Logo

Přihlášky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
28.08.2022
Místo konání:
Nesměň, louka u polní cesty Nesměň - Něchov
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Kategorie:
D10     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     HF     P     T    

D10 2.21 km, 65 m, 8 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VIM1350 Roučková Tereza Ski klub Šumava Vimperk C 2151421 80 Kč
SJH1351 Komárková Ondřejka SOS Jindřichův Hradec C 8662283 80 Kč
VCB1251 Teringlová Veronika OB České Budějovice C 2081379 0 Kč
0030004 Domkářová Alžběta 003 - VCB České Budějovice 2118456 80 Kč
VTA1252 Leitnerová Marie SC vebr-sport C 8670760 80 Kč

D14 2.89 km, 95 m, 12 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0953 Velátová Tereza Orientační sporty Písek C 81622877 80 Kč
SJH1151 Komárková Radka SOS Jindřichův Hradec B 8003655 80 Kč
OPI0951 Sobotková Lada Orientační sporty Písek B 8226381 80 Kč
VTA0958 Leitnerová Anna SC vebr-sport B 8670753 80 Kč
VTA0951 Rybáková Ella SC vebr-sport C 2221504 80 Kč

D16 3.07 km, 90 m, 14 kontrol

(8)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0750 Velátová Lucie Orientační sporty Písek B 8137514 120 Kč
SJH0752 Kopencová Anna SOS Jindřichův Hradec B 2088158 120 Kč
SJH0651 Benešová Michaela SOS Jindřichův Hradec B 8005147 120 Kč
SJH0751 Komárková Zbyňka SOS Jindřichův Hradec B 8014456 120 Kč
VCB0750 Yakymenko Milla OB České Budějovice 2118447 0 Kč
KRE0751 Čerklová Eva OOB TJ Sokol Křemže B 8516427 120 Kč
KRE0650 Hendrychová Veronika OOB TJ Sokol Křemže B 8516927 120 Kč
OPT0750 Hořínková Viktorie Orientační sporty Prachatice C zapůjčit 280 Kč

D18 3.59 km, 120 m, 14 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0552 Janošíková Eva OB České Budějovice A 8116770 0 Kč
VCB0553 Zábranská Iva OB České Budějovice C 2118441 0 Kč

D21 4.43 km, 155 m, 16 kontrol Rank. koef.: 1

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH0454 Novotná Jitka SOS Jindřichův Hradec A 8663172 120 Kč
0040007 Glasner Magdelena 004 - (AUT) Naturfreunde Linz 5458 0 Kč
KSH7753 Hulcová Pavla OB Kašperské Hory C 08676 120 Kč
OPI0350 Šafaříková Lucie Orientační sporty Písek B 8648555 120 Kč

D35 3.79 km, 115 m, 15 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0020002 Tichá Jana 002 - WILD ANIMALS 2125359 120 Kč
VCB7953 Zábranská Alena OB České Budějovice 2118442 0 Kč
VIM8350 Roučková Romana Ski klub Šumava Vimperk C 51270 120 Kč
SJH7853 Gregorová Lenka SOS Jindřichův Hradec C 2096216 120 Kč
SJH7652 Potužníková Eva SOS Jindřichův Hradec C 8003611 120 Kč
OPI7850 Hrodková Markéta Orientační sporty Písek C 2039227 120 Kč
RUZ7951 Hofhanzlová Hana TJ Růžená C 2801046 120 Kč
OPI8050 Kopecká Květa Orientační sporty Písek C 2800333 120 Kč
SJI8151 Bartáková Petra OK Jihlava C 8076038 120 Kč
VTA7951 Rybáková Radka SC vebr-sport C 2221514 120 Kč
TEP7850 Městková Lucie Tempo Praha C 2102815 240 Kč

D45 3.40 km, 105 m, 13 kontrol

(12)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7250 Bečvářová Ladislava Orientační sporty Písek C 2039217 120 Kč
PGP7256 Přibíková Monika SK Praga C 301618 120 Kč
KRE7051 Dulovcová Marie OOB TJ Sokol Křemže C 7207876 120 Kč
VCB7055 Gottfriedová Marcela OB České Budějovice C 426392 0 Kč
SJH7051 Benešová Iva SOS Jindřichův Hradec C 8660392 120 Kč
SJH7151 Nouzová Alena SOS Jindřichův Hradec C 8116757 120 Kč
0040001 Eschlböck Gudrun 004 - (AUT) Naturfreunde Linz 8445522 0 Kč
KRE7450 Nováková Alena OOB TJ Sokol Křemže C 8445298 120 Kč
VTA6951 Hudečková Helena SC vebr-sport C 8655469 120 Kč
0050001 Zámečníková Jitka 005 - Zámečníci 8047213 120 Kč
CST7454 Pelcová Pavla OB Strakonice C 7749 120 Kč
VCB7450 Brossaud Petra OB České Budějovice C 426368 0 Kč

D55 3.08 km, 85 m, 12 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
TCB5851 Soudková Alena SK Technik České Budějovice C 52191 120 Kč
KRE6351 Troupová Vladěna OOB TJ Sokol Křemže C 51412 120 Kč
TCB5751 Pokorná Eva SK Technik České Budějovice C 52184 120 Kč

D65 2.00 km, 55 m, 8 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB5651 Hejzlarová Vladimíra OB České Budějovice C 53725 0 Kč
PBM5451 Robotková Lenka TJ Spartak 1. brněnská C 7209368 120 Kč
26A5650 Haider Anna (AUT) HSV Ried 8630860 120 Kč

DF 3.17 km, 70 m, 7 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1050 Urbanová Johana OB České Budějovice C 2118452 0 Kč

H10 2.21 km, 65 m, 8 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI1203 Velát Filip Orientační sporty Písek C 2064780 80 Kč
KSH1301 Hulec Karel OB Kašperské Hory C 2073726 80 Kč

H12 2.39 km, 80 m, 10 kontrol

(6)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB1103 Minařík František OB České Budějovice B 8007194 0 Kč
VIM1100 Roučka Tomáš Ski klub Šumava Vimperk C 2224796 80 Kč
SJH1104 Nouza Vítek SOS Jindřichův Hradec C 2079498 80 Kč
KSH1101 Hulec František OB Kašperské Hory C 2073725 80 Kč
VCB1101 Brossaud Thomas OB České Budějovice C 426355 0 Kč
OPT1001 Hořínek Mikuláš Orientační sporty Prachatice C zapůjčit 200 Kč

H14 3.07 km, 90 m, 14 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
VCB0903 Minařík Josef OB České Budějovice B 8226414 0 Kč
SJH1003 Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec B 8014562 80 Kč
RUZ0902 Hofhanzl Antonín TJ Růžená B 8116806 80 Kč

H16 3.59 km, 120 m, 14 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0601 Hrdlička Šimon Orientační sporty Písek B 8014482 120 Kč
SJH0803 Parkan Tomáš SOS Jindřichův Hradec B 8663132 120 Kč
OPI0701 Hrodek Ondřej Otto Orientační sporty Písek B 8077477 120 Kč
CST0601 Pelc Tadeáš OB Strakonice C 8109353 120 Kč

H18 3.79 km, 115 m, 15 kontrol

(3)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0400 Velát Vojtěch Orientační sporty Písek B 8226416 120 Kč
SJH0405 Smékal Jan SOS Jindřichův Hradec B 8013484 120 Kč
CST0401 Pelc Matyáš OB Strakonice B 8109386 120 Kč

H20 4.27 km, 140 m, 14 kontrol Rank. koef.: 1

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0300 Sobotka Radim Orientační sporty Písek B 8226333 120 Kč

H21 4.87 km, 165 m, 19 kontrol Rank. koef.: 1

(20)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI0100 Vaněk Adam Orientační sporty Písek C 8226386 120 Kč
PCB9401 Hulec Filip SKP České Budějovice C 8001109 120 Kč
OPI6900 Hartvich Otto Orientační sporty Písek C 8013426 120 Kč
SJI7415 Prášil Aleš OK Jihlava C 8015316 120 Kč
SJI0702 Prášil Jakub OK Jihlava B 8014531 120 Kč
SJI0901 Prášil Adam OK Jihlava B 8033299 120 Kč
OPI9800 Bečvář Petr Orientační sporty Písek C 8013882 120 Kč
SJH7702 Komárek Arnošt SOS Jindřichův Hradec C 8014444 120 Kč
SJH0701 Blažek Cyril SOS Jindřichův Hradec B 8662336 120 Kč
SJH7601 Blažek Zdeněk SOS Jindřichův Hradec C 8003631 120 Kč
SJH7001 Beneš Jan SOS Jindřichův Hradec C 8651725 120 Kč
SJH0002 Nosek Jakub SOS Jindřichův Hradec C 331357 120 Kč
0040003 Eschlböck Jakob 004 - (AUT) Naturfreunde Linz 5500 0 Kč
0040004 Falk Stefan 004 - (AUT) Naturfreunde Linz 7070777 0 Kč
SOB7300 Jandera Tomáš SOBSA C 8005128 120 Kč
KSH8401 Hulec Jakub OB Kašperské Hory C 7200585 120 Kč
VCB0702 Teringl Vojtěch OB České Budějovice A 8022634 0 Kč
SJI7823 Prošek Michal OK Jihlava C 8028823 120 Kč
OPI7402 Šafařík Ivo Orientační sporty Písek C 8004272 120 Kč
CST6702 Pelc Václav OB Strakonice C 2027924 120 Kč

H35 4.27 km, 140 m, 14 kontrol

(9)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
PCB8301 Majer Vítek SKP České Budějovice C 2073713 120 Kč
0020001 Fiala Jan 002 - WILD ANIMALS 8008278 120 Kč
MIL7202 Mareš Ladislav Tesil Milevsko C 8695 120 Kč
VCB7803 Zábranský Zdeněk OB České Budějovice C 2118443 0 Kč
VIM8000 Roučka Martin Ski klub Šumava Vimperk C 2224141 120 Kč
SJH7705 Potužník Martin SOS Jindřichův Hradec C 8237700 120 Kč
0040006 Glasner Christoph 004 - (AUT) Naturfreunde Linz 8200085 0 Kč
OPI8700 Blažek Vojtěch Orientační sporty Písek C 2088184 120 Kč
0060001 Adam Roman 006 - - zapůjčit 160 Kč

H45 4.14 km, 150 m, 16 kontrol

(11)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI7700 Klimeš Petr Orientační sporty Písek C 682673 120 Kč
OPI7302 Velát Josef Orientační sporty Písek C 8226393 120 Kč
PCB6701 Ševčík Marek SKP České Budějovice C 7200379 120 Kč
TCB6901 Princ David SK Technik České Budějovice C 8116820 120 Kč
OPI7100 Velát Vladimír Orientační sporty Písek C 2064778 120 Kč
SJH6801 Parkan Jiří SOS Jindřichův Hradec C 8656643 120 Kč
OPI7300 Sobotka Petr Orientační sporty Písek C 2088168 120 Kč
KRE7301 Hendrych František OOB TJ Sokol Křemže C 7207867 120 Kč
KRE7300 Novák Milan OOB TJ Sokol Křemže C 8116675 120 Kč
0050002 Zámečník Pavel 005 - Zámečníci 2801012 120 Kč
VTA7202 Deim Karel SC vebr-sport C 7210237 120 Kč

H55 3.52 km, 90 m, 15 kontrol

(10)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OPI6500 Hrdlička Pavel Orientační sporty Písek C 8022348 120 Kč
PCB5901 Blabla Zdeněk SKP České Budějovice C 8660458 120 Kč
0010001 Grill Michael 001 - (AUT) Naturfreunde Wien 8400022 120 Kč
TCB5601 Soudek Vojtěch SK Technik České Budějovice C 52189 120 Kč
PGP6301 Přibík Jan SK Praga C 8226367 120 Kč
SJH6502 Novotný Petr SOS Jindřichův Hradec C 2079504 120 Kč
SJH5901 Nosek Vladimír SOS Jindřichův Hradec C 8003617 120 Kč
PBM5303 Robotka Libor TJ Spartak 1. brněnská C 8719038 120 Kč
0040002 Eschlböck Rainer 004 - (AUT) Naturfreunde Linz 8303040 0 Kč
TCB6101 Pšenička Miloslav SK Technik České Budějovice C 2073741 120 Kč

H65 3.08 km, 85 m, 12 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
26A5400 Hones Sepp (AUT) HSV Ried 1500223 120 Kč
BBM5100 Denemarek Oldřich BETA URSUS Rosice C 7510216 120 Kč

H75 2.00 km, 55 m, 8 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
OCB4101 Bouček Václav OC České Budějovice C 51410 120 Kč

HDR 3.17 km, 70 m, 7 kontrol

(5)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
RUZ1650 Hofhanzlová Magdaléna TJ Růžená C 2801042 80 Kč
VCB1250 Urbanová Josefína OB České Budějovice C 2118444 0 Kč
SJI1650 Prošková Andrea OK Jihlava C 51774 80 Kč
TEP1300 Pecánek Matěj Tempo Praha C 51647 80 Kč
TEP1451 Pecánková Barbora Tempo Praha C 49546 80 Kč

HF 3.17 km, 70 m, 7 kontrol

(2)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
SJH1304 Camrda Jáchym SOS Jindřichův Hradec C 2113418 80 Kč
SJI1401 Prošek Filip OK Jihlava C 888644 80 Kč

P 2.48 km, 85 m, 10 kontrol

(4)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
BBM6550 Peřinková Irena BETA URSUS Rosice C 331257 80 Kč
0030001 Vavřincová Jana 003 - VCB České Budějovice zapůjčit 120 Kč
0030002 Vavřincová Alžběta 003 - VCB České Budějovice zapůjčit 120 Kč
0030003 Vavřinec Petr 003 - VCB České Budějovice zapůjčit 120 Kč

T 3.78 km, 120 m, 13 kontrol

(1)
Reg. číslo
Jméno
Klub
Licence
SI čip
Vklad
0040005 Kaltenböck Marion 004 - (AUT) Naturfreunde Linz 418483 0 Kč
celkem přihlášených: 138, vklad: 13400 Kč