Přihlášky závodu: Cena střední Moravy 2016

Datum:
02.07.2016
Místo konání:
Suchý (okr. Blansko), Penzion U Petra
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55C     D65     DH10N     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65     HDR     P     T    
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
24C0650 Andrade Miriam OK Vršovice 2800322 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LBM0651 Tomanová Eliška TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52032 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno C 2083392 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0752 Finstrlová Kristýna SK Žabovřesky Brno C 2067231 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KON0666 Jílková Lenka KOB Konice C 2069072 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KON0799 Jílková Pavla KOB Konice C 2069073 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno C 232732 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
RIC0655 Kotková Adéla OB Říčany C 2049632 Ano Ne Ne Ne 120 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
STB0550 Kubecová Magdalena TJ Stadion Nový Bor C 2019212 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0551 Oujeská Simona OOB Spartak Adamov C zapůjčit Ano Ano Ano Ano 380 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 416126 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec C 49312 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec C 8652 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 436422 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0651 Procházková Doubravka OOB Spartak Adamov B 981840 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0567 Matečná Sofie Oddíl OS SK Prostějov C 2045208 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
JPV0579 Hrubá Klára Oddíl OS SK Prostějov C 2078581 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno C 2103673 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava C 436929 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0359 Bednaříková Emma Slavia Liberec orienteering B 9201326 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov B 2035709 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec B 49381 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov B 2061817 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0256 Lukšíková Eliška SK Žabovřesky Brno B 2090858 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc C 2092433 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc C 2092435 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc C 2092434 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 8898 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA8880 Matulová Lucie OOB Spartak Adamov C 2042533 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice E 515102 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice E 301173 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM7751 Fučíková Hana VSK Mendelu Brno C 1775519 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
ZBM9053 Smoradová Barbora SK Žabovřesky Brno C 2053561 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM7952 Kozáková Zdenka KOS TJ Tesla Brno E 515006 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno C 330625 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ASU9271 Křečková Lenka Magnus Orienteering C 515412 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM7654 Štěpánková Kateřina KOS TJ Tesla Brno C 2049566 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
ZBM8888 Hlavová Hana SK Žabovřesky Brno E 515450 Ano Ne Ano Ne 400 Kč
ASU0097 Plhalová Šárka Magnus Orienteering A 920661 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ADA7654 Oujeská Lenka OOB Spartak Adamov C 52597 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK8151 Daňková Veronika KOB START Blansko C 219251 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52020 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK9253 Tesařová Eva SK Radioklub Blansko C 219244 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON7852 Otrubová Johana KOB Konice C 995816 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON9898 Vlachová Kateřina KOB Konice A 2020742 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
BOR9959 Kubecová Kateřina OK Jiskra Nový Bor B 303919 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM9898 Korpasová Tereza TJ Lokomotiva Ingstav Brno A 9101703 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JHB6553 Fencíková Vladislava TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 7204508 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 53312 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
7CC8750 Stehlíková Alžbeta S-team 416784 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
NNNNE51 Hornová Lenka Neregistrovaní 2092370 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NNNNE52 Grygarová Veronika Neregistrovaní 2092392 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV6970 Karásková Marcela KOB ZPV Prostějov C 2092440 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
24C7550 Andrade Milena OK Vršovice 2081371 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 819778 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 1470169 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53223 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON8080 Jílková Hana KOB Konice C 2069071 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 52960 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
ZVS7450 Vyškovská Radka TJ Zbrojovka Vsetín C 7202890 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 52535 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU7797 Růžičková Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051479 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
GIG7750 Linhartová Martina GIGANT Orienteering 52690 Ano Ne Ano Ano 450 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 206351 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAK7250 Kašparová Marie OK Netopýr Zákupy C 331399 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK6451 Tesařová Jitka SK Radioklub Blansko C 416103 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR8051 Holubová Eva SKOB Bruntál 2075650 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STH7451 Junková Petra SK Studenec C 220254 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA7454 Strýčková Monika OOB Spartak Adamov C 2073658 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7251 Lockerová Milena SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9801 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
NNNUR51 Urbánková Lenka Neregistrovaní 2051480 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM7375 Tršová Daniela TJ Spartak 1. Brněnská C 53539 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA7651 Procházková Lucie OOB Spartak Adamov C 352314 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7352 Kotková Lenka OB Říčany 2085603 Ano Ne Ne Ne 200 Kč
DKL8051 Pilátová Petra KOB Kladno C zapůjčit Ne Ne Ano Ano 440 Kč
ZBM7861 Kroutilová Eva SK Žabovřesky Brno C 899170 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6350 Bialožytová Pavla TJ TŽ Třinec C 51446 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO6499 Mutinská Zdeňka KOB Ústí nad Orlicí C 51751 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL6751 Lázničková Marcela SKOB Zlín C 331685 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VBM6655 Chroustová Petra VSK Mendelu Brno C 995888 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KNC6550 Komersová Jana Sokol Kostelec n. Č. l. C 52265 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6666 Jarošová Petra KOB ZPV Prostějov C 52654 Ne Ano Ano Ne 400 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
47C6850 Ženčáková Marie ASPV OA Šumperk 2032185 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM6460 Matyášová Lenka TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52093 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PZR7070 Poláčková Bohuslava UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2052393 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7155 Douchová Jaroslava TJ START Náchod C 9606 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6363 Jašková Monika KOS TJ Tesla Brno C 410324 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6653 Lukášová Lenka KOS TJ Tesla Brno C 53288 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR6151 Syslová Iva OOB Třebíč C 52237 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 Ne Ne Ano Ano 400 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47C6050 Felklová Jarmila ASPV OA Šumperk 433098 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5558 Salajková Věra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52058 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK5761 Jalová Marie SK Radioklub Blansko C 49601 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PZR5654 Rosecká Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 7205030 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHA5650 Lusková Olga OK Chrastava C 8170 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM5582 Kabáthová Jitka SK Žabovřesky Brno C 232005 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
HSU5350 Štáblová Jitka Horizont klub Šumperk C 52557 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
SJC6151 Benešová Iva Sportcentrum Jičín C 0000009908 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LBM4955 Tomanová Jana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52055 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PZR5051 Křížová Zdenka UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023804 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
BOV4251 Stará Pavla TJ Baník Ostrava OKD C 9576 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
HSU4850 Kupcová Věroslava Horizont klub Šumperk C 52600 Ne Ne Ano Ne 100 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
GIG0800 Linhart Jakub GIGANT Orienteering 52688 Ano Ne Ano Ano 300 Kč
GIG0801 Linhart Adam GIGANT Orienteering 331259 Ano Ne Ano Ano 300 Kč
ADA0701 Oujeský Dan OOB Spartak Adamov C 2085630 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 426369 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SBR0800 Holub Ivan SKOB Bruntál 416040 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 52482 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0852 Strýčková Bára OOB Spartak Adamov C 2073676 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0801 Doucha Tomáš TJ START Náchod C 9616 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ne Ano Ne Ne 120 Kč
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C zapůjčit Ne Ano Ne Ne 120 Kč
PGP1050 Bartalošová Ada SK Praga C 2085003 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0808 Zřídkaveselý Martin SK Žabovřesky Brno C 2061844 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0854 Rotková Veronika SK Žabovřesky Brno C 2103674 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KON0606 Křupka Tadeáš KOB Konice C 52718 Ne Ano Ano Ne 200 Kč
1XC0800 Skřivanková Anna Skřivankovi 2058523 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0701 Kroutil Jošt SK Žabovřesky Brno C 2087678 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
ZBM0901 Kroutil Tadeáš SK Žabovřesky Brno C 2087680 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 52668 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0607 Štěpánek Jan KOS TJ Tesla Brno C 2090860 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
NNNSK01 Skácel Viktor Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ne Ne 140 Kč
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering C 2049579 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov C 2053552 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0504 Oujeský Lukáš OOB Spartak Adamov C 2085589 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 416128 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0505 Cieslar Michael TJ TŽ Třinec C 8651 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SBR0500 Holub Mikuláš SKOB Bruntál 2045229 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko C 2061789 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061810 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PLU0503 Karásek Antonín TJ SOKOL Plumlov C 428201 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov C 2075670 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA0503 Strýček Jan OOB Spartak Adamov B 2073679 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek C 428271 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SNA0501 Doucha Martin TJ START Náchod C 9636 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno B 49358 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko C 1414504 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno C 2096113 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 9201067 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno 2078496 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0402 Kašpar Vojtěch OK Jiskra Nový Bor C 448931 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOR0403 Kašpar Štěpán OK Jiskra Nový Bor C 448932 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
RBK0501 Pekárek Martin SK Radioklub Blansko C 410350 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk B 2035728 Ano Ano Ne Ne 240 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
46P0300 Biolik Emil (POL) Trackcourse 981644 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 51461 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 2027218 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TRI0300 Haltof Adam TJ TŽ Třinec B 49366 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 428272 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno B 1400432 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno B 2042526 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 7205032 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
UBM0303 Rajnoha Tomáš MENISKOS Brno C 2049608 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
JPV0303 Minx Oliver Oddíl OS SK Prostějov C 231357 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk B 2032192 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
SRK0200 Locker Daniel SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 405991 Ne Ne Ano Ano 240 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
PZR0102 Poláček Tomáš UNITOP SKP Žďár nad Sázavou B 2052352 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 52549 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 7204496 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV0123 Holusek Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 52746 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9912 Honkyš Jan Oddíl OS SK Prostějov C 439233 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL9801 Chaloupka Josef SOB Olomouc B 2090849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK9802 Locker Tomáš SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2017682 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
JPV9917 Janečka Viktor Oddíl OS SK Prostějov C 253805 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 7777400 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SCP7507 Šístek Daniel OK Sparta Praha C 1406141 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava R 7200365 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM9501 Krajcar Ivo KOB Směr Kroměříž C 425530 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8512 Kožoušek Adam SK Žabovřesky Brno C 219242 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA8202 Matula Petr OOB Spartak Adamov C 2042531 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
OOL9200 Avner Asaf SK Haná orienteering C 2071134 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM7301 Kheil Radim TJ Spartak 1. Brněnská C 52061 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 515464 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SNA7105 Doucha Jiří TJ START Náchod C 9626 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM7246 Fučík Karel VSK Mendelu Brno C 720921 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 553285 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV7900 Karásek Michal KOB ZPV Prostějov C 433096 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM6708 Přikryl Petr SK Žabovřesky Brno C 7030567 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7207 Zřídkaveselý Libor SK Žabovřesky Brno C 101 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
OSN6900 Mareček Petr SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 51991 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
KAM9402 Kapal Tomáš OK Kamenice C 232267 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PLU7417 Otruba Marek TJ SOKOL Plumlov C 995892 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
18C8500 Hamák Aleš SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 247331 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM8201 Kozák Osvald KOS TJ Tesla Brno R 515009 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 Ano Ne Ano Ne 300 Kč
7CC8600 Stehlík Ondřej S-team 8087 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 1401181 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
ZBM8928 Zimmermann Jakub SK Žabovřesky Brno C 995810 Ano Ne Ne Ne 200 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
VRL7305 Wohanka Petr OOS TJ Spartak Vrchlabí C 8973 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
ADA7512 Procházka Jiří OOB Spartak Adamov C 49864 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BOR9006 Karvánek Matouš OK Jiskra Nový Bor C 52902 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
MBM8448 Suchomel Vít O-mikron C 7200320 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
CHT9204 Pitra Martin OOB SK Chrast C 7206543 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
BBM7205 Fiala Jan BETA URSUS Orienteering C 7207495 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STB8101 Bernášek Jiří TJ Stadion Nový Bor C 682354 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 500568 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
9BC8400 Hrazdil Jiří NNN 682621 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA7433 Oujeský Tomáš OOB Spartak Adamov C 9101103 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko C 2045244 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 52714 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSK Přírodní vědy Praha C 8041 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
JPV9707 Honkyš Pavel Oddíl OS SK Prostějov C 234582 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM5711 Minařík Luboš KOS TJ Tesla Brno C 53235 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM8404 Chloupek Tomáš VSK Mendelu Brno C 53303 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM8304 Kůr Jiří SK Žabovřesky Brno C 1238304 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
1ZS9300 Toman Viktor (SVK) Neregistrovaní SVK 7207343 Ano Ne Ne Ano 300 Kč
KON9411 Semerád Jan KOB Konice C 2083362 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
VBM8205 Otrusina David VSK Mendelu Brno C 682351 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
NNNPS01 Kuchař Jiří Neregistrovaní 8759 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
RBK8004 Brodecký Radek SK Radioklub Blansko C 410332 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
3UX8800 Kozubík Jiří JuraZub Zlín 2094537 Ne Ne Ano Ne 200 Kč
4EC8500 Jurek Radim Frenštát pod Radhoštěm zapůjčit Ano Ano Ano Ano 830 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
ZPV7301 Karásek Martin KOB ZPV Prostějov C 2070849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 770327 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko C 811213 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MKP8000 Petříček Martin SK GORDIC Praha Kačerov C 51690 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STH7801 Junek Petr SK Studenec C 9090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LCE7034 Šuráň René OOB TJ Slovan Luhačovice C 7206555 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
5DX8000 Hašek Jakub 5dixi club 53812 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 330675 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PHK5201 Vondrouš Jaroslav OK 99 Hradec Králové C 9453 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
LCE6721 Hubáček Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 53879 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ne Ano Ne Ano 300 Kč
TBM7327 Štěpánek Martin KOS TJ Tesla Brno C 888616 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
KSU7849 Růžička Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52602 Ano Ne Ne Ne 200 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 52506 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2073424 Ano Ano Ne Ne 400 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
GIG7200 Linhart Aleš GIGANT Orienteering 682358 Ano Ne Ano Ano 450 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM7517 Toman Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52017 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZAK7200 Kašpar Ludvík OK Netopýr Zákupy C 410399 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UBM7101 Humlíček René MENISKOS Brno C 515434 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
6HX7300 Vrána Jan Pivín C 7300182 Ano Ne Ano Ano 450 Kč
UBM7104 Rajnoha Miroslav MENISKOS Brno C 515472 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON7717 Křupka Tomáš KOB Konice C 2020743 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
NNNUR01 Urbánek Petr Neregistrovaní 2103688 Ano Ne Ne Ano 300 Kč
KAR7601 Stibor Zbyněk SK Karlovice C 301259 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. Brněnská C 682097 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 Ne Ne Ano Ne 150 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C zapůjčit Ne Ne Ano Ano 440 Kč
ZBM7803 Kroutil Petr SK Žabovřesky Brno C 2067978 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 Ne Ano Ano Ano 450 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KUO6501 Mutinský Viktor KOB Ústí nad Orlicí C 51752 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47C6100 Ženčák Jaroslav ASPV OA Šumperk 2060274 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV6213 Křeček Miroslav KOB ZPV Prostějov C 52581 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
LPU6901 Fencl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9230 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM6201 Pulec Pavel VSK Mendelu Brno C 515090 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7001 Locker Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 301158 Ne Ne Ano Ano 300 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 52725 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PVP7003 Eisner Leo VSK Přírodní vědy Praha C 51578 Ano Ano Ne Ne 300 Kč
STE5701 Václavek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 52525 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
86S6800 Čierny Jozef (SVK) Slávia ZU Žilina 445618 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 682367 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UBM7106 Ruda Miroslav MENISKOS Brno C 2049606 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
STE6333 Světnický Alexandr SK SKI-OB Šternberk C 426375 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ADA6701 Strýček Jiří OOB Spartak Adamov C 2087717 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
KON6431 Vlach Josef KOB Konice C 361996 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK6201 Kazda Bohumil SK Radioklub Blansko C 52006 Ano Ne Ne Ne 150 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TBM6201 Jašek Milan KOS TJ Tesla Brno C 232747 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 Ne Ano Ne Ne 150 Kč
TTR6202 Sysel Svatobor OOB Třebíč C 52235 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51954 Ano Ne Ne Ne 200 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KON5713 Komínek Jaroslav KOB Konice C 8904 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TUV4601 Gurka Jiří SOK TJ Turnov C 7770011 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
UOL5301 Navrátil Antonín SOB Olomouc C 52448 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
TTR5401 Koudelný Jiří OOB Třebíč C 52251 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 Ne Ano Ano Ne 300 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
SJC5801 Beneš Josef Sportcentrum Jičín C 0000009907 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 52027 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 Ano Ano Ano Ano 750 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52050 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
47C6000 Felkl Luděk ASPV OA Šumperk 52589 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 219273 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
RBK5719 Jalový Jaroslav SK Radioklub Blansko C 8812 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
ZPV5100 Pilc Oldřich KOB ZPV Prostějov C 1400440 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 301633 Ano Ano Ano Ano 500 Kč
VIC5902 Kršák Karel OB Vizovice C 1006613 Ano Ano Ano Ne 600 Kč
(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 2020740 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 352304 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
FJI5106 Blecha Ladislav SK FREE Jihlava C 51989 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
TBM5003 Zabloudil Pavel KOS TJ Tesla Brno C 53256 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 219271 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ABM4501 Chmelík Milan KOB ALFA Brno C 995827 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ADA5113 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov C 352315 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PZR4417 Pospíšil Jaromír UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 51994 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZVS4301 Vyškovský Ivan TJ Zbrojovka Vsetín C 416129 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
AOP4201 Sedlář Vladimír Orientační Běh Opava C 889315 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
KAR5001 Pospíšil Karel SK Karlovice C 51950 Ano Ne Ne Ne 100 Kč
TBM4231 Dufek Jan KOS TJ Tesla Brno C 53230 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
OTK4001 Šidla Jiří OOB TJ Jiskra Otrokovice C 426383 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 Ne Ano Ne Ne 100 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 1396260 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
VBM4410 Bauer Emil VSK Mendelu Brno C 49651 Ne Ano Ne Ne 120 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LBM0909 Toman Matěj TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52038 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VRL1151 Wohanková Michaela OOS TJ Spartak Vrchlabí C zapůjčit Ne Ne Ano Ano 160 Kč
SBR0350 Holubová Pavlína SKOB Bruntál 416037 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STH0801 Junek Matouš SK Studenec C 1302784 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STH1001 Junek Šimon SK Studenec C 7756777 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STH1201 Junek Kryštof SK Studenec C 7202572 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
BFM1001 Hrabal František SKOB Frýdek - Místek 428283 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
ADA1001 Procházka Ferdinand OOB Spartak Adamov C 2073729 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
VLI1201 Votava Vojtěch Slavia Liberec orienteering C 2090845 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LCE1113 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2082902 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
JPVXX01 Přikrylová Jana+Ivana Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit Ano Ne Ne Ne 80 Kč
JPV0404 Hrubý Lukáš Oddíl OS SK Prostějov C 2078582 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
JPV0909 Matečný Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2075677 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
HSU0900 Čadil Vojtěch Horizont klub Šumperk C 52599 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
NNNGR01 Gřešek Oskar Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ano 320 Kč
ADAXX51 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 49867 Ne Ne Ano Ne 60 Kč
NNNSM01 Smola Jakub Neregistrovaní 428255 Ano Ne Ne Ano 120 Kč
KAR7650 Stiborová Blanka SK Karlovice 301254 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
VBM1452 Otrusinová Klára VSK Mendelu Brno 682349 Ano Ne Ne Ne 60 Kč
ZVS0801 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 53383 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
PVP1050 Eisner Flora VSK Přírodní vědy Praha C 1470161 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
TBM0809 Štěpánek Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2094544 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
KSU0901 Růžička Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2051494 Ano Ano Ano Ne 240 Kč
24C1400 Dneboský Erik OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNNSK51 Skácelová Beáta Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ne Ne 100 Kč
MOV8551 Karlová Eva SKOB Ostrava C Ano Ano Ne Ne 160 Kč
PTE0700 Šnajdr Jakub TJ Sokol Ptení C 8835 Ano Ne Ne Ne 80 Kč
PTE1050 Šnajdrová Nikol TJ Sokol Ptení C 301571 Ano Ne Ne Ne 80 Kč
19X1050 Tomíčková Eliška ESOX ODEI 52023 Ano Ne Ano Ne 160 Kč
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
24C7400 Andrade Telmo OK Vršovice 308380 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LBM7751 Tomanová Veronika TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 219277 Ano Ano Ne Ne 120 Kč
VRL7955 Wohanková Kateřina OOS TJ Spartak Vrchlabí C 425552 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
FJI0550 Oulická Tereza SK FREE Jihlava C 2102555 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
FJI5350 Oulická Hana SK FREE Jihlava C 2102564 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
LBM8801 Stejskal Ondřej TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 52088 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
TRI6201 Haltof Jindřich TJ TŽ Třinec C 53180 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
STE7350 Světnická Marcela SK SKI-OB Šternberk C 2080822 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
3SX6450 Roubalíková Iva ZŠ Těšetice 2102820 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
SBR5251 Sovišová Eva SKOB Bruntál 416038 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
KON6969 Vlachová Olga KOB Konice C 52722 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
OOL5050 Šnyrchová Božena SK Haná orienteering C 2095944 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
JPVXX02 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov zapůjčit Ano Ano Ne Ne 160 Kč
6YC8550 Rohanová Lucie Neregistrovaní 428210 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
JPV7901 Hrubý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov C 2092405 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
5DX8650 Hašková Arina 5dixi club 53815 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
RBK7452 Fousková Leona SK Radioklub Blansko C 53161 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
AOV9550 Fukalová Martina OOB TJ Baník Ostrava C 416152 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
UBM7654 Rajnohová Pavla MENISKOS Brno C 515452 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
OTK0100 Král Martin OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067303 Ano Ne Ano Ne 120 Kč
OTK71xx Králová Věra OOB TJ Jiskra Otrokovice 331069 Ano Ne Ano Ne 120 Kč
AOV8000 Vellech Aleš OOB TJ Baník Ostrava C 52959 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NNNFU01 Fučík Štěpán Neregistrovaní 2049578 Ano Ano Ano Ano 240 Kč
NNNGR51 Gřešková Jana Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ano Ano 320 Kč
NNNRY01 Rýdel Jiří Neregistrovaní 2019225 Ne Ne Ano Ano 120 Kč
NNNSM51 Smolová Anna Neregistrovaní 428255 Ne Ano Ano Ne 120 Kč
NNNPS51 Kuchařová Anna Neregistrovaní 2080940 Ne Ano Ne Ne 60 Kč
PTI9009 Vítek Michal Sportovní klub Ptení 8837 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 Ano Ne Ano Ano 240 Kč
NNNHO01 Horký Jan Neregistrovaní 2060240 Ano Ne Ne Ne 80 Kč
RBK6602 Pekárek Aleš SK Radioklub Blansko C 4643 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
UOL6900 Said Mahmoud SOB Olomouc C 420402 Ano Ano Ne Ne 160 Kč
24C8150 Kazdová Dana OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNNSK02 Skácel Pavel Neregistrovaní zapůjčit Ano Ne Ne Ne 100 Kč
6YC7401 Doležal Zdeněk Neregistrovaní zapůjčit Ano Ano Ne Ne 200 Kč
19X7900 Tomíček Oldřich ESOX ODEI 2096247 Ano Ne Ano Ne 160 Kč
19X8050 Tomíčková Dana ESOX ODEI 2096221 Ano Ne Ano Ne 160 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
Vklad
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek 49451 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek 428300 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
NNNNO01 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 Ne Ne Ano Ano 200 Kč
CHC6301 Jelínek Roman K.O.B. Choceň C 361956 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 Ano Ano Ano Ano 300 Kč
PVP7750 Serban Ivett VSK Přírodní vědy Praha C 1470165 Ano Ano Ne Ne 200 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
6KC8550 Muchová Barbora Neregistrovaní 2080849 Ne Ne Ano Ne 120 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C Ano Ano Ne Ne 240 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 Ano Ano Ano Ano 450 Kč
celkem přihlášených: 476, vklad: 172600 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.