Přihlášky závodu: Manufaktura Český pohár, INOV-8 CUP - žebříček A, žebříček B-Morava

Datum:
09.06.2018
Místo konání:
Hrabová
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Kategorie:
D12C     D14B     D16A     D16B     D18A     D18B     D20A     D20B     D21E     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D70B     H12C     H14B     H16A     H16B     H18A     H18B     H20A     H20B     H21E     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     P     T    
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0660 Hlaváčová Lucie KOS TJ Tesla Brno B 232732 100 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 100 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 51195 100 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 2060211 100 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava C 49438 100 Kč
TBM0659 Doušková Hana KOS TJ Tesla Brno B 2083392 100 Kč
STE0750 Fendrychová Klára SK SKI-OB Šternberk C 2108892 100 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice C 2090865 100 Kč
SSU0650 Seidenglanzová Johana SK Severka Šumperk C 6710 100 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava C 2091596 100 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 100 Kč
ABM0657 Kurečková Klára KOB ALFA Brno B 337648 100 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 436929 100 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 361953 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava B 8656605 100 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8796 100 Kč
STE0451 Lubrichová Veronika SK SKI-OB Šternberk B 2102549 100 Kč
STE0552 Mikošková Marie SK SKI-OB Šternberk C 2108903 100 Kč
STE0550 Neumannová Kristýna SK SKI-OB Šternberk B 2035719 100 Kč
SKM0551 Dittrichová Lucie KOB Směr Kroměříž B 8655378 100 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk A 2035723 100 Kč
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava C 436421 100 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 436420 100 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 100 Kč
RBK0555 Ježková Ivana SK Radioklub Blansko B 2115673 100 Kč
UOL0450 Smékalová Viktorie SOB Olomouc B 2020728 100 Kč
UOL0451 Smékalová Karolína SOB Olomouc A 2020729 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 2091591 100 Kč
TZL0452 Kolaříková Eliška SKOB Zlín B 995797 100 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 100 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 100 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7209281 100 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 100 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 100 Kč
ZBM0455 Rotková Markéta SK Žabovřesky Brno A 2103673 100 Kč
ZBM0552 Finstrlová Julie SK Žabovřesky Brno B 2051495 100 Kč
KSU0494 Šánová Julie Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 443076 100 Kč
KOR0551 Smisitelová Elena OB DDM Kostelec nad Orlicí B 2109768 100 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 100 Kč
(26)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR0252 Pekařová Jana OOB TJ Turnov A 2035709 170 Kč
KAM0250 Semíková Lucie OK Kamenice A 515426 170 Kč
KAM0258 Bejvlová Karolína OK Kamenice A 8656555 170 Kč
KAM0350 Hankovcová Helena OK Kamenice A 442879 170 Kč
STH0251 Chrástová Tereza SK Studenec A 8656737 170 Kč
VLI0252 Martanová Elin Slavia Liberec orienteering A 2043603 170 Kč
TAP0356 Smolková Barbora KOB Tretra Praha A 8654912 170 Kč
JIL0352 Karlová Anna OK Jilemnice A 8656606 170 Kč
CHA0252 Růžičková Vendula OK Chrastava A 2070839 170 Kč
STE0252 Marková Ema SK SKI-OB Šternberk A 8655379 170 Kč
DKP0351 Tichá Dorotea Oddíl OB Kotlářka A 2051523 170 Kč
DKP0250 Sanna Karin Oddíl OB Kotlářka A 7200326 170 Kč
SKM0251 Dittrichová Michaela KOB Směr Kroměříž A 8656732 170 Kč
VPM0250 Černá Kateřina KOS Slavia Plzeň A 8655446 170 Kč
TZL0255 Kočová Halina SKOB Zlín A 2091546 170 Kč
PHK0255 Vandasová Adéla OK 99 Hradec Králové A 8623000 170 Kč
TJN0257 Linková Lucie OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659384 170 Kč
TJN0251 Rýdlová Magdaléna OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655468 170 Kč
UOL0253 Raclavská Vlaďka SOB Olomouc A 2092433 170 Kč
TZL0253 Tichá Marie SKOB Zlín A 2091544 170 Kč
LCE0252 Bednaříková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102568 170 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 8656714 170 Kč
LCE0254 Nevěřilová Kateřina OOB TJ Slovan Luhačovice A 7208226 170 Kč
LCE0260 Šmelíková Dorota OOB TJ Slovan Luhačovice A 8635809 170 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 170 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 9201326 170 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP0351 Pachmannová Bára Orientační Běh Opava B 8656710 160 Kč
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 160 Kč
STE0250 Smolková Sabina SK SKI-OB Šternberk B 7206537 160 Kč
ASU0398 Šneiderová Daniela Magnus Orienteering B 7201771 160 Kč
UOL0251 Raclavská Zuzana SOB Olomouc B 2092434 160 Kč
UOL0252 Raclavská Lenka SOB Olomouc B 2092435 160 Kč
TZL0257 Šuráňová Pavlína SKOB Zlín C 08924 160 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec B 49450 160 Kč
LCE0355 Juříková Jolana OOB TJ Slovan Luhačovice C 2042547 160 Kč
LCE0352 Mudráková Eliška OOB TJ Slovan Luhačovice B 889308 160 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 160 Kč
ZBM0351 Hovořáková Karolína SK Žabovřesky Brno B 416017 160 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 170 Kč
KAM0051 Aschermannová Karolína OK Kamenice A 232425 170 Kč
KAM0153 Šafková Sofie OK Kamenice A 8100401 170 Kč
CHA0050 Pavlíková Markéta OK Chrastava A 7208096 170 Kč
TBM0199 Hlaváčová Anežka KOS TJ Tesla Brno A 515497 170 Kč
DKP0155 Blahová Pavla Oddíl OB Kotlářka A 8653088 170 Kč
TBM0151 Korpasová Lucie KOS TJ Tesla Brno A 9101707 170 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 170 Kč
SJC0151 Vejražková Rozárka Sportcentrum Jičín A 8000727 170 Kč
VPM0151 Tokárová Regina KOS Slavia Plzeň A 2127865 170 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň B 2011852 170 Kč
TJN0151 Rýdlová Adéla OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655484 170 Kč
SRK0153 Šklíbová Veronika SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7203465 170 Kč
OSN0050 Nechanická Klára SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8656601 170 Kč
DKP0156 Škáchová Magdalena Oddíl OB Kotlářka A 7207772 170 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE0152 Skoupá Vendula SK SKI-OB Šternberk B 7203461 160 Kč
TRI0150 Warcopová Kateřina TJ TŽ Třinec B 7209788 160 Kč
LCE0052 Ressová Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice B 2091521 160 Kč
ABM0152 Plášková Anna KOB ALFA Brno B 2056310 160 Kč
KSU0050 Pšenčíková Adéla Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446425 160 Kč
ZLH0051 Novotná Tereza OOB TJ Zlaté Hory B 1421909 160 Kč
Rank. koef.: 1.06
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice A 515001 170 Kč
KAM9852 Čechová Tereza OK Kamenice E 8656609 170 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice A 515491 170 Kč
PHK9999 Kubíčková Jana OK 99 Hradec Králové A 2075609 170 Kč
TUR9952 Thořová Markéta OOB TJ Turnov A 7206529 170 Kč
PGP9954 Sieglová Eliška SK Praga R 8656705 170 Kč
LPM9850 Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň R 2082918 170 Kč
PHK9951 Chaloupská Barbora OK 99 Hradec Králové E 8656524 170 Kč
SSU9953 Janošíkova Tereza SK Severka Šumperk E 8656582 170 Kč
TRI9850 Szarzecová Lucie TJ TŽ Třinec A 7208088 170 Kč
TRI9852 Liberdová Jana TJ TŽ Třinec C 7207348 170 Kč
RIC9850 Vyhnálková Barbora OB Říčany E 8656685 170 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno R 9101703 170 Kč
ROZ9951 Voltrová Alena OK Roztoky A 8181015 170 Kč
TJN9852 Knížková Šárka OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659402 170 Kč
TUR9999 Sokolářová Šárka OOB TJ Turnov A 7202880 170 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno A 8660435 170 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno A 122 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9888 Škrabalová Šárka KOB Konice B 2108866 160 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko B 2111809 160 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno B 8660446 160 Kč
ZLH9851 Novotná Klára OOB TJ Zlaté Hory A 331363 160 Kč
Rank. koef.: 1.06
(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8153 Omová Michaela OOB TJ Turnov E 7205003 170 Kč
PHK8051 Rollier Monika OK 99 Hradec Králové R 8005907 170 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 7207077 170 Kč
PHK9451 Novotná Markéta OK 99 Hradec Králové C 2058530 170 Kč
PHK9150 Kosová Denisa OK 99 Hradec Králové E 8629757 170 Kč
SSU8952 Poklopová Lenka SK Severka Šumperk E 1007544 170 Kč
PGP9162 Uhlíková Tereza SK Praga C 995836 170 Kč
TAP9755 Šimůnková Gabriela KOB Tretra Praha R 7779755 170 Kč
LPM9651 Šiková Karolína OK Lokomotiva Plzeň E 8656698 170 Kč
LPM9650 Šiková Barbora OK Lokomotiva Plzeň C 8656622 170 Kč
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov R 822282 170 Kč
VBM8553 Kociánová Lenka VSK Mendelu Brno R 330625 170 Kč
KSU9393 Janů Hana Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886267 170 Kč
LCE9155 Čermáková Magdalena OOB TJ Slovan Luhačovice R 9890118 170 Kč
LCE9353 Horčičková Vendula OOB TJ Slovan Luhačovice E 8644881 170 Kč
LCE9250 Sklenářová Radka OOB TJ Slovan Luhačovice R 889312 170 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 416329 170 Kč
ZBM8966 Kabáthová Eva SK Žabovřesky Brno E 7200341 170 Kč
ZBM8989 Hlavová Jindra SK Žabovřesky Brno E 515488 170 Kč
ZBM9153 Indráková Adélka SK Žabovřesky Brno E 8644883 170 Kč
ZBM9350 Šimková Johanka SK Žabovřesky Brno R 8660401 170 Kč
ZBM9353 Koporová Petra SK Žabovřesky Brno C 8660417 170 Kč
ZBM9354 Zháňalová Barbora SK Žabovřesky Brno E 8644886 170 Kč
ZBM9452 Tužilová Magdaléna SK Žabovřesky Brno E 8660440 170 Kč
ZBM9456 Tesařová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660416 170 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 170 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno R 8660420 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PHK9353 Kamenická Kateřina OK 99 Hradec Králové C 9930312 170 Kč
TRI9751 Tesařová Jana TJ TŽ Třinec R 2073746 170 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec R 2060276 170 Kč
TUR9358 Kochová Nikola OOB TJ Turnov C 9935817 170 Kč
DOK7950 Synková Petra OK Doksy C 7200372 170 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 170 Kč
CHA9152 Valešová Jana OK Chrastava C 1008144 170 Kč
KON8787 Dittrichová Petra KOB Konice C 515153 170 Kč
EKP7850 Ondráčková Veronika VŠTJ Ekonom Praha C 2045231 170 Kč
VBM8558 Vernerová Radka VSK Mendelu Brno C 53211 170 Kč
KSU9559 Habigerová Radka Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058483 170 Kč
KSU8691 Rajnošek Tereza Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7865718 170 Kč
LCE8951 Jirčáková Martina OOB TJ Slovan Luhačovice R 889305 170 Kč
PGP7355 Janovská Petra SK Praga C 8654900 170 Kč
ZBM8951 Mádlová Věra SK Žabovřesky Brno C 995814 170 Kč
ZBM9457 Chroustová Lenka SK Žabovřesky Brno C 331025 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STE7054 Skyvová Kristýna SK SKI-OB Šternberk C 1007548 170 Kč
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 170 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 170 Kč
LCE9361 Kavánková Jana OOB TJ Slovan Luhačovice C 7204981 170 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 170 Kč
LCE9453 Müllerová Markéta OOB TJ Slovan Luhačovice C 303912 170 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9150 Škvorová Barbora OK Kamenice C 7208079 170 Kč
39S9450 Molnárová Monika (SVK) KOBRA Bratislava 8122122 170 Kč
KON9572 Vlachová Eliška KOB Konice C 2120659 170 Kč
LCE0057 Šrámková Sára OOB TJ Slovan Luhačovice C 2127646 170 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 160 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 51190 160 Kč
RIC7552 Vyhnálková Eva OB Říčany C 889279 160 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 160 Kč
STE7550 Marková Eva SK SKI-OB Šternberk C 2080963 160 Kč
SKM7750 Dittrichová Andrea KOB Směr Kroměříž C 52208 160 Kč
KON8277 Ebnerová Eva KOB Konice C 515485 160 Kč
SRK7651 Šklíbová Jana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204991 160 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 160 Kč
PHK6651 Novotná Petra OK 99 Hradec Králové C 4146 160 Kč
VBM6555 Jemelíková Lada VSK Mendelu Brno C 53489 160 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7759 Bednaříková Daniela Slavia Liberec orienteering C 2049576 160 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 160 Kč
AOP7252 Pachmannová Hana Orientační Běh Opava C 361977 160 Kč
TBM7475 Milánová Jindřiška KOS TJ Tesla Brno C 443078 160 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 2109754 160 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 51197 160 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 160 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 160 Kč
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 160 Kč
STE7556 Lubrichová Eva SK SKI-OB Šternberk C 2112743 160 Kč
UOL7850 Smékalová Jana SOB Olomouc C 2045207 160 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 160 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 2121121 160 Kč
LCE7451 Vavrysová Lenka OOB TJ Slovan Luhačovice C 8636196 160 Kč
ZBM7550 Finstrlová Alena SK Žabovřesky Brno C 2087665 160 Kč
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 160 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM7258 Hlaváčová Šárka KOS TJ Tesla Brno C 49656 160 Kč
ZPV6553 Jirková Renata KOB ZPV Prostějov C 52427 160 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 160 Kč
TBM7060 Doušková Vlasta KOS TJ Tesla Brno C 2067215 160 Kč
SSU6091 Králová Zdenka SK Severka Šumperk C 1406132 160 Kč
TBM7275 Kubáňová Jana KOS TJ Tesla Brno C 7204525 160 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 2096115 160 Kč
PHK7051 Chaloupská Pavlína OK 99 Hradec Králové C 682334 160 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 160 Kč
STE7150 Mikošková Iveta SK SKI-OB Šternberk C 2113042 160 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49487 160 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 160 Kč
ZPV7076 Křečková Petra KOB ZPV Prostějov C 52582 160 Kč
MOV7352 Hulenková Martina SKOB Ostrava C 51174 160 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 160 Kč
LCE7252 Mudráková Tereza OOB TJ Slovan Luhačovice C 52689 160 Kč
KSU7252 Švancárová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2027233 160 Kč
KSU7070 Rozsívalová Helena Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 443067 160 Kč
KSU7272 Krčová Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 442855 160 Kč
ZLH7050 Novotná Jitka OOB TJ Zlaté Hory C 361929 160 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJC6657 Zalabová Martina Sportcentrum Jičín C 8213213 160 Kč
JPV6556 Štorková Simona Oddíl OS SK Prostějov C 2075676 160 Kč
AOP6751 Hadačová Gabriela Orientační Běh Opava C 682679 160 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 160 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 160 Kč
UOL6451 Poklopová Ivana SOB Olomouc C 52451 160 Kč
TZL6351 Koláriková Irena SKOB Zlín C 53837 160 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 160 Kč
KON6389 Hlavová Miroslava KOB Konice C 52417 160 Kč
CHA6551 Pavlíková Pavla OK Chrastava C 436447 160 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 160 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 160 Kč
LCE6461 Ferdusová Eva OOB TJ Slovan Luhačovice C 52694 160 Kč
LCE6359 Vavrysová Iva OOB TJ Slovan Luhačovice C 889289 160 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6351 Švejdíková Yvona Orientační Běh Opava C 49361 160 Kč
KON5887 Smičková Eva KOB Konice C 52412 160 Kč
SPE6251 Pijáková Iveta (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407866 160 Kč
VBM6155 Bravená Alexandra VSK Mendelu Brno C 682079 160 Kč
VBM5754 Dokoupilová Zuzana VSK Mendelu Brno C 53306 160 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 160 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 120 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 120 Kč
TBM4451 Liščinská Eva KOS TJ Tesla Brno C 49660 120 Kč
ZLH4850 Novotná Ludmila OOB TJ Zlaté Hory C 52763 120 Kč
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2060299 100 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2087655 100 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 2111725 100 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava C 49430 100 Kč
BFM0601 Bjolek Jan SKOB Frýdek - Místek B 2087708 100 Kč
STE0807 Mikoška Jan SK SKI-OB Šternberk C 2112769 100 Kč
STE0800 Světnický Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2108898 100 Kč
AOP0600 Borunský Matěj Orientační Běh Opava B 428264 100 Kč
TZL0601 Strakoš Ondřej SKOB Zlín B 7209291 100 Kč
SKM0700 Pěček Jakub KOB Směr Kroměříž C 51305 100 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 100 Kč
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín B 7207028 100 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 100 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 100 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering C 7206535 100 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 100 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc C zapůjčit 110 Kč
TZL0704 Mikláš Matěj SKOB Zlín C 2126258 100 Kč
ZBM0602 Koča Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 2051511 100 Kč
ZBM0604 Urbánek Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2061850 100 Kč
ZBM0706 Marek Filip SK Žabovřesky Brno C 2092361 100 Kč
(38)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering B 9201561 100 Kč
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 1418768 100 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 888648 100 Kč
JPV0505 Štorek Jan Oddíl OS SK Prostějov B 2075670 100 Kč
TRI0400 Kovařík Tomáš TJ TŽ Třinec B 7200590 100 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 100 Kč
TRI0506 Kirschner Damian TJ TŽ Třinec B 2099502 100 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 7209459 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 100 Kč
TBM0404 Ehl Ondřej KOS TJ Tesla Brno A 8654918 100 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 7207618 100 Kč
RBK0402 Fousek Matěj SK Radioklub Blansko C 1413719 100 Kč
RBK0403 Fousek Vojtěch SK Radioklub Blansko B 1414504 100 Kč
SRK0503 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 7207356 100 Kč
STE0503 Antonowicz Jan SK SKI-OB Šternberk C 8636188 100 Kč
STE0404 Janků Martin SK SKI-OB Šternberk C 2035728 100 Kč
STE0500 Maťátko Václav SK SKI-OB Šternberk C 52512 100 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín A 7209289 100 Kč
RBK0405 Ježek Filip SK Radioklub Blansko B 2103684 100 Kč
SKM0401 Pěček Dominik KOB Směr Kroměříž C 53817 100 Kč
TZL0402 Vaněk Ondřej SKOB Zlín C 889320 100 Kč
TZL0505 Vaněk Bořek SKOB Zlín B 2113077 100 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 100 Kč
LCE0502 Sláma Šimon OOB TJ Slovan Luhačovice B 2080838 100 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 100 Kč
ABM0404 Rada Štěpán KOB ALFA Brno B 420418 100 Kč
ZBM0409 Štěrbák Josef SK Žabovřesky Brno B 2087662 100 Kč
ZBM0410 Marek Vojtěch SK Žabovřesky Brno B 9201067 100 Kč
KSU0401 Štábl Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058480 100 Kč
KSU0403 Šperlich Jan Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2082903 100 Kč
KSU0502 Tomanek Lukáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 49316 100 Kč
KSU0525 Bláha Adam Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 100 Kč
KSU0606 Štábl Patrik Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 446437 100 Kč
KSU0616 Šána Robert Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2073738 100 Kč
KSU0626 Jordán Alexandr Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056276 100 Kč
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 100 Kč
(31)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0201 Hankovec Hugo OK Kamenice A 436446 170 Kč
KAM0300 Kovářík Tomáš OK Kamenice A 436963 170 Kč
KAM0309 Škácha Vít OK Kamenice A 682695 170 Kč
AOP0301 Valík Adam Orientační Běh Opava A 8656684 170 Kč
DKP0203 Švarc Antonín Oddíl OB Kotlářka A 8020122 170 Kč
TRI0200 Haltof Marek TJ TŽ Třinec A 9101677 170 Kč
DOK0200 Synek Petr OK Doksy A 8657096 170 Kč
TBM0411 Milán Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8651737 170 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8656547 170 Kč
TAP0200 Melišík Martin KOB Tretra Praha A 8654905 170 Kč
TBM0326 Lička Adam KOS TJ Tesla Brno A 7202856 170 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 170 Kč
VRL0301 Štregl Matyáš OOS TJ Spartak Vrchlabí A 8636759 170 Kč
VPM0204 Richtr Lukáš KOS Slavia Plzeň A 8656696 170 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 170 Kč
DKP0210 Malačka Milan Oddíl OB Kotlářka A 446345 170 Kč
HOR0201 Rücker Jan TJ Jiskra Hořice A 8659404 170 Kč
STE0208 Doležal Matyáš SK SKI-OB Šternberk A 8655382 170 Kč
STE0204 Světnický František SK SKI-OB Šternberk A 8656687 170 Kč
STE0207 Svoboda Radek SK SKI-OB Šternberk A 8655381 170 Kč
VPM0300 Tokár Radim KOS Slavia Plzeň A 2049567 170 Kč
VPM0301 Šauli Filip KOS Slavia Plzeň A 8656560 170 Kč
TUR0212 Hájek Kryštof OOB TJ Turnov A 8655411 170 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 8655380 170 Kč
TJN0302 Vitebský Lukáš OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8636193 170 Kč
PHK0302 Chaloupský Jakub OK 99 Hradec Králové A 682336 170 Kč
OSN0200 Nechanický Jan SK Orientační sporty Nové Město na Moravě A 8000321 170 Kč
PGP0300 Kožina Štěpán SK Praga A 8656580 170 Kč
ZBM0200 Coufal Jáchym SK Žabovřesky Brno A 8660432 170 Kč
ZBM0302 Urbánek Adam SK Žabovřesky Brno A 8660426 170 Kč
KSU0201 Hecl František Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2058486 170 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0202 Štorek David Oddíl OS SK Prostějov C 2075675 160 Kč
UOL0201 Dostál František SOB Olomouc B 2088178 160 Kč
TBM0305 Musil Štěpán KOS TJ Tesla Brno B 2075632 160 Kč
TRI0301 Bialožyt Marek TJ TŽ Třinec B 8629759 160 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 160 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 160 Kč
SKM0201 Blank Noah KOB Směr Kroměříž B 436930 160 Kč
SSU0202 Seidenglanz Jáchym SK Severka Šumperk B 1407427 160 Kč
VRB0313 Peňáz Radek Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092364 160 Kč
VRB0303 Peňáz Vojtěch Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem B 2092391 160 Kč
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 160 Kč
ZBM0307 Oujezdský Matyáš SK Žabovřesky Brno C 1111187 160 Kč
KSU0306 Stryk Štěpán Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 229473 160 Kč
KSU0333 Patterman Prokop Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 442865 160 Kč
ZLH0301 Novotný Erik OOB TJ Zlaté Hory B 2020722 160 Kč
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM0105 Gajda Jan OK Kamenice A 8656513 170 Kč
KAM0101 Šafka Sebastian OK Kamenice A 8221133 170 Kč
SJC0101 Zalaba Tomáš Sportcentrum Jičín A 8397397 170 Kč
TBM0010 Sedlář Jan KOS TJ Tesla Brno A 7201210 170 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 8645931 170 Kč
AOP0001 Valík Tomáš Orientační Běh Opava A 8655384 170 Kč
TRI0002 Filipek Sebastian TJ TŽ Třinec A 2060277 170 Kč
TRI0100 Tuharský Erik TJ TŽ Třinec A 7202876 170 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec A 7200589 170 Kč
DOK0001 Synek Antonín OK Doksy A 8657097 170 Kč
PHK0007 Galbavý Matěj OK 99 Hradec Králové A 2059764 170 Kč
TAP0100 Měšťan Ondřej KOB Tretra Praha A 7201203 170 Kč
SJI0001 Čech Petr OK Jihlava A 8656540 170 Kč
LTP0104 Bílý Jakub OOB TJ Lokomotiva Teplice A 7200331 170 Kč
JIL0107 Gottstein Jonáš OK Jilemnice A 2078455 170 Kč
JIL0104 Ježek Jakub OK Jilemnice A 2035716 170 Kč
STE0000 Jirka Mikuláš SK SKI-OB Šternberk A 8655377 170 Kč
CHC0101 Švadlena Michal K.O.B. Choceň A 9990101 170 Kč
PHK0101 Metelka Ondřej OK 99 Hradec Králové A 8656640 170 Kč
TJN0105 Budský Ondřej OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656738 170 Kč
TJN0006 Nagy Josef OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8656507 170 Kč
LCE0111 Féder Medard OOB TJ Slovan Luhačovice A 7201802 170 Kč
LCE0011 Panovec Kryštof OOB TJ Slovan Luhačovice A 331216 170 Kč
PGP0101 Janovský Tomáš SK Praga A 8636798 170 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 8656745 170 Kč
ZBM0111 Milán Tomáš SK Žabovřesky Brno A 7070007 170 Kč
KSU0005 Matoušek Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2080935 170 Kč
KSU0105 Šafář Martin Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056308 170 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 160 Kč
SSU0000 Kaprál Jan SK Severka Šumperk B 7207780 160 Kč
STE0101 Neumann David SK SKI-OB Šternberk B 2027241 160 Kč
TZL0103 Janda Přemek SKOB Zlín B 53147 160 Kč
LCE0012 Zentrich Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice A 2082929 160 Kč
KSU0044 Kroul Josef Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056268 160 Kč
KSU0049 Grulich Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067336 160 Kč
KSU0101 Krč Matěj Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2058481 160 Kč
KSU0111 Babišta Antonín Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 53649 160 Kč
Rank. koef.: 1.06
(25)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR9904 Thoř Tomáš OOB TJ Turnov A 7201809 170 Kč
KAM9802 Jíra Tomáš OK Kamenice A 9005139 170 Kč
KAM9900 Škvor Ota OK Kamenice A 8656655 170 Kč
SJI9902 Šenkýř Matěj OK Jihlava A 2045309 170 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 170 Kč
DOK9800 Koštejn Vít OK Doksy R 7209363 170 Kč
PHK9901 Kavalír Jáchym OK 99 Hradec Králové A 7202866 170 Kč
TRI9801 Cienciala Jan TJ TŽ Třinec A 1400410 170 Kč
PHK9800 Bendák Jan OK 99 Hradec Králové R 7681889 170 Kč
JPV9807 Vystavěl Ondřej Oddíl OS SK Prostějov R 8656693 170 Kč
JIL9804 Hrouda Matěj OK Jilemnice A 2035717 170 Kč
STE9919 Horčička Vít SK SKI-OB Šternberk A 8656558 170 Kč
PHK9813 Starý Ondra OK 99 Hradec Králové A 2025354 170 Kč
TJN9802 Michek David OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8655371 170 Kč
TJN9901 Novotný Marek OOB TJ Tatran Jablonec n. N. A 8659418 170 Kč
SRK9904 Šabata Milan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. A 7205561 170 Kč
LCE9801 Sýkora Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice E 8656697 170 Kč
ABM9901 Florián Vojtěch KOB ALFA Brno A 438043 170 Kč
ZBM9801 Hirš Otakar SK Žabovřesky Brno E 7200360 170 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno A 8651709 170 Kč
ZBM9902 Komenda Jan SK Žabovřesky Brno A 8660415 170 Kč
ZBM9911 Svoboda Michael SK Žabovřesky Brno C 0 170 Kč
KSU9909 Šrámek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053548 170 Kč
KSU9908 Jílek Ondřej Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2056285 170 Kč
KSU9906 Müller Jonáš Klub vytrvalostních sportů Šumperk A 2053541 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON9915 Beneš Miroslav KOB Konice B 1418762 160 Kč
UOL9901 Vostál Dominik SOB Olomouc B 1400425 160 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 160 Kč
KSU9933 Ondráček Radek Klub vytrvalostních sportů Šumperk B 2056305 160 Kč
Rank. koef.: 1.06
(34)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8911 Zimmermann Jakub KOB Konice C 8645930 170 Kč
LPM9202 Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň E 8656683 170 Kč
KAM9601 Kettner Vojtěch OK Kamenice E 8644887 170 Kč
KAM9401 Semík Ondřej OK Kamenice E 920683 170 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 9101181 170 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8627110 170 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov C 7092626 170 Kč
SSU9303 Schuster Marek SK Severka Šumperk E 995871 170 Kč
KAM9203 Navrátil Boris OK Kamenice C 8656539 170 Kč
PHK8200 Rollier Baptiste OK 99 Hradec Králové E 1394262 170 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 170 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 170 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 886259 170 Kč
AOP9602 Glonek Jakub Orientační Běh Opava R 1625050 170 Kč
TZL8508 Dlabaja Štěpán SKOB Zlín R 8185818 170 Kč
SSU8802 Poklop Martin SK Severka Šumperk E 1007536 170 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 170 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 170 Kč
KSU7945 Turczer Petr Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515179 170 Kč
KSU7410 Tomanek Daniel Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 7200324 170 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 170 Kč
LCE7602 Horyna Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 1399000 170 Kč
LCE8903 Klusáček Matěj OOB TJ Slovan Luhačovice C 303927 170 Kč
ZBM8707 Bialožyt Michal SK Žabovřesky Brno C 995883 170 Kč
ZBM9005 Nykodým Miloš SK Žabovřesky Brno E 8091209 170 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno E 8660448 170 Kč
ZBM9103 Švirák Ondřej SK Žabovřesky Brno R 8660443 170 Kč
ZBM9300 Chloupek Adam SK Žabovřesky Brno R 995849 170 Kč
ZBM9301 Klusáček Jan SK Žabovřesky Brno C 899179 170 Kč
ZBM9302 Brlica Pavel SK Žabovřesky Brno R 8660414 170 Kč
KSU9202 Jílek Jakub Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058482 170 Kč
TZL8808 Zbranek Roman SKOB Zlín R 8422248 170 Kč
SSU8841 Král Vojtěch SK Severka Šumperk E 8629754 170 Kč
SSU9442 Horvát Petr SK Severka Šumperk E 8644873 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 2080999 170 Kč
TRI9301 Argaláš Michal TJ TŽ Třinec C 887630 170 Kč
TRI9103 Kantor Ondřej TJ TŽ Třinec R 920676 170 Kč
TZL8001 Novotný Jiří SKOB Zlín C 515192 170 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 1400441 170 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 170 Kč
TBM7701 Ehl Jiří KOS TJ Tesla Brno C 887901 170 Kč
SKM9401 Dvorský Vojtěch KOB Směr Kroměříž C 2045216 170 Kč
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 1840303 170 Kč
MOV9602 Montero Cárceles Elmar SKOB Ostrava C 1415225 170 Kč
STE7607 Fendrych Michal SK SKI-OB Šternberk C 52503 170 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 170 Kč
KNC8101 Besta Lukáš Sokol Kostelec n. Č. l. C 303945 170 Kč
STE5809 Václavek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 8656374 170 Kč
STE9411 Skoupý Jan SK SKI-OB Šternberk C 2027239 170 Kč
SJC9603 Zlámal David Sportcentrum Jičín C 8053542 170 Kč
SNA8402 Pýcha Lukáš TJ START Náchod C 9617 170 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 889316 170 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 170 Kč
LCE7701 Bencúr Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 682377 170 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 170 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 170 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 170 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 2067240 170 Kč
ZBM8411 Liščinský Tomáš SK Žabovřesky Brno C 2103680 170 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 170 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno C 8660442 170 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno R 9201063 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DOK7800 Synek Antonín OK Doksy C 7200371 170 Kč
STE7505 Pudel Jarda SK SKI-OB Šternberk C 52516 170 Kč
STE8000 Tomášek Tomáš SK SKI-OB Šternberk C 2108900 170 Kč
STE8500 Zapletal Martin SK SKI-OB Šternberk C 500268 170 Kč
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 170 Kč
BFM8303 Frainšic Michal SKOB Frýdek - Místek C 443092 170 Kč
VBM8204 Verner Tomáš VSK Mendelu Brno C 49679 170 Kč
ABM7415 Palát Petr KOB ALFA Brno C 52056 170 Kč
ABM9210 Otrusina Jan KOB ALFA Brno C 7209784 170 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 170 Kč
LCE8901 Vlažný Jan OOB TJ Slovan Luhačovice C 52707 170 Kč
KSU9142 Rozsíval Alois Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2067335 170 Kč
Rank. koef.: 1.06
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KAM9404 Nebeský Daniel OK Kamenice C 2102810 170 Kč
LCE9101 Svízela Vojtěch OOB TJ Slovan Luhačovice C 331424 170 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno C 8660449 170 Kč
ZBM8509 Pauschek Karel SK Žabovřesky Brno C 8660430 170 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 160 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 160 Kč
TBM6116 Hlaváč Jiří KOS TJ Tesla Brno C 53247 160 Kč
UOL7100 Horký Jan SOB Olomouc C 2020741 160 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OOB Vamberk C 7003026 160 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 416124 160 Kč
SRK7701 Morávek Martin SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7207351 160 Kč
STE7102 Janků Marek SK SKI-OB Šternberk C 2080826 160 Kč
STE7501 Marek Antonín SK SKI-OB Šternberk C 2049564 160 Kč
SKM7501 Dittrich Pavel KOB Směr Kroměříž C 52207 160 Kč
SRK7501 Šklíba Jan SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 7204489 160 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 160 Kč
LCE8103 Sláma Lumír OOB TJ Slovan Luhačovice C 2091534 160 Kč
ZBM7704 Rotek Pavel SK Žabovřesky Brno C 2103682 160 Kč
ZBM8208 Stehlík Miroslav SK Žabovřesky Brno C 8009153 160 Kč
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
STH7401 Chrást Tomáš SK Studenec C 7203467 160 Kč
TBM7319 Sedlář Petr KOS TJ Tesla Brno C 410254 160 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 160 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 160 Kč
TBM7227 Milán Pavel KOS TJ Tesla Brno C 7070007 160 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 2085619 160 Kč
1DC7600 Musil Radek Targa Orienteering 7300475 160 Kč
AOP6301 Peřinka Jan Orientační Běh Opava C 887168 160 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 160 Kč
SKM7325 Rytíř Michal KOB Směr Kroměříž C 7210886 160 Kč
AOP7402 Borunský Tomáš Orientační Běh Opava C 682655 160 Kč
PVP7400 Cveček Martin VSS Přírodověda Praha C 8629813 160 Kč
RBK7201 Ježek Petr SK Radioklub Blansko C 7300188 160 Kč
UOL7503 Smékal David SOB Olomouc C 886282 160 Kč
SKM7104 Pěček Vítězslav KOB Směr Kroměříž C 52199 160 Kč
VLI7300 Martan Jiří Slavia Liberec orienteering C 7999888 160 Kč
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 160 Kč
KSU5801 Šrámek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 515101 160 Kč
LCE6207 Slezák Libor OOB TJ Slovan Luhačovice C 889301 160 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 160 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 160 Kč
ZBM7705 Beránek Miroslav SK Žabovřesky Brno C 2111737 160 Kč
KSU7601 Hecl Miloš Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886296 160 Kč
LCE6602 Kunčar Vít OOB TJ Slovan Luhačovice C 889307 160 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 160 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 160 Kč
SSU6301 Valenta Jiří SK Severka Šumperk C 51508 160 Kč
TZL6401 Vrubel Karel SKOB Zlín C 53143 160 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 160 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 160 Kč
STE7103 Mikoška Eman SK SKI-OB Šternberk C 2112775 160 Kč
STE7200 Silnoušek Jiří SK SKI-OB Šternberk C 2073426 160 Kč
STE7100 Smolka Martin SK SKI-OB Šternberk C 2027234 160 Kč
TZL6345 Strakoš Bohumil SKOB Zlín C 2113089 160 Kč
MOV6901 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 52771 160 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 160 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 160 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 160 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 160 Kč
VBM7301 Lička Lukáš VSK Mendelu Brno C 7204512 160 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 160 Kč
KAM7102 Škácha Michal OK Kamenice C 7201769 160 Kč
ZLH7001 Novotný Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 7001234 160 Kč
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 160 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 160 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 160 Kč
JPV6505 Štorek Petr Oddíl OS SK Prostějov C 2075678 160 Kč
SBR5501 Vodička Luděk SKOB Bruntál C 51913 160 Kč
TRI6601 Navrátil Rostislav TJ TŽ Třinec C 8655 160 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 160 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 160 Kč
KON6111 Grepl Ladislav KOB Konice C 433100 160 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 160 Kč
VPM6601 Richtr Aleš KOS Slavia Plzeň C 51686 160 Kč
STE6800 Antonowicz Jerzy SK SKI-OB Šternberk C 504405 160 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 9180967 160 Kč
JPV6112 Jeřábek Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2092403 160 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 160 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 160 Kč
AOP6602 Cetl Vladimír Orientační Běh Opava C 0 160 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 160 Kč
KSU6701 Matoušek Milan Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058461 160 Kč
KSU6800 Květoň Vladimír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2090700 160 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6000 Lužný Ladislav OB Havířov C 8660919 160 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 9998666 160 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 7200359 160 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 160 Kč
UOL5402 Bednář Jan SOB Olomouc C 52473 160 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 160 Kč
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409878 160 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 160 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 160 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 160 Kč
KSU5749 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886293 160 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI5701 Bialožyt Miroslav TJ TŽ Třinec C 8789 120 Kč
SPE5801 Piják Jaroslav (SVK) KOB Sokol Pezinok 1407868 120 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 120 Kč
OOP5302 Rychlý Miloš TJ Opava C 49416 120 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 120 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 120 Kč
ZLH4801 Babák Jiří OOB TJ Zlaté Hory C 352318 120 Kč
KVS5301 Hrbas Vladimír SKOB Kobra Vsetín C 2021858 120 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 120 Kč
TZL4902 Jelínek Petr SKOB Zlín C 7300470 120 Kč
ZLH4800 Novotný Stanisl OOB TJ Zlaté Hory C 52762 120 Kč
OTK4601 Šidla Antonín OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433083 120 Kč
BBM5300 Ptáček Ladislav BETA URSUS Orienteering C 2113090 120 Kč
KSU4900 Komárek Jaromír Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52616 120 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 120 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 120 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SRK4702 Hrobař Rudolf SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 9798 120 Kč
SBR4801 Toman Stanislav SKOB Bruntál C 51917 120 Kč
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 120 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 120 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 120 Kč
STE4801 Sklenář Antonín SK SKI-OB Šternberk C 52517 120 Kč
SBR4701 Blažek Václav SKOB Bruntál C 51904 120 Kč
SBR4501 Dospíšil Jaroslav SKOB Bruntál C 51905 120 Kč
UOL4600 Horký Jan SOB Olomouc C 52438 120 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 120 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 120 Kč
ZPV4012 Kroupa Jaroslav KOB ZPV Prostějov C 52869 120 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 120 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 120 Kč
PHK3801 Mikulecký Jan OK 99 Hradec Králové C 9005137 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 120 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP7257 Berounská Helena USK Praha C 411611 100 Kč
TRI7701 Bíčánek Milan TJ TŽ Třinec C 49371 100 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 100 Kč
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 100 Kč
3KC4700 Matušková Kateřina Matušková zapůjčit 110 Kč
SKM1000 Dittrich Matouš KOB Směr Kroměříž C 436931 100 Kč
TZL0806 Hozík Štěpán SKOB Zlín C 2113058 100 Kč
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 100 Kč
PTE6952 Vítková Miroslava TJ Sokol Ptení C 8826 100 Kč
MOV7104 Štětínský Pavel SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
UOL4201 Šubrt Zdeněk SOB Olomouc C 52467 100 Kč
AOP7550 Cetlová Helena Orientační Běh Opava C 0 100 Kč
BFM8651 Frainšicová Kateřina SKOB Frýdek - Místek 443086 100 Kč
KSU0959 Tomanková Alice Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 52617 100 Kč
KSU7552 Tomanková Martina Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 2058462 100 Kč
KSU7501 Štábl Roman Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446432 100 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2061852 100 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 100 Kč
HOR6500 Rücker Petr TJ Jiskra Hořice C 2035741 100 Kč
HOR0050 Rückerová Šárka TJ Jiskra Hořice B 2025352 100 Kč
STE7251 Janků Renata SK SKI-OB Šternberk C 52502 100 Kč
STE7159 Maťátková Marcela SK SKI-OB Šternberk C 52532 100 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 2801035 100 Kč
KON8215 Ebner Zdeněk KOB Konice C 100 Kč
SSU7401 Seidenglanz Marek SK Severka Šumperk C 2067988 100 Kč
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 100 Kč
ZBM9755 Nedbálková Hana SK Žabovřesky Brno C 1441628 100 Kč
KSU9090 Buiová Andrea Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 446450 100 Kč
KSU9045 Janů Zdeněk Klub vytrvalostních sportů Šumperk C 886292 100 Kč
celkem přihlášených: 653, vklad: 97670 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.