Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrianová Eva | VSP0751 | C | USK Praha | 26:40 | |
2. | Dittrtová Rozálie | LME0650 | C | SK Los Mělník | 32:51 | + 6:11 |
Průšová Johana Marie | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Andrlová Lea | VLI0453 | C | Slavia Liberec orienteering | 18:53 | |
2. | Podrábská Alžběta | VLI0451 | B | Slavia Liberec orienteering | 19:01 | + 0:08 |
3. | Černá Ema | ROU0451 | B | SKOB Roudnice nad Labem | 19:43 | + 0:50 |
4. | Žejdlíková Eliška | LTP0350 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:07 | + 7:14 |
5. | Žejdlíková Jitka | LTP7251 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 26:44 | + 7:51 |
6. | Leníková Jana | DLT6151 | C | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 28:31 | + 9:38 |
7. | Červená Alena | ROU7952 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 29:23 | + 10:30 |
8. | Červená Anna | ROU0651 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 29:32 | + 10:39 |
9. | Krausová Marie | LLI4451 | C | TJ Loko Liberec | 33:58 | + 15:05 |
10. | Matoušková Marie | LJN5550 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 34:10 | + 15:17 |
11. | Karpíšková Gabriela | LTP7351 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 34:25 | + 15:32 | |
12. | Pěkná Eva | ROU7550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 42:37 | + 23:44 |
13. | Dobiášová Anna | ROU0550 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 51:23 | + 32:30 |
14. | Červená Ema | ROU0452 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 75:11 | + 56:18 |
Karpíšková Kateřina | LTP0450 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pološčuková Monika | SMB6551 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 41:27 | |
2. | Zelenin Jekaterina | 29D0051 | USG Chemnitz | 41:32 | + 0:05 | |
3. | Koucká Ivana | EKP6850 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 45:00 | + 3:33 |
4. | Podrábská Marie | VLI0251 | B | Slavia Liberec orienteering | 46:04 | + 4:37 |
5. | Fürstová Katka | LLI6950 | C | TJ Loko Liberec | 49:02 | + 7:35 |
6. | Kosíková Eliška | VSP0051 | C | USK Praha | 52:50 | + 11:23 |
7. | Burdová Simona | LDC6851 | C | KOB Děčín | 54:07 | + 12:40 |
8. | Šritrová Lenka | TUV0252 | C | SOK TJ Turnov | 56:26 | + 14:59 |
9. | Kubecová Magdalena | STB0550 | C | TJ Stadion Nový Bor | 62:53 | + 21:26 |
10. | Koucká Barbora | EKP0050 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 63:05 | + 21:38 |
11. | Beranová Vlasta | UVP5450 | C | Slovan Praha | 63:14 | + 21:47 |
12. | Dobiášová Jitka | ROU0350 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 64:22 | + 22:55 |
13. | Švarcová Lenka | TUR6457 | C | OOB TJ Turnov | 64:49 | + 23:22 |
14. | Vokálová Jaroslava | CHA8250 | OK Chrastava | 65:01 | + 23:34 | |
15. | Kosíková Helena | VSP6550 | C | USK Praha | 65:44 | + 24:17 |
16. | Krotilová Magdaléna | BZP7150 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 72:35 | + 31:08 |
17. | Ledinská Leona | DKP8161 | C | Oddíl OB Kotlářka | 75:41 | + 34:14 |
18. | Čermáková Iveta | ROU7152 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 76:27 | + 35:00 |
19. | Bednaříková Olga Marie | VLI5151 | C | Slavia Liberec orienteering | 91:06 | + 49:39 |
Dudová Hana | DKP5752 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Svobodná Eva | DKP5851 | C | Oddíl OB Kotlářka | DISK | ||
Halkova Jarka | 8RC7704 | BZP | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kraemer Karin | 18D6350 | Post SV Dresden | 39:28 | ||
2. | Eckardt Cornelia | 71D6900 | USV TU Dresden | 39:58 | + 0:30 | |
3. | Vlčková Jindra | LDC6451 | C | KOB Děčín | 51:39 | + 12:11 |
4. | Marková Jana | LLI7152 | C | TJ Loko Liberec | 52:38 | + 13:10 |
5. | Derksen Antje | 51D8050 | SV Bad Düben | 52:41 | + 13:13 | |
6. | Konečná Marcela | EKP7257 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 52:59 | + 13:31 |
7. | Löhning Susanne | 71D7850 | USV TU Dresden | 53:02 | + 13:34 | |
8. | Kubecová Kateřina | BOR9959 | B | OK Jiskra Nový Bor | 53:13 | + 13:45 |
9. | Martanová Elin | VLI0252 | A | Slavia Liberec orienteering | 53:28 | + 14:00 |
10. | Mrázová Pavla | DCE5550 | C | KOB Dobřichovice | 53:38 | + 14:10 |
11. | Rambová Kamila | DKP8655 | C | Oddíl OB Kotlářka | 54:49 | + 15:21 |
12. | Žejdlíková Karolína | LTP9950 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:32 | + 16:04 |
13. | Martanová Lea | VLI0555 | B | Slavia Liberec orienteering | 55:49 | + 16:21 |
14. | Martanová Daniela | VLI7452 | C | Slavia Liberec orienteering | 56:46 | + 17:18 |
15. | Pavlová Martina | LTP0151 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 57:55 | + 18:27 |
16. | Jarošová Klára | DCE7950 | C | KOB Dobřichovice | 58:00 | + 18:32 |
17. | Pospíšilová Štěpánka | BZP7650 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 59:32 | + 20:04 |
18. | Illnerová Daniela | DKP6651 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:26 | + 20:58 |
19. | Balusková Ida | OKP7350 | C | SK OK 24 Praha | 61:05 | + 21:37 |
20. | Míchalová Šárka | KPY0050 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 62:39 | + 23:11 |
21. | Zavadilová Naďa | SCP5450 | C | OK Sparta Praha | 64:59 | + 25:31 |
21. | Tloušťová Eva | SCP6950 | C | OK Sparta Praha | 64:59 | + 25:31 |
23. | Dlouhá Marta | BZP7851 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 67:31 | + 28:03 |
24. | Hlavatá Pavla | 45X7050 | PAT Praha | 68:53 | + 29:25 | |
25. | Foglarová Naďa | DKP6553 | C | Oddíl OB Kotlářka | 71:09 | + 31:41 |
26. | Hellerová Alena | ROU7850 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 73:36 | + 34:08 |
27. | Haňkovská Jana | PGP4050 | C | SK Praga | 73:53 | + 34:25 |
Čtrnáctová Magdalena | PGP7151 | C | SK Praga | DISK | ||
Martínková Kateřina | KPY7350 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pachnerová Dominika | CHA7750 | C | OK Chrastava | 50:33 | |
2. | Baldrianová Barbora | VSP7850 | C | USK Praha | 54:07 | + 3:34 |
3. | Kohlová Zuzana | KPY8852 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 59:45 | + 9:12 |
4. | Janečková Dagmar | EKP6550 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 62:51 | + 12:18 |
5. | Křenková Geislerová Blanka | LLI8450 | C | TJ Loko Liberec | 73:52 | + 23:19 |
6. | Pološčuková Lucie | SMB9051 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 78:38 | + 28:05 |
7. | Šperlingová Michaela | DLT0051 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | 85:14 | + 34:41 | |
Dubnová Kateřina | LDC8250 | C | KOB Děčín | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Králová Vanda | BZP8750 | C | Báječné ženy v orientačním běhu | 94:55 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuc David | SCP0600 | C | OK Sparta Praha | 20:54 | |
2. | Heller Jakub | ROU0702 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 24:31 | + 3:37 |
3. | Ledinský Matěj | DKP0602 | C | Oddíl OB Kotlářka | 28:27 | + 7:33 |
Havlák Štěpán | ROU0801 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kuc Radim | SCP0400 | C | OK Sparta Praha | 19:00 | |
2. | Bejvl Marek | LME0400 | B | SK Los Mělník | 19:30 | + 0:30 |
3. | Heller Jiří | ROU0501 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 21:01 | + 2:01 |
4. | Havlák René | ROU0602 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 23:16 | + 4:16 |
5. | Hampl Jakub | LME0500 | C | SK Los Mělník | 23:34 | + 4:34 |
6. | Duchoslav Radek | LME0402 | C | SK Los Mělník | 32:53 | + 13:53 |
7. | Löhning Jakob | 71D0500 | USV TU Dresden | 35:05 | + 16:05 | |
8. | Vanžura David | ROU0502 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 36:31 | + 17:31 |
9. | Vejražka David | KPY0401 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 51:46 | + 32:46 |
10. | Přibyl Adam | LDC9100 | C | KOB Děčín | 62:32 | + 43:32 |
Průša Josef | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švarc Jiří | TUR6204 | C | OOB TJ Turnov | 33:30 | |
2. | Kern Wilmar | 51D4500 | SV Bad Düben | 45:03 | + 11:33 | |
3. | Jaroš Vladimír | DCE5400 | C | KOB Dobřichovice | 45:06 | + 11:36 |
4. | Novák Miloš | SCP4600 | C | OK Sparta Praha | 48:51 | + 15:21 |
5. | Dittrt Štěpán | LME0001 | C | SK Los Mělník | 51:35 | + 18:05 |
6. | Paul Josef | DCE4401 | C | KOB Dobřichovice | 51:42 | + 18:12 |
7. | Nosál Stanislav | LBE4600 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 58:05 | + 24:35 |
8. | Šašek Jan | LTP0301 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 59:56 | + 26:26 |
9. | Kraus Jan | LLI4501 | C | TJ Loko Liberec | 69:36 | + 36:06 |
10. | Novotný František | PUL4200 | C | OOB USK Slavie Ústí n.L. | 69:55 | + 36:25 |
11. | Matoušek Luboš | LJN4700 | C | OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou | 71:50 | + 38:20 |
12. | Bednařík Libor | VLI5200 | C | Slavia Liberec orienteering | 91:14 | + 57:44 |
Duda František | KPY4600 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Čtrnáct Šimon | PGP0001 | C | SK Praga | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Gossel Heiko | 71D6500 | USV TU Dresden | 35:58 | ||
2. | Žejdlík Michal | LTP7001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 41:33 | + 5:35 |
3. | Bílý Jakub | LTP0104 | B | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 42:08 | + 6:10 |
4. | Bílý Petr | LTP6805 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 43:14 | + 7:16 |
5. | CONRAD Helmut | NNN4001 | Neregistrovaní | 44:38 | + 8:40 | |
6. | Pavel Petr | LTP6806 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 46:48 | + 10:50 |
7. | Kraemer Werner | 18D5800 | Post SV Dresden | 49:58 | + 14:00 | |
8. | Kruschina Jan | LTP7202 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 50:18 | + 14:20 |
9. | Kubec Pavel | STB6601 | C | TJ Stadion Nový Bor | 52:12 | + 16:14 |
10. | Vlček Petr | LDC6401 | C | KOB Děčín | 54:02 | + 18:04 |
11. | Buriánek Jaromír | SCP4700 | C | OK Sparta Praha | 54:48 | + 18:50 |
12. | Juren Lukáš | LTP9703 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 55:20 | + 19:22 |
13. | Zeman Tomáš | DCE7500 | C | KOB Dobřichovice | 58:11 | + 22:13 |
14. | Eiselt Miloš | LTP5802 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 58:46 | + 22:48 |
15. | Štěpán Petr | LDC7301 | C | KOB Děčín | 60:29 | + 24:31 |
16. | Přibyl Luboš | LDC6600 | C | KOB Děčín | 61:07 | + 25:09 |
17. | Hnízdil Matěj | KAS0301 | C | KOB Kamenický Šenov | 61:08 | + 25:10 |
18. | Šašek Jan | LTP7308 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 62:16 | + 26:18 |
19. | Hulha Lukáš | LTP9405 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 63:29 | + 27:31 |
20. | Hulha Karel | LTP6001 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 64:15 | + 28:17 |
21. | Hošek Ladislav | SCP6001 | C | OK Sparta Praha | 76:27 | + 40:29 |
22. | Mencl Pavel | DKP7912 | C | Oddíl OB Kotlářka | 83:09 | + 47:11 |
23. | Karpíšek Tomáš | LTP6807 | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 89:54 | + 53:56 | |
24. | Hlavatý Karel | SJP4200 | C | KČT Slavoj Praha | 95:28 | + 59:30 |
Zelenin Andrej | 29D0001 | USG Chemnitz | DISK | |||
Šlapánek René | ROU7904 | C | SKOB Roudnice nad Labem | DISK | ||
Šplíchal Jiří | OKP4500 | C | SK OK 24 Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Baldrian Petr | PGP7203 | C | SK Praga | 38:38 | |
2. | Koucký Roman | EKP6301 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 39:26 | + 0:48 |
3. | Pachner Pavel | CHA7501 | C | OK Chrastava | 39:42 | + 1:04 |
4. | Derksen Andre | 51D7300 | SV Bad Düben | 40:28 | + 1:50 | |
5. | Löhning Michael | 71D7300 | USV TU Dresden | 41:54 | + 3:16 | |
6. | Fürst Aleš | LLI6801 | C | TJ Loko Liberec | 50:57 | + 12:19 |
7. | Ledinský Martin | DKP7901 | C | Oddíl OB Kotlářka | 53:15 | + 14:37 |
8. | Šritr Martin | TUV6802 | C | SOK TJ Turnov | 53:22 | + 14:44 |
9. | Vokál Vojtěch | CHA7900 | C | OK Chrastava | 53:40 | + 15:02 |
10. | Jirous Jiří | TAP7201 | C | KOB TRETRA Praha | 54:19 | + 15:41 |
11. | Marek Martin | LLI7000 | C | TJ Loko Liberec | 56:31 | + 17:53 |
12. | Vejražka Jiří | KPY7400 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | 74:26 | + 35:48 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kundisch Wieland | 71D8500 | USV TU Dresden | 39:45 | ||
2. | Gálus Igor | LDC7302 | C | KOB Děčín | 50:46 | + 11:01 |
3. | Novák Ivo | OKP6200 | C | SK OK 24 Praha | 51:00 | + 11:15 |
4. | Illner Jakub | DKP6601 | C | Oddíl OB Kotlářka | 51:12 | + 11:27 |
5. | Martan Jiří | VLI7300 | C | Slavia Liberec orienteering | 51:32 | + 11:47 |
6. | Forejt Michal | ROU9002 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 53:29 | + 13:44 |
7. | Hnízdil Jan | KAS7100 | C | KOB Kamenický Šenov | 56:12 | + 16:27 |
8. | Ramba Jiří | DKP8606 | C | Oddíl OB Kotlářka | 60:43 | + 20:58 |
9. | Duben Jiří | LDC8101 | C | KOB Děčín | 62:49 | + 23:04 |
10. | Střelba Ondřej | KTA7501 | C | SK Kotnov Tábor | 63:49 | + 24:04 |
11. | Lužnický Jiří | 69X8500 | HO Humanita | 68:41 | + 28:56 | |
12. | Hromádka Miroslav | SUL6000 | C | OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. | 71:22 | + 31:37 |
13. | Janeček Jura | EKP6701 | C | VŠTJ Ekonom Praha | 71:40 | + 31:55 |
14. | Žitný Tomáš | SMB6401 | C | SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav | 76:28 | + 36:43 |
15. | Červený Mojmír | ROU7402 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 79:13 | + 39:28 |
16. | Přeček Zdeněk | SCP5200 | C | OK Sparta Praha | 83:24 | + 43:39 |
17. | Duda Miroslav | NNN0002 | Neregistrovaní | 85:04 | + 45:19 | |
18. | Šváb Jan | VSP5801 | C | USK Praha | 85:49 | + 46:04 |
19. | Uhlíř Patrik | LBE7000 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 86:57 | + 47:12 |
20. | KLAWUN KENDRAY | NNN4201 | Neregistrovaní | 106:30 | + 66:45 | |
Budaj Radoslav | DLT8601 | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK | |||
Průša Josef | DLT | KrOB Rozmarýn Litoměřice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Votava Vojtěch | VLI1201 | C | Slavia Liberec orienteering | 24:59 | |
2. | Šašek Jakub | LTP0801 | C | OOB TJ Lokomotiva Teplice | 30:06 | + 5:07 |
3. | Kučerka Radek | STB1101 | C | TJ Stadion Nový Bor | 30:51 | + 5:52 |
4. | Mrázkovi Berta a Emil | SJC1151 | C | Sportcentrum Jičín | 47:18 | + 22:19 |
5. | Pěkná Alžběta | ROU0950 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 48:05 | + 23:06 |
6. | Uhlířová Marie | LBE0950 | C | TJ Lokomotiva Beroun | 49:12 | + 24:13 |
7. | Duchoslavová Lucie | LME1062 | C | SK Los Mělník | 49:19 | + 24:20 |
8. | Hampl Jan | LME0900 | C | SK Los Mělník | 49:29 | + 24:30 |
9. | Kučerková Adéla | STB1450 | C | TJ Stadion Nový Bor | 78:59 | + 54:00 |
Uhlířová Eliška | LBE1150 | C | TJ Lokomotiva Beroun | DISK | ||
Vejražková Anna | KPY0750 | C | SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. | DISK | ||
Baldrian Josef | VSP1100 | C | USK Praha | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Havláková Daniela | ROU7951 | C | SKOB Roudnice nad Labem | 55:54 |