Přihlášky závodu: Jarní sprint

Datum:
18.03.2018
Místo konání:
Praha - Kobylisy, Hovorčovická 28
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Kategorie:
A - redukovaná mapa     B     C     D - lehká    
3.00 km
(30)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VSP0508 Bolehovský Daniel USK Praha A 2073716 40 Kč
SCP4600 Novák Miloš OK Sparta Praha C 52299 40 Kč
CHA9150 Gorčicová Eliška OK Chrastava C 8197 40 Kč
SCP5200 Přeček Zdeněk OK Sparta Praha C 500289 40 Kč
9XC7050 Fišerová Ester Neregistr zapůjčit 40 Kč
EKP8651 Hausmannová Klára VŠTJ Ekonom Praha C 2067248 40 Kč
KAM9202 Hájek Adam OK Kamenice C 2019240 40 Kč
DOB8551 Mertová Eva KOB Dobruška C 682618 40 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice B 7209350 40 Kč
ROZ0050 Sedláčková Linda OK Roztoky B 232535 40 Kč
DKP0309 Sedláček Jaroslav Oddíl OB Kotlářka B 9982 40 Kč
64C8803 Laštovička Martin Ekonom Praha Outdoor 2126347 40 Kč
EKP7257 Konečná Marcela VŠTJ Ekonom Praha C 725724 40 Kč
ZBP7302 Vaněk Petr OOB SK Zbraslav C 995800 40 Kč
TZL9703 Mikel David SKOB Zlín C 7208084 40 Kč
PGP0001 Čtrnáct Šimon SK Praga C 2032143 40 Kč
DLP7200 Šindelka Antonín OOB TJ Dukla Praha C 2060227 40 Kč
SJP4200 Hlavatý Karel KČT Slavoj Praha C 53507 40 Kč
SCP6801 Lohr Ivo OK Sparta Praha C 442853 40 Kč
KAM9853 Sheshikova Anastasia OK Kamenice B 1600872 40 Kč
LME7100 Bejvl Jakub SK Los Mělník C 2060271 40 Kč
LME0400 Bejvl Marek SK Los Mělník B 2056261 40 Kč
SCP4700 Buriánek Jaromír OK Sparta Praha C 7206545 40 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 7111117 40 Kč
MFP6850 Forstová Lenka Matfyz Praha C 2079501 40 Kč
MFP6301 Forst Libor Matfyz Praha C 1418752 40 Kč
DKP6901 Kalousek Jiří Oddíl OB Kotlářka C 443079 40 Kč
MFP6300 Hric Jan Matfyz Praha C 515200 40 Kč
17Z8450 Pecoldová Pavlína Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8631588 40 Kč
17Z7900 Dvořáček Dan Neregistrovaní - Cookies & Pancakes 8629750 40 Kč
3.00 km
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SCP6001 Hošek Ladislav OK Sparta Praha C 1413715 40 Kč
BZP7851 Dlouhá Marta Báječné ženy v orientačním běhu C 1886930 40 Kč
9RC9550 Kápičková Michaela Neregistrovaná - Kápičková C 1602627 40 Kč
SLA6950 Hrdličková Ludmila SKOB Slaný C 224894 40 Kč
EKP6912 Kabát Jan VŠTJ Ekonom Praha C 886298 40 Kč
PGP0408 Kabát Martin SK Praga B 2099511 40 Kč
1VZ9200 Rýdel Jiří ranovačka 428234 40 Kč
OOL8750 Typltová Hana SK Haná orienteering C 7207357 40 Kč
KSH7756 Boumová Irena OB Kašperské Hory C 51739 40 Kč
KAM9804 Křemen Štěpán OK Kamenice C 232739 40 Kč
ZVO6451 Zimmerová Lenka OB SK Zvole C 428220 40 Kč
ODV6300 Hartl Zdeněk TJ Aero Odolena Voda C 52121 40 Kč
DKP6150 Malačková Jana Oddíl OB Kotlářka C 232646 40 Kč
PGP7151 Čtrnáctová Magdalena SK Praga C 231924 40 Kč
MFP7603 Pangrác Ondřej Matfyz Praha C 232253 40 Kč
TAP6850 Turinská Ivana KOB Tretra Praha C 232199 40 Kč
ZVO0556 Linhartová Klára OB SK Zvole B 2079497 40 Kč
MAS7201 Černý Marcel KČT Aš C 2026167 40 Kč
KAM7201 Balej Jiří OK Kamenice C 2067243 40 Kč
KAM0551 Balejová Julie OK Kamenice B 2061855 40 Kč
ZVO6501 Valla Zdeněk OB SK Zvole C 2031359 40 Kč
ZVO0152 Vallová Kristýna OB SK Zvole C 2035151 40 Kč
ROZ0601 Čech Adam OK Roztoky C 2085006 40 Kč
ROZ7300 Čech Zdeněk OK Roztoky C 2085008 40 Kč
MFP8050 Nedbalová Jana Matfyz Praha C 2067234 40 Kč
7KC8350 Slámová Ester GC 2111819 40 Kč
48A5100 Glas Petr (AUS) petrglas 886257 40 Kč
ZPV5501 Jirka Jiří KOB ZPV Prostějov C 301599 40 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 40 Kč
9BC7401 Motyčka Michal NNN zapůjčit 40 Kč
PGP7406 Přibík Martin SK Praga C 682331 40 Kč
PGP6351 Šrůtová Marcela SK Praga C 8077 40 Kč
4FZ9000 Stříbrný Jakub Argentus zapůjčit 40 Kč
2.00 km
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
9XX7700 Bielinová Petra neregistrovaní Na kopci zapůjčit 40 Kč
MFP7653 Pangrácová Jana Matfyz Praha C 448940 40 Kč
UVP0400 Bohatý Jan Slovan Praha C 7915 40 Kč
SLA0800 Zápotocký Jiří SKOB Slaný B 2075658 40 Kč
UVP4950 Nováková Jiřina Slovan Praha C 7998 40 Kč
DLP7600 Motejzík Petr OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 40 Kč
5RX0550 Motyčková Marie NNN zapůjčit 40 Kč
TJP5500 Cedrych Karel TJ Sokol Troja C 446334 40 Kč
1.50 km
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TJP1003 Mička Timotej TJ Sokol Troja C 2800365 40 Kč
ODV1400 Hartl Jakub TJ Aero Odolena Voda C 52119 40 Kč
MFP0650 Pangracová Anna Matfyz Praha C 40 Kč
MFP1051 Pangrácová Eva Matfyz Praha C 40 Kč
UVP0650 Bohatá Marie Slovan Praha C 7960 40 Kč
ZVO0802 Linhart Jakub OB SK Zvole C 2115685 40 Kč
KAM0951 Balejová Sofie OK Kamenice C 2096218 40 Kč
KAM7253 Balejová Veronika OK Kamenice C 2115760 40 Kč
DLP0900 Motejzík Prokop OOB TJ Dukla Praha C zapůjčit 40 Kč
MFP0850 Nedbalová Klára Matfyz Praha C 232648 40 Kč
MFP1053 Nedbalová Magdalena Matfyz Praha C 49639 40 Kč
9BC0700 Motyčka Jan NNN zapůjčit 40 Kč
9BC0701 Motyčka Michal NNN zapůjčit 40 Kč
PGP0852 Přibíková Tereza SK Praga C 40 Kč
MFP0901 Forst Albert Matfyz Praha C 410727 40 Kč
celkem přihlášených: 86, vklad: 3440 Kč