Přihlášky závodu: Cena východních Čech

Datum:
30.08.2019
Místo konání:
Krasnice
Pořadatel:
LPU - OK Lokomotiva Pardubice
Kategorie:
D10N     D10C     D12A     D12B     D14A     D14B     D16B     D18B     D21A     D21B     D21C     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65B     H10N     H10C     H12A     H12B     H14A     H14B     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75B     HDR     P     T    
(21)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME1050 Vošlajerová Marie SK Los Mělník C 2117418 Ano Ano Ano 350 Kč
LME0951 Berchová Anežka SK Los Mělník C zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
RBK1151 Broschová Alžběta SK Radioklub Blansko C 2061781 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1056 Vítková Eliška OK 99 Hradec Králové C 9431 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1253 Korbelová Eliška OK 99 Hradec Králové C 2124758 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1254 Korbelová Tereza OK 99 Hradec Králové C 2080941 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP1151 Snížková Žofie Oddíl OB Kotlářka C 2103703 Ne Ano Ne 120 Kč
PHK1251 Pozdílková Kateřina OK 99 Hradec Králové C 2122267 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0952 Pozdílková Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2144152 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1050 Hrušová Lucie OK 99 Hradec Králové C 416203 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1252 Besedová Magdaléna OK 99 Hradec Králové C 232884 Ne Ano Ano 240 Kč
PHK1059 Linderová Ema OK 99 Hradec Králové C 9463 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1054 Stonawská Gabriela OK 99 Hradec Králové C 2134348 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1154 Kroupová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 2075642 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1153 Macháčková Eliška OK Lokomotiva Pardubice C 2090838 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1252 Odvodyová Nikola OK Lokomotiva Pardubice C 1234562 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1151 Stryková Johana OK Lokomotiva Pardubice C 2045250 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1351 Stryková Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 9298 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1251 Zitková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2049546 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1253 Zvěřinová Nina OK Lokomotiva Pardubice C 515126 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1250 Kopecká Eliška OK 99 Hradec Králové C 2143333 Ano Ano Ne 240 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC0950 Havlová Veronika Sokol Kostelec n. Č. l. C Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0950 Kvapilová Markéta OK 99 Hradec Králové C 7209356 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1150 Kvapilová Simona OK 99 Hradec Králové C 7209658 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0957 Seligrová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 2141908 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0951 Růžičková Magda OK 99 Hradec Králové C 339560 Ano Ano Ano 350 Kč
ADA1051 Tejkalová Aneta OOB Spartak Adamov 2134259 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1051 Besedová Barborka OK 99 Hradec Králové C 1410002 Ne Ne Ano 120 Kč
PHK0999 Grusserová Diana OK 99 Hradec Králové C 2129249 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1053 Mojžíšová Nela OK 99 Hradec Králové C 9436 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB0951 Nováková Anna Marie SK OB Chotěboř C 2081397 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1054 Fenclová Hana OK Lokomotiva Pardubice C 9660 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1052 Froschová Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 7210076 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1053 Fukátková Ludmila OK Lokomotiva Pardubice C 52171 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0954 Hovorková Elen OK Lokomotiva Pardubice C 2103243 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0961 Macková Gita OK Lokomotiva Pardubice C 9654 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0951 Macháčková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2035743 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0952 Švíglerová Anna OK Lokomotiva Pardubice C 7210072 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1051 Zitková Veronika OK Lokomotiva Pardubice C 2126290 Ano Ano Ano 350 Kč
VAM0950 Netopilová Simona OB Vamberk C Ano Ano Ano 350 Kč
(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0777 Novotná Vendula OK 99 Hradec Králové B 8033203 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC0853 Havlíčková Veronika OB Říčany C 2143410 Ano Ano Ano 350 Kč
KNC0750 Havlová Tereza Sokol Kostelec n. Č. l. C Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0752 Podlešáková Monika OK 99 Hradec Králové B 2085583 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0953 Jelínková Eva OK 99 Hradec Králové C 2113479 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0853 Málková Michaela OK 99 Hradec Králové B 8004344 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0888 Kunartová Dominika OK 99 Hradec Králové C 2035704 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0850 Snížková Adéla Oddíl OB Kotlářka C 8080814 Ne Ano Ne 120 Kč
PHK0850 Čapková Markéta OK 99 Hradec Králové B 9665 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava B 8004292 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB0851 Jelínková Michaela SK OB Chotěboř C 2121764 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0852 Pachmannová Iva Orientační Běh Opava C 232251 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0855 Matoušková Markéta OK 99 Hradec Králové C 2129204 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0852 Linderová Anna OK 99 Hradec Králové C 2049527 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0752 Cetlová Karolína Orientační Běh Opava B 2091596 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0756 Pipková Karolína OK Lokomotiva Pardubice B 8663190 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0752 Švíglerová Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2081386 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0757 Tichá Alexandra OK Lokomotiva Pardubice B 2075616 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0751 Zitková Andrea OK Lokomotiva Pardubice B 2049541 Ano Ano Ano 350 Kč
0100001 Hamáková Adéla 010 - Xxx 2148138 Ano Ano Ano 350 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
CET0751 Hájková Lucie TJ Loko Česká Třebová C 361913 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0799 Bartášková Karolína Magnus Orienteering C 416509 Ano Ano Ano 350 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0662 Rážová Aneta OK 99 Hradec Králové B 2120068 Ano Ano Ano 350 Kč
RIC0657 Vláčilová Anna OB Říčany B 52857 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava B 8660378 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0658 Chrtková Anežka OK 99 Hradec Králové B 2104607 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0652 Gallo Natálie Orientační Běh Opava B 8648623 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0554 Doudová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 2103273 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0551 Pachmannová Katka Orientační Běh Opava B 8033214 Ano Ano Ano 350 Kč
27S0550 Herna Rebecca (SVK) Farmaceut Bratislava 8665514 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0552 Cetlová Magdaléna Orientační Běh Opava B 8000238 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0656 Dvořáková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice B 2070812 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0655 Haasová Klára OK Lokomotiva Pardubice B 8663174 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0663 Vošahlíková Ema OK Lokomotiva Pardubice B 2102545 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0650 Neumannová Alžběta OK 99 Hradec Králové B 8660553 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0555 Kopecká Martina OK 99 Hradec Králové B 7210231 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI0551 Srbová Michaela OK Jihlava A 8660560 Ano Ano Ano 350 Kč
76P0650 Kucharska Julia (POL) Biały Szkwał 2133393 Ano Ano Ano 350 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0561 Matušincová Anna OK 99 Hradec Králové C 2102541 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0599 Navrátilová Marie Magnus Orienteering B 7206550 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0651 Kučerová Amálie Evelína OK 99 Hradec Králové C 336757 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0555 Cachová Mirka OK Lokomotiva Pardubice C 2085617 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0552 Kadaníková Tereza OK Lokomotiva Pardubice C 2025374 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0560 Kroupová Marie OK Lokomotiva Pardubice C 2103775 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0566 Kubíková Magdaléna OK Lokomotiva Pardubice C 2124759 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0565 Losmanová Natálie OK Lokomotiva Pardubice B 2096132 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0657 Skořepová Lucie OK Lokomotiva Pardubice B 301633 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0654 Příkazská Zuzana OK 99 Hradec Králové B 2073718 Ne Ano Ano 240 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME0452 Mandáková Tereza SK Los Mělník C 2113387 Ano Ano Ano 500 Kč
RIC0457 Vláčilová Barbora OB Říčany C 52859 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0351 Besedová Katka OK 99 Hradec Králové C 8648619 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0452 Klechová Karolína Orientační Běh Opava B 8004330 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0451 Čapková Anna OK 99 Hradec Králové B 8667978 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0453 Kovalčíková Anna Orientační Běh Opava B 8004313 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0550 Metelková Michaela OK 99 Hradec Králové A 2056274 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK0450 Chvátilová Johana OK 99 Hradec Králové A 2035744 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM0359 Bednaříková Emma SK Žabovřesky Brno A 8656786 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0353 Bártová Adéla OK Lokomotiva Pardubice B 2102522 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0360 Fejfarová Tereza OK Lokomotiva Pardubice A 8656534 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0351 Kološová Veronika OK Lokomotiva Pardubice B 436939 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0455 Tučková Anna OK Lokomotiva Pardubice C 9310 Ano Ano Ano 500 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY0150 Nováková Eliška Běhej Poděbrady C 8033215 Ano Ano Ano 500 Kč
KUO0153 Kubíčková Iva KOB Ústí nad Orlicí C 2091564 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0251 Kovářová Jana OK Lokomotiva Pardubice B 8670795 Ano Ano Ano 500 Kč
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
BZP8750 Králová Vanda Báječné ženy v orientačním běhu C 7260013 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8055 Vítková Lucie OK 99 Hradec Králové C 9448 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP7752 Snížková Petra Oddíl OB Kotlářka C 51845 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK7250 Metelková Taťána OK 99 Hradec Králové C 2058465 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7667 Fenclová Marta OK Lokomotiva Pardubice C 8651740 Ano Ano Ano 500 Kč
TRI0253 Bernatíková Hana TJ TŽ Třinec A 8662702 Ano Ano Ano 500 Kč
CHC0152 Shánělová Štěpánka K.O.B. Choceň A 8301161 Ano Ano Ano 500 Kč
HCE8850 Kudrnáčová Lucie TJ Hostivice C 8000244 Ne Ano Ne 180 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 Ano Ne Ne 180 Kč
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
DKP8351 Burešová Lenka Oddíl OB Kotlářka C 2099482 Ano Ano Ne 360 Kč
CET8152 Pilíková Veronika TJ Loko Česká Třebová C 436953 Ano Ano Ano 500 Kč
SRK7373 Filipová Ivana SOOB Spartak Rychnov n.Kn. C 2096120 Ano Ano Ano 500 Kč
SRK0050 Filipová Tereza SOOB Spartak Rychnov n.Kn. B 2091516 Ano Ano Ano 500 Kč
Rank. koef.: 1
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8552 Kmentová Lenka OB TJ Sokol Žamberk C 2108886 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady 2115746 Ano Ano Ne 360 Kč
0140001 Nedbalová Žofie 014 - CET 123 Ano Ano Ano 500 Kč
KUO9051 Potočková Hana KOB Ústí nad Orlicí C 2144027 Ano Ano Ano 500 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SJC8152 Podlipná Veronika Sportcentrum Jičín C 8172882 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7450 Chvátilová Pavlína OK 99 Hradec Králové C 362000 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8252 Novotná Kateřina OK 99 Hradec Králové C 8656724 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8255 Novotná Martina OK 99 Hradec Králové C 416264 Ano Ano Ano 500 Kč
46P7700 Biolik Agnieszka (POL) Trackcourse 8197778 Ano Ano Ano 500 Kč
CET7554 Hájková Ludmila TJ Loko Česká Třebová C 9722 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8152 Matušincová Lucie OK 99 Hradec Králové C 52185 Ano Ano Ano 500 Kč
CET7552 Kovářová Anna TJ Loko Česká Třebová C 1421908 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7951 Gallo Martina Orientační Běh Opava C 7204970 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7950 Sýkorová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 224879 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7551 Kubečková Zdena OK 99 Hradec Králové C 8028877 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7654 Besedová Petra OK 99 Hradec Králové C 1417264 Ne Ano Ano 360 Kč
PHK7554 Fagré Iva OK 99 Hradec Králové C Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7454 Bukovacová Alena SK Žabovřesky Brno C 522004 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7960 Haasová Renata OK Lokomotiva Pardubice C 2070811 Ano Ano Ano 500 Kč
KOR7950 Hladká Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 8660542 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7670 Držková Markéta OK Lokomotiva Pardubice C 2073755 Ano Ano Ano 500 Kč
(18)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 Ano Ano Ano 500 Kč
KOR7551 Rybínová Iva OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2067247 Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7757 Vláčilová Kateřina OB Říčany C 09943 Ano Ano Ano 500 Kč
KNC7851 Havlová Eva Sokol Kostelec n. Č. l. C Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7853 Kvapilová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 7300083 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7853 Holasová Šarka Orientační Běh Opava C 2111725 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7850 Čapková Petra OK 99 Hradec Králové C 2053587 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB8152 Jelínková Hana SK OB Chotěboř C 899173 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8050 Hrušová Dagmar OK 99 Hradec Králové C 232255 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8254 Mojžíšová Jana OK 99 Hradec Králové C 9366 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7558 Krpatová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 2035734 Ne Ano Ano 360 Kč
LPU7855 Stryková Kateřina OK Lokomotiva Pardubice C 232606 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY7851 Nedomová Iva Běhej Poděbrady C 2127605 Ano Ne Ne 180 Kč
KVS7750 Mikulčíková Irena SKOB Kobra Vsetín C 2001910 Ano Ano Ano 500 Kč
CST8351 Málková Šárka OB Strakonice C 2112761 Ano Ano Ano 500 Kč
BZP7850 Cipryánová Alena Báječné ženy v orientačním běhu C 7207851 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7651 Příkazská Petra OK 99 Hradec Králové C 2102589 Ne Ano Ano 360 Kč
CTB8051 Klusáčková Lenka SK OB Chotěboř C 232874 Ano Ano Ano 500 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME7451 Berchová Kateřina SK Los Mělník C zapůjčit Ano Ano Ano 620 Kč
RBK7451 Broschová Lucie SK Radioklub Blansko C 2061836 Ano Ano Ano 500 Kč
0010002 Křivdová Lenka 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 8655490 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7052 Sedlářová Pavla Orientační Běh Opava C 2096150 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7153 Růžičková Kamila OK 99 Hradec Králové C 7209792 Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7251 Rykalová Jitka OB Vamberk C 7210243 Ano Ano Ano 500 Kč
CST6550 Málková Věra OB Strakonice C 2118474 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6854 Horáková Jindra OK Lokomotiva Pardubice C 8660598 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6852 Kopecká Marcela OK 99 Hradec Králové C 9494 Ano Ano Ano 500 Kč
NPA6851 Machová Iveta SK LOB Nová Paka C 2122275 Ano Ano Ano 500 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 Ano Ano Ano 500 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KOR7451 Sedláčková Petra OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106724 Ano Ano Ano 500 Kč
SSU6591 Ostřanská Iveta SK Severka Šumperk C 224901 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6961 Weberová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 9462 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL7053 Procingerová Ilona OOS TJ Spartak Vrchlabí C 219210 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY7350 Nováková Martina Běhej Poděbrady C 2102798 Ano Ano Ano 500 Kč
ASU6099 Strachotová Eva Magnus Orienteering C 52560 Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7351 Sedláčková Dagmar SKOB Kobra Vsetín C 416092 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6950 Kavalírová Zuzana OK 99 Hradec Králové C 2035720 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7053 Žáková Marcela OK Lokomotiva Pardubice C 425554 Ano Ano Ano 500 Kč
TYN7452 Kašparová Eva OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111703 Ano Ano Ano 500 Kč
TYN6850 Šišmová Hana OOB SK Týniště nad Orlicí C 7209364 Ano Ano Ano 500 Kč
ABM6654 Obrátilová Naďa KOB ALFA Brno C 219257 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY7250 Dudková Lada Běhej Poděbrady C 2148254 Ano Ano Ano 500 Kč
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6350 Choutková Lenka SOBSA C 53643 Ano Ano Ano 500 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 Ano Ano Ano 500 Kč
CHT5852 Jansová Alena OOB SK Chrast C 51897 Ano Ano Ano 500 Kč
UVP5450 Beranová Vlasta Slovan Praha C 7917 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6152 Lehárová Iva OK Lokomotiva Pardubice C 2109765 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5654 Novotná Jiřina OK Lokomotiva Pardubice C 2125366 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5851 Víchová Ladislava OK Lokomotiva Pardubice C 888601 Ano Ano Ano 500 Kč
CET6450 Záveská Anna TJ Loko Česká Třebová C 331549 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK5652 Šabatková Zdena OK Slavia Hradec Králové C 9112 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6354 Novotná Ivana OK 99 Hradec Králové C 219239 Ano Ano Ano 500 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC5750 Šilerová Zdena Sokol Kostelec n. Č. l. C 2023962 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU5551 Klimplová Alena OK Lokomotiva Pardubice C 1006614 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK6152 Hausvaterová Marcela OK Slavia Hradec Králové C 219201 Ano Ano Ano 500 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOP4851 Suchánková Libuše OOB TJ Slezan Opava C 446344 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU4950 Kellnerová Stanislava OK Lokomotiva Pardubice C 436429 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU4752 Kubíková Květa OK Lokomotiva Pardubice C 9247 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA5351 Kalibánová Jiřina SK LOB Nová Paka C 2060217 Ano Ano Ano 350 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
ZBM1007 Bukovác Lukáš SK Žabovřesky Brno C 307460 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1200 Mojžíš Radovan OK 99 Hradec Králové C 9405 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1101 Lučan Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 2099483 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1104 Macek Dan OK Lokomotiva Pardubice C 2122241 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1102 Potůček Josef OK Lokomotiva Pardubice C 0 Ano Ano Ano 350 Kč
PDY1000 Nedoma Oliver Běhej Poděbrady C 2144101 Ano Ne Ne 120 Kč
PHK1001 Kopecký Matěj OK 99 Hradec Králové C 2088716 Ano Ano Ne 240 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK1002 Novotný Kryštof OK 99 Hradec Králové C 886826 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0901 Novotný Vít OK 99 Hradec Králové C 2060279 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1004 Severa Matyáš OK 99 Hradec Králové C 2143367 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP1006 Koten Daniel Oddíl OB Kotlářka C 2148127 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK1010 Kunart Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2059756 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB1103 Novák Tobiáš SK OB Chotěboř C 2119198 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0901 Držka Filip OK Lokomotiva Pardubice C 416258 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1003 Juška Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice C 2082906 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1001 Kadaně Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 9212 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0902 Kroupa Matyáš OK Lokomotiva Pardubice C 2070816 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0903 Lučan Matěj OK Lokomotiva Pardubice C 2148080 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR0900 Hladký Radovan OB DDM Kostelec nad Orlicí C 7003046 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB0902 Klusáček Mikuláš SK OB Chotěboř C 2111816 Ano Ano Ano 350 Kč
(17)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VSP0807 Termer Štěpán USK Praha B 2113047 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0900 Jelínek František OK 99 Hradec Králové B 2113356 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava C 8004331 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0801 Metelka Tomáš OK 99 Hradec Králové B 331689 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0802 Gallo Ondřej Orientační Běh Opava C 8648624 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0703 Kujal Josef OK 99 Hradec Králové C 2111620 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0709 Seligr Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2141894 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0708 Sýkora Jakub OK 99 Hradec Králové C 224911 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0902 Cetl Jan Orientační Běh Opava C 307338 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0801 Frosch Vítek OK Lokomotiva Pardubice B 8656503 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0803 Goláň František OK Lokomotiva Pardubice B 2122258 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0804 Goláň Antonín OK Lokomotiva Pardubice C 2122259 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0703 Kadaně Marek OK Lokomotiva Pardubice B 2025377 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0806 Šípek Daniel OK Lokomotiva Pardubice C 2075641 Ano Ano Ano 350 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava B 8667506 Ano Ano Ano 350 Kč
AOP0801 Čech Viktor Orientační Běh Opava C 8004291 Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PHK0802 Matušinec Jakub OK 99 Hradec Králové C 2103293 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0705 Vrábel Štěpán OK 99 Hradec Králové B 9387 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0747 Navrátil Pavel Magnus Orienteering B 7206535 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0748 Macek Vojtěch Magnus Orienteering C 426313 Ano Ano Ano 350 Kč
DKP0815 Koten Vojtěch Oddíl OB Kotlářka C 2143373 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0745 Sekanina Ondřej Magnus Orienteering C 52844 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0746 Král Ondřej Magnus Orienteering C 2001979 Ano Ano Ano 350 Kč
0050003 Odehnal Matyáš 005 - OK5Z contest klub 2053552 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0802 Kadaník Petr OK Lokomotiva Pardubice C 9820 Ano Ano Ano 350 Kč
PDY0703 Nedoma Edgar Běhej Poděbrady C 2127608 Ano Ne Ne 120 Kč
KOR0700 Hladký Matěj OB DDM Kostelec nad Orlicí B 7003026 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA0801 Pavelec Michal SK LOB Nová Paka B 2122281 Ano Ano Ano 350 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA0500 Odehnal Tomáš OOB Spartak Adamov B 8660407 Ano Ano Ano 350 Kč
RBK0606 Brosch Ondřej SK Radioklub Blansko B 8660437 Ano Ano Ano 350 Kč
CET0601 Hájek Dominik TJ Loko Česká Třebová B 8660514 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0604 Bělohlávek Michal OK 99 Hradec Králové C 2127606 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB0603 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 2081398 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0500 Pompach Lukáš OK 99 Hradec Králové B 2035735 Ano Ano Ano 350 Kč
VLI0509 Bednařík Vilém Slavia Liberec orienteering A 8670461 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0501 Bukovác Filip SK Žabovřesky Brno B 2096113 Ano Ano Ano 350 Kč
ZBM0512 Kasza Tomáš SK Žabovřesky Brno B 2078496 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB0601 Novák Matyáš SK OB Chotěboř B 2081396 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0505 Šípek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice B 8663154 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0512 Vališ Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 2091545 Ano Ano Ano 350 Kč
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KOR0502 Sedláček David OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106740 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0603 Severa Lukáš OK 99 Hradec Králové C 2112750 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0546 Kobylka David Magnus Orienteering C 7210915 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0547 Greschner Adam Magnus Orienteering C 7210093 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0606 Pavlík Jan Magnus Orienteering zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
KVS0600 Švestka Štěpán SKOB Kobra Vsetín C 53694 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU0633 Flos Tomáš OK Lokomotiva Pardubice B 2103270 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA0501 Pavelec Matěj SK LOB Nová Paka B 2122282 Ano Ano Ano 350 Kč
PDY0502 Dudek Daniel Běhej Poděbrady C 2148237 Ano Ano Ano 350 Kč
(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ASU0448 Štoudek Martin Magnus Orienteering B 53112 Ano Ano Ano 500 Kč
VRL0305 Procinger Jakub OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8004345 Ano Ano Ano 500 Kč
KVS0310 Švestka Jakub SKOB Kobra Vsetín C 2088173 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0310 Fejfar Lukáš OK Lokomotiva Pardubice B 8663186 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0410 Kroupa David OK Lokomotiva Pardubice C 1407599 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0403 Krpata Michal OK Lokomotiva Pardubice A 8656545 Ne Ano Ano 360 Kč
NPA0401 Fajfer Filip SK LOB Nová Paka B 7207884 Ano Ano Ano 500 Kč
NPA0402 Choutka Matěj SK LOB Nová Paka A 2122280 Ano Ano Ano 500 Kč
NPA0404 Novák Stanislav SK LOB Nová Paka A 2122278 Ano Ano Ano 500 Kč
NPA0406 Typlt Tomáš SK LOB Nová Paka B 7207895 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP0302 Čech Vít Orientační Běh Opava A 8004316 Ano Ano Ano 500 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VRL0102 Procinger Jan OOS TJ Spartak Vrchlabí B 8028873 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0205 Mrskoč Marek OK Lokomotiva Pardubice A 8654896 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0203 Pipek Ondřej OK Lokomotiva Pardubice A 8651710 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU0204 Šišma Vojtěch OK Lokomotiva Pardubice B 8663165 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY0200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148193 Ano Ano Ano 500 Kč
STH0104 Mühlbach Aleš SK Studenec B 7207505 Ano Ano Ano 500 Kč
Rank. koef.: 1
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
PDY8700 Fojtů Petr Běhej Poděbrady C 8663137 Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7307 Vláčil Daniel OB Říčany C 887622 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK8101 Novotný Tomáš OK 99 Hradec Králové C 8670463 Ano Ano Ano 500 Kč
RIC7902 Havlíček Jan OB Říčany C 8667980 Ano Ano Ano 500 Kč
SJC8401 Prášil Ondřej Sportcentrum Jičín C 8170284 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7700 Bencúr Juraj Orientační Běh Opava C 8004329 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9908 Chvátil Šimon OK 99 Hradec Králové A 8656633 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7601 Vítek Petr OK 99 Hradec Králové C 2144189 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB7702 Jelínek Jaromír SK OB Chotěboř C 899166 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9001 Zelenka Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9920924 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK8005 Černý Michal OK 99 Hradec Králové C 9360 Ne Ano Ne 180 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 Ano Ne Ne 180 Kč
ZBM7605 Bukovac Maroš SK Žabovřesky Brno C 525005 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB7001 Novák Pavel SK OB Chotěboř C 8648548 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU9113 Procházka David OK Lokomotiva Pardubice R 8656511 Ano Ano Ne 360 Kč
LPU7604 Držka Štěpán OK Lokomotiva Pardubice C 7209354 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK8901 Jirásek Michal OK Slavia Hradec Králové C 8656557 Ano Ano Ano 500 Kč
LCE8803 Cahel Marek OOB TJ Slovan Luhačovice C 8662442 Ano Ne Ne 180 Kč
Rank. koef.: 1
(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ASU9243 Ostřanský Filip Magnus Orienteering C 920681 Ne Ano Ano 360 Kč
KNC9103 Šedivý Ondřej Sokol Kostelec n. Č. l. C 8028853 Ano Ano Ano 500 Kč
KRN8101 Peths Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 446353 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK8604 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 52024 Ano Ano Ano 500 Kč
SLP8503 Fišer Jiří OOB Slavia Praha C 8033201 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8407 Krčál Jaroslav OK Lokomotiva Pardubice C 7207061 Ano Ano Ano 500 Kč
CST8902 Málek Martin OB Strakonice C 1425376 Ano Ano Ano 500 Kč
ABM9409 Obrátil Štěpán KOB ALFA Brno C 886825 Ano Ano Ano 500 Kč
CET9001 Záveský Marek TJ Loko Česká Třebová C 331131 Ano Ano Ano 500 Kč
Rank. koef.: 1
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ZAM8401 Andrš Petr OB TJ Sokol Žamberk C 7210085 Ano Ano Ano 500 Kč
ADA8110 Tejkal Jan OOB Spartak Adamov C 2103784 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK9900 Kučera Kryšpín OK 99 Hradec Králové C 2075657 Ano Ano Ano 500 Kč
ASU8948 Thiemel Jiří Magnus Orienteering C 515175 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB7910 Hanousek Martin SK OB Chotěboř C 4678 Ano Ano Ano 500 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SOB6301 Choutka Jaroslav SOBSA C 1396839 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7200 Chvátil Jiří OK 99 Hradec Králové C 336717 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7402 Novotný Radek OK 99 Hradec Králové C 8656595 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK7111 Brosch Petr SK Radioklub Blansko C 2061849 Ano Ano Ano 500 Kč
46P7600 Biolik Grzegorz (POL) Trackcourse 8210276 Ano Ano Ano 500 Kč
CHC7703 Korbel Michal K.O.B. Choceň C 9550 Ano Ano Ano 500 Kč
BRU7601 Rusin Jan Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2032383 Ano Ano Ano 500 Kč
ASU7848 Greschner Luboš Magnus Orienteering C 7203335 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7311 Ježek Vladimír OK Lokomotiva Pardubice C 2070817 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7816 Václavek Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2025376 Ne Ne Ano 180 Kč
VAM8201 Hladký Viktor OB Vamberk C 8667969 Ano Ano Ano 500 Kč
VAM7401 Netopil Libor OB Vamberk C 1700083 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 Ano Ano Ano 500 Kč
(19)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KNC7800 Havel Josef Sokol Kostelec n. Č. l. C Ano Ano Ano 500 Kč
DOB7700 Tejkl Jiří KOB Dobruška C 7205567 Ano Ne Ne 180 Kč
PHK7804 Kvapil Ondřej OK 99 Hradec Králové C 8663194 Ano Ano Ano 500 Kč
DKP7600 Snížek Jan Oddíl OB Kotlářka C 2103758 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK7900 Matoušek Josef OK 99 Hradec Králové C 2143399 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7603 Čapek Miroslav OK 99 Hradec Králové C 53164 Ne Ano Ne 180 Kč
PHK7803 Pozdílek Martin OK 99 Hradec Králové C 2113082 Ano Ano Ano 500 Kč
CET7801 Betlach Michal TJ Loko Česká Třebová C 2058466 Ano Ano Ano 500 Kč
SPC8404 Merenus Štěpán SPORTICUS team 1984420 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY7803 Kysilka Vratislav Běhej Poděbrady 2102789 Ano Ano Ne 360 Kč
LPU7417 Goláň Oldřich OK Lokomotiva Pardubice C 7210917 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7908 Hovorka Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 9338 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU8103 Kroupa Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2070819 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7517 Macek Pavel OK Lokomotiva Pardubice C 2103253 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7515 Macháček Lubomír OK Lokomotiva Pardubice C 2108901 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7403 Nekvapil Ondřej OK Lokomotiva Pardubice C 9201683 Ne Ano Ano 360 Kč
PHK8000 Příkazský Jakub OK 99 Hradec Králové C 2091536 Ne Ano Ano 360 Kč
KUO7802 Falta Radim KOB Ústí nad Orlicí C 2144085 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB7803 Klusáček Luděk SK OB Chotěboř C 232875 Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 Ano Ano Ano 500 Kč
0010001 Křivda Ivan 001 - Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje 9200535 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6702 Růžička Ivan OK 99 Hradec Králové C 336760 Ano Ano Ano 500 Kč
ASU6849 Pavlík Radek Magnus Orienteering C 8666874 Ano Ano Ano 500 Kč
ASU7449 Navrátil Martin Magnus Orienteering C 7203338 Ano Ano Ano 500 Kč
ASU7102 Macek Karel Magnus Orienteering C 51882 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6800 Metelka Pavel OK 99 Hradec Králové C 2058529 Ano Ano Ano 500 Kč
KVS7301 Švestka Vítězslav SKOB Kobra Vsetín C 8670745 Ano Ano Ano 500 Kč
ASU7448 Bartášek Jiří Magnus Orienteering C 416715 Ano Ano Ano 500 Kč
CST6501 Málek Martin OB Strakonice C 8246117 Ano Ano Ano 500 Kč
ZBM7100 Kasza Ladislav SK Žabovřesky Brno C 2078497 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7421 Belej Jiří OK Lokomotiva Pardubice C 2045236 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7106 Czagan Jan OK Lokomotiva Pardubice C 2129185 Ano Ano Ano 500 Kč
CTB6601 Voborník Petr SK OB Chotěboř C 8414102 Ano Ano Ano 500 Kč
PDY7200 Dudek Jan Běhej Poděbrady C 2148215 Ano Ano Ano 500 Kč
OTK6800 Riessler Otto OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433092 Ano Ano Ano 500 Kč
(16)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
KOR6900 Vach Vladimír OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2106728 Ano Ano Ano 500 Kč
BRU6800 Vychopeň Tomáš Ulita-HOBRA Orienteering Broumov C 2144103 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7204 Kadaník Libor OK 99 Hradec Králové C 2025375 Ano Ano Ano 500 Kč
KVS6810 Švestka Jiří SKOB Kobra Vsetín C 2088198 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6910 Beseda Pavel OK 99 Hradec Králové C 2126272 Ne Ano Ano 360 Kč
VLI7309 Bednařík Aleš Slavia Liberec orienteering C 2049578 Ano Ano Ano 500 Kč
OTK7201 Müller Libor OOB TJ Jiskra Otrokovice C 433082 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7104 Vališ Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8667967 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU7103 Věříš Jan OK Lokomotiva Pardubice C 682602 Ne Ne Ano 180 Kč
PDY7300 Nedoma David Běhej Poděbrady C 2127609 Ano Ne Ne 180 Kč
TYN7001 Kašpar Václav OOB SK Týniště nad Orlicí C 2111719 Ano Ano Ano 500 Kč
TYN6901 Šišma Pavel OOB SK Týniště nad Orlicí C 7210242 Ano Ano Ano 500 Kč
0110001 Sadílek Ondřej 011 - Ondřej Sadílek 8116712 Ano Ano Ano 500 Kč
RBK6120 Jalový Vlastimil SK Radioklub Blansko C 49900 Ano Ano Ano 500 Kč
AOP7001 Čech Tomáš Orientační Běh Opava C 8656547 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK6504 Melichar Igor OK 99 Hradec Králové C 8028839 Ano Ano Ano 500 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ASU5600 Strachota Jaroslav Magnus Orienteering C 52556 Ano Ne Ne 180 Kč
LPU5905 Novotný Miroslav OK Lokomotiva Pardubice C 2108909 Ano Ano Ano 500 Kč
LPU6102 Roudný Václav OK Lokomotiva Pardubice C 7209277 Ano Ano Ano 500 Kč
SJI6002 Kopecký Zdeněk OK Jihlava C 52360 Ano Ano Ano 500 Kč
76P5501 Kosiński Leszek (POL) Biały Szkwał 249949 Ano Ano Ano 500 Kč
CET6301 Záveský Richard TJ Loko Česká Třebová C 232860 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK5801 Hausvater Karel OK Slavia Hradec Králové C 8670804 Ano Ano Ano 500 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
VAM6401 Rykala Karel OB Vamberk C 9671 Ano Ano Ano 500 Kč
SHK5703 Šabatka Petr OK Slavia Hradec Králové C 9115 Ano Ano Ano 500 Kč
HCE5901 Kudrnáč Martin TJ Hostivice C 301371 Ne Ano Ne 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
FSP5300 Wald František VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha C 7210122 Ne Ano Ano 240 Kč
AOP5301 Krmášek Bohdan Orientační Běh Opava C 7207625 Ano Ano Ano 350 Kč
NPA5101 Kalibán Jaroslav SK LOB Nová Paka C 2059741 Ano Ano Ano 350 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LPU5401 Klimpl Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8656533 Ano Ano Ano 350 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
SSU4302 Ostřanský Josef SK Severka Šumperk C 52549 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK3901 Weber Petr OK 99 Hradec Králové C 9460 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU3901 Málek Josef OK Lokomotiva Pardubice C 416268 Ano Ano Ano 350 Kč
(13)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
LME1200 Vošlajer Zdeněk SK Los Mělník C zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
CET1501 Hájek Aleš TJ Loko Česká Třebová C 2060236 Ano Ano Ano 350 Kč
TUR1207 Žídek Petr Einar OOB TJ Turnov C 4406053 Ano Ano Ano 350 Kč
KRN1051 Pethsová Isabella KOS TJ Lokomotiva Krnov C 51933 Ne Ano Ne 120 Kč
ASU1249 Macek Václav Magnus Orienteering C 886264 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK2222 Černý Michal OK 99 Hradec Králové 9360 Ne Ne Ano 120 Kč
ASU1299 Pavlík Matěj Magnus Orienteering Ano Ano Ano 350 Kč
LPU1454 Fenclová Zuzana OK Lokomotiva Pardubice C 887920 Ano Ano Ano 350 Kč
0100002 Hamáková Zuzana 010 - Xxx 2148107 Ano Ano Ano 350 Kč
BZP1350 Cipryánová Viktorie Báječné ženy v orientačním běhu C 2113489 Ano Ano Ano 350 Kč
0160003 Erik Dneboský 016 - OK Vršovice 51348 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB1152 Klusáčková Dorota SK OB Chotěboř C 2120639 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB1153 Klusáčková Johana SK OB Chotěboř C 2119197 Ano Ano Ano 350 Kč
(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
ADA7656 Odehnalová Radka OOB Spartak Adamov 2050641 Ano Ano Ano 350 Kč
KOR7452 Smisitelová Markéta OB DDM Kostelec nad Orlicí C 2134281 Ano Ano Ano 350 Kč
0020001 Langová Marie 002 - XXX 2144119 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU6749 Kobylka Roman Magnus Orienteering C 2102553 Ano Ano Ano 350 Kč
0030001 Sommer Jaroslav 003 - (j)Elita 2148176 Ano Ano Ano 350 Kč
0030002 Jahoda Radim 003 - (j)Elita 2126395 Ano Ano Ano 350 Kč
0030004 Schnaubertová Petra 003 - (j)Elita zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
0030005 Němec Radek 003 - (j)Elita zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
0030006 Masák Lukáš 003 - (j)Elita zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
PHK8053 Pozdílková Alena OK 99 Hradec Králové C 9351 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU7599 Christodoulou Iva Magnus Orienteering C 433095 Ano Ano Ano 350 Kč
0050001 Odehnal Karel 005 - OK5Z contest klub zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
0050002 Odehnalová Andrea 005 - OK5Z contest klub zapůjčit Ano Ano Ano 470 Kč
KVS0810 Švestka Patrik SKOB Kobra Vsetín C 2088217 Ano Ano Ano 350 Kč
KVS7060 Švestková Jana SKOB Kobra Vsetín C 2088170 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0598 Pobucká Eliška Magnus Orienteering 52556 Ano Ano Ano 350 Kč
0060001 Korbelová Petra 006 - 001 Ano Ano Ano 350 Kč
ASU0447 Bartášek Tomáš Magnus Orienteering C 416716 Ano Ano Ano 350 Kč
0080001 Věříšová Lenka 008 - OB Lenka 2129221 Ne Ne Ano 120 Kč
0090001 Mojžíš Robert 009 - PHK 2148209 Ano Ano Ano 350 Kč
CTB7551 Nováková Hana SK OB Chotěboř C 2120621 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU2222 Brožková Petra OK Lokomotiva Pardubice Ano Ano Ano 350 Kč
LPU7107 Cibulka Radek OK Lokomotiva Pardubice C 2049557 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU4753 Malá Marie OK Lokomotiva Pardubice C 301172 Ano Ne Ne 120 Kč
LPU2223 Cattaneo Linda OK Lokomotiva Pardubice Ano Ne Ne 120 Kč
ABM6502 Obrátil Miroslav KOB ALFA Brno C 361974 Ano Ano Ano 350 Kč
0120001 Cipryán Karel 012 - Seč 2113354 Ano Ano Ne 240 Kč
76P5500 Kosińska Halina (POL) Biały Szkwał 2133396 Ano Ano Ano 350 Kč
OTK0350 Riesslerová Eliška OOB TJ Jiskra Otrokovice C 331701 Ano Ano Ano 350 Kč
PHK0800 Příkazský Josef OK 99 Hradec Králové C 2080949 Ne Ano Ano 240 Kč
0160002 Dana Kazdová 016 - OK Vršovice 51349 Ano Ano Ano 350 Kč
LPU2233 Žaloudková Ilona OK Lokomotiva Pardubice 7204993 Ano Ano Ne 240 Kč
LPU2244 Žaloudek Jiří OK Lokomotiva Pardubice 7207362 Ano Ano Ne 240 Kč
(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
E1
E2
E3
Vklad
0030003 Jahoda Jiří 003 - (j)Elita 1428935 Ano Ano Ano 500 Kč
PHK7205 Kunart Tomáš OK 99 Hradec Králové C 9407 Ano Ne Ne 180 Kč
PHK6808 Zamouřil Petr OK 99 Hradec Králové C 2126381 Ne Ne Ano 180 Kč
PHK0354 Zamouřilová Anežka OK 99 Hradec Králové B 7210923 Ne Ne Ano 180 Kč
SOB8851 Randíková Magdaléna SOBSA C 2067886 Ano Ano Ano 500 Kč
SOB8703 Randík Jan SOBSA C 7209786 Ano Ano Ano 500 Kč
0150001 Novotný Petr 015 - DUKLA Blansko 2067992 Ne Ne Ano 180 Kč
0160001 Dneboský František 016 - OK Vršovice 7200582 Ano Ano Ano 500 Kč
celkem přihlášených: 453, vklad: 183930 Kč
* Počet přihlášek překračuje hranici, která ovlivňuje rychlost systému. Pro zobrazení možnosti editace nebo mazání u řádků přihlášek vyberte jeden klub nebo jednu kategorii.