Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
23.04.2016
Místo konání:
Tábor - Větrovy
Pořadatel:
KTA - SK Kotnov Tábor
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H20     H21     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    

D10

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0752 Janošíková Marie OB České Budějovice C 416309 50 Kč

D12 1.40 km, 5 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0450 Balková Markéta Orientační sporty Písek C 2064780 50 Kč
VCB0451 Teringlová Vendula OB České Budějovice C 232975 50 Kč
VTA0551 Kosobudová Anna SC vebr-sport B 2025208 50 Kč
VTA0552 Pekařová Nela SC vebr-sport C 2025211 50 Kč

D14 1.80 km, 9 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VTA0253 Kosobudová Kateřina SC vebr-sport B 2025207 50 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek C 439103 50 Kč
VTA0254 Rudová Magdaléna SC vebr-sport B 2025203 50 Kč

D16 3.00 km, 13 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0154 Heczková Rachel Orientační sporty Písek C 2064777 90 Kč
OPI0051 Janovská Gabriela Orientační sporty Písek C 2064772 90 Kč
KRE0051 Klimešová Šarlota OOB TJ Sokol Křemže B 428716 90 Kč
KRE0150 Štráchalová Diana OOB TJ Sokol Křemže B 51418 90 Kč
KTA0151 Svobodová Anna SK Kotnov Tábor B 682635 90 Kč
KRE0052 Nováková Kateřina OOB TJ Sokol Křemže B 428714 90 Kč
OPI0155 Svátová Barbora Orientační sporty Písek 180854 90 Kč
OCB0051 Ash Kristina OC České Budějovice C 410400 90 Kč
VTA0152 Nováková Barbora SC vebr-sport C 2025206 90 Kč

D18 4.10 km, 20 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KTA9951 Svobodová Jana SK Kotnov Tábor B 682657 90 Kč
CST9851 Štefanyuková Eliška OB Strakonice C 436439 90 Kč

D20 4.20 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1.02

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB9755 Gottfriedová Adéla OB České Budějovice C 426398 90 Kč

D21 4.20 km, 21 kontrol Rank. koef.: 1.02

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 52113 90 Kč
KSU7653 Míková Lenka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 887942 90 Kč

D35 4.10 km, 17 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 51411 90 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 90 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 51420 90 Kč
KCK5756 Flašarová Marie KOB Český Krumlov C 49615 90 Kč
SJH6451 Tichá Jana SOS Jindřichův Hradec C 51925 90 Kč
VCB7853 Veselá Eva OB České Budějovice C zapůjčit 120 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 90 Kč
VCB7254 Votíková Monika OB České Budějovice C 426341 90 Kč

D45 3.00 km, 13 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 52943 90 Kč
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 90 Kč
KRE6352 Kovaříčková Darja OOB TJ Sokol Křemže C 51413 90 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426396 90 Kč

D55 1.80 km, 9 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI5550 Paulerová Eva Orientační sporty Písek C 2064785 90 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 90 Kč

D65 1.50 km, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4750 Matějů Ladislava Slovan Praha C 7999 90 Kč
OCB4351 Boučková Ludmila OC České Budějovice C 51432 90 Kč

H10 1.50 km, 7 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice C 232980 50 Kč
KTA0701 Svoboda Jan SK Kotnov Tábor C 2025214 50 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 51330 50 Kč

H12 1.50 km, 7 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice C 436432 50 Kč
VTA0401 Žalud Jan SC vebr-sport C 2025216 50 Kč
OPI0404 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek 50 Kč
TCB0501 Maxera Kryštof SK Technik České Budějovice 2073742 50 Kč

H14 2.60 km, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek C 2064779 50 Kč
KRE0201 Novák Jakub OOB TJ Sokol Křemže B 428715 50 Kč
VCB0303 Mikuláš Jiří OB České Budějovice C zapůjčit 80 Kč
NNN0201 Špulák Vojtěch Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč

H16 4.10 km, 20 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0005 Gottfried Adam OB České Budějovice C 426392 90 Kč
VCB0103 Mikuláš Jan OB České Budějovice C zapůjčit 120 Kč

H20 4.40 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB9701 Ash Adam OC České Budějovice C 51409 90 Kč

H21 4.40 km, 19 kontrol Rank. koef.: 1.02

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 434813 90 Kč
VCB5601 Hejzlar Josef OB České Budějovice C 53728 90 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 90 Kč
KRE7701 Klimeš Petr OOB TJ Sokol Křemže C 682673 90 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 682373 90 Kč
CST7401 Šafařík Ivo OB Strakonice C 434828 90 Kč
SJH6401 Tichý Martin SOS Jindřichův Hradec C 51929 90 Kč
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 90 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 90 Kč
OCB9501 Bouček Jakub OC České Budějovice C 416348 90 Kč
53X8400 Kouba Pavel Pisek neregistrovany zapůjčit 147 Kč
VCB6101 Hošek Lubomír OB České Budějovice C 1401041 117 Kč

H35 4.30 km, 18 kontrol

(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 889291 90 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 90 Kč
OPI7500 Janda Libor Orientační sporty Písek C 2064782 90 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 90 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 90 Kč
KRE7100 Heřman Daniel OOB TJ Sokol Křemže C 995885 90 Kč
SJC7531 Tomeš Petr Sportcentrum Jičín C 896967 90 Kč
1BX7200 Váňa Richard Václavkovi zapůjčit 120 Kč
VCB7402 Janošík Radek OB České Budějovice C 416301 90 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 515069 90 Kč
TCB6301 Pšenička Jiří SK Technik České Budějovice C 52193 90 Kč
MIL7201 Pešta Jiří Tesil Milevsko C 49858 90 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 90 Kč

H45 4.10 km, 17 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KCK5701 Flašar Jan KOB Český Krumlov C 2080933 90 Kč
API6401 Funda Jiří OK Andante Písek C 232336 90 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 51406 90 Kč

H55 2.60 km, 11 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CST4601 Šafařík Bedřich OB Strakonice C 443103 90 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 90 Kč
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 90 Kč
OPI5500 Blažek Václav Orientační sporty Písek C 180812 117 Kč

H65 1.40 km, 5 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UVP4600 Matějů Ivan Slovan Praha C 995838 90 Kč
CST4002 Pich Josef OB Strakonice C 416332 90 Kč
TCB4701 Pokorný Karel SK Technik České Budějovice C 301187 90 Kč

HDR 1.20 km, 4 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0950 Blažková Amálie Orientační sporty Písek C 180780 50 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 50 Kč
VCB1002 Janošík Ivan OB České Budějovice C 331401 50 Kč
NNN1100 Wierer Antonín Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč

HF 1.20 km, 4 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0600 Sobotka Ivo Orientační sporty Písek C 2064781 50 Kč
NNN0700 Wierer Jan Neregistrovaní 05297 50 Kč

P 2.60 km, 11 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
API8951 Fundová Veronika OK Andante Písek C 232326 50 Kč
VCB7552 Janošíková Olga OB České Budějovice C 426399 50 Kč
NNN0501 Špulák Cyril a Libor Neregistrovaní zapůjčit 80 Kč
celkem přihlášených: 96, vklad: 7841 Kč