Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod

pro kategorii: D21A

Datum:
31.10.2020
Místo konání:
Ždírec (CL)
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1300
Náhradníků: 200
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 200 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 200 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 200 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 200 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 200 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 200 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 200 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 200 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 200 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 200 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 200 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 200 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 200 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 200 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 200 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 200 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 200 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 200 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 200 Kč