Logo

Přihlášky závodu: 5. závod Slezské zimní ligy

Datum:
08.01.2022
Místo konání:
Ostrava-Petřkovice, areál Landek Park
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Kategorie:
C     DA     DB     HA     HB     VET    

C 2.60 km, 42 m, 19 kontrol

(33)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV0904 Velička Viktor SKOB Ostrava C 2222818 50 Kč
MOV1750 Veličková Valérie SKOB Ostrava C 2222827 50 Kč
BFM1051 Chudíková Magdalena SKOB Frýdek - Místek B 2087504 50 Kč
BFM1153 Burešová Sofie SKOB Frýdek - Místek C 428283 50 Kč
SFM1250 Létalová Eva O-RUNNAŘI Beskydy C 2151396 50 Kč
SFM1450 Létalová Jana O-RUNNAŘI Beskydy C 2035152 50 Kč
LOV7351 Zajícová Petra lepus.cz C 52952 50 Kč
SFM1701 Koťátko Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2031348 50 Kč
0020001 Kanioková Dita 002 - MMO 53001 50 Kč
SFM1251 Klose Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2127595 50 Kč
TRI1051 Kolarczyková Simona TJ TŽ Třinec C 53280 50 Kč
TRI1052 Kolarczyková Sofie TJ TŽ Třinec C 49330 50 Kč
MOV8250 Masny Anna SKOB Ostrava C 338910 50 Kč
MOV1005 Masny Przemyslaw SKOB Ostrava C 428759 50 Kč
MOV0802 Masny Tadeusz SKOB Ostrava C 1416219 50 Kč
SFM1100 Palarčík Kryštof O-RUNNAŘI Beskydy C 2143377 50 Kč
MOV5901 Hostaš Jindřich SKOB Ostrava C 53000 50 Kč
UOL0951 Paulíčková Adela SOB Olomouc B 2118494 50 Kč
KRN1500 Rychlý Jakub KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2102867 50 Kč
0050001 Poledník Vojtěch 005 - Poledňata zapůjčit 50 Kč
0050002 Poledník Jakub 005 - Poledňata zapůjčit 50 Kč
SIT1201 Kawulok Matyáš OK SILESIA C 7200589 50 Kč
SIT1202 Maroszczyk Witold OK SILESIA C 8119474 50 Kč
SFM7400 Urbánek Martin O-RUNNAŘI Beskydy C 2143366 50 Kč
UOL9150 Blažková Kristina SOB Olomouc C 8516911 50 Kč
SFM6601 Kocurová Sylva O-RUNNAŘI Beskydy 2260146 50 Kč
MOV1300 Panna Matyáš SKOB Ostrava C 2080824 50 Kč
0070001 Panna Marek 007 - MOV-neregistrovaní 2075664 50 Kč
KRN1300 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 2211633 50 Kč
MOV8551 Brychlecová Eva SKOB Ostrava C 7210801 50 Kč
UOL1050 Kopecká Tereza SOB Olomouc B 8013869 50 Kč
MOV7152 Vojkůvková Jarmila SKOB Ostrava C 436420 50 Kč
AOV0951 Vellechová Eliška OOB TJ Baník Ostrava C 2103766 50 Kč

DA 4.42 km, 116 m, 30 kontrol

(27)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP6151 Glabazňová Jana Orientační Běh Opava C 515423 50 Kč
AOP7151 Kostková Jana Orientační Běh Opava C 8648553 50 Kč
BFM7851 Chudíková Pavla SKOB Frýdek - Místek C 2087514 50 Kč
KVS8550 Muchová Barbora SKOB Kobra Vsetín C 8007195 50 Kč
MOV7750 Horáčková Vladimíra SKOB Ostrava C 8651342 50 Kč
0010001 Čablová Kristina 001 - AK EZ Kopřivnice 9005140 50 Kč
SFM8252 Létalová Soňa O-RUNNAŘI Beskydy C 2800304 50 Kč
AOP0751 Kovalčíková Alena Orientační Běh Opava A 8004292 50 Kč
AOP7852 Kovalčíková Eva Orientační Běh Opava C 2085619 50 Kč
BFM8052 Červinková Jana SKOB Frýdek - Místek C 2102862 50 Kč
BFM7753 Máchová Markéta SKOB Frýdek - Místek C 2102872 50 Kč
HAV7152 Brodová Gabriela OB Havířov C 2121892 50 Kč
TRI0450 Bruková Petra TJ TŽ Třinec A 8660369 50 Kč
SFM7351 Klose Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 49482 50 Kč
TRI0551 Kolarczyková Eliška TJ TŽ Třinec B 7210919 50 Kč
SFM7850 Palarčíková Kateřina O-RUNNAŘI Beskydy C 2148135 50 Kč
UOL0750 Paulíčková Tereza SOB Olomouc A 8226374 50 Kč
AOP0757 Rychlá Karolína Orientační Běh Opava A 8654916 50 Kč
KRN8559 Rychlá Pavlína KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654885 50 Kč
SFM7151 Bernatíková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 49487 50 Kč
AOP0651 Holasová Barbora Orientační Běh Opava A 8660378 50 Kč
AOP7853 Holasová Šárka Orientační Běh Opava C 2111725 50 Kč
14P7452 Marszałek Maria (POL) UKS Kometa Gliwice 2032317 50 Kč
AOV7051 Fukalová Radmila OOB TJ Baník Ostrava C 232136 50 Kč
TRI0451 Haltofová Romana TJ TŽ Třinec B 8670381 50 Kč
HAV6651 Hanzlová Svatava OB Havířov C 1426031 50 Kč
VRB9499 Haltof Ewa Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem C 8660544 50 Kč

DB 3.14 km, 74 m, 25 kontrol

(28)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV6250 Sochorová Hana OB Havířov C 1421893 50 Kč
BFM7855 Burešová Petra SKOB Frýdek - Místek C 49460 50 Kč
BFM0955 Burešová Eliška SKOB Frýdek - Místek B 8035525 50 Kč
HAV6751 Vričanová Sylva OB Havířov C 1426051 50 Kč
TRI0950 Walaská Klára TJ TŽ Třinec B 8030646 50 Kč
BFM0952 Máchová Barbora SKOB Frýdek - Místek B 2087506 50 Kč
SFM7651 Davidová Petra O-RUNNAŘI Beskydy C 2125376 50 Kč
SFM0252 Davidová Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2121755 50 Kč
24P5650 Wysocka Jolanta (POL) Slask O-Team 8086619 50 Kč
UOL7851 Paulíčková Barbara SOB Olomouc C 2116467 50 Kč
TRI0953 Cymorková Julie TJ TŽ Třinec B 8004343 50 Kč
TRI7450 Krhutová Martina TJ TŽ Třinec C 8651 50 Kč
SIT8451 Kawuloková Zdeňka OK SILESIA C 7200588 50 Kč
KRN0652 Olekšová Natálie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8022346 50 Kč
KRN0351 Olekšová Viktorie KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8022367 50 Kč
SFM7650 Urbánková Šárka O-RUNNAŘI Beskydy C 2143390 50 Kč
SFM0250 Urbánková Tereza O-RUNNAŘI Beskydy C 2143388 50 Kč
0060001 Vaňková Martina 006 - SK Skivelo Olomouc 2181319 50 Kč
TRI6850 Argalášová Gabriela TJ TŽ Třinec C 8660461 50 Kč
TRI9750 Argalášová Kateřina TJ TŽ Třinec C 8660373 50 Kč
MOV7752 Pannová Vendula SKOB Ostrava C 8226371 50 Kč
HAV7051 Kaděrová Barbora OB Havířov C 1425330 50 Kč
0080001 Juračáková Judita 008 - BFM 2129250 50 Kč
UOL0650 Kopecká Nela SOB Olomouc C 8013868 50 Kč
UOL7750 Kopecká Jitka SOB Olomouc C 2069081 50 Kč
MOV0552 Vojkůvková Hana SKOB Ostrava B 420438 50 Kč
0100001 Polewska Joanna 010 - (POL) LUKS Azymek Zdzieszowice zapůjčit 50 Kč
AOV8050 Vellechová Radka OOB TJ Baník Ostrava C 2103790 50 Kč

HA 4.42 km, 116 m, 30 kontrol

(52)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
HAV5701 Jakobi Zdeněk OB Havířov C 1421900 50 Kč
MOV6102 Maceček Otakar SKOB Ostrava C 8008264 50 Kč
MOV7202 Svěchota Milan SKOB Ostrava C 8014553 50 Kč
HAV6301 Sochor Tomáš OB Havířov C 515436 50 Kč
27P7800 Niezgoda Przemysław (POL) ATZ Racibórz 2096599 50 Kč
HAV0002 Staněk Ondřej OB Havířov C 1426069 50 Kč
MOV7300 Velička Aleš SKOB Ostrava C 8012886 50 Kč
MOV7102 Škapa Marek SKOB Ostrava C 7210094 50 Kč
HAV9404 Vébr Dominik OB Havířov C 887629 50 Kč
MOV7001 Rýc-Bednář René SKOB Ostrava C 2143379 50 Kč
MOV7200 Kunath Pavel SKOB Ostrava C 1417132 50 Kč
MOV7600 Masny Krzysztof SKOB Ostrava C 8003915 50 Kč
TRI8006 Walaski Antonín TJ TŽ Třinec C 2102570 50 Kč
TRI0304 Martynek Petr TJ TŽ Třinec B 8042121 50 Kč
UOL7700 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 2075671 50 Kč
AOP7301 Kovalčík Tomáš Orientační Běh Opava C 8003660 50 Kč
AOP0901 Kovalčík Petr Orientační Běh Opava B 8000245 50 Kč
MOV6701 Holec Honza SKOB Ostrava C 9101189 50 Kč
OOP5803 Ryšavý Jiří TJ Opava C 2049558 50 Kč
BFM6701 Svoboda Martin SKOB Frýdek - Místek C 2113067 50 Kč
TRI7704 Pietrzyk Rostislav TJ TŽ Třinec C 8517453 50 Kč
AOV7900 Vlach Jiří OOB TJ Baník Ostrava C 8667994 50 Kč
SFM8303 Koťátko Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 2023814 50 Kč
SFM7401 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2800312 50 Kč
UOL7701 Paulíček Michal SOB Olomouc C 8670456 50 Kč
KRN8505 Rychlý Pavel KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8414134 50 Kč
0040001 Šidík Petr 004 - ASTDČSV 253128 50 Kč
SFM7201 Bernatík Aleš O-RUNNAŘI Beskydy C 8648610 50 Kč
MOV7400 Vojvodík Martin SKOB Ostrava C 7000317 50 Kč
KVS5300 Mizera Ladislav SKOB Kobra Vsetín C 8660372 50 Kč
AOP0900 Holas Štěpán Orientační Běh Opava B 8004331 50 Kč
AOP7802 Holas Tomáš Orientační Běh Opava C 8648545 50 Kč
14P0500 Marszałek Patryk (POL) UKS Kometa Gliwice 2032319 50 Kč
14P7301 Marszałek Waldemar (POL) UKS Kometa Gliwice 2032328 50 Kč
UOL8000 Zbíral Robert SOB Olomouc C 8516911 50 Kč
HAV6302 Krhut Libor OB Havířov C 1396836 50 Kč
LOV7600 Bochňák Zbyněk lepus.cz C 7612230 50 Kč
2AP6100 Polewski Dariusz (POL) Jedynka Zdzieszowice 1603313 50 Kč
ODR7101 Rigó Marek SKOB Odry C 8670763 50 Kč
TRI6202 Argaláš Jaroslav TJ TŽ Třinec C 8662684 50 Kč
TRI9500 Kostkan Tomáš TJ TŽ Třinec C 2060276 50 Kč
KRN8100 Hrouza Jan KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8654914 50 Kč
AOV6901 Mielec Jaromír OOB TJ Baník Ostrava C 515430 50 Kč
AOV0301 Mielec Radomír OOB TJ Baník Ostrava B 8660459 50 Kč
SOP8600 Peterek Vít OOB TJ Slezan Opava C 980372 50 Kč
0090001 Waluga Ireneusz 009 - (POL) Team360stopni 7202761 50 Kč
1DP7402 bluza lukasz (POL) Indywidualnie 1460500 50 Kč
BFM0305 Bjolek Michal SKOB Frýdek - Místek B 8109360 50 Kč
UOL7800 Kopecký David SOB Olomouc C 8461740 50 Kč
ABR8200 Kaluža Luboš A-team NOVO Bruntál C 8014496 50 Kč
0110001 Pokiński Arkadiusz 011 - (POL) Poki zapůjčit 50 Kč
2KP6000 Wojarski Krzysztof (POL) Bielsko-Biala O-Team 412345 50 Kč

HB 3.14 km, 74 m, 25 kontrol

(22)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
AOP5701 Kostka Evžen Orientační Běh Opava C 8014459 50 Kč
BFM7103 Chudík Michael SKOB Frýdek - Místek C 2087516 50 Kč
KVS7400 Furmánek Zdeněk SKOB Kobra Vsetín C 8116816 50 Kč
BOV4901 Dvořák Vlastimil TJ Baník Ostrava OKD C 2113502 50 Kč
SFM0901 Létal Jonáš O-RUNNAŘI Beskydy B 8022666 50 Kč
SFM1001 Létal Hynek O-RUNNAŘI Beskydy C 2061826 50 Kč
UOL5101 Jadviščok Ladislav SOB Olomouc C 52440 50 Kč
BFM0806 Červinka Ondřej SKOB Frýdek - Místek B 2087518 50 Kč
TRI0900 Bruk Tomáš TJ TŽ Třinec B 8003598 50 Kč
TRI0901 Bruk Lukáš TJ TŽ Třinec B 8515524 50 Kč
SFM0600 David Vladimír O-RUNNAŘI Beskydy C 2119196 50 Kč
SFM1000 Klose Albert O-RUNNAŘI Beskydy C 2061790 50 Kč
24P5100 Wysocki Andrzej (POL) Slask O-Team 8222893 50 Kč
0030001 Palarčík Roman 003 - SFM 2061800 50 Kč
BOV4802 Sikora Miroslav TJ Baník Ostrava OKD C 2102807 50 Kč
14P1400 Zdanowicz Jan (POL) UKS Kometa Gliwice 8000391 50 Kč
SOP5101 Jurčák Karel OOB TJ Slezan Opava C 8656584 50 Kč
SIT8501 Maroszczyk Marek OK SILESIA C 8119454 50 Kč
14P1002 Marszałek Dawid (POL) UKS Kometa Gliwice 2032326 50 Kč
BFM5301 Zeman Ludvík SKOB Frýdek - Místek C 2113053 50 Kč
MOV7501 Brychlec Lukáš SKOB Ostrava C 7207617 50 Kč
MOV6000 Pavlíček Jaromír SKOB Ostrava C 52996 50 Kč

VET 2.34 km, 28 m, 17 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
MOV5201 Juřeník Josef SKOB Ostrava C 52774 50 Kč
TRI7150 Bruková Jana TJ TŽ Třinec C 7207881 50 Kč
TRI6100 Bruk Miroslav TJ TŽ Třinec C 2214548 50 Kč
MOV4901 Chylík Pavol SKOB Ostrava C 52984 50 Kč
HAV4201 Beneš Karel OB Havířov C 1421901 50 Kč
KRN5950 Holinková Milada KOS TJ Lokomotiva Krnov C 8648621 50 Kč
KRN5900 Malec Vladimír KOS TJ Lokomotiva Krnov C 52661 50 Kč
BOV4852 Sikorová Marie TJ Baník Ostrava OKD C 2092387 50 Kč
0070002 Vlachová Marcela 007 - MOV-neregistrovaní 434589 50 Kč
celkem přihlášených: 171, vklad: 8550 Kč