Přihlášky závodu: ZLínský Orientační Maraton (ZLOM)

Datum:
25.02.2017
Místo konání:
Vracov
Pořadatel:
TZL - SKOB Zlín
Kategorie:
B     L     M     T1     T2     T3     T4     XL    
43 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL8551 Krejčíková Barbora SKOB Zlín C 8636187 100 Kč
LCE0251 Pišová Barbora OOB TJ Slovan Luhačovice B 1400427 100 Kč
LCE6702 Piše Dušan OOB TJ Slovan Luhačovice C 331231 100 Kč
TZL9952 Králová Vilma SKOB Zlín 8636189 100 Kč
NNN0007 Procházka Libor Neregistrovaní zapůjčit 100 Kč
TZL6601 Novotný Petr SKOB Zlín C 2045204 100 Kč
24.80 km, 26 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 336721 100 Kč
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 100 Kč
TZL5704 Krejčík Zbyněk SKOB Zlín C 7571221 100 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 9101186 100 Kč
OOL7501 Binar Robert SK Haná orienteering C 681853 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
VIC6901 Sadílek Martin OB Vizovice C 52293 100 Kč
TBM8505 Kalina Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 53723 100 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín A 7208084 100 Kč
SKM7000 Vlček Roman KOB Směr Kroměříž C 7200330 100 Kč
GIG8000 Karlík Michal GIGANT Orienteering C 2025358 100 Kč
73C8000 Vaculík Stanislav xxx C 433090 100 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101183 100 Kč
LCE6127 Hubáček Josef OOB TJ Slovan Luhačovice C 2017666 100 Kč
LPU9001 Hovorka Lukáš OK Lokomotiva Pardubice C 981816 100 Kč
19.30 km, 18 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 1403424 100 Kč
AOP9850 Fukalová Hana Orientační Běh Opava B 52957 100 Kč
BBM9600 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 7207026 100 Kč
TZL5705 Krajča Pavel SKOB Zlín C 53370 100 Kč
TZL5800 Kusbach Antonín SKOB Zlín C 53855 100 Kč
LCE7708 Zicha Jiří OOB TJ Slovan Luhačovice C 51609 100 Kč
NNN0005 Válek Jaroslav Neregistrovaní 426340 100 Kč
RBK8605 Henek Michal SK Radioklub Blansko C 515193 100 Kč
9.40 km, 13 kontrol
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 50 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 8815 50 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 50 Kč
VIC0162 Golová Tereza OB Vizovice A 7201818 50 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 50 Kč
STE7352 Zbraňková Magda SK SKI-OB Šternberk C 2096137 50 Kč
STE0202 Lukašák Šimon SK SKI-OB Šternberk A 2032192 50 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 49428 50 Kč
TZL7351 Batani Hana SKOB Zlín C 7209281 50 Kč
TZL7653 Pekárková Eva SKOB Zlín C 7752223 50 Kč
TZL9754 Chovancová Zuzana SKOB Zlín R 2032161 50 Kč
TZL9308 Kašpar Michal SKOB Zlín C 886701 50 Kč
ABM0101 Adámek Filip KOB ALFA Brno A 9102569 50 Kč
TZL5102 Jelínek Vít SKOB Zlín C 7209285 50 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering A 7207019 50 Kč
MOV6702 Vývoda Zdeněk SKOB Ostrava C 2027243 50 Kč
UOL7051 Horčičková Eva SOB Olomouc C 682350 50 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2059751 50 Kč
HLV4801 Peška Antonín KČT - OB Holešov C 416088 50 Kč
TBM7467 Grycová Petra KOS TJ Tesla Brno C 230679 50 Kč
TBM0106 Gryc Vojtěch KOS TJ Tesla Brno A 995867 50 Kč
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 7207858 50 Kč
SOP9951 Poláková Tereza OOB TJ Slezan Opava A 2061783 50 Kč
TRI0101 Kovařík Martin TJ TŽ Třinec B 7200589 50 Kč
VBM7079 Hiršová Marcela VSK Mendelu Brno C 7201756 50 Kč
ZBM8418 Hrazdil Jiří SK Žabovřesky Brno 682621 50 Kč
LCE8151 Michálková Renata OOB TJ Slovan Luhačovice C 2088219 50 Kč
LCE7439 Škoda František OOB TJ Slovan Luhačovice C 2045222 50 Kč
TZL0051 Nešporová Alžběta SKOB Zlín A 7200901 50 Kč
TZL7652 Nešporová Barbora SKOB Zlín C 218979 50 Kč
RBK8151 Kozumplíková Alice SK Radioklub Blansko C 981818 50 Kč
TZL5402 Slováček Rudolf SKOB Zlín C 2070844 50 Kč
TZL0201 Chovanec Václav SKOB Zlín A 218977 50 Kč
6.60 km, 11 kontrol
(29)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK5307 Henek Milan SK Radioklub Blansko C 52078 50 Kč
TZL3613 Láznička Alois SKOB Zlín C 425533 50 Kč
TZL4801 Šmakal Pavel SKOB Zlín C 2049597 50 Kč
UOL0452 Binarová Adéla SOB Olomouc B 1398997 50 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 50 Kč
TZL7352 Chovancová Jana SKOB Zlín C 426400 50 Kč
BBM6508 Ptáček Pavel BETA URSUS Orienteering C 980377 50 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Orienteering C 7510216 50 Kč
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Orienteering C 331257 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
ABM6707 Adámek Libor KOB ALFA Brno C 207849 50 Kč
VBM6000 Hirš Libor VSK Mendelu Brno C 7201772 50 Kč
VBM4732 Chmelík Aleš VSK Mendelu Brno C 2085633 50 Kč
VBM9353 Chmelíková Zuzana VSK Mendelu Brno C 361990 50 Kč
TBM0406 Gryc Ondřej KOS TJ Tesla Brno B 888648 50 Kč
TZL0252 Tichá Julie SKOB Zlín B 2091554 50 Kč
TZL5254 Horynová Eva SKOB Zlín C 8930 50 Kč
LCE6569 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice C 889302 50 Kč
LCE0351 Hubáčková Dagmar OOB TJ Slovan Luhačovice A 9102885 50 Kč
LCE5852 Vlažná Mirka OOB TJ Slovan Luhačovice C 52698 50 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 889288 50 Kč
LCE6311 Hubáček Jaroslav OOB TJ Slovan Luhačovice C 889303 50 Kč
LCE6118 Plášek Martin OOB TJ Slovan Luhačovice C 52702 50 Kč
NNN0002 Jarolím Jonáš Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0006 Novotný Petr Neregistrovaní 2067992 50 Kč
TZL0050 Matulíková Aneta SKOB Zlín C 331362 50 Kč
TZL0152 Čeleďová Justýna SKOB Zlín B 436954 50 Kč
TZL6309 Láznička Robert SKOB Zlín C 53368 50 Kč
5.50 km, 9 kontrol
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL7336 Pernička Petr SKOB Zlín C 7207038 50 Kč
RBK5454 Henková Svatava SK Radioklub Blansko C 52092 50 Kč
STE0450 Lukašáková Sára SK SKI-OB Šternberk B 2035723 50 Kč
MOV7450 Vavříková Iveta SKOB Ostrava C 2025346 50 Kč
ZBM7850 Vršková Dagmar SK Žabovřesky Brno C 2094515 50 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 1403416 50 Kč
TZL0404 Novosad Pavel SKOB Zlín B 7209289 50 Kč
VIC7055 Sadílková Lenka OB Vizovice C 416050 50 Kč
TZL0550 Batani Valeria SKOB Zlín B 7053853 50 Kč
TZL0551 Batani Valentina SKOB Zlín B 7053354 50 Kč
TZL0502 Pekárek Tobias SKOB Zlín B 2070831 50 Kč
TZL3125 Valla Stanislav SKOB Zlín C 53321 50 Kč
MOV7150 Svěchotová Hana SKOB Ostrava C 9101678 50 Kč
TZL0453 Březinová Zuzana SKOB Zlín B 7209276 50 Kč
TZL0507 Palas Jan SKOB Zlín C 49895 50 Kč
RBK9252 Pekárková Monika SK Radioklub Blansko C 7260027 50 Kč
NNN0003 Jarolím Jáchym Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
NNN0004 Jarolím Matouš Neregistrovaní zapůjčit 50 Kč
TZL5954 Žaludková Miroslava SKOB Zlín C 53838 50 Kč
AZL7474 Palasová Michaela SKOB ARIS Zlín C 49592 50 Kč
3.60 km, 6 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TZL0602 Pernička Václav SKOB Zlín C 7207028 20 Kč
TZL0800 Pernička Martin SKOB Zlín C 7207055 20 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 20 Kč
VIC0151 Sadílková Iva OB Vizovice C 53122 20 Kč
TZL5757 Jelínková Dagmar SKOB Zlín C 207823 20 Kč
TZL0754 Buršíková Tereza SKOB Zlín C 08595 20 Kč
LCE0851 Michálková Sabina OOB TJ Slovan Luhačovice C 253362 20 Kč
LCE0551 Pišová Adéla OOB TJ Slovan Luhačovice B 2049511 20 Kč
LCE0852 Škodová Štěpánka OOB TJ Slovan Luhačovice C 2080938 20 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno C 53275 20 Kč
33.30 km, 38 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOL8901 Kala Matěj SK Haná orienteering C 7260029 100 Kč
TBM7835 Čech Radovan KOS TJ Tesla Brno C 515094 100 Kč
celkem přihlášených: 124, vklad: 7500 Kč