Přihlášky závodu: KLACKY [8] OPEN - závod JEDNOTLIVCŮ pod záštitou radní Ireny Ropkové

Datum:
21.06.2017
Místo konání:
Praha - Žižkov
Pořadatel:
KAM - OK Kamenice
HCE - TJ Hostivice
Kategorie:
P     T    
1.20 km, 11 kontrol
(51)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9XX0150 Eliášová Kateřina neregistrovaní Na kopci zapůjčit 60 Kč
9XX7300 Eliáš Marek neregistrovaní Na kopci zapůjčit 60 Kč
VSP1100 Baldrian Josef USK Praha C 2075606 40 Kč
59Z1300 Darmovzal Marek Uhříněves 2113358 40 Kč
VSP6507 Semík Jan USK Praha C 53572 40 Kč
NNN9998 Sulyok Denes Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 40 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 40 Kč
UVP7450 Bohatá Pavla Slovan Praha C 7920 40 Kč
ROZ0551 Gerlachová Eliška OK Roztoky C 7939 40 Kč
ROZ0652 Gerlachová Vendula OK Roztoky C 7949 40 Kč
ROZ0653 Kuncová Adéla OK Roztoky C 2102785 40 Kč
UVP0741 Schubert Vojta Slovan Praha zapůjčit 60 Kč
UVP0591 Schubertova Kačka Slovan Praha zapůjčit 60 Kč
UVP0441 Vondraš Vláďa Slovan Praha zapůjčit 60 Kč
UVP0691 Vondrašovi Anděla+Andělka Slovan Praha 7919 40 Kč
DKP6250 Prouzová Zuzana Oddíl OB Kotlářka C 49865 40 Kč
OLP5701 Knotek Kamil PSK Olymp Praha C 49370 40 Kč
SJC1151 Mrázková Berta Sportcentrum Jičín C 771771 40 Kč
SJC1300 Mrázek Emil Sportcentrum Jičín C 9900 40 Kč
NNN9995 Tremlova Martina Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9997 Samek David Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9996 Knizkova Ivana Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
ZVO0603 Perkner Vít OB SK Zvole C 2099526 40 Kč
2GZ8500 Kaplan Ondřej STAVAŘI zapůjčit 60 Kč
DVP0401 Picl Daniel DVP ORIENTATION C 440393 40 Kč
DVP0451 Řeháková Ludmila DVP ORIENTATION C 361962 40 Kč
DVP0701 Picl František DVP ORIENTATION C 682105 40 Kč
LBE0652 Straková Ester TJ Lokomotiva Beroun C 52316 40 Kč
LBE0900 Stříbrný Vilém TJ Lokomotiva Beroun C 52319 40 Kč
LBE0850 Volková Karolína TJ Lokomotiva Beroun C 52320 40 Kč
LBE7777 Stříbrná Dagma TJ Lokomotiva Beroun 52974 40 Kč
NNN9994 Píšová Jitka Neregistrovaní 2035170 40 Kč
LBE0700 Skála Šimon TJ Lokomotiva Beroun C 52321 40 Kč
LBE0701 Gärtner Václav TJ Lokomotiva Beroun C 52976 40 Kč
LBE6850 Skálová Petra TJ Lokomotiva Beroun C 981846 40 Kč
LBE7250 Gärtnerová Alena TJ Lokomotiva Beroun C 981809 40 Kč
28Z0550 Hudčeková Klára Neregistrovaná 40 Kč
NNN9799 Stránská Veronika Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN6549 Stránský Milan Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9992 Březíková Bára Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9949 Nedvěd Michal Neregistrovaní zapůjčit 60 Kč
NNN9948 Čejka Marek Neregistrovaní 4183 40 Kč
TAP1150 Šubrtová Barbora KOB Tretra Praha C 2080988 40 Kč
TAP4750 Podivínská Pavla KOB Tretra Praha C 53506 40 Kč
DKP5650 Mrázková Ivana Oddíl OB Kotlářka C 2095936 40 Kč
KSH0852 Mayerová Daniela OB Kašperské Hory C 416181 40 Kč
RIC0757 Nekovářová Lucie OB Říčany C 2085569 40 Kč
44C8550 Špinková Markéta Neregistrovaní borci 2073674 60 Kč
RIC0306 Nykodem Tomáš OB Říčany C 2049640 60 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany C 52857 60 Kč
2.70 km, 16 kontrol
(145)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8TC8700 Beran Jakub Tempo 7209367 50 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 50 Kč
2NC6900 Slovák Tomáš Traged Team 2023965 50 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 50 Kč
NNN9999 Soukupová Leona Neregistrovaní 53712 50 Kč
PGP5000 Kolský Alexander SK Praga C 2073709 50 Kč
DLT6901 Nosek Petr KrOB Rozmarýn Litoměřice C 336778 50 Kč
DLT7251 Nosek Martina KrOB Rozmarýn Litoměřice C 236061 50 Kč
DLT0151 Reisingerová Eliška KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440404 50 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 50 Kč
PGP7203 Baldrian Petr SK Praga C 2460 50 Kč
TAP6402 Kopečný Mojmír KOB Tretra Praha C 232200 50 Kč
TAP5501 Fiala Zdeněk KOB Tretra Praha C 232177 50 Kč
PGP8606 Kurz Matouš SK Praga C 2108874 50 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 50 Kč
DLT6151 Leníková Jana KrOB Rozmarýn Litoměřice C 440490 50 Kč
DKL7900 Pilát Miroslav KOB Kladno C 2113486 50 Kč
SCP5450 Zavadilová Naďa OK Sparta Praha C 336750 50 Kč
HCE6901 Černý Radomír TJ Hostivice C 1417246 50 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 50 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 50 Kč
TJP5250 Wolkerová Dagmar TJ Sokol Troja C 51289 50 Kč
94Z8500 Vrátný Ondřej Alc Praha 2117431 50 Kč
CTB0751 Gregorová Alice SK OB Chotěboř C 51139 50 Kč
55X8750 Sádovská Petra CEDA 9510 50 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 2099494 50 Kč
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 70 Kč
6YC7500 Nepivoda Aleš Neregistrovaní 981841 50 Kč
EKP7500 Poborský Petr VŠTJ Ekonom Praha C 232116 50 Kč
9VC7700 Pes Rudolf OK SUDOP 8516 50 Kč
VSP7050 Menclová Silvie USK Praha C 51749 50 Kč
OLP5502 John Vladimír PSK Olymp Praha C 49500 50 Kč
VSP7650 Městková Kateřina USK Praha C 51746 50 Kč
DKP6551 Řadová Jaromíra Oddíl OB Kotlářka C 515168 50 Kč
PGP6304 Pliska Miloš SK Praga C 420405 50 Kč
DKP5752 Dudová Hana Oddíl OB Kotlářka C 49892 50 Kč
8LC8400 Valerián Martin Leveris zapůjčit 70 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 50 Kč
PVP9250 Neumannová Kateřina VSK Přírodní vědy Praha C 8565 50 Kč
VSP8050 Uhrová Zuzana USK Praha C 232062 50 Kč
91F9500 Romain FIGUIERE (FRA) Givry SO 1710995 50 Kč
8FX6500 Málek Martin TJ Kobylisy 1418753 50 Kč
OPI7400 Kopecky Martin Orientační sporty Písek C 2800341 50 Kč
6YC8751 Krupová Tereza Neregistrovaní C 2088730 50 Kč
6YC7703 Frondl Jiří Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
FSP9550 Kápičková Michaela VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1602627 50 Kč
9BC8000 Horáková Jana NNN 7207624 50 Kč
8LC8301 Sláma Jiří Leveris 2111779 50 Kč
TAP6102 Tihon Jaroslav KOB Tretra Praha C 515440 50 Kč
22I8000 Taddei Valerio (ITA) Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
DKP6553 Foglarová Naďa Oddíl OB Kotlářka C 2060251 50 Kč
DKP7702 Lampa David Oddíl OB Kotlářka C 2090867 50 Kč
VSP7423 Rod Jan USK Praha C 2088220 50 Kč
KPY4600 Duda František SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 2103786 50 Kč
6KC7550 Jirkovská Kateřina Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
7KC5400 Švejdarová Hana GC zapůjčit 70 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 50 Kč
97Z0103 Pavlík Tomáš GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 70 Kč
VSP5801 Šváb Jan USK Praha C 886277 50 Kč
ZVO0454 Švejdová Eliška OB SK Zvole C 2023955 50 Kč
97Z0102 Masák Jan GJN Borci větrem ošlehaní zapůjčit 70 Kč
ROZ0200 Svoboda Jáchym OK Roztoky C 7943 50 Kč
VSP5001 Uher Petr USK Praha C 52269 50 Kč
6MC7750 Hlaváčková Klára Atletický oddíl TJ Sokol Horní Počernice 2081363 50 Kč
3KX7850 Hönigová Iva Špekouni zapůjčit 70 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 50 Kč
VSP7354 Hejnová Martina USK Praha C 411502 50 Kč
PGP8108 Beneš Miroslav SK Praga C 7203451 50 Kč
PVP8400 Král Luboš VSK Přírodní vědy Praha 2103747 50 Kč
CHC8801 Grundman Vojtěch K.O.B. Choceň C 2049551 50 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 682683 50 Kč
DKP5450 Wagnerová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 301368 50 Kč
FSP7901 Fibír Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 515067 50 Kč
8LC7400 Votípka Václav Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8500 Villaris Vojtech Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC7000 Krompolc Roman Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC8200 Voves Ondřej Leveris zapůjčit 70 Kč
8LC7600 Trojek Radim Leveris zapůjčit 70 Kč
JHB8952 Králová Iveta TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 53615 50 Kč
71X8300 Nesrovnal Jaroslav Hoši Planá 04630 50 Kč
7QX8650 Studničná Lenka Neregistrovaní - Studničná 2115067 50 Kč
LIT7605 Pavlík Libor KOB Litvínov C 7210130 50 Kč
LIT7451 Pavlíková Klára KOB Litvínov C 7210115 50 Kč
TAP9702 Vlášek Jakub KOB Tretra Praha A 7779702 50 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 50 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 50 Kč
EKP8461 Mikanová Kateřina VŠTJ Ekonom Praha C 2061773 50 Kč
PGP8605 Vlach Martin SK Praga C 51807 50 Kč
PGP9353 Mikulášová Helena SK Praga C 515453 50 Kč
NNN9993 Schwarzová Jana Neregistrovaní 410375 50 Kč
OOL8950 Štěpánová Petra SK Haná orienteering C 7207354 50 Kč
TAP8150 Šubrtová Věra KOB Tretra Praha C 2080987 50 Kč
TAP8000 Šubrt Evžen KOB Tretra Praha C 2085631 50 Kč
EKP8459 Černá Hana VŠTJ Ekonom Praha C 7207027 50 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 50 Kč
5RC7501 Dlouhý Štěpán Báječné ženy v orientačním běhu - neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
44C6801 Bulíř Jiří Neregistrovaní borci zapůjčit 70 Kč
DKP5202 Wagner Richard Oddíl OB Kotlářka C 7003027 50 Kč
PGP5103 Jelínek Martin SK Praga C 232091 50 Kč
PGP8851 Jelínková Zora SK Praga C 232167 50 Kč
PGP5851 Jelínková Radana SK Praga C 301361 50 Kč
PGP9153 Jelínková Šárka SK Praga C 232168 50 Kč
PGP8552 Nováková Lucie SK Praga C 51806 50 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 50 Kč
KPY6201 Kohl Jiří SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301391 50 Kč
KPY6050 Freyová Michaela SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. C 301394 50 Kč
EKP7053 Zurynková Jana VŠTJ Ekonom Praha C 515496 50 Kč
28Z5900 Nováková Zdenka Neregistrovaná 2118503 50 Kč
TAP6851 Šimůnková Martina KOB Tretra Praha C 442851 50 Kč
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 50 Kč
RIC7600 Pecháček Libor OB Říčany C 2069067 50 Kč
KTA7501 Střelba Ondřej SK Kotnov Tábor C 7209464 50 Kč
TAP6253 Tihonová Jindra KOB Tretra Praha C 232161 50 Kč
PHK7107 Mašata Roman OK 99 Hradec Králové C 515050 50 Kč
EKP7414 Ondráček Radim VŠTJ Ekonom Praha C 2045232 50 Kč
MKP8251 Petříčková Zuzana SK GORDIC Praha Kačerov C 434801 50 Kč
MKP8600 Paulino Jose SK GORDIC Praha Kačerov C 2113476 50 Kč
7KC6450 Závěrková Jitka GC zapůjčit 70 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 75 Kč
VSP7252 Štraitová Jitka USK Praha C 682665 75 Kč
6YC6850 Petrová Martina Neregistrovaní 232196 75 Kč
8LC8100 Mrzena Jan Leveris 1421296 75 Kč
NNN8649 Gregor Tomáš Neregistrovaní 232130 50 Kč
FSP6803 Žáček Martin VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1396842 75 Kč
NNN8799 Mihálová Věra Neregistrovaní 232749 50 Kč
NNN9599 Kankrlíková Karolína Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN8999 Bártony Michaela Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
24C8000 Dneboský František OK Vršovice 7200582 75 Kč
PGP6000 Kožina Petr SK Praga C 51632 75 Kč
NNN7800 Beneš Michal Neregistrovaní 232897 75 Kč
9VC8100 Němec Tomáš OK SUDOP 8515 75 Kč
VSP7850 Baldrianová Barbora USK Praha C 9784 75 Kč
BZP7650 Pospíšilová Štěpánka Báječné ženy v orientačním běhu C 2102806 75 Kč
ROU9303 Buk Jindřich SKOB Roudnice nad Labem C 1602625 75 Kč
ROU9351 Šinovská Kristýna SKOB Roudnice nad Labem C 428267 75 Kč
ROU9601 Buk Michal SKOB Roudnice nad Labem C 2075669 75 Kč
ROU9299 Dvořák Jan SKOB Roudnice nad Labem 331058 75 Kč
6YC9000 Koutný Michal Neregistrovaní 224906 75 Kč
FSP6304 Šimek Tomáš VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 1403434 75 Kč
DKP8717 Pospíšil Ondřej Oddíl OB Kotlářka C 9570000 75 Kč
ROZ7500 Svoboda Jiří OK Roztoky C 7205040 75 Kč
NNN9991 Slamova Daniela Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9945 Stoklasa Radek Neregistrovaní zapůjčit 70 Kč
NNN9947 Sedlecký Robert Neregistrovaní 7209479 50 Kč
NNN9946 Sedlecký Libor Neregistrovaní 1420231 50 Kč
celkem přihlášených: 196, vklad: 10525 Kč