Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
2.80 km, 70 m, 8 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 100 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 100 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 100 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 100 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 100 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 100 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 100 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 100 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 100 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 100 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice B 253362 100 Kč
PLU0888 Otrubová Karolína TJ SOKOL Plumlov C 2061810 100 Kč
TZL0950 Kundratová Eva SKOB Zlín C 218973 100 Kč
TZL0752 Poslušná Jitka SKOB Zlín C 2121125 100 Kč
STE1051 Tomášková Anna SK SKI-OB Šternberk C 2102861 130 Kč
ASU06XX Šimková Aneta Magnus Orienteering 0 130 Kč
ASU09XX Šimková Sára Magnus Orienteering 0 130 Kč
TZL0653 Florešová Hana SKOB Zlín C 2121122 130 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc C 2069082 130 Kč
ABM0655 Palátová Renáta KOB ALFA Brno C 2054645 130 Kč
3.00 km, 90 m, 12 kontrol
(39)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 100 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 100 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 100 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 100 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 100 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 100 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 100 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 100 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 100 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 100 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 100 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7209281 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 100 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
PLU0577 Otrubová Anna TJ SOKOL Plumlov B 2019215 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 410323 100 Kč
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 232389 100 Kč
TZL0451 Mrkvičková Ema SKOB Zlín A 2091565 100 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 130 Kč
KOR0550 Výchová Veronika OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2095955 130 Kč
LCE0552 Mališková Kristýna OOB TJ Slovan Luhačovice C 7207037 200 Kč
3.30 km, 115 m, 14 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 170 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 170 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 170 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 170 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 170 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 170 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 170 Kč
LPU0352 Koberová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice A 8654913 170 Kč
LPU0380 Petrásová Hana OK Lokomotiva Pardubice A 8656514 170 Kč
LPU0357 Pušová Bára OK Lokomotiva Pardubice A 8656522 170 Kč
84S0250 Weissová Ľuboslava (SVK) Akademik TU Košice 2032149 170 Kč
SHK0350 Thýnová Martina OK Slavia Hradec Králové A 8656586 170 Kč
SHK0250 Holečková Petra OK Slavia Hradec Králové A 8654906 170 Kč
SJH0251 Kinštová Tereza SJH Jindřichův Hradec A 2800337 170 Kč
SJH0252 Blažková Kateřina SJH Jindřichův Hradec A 8636796 170 Kč
SJC0253 Klacková Štěpánka Sportcentrum Jičín A 8242002 170 Kč
KRL0351 Fišarová Eliška Kometa Kralovice A 9412003 170 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín A 2091554 170 Kč
ZBM0260 Miklušová Tamara SK Žabovřesky Brno A 8434822 170 Kč
NEK0350 Nádeníčková Iva Nejdek Orienteering A 2035733 170 Kč
VRL0351 Pilná Natálie OOS TJ Spartak Vrchlabí A 2096240 220 Kč
3.10 km, 85 m, 11 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 160 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 160 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 160 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 160 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 160 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 160 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín B 08924 160 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 160 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 160 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 160 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 160 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 160 Kč
PLU0351 Černochová Michaela TJ SOKOL Plumlov A 2061817 160 Kč
PLU0350 Němečková Kateřina TJ SOKOL Plumlov B 1400409 160 Kč
TBM0357 Vedrová Ela KOS TJ Tesla Brno B 438603 160 Kč
3.50 km, 130 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 8100500 170 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 8656742 170 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 170 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 170 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 2011852 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 170 Kč
TBM0050 Špringlová Kamila KOS TJ Tesla Brno A 7210403 170 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 8645925 170 Kč
LPU0057 Peterová Jana OK Lokomotiva Pardubice A 8656599 170 Kč
SHK0150 Kroniková Štěpánka OK Slavia Hradec Králové A 2017683 170 Kč
SHK0051 Thýnová Nikola OK Slavia Hradec Králové A 8656672 170 Kč
RIC0151 Vyhnálková Marie OB Říčany A 2019236 170 Kč
SOP0151 Poláková Lenka OOB TJ Slezan Opava A 7204985 170 Kč
STH0152 Kejmarová Jana SK Studenec A 51108 170 Kč
SJH0052 Hojná Eliška SJH Jindřichův Hradec A 442882 170 Kč
STB0199 Dolejší Kateřina TJ Stadion Nový Bor A 7205007 170 Kč
CHC0051 Chaloupková Kateřina K.O.B. Choceň A 8320290 220 Kč
TBM0058 Grycová Kateřina KOS TJ Tesla Brno A 9101109 220 Kč
ZBM0060 Auerműllerová Anna SK Žabovřesky Brno A 410338 170 Kč
OSN0099 Zrníková Adéla SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 416210 220 Kč
3.30 km, 110 m, 12 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 160 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec A 7209788 160 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 160 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 160 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 160 Kč
SOP0050 Hájková Lenka OOB TJ Slezan Opava B 7207857 160 Kč
TZL0058 Kundratová Lucie SKOB Zlín B 7203458 210 Kč
3.60 km, 145 m, 15 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov R 7206529 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 170 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 170 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 170 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 170 Kč
BOR9853 Staňová Karolína OK Jiskra Nový Bor R 8640184 170 Kč
BOR9854 Nováková Lucie OK Jiskra Nový Bor A 2051502 170 Kč
LPU9958 Kopecká Anna OK Lokomotiva Pardubice A 8656607 170 Kč
LPU9959 Waňková Martina OK Lokomotiva Pardubice A 9102570 170 Kč
SHK9951 Větříčková Andrea OK Slavia Hradec Králové A 8656704 170 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 170 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň R 8425544 170 Kč
PGP9850 Janovská Kateřina SK Praga R 8350120 170 Kč
AOP9951 Čechová Klára Orientační Běh Opava A 2045206 170 Kč
TZL9951 Tichá Veronika SKOB Zlín A 2091555 170 Kč
ZBM9960 Miklušová Tereza SK Žabovřesky Brno A 8435207 170 Kč
3.50 km, 115 m, 13 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 160 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 8662330 160 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660446 160 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 160 Kč
JPV9898 Pilcová Sabina Oddíl OS SK Prostějov B 1007538 160 Kč
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 160 Kč
ZLH9950 Zatloukalová Romana OOB TJ Zlaté Hory B 2025342 160 Kč
KSU9888 Habigerová Jana Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053582 160 Kč
4.70 km, 185 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 170 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 170 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 170 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 170 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň R 8656622 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno R 330625 170 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 170 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 170 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 170 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 170 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E zapůjčit 180 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 170 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 170 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 2020737 170 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660416 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 170 Kč
LPU9457 Horová Pavla OK Lokomotiva Pardubice C 8656525 170 Kč
LPU9351 Knapová Lenka OK Lokomotiva Pardubice C 2011864 170 Kč
LPU9053 Knapová Jana OK Lokomotiva Pardubice E 8644877 170 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice E 8656515 170 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 170 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 1008174 170 Kč
SHK9051 Mechlová Lenka OK Slavia Hradec Králové E 8642186 170 Kč
TZL9753 Kavánková Iva SKOB Zlín R 8654917 170 Kč
PHK8951 Štěrbová Daniela OK 99 Hradec Králové R 1700076 220 Kč
CTB9452 Benešová Jana SK OB Chotěboř C 8656518 220 Kč
ASU9696 Hošeková Vanda Magnus Orienteering C 7200369 170 Kč
4.20 km, 170 m, 17 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 170 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 170 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 170 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 170 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 170 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 170 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 170 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 170 Kč
TZL8181 Slováčková Věra SKOB Zlín C 53339 170 Kč
TZL7979 Mašláňová Hana SKOB Zlín C 53313 170 Kč
AOV8750 Vlachová Tereza OOB TJ Baník Ostrava C 1470167 170 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 170 Kč
3.80 km, 115 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
LCE9361 Kavánková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 7204981 170 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 170 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
LPU6052 Knapová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 9316 170 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 170 Kč
KON9175 Dittrichová Zuzana KOB Konice C 52416 170 Kč
ZPV6777 Holinková Hana KOB ZPV Prostějov C 52587 170 Kč
PTE9474 Vítková Lucie TJ Sokol Ptení C 8656506 170 Kč
TZL9252 Krejčíková Marie SKOB Zlín C 9416043 170 Kč
LBM8651 Štěpánková Petra TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2121006 170 Kč
RBK9257 Moučková Andrea SK Radioklub Blansko C 2015806 170 Kč
3.50 km, 115 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 170 Kč
39S9450 Molnárová Monika (SVK) KOBRA Bratislava 8122122 170 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 170 Kč
LCE0057 Šrámková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 2127646 170 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 2080849 170 Kč
LTU9250 Bendáková Eliška OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 681889 170 Kč
3.90 km, 165 m, 17 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 160 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 160 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 160 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 160 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 160 Kč
PLU7852 Otrubová Johana TJ SOKOL Plumlov C 995816 160 Kč
PLU7677 Otrubová Ivona TJ SOKOL Plumlov C 887939 160 Kč
DOB7956 Štěpánová Dita KOB Dobruška C 7226 160 Kč
UOL7854 Kuncová Jana SOB Olomouc C 9803 160 Kč
VZA7251 Chupeková Silvia (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204971 210 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 210 Kč
3.70 km, 120 m, 16 kontrol
(23)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 160 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 160 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 160 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 160 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 160 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 160 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 160 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 2121121 160 Kč
LCE7451 Vavrysová Lenka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8636196 160 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 160 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 160 Kč
PLU7777 Němečková Věra TJ SOKOL Plumlov C 2035158 160 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 7210910 160 Kč
TZL7350 Kundratová Jana SKOB Zlín C 7209278 160 Kč
VAM7250 Vandasová Markéta OOB Vamberk C 2053570 160 Kč
STB7499 Dolejší Lenka TJ Stadion Nový Bor C 434839 160 Kč
UOL7652 Vránová Helena SOB Olomouc C 9201328 210 Kč
AOP7351 Valíková Petra Orientační Běh Opava C 980374 210 Kč
3.40 km, 100 m, 15 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 160 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 160 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 160 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 160 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 160 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 160 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 160 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 160 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 160 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 160 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 160 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 160 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 160 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 160 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 160 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 160 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 160 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 160 Kč
SOP7351 Procházková Martina OOB TJ Slezan Opava C 433097 160 Kč
LTU6951 Bendáková Jitka OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085652 160 Kč
BBM7155 Kunzová Ivana BETA URSUS Orienteering C 52346 160 Kč
47S7350 Miklušová Dagmar (SVK) TJ Rapid Bratislava 8123457 160 Kč
BRU7152 Rusinová Alena Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032384 160 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 210 Kč
SRK6751 Kulhavá Jarmila SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2045240 210 Kč
3.20 km, 95 m, 14 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 2053545 160 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 160 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 160 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 160 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 160 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 160 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 160 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 160 Kč
TZL6051 Hájová Jana SKOB Zlín C 8919 160 Kč
84S6450 Mušinská Eva (SVK) Akademik TU Košice 2032145 160 Kč
SHK6651 Thýnová Ivana OK Slavia Hradec Králové C 2017663 160 Kč
TZL6566 Schäferová Jana SKOB Zlín C 52342 160 Kč
OOP6750 Kociánová Eva TJ Opava C 2112733 160 Kč
AOP6551 Schusterová Martina Orientační Běh Opava C 416142 210 Kč
3.00 km, 85 m, 13 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 160 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 160 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 160 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 160 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
KON6285 Dittrichová Lenka KOB Konice C 52420 160 Kč
VBM5655 Potěšilová Vladimíra VSK Mendelu Brno C 53238 160 Kč
TZL6262 Krejčíková Monika SKOB Zlín C 8260628 160 Kč
38S6150 Denysenko Tamara (SVK) Slávia ŽU Žilina 7200270 210 Kč
2.90 km, 85 m, 13 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 120 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 120 Kč
2.80 km, 60 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR5351 Bartoňová Marie OK Jiskra Nový Bor C 8433 120 Kč
2.70 km, 55 m, 11 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 120 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 120 Kč
AOV4450 Vlachová Renata OOB TJ Baník Ostrava C 8882 120 Kč
3.30 km, 75 m, 9 kontrol
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 100 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 100 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 100 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 100 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 100 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 100 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 100 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 100 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 100 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 100 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 100 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 100 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 100 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 100 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 100 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C zapůjčit 110 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín B 2126258 100 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 100 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 100 Kč
PLU0600 Soldán Robin TJ SOKOL Plumlov C 682687 100 Kč
PLU0802 Pustějovský Matyáš TJ SOKOL Plumlov C 100 Kč
RBK0801 Ježek David SK Radioklub Blansko C 2103681 100 Kč
TZL0700 Kundrata Vít SKOB Zlín B 53360 100 Kč
TBM0629 Mudrák Daniel KOS TJ Tesla Brno B 232377 100 Kč
STE0808 Tomášek Josef SK SKI-OB Šternberk C 2106723 130 Kč
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 130 Kč
38S0700 Volkov Maksym (SVK) Slávia ŽU Žilina 2111798 130 Kč
SSU0900 Heiser Matěj SK Severka Šumperk C 224899 130 Kč
STE0704 Šotola Filip SK SKI-OB Šternberk C 2116481 200 Kč
3.30 km, 105 m, 12 kontrol
(47)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 100 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 100 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 100 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 100 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 100 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 100 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín B 889320 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 100 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 100 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 100 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 100 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 100 Kč
JPV0520 Poláček Tomáš Oddíl OS SK Prostějov C 2108908 100 Kč
PLU0500 Černoch Martin TJ SOKOL Plumlov B 2061762 100 Kč
PLU0501 Otruba František TJ SOKOL Plumlov B 2051506 100 Kč
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 100 Kč
RBK0404 Hanousek Matěj SK Radioklub Blansko B 301286 100 Kč
TZL0401 Eichler Vít SKOB Zlín B 7209282 100 Kč
ZBM0505 Zřídkaveselý Adam SK Žabovřesky Brno B 8660411 100 Kč
TZL0503 Němec Filip SKOB Zlín B 2126239 100 Kč
TZL0504 Martinek Matyáš SKOB Zlín B 08595 100 Kč
TZL0403 Hustý Adam SKOB Zlín B 2096138 100 Kč
PGP0505 Hřivna Ondřej SK Praga C 2061767 130 Kč
3.90 km, 140 m, 18 kontrol
(44)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 170 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 8656648 170 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 170 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 170 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 170 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 170 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 170 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 170 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 170 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 170 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 170 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 170 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 170 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 170 Kč
LPU0321 Rusin Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice A 8656610 170 Kč
LPU0309 Waněk Hubert OK Lokomotiva Pardubice A 8656616 170 Kč
SHK0305 Fábera David OK Slavia Hradec Králové A 8656641 170 Kč
KSH0202 Mayer Šimon OB Kašperské Hory A 8656537 170 Kč
PGP0309 Šimša Martin SK Praga A 8654907 170 Kč
PGP0305 Hřivna Jakub SK Praga A 8662292 170 Kč
STH0202 Štefan Vít SK Studenec A 7201763 170 Kč
STH0205 Link Lukáš SK Studenec A 7204987 170 Kč
DOR0301 Kučera Jáchym OK Dobříš A 8660917 170 Kč
VPM0205 Spěváček Vojtěch KOS Slavia Plzeň A 8627108 170 Kč
OSN0201 Mareček Šimon SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000543 220 Kč
LPU0209 Macek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656535 340 Kč
3.30 km, 110 m, 13 kontrol
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 160 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 160 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 160 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 160 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 160 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 160 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 160 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 160 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 160 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 160 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 160 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 160 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 160 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 160 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 160 Kč
TZL0202 Bartík Filip SKOB Zlín B 2091549 160 Kč
TZL0203 Kundrata Jan SKOB Zlín B 7209284 160 Kč
UOL0301 Rajman Filip SOB Olomouc B 2113074 160 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 920660 160 Kč
4.30 km, 175 m, 18 kontrol
(41)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 7839783 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 170 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 170 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 170 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 170 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 170 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 170 Kč
BOR0001 Pavlovec Dan OK Jiskra Nový Bor A 8655456 170 Kč
LPU0001 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice A 8656528 170 Kč
LPU0002 Roudný Martin OK Lokomotiva Pardubice A 8656620 170 Kč
LPU0008 Rusin Jan OK Lokomotiva Pardubice A 8656619 170 Kč
LPU0010 Volák Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8656613 170 Kč
SHK0000 Tichý Radomír OK Slavia Hradec Králové A 7300181 170 Kč
CHA0103 Bek Jiří OK Chrastava A 436431 170 Kč
TBM0103 Kligl Radim KOS TJ Tesla Brno A 8655419 170 Kč
DOR0100 Janda Ondřej OK Dobříš A 2045310 170 Kč
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno A 7204496 170 Kč
LLI0001 Melichar Petr TJ Loko Liberec A 8659416 220 Kč
ZBM0003 Goldschmidt Tobiáš SK Žabovřesky Brno C 2045678 220 Kč
84S0100 Kurák Michal (SVK) Akademik TU Košice 2051399 220 Kč
4.20 km, 115 m, 16 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 160 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 160 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 160 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 160 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 160 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 160 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 160 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 160 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 160 Kč
HAV0000 Kaděra Vojta OB Havířov C 301297 160 Kč
TZL0001 Podmolík Jonáš SKOB Zlín B 7203464 160 Kč
STE0104 Poštulka Lukáš SK SKI-OB Šternberk B 2060295 160 Kč
4.50 km, 180 m, 20 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 170 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 170 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 170 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk R 8656558 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 170 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 170 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 7200360 170 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8651709 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 170 Kč
ZBM9911 Svoboda Michael SK Žabovřesky Brno C 0 170 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 170 Kč
LPU9902 Fencl Jonáš OK Lokomotiva Pardubice A 8656603 170 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové R 8656729 170 Kč
PHK9805 Vandas Daniel OK 99 Hradec Králové E 8656624 170 Kč
LLI9802 Melichar Vojtěch TJ Loko Liberec A 8656608 220 Kč
TUR9901 Karatsiolis Kryštof OOB TJ Turnov A 888618 220 Kč
ASU9843 Sláma Dušan Magnus Orienteering R 7204978 170 Kč
4.10 km, 120 m, 16 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 160 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 160 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 160 Kč
SOP9901 Procházka Zdeněk OOB TJ Slezan Opava B 7209362 160 Kč
SOP9903 Procházka Jakub OOB TJ Slezan Opava B 7207864 160 Kč
OTK9901 Müller Tomáš OOB TJ Jiskra Otrokovice B 433087 320 Kč
6.00 km, 275 m, 25 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(60)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 170 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 170 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 170 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 170 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8660443 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 170 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 170 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 170 Kč
ZBM8721 Zháňal Jan SK Žabovřesky Brno C 8660422 170 Kč
ASU9447 Horvát Petr Magnus Orienteering E 8644873 170 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 170 Kč
LPU9307 Kubelka Tomáš OK Lokomotiva Pardubice E 8644885 170 Kč
LPU9005 Nožka Radek OK Lokomotiva Pardubice E 8656519 170 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 170 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 170 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové R 8656727 170 Kč
SHK9403 Remeš Petr OK Slavia Hradec Králové C 8655415 170 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 9890118 170 Kč
TZL8131 Smola Michal SKOB Zlín R 515174 170 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 170 Kč
CHC8502 Pešek Ondřej K.O.B. Choceň C 2025363 170 Kč
43S8900 Kubina Filip (SVK) ŠK Sandberg Bratislava 2095924 170 Kč
RBK9001 Šesták Jakub SK Radioklub Blansko C 682360 170 Kč
TZL8603 Přibyl Bronislav SKOB Zlín C 53362 170 Kč
SSU8243 Král Václav SK Severka Šumperk C 332966 170 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 8662440 220 Kč
LPU9410 Grundmann Jan OK Lokomotiva Pardubice R 8654891 220 Kč
DOB8002 Janda Martin KOB Dobruška C 920696 220 Kč
PHK8602 Balcar Aleš OK 99 Hradec Králové C 995886 220 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice C 8654886 220 Kč
TZL9101 Nečas Jiří SKOB Zlín C 7887934 220 Kč
ASU9444 Minář Marek Magnus Orienteering E 8396969 170 Kč
ASU9547 Hraboš Matěj Magnus Orienteering C 7698697 170 Kč
ASU9348 Mušínský Tomáš Magnus Orienteering R 920667 170 Kč
5.70 km, 240 m, 24 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(40)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 515497 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 8656669 170 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 170 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 170 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
MOV9602 Montero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8656374 170 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 170 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 170 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 170 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 170 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 170 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 49690 170 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 170 Kč
VIC8931 Panovec Jan OB Vizovice C 8066608 170 Kč
LPU8608 Kafka Miloš OK Lokomotiva Pardubice C 886290 170 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 7202896 170 Kč
TZL8002 Slováček Tomáš SKOB Zlín C 2084933 170 Kč
VRB9606 Matuš Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067391 170 Kč
TZL9301 Schäfer Jan SKOB Zlín C 681864 170 Kč
PHK7605 Kadeřávek Petr OK 99 Hradec Králové C 9399 170 Kč
PLU7917 Otruba Karel TJ SOKOL Plumlov C 2035148 170 Kč
TZL7007 Pekárek Evžen SKOB Zlín C 7848411 170 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 220 Kč
DKP9600 Illner Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 899156 220 Kč
TZL8601 Polášek Jan SKOB Zlín C 52340 220 Kč
4.80 km, 180 m, 21 kontrol
Rank. koef.: 1.06
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 170 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 170 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 170 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 170 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 170 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 170 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 170 Kč
KYL7100 Navrátil Marek SK SP Kylešovice C 9005224 170 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 220 Kč
KAM9300 Němeček Jan OK Kamenice C 52282 220 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 220 Kč
TAP9805 Ransdorf Jakub KOB Tretra Praha B 8655405 340 Kč
4.30 km, 155 m, 16 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 170 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 170 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 170 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 170 Kč
LPU8609 Kutílek Jakub OK Lokomotiva Pardubice C 2079499 170 Kč
SBK7911 Dressler Jan KOB START Blansko, z. s. C 2045244 220 Kč
4.50 km, 160 m, 20 kontrol
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 160 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 160 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 160 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 160 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 160 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 160 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 160 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 160 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 160 Kč
KSU7504 Videcký Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446440 160 Kč
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 9101116 160 Kč
STE6307 Hepnar Luboš SK SKI-OB Šternberk C 8655386 160 Kč
DOR7101 Kučera Pavel OK Dobříš C 7207345 160 Kč
RBK7401 Hanousek Kamil SK Radioklub Blansko C 2115695 160 Kč
47S7200 Mikluš Marián (SVK) TJ Rapid Bratislava 8000029 160 Kč
STE8001 Tomášek Petr SK SKI-OB Šternberk C 52462 210 Kč
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2059751 210 Kč
VZA7102 Chupek Jozef (SVK) Slávia ŽU Žilina 7204980 210 Kč
38S8000 Volkov Alexander (SVK) Slávia ŽU Žilina 1301900 210 Kč
PGP7507 Hřivna Štěpán SK Praga C 7201813 210 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 2118494 210 Kč
4.30 km, 130 m, 20 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 160 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 160 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 160 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 160 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 160 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 160 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 160 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 160 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 160 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 160 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 160 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 160 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 160 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 160 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 160 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 160 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 160 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 160 Kč
SJH7402 Blažek Petr SJH Jindřichův Hradec C 2051486 160 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 160 Kč
TBM7400 Dušek Vladimír KOS TJ Tesla Brno C 2083369 160 Kč
AOP7101 Valík Luděk Orientační Běh Opava C 7203322 210 Kč
SSU7847 Krtička Luděk SK Severka Šumperk C 7204982 210 Kč
SBK7541 Daněk Roman KOB START Blansko, z. s. C 8008112 210 Kč
4.10 km, 130 m, 17 kontrol
(35)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 160 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 160 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 7210876 160 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 160 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 160 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 160 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 160 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 160 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 7209290 160 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 160 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 160 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 160 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 160 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 160 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 160 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 160 Kč
SHK6902 Kohout Josef OK Slavia Hradec Králové C 2017669 160 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 52778 160 Kč
KSH6900 Mayer Tomáš OB Kašperské Hory C 416184 160 Kč
JIL6901 Vlastník Zdeněk OK Jilemnice C 2060259 160 Kč
KSU7004 Kašpar Jaroslav Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2069100 160 Kč
VRB7201 Klech Richard Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436946 160 Kč
TBM6900 Mudrák Pavel KOS TJ Tesla Brno C 52680 160 Kč
BBM7101 Kunz Martin BETA URSUS Orienteering C 553435 160 Kč
TZL6304 Schäfer Michal SKOB Zlín C 7209288 160 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 160 Kč
OTK7101 Zentrich David OOB TJ Jiskra Otrokovice C 53323 160 Kč
KAM6901 Kovářík Tomáš OK Kamenice C 51498 210 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 53372 210 Kč
KON7219 Procházka Josef KOB Konice C 2083412 210 Kč
UOL7300 Vrána Jan SOB Olomouc C 7300185 210 Kč
4.00 km, 130 m, 17 kontrol
(32)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 160 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 160 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 160 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 160 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 160 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 160 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 160 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 160 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 160 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 160 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 160 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 160 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 160 Kč
84S6000 Pollak Jozef (SVK) Akademik TU Košice 920651 160 Kč
SBR6302 Řeháček Petr SKOB Bruntál C 51873 160 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 160 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 160 Kč
KON6427 Navrátil Václav KOB Konice C 1417263 160 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 160 Kč
KYL6801 Hájek Martin SK SP Kylešovice C 515149 160 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OOB Vamberk C 9111166 160 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 8071221 160 Kč
ZBM6526 Mlynárik Peter SK Žabovřesky Brno C 876002 210 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 210 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 210 Kč
ZPV6712 Holinka Martin KOB ZPV Prostějov C 08851 160 Kč
3.60 km, 120 m, 17 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 160 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 160 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 160 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 160 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 160 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 160 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 160 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 160 Kč
OOL5904 Višňa Milan SK Haná orienteering C 307337 160 Kč
ZPV5706 Jaroš Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 231248 160 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 1700084 160 Kč
LLI6301 Melichar Jaromír TJ Loko Liberec C 2092413 210 Kč
SRK5701 Kulhavý Josef SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 681857 210 Kč
3.60 km, 100 m, 16 kontrol
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 120 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 120 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 120 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 120 Kč
OOL5804 Albert František SK Haná orienteering C 52531 120 Kč
LPU5101 Knap Jan OK Lokomotiva Pardubice C 51105 120 Kč
VBM5613 Potěšil Václav VSK Mendelu Brno C 53237 120 Kč
LBM5401 Štěpánek Jiří TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 2122244 120 Kč
TZL5601 Háj Bohumil SKOB Zlín C 53341 120 Kč
KUN5801 Trejtnar Pavel TJ Sokol Kunvald C 9014 120 Kč
OOL5707 Zdráhal Robert SK Haná orienteering C 895219 160 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. Brněnská C 7209359 160 Kč
3.40 km, 100 m, 14 kontrol
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 120 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 120 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 120 Kč
OTK5300 Polínek Jaroslav OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2067305 120 Kč
KON4617 Skácel Jaroslav KOB Konice C 341715 160 Kč
OOL5100 Pilc Oldřich SK Haná orienteering C 1400440 240 Kč
3.30 km, 100 m, 14 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 120 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 120 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 120 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 120 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 51937 120 Kč
VBM4806 Dokoupil Vladimír VSK Mendelu Brno C 53305 120 Kč
3.20 km, 100 m, 13 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
2.70 km, 85 m, 12 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 120 Kč
3.00 km, 65 m, 9 kontrol
(45)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 100 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 100 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
3KC4700 Matušková Kateřina Matušková zapůjčit 110 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 100 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 2113058 100 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49487 100 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 100 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 100 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 100 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 100 Kč
TZL0902 Slováček Ondřej SKOB Zlín C 52212 100 Kč
TZL1005 Mašláň Prokop SKOB Zlín C 52223 100 Kč
TZL0955 Mašláňová Ema SKOB Zlín C 08411 100 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 100 Kč
ZLH0150 Zatloukalová Hana OOB TJ Zlaté Hory C 224900 100 Kč
ZLH7051 Zatloukalová Eva OOB TJ Zlaté Hory C 2027210 100 Kč
STE6850 Poštulková Milada SK SKI-OB Šternberk C 2080842 100 Kč
ASUXXCC Šimková Eva Magnus Orienteering 0 100 Kč
64Z7700 Hozík David Nukleární šneci zapůjčit 110 Kč
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
TZL6556 Jelínková Jana SKOB Zlín C 920669 100 Kč
RBK7474 Matušková Kateřina SK Radioklub Blansko C 2111809 100 Kč
38S0850 Valyavka Viktoriya (SVK) Slávia ŽU Žilina 502256 100 Kč
38S0950 Volkova Maja (SVK) Slávia ŽU Žilina 502260 100 Kč
SSU1000 Krtička Antonín SK Severka Šumperk C 52578 100 Kč
SSU1100 Krtička Mikuláš SK Severka Šumperk C 52563 100 Kč
SSU7650 Krtičková Soňa SK Severka Šumperk C 1413897 100 Kč
9MX5800 Buráň Zdeněk BzB 2127637 100 Kč
9MX7050 Buráňová Hana BzB 2108870 100 Kč
TZL1000 Pekárek David SKOB Zlín C 2121129 100 Kč
SBR7600 Holý Ondřej SKOB Bruntál C 52493 100 Kč
SBR0802 Holý Štěpán SKOB Bruntál C 51914 100 Kč
SFMXXXX Urbánková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49485 100 Kč
MOV6952 Vývodová Zuzana SKOB Ostrava C 2027932 100 Kč
OTK5250 Volencová Ivana OOB TJ Jiskra Otrokovice C 2103245 100 Kč
KSU Večeřová Barbora Klub vytrvalostních sportů Šumperk 100 Kč
KYL0900 Navrátilová Marie SK SP Kylešovice zapůjčit 110 Kč
OTK7250 Bantová Martina OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433089 100 Kč
4.50 km, 150 m, 18 kontrol
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 100 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 100 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 100 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 2027246 100 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 100 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
KSU9090 Buiová Andrea Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446450 100 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 100 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 100 Kč
SHK9150 Mervartová Kristýna OK Slavia Hradec Králové C 897388 100 Kč
7SC7401 Vojvodík Martin Neregistrovaní - MOV 2109761 100 Kč
STE9700 Poštulka Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2060296 100 Kč
STE6600 Poštulka Zdenek SK SKI-OB Šternberk C 2080962 100 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 100 Kč
SBR0450 Haluzová Štěpánka SKOB Bruntál C 51874 100 Kč
KON6515 Hlava Miroslav KOB Konice C 500581 100 Kč
TZL9090 Fialová Tereza SKOB Zlín 887934 100 Kč
ODR8100 Pavlačka Ondřej SKOB Odry C 51303 100 Kč
5QC0001 Klumpar Filip Neregistrovaní - Klumpar 100 Kč
SSU7301 Heiser Kamil SK Severka Šumperk C 52553 100 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 100 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 303932 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
celkem přihlášených: 981, vklad: 150370 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.