Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
22.09.2018
Místo konání:
Restaurace U žáby, Děhylov
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P     T    
1.60 km, 30 m, 6 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec C 2102570 40 Kč
MOV0854 Zezulková Amálie SKOB Ostrava C 420438 40 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek C 428271 40 Kč
MLA0950 Fišáková Lucie Johanka MLOK Mariánské Lázně C 416173 40 Kč
1.40 km, 25 m, 7 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0852 Byrtusová Klára TJ TŽ Třinec C 7209459 40 Kč
TRI0851 Kaufmanová Šárka TJ TŽ Třinec C 49382 40 Kč
OOP0950 Švidrnochová Nela TJ Opava C 40 Kč
TRI0850 Szarzecová Eva TJ TŽ Třinec C 8656 40 Kč
ODR0850 Králová Hedvika SKOB Odry C 49498 40 Kč
1.60 km, 30 m, 8 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0751 Štětínská Tereza SKOB Ostrava B 436421 40 Kč
MOV0656 Burešová Ema SKOB Ostrava C 2082935 40 Kč
BFM0652 Matulová Valérie SKOB Frýdek - Místek B 2087691 40 Kč
MOV0654 Čudková Kristýna SKOB Ostrava B 428235 40 Kč
VRB0777 Malá Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067388 40 Kč
BFM0751 Mílová Tereza SKOB Frýdek - Místek C 428272 40 Kč
2.00 km, 70 m, 11 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0457 Popieluchová Michaela SKOB Frýdek - Místek C 2087518 100 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 49312 100 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec A 7209779 100 Kč
OOP0451 Švidrnochová Eliška TJ Opava A 2060211 100 Kč
MOV0551 Matoušková Jana SKOB Ostrava C 2027246 100 Kč
BFM0551 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek B 2102874 100 Kč
BFM0556 Řeháková Klára SKOB Frýdek - Místek C 49460 100 Kč
BFM0552 Fišerová Veronika SKOB Frýdek - Místek C 2087520 100 Kč
BFM0453 Procnerová Veronika SKOB Frýdek - Místek B 2087705 100 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec B 7207881 100 Kč
TRI0453 Rybková Vendula TJ TŽ Třinec B 8654 100 Kč
VRB0555 Tomčíková Eliška Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067392 100 Kč
VRB0450 Horská Karolína Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067387 100 Kč
VRB0454 Škařupová Anna Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067399 100 Kč
BFM0452 Mílová Klára SKOB Frýdek - Místek C 49451 100 Kč
BFM0557 Kočarová Marie SKOB Frýdek - Místek C 49455 100 Kč
2.80 km, 85 m, 16 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0250 Navrátilová Adéla TJ TŽ Třinec B 53178 100 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 49450 100 Kč
TRI0251 Mrózek Teresa TJ TŽ Třinec A 7206554 100 Kč
3.10 km, 85 m, 85 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0051 Štrosová Jana SKOB Ostrava C 2025346 100 Kč
SFM0151 Janýšková Alžběta OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 49485 100 Kč
BFM0151 Svobodová Barbora SKOB Frýdek - Místek C 2059750 100 Kč
4.00 km, 95 m, 19 kontrol
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP9952 Švidrnochová Lenka OOB TJ Slezan Opava B 2032153 100 Kč
HAV8550 Fujáková Katka OB Havířov C 49408 100 Kč
TRI9656 Sabelová Markéta TJ TŽ Třinec C 2073724 100 Kč
3TP9450 Kocikowska Anna (POL) SK Szybkie Anie 418361 100 Kč
PGP9055 Bialožytová Tereza SK Praga C 8780 100 Kč
SFM8252 Létalová Soňa OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800304 100 Kč
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 52295 100 Kč
4IP9650 Skorupa Małgorzata (POL) Kometa Gliwice 1696 100 Kč
SOP9551 Procházková Marie OOB TJ Slezan Opava C 49302 100 Kč
3.30 km, 70 m, 16 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7753 Grygarová Eva SKOB Ostrava C 52780 100 Kč
KRN8353 Kuriaková Zuzana KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9454545 100 Kč
BFM7453 Popieluchová Ivona SKOB Frýdek - Místek C 2102855 100 Kč
SFM7152 Brodová Gabriela OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49441 100 Kč
OOP7751 Švidrnochová Hana TJ Opava C 2060211 100 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 100 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 100 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 100 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 2075664 100 Kč
BFM8051 Hrabalová Eva SKOB Frýdek - Místek C 2087510 100 Kč
SFM7351 Klose Petra OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49482 100 Kč
2.80 km, 80 m, 14 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB7051 Hendrychová Marcela SKOB Horní Benešov C 301304 100 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 100 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 2073677 100 Kč
TRI6450 Jastrzembská Jarmila TJ TŽ Třinec C 8659 100 Kč
MOV6951 Dorčáková Pavlína SKOB Ostrava C 53004 100 Kč
BFM7152 Řeháková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2113071 100 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49487 100 Kč
VRB7373 Slavíková Lenka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067389 100 Kč
HAV7050 Vébrová Šárka OB Havířov C 896971 100 Kč
2.20 km, 75 m, 11 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OOP5751 Hájková Ludmila TJ Opava C 52769 100 Kč
KVS5751 Hudzieczková Danuta SKOB Kobra Vsetín C 2020711 100 Kč
OOP6150 Hrabicová Iva TJ Opava C 232338 100 Kč
SFM5750 Chodurová Milena OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2125335 100 Kč
KRN5651 Strohalmová Milena KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52630 100 Kč
1.90 km, 65 m, 11 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 100 Kč
1.60 km, 30 m, 6 kontrol
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TRI0802 Bocek Václav TJ TŽ Třinec C 416128 40 Kč
MOV1002 Berger Tomáš SKOB Ostrava C 1400415 40 Kč
4EP0900 Janas Aleksander (POL) RKInO JANAS-Y 338917 40 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 40 Kč
SFM1001 Létal Hynek OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 49443 40 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec C 49384 40 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec C 49322 40 Kč
SFM1000 Klose Albert OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061790 40 Kč
VRB0800 Smetana Adam Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 2067386 40 Kč
1.60 km, 30 m, 7 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM0801 Popieluch Martin SKOB Frýdek - Místek C 4320 40 Kč
SFM0901 Létal Jonáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2061826 40 Kč
BFM0902 Rýznar Petr SKOB Frýdek - Místek C 410795 40 Kč
BFM0803 Václavík Šimon SKOB Frýdek - Místek C 49457 40 Kč
MOV0901 Kostka Artur SKOB Ostrava C 428258 40 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 338910 40 Kč
1.80 km, 35 m, 9 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 2125380 40 Kč
TRI0701 Tuharský Tobiáš TJ TŽ Třinec C 49315 40 Kč
TRI0702 Mitrenga Jan TJ TŽ Třinec C 53280 40 Kč
TRI0602 Kaufman Jan TJ TŽ Třinec C 52289 40 Kč
TRI0604 Ryška Matěj TJ TŽ Třinec C 49355 40 Kč
MOV0604 Kawka Michal SKOB Ostrava C 52981 40 Kč
BFM0604 Chudík Martin SKOB Frýdek - Místek B 2087511 40 Kč
BFM0703 Mališ Eduard SKOB Frýdek - Místek C 410791 40 Kč
BFM0704 Rýznar Vojtěch SKOB Frýdek - Místek C 49468 40 Kč
TRI0706 Krupa Jan TJ TŽ Třinec C 8655421 40 Kč
2.60 km, 80 m, 12 kontrol
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0502 Grygar Václav SKOB Ostrava C 428262 100 Kč
TRI0502 Bíčánek Jan TJ TŽ Třinec B 7207887 100 Kč
TRI0501 Sikora Matěj TJ TŽ Třinec B 49396 100 Kč
TRI0503 Damek Ondřej TJ TŽ Třinec B 49327 100 Kč
TRI0508 Byrtus Jakub TJ TŽ Třinec B 8663128 100 Kč
TRI0401 Mrózek Pawel TJ TŽ Třinec B 7209795 100 Kč
MOV0402 Zezulka Adam SKOB Ostrava C 232399 100 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 100 Kč
VRB0505 Slavík Ondřej Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 232194 100 Kč
TRI0404 Krupa Jakub TJ TŽ Třinec B 8655414 100 Kč
VRB0414 Malý Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067397 100 Kč
3.00 km, 95 m, 17 kontrol
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0301 Fajkoš Lubomír SKOB Ostrava C 1410003 100 Kč
TRI0302 Sliž Rostislav TJ TŽ Třinec B 8662309 100 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec C 8657 100 Kč
MOV0300 Matoušek Ondřej SKOB Ostrava C 51372 100 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek A 2087698 100 Kč
VRB0202 Matuš Vít Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem A 2067396 100 Kč
HAV0200 Vébr Tomáš OB Havířov C 515058 100 Kč
3.90 km, 115 m, 16 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV0100 Zinecker Jiří OB Havířov C 336725 100 Kč
4.60 km, 155 m, 22 kontrol
Rank. koef.: 1
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
3JP8800 Szabla Rafał (POL) Farmazony O-Team 7207727 100 Kč
SOP9904 Gilík Marek OOB TJ Slezan Opava B 7207868 100 Kč
TRI9900 Navrátil Adam TJ TŽ Třinec C 416125 100 Kč
HAV8801 Sochor Jan OB Havířov C 881004 100 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023814 100 Kč
VZA9301 Kuriak Jakub (SVK) Slávia ŽU Žilina 9858585 100 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 100 Kč
KRN8102 Minarčík Tomáš KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9910199 100 Kč
86P9300 Skorupa Piotr (POL) LKS Górzanka Nawojowa Góra 8657175 100 Kč
SFM9801 Bernatík Lukáš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2800327 100 Kč
PGP8610 Flašar Jan SK Praga R 9418870 100 Kč
AOP0201 Kostka Jiří Orientační Běh Opava A 8656577 100 Kč
4RC9200 Šidík Petr Alfa Skvadra tým dynamickejch čuprstár sekáčskejch vlkoušů 253128 100 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 100 Kč
3.70 km, 105 m, 19 kontrol
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BFM7301 Popieluch Michal SKOB Frýdek - Místek C 2800338 100 Kč
TRI7800 Ryška Kamil TJ TŽ Třinec C 53294 100 Kč
TRI7702 Tuharský Martin TJ TŽ Třinec C 7863 100 Kč
TRI7703 Byrtus Petr TJ TŽ Třinec C 49341 100 Kč
TRI7601 Sliž Eduard TJ TŽ Třinec C 49319 100 Kč
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 100 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 100 Kč
4EP7400 Janas Sebastian (POL) RKInO JANAS-Y 338916 100 Kč
BFM7602 Matula Pavel SKOB Frýdek - Místek C 206365 100 Kč
VRB7601 Stibor Zbyněk Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301259 100 Kč
LCE7301 Blažević Roman OOB TJ Slovan Luhačovice C 7200335 100 Kč
OOP7700 Gros Petr TJ Opava C 2102544 100 Kč
BFM7801 Hrabal Zdeněk SKOB Frýdek - Místek 49496 100 Kč
AOP8000 Ticháček Jan Orientační Běh Opava C 682071 100 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 100 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 1416219 100 Kč
KRN8103 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52640 100 Kč
3.50 km, 95 m, 15 kontrol
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6702 Tesař Jiří Orientační Běh Opava C 352349 100 Kč
HAV7300 Mastela Rafal OB Havířov C 2032312 100 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 100 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 100 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek 2087516 100 Kč
HAV5702 Juračka Zdeněk OB Havířov C 52752 100 Kč
SOP6201 Bačo Lubomír OOB TJ Slezan Opava C 49350 100 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš OOB TJ Sokol Frýdek-Místek C 2023813 100 Kč
AOV7301 Hrubý Miroslav OOB TJ Baník Ostrava C 361945 100 Kč
VRB6808 Slavík Tomáš Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 436923 100 Kč
MOV6300 Kohoutek Milan SKOB Ostrava C 2111804 100 Kč
HAV7103 Vébr Radek OB Havířov C 515066 100 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 100 Kč
BFM7101 Míl Petr SKOB Frýdek - Místek C 428209 100 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 100 Kč
MOV6900 Tůma Aleš SKOB Ostrava C 515486 100 Kč
2.80 km, 65 m, 15 kontrol
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5801 Moravec Stanislav OOB TJ Slezan Opava C 53462 100 Kč
SOP5702 Vašek Rudolf OOB TJ Slezan Opava C 434592 100 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 2073714 100 Kč
TRI6001 Prokop Lubomír TJ TŽ Třinec C 2096226 100 Kč
OOP6100 Lecián Oldřich TJ Opava C 49476 100 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 100 Kč
BFM5701 Mutina Vlastimil SKOB Frýdek - Místek C 2113057 100 Kč
OOL6300 Světnický Alexandr SK Haná orienteering C 426375 100 Kč
3AC5500 Novák Miroslav NER - Novakovi 8007006 100 Kč
VRB6202 Labudík Milan Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 206457 100 Kč
VRB5404 Kolář Leopold Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 52538 100 Kč
KRN5601 Strohalm Petr KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52628 100 Kč
2.40 km, 70 m, 13 kontrol
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 7209463 100 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 51370 100 Kč
KRN5202 Sukeník Mojmír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 9987654 100 Kč
VRB5001 Pospíšil Karel Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 51950 100 Kč
OOP5001 Ševčík Břetislav TJ Opava C 49301 100 Kč
BOV4403 Vlach Oldřich TJ Baník Ostrava OKD C 2060210 100 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 100 Kč
KRN4633 Strohalm Roman KOS TJ Lokomotiva Krnov 52631 100 Kč
2.10 km, 30 m, 9 kontrol
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOV4401 Ptáček Jiří TJ Baník Ostrava OKD C 1421897 100 Kč
HOB4601 Kašpar Josef SKOB Horní Benešov C 51937 100 Kč
TRI3700 Opletal Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8653 100 Kč
HOB4701 Klech Josef SKOB Horní Benešov C 51939 100 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 100 Kč
1.60 km, 30 m, 6 kontrol
(24)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP1451 Tesařová Lucie Orientační Běh Opava C 331752 50 Kč
HAV1200 Fuják Adam OB Havířov C 336755 50 Kč
MOV0801 Dorčák Tomáš SKOB Ostrava C 428290 50 Kč
TRI1400 Walaski Vítek TJ TŽ Třinec C 02113099 50 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec C 49356 50 Kč
MOV1000 Brandštetter Patrik SKOB Ostrava C 52990 50 Kč
4EP1150 Janas Agnieszka (POL) RKInO JANAS-Y 338919 50 Kč
4EP1400 Janas Małgorzata (POL) RKInO JANAS-Y zapůjčit 100 Kč
MOV1051 Horáčková Karolína SKOB Ostrava C 8651342 50 Kč
MOV0902 Mihalka Alexandr SKOB Ostrava C 428249 50 Kč
VRB7651 Stiborová Blanka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301254 50 Kč
BFM1601 Freith Kvido SKOB Frýdek - Místek 49455 50 Kč
8PC1051 Bradáčová Stela MOV-Email 232406 50 Kč
8PC0651 Bradáčová Sofie MOV-Email 1403416 50 Kč
8PC0851 Veselá Kateřina MOV-Email 50 Kč
8PC1052 Veselá Zuzana MOV-Email 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
BFM1152 Mališová Ema SKOB Frýdek - Místek 49451 50 Kč
BFM1202 Hrabal Václav SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
VRB0750 Kosíková Julie Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067385 50 Kč
VRB1100 Malý David Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067390 50 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 428759 50 Kč
3JP1500 Szabla Feliks (POL) Farmazony O-Team 886320 50 Kč
8PC0052 Nejdeková Laura MOV-Email zapůjčit 100 Kč
2.40 km, 30 m, 9 kontrol
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HOB5601 Hendrych Vlastimil SKOB Horní Benešov C 231950 50 Kč
HOB5551 Ledabylová Alena SKOB Horní Benešov C 4684 50 Kč
ODR6100 Šauman Petr SKOB Odry C 331055 50 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 50 Kč
MOV0103 Dorčák Jan SKOB Ostrava C 428205 50 Kč
TRI7050 Haltofová Marie TJ TŽ Třinec C 49400 50 Kč
TRI7751 Tuharská Aneta TJ TŽ Třinec C 49377 50 Kč
TRI7550 Bíčánková Jana TJ TŽ Třinec C 7862 50 Kč
HAV93XX Korbelářová Johana OB Havířov 52943 50 Kč
HOB5655 Krumpholcová Jarmila SKOB Horní Benešov C 301308 50 Kč
BFM7751 Zahradníková Kateřina SKOB Frýdek - Místek 206362 50 Kč
BFM6801 Freith Martin SKOB Frýdek - Místek 49467 50 Kč
MLA6552 Miturová Radka MLOK Mariánské Lázně C 1421924 50 Kč
SFM0351 Urbánková Tereza OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2061800 50 Kč
TRI7350 Mrozková Olga TJ TŽ Třinec C 53176 50 Kč
BFM7451 Fišerová Iveta SKOB Frýdek - Místek 2087513 50 Kč
BFM7551 Procnerová Eva SKOB Frýdek - Místek 426342 50 Kč
SFM6051 Koťátková Dana OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 2031348 50 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 416126 50 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec 49330 50 Kč
8PC0002 David Vladimír MOV-Email 2119196 50 Kč
8PC0051 Davidová Tereza MOV-Email 2121755 50 Kč
8PC7000 David Vladimír st. MOV-Email 2800312 50 Kč
VRB6250 Kratschmerová Jitka Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 301290 50 Kč
VRB7879 Tomčíková Hana Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 2067 50 Kč
BFM7651 Mílová Martina SKOB Frýdek - Místek 49461 50 Kč
8PC0150 Kopcová Ludmila MOV-Email 1403424 50 Kč
ODR0300 Matěja Jan SKOB Odry C 49357 50 Kč
BFM7251 Kočarová Klára SKOB Frýdek - Místek 49456 50 Kč
8PC0005 Nejdek David MOV-Email zapůjčit 100 Kč
4.50 km, 150 m, 19 kontrol
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
8PC0001 Klumpar Filip MOV-Email 50 Kč
BFM7601 Bjolek Lukáš SKOB Frýdek - Místek C 2113076 50 Kč
celkem přihlášených: 244, vklad: 19350 Kč