Přihlášky závodu: Tour de Vypich

Datum:
10.12.2016
Místo konání:
Praha - Vypich
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Kategorie:
A     B     C     D    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 200
Náhradníků: 100
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8610 Flašar Jan SK Praga E 887941 80 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 80 Kč
SJH9201 Tichý Tomáš SOS Jindřichův Hradec C 886295 80 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 888632 80 Kč
DKP8500 Johanovský Tomáš Oddíl OB Kotlářka C 889286 80 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 1400438 80 Kč
73X9100 Žitný Chlebák Opět na Kozla 53667 80 Kč
PHK8900 Šabatka Zdeněk OK 99 Hradec Králové C 9189 80 Kč
8RC8500 Fučík Martin BZP zapůjčit 80 Kč
NNN8800 Slabý Jiří Neregistrovaní 1418094 80 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 80 Kč
DKP8200 Nývlt Martin Oddíl OB Kotlářka C 1207407 80 Kč
DKP8756 Pospíšilová Marie Oddíl OB Kotlářka R 7875600 80 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 7202874 80 Kč
NNN8650 Ryantová Jana Neregistrovaní 7260030 80 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 80 Kč
11C7001 Škrabálek Jan Letci v akci 2067260 80 Kč
EKP7103 Bolehovský Pavel VŠTJ Ekonom Praha C 7204488 80 Kč
DCE5500 Procházka Antonín KOB Dobřichovice C 1955315 80 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 80 Kč
DKP9450 Dlouhá Hana Oddíl OB Kotlářka C 7945000 80 Kč
DKP9401 Řada Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515144 80 Kč
LBE6400 Mezník Vladimír TJ Lokomotiva Beroun C 52971 80 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 80 Kč
OOL8900 Štěpán Marek SK Haná orienteering C 7204996 80 Kč
PGP9503 Veselý Jakub SK Praga C 434834 80 Kč
PGP7454 Vildmonová Pavla SK Praga C 995812 80 Kč
PGP6651 Kožinová Jana SK Praga C 502089 80 Kč
KAM7054 Škáchová Petra OK Kamenice C 7201760 80 Kč
PGP8658 Tichovská Martina SK Praga E 920677 80 Kč
ASU9644 Šmelík Martin Magnus Orienteering R 682340 80 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 80 Kč
PGP9150 Slavíková Lucie SK Praga C 301700 80 Kč
PGP9751 Slavíková Silvie SK Praga A 1407423 80 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 51263 80 Kč
PGP6300 Slavík Viktor SK Praga C 51276 80 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 80 Kč
TAP8511 Makovský Jakub KOB Tretra Praha C 7778511 80 Kč
PGP7405 Komín David SK Praga C 9767 100 Kč
(42)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 80 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 80 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 80 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 80 Kč
VSP0000 Semík Jakub USK Praha B 446363 80 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 80 Kč
VSP7751 Boumová Irena USK Praha C 51739 80 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 80 Kč
OKP6200 Novák Ivo SK OK 24 Praha C 51679 80 Kč
VSP6201 Němeček Jan USK Praha C 682682 80 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 80 Kč
SJC8202 Kazda Ondřej Sportcentrum Jičín C 886288 80 Kč
PHK7906 Silný Ondřej OK 99 Hradec Králové C 2032168 80 Kč
PGP9350 Kožinová Anna SK Praga C 7200338 80 Kč
DKP9301 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 1700077 80 Kč
DKP6500 Klaška Pavel Oddíl OB Kotlářka C 8650 80 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 80 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 80 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 0 Kč
TAP8808 Hodek Michal KOB Tretra Praha C 515433 80 Kč
PGP7106 Janas Petr SK Praga C 7201200 80 Kč
OKP6504 Novák Libor SK OK 24 Praha C 51680 80 Kč
TJP5000 Paukert Milan TJ Sokol Troja C 51329 80 Kč
DKP8254 Jiřištová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 9054 80 Kč
9VX8600 Hrdlička Jaroslav Tři Kozlíci 80 Kč
RIC7200 Koten Pavel OB Říčany C 2060262 80 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 80 Kč
TAP6152 Vavrušová Helena KOB Tretra Praha C 232195 80 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8849 80 Kč
PGP8556 Matějů Martina SK Praga E 995832 80 Kč
PGP9955 Škarková Kateřina SK Praga B 7207777 80 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 80 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 0 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 80 Kč
SHK8658 Novotná Barbora OK Slavia Hradec Králové C 9101107 80 Kč
SHK8200 Souček Tomáš OK Slavia Hradec Králové C 7203456 80 Kč
OKP9450 Nováková Kateřina SK OK 24 Praha C 887935 80 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 80 Kč
PGP9650 Kožinová Zuzana SK Praga A 7003042 80 Kč
PGP8010 Bartaloš Tomáš SK Praga C 2084951 80 Kč
PGP8254 Bozděchová Lenka SK Praga C 2080966 80 Kč
SJC8702 Holas Štěpán Sportcentrum Jičín C 4286 100 Kč
(48)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 80 Kč
PGP0050 Sobotková Anna SK Praga C 2080975 80 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 80 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 80 Kč
PZR4800 Kříž Pavel UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2023807 80 Kč
MKP6402 Reichl Michal SK GORDIC Praha Kačerov C 51701 80 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 80 Kč
SCP5550 Jahnová Helena OK Sparta Praha C 52760 80 Kč
SCP5500 Jahn Pavel OK Sparta Praha C 682101 80 Kč
BZP7150 Krotilová Magdaléna Báječné ženy v orientačním běhu C 2092416 80 Kč
BZP5850 Kujanová Martina Báječné ženy v orientačním běhu C 301647 80 Kč
VSP7351 Trnková Dana USK Praha C 2021823 80 Kč
EKP0412 Kabát Martin VŠTJ Ekonom Praha B 2099511 80 Kč
5RC7753 Haľková Jarka Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní 2106884 80 Kč
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 80 Kč
OKP7350 Balusková Ida SK OK 24 Praha C 681852 80 Kč
ROZ0300 Sedláček Jaroslav OK Roztoky B 9982 80 Kč
ROZ7050 Sedláčková Petra OK Roztoky C 7921 80 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 80 Kč
ROZ6450 Klinkerová Jitka OK Roztoky C 7205037 80 Kč
EKP0200 Bolehovský Michal VŠTJ Ekonom Praha B 601169 80 Kč
EKP0508 Bolehovský Daniel VŠTJ Ekonom Praha B 2073716 80 Kč
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 80 Kč
MFP6401 Suk Jiří Matfyz Praha C 515016 80 Kč
PZR9951 Nechutová Aneta UNITOP SKP Žďár nad Sázavou A 439123 80 Kč
PGP5850 Zelená Markéta SK Praga C 2080958 80 Kč
DKP0100 Klaška Martin Oddíl OB Kotlářka B 9889 80 Kč
SLA7000 Doubek Petr SKOB Slaný C 426378 80 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 80 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 80 Kč
VAM9098 Müllerová Petra OB Vamberk C 2045224 80 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky B 7205027 80 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 438643 80 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky B 438639 80 Kč
3LX8300 Řehák Vilém AC SAKÉ KATEŘINKY 80 Kč
VSP5000 Hořínek Jaroslav USK Praha C 51643 80 Kč
64C8950 Volencová Kamila Ekonom Praha Outdoor 2103721 80 Kč
DKP6651 Illnerová Daniela Oddíl OB Kotlářka C 231939 80 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 80 Kč
DKP0151 Kalousková Marie Oddíl OB Kotlářka B 443091 80 Kč
EKP7510 Čermák Daniel VŠTJ Ekonom Praha C 7003028 80 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 80 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 80 Kč
PGP6650 Slavíková Kateřina SK Praga C 51275 80 Kč
SCP6950 Tloušťová Eva OK Sparta Praha C 52114 80 Kč
DKP7201 Víteček Jan Oddíl OB Kotlářka C 7007201 80 Kč
ROU8009 Duda Miroslav SKOB Roudnice nad Labem C 8631583 100 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 100 Kč
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 80 Kč
TJP4700 Ryšavý Vít TJ Sokol Troja C 51332 80 Kč
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2 80 Kč
VLI7452 Martanová Daniela Slavia Liberec orienteering C 8126 80 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 80 Kč
VLI0555 Martanová Lea Slavia Liberec orienteering B 2043610 80 Kč
DCE5550 Mrázová Pavla KOB Dobřichovice C 7868 80 Kč
BZP7750 Svítilová Pavla Báječné ženy v orientačním běhu C 1417125 80 Kč
DKL4800 Fujan Sláva KOB Kladno C 49645 80 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 80 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr zapůjčit 80 Kč
AOP8152 Košárková Iva Orientační Běh Opava R 2082714 80 Kč
PGP4050 Haňkovská Jana SK Praga C 51698 80 Kč
ROZ0500 Jíra Filip OK Roztoky B 7941 80 Kč
ROZ7350 Jírová Monika OK Roztoky C 1415713 80 Kč
ROZ6801 Sedláček Jaroslav OK Roztoky C 51894 80 Kč
ROZ0800 Sedláček Patrik OK Roztoky C 2092429 80 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 80 Kč
DCE5450 Procházková Miluše KOB Dobřichovice C 1954721 80 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 80 Kč
SJC1350 Kazdová Rozárie Sportcentrum Jičín C 52317 80 Kč
DKP5851 Svobodná Eva Oddíl OB Kotlářka C 301365 80 Kč
SCP4501 Valášek Josef OK Sparta Praha C 2084946 80 Kč
PZR9701 Nechuta David UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 232891 80 Kč
PZR6969 Nechutová Alena UNITOP SKP Žďár nad Sázavou C 2075659 80 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 80 Kč
DKP0251 Řadová Lucie Oddíl OB Kotlářka B 897371 80 Kč
DKP6701 Řada Richard Oddíl OB Kotlářka C 7202892 80 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 80 Kč
OKP6450 Čechmánková Helena SK OK 24 Praha C 51720 80 Kč
DKP6750 Klašková Kateřina Oddíl OB Kotlářka C 49806 80 Kč
DKP9651 Klašková Josefina Oddíl OB Kotlářka C 443061 80 Kč
SLA7452 Husáková Petra SKOB Slaný C 2056309 80 Kč
SLA0600 Husák Ondřej SKOB Slaný C 2067945 80 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 80 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 80 Kč
PGP0200 Janas Petr SK Praga A 2060249 80 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 80 Kč
PGP9051 Němečková Hana SK Praga C 80 Kč
39H8800 Samek Jakub (CRO) OK Orion 1418767 80 Kč
NNN0112 Šabatková Petra Neregistrovaní 9193 80 Kč
ROZ9950 Klinkerová Magdaléna OK Roztoky C 49155 80 Kč
ROZ9350 Klinkerová Tereza OK Roztoky C 930524 80 Kč
3LX8500 Brožová Adéla AC SAKÉ KATEŘINKY 80 Kč
TAP0452 Bulířová Ema KOB Tretra Praha B 80 Kč
HCE6450 Kettnerová Lenka TJ Hostivice C 7202877 80 Kč
VSP0653 Folprechtová Julie USK Praha C 51532 80 Kč
SCP0600 Kuc David OK Sparta Praha C 1007532 80 Kč
SCP0400 Kuc Radim OK Sparta Praha B 682668 80 Kč
PGP0503 Bartaloš Matyáš SK Praga B 2084972 80 Kč
DKP8159 Chládková Petra Oddíl OB Kotlářka C 420446 100 Kč
celkem přihlášených: 180, vklad: 14340 Kč