Logo

Přihlášky závodu: Mistrovství a Veteraniáda ČR na klasické trati (kvalifikace)

pro kategorii: H50

Datum:
15.09.2018
Místo konání:
Kladky (okres Prostějov) – lyžařský areál
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
KON - KOB Konice

H50

(63)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 9201746 400 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 7200586 400 Kč
LTP6502 Würz Jiří OOB TJ Lokomotiva Teplice C 7204992 400 Kč
LTP6805 Bílý Petr OOB TJ Lokomotiva Teplice C 51279 400 Kč
LTP6501 Bruner Luboš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 682114 400 Kč
UOL6503 Šimek Roman SOB Olomouc C 2011817 400 Kč
PHK6502 Novotný Milan OK 99 Hradec Králové C 2045248 400 Kč
OSN6600 Kovačič Marek SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 53428 400 Kč
AOP6502 Schuster Martin Orientační Běh Opava C 8662321 400 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 400 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 400 Kč
CTB6701 Žanda Jan SK OB Chotěboř C 7260028 400 Kč
25H6700 Koltai Zoltan (HUN) Szabi SE 362952 400 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 400 Kč
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 400 Kč
AOP6501 Hadač Miroslav Orientační Běh Opava C 8656723 400 Kč
UOL6501 Pernica Jiří SOB Olomouc C 52478 400 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 2451515 400 Kč
TZL6835 Černoch Karel SKOB Zlín C 8933 400 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8044 400 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 400 Kč
ZLH6701 Zatloukal Tomáš OOB TJ Zlaté Hory C 420422 400 Kč
UOL6600 Raclavský Vladislav SOB Olomouc C 2087712 400 Kč
PHK6401 Hlaváček Lubomír OK 99 Hradec Králové C 2059745 400 Kč
KRN6808 Hošťálek Dan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2106880 400 Kč
SJH6501 Nouza Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079498 400 Kč
HAV6402 Opletal Petr OB Havířov C 400 Kč
PHK6503 Kavalír Karel OK 99 Hradec Králové C 9650526 400 Kč
TBM6709 Gryc Jan KOS TJ Tesla Brno C 53233 400 Kč
TBM6747 Horký Tomáš KOS TJ Tesla Brno C 49659 400 Kč
CHC6701 Křivda Ivan K.O.B. Choceň C 9200535 400 Kč
TUR6602 Stárek Filip OOB TJ Turnov C 8218 400 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 400 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 9111166 400 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 400 Kč
PHK6601 Kamenický Jan OK 99 Hradec Králové C 7210813 400 Kč
LCE6603 Šmelík Juraj OOB TJ Slovan Luhačovice C 7208215 400 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 920658 400 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 400 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 400 Kč
ZPV6425 Dokoupil Vojtěch KOB ZPV Prostějov C 52596 400 Kč
SRK6802 Kos Michal SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2073747 400 Kč
PTE6622 Vítek Zbyněk TJ Sokol Ptení C 8828 400 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 1413331 400 Kč
LTU6500 Bendák Petr OOB TJ Lokomotiva Trutnov C 2085654 400 Kč
VBM6501 Jordanov Nikolaj VSK Mendelu Brno C 410321 400 Kč
CHA6600 Vydra Ivan OK Chrastava C 2124770 400 Kč
DKP6601 Illner Jakub Oddíl OB Kotlářka C 515448 400 Kč
3SX6400 Roubalík Radovan ZŠ Těšetice 2102813 400 Kč
SHK6701 Langr Jan OK Slavia Hradec Králové C 9531 400 Kč
ABM6611 Mokrý Jan KOB ALFA Brno C 232736 400 Kč
ABM6701 Smutný Radek KOB ALFA Brno C 438049 400 Kč
ABM6801 Mokrý Pavel KOB ALFA Brno C 7006801 400 Kč
LPU6504 Procházka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2060272 400 Kč
LPU6505 Valach Petr OK Lokomotiva Pardubice C 1400423 400 Kč
STE6501 Skyva Petr SK SKI-OB Šternberk C 1007547 400 Kč
TZL6701 Láznička Libor SKOB Zlín C 331193 400 Kč
HLV6404 Sedláček Jaroslav KČT - OB Holešov C 53827 400 Kč
NPA6705 Zikmund Zdeněk SK LOB Nová Paka C 7003002 400 Kč
33P6800 Cych Piotr (POL) Echo Twardogóra 1010100 400 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 600 Kč
SJI6801 Rachůnek Stanislav OK Jihlava C 219258 400 Kč
KRN6804 Zavřel Michal KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52643 600 Kč