Přihlášky závodu: Česká Kanada 2016

pro kategorii: T2

Datum:
10.08.2016
Místo konání:
Kunžak u Jindřichova Hradce, autokemp Zvůle
Pořadatel:
PGP - SK Praga
4.40 km, 125 m, 16 kontrol
(37)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
E4
E5
Vklad
EKP7200 Vít David VŠTJ Ekonom Praha C 7204503 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PBM7302 Trš Lubomír TJ Spartak 1. brněnská C 682097 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34G6500 Edwards Michael (GBR) RAFO (Royal Air Force Orienteering) 9651011 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34G8100 Baptista Robert (GBR) RAFO (Royal Air Force Orienteering) 886421 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34G9000 Beveridge Frederick (GBR) RAFO (Royal Air Force Orienteering) 885432 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34G6900 Moseley Adrian (GBR) RAFO (Royal Air Force Orienteering) 886433 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34G9300 Rushton Robert (GBR) RAFO (Royal Air Force Orienteering) 886434 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
34G8850 Collings Carly (GBR) RAFO (Royal Air Force Orienteering) 886436 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
LTU7352 Termerová Jana OOB TJ Lokomotiva Trutnov Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
NNN8500 Smejkal Martin Neregistrovaní 436948 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
DCE7500 Zeman Tomáš KOB Dobřichovice C 232129 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
35X9000 Šimara Svatopluk VIK (Vizovice, Chrastěšov, Ublo) Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
API9301 Funda Jiří OK Andante Písek C 331523 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
PGP8154 Bartalošová Jana SK Praga C 2084985 Ano Ne Ano Ne Ne 240 Kč
PHK5503 Souček Pavel OK 99 Hradec Králové C 7260015 Ne Ano Ne Ne Ne 120 Kč
UOL7500 Binar Robert SOB Olomouc C 681853 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
UOL7751 Binarová Jitka SOB Olomouc C 2049585 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
ZVS7401 Stříteský Tomáš TJ Zbrojovka Vsetín C 2035742 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MAS5200 Chotětický Václav OOB Aš C 7886 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
AOP9350 Mrázová Pavla Orientační Běh Opava C 515447 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
BOR6701 Beránek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8524 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ano Ano Ano Ne Ne 360 Kč
2CP7850 Kucharska Barbara (POL) indyvidual 1 Ne Ne Ano Ano Ano 360 Kč
KVS6402 Rohlík Petr SKOB Kobra Vsetín C 426339 Ano Ne Ano Ne Ano 360 Kč
2ID6900 Stölting Olaf (GER) OL Team Lippe 01569 Ano Ano Ne Ne Ne 240 Kč
ZHR7900 Slabý Jan TJ Zhoř C 7300187 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
ROU6401 Pohořalý Dobroslav SKOB Roudnice nad Labem C 2023803 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ROU0103 Pohořalý Hugo SKOB Roudnice nad Labem B 2023957 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ROU6850 Pohořalá Karolína SKOB Roudnice nad Labem C 2023951 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
ROU9954 Pohořalá Anna SKOB Roudnice nad Labem C 2023953 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
MLA9205 Kamaryt Michal MLOK Mariánské Lázně C 232227 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
CHA7900 Vokál Vojtěch OK Chrastava C 5180 Ano Ano Ano Ne Ne 360 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 Ano Ano Ano Ano Ano 600 Kč
EKP7900 Rozkošný Karel VŠTJ Ekonom Praha 2067964 Ne Ano Ano Ne Ne 240 Kč
EKP8155 Rozkošná Taťána VŠTJ Ekonom Praha 416049 Ne Ano Ano Ne Ne 240 Kč
8RC9051 Pangrácová Marie BZP 2104589 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč
kam930x Rusý Tomáš OK Kamenice 20515091 Ne Ne Ne Ano Ano 240 Kč