Výsledky závodu: Litoměřický TULIPÁN E3

Datum:
08.05.2016
Místo konání:
Roudnice nad Labem - Hostěraz
Pořadatel:
DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice
ROU - SKOB Roudnice nad Labem
Mapa:
HOSTĚRAZ, 1 : 5 000, E 2m, stav 2014, autor P. Simr, A4, aktualizováno
Ředitel závodu:
Nosek Martina
Hlavní rozhodčí:
Babický Tomáš - R3
Stavitel tratí:
Babický Tomáš - R3
Kategorie:
D0     D1     D2     D3     D4     D5     H0     H1     H2     H3     H4     H5     HDR-DH10L     N    
D0
8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dittrtová Rozálie LME0650 C SK Los Mělník 35:17
2. Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 45:27 + 10:10
3. Průšová Johana Marie DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 54:52 + 19:35
D1
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Černá Ema ROU0451 B SKOB Roudnice nad Labem 25:49
2. Živcová Pavlína DLT6650 KrOB Rozmarýn Litoměřice 28:17 + 2:28
3. Podrábská Alžběta VLI0451 B Slavia Liberec orienteering 30:55 + 5:06
4. Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 41:38 + 15:49
5. Žejdlíková Jitka LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 42:14 + 16:25
6. Karpíšková Kateřina LTP0450 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:07 + 20:18
7. Karpíšková Gabriela LTP7351 OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:12 + 20:23
8. Červená Alena ROU7952 C SKOB Roudnice nad Labem 54:20 + 28:31
9. Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 56:15 + 30:26
10. Dobiášová Anna ROU0550 C SKOB Roudnice nad Labem 60:54 + 35:05
11. Pěkná Eva ROU7550 C SKOB Roudnice nad Labem 67:34 + 41:45
12. Červená Anna ROU0651 C SKOB Roudnice nad Labem 68:02 + 42:13
Červená Ema ROU0452 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
D2
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürstová Katka LLI6950 C TJ Loko Liberec 41:03
2. Koucká Ivana EKP6850 C VŠTJ Ekonom Praha 41:12 + 0:09
3. Kosíková Eliška VSP0051 C USK Praha 44:06 + 3:03
4. Dittrtová Lucie LME6852 C SK Los Mělník 46:40 + 5:37
5. Švarcová Simona TUR OOB TJ Turnov 48:28 + 7:25
6. Šritrová Lenka TUV0252 C SOK TJ Turnov 50:16 + 9:13
7. Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 50:20 + 9:17
8. Kosíková Helena VSP6550 C USK Praha 50:46 + 9:43
9. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 50:59 + 9:56
10. Krotilová Magdaléna BZP7150 C Báječné ženy v orientačním běhu 51:00 + 9:57
11. Švarcová Lenka TUR6457 C OOB TJ Turnov 54:04 + 13:01
12. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 54:42 + 13:39
13. Podrábská Marie VLI0251 B Slavia Liberec orienteering 56:00 + 14:57
14. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 58:35 + 17:32
15. Vokálová Jaroslava CHA8250 OK Chrastava 60:24 + 19:21
16. Koucká Barbora EKP0050 C VŠTJ Ekonom Praha 67:00 + 25:57
17. Ledinská Leona DKP8161 C Oddíl OB Kotlářka 69:01 + 27:58
18. Stibalová Věra LDC6051 C KOB Děčín 71:54 + 30:51
19. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 79:02 + 37:59
20. Bednaříková Olga Marie VLI5151 C Slavia Liberec orienteering 82:27 + 41:24
21. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 98:00 + 56:57
Nehasilová Veronika LDC0350 C KOB Děčín DISK
Kujanová Martina BZP5850 C Báječné ženy v orientačním běhu DISK
D3
19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eckardt Cornelia 71D6900 USV TU Dresden 36:10
2. Kraemer Karin 18D6350 Post SV Dresden 40:42 + 4:32
3. Konečná Marcela EKP7257 C VŠTJ Ekonom Praha 46:18 + 10:08
4. Kubecová Kateřina BOR9959 B OK Jiskra Nový Bor 46:25 + 10:15
5. Martanová Elin VLI0252 A Slavia Liberec orienteering 48:01 + 11:51
6. Marková Jana LLI7152 C TJ Loko Liberec 48:46 + 12:36
7. Žejdlíková Karolína LTP9950 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:47 + 13:37
8. Jarošová Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 49:55 + 13:45
9. Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 50:02 + 13:52
10. Vlčková Jindra LDC6451 C KOB Děčín 50:33 + 14:23
11. Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 53:35 + 17:25
12. JUCKELANDT Wolf-Gerold 24D5551 SV Robotron Dresden 54:56 + 18:46
13. Derksen Antje 51D8050 SV Bad Düben 57:33 + 21:23
14. Foglarová Naďa DKP6553 C Oddíl OB Kotlářka 59:50 + 23:40
15. Löhning Susanne 71D7850 USV TU Dresden 60:30 + 24:20
16. Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 61:42 + 25:32
17. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 70:03 + 33:53
18. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 70:12 + 34:02
19. Martanová Daniela VLI7452 C Slavia Liberec orienteering 70:54 + 34:44
20. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 71:22 + 35:12
21. Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 72:29 + 36:19
22. Hellerová Alena ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 78:55 + 42:45
Juckelandt Sabine 71D6350 USV TU Dresden DISK
Martanová Lea VLI0555 B Slavia Liberec orienteering DISK
D4
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Baldrianová Barbora VSP7850 C USK Praha 47:24
2. Košťálová Petra DKP8256 C Oddíl OB Kotlářka 50:55 + 3:31
3. Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C TJ Loko Liberec 59:36 + 12:12
4. Pološčuková Lucie SMB9051 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 75:10 + 27:46
Dubnová Kateřina LDC8250 C KOB Děčín DISK
D5
20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 64:41
2. Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 69:09 + 4:28
Matějková Martina LTP6850 C OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H0
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 27:00
2. Heller Jakub ROU0702 C SKOB Roudnice nad Labem 48:52 + 21:52
3. Ledinský Matěj DKP0602 C Oddíl OB Kotlářka 54:41 + 27:41
4. Havlák Štěpán ROU0801 C SKOB Roudnice nad Labem 84:38 + 57:38
H1
9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havlák René ROU0602 C SKOB Roudnice nad Labem 26:14
2. Heller Jiří ROU0501 C SKOB Roudnice nad Labem 29:29 + 3:15
3. Hampl Jakub LME0500 C SK Los Mělník 34:27 + 8:13
4. Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 43:05 + 16:51
5. Löhning Jakob 71D0500 USV TU Dresden 49:54 + 23:40
6. Vanžura David ROU0502 C SKOB Roudnice nad Labem 59:26 + 33:12
Průša Josef DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Přibyl Adam LDC9100 C KOB Děčín DISK
H2
11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švarc Jiří TUR6204 C OOB TJ Turnov 35:25
2. Kern Wilmar 51D4500 SV Bad Düben 44:08 + 8:43
3. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 44:25 + 9:00
4. Dittrt Štěpán LME0001 C SK Los Mělník 46:15 + 10:50
5. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 47:32 + 12:07
6. Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:48 + 13:23
7. Stibal Ivan LDC5701 C KOB Děčín 49:40 + 14:15
8. Zeman Tomáš DCE7500 C KOB Dobřichovice 52:00 + 16:35
9. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 52:07 + 16:42
10. Švarc Lukáš TUR OOB TJ Turnov 56:54 + 21:29
11. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 59:21 + 23:56
12. Bednařík Libor VLI5200 C Slavia Liberec orienteering 82:35 + 47:10
Průša Josef DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
H3
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 71D6500 USV TU Dresden 35:56
2. CONRAD Helmut NNN4001 Neregistrovaní 37:27 + 1:31
3. Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:51 + 1:55
4. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:27 + 2:31
5. Bílý Jakub LTP0104 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:49 + 2:53
6. Kraemer Werner 18D5800 Post SV Dresden 43:52 + 7:56
7. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 45:13 + 9:17
8. Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 45:44 + 9:48
9. Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:36 + 10:40
10. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 47:03 + 11:07
11. Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:36 + 13:40
12. Juren Lukáš LTP9703 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 49:54 + 13:58
13. Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 50:44 + 14:48
14. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 51:44 + 15:48
15. Hnízdil Matěj KAS0301 C KOB Kamenický Šenov 58:44 + 22:48
16. Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 59:37 + 23:41
17. Hulha Karel LTP6001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 63:55 + 27:59
18. Hulha Lukáš LTP9405 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:01 + 28:05
19. Vlček Petr LDC6401 C KOB Děčín 67:18 + 31:22
20. Přibyl Luboš LDC6600 C KOB Děčín 77:43 + 41:47
21. Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 78:38 + 42:42
22. Ulrich Michal DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 80:11 + 44:15
23. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 92:02 + 56:06
Šlapánek René ROU7904 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
Karpíšek Tomáš LTP6807 OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
H4
17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Koucký Roman EKP6301 C VŠTJ Ekonom Praha 35:42
2. Derksen Andre 51D7300 SV Bad Düben 38:45 + 3:03
3. Löhning Michael 71D7300 USV TU Dresden 39:01 + 3:19
4. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 39:55 + 4:13
5. Fürst Aleš LLI6801 C TJ Loko Liberec 46:50 + 11:08
6. Ledinský Martin DKP7901 C Oddíl OB Kotlářka 48:31 + 12:49
7. Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 49:38 + 13:56
8. Vokál Vojtěch CHA7900 C OK Chrastava 51:51 + 16:09
9. Marek Martin LLI7000 C TJ Loko Liberec 52:03 + 16:21
H5
18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 28:47
2. Martan Jiří VLI7300 C Slavia Liberec orienteering 35:21 + 6:34
3. Forejt Michal ROU9002 C SKOB Roudnice nad Labem 40:04 + 11:17
4. Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 40:47 + 12:00
5. Hnízdil Jan KAS7100 C KOB Kamenický Šenov 41:00 + 12:13
6. Duben Jiří LDC8101 C KOB Děčín 41:54 + 13:07
7. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 42:26 + 13:39
8. Gálus Igor LDC7302 C KOB Děčín 44:55 + 16:08
9. Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 47:06 + 18:19
10. Kolorenč Pavel jr. LDC8601 C KOB Děčín 53:47 + 25:00
11. Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav 55:53 + 27:06
12. Hromádka Miroslav SUL6000 C OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n. L. 60:54 + 32:07
13. Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 63:37 + 34:50
14. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 78:13 + 49:26
Karvánek Matouš BOR9006 C OK Jiskra Nový Bor DISK
Červený Mojmír ROU7402 C SKOB Roudnice nad Labem DISK
HDR-DH10L
12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šašek Jakub LTP0801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:53
2. Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 28:03 + 0:10
3. Mrázkovi Berta a Emil SJC1151 C Sportcentrum Jičín 55:51 + 27:58
4. Pěkná Alžběta ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 66:42 + 38:49
5. van Dongen Tim DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 83:29 + 55:36
Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha DISK
Hampl Jan LME0900 C SK Los Mělník DISK
N
10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Havláková Daniela ROU7951 C SKOB Roudnice nad Labem 63:55