Přihlášky závodu: Cena střední Moravy 2016

pro kategorii: HDR

Datum:
02.07.2016
Místo konání:
Suchý (okr. Blansko), Penzion U Petra
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit Ne Ne Ano Ano 160 Kč
SBR0350 Holubová Pavlína SKOB Bruntál 416037 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko, z.s. C 2061781 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
JPVXX01 Přikrylová Jana+Ivana Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit Ano Ne Ne Ne 80 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
HSU0900 Čadil Vojtěch Horizont klub Šumperk C 52599 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
NNNGR01 Gřešek Oskar Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ADAXX51 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 49867 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
NNNSM01 Smola Jakub Neregistrovaní 428255 Ano Ne Ne Ano 120 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno 682349 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
PVP1050 Eisner Flora VSK Přírodní vědy Praha C 1470161 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNNSK51 Skácelová Beáta Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ne Ne 100 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C Ano Ano Ne Ne 160 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 Ano Ne Ne Ne 80 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 Ano Ne Ne Ne 80 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 Ano Ne Ano Ne 160 Kč