Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti na klasické trati

Datum:
27.05.2017
Místo konání:
Loučka u Vizovic
Pořadatel:
VIC - OB Vizovice
Mapa:
Suchá Kosmatá
Ředitel závodu:
Vyoral Jan
Hlavní rozhodčí:
Marek Martin - R3
Stavitel tratí:
Sadílek Martin
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HD10N     HDR     P     T    

D10C 1.89 km, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Matochová Anna TZL0753 426302 C SKOB Zlín
10:41:00 Vacant 0
10:44:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:47:00 Poslušná Jitka TZL0752 8618 C SKOB Zlín
10:50:00 Vacant 0
10:53:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 331031 OOB TJ Slovan Luhačovice
10:56:00 Kundratová Eva TZL0950 218973 C SKOB Zlín

D12C 2.73 km, 10 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Jakůbková Jana LCE0651 416057 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:07:00 Matochová Adéla TZL0552 53831 B SKOB Zlín
10:10:00 Burkartová Sabina VIC0658 425427 C OB Vizovice
10:13:00 Pišová Adéla LCE0551 2049511 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:16:00 Batani Valentina TZL0551 7053354 B SKOB Zlín
10:19:00 Vacant 0
10:22:00 Špendlíková Monika LCE0554 52687 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:25:00 Batani Valeria TZL0550 7053853 B SKOB Zlín
10:28:00 Šumberová Johana PHK0565 0 C OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Helštýnová Nikol LCE0555 52693 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:00 Rosíková Růžena Eliška TZL0650 8594 C SKOB Zlín
10:37:00 Švrčinová Julie TZL0456 2113062 C SKOB Zlín
10:40:00 Brychtová Adriana LCE0653 416062 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:43:00 Klimešová Kateřina TZL0455 53354 C SKOB Zlín
10:46:00 Vacant 0
10:49:00 Kusáková Valentýna TZL0651 53896 C SKOB Zlín

D14C 3.21 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Šimoníková Anetta VIC0362 425439 C OB Vizovice
10:07:00 Zichová Amálie LCE0451 2075639 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Kolaříková Eliška TZL0452 995797 B SKOB Zlín
10:13:00 Vacant 0
10:16:00 Riesslerová Eliška OTK0350 331701 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:19:00 Mrkvičková Ema TZL0451 2091565 B SKOB Zlín
10:22:00 Vacant 0
10:25:00 Mališková Eliška LCE0354 416068 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:28:00 Dynková Alžběta TZL0454 53853 B SKOB Zlín

D16C 3.79 km, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Kůstková Barbora VIC0259 425422 C OB Vizovice
10:07:00 Dufková Renata LCE0253 51298 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:10:00 Vacant 0
10:13:00 Blahová Pavla EKP0153 428253 B VŠTJ Ekonom Praha
10:16:00 Halová Romana VIC0164 425428 B OB Vizovice
10:19:00 Pišová Barbora LCE0251 1400427 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:22:00 Vacant 0
10:25:00 Šuráňová Pavlína TZL0257 8924 B SKOB Zlín
10:28:00 Robková Lenka VIC0171 425423 C OB Vizovice
10:31:00 Nevěřilová Kateřina LCE0254 7208226 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:34:00 Vacant 0
10:37:00 Rosíková Alžběta Marie TZL0151 53836 C SKOB Zlín
10:40:00 Robková Eva VIC0160 425433 C OB Vizovice
10:43:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 9102885 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:46:00 Tichá Marie TZL0253 2091544 A SKOB Zlín

D18C 5.22 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 Malá Nela VIC0051 53857 C OB Vizovice
10:54:00 Nešporová Alžběta TZL0051 7200901 A SKOB Zlín
10:57:00 Vacant 0
11:00:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 A SKOB Zlín
11:03:00 Vacant 0
11:06:00 Matulíková Aneta TZL0050 331362 C SKOB Zlín

D21C 6.56 km, 18 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Vacant 0
10:08:00 Kavánková Iva TZL9753 7204981 R SKOB Zlín
10:11:00 Michálková Renata LCE8151 2088219 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:14:00 Vacant 0
10:17:00 Řezaninová Iva ZVS9250 53382 C TJ Zbrojovka Vsetín
10:20:00 Pěčková Veronika SKM9651 416078 C KOB Směr Kroměříž
10:23:00 Vacant 0
10:26:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 R SKOB Zlín
10:29:00 Vacant 0

D35C 5.22 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:49:00 Vacant 0
10:52:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C SKOB Zlín
10:58:00 Kurfürstová Irena TZL8053 53129 C SKOB Zlín
11:01:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
11:04:00 Batani Hana TZL7351 7209281 C SKOB Zlín
11:07:00 Kundratová Jana TZL7350 7209278 C SKOB Zlín
11:10:00 Pekárková Eva TZL7653 7752223 C SKOB Zlín
11:23:00 Hubáčková Dagmar LCE6569 889302 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D45C 4.41 km, 14 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Lukůvková Lenka KVS6850 53688 C SKOB Kobra Vsetín
11:12:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C SKOB Zlín
11:15:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:18:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:21:00 Vacant 0
11:24:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:27:00 Jarošová Petra ZPV6666 52654 C KOB ZPV Prostějov
11:30:00 Sadílková Lenka VIC7055 416050 C OB Vizovice
11:33:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:36:00 Lázničková Marcela TZL6751 331685 C SKOB Zlín
11:39:00 Pišová Hana LCE7053 416058 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:42:00 Valentová Eva LCE6051 51509 C OOB TJ Slovan Luhačovice

D55C 3.94 km, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 Denysenko Tamara 38S6150 7200270 VZA Žilina
10:07:00 Trávníčková Jitka KVS5651 2021856 C SKOB Kobra Vsetín
10:10:00 Polášková Kamila TZL6052 53338 C SKOB Zlín
10:13:00 Vacant 0
10:16:00 Christovová Marie SKM5851 51307 C KOB Směr Kroměříž
10:19:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
10:22:00 Vacant 0
10:25:00 Strnadlová Zdeňka SKM5557 52206 C KOB Směr Kroměříž
10:28:00 Krejčíková Monika TZL6262 8260628 C SKOB Zlín
10:31:00 Horynová Eva TZL5254 8930 C SKOB Zlín
10:34:00 Cetkovská Alena TZL6263 53342 C SKOB Zlín

H10C 1.89 km, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Vacant 0
10:08:00 Kundrata Vít TZL0700 53360 C SKOB Zlín
10:11:00 Vlček Tomáš VIC0713 426365 C OB Vizovice
10:14:00 Novotný Miloš TZL0702 8593 C SKOB Zlín
10:17:00 Vacant 0
10:20:00 Mikláš Matěj TZL0704 8601 C SKOB Zlín
10:23:00 Skýba Jakub Jan LCE0701 2075691 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Honner Jaroslav TZL0701 8877 C SKOB Zlín
10:29:00 Vacant 0
10:32:00 Truneček Jakub TZL0705 53367 C SKOB Zlín
10:35:00 Volkov Maksym 38S0700 2111798 VZA Žilina
10:38:00 Pernička Martin TZL0800 7207055 C SKOB Zlín

H12C 3.00 km, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Kovařík Šimon LCE0503 416067 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:06:00 Papp Vojtěch VIC0510 425432 C OB Vizovice
10:09:00 Němec Filip TZL0503 2113089 C SKOB Zlín
10:12:00 Pěček Jakub SKM0700 51305 C KOB Směr Kroměříž
10:15:00 Vacant 0
10:18:00 Pernička Václav TZL0602 7207028 C SKOB Zlín
10:21:00 Hrbáček Filip LCE0501 416072 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:24:00 Bambuch Martin VIC0603 425431 C OB Vizovice
10:27:00 Huleja Martin TZL0604 2113096 C SKOB Zlín
10:30:00 Vebr David LCE0504 52700 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:33:00 Vacant 0
10:36:00 Palas Jan TZL0507 49895 C SKOB Zlín
10:39:00 Káňa Jindřich LCE0602 416054 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:42:00 Špaňhel Petr VIC0610 425425 C OB Vizovice
10:45:00 Vaněk Bořek TZL0505 2113077 C SKOB Zlín
10:48:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:51:00 Vacant 0
10:54:00 Martinek Matyáš TZL0504 2113058 B SKOB Zlín
10:57:00 Hala Jaromír VIC0606 425436 C OB Vizovice
11:00:00 Pekárek Tobias TZL0502 2070831 B SKOB Zlín

H14C 3.79 km, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Černín Adam SVS0401 51517 C Orientklub Vsetín
10:08:00 Vacant 0
10:11:00 Šemnický Jakub TZL0400 2091553 B SKOB Zlín
10:14:00 Pěček Dominik SKM0401 53817 C KOB Směr Kroměříž
10:17:00 Veselý Jonáš VIC0411 2073737 B OB Vizovice
10:20:00 Hustý Adam TZL0403 2096138 B SKOB Zlín
10:23:00 Humeník David LCE0402 2080833 B OOB TJ Slovan Luhačovice
10:26:00 Vacant 0
10:29:00 Eichler Vít TZL0401 7209282 B SKOB Zlín
10:32:00 Graubner Tadeáš 13C0401 2067944 SKK Tatanka Zlín
10:35:00 Vacant 0
10:38:00 Vaněk Ondřej TZL0402 889320 B SKOB Zlín
10:41:00 Novosad Pavel TZL0404 7209289 B SKOB Zlín
10:44:00 Fišer Martin TZL0405 52685 C SKOB Zlín

H16C 5.22 km, 12 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:47:00 Vacant 0
10:50:00 Pšenčík David VIC0209 2073722 C OB Vizovice
10:53:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
10:56:00 Vacant 0
10:59:00 Koňařík Vít SVS0200 53384 B Orientklub Vsetín
11:02:00 Chovanec Václav TZL0201 218977 A SKOB Zlín
11:05:00 Pšenčík Jan VIC0100 2073744 C OB Vizovice
11:08:00 Bartík Filip TZL0202 2091549 B SKOB Zlín
11:11:00 Janda Přemek TZL0103 53147 B SKOB Zlín

H18C 6.91 km, 15 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:14:00 Vacant 0
11:17:00 Malý Vojtěch VIC0005 9200992 C OB Vizovice
11:20:00 Müller Tomáš OTK9901 433087 B OOB TJ Jiskra Otrokovice

H21C 9.67 km, 27 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Blaha Ondřej EKP7002 9700729 C VŠTJ Ekonom Praha
10:06:00 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:09:00 Krejčík Zbyněk TZL5704 8071221 C SKOB Zlín
10:12:00 Vríčan Peter 36S8901 9201671 nereg.
10:15:00 Zbranek Roman ASU8808 8422248 R Magnus Orienteering
10:18:00 Kolárik Jan TZL9003 7209283 C SKOB Zlín
10:21:00 Vacant 0
10:24:00 Zentrich Dušan LCE0012 2082929 A OOB TJ Slovan Luhačovice
10:27:00 Smola Michal TZL8131 515174 R SKOB Zlín
10:30:00 Šrámek Jaromír KSU5801 515101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
10:33:00 Schuster Marek SSU9303 995871 E SK Severka Šumperk
10:36:00 Šidla Jan TZL6808 7053367 C SKOB Zlín
10:39:00 Vacant 0
10:42:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Pekárek Evžen TZL7007 7848411 C SKOB Zlín
10:48:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž
10:51:00 Hubáček Josef LCE6127 2017666 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:54:00 Dlabaja Štěpán TZL8508 7995797 R SKOB Zlín
10:57:00 Vacant 0
11:00:00 Hubáček Michal LCE9301 9201824 R OOB TJ Slovan Luhačovice
11:03:00 Kašpar Michal TZL9308 886701 C SKOB Zlín
11:06:00 Vacant 0
11:09:00 Cahel Marek LCE8803 889288 C OOB TJ Slovan Luhačovice
11:12:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C SKOB Zlín
11:15:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C SKOB Zlín
11:18:00 Mikel David TZL9703 7208084 A SKOB Zlín
11:21:00 Slováček Tomáš TZL8002 2084933 C SKOB Zlín

H35C 7.58 km, 21 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Černoch Karel TZL6835 8933 C SKOB Zlín
10:06:00 Pěček Vítězslav SKM7104 52199 C KOB Směr Kroměříž
10:09:00 Kusák Ivan EZL6502 0 C PEV Zlín
10:12:00 Láznička Robert TZL6309 53368 C SKOB Zlín
10:15:00 Volkov Alexander 38S8000 502259 VZA Žilina
10:18:00 Vacant 0
10:21:00 Jelínek Vít TZL5102 7209285 C SKOB Zlín
10:24:00 Pěček Martin SKM7301 253369 C KOB Směr Kroměříž
10:27:00 Švestka Vítězslav KVS7301 53372 C SKOB Kobra Vsetín
10:30:00 Pernička Petr TZL7336 7207038 C SKOB Zlín
10:33:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Vacant 0
10:39:00 Vrubel Karel TZL6401 53143 C SKOB Zlín
10:42:00 Slezák Libor LCE6207 889301 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:45:00 Vacant 0
10:48:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C SKOB Zlín
10:51:00 Novosad Pavel TZL7401 2080910 C SKOB Zlín
10:54:00 Novotný Marek TZL7301 1417261 C SKOB Zlín

H45C 6.30 km, 17 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:17:00 Plášek Martin LCE6118 52702 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:20:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:23:00 Láznička Libor TZL6701 331193 C SKOB Zlín
10:26:00 Vacant 0
10:29:00 Piše Dušan LCE6702 331231 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:32:00 Riessler Otto OTK6800 433092 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
10:35:00 Jaroš Vojtěch ZPV5706 231248 C KOB ZPV Prostějov
10:38:00 Vacant 0

H55C 4.77 km, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Kaloč Vítězslav KVS5904 2021853 C SKOB Kobra Vsetín
11:16:00 Jelínek Petr TZL4902 1396260 C SKOB Zlín
11:19:00 Vacant 0
11:22:00 Otrusina Milan EZL6205 52338 C PEV Zlín
11:25:00 Polínek Jaroslav OTK5300 2067305 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:28:00 Kusbach Antonín 53855 SKOB Zlín
11:31:00 Vacant 0
11:34:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
11:37:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
11:40:00 Krajča Pavel TZL5705 53370 C SKOB Zlín

H65C 3.94 km, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Valla Stanislav TZL3125 53321 C SKOB Zlín
10:08:00 Vacant 0
10:11:00 Šmakal Pavel TZL4801 2049597 C SKOB Zlín
10:14:00 Láznička Alois TZL3613 425533 C SKOB Zlín

HD10N 1.76 km, 8 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Koňařík Vojtéch SVS0701 51518 C Orientklub Vsetín
10:06:00 Štěpánková Anna KVS0952 53681 C SKOB Kobra Vsetín
10:09:00 Vacant 0
10:12:00 Němec Michal TZL0805 8614 C SKOB Zlín
10:15:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 502256 VZA Žilina
10:18:00 Juríková Michaela LCE0853 253363 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:21:00 Šťastný Šimon 0 Neregistrovaní (NNN)
10:24:00 Vacant 0
10:27:00 Přibík Martin TZL0807 8597 C SKOB Zlín
10:30:00 Vlčková Markéta VIC0951 0 C OB Vizovice
10:33:00 Nevěřilová Jolana LCE0953 425578 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:36:00 Graclík Daniel KVS1001 53684 C SKOB Kobra Vsetín
10:39:00 Vacant 0
10:42:00 Lázničková Alžběta TZL0858 331753 C SKOB Zlín
10:45:00 Marková Michaela VIC0850 2103260 C OB Vizovice
10:48:00 Zichová Nela LCE0954 416061 C OOB TJ Slovan Luhačovice
10:51:00 Kusák Alexander EZL0900 53900 C PEV Zlín
10:54:00 Vacant 0
10:57:00 Perničková Karolína TZL0850 8584 C SKOB Zlín
11:00:00 Veselý Štěpán VIC0712 425437 C OB Vizovice
11:03:00 Vacant 0
11:06:00 Hozík Štěpán TZL0806 8583 C SKOB Zlín
11:09:00 Hala Zdeněk VIC0801 53138 C OB Vizovice
11:12:00 Vacant 0
11:15:00 Lebánek Jan Maxmilián TZL0809 8582 C SKOB Zlín

HDR 2.21 km, 9 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Pavlík Adam TZL0810 8602 C SKOB Zlín
01:00:00 Brychtová Adriana 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Šidla Dalibor 0 SKOB Zlín
01:00:00 Pekárek David TZL1000 53886 C SKOB Zlín
01:00:00 Slámová Emílie Inka 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Sedlář Filip KVS1002 53689 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Juráň Jakub 0 Neregistrovaní (NNN)
01:00:00 Šťástný Jan 0 Neregistrovaní (NNN)
01:00:00 Jakůbková Jana 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Takos Jannis 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Slámová Julie LCE1051 218971 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Staňková Linda 0 Neregistrovaní (NNN)
01:00:00 Volkova Maja 38S0950 502260 VZA Žilina
01:00:00 Michálek Marián LCE1111 331675 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Janků Markéta KVS0951 7181004 C SKOB Kobra Vsetín
01:00:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
01:00:00 Skovajsa Martin 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Graubner Mikuláš 13C1000 2067974 SKK Tatanka Zlín
01:00:00 Helštýnová Nikol 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Slováček Ondřej TZL0902 52212 C SKOB Zlín
01:00:00 Marková Tatiana VIC1060 2109759 C OB Vizovice
01:00:00 Pěček Tobiáš SKM1100 416083 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Krejčík Vít TZL1515 52219 SKOB Zlín

P 3.00 km, 11 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Slámová Alena LCE8253 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Jelínková Dagmar TZL5757 207823 C SKOB Zlín
01:00:00 Hrbáčková Karla 0 OOB TJ Slovan Luhačovice
01:00:00 Řezanina Lubomír ZVS6601 53381 C TJ Zbrojovka Vsetín
01:00:00 Černín Lukáš SVS0201 51516 C Orientklub Vsetín
01:00:00 Král Martin OTK0100 2067303 C OOB TJ Jiskra Otrokovice
01:00:00 Graubnerová Martina 13C7650 2067256 SKK Tatanka Zlín
01:00:00 Pěčková Monika SKM7350 2017677 C KOB Směr Kroměříž
01:00:00 Černín Radek SVS7300 2800316 Orientklub Vsetín
01:00:00 Staňková Renata 0 Neregistrovaní (NNN)
01:00:00 Králová Věra OTK7151 331069 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

T 3.79 km, 13 kontrol, Start: Start 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Marková Pavla VIC7857 1400414 C OB Vizovice
10:06:00 Vacant 0
10:12:00 Benrothová Irena 416065 Neregistrovaní (NNN)
10:15:00 Válek Jaroslav EZL5213 426340 PEV Zlín
10:18:00 Vacant 0
10:21:00 Vacant 0
10:24:00 Benroth Miroslav 416064 Neregistrovaní (NNN)
10:27:00 Stříteský Tomáš SVS7400 8645932 Orientklub Vsetín
10:30:00 Vacant 0
10:33:00 Švestka Vít KVS9700 51527 C SKOB Kobra Vsetín
10:36:00 Vacant 0
10:39:00 Láznička Jan TZL9405 886828 C SKOB Zlín
10:42:00 Vacant 0
10:45:00 Vacant 0
10:48:00 Vacant 0
11:14:00 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C SKOB Kobra Vsetín