Přihlášky závodu: 2. Jihomoravská letní liga dorostu a dospělých

Datum:
23.05.2020
Místo konání:
Brno - Komín
Pořadatel:
PBM - TJ Spartak 1. Brněnská
Kategorie:
D12     D16     D18     D21     D35     H14     H16     H18     H21     H35    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 95
Náhradníků: 0
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ZBM0953 Coufalová Rea SK Žabovřesky Brno C 2092385 50 Kč
TBM0888 Čechová Johana KOS TJ Tesla Brno B 8180908 50 Kč
2.90 km, 140 m, 14 kontrol
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0554 Dušková Tereza KOS TJ Tesla Brno B 8414120 80 Kč
0020001 Vojnová Sofie 002 - Vojnovi_Komín zapůjčit 100 Kč
TBM0460 Miková Lenka KOS TJ Tesla Brno B 8663167 80 Kč
3.90 km, 190 m, 15 kontrol
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0351 Richterová Julie OOB Spartak Adamov C 49285 80 Kč
PBM0359 Bednaříková Emma TJ Spartak 1. Brněnská A 8656786 0 Kč
ABM0350 Poloučková Hana KOB ALFA Brno B 438041 80 Kč
PBM0351 Hovořáková Karolína TJ Spartak 1. Brněnská A 8660438 0 Kč
4.40 km, 210 m, 19 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RBK9252 Mazalová Monika SK Radioklub Blansko C 8667995 80 Kč
TBM7374 Ptáčková Veronika KOS TJ Tesla Brno C 2083378 80 Kč
ADA9652 Čížková Markéta OOB Spartak Adamov C 49862 80 Kč
BBM0050 Opálková Martina BETA URSUS Orienteering R 8659381 80 Kč
UBM9857 Šmídová Klára MENISKOS Brno C 2419869 80 Kč
ZBM9952 Malivánková Eva SK Žabovřesky Brno C 122 80 Kč
VBM8455 Chloupková Barbora VSK Mendelu Brno C 2116445 80 Kč
ZBM8772 Adamová Eva SK Žabovřesky Brno C 52039 80 Kč
RBK9999 Matušková Jana SK Radioklub Blansko C 8662330 80 Kč
ABM0362 Mulíčková Markéta KOB ALFA Brno A 8656699 80 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA7451 Richterová Nataša OOB Spartak Adamov C 52715 80 Kč
TBM7071 Miková Iva KOS TJ Tesla Brno C 53270 80 Kč
ABM7469 Mulíčková Eva KOB ALFA Brno C 52041 80 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ADA0601 Richter Rudolf OOB Spartak Adamov B 52668 50 Kč
TBM0611 Čech Radan KOS TJ Tesla Brno B 8663178 50 Kč
3.90 km, 190 m, 14 kontrol
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM0502 Dvořák Jakub BETA URSUS Orienteering C 2085655 80 Kč
PBM0505 Zřídkaveselý Adam TJ Spartak 1. Brněnská A 8660411 0 Kč
TBM0503 Račanský Jakub KOS TJ Tesla Brno A 8100029 80 Kč
ZBM0405 Zelený Vladan SK Žabovřesky Brno C 8660434 80 Kč
TBM0401 Doušek Tomáš KOS TJ Tesla Brno A 8222007 80 Kč
PBM0503 Strýček Jan TJ Spartak 1. Brněnská A 8028870 0 Kč
4.40 km, 210 m, 19 kontrol
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
ABM0307 Palát Tomáš KOB ALFA Brno B 332962 80 Kč
5.20 km, 240 m, 22 kontrol
(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VBM8103 Mazal Zdeněk VSK Mendelu Brno C 8656569 80 Kč
VBM7401 Kořan Pavel VSK Mendelu Brno C 8116734 80 Kč
TBM7120 Ptáček Ondřej KOS TJ Tesla Brno C 2083358 80 Kč
ADA7101 Čížek Petr OOB Spartak Adamov C 336714 80 Kč
UBM9602 Srba Matěj MENISKOS Brno C 2049600 80 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 80 Kč
VBM8002 Henek Vladan VSK Mendelu Brno C 2011839 80 Kč
JHB8603 Stupal František TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 52353 80 Kč
MBM8533 Burdilák Radek O-mikron C 1414506 80 Kč
ZBM6700 Coufal Svatoš SK Žabovřesky Brno C 1396843 80 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM7300 Dvořák Miloš BETA URSUS Orienteering C 2088211 80 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 80 Kč
RBK7001 Matuška Pavel SK Radioklub Blansko C 8116742 80 Kč
ABM7405 Mulíček Ondřej KOB ALFA Brno C 337650 80 Kč
ZBM6701 Auermüller Vít SK Žabovřesky Brno C 2088711 80 Kč
TBM7411 Vostal Petr KOS TJ Tesla Brno C zapůjčit 100 Kč
celkem přihlášených: 47, vklad: 3360 Kč