Přihlášky závodu: INOV-8 CUP - žebříček A - veřejný závod

Datum:
31.10.2020
Místo konání:
Ždírec (CL)
Pořadatel:
CSOS - Český svaz orientačních sportů
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16C     D21A     D21C     D21D     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     H10L     H12     H14     H16C     H18C     H20C     H21A     H21C     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     HDR    
Akce
Omezený počet přihlášek
Závodníků: 1300
Náhradníků: 200
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TAP1056 Jirousová Edita KOB Tretra Praha C 2113483 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1158 Gregorová Magdalena Oddíl OB Kotlářka C 2121756 100 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 100 Kč
TUV1199 Kvapilová Klára SOK TJ Turnov C 231522 100 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHA0851 Březinová Antonie OK Chrastava C 2095935 110 Kč
VSP0855 Malečková Pavlína USK Praha B 8000237 110 Kč
TUV0999 Kvapilová Kristýna SOK TJ Turnov C 411591 110 Kč
(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC0650 Hovorková Marie KOB Děčín C 7300213 110 Kč
BOR0757 Waldhauserová Eliška OK Jiskra Nový Bor B 8226310 110 Kč
DKP0758 Gregorová Alice Oddíl OB Kotlářka B 7208080 110 Kč
MOV0650 Pavlová Eliška SKOB Ostrava B 8670472 110 Kč
CHA0753 Lipenská Barbora OK Chrastava B 2095948 110 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV0451 Dítková Markéta TJ Slovan Karlovy Vary C 682652 200 Kč
(36)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8354 Rufferová Iva OOB TJ Turnov E 8310220 200 Kč
CTB8151 Gregorová Kamila SK OB Chotěboř E 8660904 200 Kč
LPM9452 Chvalová Věra OK Lokomotiva Plzeň C 8656688 200 Kč
SHK9755 Červená Adéla OK Slavia Hradec Králové C 8663209 200 Kč
SHK9251 Teplá Karolína OK Slavia Hradec Králové E 8660574 200 Kč
ROZ6150 Voltrová Svatava OK Roztoky C 7300179 200 Kč
ROZ9752 Voltrová Hana OK Roztoky C 8656678 200 Kč
CHC9951 Semrádová Jana K.O.B. Choceň C 8425544 200 Kč
TBM9898 Korpasová Tereza KOS TJ Tesla Brno C 8656527 200 Kč
ZBM9651 Hiršová Gabriela SK Žabovřesky Brno R 8660421 200 Kč
ZBM8954 Hendrychová Zuzana SK Žabovřesky Brno C 8660408 200 Kč
ZBM9153 Indráková Adéla SK Žabovřesky Brno E 8644883 200 Kč
ZBM9757 Odehnalová Tereza SK Žabovřesky Brno E 8660420 200 Kč
ZBM9951 Firešová Markéta SK Žabovřesky Brno R 8660435 200 Kč
ZBM9956 Odehnalová Klára SK Žabovřesky Brno C 8660446 200 Kč
TBM9859 Grycová Veronika KOS TJ Tesla Brno C 8125988 200 Kč
CHT9652 Kašparová Lucie OOB SK Chrast C 8033202 200 Kč
TUR8650 Luštická Lucie OOB TJ Turnov C 8680582 200 Kč
LPU8552 Udržalová Pavla OK Lokomotiva Pardubice R 8656526 200 Kč
LPU9461 Žaloudková Klára OK Lokomotiva Pardubice C 8660902 200 Kč
LPU9659 Hančová Petra OK Lokomotiva Pardubice E 8654895 200 Kč
LPU9757 Nováková Tereza OK Lokomotiva Pardubice R 8656515 200 Kč
LPU8654 Šístková Iveta OK Lokomotiva Pardubice R 8667519 200 Kč
LPU8357 Zvěřinová Martina OK Lokomotiva Pardubice E 8656548 200 Kč
PGP9056 Bogarová Adélka SK Praga E 8663183 200 Kč
DKP8450 Kolínová Kristýna Oddíl OB Kotlářka E 8450007 200 Kč
CTB9451 Voborníková Alena SK OB Chotěboř R 8660906 200 Kč
DKP8651 Plochová Dominika Oddíl OB Kotlářka R 8080833 200 Kč
MFP7651 Šimšová Jana Matfyz Praha C 8654889 200 Kč
PGP8155 Košárková Iva SK Praga C 2082714 200 Kč
KAM7850 Albrechtová Eva OK Kamenice C 8648602 200 Kč
KAM9950 Albrechtová Iveta OK Kamenice R 8660456 200 Kč
KAM9851 Hájková Eliška OK Kamenice C 8404001 200 Kč
KAM9850 Zimmerová Kateřina OK Kamenice C 8028869 200 Kč
SJC9951 Zlámalová Nikola Sportcentrum Jičín R 8107998 200 Kč
SMR8754 Lukavcová Ivana SNS Smržovka C 8656734 200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP7251 Kašparová Šárka Orientační Běh Opava C 7522295 200 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC9952 Kleiberová Eliška K.O.B. Choceň C 2132920 200 Kč
PDY8050 Šilerová Eva Běhej Poděbrady C 8660526 200 Kč
PDY9350 Kotrčová Lenka Běhej Poděbrady C 2115746 200 Kč
DCE7950 Zeman Klára KOB Dobřichovice C 2113474 200 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC8152 Dvorská Renata K.O.B. Choceň C 7502000 180 Kč
0020001 Polaskova-Ménard Helena 002 - (FRA) Nantes Atlantique Orientation 7005070 180 Kč
ZBM8282 Mesiarkinová Kamila SK Žabovřesky Brno C 7200319 180 Kč
DKP8154 Janatová Lucie Oddíl OB Kotlářka C 8660535 180 Kč
SKV7752 Dítková Jitka TJ Slovan Karlovy Vary C 682676 180 Kč
SCP8150 Havlínová Zuzana OK Sparta Praha C 8226305 180 Kč
TUV8151 Kvapilová Lenka SOK TJ Turnov C 7707 180 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VAM7250 Vandasová Markéta OB Vamberk C 2053570 180 Kč
SBR7750 Sklenářová Dita SKOB Bruntál C 8648636 180 Kč
VCB7851 Teringlová Martina OB České Budějovice C 7206551 180 Kč
SOB7750 Janderová Markéta SOBSA C 8662356 180 Kč
(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7350 Kroniková Jana OK Slavia Hradec Králové C 8662671 180 Kč
BOR7459 Waldhauserová Irena OK Jiskra Nový Bor C 8160189 180 Kč
LBM7362 Korpasová Ivana TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 1409879 180 Kč
STB7399 Kubecová Jana TJ Stadion Nový Bor C 1417131 180 Kč
OSN7557 Nechanická Daniela SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 8656600 180 Kč
MOV7451 Pavlová Libuše SKOB Ostrava C 436420 180 Kč
LPM6151 Pechová Iva OK Lokomotiva Plzeň C 301705 180 Kč
0030001 Schneider-Schiess Silvia 003 - (SUI) LG Stettlen 8662084 180 Kč
PGP7559 Malečková Iva SK Praga C 2067949 180 Kč
TAP7152 Melišíková Radka KOB Tretra Praha C 2081352 180 Kč
0040001 Zámečníková Jitka 004 - Zámečníci 2103763 180 Kč
LTP7553 Kleinová Petra OOB TJ Lokomotiva Teplice C zapůjčit 220 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6851 Burdová Simona KOB Děčín C 7667667 180 Kč
LPM6850 Šoupová Jana OK Lokomotiva Plzeň C 8670490 180 Kč
TBM6969 Grycová Jana KOS TJ Tesla Brno C 49412 180 Kč
71D6900 Eckardt Cornelia (GER) USV TU Dresden 8190769 180 Kč
EKP6850 Koucká Ivana VŠTJ Ekonom Praha C 515195 180 Kč
LLI6950 Fürstová Katka LOK-o Liberec C 2032126 180 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR6152 Kubátová Ivana OK Jiskra Nový Bor C 2126287 180 Kč
PEN6350 Kábrtová Iva OK RECO Sport C 2113055 180 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
2HD5750 Kuleva Angelina (GER) Angy OL 8101105 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SKV5351 Nováková Svatava TJ Slovan Karlovy Vary C 2059748 150 Kč
LLI5550 Korejčíková Dáďa LOK-o Liberec C 8546 150 Kč
PGP5550 Doležalová Vlasta SK Praga C 52095 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BOR4650 Křtěnská Leontina OK Jiskra Nový Bor C 8549 150 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PDY1101 Šiler Štěpán Běhej Poděbrady C 2112725 100 Kč
LTP1200 Klein David OOB TJ Lokomotiva Teplice C 2082919 100 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP0818 Veljačik Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 8007188 110 Kč
(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0600 Vojvodík Eduard SKOB Ostrava B 8670493 110 Kč
TAP0705 Jirous Erik KOB Tretra Praha C 8007181 110 Kč
SJI0701 Srb Vladimír OK Jihlava A 8667506 110 Kč
CHA0605 Březina Karel OK Chrastava B 2095974 110 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice B 232980 110 Kč
PGP0700 Jandera Kryštof SK Praga B 8662280 110 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM0500 Šoupa Martin OK Lokomotiva Plzeň C 301717 200 Kč
TUR0409 Waldhauser Štěpán OOB TJ Turnov A 8667503 200 Kč
LTP0404 Klein Martin OOB TJ Lokomotiva Teplice B 8662293 200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
CHC0304 Toborek Jakub K.O.B. Choceň C 8030803 200 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TBM0003 Rajnoha David KOS TJ Tesla Brno B 8334332 200 Kč
(46)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TUR8401 Váňa Martin OOB TJ Turnov C 8403030 200 Kč
TBM9437 Horvát Petr KOS TJ Tesla Brno E 8644873 200 Kč
SHK9801 Gebrt Jan OK Slavia Hradec Králové C 8656729 200 Kč
SHK9701 Netuka Vojtěch OK Slavia Hradec Králové C 8656727 200 Kč
SHK8406 Komanec Václav OK Slavia Hradec Králové C 995807 200 Kč
DKP7705 Gregor Martin Oddíl OB Kotlářka C 8014551 200 Kč
CHC9701 Semrád Ladislav K.O.B. Choceň R 8053577 200 Kč
CHC9402 Sháněl Jan K.O.B. Choceň C 8199402 200 Kč
TBM9700 Bořil Jan KOS TJ Tesla Brno C 8515513 200 Kč
LPM9502 Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň R 8656689 200 Kč
TUR8103 Fodor Petr OOB TJ Turnov C 8680583 200 Kč
ZBM7902 Finstrle Luděk SK Žabovřesky Brno C 8660402 200 Kč
ZBM8919 Hájek Daniel SK Žabovřesky Brno E 8180189 200 Kč
ZBM9101 Zimmermann Štěpán SK Žabovřesky Brno R 8660448 200 Kč
ZBM9202 Mokrý Stanislav SK Žabovřesky Brno R 8660442 200 Kč
ZBM9503 Jordanov Alexandr SK Žabovřesky Brno C 8660419 200 Kč
ZBM9711 Kelbl Vladimír SK Žabovřesky Brno C 8660427 200 Kč
ZBM9901 Hlaváč Ondřej SK Žabovřesky Brno E 8651709 200 Kč
ZBM8511 Drábek Jan SK Žabovřesky Brno C 8660410 200 Kč
0020002 Chareyre Valentin 002 - (FRA) Nantes Atlantique Orientation 8075007 200 Kč
CHT9501 Hledík Jakub OOB SK Chrast C 8667987 200 Kč
TUR8700 Luštický Martin OOB TJ Turnov R 8680589 200 Kč
CHC9501 Křivda Martin K.O.B. Choceň C 8659400 200 Kč
LPU9502 Deml Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8221295 200 Kč
LPU9802 Žák Jan OK Lokomotiva Pardubice C 8141421 200 Kč
LPU8002 Udržal Tomáš OK Lokomotiva Pardubice C 8656530 200 Kč
LPU8208 Zvěřina Petr OK Lokomotiva Pardubice R 8656529 200 Kč
LPU7304 Haas Karel OK Lokomotiva Pardubice C 8014526 200 Kč
TUR9701 Wolf Filip OOB TJ Turnov R 8655449 200 Kč
CHC0001 Krawczyński Mikołaj K.O.B. Choceň A 8650386 200 Kč
LPU9036 Kamenický Matěj OK Lokomotiva Pardubice R 8137666 200 Kč
DKP7701 Kolín Jan Oddíl OB Kotlářka C 8007701 200 Kč
DKP8109 Tomeš Jaroslav Oddíl OB Kotlářka C 8651714 200 Kč
MBM8740 Zelinka Jiří O-mikron C 8656681 200 Kč
EKP8511 Černý Ondřej VŠTJ Ekonom Praha C 7205000 200 Kč
AOP9501 Sklenář Martin Orientační Běh Opava C 8648541 200 Kč
KAM9403 Kettner Lukáš OK Kamenice R 8654886 200 Kč
PGP7107 Košárek Pavel SK Praga C 8656676 200 Kč
AOP9701 Mielec Jaromír Orientační Běh Opava C 515123 200 Kč
PGP8401 Buzek Martin SK Praga C 7051263 200 Kč
EKP6301 Koucký Roman VŠTJ Ekonom Praha C 8659405 200 Kč
EKP9700 Koucký Martin VŠTJ Ekonom Praha C 2032158 200 Kč
AOP9301 Hadač Filip Orientační Běh Opava R 8656686 200 Kč
TUR8900 Schulhof Jan OOB TJ Turnov R 8660452 200 Kč
PGP6401 Janovský Tomáš SK Praga C 8632139 200 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8662373 200 Kč
(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0004 Vavřík Tomáš SKOB Ostrava B 8663153 200 Kč
LPU8701 Fiala Petr OK Lokomotiva Pardubice C 8662325 200 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7605 Svoboda Ondřej OK Slavia Hradec Králové C 8000235 180 Kč
0020003 Vergé Pierre-Marie 002 - (FRA) Nantes Atlantique Orientation 7005014 180 Kč
SCP8003 Dubec Pavel OK Sparta Praha C 8648599 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 180 Kč
SHK7704 Slovák Miroslav OK Slavia Hradec Králové C 9101117 180 Kč
RBK7801 Fousek Martin SK Radioklub Blansko C 1413717 180 Kč
SKV7301 Dítko Jan TJ Slovan Karlovy Vary C 682634 180 Kč
SJI7801 Srb Vladimír OK Jihlava C 8667505 180 Kč
LTP7601 Klein Aleš OOB TJ Lokomotiva Teplice C 8109394 180 Kč
SMR7800 Lukavec Petr SNS Smržovka C 8656718 180 Kč
(14)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SHK7300 Kolář Viktor OK Slavia Hradec Králové C 7200597 180 Kč
TAP7201 Jirous Jiří KOB Tretra Praha C 442867 180 Kč
BOR7106 Waldhauser Martin OK Jiskra Nový Bor C 8160182 180 Kč
CHC7502 Švadlena Pavel K.O.B. Choceň C 8007502 180 Kč
ADA7400 Odehnal Luděk OOB Spartak Adamov C 2053551 180 Kč
OSN7209 Nechanický Pavel SK Orientační sporty Nové Město na Moravě C 7205006 180 Kč
VAM6601 Vandas Luděk OB Vamberk C 8623000 180 Kč
CHC7101 Sobczyński Kalikst K.O.B. Choceň C 8100101 180 Kč
0030002 Schwarzenberger Stefan 003 - (SUI) LG Stettlen 8641466 180 Kč
SCP7201 Podivínský Tomáš OK Sparta Praha C 8663133 180 Kč
SJH7402 Blažek Petr SOS Jindřichův Hradec C 2051486 180 Kč
MFP7100 Šimša Jaromír Matfyz Praha C 8109414 180 Kč
TUV7402 Kvapil Petr SOK TJ Turnov C 8322 180 Kč
0040002 Zámečník Pavel 004 - Zámečníci 2801012 180 Kč
(15)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LDC6802 Hovorka Ladislav KOB Děčín C 7300206 180 Kč
LPM6900 Šoupa Karel OK Lokomotiva Plzeň C 8670489 180 Kč
BOR6600 Karvánek Petr OK Jiskra Nový Bor C 8513 180 Kč
DKP6703 Sanna Roberto Oddíl OB Kotlářka C 8180967 180 Kč
STB6601 Kubec Pavel TJ Stadion Nový Bor C 1416365 180 Kč
MOV7000 Vavřík René SKOB Ostrava C 8670471 180 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 180 Kč
SCP6200 Veljačik Pavel OK Sparta Praha C 8000236 180 Kč
AOP6302 Sklenář Miroslav Orientační Běh Opava C 8004335 180 Kč
SBR6601 Sklenář Josef SKOB Bruntál C 8656690 180 Kč
HCE6700 Halač Jaroslav TJ Hostivice C 2133888 180 Kč
MFP6700 Siegl Roman Matfyz Praha C 8648567 180 Kč
VIC6808 Gola Miroslav OB Vizovice C 8670808 180 Kč
LLI6801 Fürst Aleš LOK-o Liberec C 8657098 180 Kč
DOK6800 Bílý Petr OK Doksy C 51279 180 Kč
(7)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LBM6113 Korpas Jaroslav TJ Lokomotiva Ingstav Brno C 8007191 180 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 51173 180 Kč
BOR6400 Doškář Boris OK Jiskra Nový Bor C 8160181 180 Kč
PEN6200 Vydra Pavel OK RECO Sport C 2113100 180 Kč
KAM6201 Semík Luboš OK Kamenice C 52279 180 Kč
71D6500 Gossel Heiko (GER) USV TU Dresden 8151265 180 Kč
VCB6502 Teringl Radek OB České Budějovice C 8028835 180 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
LPM5402 Pech Jiří OK Lokomotiva Plzeň C 2067253 150 Kč
BOR5802 Sucharda Jiří OK Jiskra Nový Bor C 51542 150 Kč
BOR6003 Dikoš Pavel OK Jiskra Nový Bor C 8160176 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
KBP4500 Valter Petr KBP Praha C 6645 150 Kč
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 150 Kč
DCE5400 Jaroš Vladimír KOB Dobřichovice C 7210121 150 Kč
(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUM5001 Babický Tomáš ZOOB Rumburk C 8444519 150 Kč
CHC4601 Švadlena Jiří K.O.B. Choceň C 2011854 150 Kč
LBE4600 Nosál Stanislav TJ Lokomotiva Beroun C 8805 150 Kč
BOR5004 Rančák Josef OK Jiskra Nový Bor C 8719003 150 Kč
(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OKP4500 Šplíchal Jiří SK OK 24 Praha C 2087699 150 Kč
SJC3601 Havlík Jaroslav Sportcentrum Jičín C 8338383 150 Kč
DKP4300 Procházka Zdenko Oddíl OB Kotlářka C 8051800 150 Kč
(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
DKP1500 Kolín Jonáš Oddíl OB Kotlářka C 9000007 100 Kč
celkem přihlášených: 212, vklad: 37960 Kč