Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka: AOP (32)

Datum:
12.05.2018
Místo konání:
Chata Paprsek, Staré Město pod Sněžníkem
Pořadatel:
SSU - SK Severka Šumperk
Mapa:
Palaš, 1:10 000; Malá Pralinka 1:10 000
Ředitel závodu:
Králová Zdenka - R3
Hlavní rozhodčí:
Král Václav - R3
Stavitel tratí:
Krtička Luděk - R1, Schuster Marek
JURY:
Grepl Ladislav, Holas Tomáš, Poklopová Ivana
Protokol:
Závod proběhl bez problémů, nikdo nebyl zraněn. Děkujeme všem závodníkům za účast.
Kluby:
AOP    
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2111741 Liber Tomáš AOP1302 C HDR 11:00:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C D10C 11:02:00
2127594 Liber Václav AOP1000 C DH10N 11:03:00
51195 Holasová Barbora AOP0651 B D12C 11:08:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 C D12C 11:12:00
889315 Sedlář Vladimír AOP4201 C H70C 11:13:00
410158 Kostka Evžen AOP5701 C H55C 11:15:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C D10C 11:20:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C H10C 11:25:00
2111725 Holas Štěpán AOP0900 C H10C 11:29:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B D16C 11:32:00
436929 Klechová Karolína AOP0452 B D14C 11:34:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C D35C 11:34:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B D12C 11:36:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C H10C 11:37:00
51190 Holasová Šarka AOP7853 C D35C 11:38:00
53278 Gallo Ondřej AOP0802 C H10C 11:45:00
428264 Borunský Matěj AOP0600 B H12C 11:45:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C H21C 11:50:00
232405 Šarmanová Alena AOP9352 C D21C 11:51:00
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B D14C 11:52:00
1400441 Holas Tomáš AOP7802 C H21C 11:56:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C H35C 12:02:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B D14C 12:04:00
8656686 Hadač Miroslav AOP6501 C H21C 12:06:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C D35C 12:10:00
2091596 Cetl Vladimír AOP6602 C H45C 12:14:00
7204970 Gallo Martina AOP7951 C D35C 12:14:00
0 Liber Vlastimil AOP6402 C H45C 12:18:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C D35C 12:18:00
2091591 Cetlová Magdaléna AOP0552 B D14C 12:31:00
49386 Librová Lucie AOP8050 C D35C 12:38:00