Logo

Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

pro kategorii: P

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering

P 3.00 km, 65 m, 9 kontrol

(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 100 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 100 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
3KC4700 Matušková Kateřina Matušková zapůjčit 110 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 100 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 2113058 100 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 100 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 100 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 100 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 100 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 100 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 100 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 100 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 100 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SK OB Horní Benešov C 301308 100 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 100 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 100 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 100 Kč
ASUXXCC Šimková Eva Magnus Orienteering 0 100 Kč
64Z7700 Hozík David Nukleární šneci zapůjčit 110 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 100 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 100 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 100 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 100 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 100 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 100 Kč
SSU7650 Krtičková Soňa SK Severka Šumperk C 1413897 100 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 100 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 100 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 100 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 52493 100 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 100 Kč
SFMXXXX Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy 49485 100 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 100 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 100 Kč
KSU Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100 Kč
KYL0900 Navrátilová Marie SK SP Kylešovice zapůjčit 110 Kč
OTK7250 Bantová Martina OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433089 100 Kč