Startovka závodu: RBK cup open 2018

Klubová startovka

Datum:
17.11.2018
Místo konání:
Ivančice, Stříbský mlýn - Rekreační středisko dandre.cz
Pořadatel:
BBM - BETA URSUS Orienteering
Mapa:
Réna
Ředitel závodu:
Ptáček Ladislav
Hlavní rozhodčí:
Ptáček Pavel - R2
Stavitel tratí:
Ptáček Pavel - R2
Kluby:
NNN     ADA     BBM     LBM     PBM     PHK     PZR     RBK     SBK     TBM     TTR     UBM     VBM     VLI     ZBM     Ostatní kluby
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2109706 Hlávka Adam NNN0004 D 11:21:00
2049576 Prokešová Anna NNN0012 D 11:27:00
2109705 Hlávka Vojtěch NNN0010 D 11:37:00
2049579 Šmídová Linda NNN0009 D 11:41:00
2109703 Dvořák Martin NNN0007 D 12:01:00
500568 Dvořák Tomáš NNN0011 D 12:07:00
2049578 Šmíd Jiří NNN0008 C 12:10:00
2109701 Balážová Sabina NNN0005 D 12:23:00
2109702 Lipovský Robin NNN0006 D 12:27:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2053552 Odehnal Tomáš ADA0500 B C 11:38:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7790320 Denemarek Ivo BBM7901 C A 11:15:00
219273 Krejčiříková Kamila BBM1550 C D 11:17:00
980376 Ptáček Patrik BBM9800 C B 11:25:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C B 11:25:00
2124757 Petrášová Irena BBM6851 B 11:25:00
2124753 Konečná Hana BBM6350 B 11:25:00
7207019 Opálková Martina BBM0050 A B 11:25:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C B 11:25:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C B 11:25:00
2112721 Martinkovič Šimon BBM0503 C C 11:42:00
2085655 Dvořák Jakub BBM0502 C C 11:48:00
2112728 Petrášová Kateřina BBM0550 C C 11:52:00
2088166 Dvořáková Lucie BBM0750 B C 11:58:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2122244 Štěpánek Jiří LBM5401 C B 11:25:00
219280 Janská Iva LBM5795 C B 11:25:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C B 11:25:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C B 11:25:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C B 11:25:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C C 11:36:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Ramachová Magda PBM8155 B 11:25:00
7209368 Robotka Jan PBM7800 B 11:25:00
7209359 Robotka Libor PBM5303 C B 11:25:00
49465 Sladká Zora PBM6059 B 11:25:00
2131192 Kheil Radim PBM7301 C B 11:25:00
52051 Ramachová Michaela PBM1151 C D 11:47:00
52027 Robotková Tereza PBM1150 C D 11:51:00
52034 Sladký Marek PBM8604 C 11:54:00
0 Růžek Lukáš PBM8500 D 11:57:00
52021 Sladký Ivan PBM5513 C 12:04:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C B 11:25:00
1413331 Melichar Igor PHK6504 C B 11:25:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C B 11:25:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C B 11:25:00
(30)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2127597 Procházka Jan RBK7901 C A 11:15:00
52059 Ráb Martin RBK8307 C A 11:15:00
1413717 Fousek Martin RBK7801 C A 11:15:00
980373 Jalový Milan RBK8347 C A 11:15:00
2061849 Brosch Petr RBK7111 C A 11:15:00
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C B 11:25:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C B 11:25:00
2118476 Kubíková Soňa RBK8351 C B 11:25:00
7260027 Mazalová Monika RBK9252 C B 11:25:00
2061836 Broschová Lucie RBK7451 C B 11:25:00
49856 Toušová Zuzana RBK8556 C B 11:25:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C B 11:25:00
52078 Henek Milan RBK5307 C B 11:25:00
53205 Jágrová Zuzana RBK1051 C D 11:29:00
1414504 Fousek Vojtěch RBK0403 B C 11:30:00
2118497 Kubíková Kristýna RBK0851 C D 11:33:00
2061789 Brosch Ondřej RBK0606 B C 11:34:00
980337 Jalová Kristýna RBK1150 C D 11:39:00
1413719 Fousek Matěj RBK0402 B C 11:40:00
52015 Jalový Kryštof RBK1401 D 11:43:00
2061781 Broschová Alžběta RBK1151 C D 11:49:00
0 Mackanič Šimon RBK0920 D 11:53:00
2127596 Procházková Magda RBK1270 D 11:59:00
2020714 Berka Otakar RBK0002 B D 12:05:00
0 Rábová Eliška RBK1112 D 12:09:00
0 Milata Matěj RBK1402 D 12:13:00
0 Rábová Markéta RBK1111 D 12:17:00
49682 Jágrová Aneta RBK0951 C D 12:21:00
0 Milata Jakub RBK1201 D 12:25:00
0 Mackanič Sára RBK1070 D 12:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410339 Jágr Jaroslav SBK7549 B 11:25:00
2045244 Dressler Jan SBK7911 C C 11:50:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
501884 Rygl Jaroslav TBM7044 C A 11:15:00
53269 Hájek Ondřej TBM7511 C A 11:15:00
887901 Ehl Jiří TBM7701 C A 11:15:00
53250 Ptáčková Julie TBM0980 C D 11:19:00
2103778 Hájek Štěpán TBM0804 C D 11:23:00
7204525 Kubáňová Jana TBM7275 C B 11:25:00
2083416 Dufek Jan TBM4231 C B 11:25:00
2083358 Ptáček Ondřej TBM7120 C B 11:25:00
2083378 Ptáčková Veronika TBM7374 C B 11:25:00
9101703 Korpasová Tereza TBM9898 R B 11:25:00
53235 Minařík Luboš TBM5711 C B 11:25:00
232730 Ptáček Jonáš TBM0717 B B 11:25:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C D 11:31:00
2083417 Hanousek Prokop TBM0613 B C 11:56:00
438040 Hanousek Radim TBM7105 C 12:08:00
2081392 Hanousková Boučková Danie TBM7282 C 12:12:00
53234 Hájek Vojtěch TBM1201 C D 12:15:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C D 12:19:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C B 11:25:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
361911 Janíková Marie UBM7852 C B 11:25:00
361966 Janíková Anna UBM0855 C C 12:02:00
361980 Janíková Klára UBM1053 C D 12:03:00
53796 Hrouda Šimon UBM0504 C C 12:06:00
361937 Janík Jan UBM1301 C D 12:11:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53735 Hrouda Petr VBM6900 C A 11:15:00
2011839 Henek Vladan VBM8002 C A 11:15:00
7207858 Mazal Zdeněk VBM8103 C A 11:15:00
410321 Jordanov Nikolaj VBM6501 C B 11:25:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201561 Bednařík Vilém VLI0509 A A 11:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9201326 Bednaříková Emma ZBM0359 A A 11:15:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Milan Blumaier 6YC0405 Neregistrovaní C 11:44
2108870 Buráňová Hana 9MX7050 BzB B 11:25
2127637 Buráň Zdeněk 9MX5800 BzB B 11:25
0 Hess Ludvík 9WX Ostrava International School D 11:15
2117702 Kadlecová Jolana 9WC1000 SVČ Rosice D 12:31