Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
24.10.2020
Místo konání:
Ski areál Paprsek – dolní stanice lanovky, Velké Vrbno, místní část Starého Města pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     HD10N     HDR     P    
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL1150 Kubíčková Magdalena SOB Olomouc C 2113056 70 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0952 Hýblová Eliška Oddíl OS SK Prostějov C 8226380 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0652 Přikrylová Jana Oddíl OS SK Prostějov C 2112722 120 Kč
JPV0653 Přikrylová Ivana Oddíl OS SK Prostějov C 2112741 120 Kč
UOL0753 Jílková Pavla SOB Olomouc B 8670784 120 Kč
UOL0654 Jílková Lenka SOB Olomouc A 8680425 120 Kč
KON0760 Rozsívalová Adéla KOB Konice B 2090865 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0555 Plachá Aneta Oddíl OS SK Prostějov C 2108881 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0352 Bídová Markéta SOB Olomouc A 8660531 120 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7979 Přikrylová Jitka Oddíl OS SK Prostějov C 2109752 120 Kč
JPV7676 Plachá Andrea Oddíl OS SK Prostějov C 2102819 120 Kč
UOL8050 Jílková Hana SOB Olomouc C 8116765 120 Kč
UOL7752 Kubíčková Eva SOB Olomouc C 2419904 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON7575 Benešová Petra KOB Konice C 1418763 120 Kč
JPV7552 Poláčková Monika Oddíl OS SK Prostějov C 8648634 120 Kč
JPV7474 Hýblová Iveta Oddíl OS SK Prostějov C 2127879 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV1010 Plachý Matyáš Oddíl OS SK Prostějov C 2115705 70 Kč
KON1022 Rozsíval Martin KOB Konice C 2090866 70 Kč
KON1010 Čeřovský Filip KOB Konice C 8226353 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0801 Kubíček Vavřinec SOB Olomouc C 2113097 120 Kč
ZLH0800 Mrkvica Václav OOB TJ Zlaté Hory B 8116831 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV0707 Plachý Ondřej Oddíl OS SK Prostějov B 2108899 120 Kč
UOL0700 Janeček Jáchym SOB Olomouc B 2133905 120 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON0404 Beneš Jindřich KOB Konice B 8660477 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL0302 Krampla Michal Jan SOB Olomouc B 8116830 120 Kč
UOL0203 Jirka Matyáš SOB Olomouc B 7202871 120 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV8201 Otrusina Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 1602629 120 Kč
ZLH7800 Mrkvica Petr OOB TJ Zlaté Hory C 8663166 120 Kč
OKP8901 Červinka Jan SK OK 24 Praha C 8002400 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
UOL6601 Krampla Tomáš SOB Olomouc C 2148092 120 Kč
PLU8201 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov 8670809 120 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV7404 Přikryl Jiří Oddíl OS SK Prostějov C 2102771 120 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 120 Kč
JPV7214 Poláček Luboš Oddíl OS SK Prostějov C 2112735 120 Kč
JPV7202 Hýbl Dušan Oddíl OS SK Prostějov C 2127873 120 Kč
UOL6500 Kubíček Jiří SOB Olomouc C 1410004 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
JPV6515 Plachý Martin Oddíl OS SK Prostějov C 2103780 120 Kč
JPV6217 Chmelař Miroslav Oddíl OS SK Prostějov C 8488884 120 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PLU1300 Hubík Hubert TJ SOKOL Plumlov C 2124774 70 Kč
ZLH1100 Mrkvica Jan OOB TJ Zlaté Hory C 8516453 70 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON1353 Čeřovská Eliška KOB Konice C 8116677 70 Kč
PLU1500 Hubík Radan TJ SOKOL Plumlov 7790004 70 Kč
ZLH1600 Mrkvica Vít OOB TJ Zlaté Hory C 7000379 70 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KON8063 Rozsívalová Petra KOB Konice C 2112772 120 Kč
KON8755 Čeřovská Adéla KOB Konice C 52722 120 Kč
celkem přihlášených: 45, vklad: 4950 Kč