz 7200174 200 Kč
38P9100 15027 Podzinski Rafal (POL) UKS Orientus Lodz 7200169 200 Kč
38P9600 15713 Rzenca Krzysztof (POL) UKS Orientus Lodz 7200168 200 Kč
ZBM9005 14322 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 1003623 200 Kč
ZBM9300 18881 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno E 995849 200 Kč
ZBM9302 19794 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 515462 200 Kč
STE6501 16436 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 200 Kč
STE9202 24669 Doležel Ondřej SK SKI-OB Šternberk C 51123 200 Kč
TRI9301 7088 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 200 Kč
CTB7001 24676 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 2081397 200 Kč
ZBM8919 10320 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 890118 200 Kč
ASU8101 24665 Bubela Tomáš Magnus Orienteering C 7456789 200 Kč
ASU8808 18376 Zbranek Roman Magnus Orienteering R 920699 200 Kč
AOP6501 10300 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 682679 200 Kč
AOP9301 10299 Hadač Filip Orientační Běh Opava C 887157 200 Kč
SSU8841 12187 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 887940 200 Kč
TZL8508 8875 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 995797 200 Kč
LCE9301 19047 Hubáček Michal OOB TJ Slovan Luhačovice E 682333 200 Kč
ABM9211 19813 Novotný Ondřej KOB ALFA Brno C 7003038 200 Kč
51P9400 11349 Jurczyk Tomasz (POL) UKS Sparta Czyżowice 889265 200 Kč
51P9700 24667 Borgiel Jarek (POL) UKS Sparta Czyżowice 2032321 200 Kč
TRI9103 19806 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 200 Kč
MBM8740 18381 Zelinka Jiří O-mikron C 232019 200 Kč
PHK9200 14896 Petržela Jan OK 99 Hradec Králové E 515402 250 Kč
OSN9549 21060 Kamenický Jeroným SK Orientační sporty Nové Město na Moravě R 551995 250 Kč
47H0003 13619 Mihalyi Ferenc (HUN) nereg.1 0002026128 200 Kč
47H0004 7832 Boros Imre (HUN) nereg.1 0002042377 200 Kč
47H0005 Bojtor Szabolcs (HUN) nereg.1 0009005283 200 Kč
44P0015 12068 Kowalski Wojciech (POL) Indywidualny klub 0008625724 200 Kč
44P0016 14406 Olejnik Michal (POL) Indywidualny klub 0000887092 200 Kč
44P0017 16519 Sokalski Dariusz (POL) Indywidualny klub 0000888969 200 Kč
1DP0018 18017 Wenslaw Mateusz (POL) Indywidualnie 0009101164 200 Kč
1DP0019 13433 Mazan Bartolomiej (POL) Indywidualnie 0000921001 200 Kč
35P0024 19705 Wolowczyk Krzystof (POL) Polish Junior Team 0009200095 200 Kč
35P0029 14569 Pabich Tomasz (POL) Polish Junior Team 0000886310 200 Kč
36S0030 12095 Krajčík Michal (SVK) nereg. 0000533306 200 Kč
36S0031 13927 Mušinský Tomáš (SVK) nereg. 0000920667 200 Kč
36S0032 8059 Bukovác Pavol (SVK) nereg. 0000515478 200 Kč
36S0033 13734 Mižúr Peter (SVK) nereg. 0007202851 200 Kč
36S0034 18564 Šmelík Martin (SVK) nereg. 0000682340 200 Kč
36S0035 22833 Jonáš Martin (SVK) nereg. 0000515307 200 Kč
36S0036 15352 Olhava Rastislav (SVK) nereg. 0007301826 200 Kč
36S0037 24529 Ugray Dávid (SVK) nereg. 0002051350 200 Kč
AOP9501 24708 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 250 Kč
ASU9444 20166 Minář Marek Magnus Orienteering E 920700 250 Kč
LCE9501 20162 Hubáček Jonáš OOB TJ Slovan Luhačovice E 8629757 250 Kč
2.10 km, 100 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 80 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk B 2060296 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
MKP4700 Koč Zdeněk SK GORDIC Praha Kačerov C 9101102 80 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 80 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 80 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 80 Kč
RAD7401 Hrazdil Roman TJ Sokol Radslavice C 8086 80 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 80 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 889320 80 Kč
47H0006 Hegedus Zoltan (HUN) nereg.1 0000045417 80 Kč
47H0010 Zsebehazy Istvan (HUN) nereg.1 0000505219 80 Kč
25D8216 Rewig Thomas (GER) German O-Team 0001301785 80 Kč
25D9517 Janischowsky Fabian (GER) German O-Team 0008625190 80 Kč
KON0013 Šudřich Tomáš KOB Konice C 0002083419 80 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 0002083412 80 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 0002083362 80 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 0000009453 80 Kč
LCE6721 Hubáček Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 0000000000 80 Kč
NNN8901 Kadlček Václav Neregistrovaní 682616 100 Kč
1.90 km, 90 m, 14 kontrol
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 80 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 80 Kč
38P6900 Olas Jacek (POL) UKS Orientus Lodz 887253 80 Kč
38P7400 Lisiak Pawel (POL) UKS Orientus Lodz 887243 80 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 80 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 80 Kč
STE5902 Neumann Jaroslav SK SKI-OB Šternberk C 8276 80 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 80 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 80 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 80 Kč
SKM7802 Kožuch Vít KOB Směr Kroměříž C 51304 80 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 80 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 80 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 100 Kč
1.50 km, 70 m, 16 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6201 Zítka Jiří SKOB Bruntál C 51907 80 Kč
STE6100 Doseděl Emil SK SKI-OB Šternberk C 2049563 80 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 80 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 80 Kč
RAD4801 Huňka Jiří TJ Sokol Radslavice C 49433 80 Kč
BBM5700 Gawel Jiří BETA URSUS Orienteering C 301272 100 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 995843 100 Kč
47H0011 Bujdosó Istvan (HUN) nereg.1 0002050686 80 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 100 Kč
celkem přihlášených: 262, vklad: 33060 Kč