Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Švidrnochová Nela | OOP0950 | C | TJ Opava | 25:00 | |
2. | Borunská Alžběta | AOP0950 | C | Orientační Běh Opava | 26:02 | + 1:02 |
3. | Walaská Klára | TRI0950 | C | TJ TŽ Třinec | 29:18 | + 4:18 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štětínská Tereza | MOV0751 | B | SKOB Ostrava | 17:25 | |
2. | Rychlá Karolína | KRN0757 | B | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 17:53 | + 0:28 |
3. | Kovalčíková Alena | AOP0751 | B | Orientační Běh Opava | 18:18 | + 0:53 |
4. | Cetlová Karolína | AOP0752 | C | Orientační Běh Opava | 19:12 | + 1:47 |
5. | Malá Karolína | VRB0777 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 21:53 | + 4:28 |
6. | Pachmannová Iva | AOP0852 | C | Orientační Běh Opava | 23:47 | + 6:22 |
7. | Byrtusová Klára | SIT0851 | C | OK SILESIA | 29:20 | + 11:55 |
8. | Kotasová Klára | KRN0850 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:42 | + 15:17 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holasová Barbora | AOP0651 | B | Orientační Běh Opava | 19:46 | |
2. | Gallo Natálie | AOP0652 | B | Orientační Běh Opava | 22:42 | + 2:56 |
3. | Pachmannová Katka | AOP0551 | B | Orientační Běh Opava | 23:50 | + 4:04 |
4. | Zahradníková Kateřina | BFM0551 | B | SKOB Frýdek - Místek | 24:16 | + 4:30 |
5. | Kolarczyková Eliška | TRI0551 | B | TJ TŽ Třinec | 25:07 | + 5:21 |
6. | Tomčíková Eliška | VRB0555 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 25:47 | + 6:01 |
7. | Pavlová Eliška | MOV0650 | B | SKOB Ostrava | 27:59 | + 8:13 |
8. | Matoušková Jana | MOV0551 | B | SKOB Ostrava | 28:54 | + 9:08 |
9. | Čudková Kristýna | MOV0654 | B | SKOB Ostrava | 30:17 | + 10:31 |
10. | Řeháková Klára | BFM0556 | C | SKOB Frýdek - Místek | 30:59 | + 11:13 |
11. | Krčková Lucie | TRI0550 | C | TJ TŽ Třinec | 35:29 | + 15:43 |
12. | Burešová Ema | MOV0656 | C | SKOB Ostrava | 40:50 | + 21:04 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruková Petra | TRI0450 | B | TJ TŽ Třinec | 33:30 | |
2. | Rybková Vendula | TRI0453 | B | TJ TŽ Třinec | 33:50 | + 0:20 |
3. | Kovalčíková Anna | AOP0453 | B | Orientační Běh Opava | 34:13 | + 0:43 |
3. | Haltofová Romana | TRI0451 | B | TJ TŽ Třinec | 34:13 | + 0:43 |
5. | Procnerová Veronika | BFM0453 | B | SKOB Frýdek - Místek | 37:49 | + 4:19 |
6. | Matušová Vendula | VRB0353 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 68:08 | + 34:38 |
7. | Haluzová Štěpánka | SBR0450 | C | SKOB Bruntál | 69:04 | + 35:34 |
8. | Hradilová Anna | VRB0474 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 70:55 | + 37:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrózek Teresa | TRI0251 | A | TJ TŽ Třinec | 38:34 | |
2. | Warcopová Kateřina | TRI0150 | A | TJ TŽ Třinec | 43:47 | + 5:13 |
3. | Davidová Tereza | SFM0252 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 91:39 | + 53:05 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Lenka | SOP0050 | A | OOB TJ Slezan Opava | 40:58 | ||
2. | Štrosová Jana | MOV0051 | B | SKOB Ostrava | 44:53 | + 3:55 | |
3. | Švidrnochová Eliška | OOP0451 | A | TJ Opava | 57:10 | + 16:12 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hájková Eliška | KAM9851 | C | OK Kamenice | 41:52 | 6136 | |
2. | Poláková Tereza | SOP9951 | A | OOB TJ Slezan Opava | 44:06 | + 2:14 | 5835 |
3. | Hvorecká Eva | VRB8953 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 45:12 | + 3:20 | 5687 |
4. | Košárková Iva | PGP8155 | C | SK Praga | 47:29 | + 5:37 | 5380 |
5. | Procházková Marie | SOP9551 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:48 | + 5:56 | 5337 |
6. | Vítková Lucie | PTE9474 | C | TJ Sokol Ptení | 49:25 | + 7:33 | 5120 |
7. | Horáčková Vladimíra | MOV7750 | C | SKOB Ostrava | 50:53 | + 9:01 | 4922 |
8. | Kašparová Šárka | AOP7251 | C | Orientační Běh Opava | 52:01 | + 10:09 | 4770 |
9. | Sabelová Markéta | TRI9656 | C | TJ TŽ Třinec | 53:53 | + 12:01 | 4518 |
10. | Liberdová Jana | TRI9852 | C | TJ TŽ Třinec | 64:07 | + 22:15 | 3141 |
11. | Štětínská Soňa | MOV7650 | C | SKOB Ostrava | 84:42 | + 42:50 | 369 |
Rychlá Pavlína | KRN8559 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Brodová Gabriela | HAV7152 | C | OB Havířov | 41:18 | |
2. | Valíková Petra | AOP7351 | C | Orientační Běh Opava | 41:37 | + 0:19 |
3. | Holasová Šarka | AOP7853 | C | Orientační Běh Opava | 42:21 | + 1:03 |
4. | Kovalčíková Eva | AOP7852 | C | Orientační Běh Opava | 42:43 | + 1:25 |
5. | Švidrnochová Hana | OOP7751 | C | TJ Opava | 44:31 | + 3:13 |
6. | Strohalmová Klára | KRN | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 47:10 | + 5:52 |
7. | Juřeníková Hana | MOV8052 | C | SKOB Ostrava | 47:32 | + 6:14 |
8. | Černohorská Alena | AOP7652 | C | Orientační Běh Opava | 49:24 | + 8:06 |
9. | Pannová Vendula | MOV7752 | C | SKOB Ostrava | 65:27 | + 24:09 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sedlářová Pavla | AOP7052 | C | Orientační Běh Opava | 37:42 | |
2. | Argalášová Gabriela | TRI6850 | C | TJ TŽ Třinec | 38:31 | + 0:49 |
3. | Hájková Jitka | SOP7150 | C | OOB TJ Slezan Opava | 38:49 | + 1:07 |
4. | Pachmannová Hana | AOP7252 | C | Orientační Běh Opava | 39:56 | + 2:14 |
5. | Hendrychová Marcela | HOB7051 | C | SKOB Horní Benešov | 47:54 | + 10:12 |
6. | Kostková Jana | AOP7151 | C | Orientační Běh Opava | 49:31 | + 11:49 |
7. | Holečková Lenka | UOL6750 | C | SOB Olomouc | 50:55 | + 13:13 |
8. | Vričanová Sylva | HAV6751 | C | OB Havířov | 53:41 | + 15:59 |
9. | Bolková Petra | 0020051 | C | 002 - bezklubu | 56:48 | + 19:06 |
10. | Dorčáková Pavlína | MOV6951 | C | SKOB Ostrava | 57:11 | + 19:29 |
11. | Vavříková Iveta | MOV7450 | C | SKOB Ostrava | 57:24 | + 19:42 |
12. | Leciánová Vanda | OOP7453 | C | TJ Opava | 60:57 | + 23:15 |
13. | Procházková Martina | SOP7351 | C | OOB TJ Slezan Opava | 62:40 | + 24:58 |
14. | Mielcová Elena | AOV6951 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 63:38 | + 25:56 |
15. | Pavlová Libuše | MOV7451 | C | SKOB Ostrava | 65:39 | + 27:57 |
16. | Řeháková Jana | BFM7152 | C | SKOB Frýdek - Místek | 65:55 | + 28:13 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holinková Milada | KRN5950 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 36:24 | |
2. | Jastrzembská Jarmila | TRI6450 | C | TJ TŽ Třinec | 38:54 | + 2:30 |
3. | Suchánková Libuše | SOP4851 | C | OOB TJ Slezan Opava | 57:49 | + 21:25 |
4. | Sochorová Hana | HAV6250 | C | OB Havířov | 59:10 | + 22:46 |
5. | Strohalmová Milena | KRN5651 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 66:51 | + 30:27 |
6. | Pavlíková Hana | ZLH5950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 69:39 | + 33:15 |
7. | Chodurová Milena | SFM5750 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 75:53 | + 39:29 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Řezníková Renáta | AOP5451 | C | Orientační Běh Opava | 43:15 | |
2. | Novotná Ludmila | ZLH4850 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:07 | + 3:52 |
3. | Mrkvicová Ludmila | ZLH4950 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 50:43 | + 7:28 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Mrkvica Jan | ZLH1100 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 25:46 | |
2. | Berger Tomáš | MOV1002 | C | SKOB Ostrava | 26:27 | + 0:41 |
MS | Ranostaj Vojtěch | KRN0705 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 25:52 | + 0:06 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruk Lukáš | TRI0901 | C | TJ TŽ Třinec | 17:16 | |
2. | Létal Jonáš | SFM0901 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 19:57 | + 2:41 |
3. | Cetl Jan | AOP0902 | C | Orientační Běh Opava | 20:29 | + 3:13 |
4. | Liber Václav | AOP1000 | C | Orientační Běh Opava | 22:31 | + 5:15 |
5. | Holas Štěpán | AOP0900 | C | Orientační Běh Opava | 23:21 | + 6:05 |
6. | Bruk Tomáš | TRI0900 | C | TJ TŽ Třinec | 25:30 | + 8:14 |
7. | Létal Hynek | SFM1001 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 26:35 | + 9:19 |
8. | Kostka Artur | MOV0901 | C | SKOB Ostrava | 50:10 | + 32:54 |
MS | Holub Ivan | SBR0800 | C | SKOB Bruntál | 27:13 | + 9:57 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kovalčík Petr | AOP0901 | C | Orientační Běh Opava | 17:39 | |
2. | Mrkvica Václav | ZLH0800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 19:22 | + 1:43 |
3. | Gallo Ondřej | AOP0802 | C | Orientační Běh Opava | 19:33 | + 1:54 |
4. | Čech Viktor | AOP0801 | C | Orientační Běh Opava | 21:00 | + 3:21 |
5. | Menzel Antonín | MOV0700 | B | SKOB Ostrava | 22:41 | + 5:02 |
6. | Bocek Václav | TRI0802 | C | TJ TŽ Třinec | 24:10 | + 6:31 |
7. | Krupa Jan | TRI0706 | B | TJ TŽ Třinec | 25:21 | + 7:42 |
8. | Černohorský Jan | AOP0704 | C | Orientační Běh Opava | 25:22 | + 7:43 |
9. | Tuharský Tobiáš | TRI0701 | B | TJ TŽ Třinec | 27:47 | + 10:08 |
10. | Smetana Adam | VRB0800 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 29:53 | + 12:14 |
11. | Kopecký Viktor | VRB0802 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 39:03 | + 21:24 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bíčánek Jan | SIT0501 | B | OK SILESIA | 21:11 | |
2. | Byrtus Jakub | SIT0502 | B | OK SILESIA | 21:30 | + 0:19 |
3. | Borunský Matěj | AOP0600 | B | Orientační Běh Opava | 26:00 | + 4:49 |
4. | Vojvodík Eduard | MOV0600 | B | SKOB Ostrava | 29:57 | + 8:46 |
5. | Damek Ondřej | TRI0503 | B | TJ TŽ Třinec | 30:12 | + 9:01 |
6. | Ryška Matěj | TRI0604 | B | TJ TŽ Třinec | 36:11 | + 15:00 |
7. | Zádrapa Marian Petr | MOV0503 | C | SKOB Ostrava | 36:38 | + 15:27 |
8. | Černohorský Jakub | AOP0502 | C | Orientační Běh Opava | 37:59 | + 16:48 |
9. | Sikora Matěj | TRI0501 | C | TJ TŽ Třinec | 42:26 | + 21:15 |
10. | Špok Petr | KRN0601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 54:24 | + 33:13 |
11. | David Vladimír | SFM0600 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 66:52 | + 45:41 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Peňáz Vojtěch | VRB0303 | B | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 30:13 | |
2. | Peňáz Radek | VRB0313 | A | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 30:17 | + 0:04 |
3. | Bjolek Michal | BFM0305 | A | SKOB Frýdek - Místek | 31:15 | + 1:02 |
4. | Krupa Jakub | TRI0404 | B | TJ TŽ Třinec | 31:18 | + 1:05 |
5. | Kovařík Tomáš | SIT0401 | B | OK SILESIA | 34:27 | + 4:14 |
6. | Mrózek Pawel | TRI0401 | B | TJ TŽ Třinec | 35:46 | + 5:33 |
7. | Malý Tomáš | VRB0414 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 37:37 | + 7:24 |
8. | Jurčík Martin | KRN0300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 80:06 | + 49:53 |
Fajkoš Lubomír | MOV0301 | C | SKOB Ostrava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Haltof Marek | TRI0200 | B | TJ TŽ Třinec | 40:44 | |
2. | Kovařík Martin | SIT0101 | B | OK SILESIA | 41:09 | + 0:25 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vavřík Tomáš | MOV0004 | B | SKOB Ostrava | 49:08 | ||
2. | Staněk Ondra | HAV0002 | C | OB Havířov | 56:11 | + 7:03 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
Body
|
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Košárek Pavel | PGP7107 | C | SK Praga | 42:27 | 7386 | |
2. | Rychlý Pavel | KRN8505 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 43:32 | + 1:05 | 7205 |
3. | Vlach Jiří | AOV7900 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 43:49 | + 1:22 | 7157 |
4. | Horký Jan | UOL7100 | C | SOB Olomouc | 43:51 | + 1:24 | 7152 |
5. | Kovalčík Tomáš | AOP7301 | C | Orientační Běh Opava | 45:24 | + 2:57 | 6892 |
6. | Mrkvica Petr | ZLH7800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 46:28 | + 4:01 | 6713 |
7. | Tuharský Erik | TRI0100 | A | TJ TŽ Třinec | 48:42 | + 6:15 | 6339 |
8. | Valík Luděk | AOP7101 | C | Orientační Běh Opava | 48:43 | + 6:16 | 6336 |
9. | Procházka Zdeněk | SOP9901 | A | OOB TJ Slezan Opava | 51:36 | + 9:09 | 5853 |
10. | Zavřel Michal | KRN6804 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 55:01 | + 12:34 | 5281 |
11. | Peterek Vít | SOP8600 | C | OOB TJ Slezan Opava | 59:44 | + 17:17 | 4490 |
12. | Mutina Václav | BFM9301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 73:57 | + 31:30 | 2108 |
13. | Kopeček Petr | BFM9602 | C | SKOB Frýdek - Místek | 78:53 | + 36:26 | 1282 |
14. | Videcký Jan | KSU7504 | C | Klub vytrvalostních sportů Šumperk | 79:49 | + 37:22 | 1125 |
Glonek Jakub | KAM9602 | R | OK Kamenice | DISK | 0 | ||
Holas Tomáš | AOP7802 | C | Orientační Běh Opava | DISK | 0 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Borunský Tomáš | AOP7402 | C | Orientační Běh Opava | 42:06 | |
2. | Rigó Marek | ODR7101 | C | SKOB Odry | 43:05 | + 0:59 |
3. | Tuharský Martin | TRI7702 | C | TJ TŽ Třinec | 45:22 | + 3:16 |
4. | Berger Tomáš | MOV6901 | C | SKOB Ostrava | 47:43 | + 5:37 |
5. | Ryška Kamil | TRI7800 | C | TJ TŽ Třinec | 53:14 | + 11:08 |
6. | Kostka Petr | MOV8200 | C | SKOB Ostrava | 55:32 | + 13:26 |
7. | Černohorský Martin | AOP7500 | C | Orientační Běh Opava | 56:44 | + 14:38 |
8. | Bíčánek Milan | SIT7703 | C | OK SILESIA | 57:06 | + 15:00 |
9. | Vojvodík Martin | MOV7400 | C | SKOB Ostrava | 57:37 | + 15:31 |
10. | Urbaník Robert | VLI7002 | C | Slavia Liberec orienteering | 59:07 | + 17:01 |
11. | Koťátko Aleš | SFM8303 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 59:49 | + 17:43 |
12. | Byrtus Petr | SIT7702 | C | OK SILESIA | 66:37 | + 24:31 |
Bjolek Lukáš | BFM7601 | C | SKOB Frýdek - Místek | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Tesař Jiří | AOP6702 | C | Orientační Běh Opava | 35:53 | |
2. | Lužný Ladislav | HAV6000 | C | OB Havířov | 38:39 | + 2:46 |
3. | Hepnar Luboš | STE6307 | C | SK SKI-OB Šternberk | 38:44 | + 2:51 |
4. | Kratochvíl Karel | HOB7001 | C | SKOB Horní Benešov | 41:36 | + 5:43 |
5. | Jakobi Zdeněk | HAV5701 | C | OB Havířov | 42:21 | + 6:28 |
6. | Mielec Jaromír | AOV6901 | C | OOB TJ Baník Ostrava | 44:42 | + 8:49 |
7. | Holec Honza | MOV6701 | C | SKOB Ostrava | 44:48 | + 8:55 |
8. | Sklenář Josef | SBR6601 | C | SKOB Bruntál | 45:57 | + 10:04 |
9. | Ryšavý Jiří | OOP5803 | C | TJ Opava | 48:07 | + 12:14 |
10. | Juračka Zdeněk | HAV5702 | C | OB Havířov | 48:48 | + 12:55 |
11. | Svěchota Milan | MOV7202 | C | SKOB Ostrava | 50:09 | + 14:16 |
12. | Bačo Lubomír | SOP6201 | C | OOB TJ Slezan Opava | 51:01 | + 15:08 |
13. | Vítek Zbyněk | PTE6622 | C | TJ Sokol Ptení | 54:56 | + 19:03 |
14. | Vavřík René | MOV7000 | C | SKOB Ostrava | 55:24 | + 19:31 |
15. | Štětínský Pavel | MOV7104 | C | SKOB Ostrava | 71:56 | + 36:03 |
16. | David Vladimír | SFM7401 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 81:22 | + 45:29 |
17. | Liber Vlastimil | AOP6402 | C | Orientační Běh Opava | 96:11 | + 60:18 |
18. | Špok Petr | KRN7100 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 96:23 | + 60:30 |
Hájek Martin | KYL6801 | C | SK SP Kylešovice | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sklenář Miroslav | AOP6302 | C | Orientační Běh Opava | 38:44 | |
2. | Juřeník Josef | MOV5201 | C | SKOB Ostrava | 39:05 | + 0:21 |
3. | Višňa Milan | OOL5904 | C | SK Haná orienteering | 39:45 | + 1:01 |
4. | Hrouza Jan | KRN5401 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 40:57 | + 2:13 |
5. | Rychlý Miloš | OOP5302 | C | TJ Opava | 41:01 | + 2:17 |
6. | Maceček Otakar | MOV6102 | C | SKOB Ostrava | 42:04 | + 3:20 |
7. | Vašek Rudolf | SOP5702 | C | OOB TJ Slezan Opava | 42:47 | + 4:03 |
8. | Krmášek Bohdan | AOP5301 | C | Orientační Běh Opava | 45:14 | + 6:30 |
9. | Moravec Stanislav | SOP5801 | C | OOB TJ Slezan Opava | 45:22 | + 6:38 |
10. | Pospíšil Václav | SOP5701 | C | OOB TJ Slezan Opava | 47:20 | + 8:36 |
11. | Kostka Evžen | AOP5701 | C | Orientační Běh Opava | 48:29 | + 9:45 |
12. | Slivečka Jaromír | MOV5601 | C | SKOB Ostrava | 48:51 | + 10:07 |
13. | Strohalm Petr | KRN5601 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 50:40 | + 11:56 |
14. | Světnický Alexandr | OOL6300 | C | SK Haná orienteering | 53:10 | + 14:26 |
15. | Mutina Vlastimil | BFM5701 | C | SKOB Frýdek - Místek | 53:27 | + 14:43 |
16. | Prokop Lubomír | TRI6001 | C | TJ TŽ Třinec | 54:03 | + 15:19 |
17. | Zeman Ludvík | BFM5301 | C | SKOB Frýdek - Místek | 54:43 | + 15:59 |
18. | Lecián Oldřich | OOP6100 | C | TJ Opava | 65:01 | + 26:17 |
19. | Albert František | OOL5804 | C | SK Haná orienteering | 68:20 | + 29:36 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Toman Stanislav | SBR4801 | C | SKOB Bruntál | 40:58 | |
2. | Jurčák Karel | SOP5101 | C | OOB TJ Slezan Opava | 44:52 | + 3:54 |
3. | Babák Jiří | ZLH4801 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 47:36 | + 6:38 |
Malysa Ján | SOP5102 | C | OOB TJ Slezan Opava | DISK |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vlach Oldřich | BOV4403 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 38:50 | |
2. | Novotný Stanisl | ZLH4800 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 43:16 | + 4:26 |
3. | Klech Josef | HOB4701 | C | SKOB Horní Benešov | 45:42 | + 6:52 |
4. | Mrkvica Miroslav | ZLH4600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 54:26 | + 15:36 |
5. | Nosek Jiří | OOP4401 | C | TJ Opava | 56:46 | + 17:56 |
6. | Opletal Jaroslav | TRI3700 | C | TJ TŽ Třinec | 78:36 | + 39:46 |
7. | Sedlář Vladimír | AOP4201 | C | Orientační Běh Opava | 90:22 | + 51:32 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Albertová Valentina | ZLH | C | OOB TJ Zlaté Hory | 24:57 | |
2. | Kujová Anežka | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 25:14 | + 0:17 |
3. | Kuhn Matyáš | VRB | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 25:47 | + 0:50 |
4. | Strohlam Petr | KRN1101 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 26:32 | + 1:35 |
5. | Mrkvica Vít | ZLH1600 | C | OOB TJ Zlaté Hory | 27:38 | + 2:41 |
6. | Peňáz Jan | VRB1111 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 27:44 | + 2:47 |
7. | Kratochvíl David | HOB1101 | C | SKOB Horní Benešov | 29:51 | + 4:54 |
8. | Hrouza Jan | KRN1300 | C | KOS TJ Lokomotiva Krnov | 32:24 | + 7:27 |
9. | Dorčák Tomáš | MOV0801 | C | SKOB Ostrava | 33:54 | + 8:57 |
10. | Walaski Vítek | TRI1400 | C | TJ TŽ Třinec | 34:25 | + 9:28 |
11. | Holubova Eva | SBR1501 | C | SKOB Bruntál | 40:18 | + 15:21 |
12. | Létalová Eva | SFM1250 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 40:35 | + 15:38 |
13. | Holubová Pavlína | SBR | C | SKOB Bruntál | 41:34 | + 16:37 |
14. | Patočka Antonín | VRB1100 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 43:55 | + 18:58 |
15. | Glembeková Eliška | VRB0818 | C | Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem | 44:28 | + 19:31 |
16. | Liber Tomáš | AOP1302 | C | Orientační Běh Opava | 49:37 | + 24:40 |
17. | Sedlářová Amálie | AOP1252 | C | Orientační Běh Opava | 49:57 | + 25:00 |
18. | Tesařová Lucie | AOP1451 | C | Orientační Běh Opava | 50:23 | + 25:26 |
19. | Tesařová Eva | AOP1650 | C | Orientační Běh Opava | 53:24 | + 28:27 |
Místo
|
Jméno
|
Reg. číslo
|
Licence
|
Klub
|
Čas
|
Ztráta
|
---|---|---|---|---|---|---|
1. | Vojtěch Beneš | NNN8001 | C | Neregistrovaní | 32:54 | |
2. | Holubová Eva | SBR8051 | C | SKOB Bruntál | 34:40 | + 1:46 |
3. | Veličková Monika | ABR8951 | C | A-team NOVO Bruntál | 36:05 | + 3:11 |
4. | Hendrych Jan | HOB9301 | C | SKOB Horní Benešov | 38:20 | + 5:26 |
5. | Haltof Petr | TRI7400 | C | TJ TŽ Třinec | 39:22 | + 6:28 |
6. | Miřijovský Přemysl | BOV5001 | C | TJ Baník Ostrava OKD | 41:27 | + 8:33 |
7. | Pometlová Jana | AOP7551 | C | Orientační Běh Opava | 46:37 | + 13:43 |
8. | Dorčák Jan | MOV0103 | C | SKOB Ostrava | 48:18 | + 15:24 |
9. | Holub Mikuláš | SBR0500 | C | SKOB Bruntál | 51:17 | + 18:23 |
10. | Tuharská Aneta | TRI7751 | C | TJ TŽ Třinec | 51:55 | + 19:01 |
11. | Freith Martin | BFM6801 | C | SKOB Frýdek - Místek | 56:36 | + 23:42 |
12. | Gallo Marek | AOP7602 | C | Orientační Běh Opava | 59:05 | + 26:11 |
13. | Haltofová Marie | TRI7050 | C | TJ TŽ Třinec | 62:21 | + 29:27 |
14. | Sovišová Eva | SBR5251 | C | SKOB Bruntál | 64:05 | + 31:11 |
15. | Bruk Miroslav | TRI6100 | C | TJ TŽ Třinec | 64:15 | + 31:21 |
16. | Bruková Jana | TRI7150 | C | TJ TŽ Třinec | 64:17 | + 31:23 |
17. | Hendrych Jiří | HOB6701 | C | SKOB Horní Benešov | 66:39 | + 33:45 |
18. | Menzel Pavel | 0010001 | C | 001 - SK Radslavice | 66:40 | + 33:46 |
19. | Davidová Petra | SFM7651 | C | O-RUNNAŘI Beskydy | 68:41 | + 35:47 |
Cetl Vladimír | AOP6602 | C | Orientační Běh Opava | DISK |