Startovka závodu: Český pohár MTBO – 3. kolo

Datum:
05.05.2019
Místo konání:
Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Chmelař Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Chmelař Lukáš
Stavitel tratí:
Jedlička Marek
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí, nikdo nebyl zraněn.Protest nebyl podán.
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     MW11     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
8.90 km, 9 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
912 8660548 Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 10:01:00
913 361972 Malý Rostislav VEY0600 C YETTI Vejprty 10:04:00
922 7210209 Munzar Jakub XPU0600 C PARDUBICE BIKERS 10:07:00
906 8662686 Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 10:10:00
917 9820 Kadaník Petr XPU0802 C PARDUBICE BIKERS 10:13:00
911 8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 C KOS TJ Tesla Brno 10:16:00
909 8190207 Ticháček Jakub SJC0704 C Sportcentrum Jičín 10:19:00
914 8004347 Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 10:22:00
902 7003003 Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 10:25:00
916 8028854 Městka Václav VSP0600 C USK Praha 10:28:00
905 8304111 Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 10:31:00
915 8651736 Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 10:34:00
907 331690 Mudrák Šimon LCE0601 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:37:00
921 2088820 Faltejsek Tobiáš XPU0500 C PARDUBICE BIKERS 10:40:00
910 0 Akrman Václav SPC0505 C SPORTICUS team 10:43:00
903 8468 Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 10:46:00
M17
16.00 km, 14 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
114 8662362 Peňáz Radek VRB0313 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:01:00
116 8028836 Černík Adam XHK0400 C MTBO Racing team Hradec Králové 10:04:00
104 1007549 Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 10:07:00
106 8001809 Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 10:10:00
113 8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:13:00
102 2051475 Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 10:16:00
101 8629804 Towarek Michał 14P0305 UKS Kometa Gliwice 10:19:00
109 0 Dohnal František SKL0300 C SMS Team Kladno 10:22:00
112 2042505 Hasman Marek VPM0201 C KOS Slavia Plzeň 10:25:00
115 0 Suchánek Jakub XBM0201 C PELLS ABND RACING TEAM 10:28:00
111 8660913 Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 10:31:00
110 7209806 Štáfek Ondřej SKL0401 C SMS Team Kladno 10:34:00
105 8667972 Bohuslav Josef LPM0401 C OK Lokomotiva Plzeň 10:37:00
103 446338 Mašek Matěj BOR0410 C OK Jiskra Nový Bor 10:40:00
M20
27.00 km, 24 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
161 2066094 Oravec Matúš 0020001 Klub orientačného behu Martin 10:50:00
163 53377 Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 10:53:00
41 8656735 Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 10:56:00
162 7204492 Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 10:59:00
40 8629758 Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia Plzeň 11:02:00
166 8644874 Břeň Daniel SKL0100 C SMS Team Kladno 11:05:00
164 433087 Müller Tomáš LCE9910 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:08:00
M21E
33.90 km, 27 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
5 8656559 Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 10:20:00
6 8662312 Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 10:23:00
2 8656568 Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 10:26:00
8 7200317 Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 10:29:00
4 8662360 Ševčík Martin TBM7632 E KOS TJ Tesla Brno 10:32:00
10 8660584 Ludvík Matyáš STB9801 E TJ Stadion Nový Bor 10:35:00
9 8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 10:38:00
7 8667520 Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 10:41:00
3 8656561 Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 10:44:00
1 8656552 Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 10:47:00
36 8019217 Boček Milan TBM9228 E KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
22 8401151 Jirka Michal SBK8403 E KOB START Blansko 10:53:00
44 8663206 Bouchal Jiří VPM8449 E KOS Slavia Plzeň 10:56:00
18 8662314 Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 10:59:00
12 897369 Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 11:02:00
21 8667513 Jalový Milan RBK8347 E SK Radioklub Blansko 11:05:00
38 8240596 Muller Matej VBA9601 E ŠK VAZKA Bratislava 11:08:00
26 9005230 Sajal Martin SPC7803 E SPORTICUS team 11:11:00
16 8662322 Janda Martin DOB8002 E KOB Dobruška 11:14:00
17 8631579 Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 11:17:00
27 7201206 Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 11:20:00
23 8662358 Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 11:23:00
24 8660555 Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 11:26:00
46 7204476 Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 11:29:00
45 7204504 Šňupárek Václav VPM9548 E KOS Slavia Plzeň 11:32:00
15 7208100 Falta Ondřej DKP8502 E Oddíl OB Kotlářka 11:35:00
31 8444884 Štěpánek Martin TBM7327 E KOS TJ Tesla Brno 11:38:00
13 886300 Bogar Kryštof BOR9402 E OK Jiskra Nový Bor 11:41:00
20 8004355 Štochel Miroslav MFP9300 E Matfyz Praha 11:44:00
29 1404326 Chousa Esteban Enrique STB9802 E TJ Stadion Nový Bor 11:47:00
33 899162 Uhmann Petr TBM8307 E KOS TJ Tesla Brno 11:50:00
19 8660467 Hegner Lukáš LPM8104 E OK Lokomotiva Plzeň 11:53:00
11 8180985 Albert Denny 54D8500 SV Sachsen 90 Werdau 11:56:00
14 8654893 Johanovský Tomáš DKP8500 E Oddíl OB Kotlářka 11:59:00
37 8662355 Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 12:02:00
28 8656551 Ludvík Vojtěch STB9301 E TJ Stadion Nový Bor 12:05:00
35 8663201 Tišnovský Martin TBM9120 E KOS TJ Tesla Brno 12:08:00
39 8656596 Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 12:11:00
30 8667970 Rygl Jaroslav TBM7044 E KOS TJ Tesla Brno 12:14:00
43 8028884 Anděl Robert VPM8001 E KOS Slavia Plzeň 12:17:00
25 7260008 Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný 12:20:00
50 7201752 Bezouška Tomáš SPC7611 E SPORTICUS team 12:23:00
M21A
27.70 km, 23 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
217 8170578 Ticháček Radek SJC7801 A Sportcentrum Jičín 10:21:00
231 8008780 Polášek Radek TBM8008 A KOS TJ Tesla Brno 10:24:00
221 897347 Moravec Štěpán SJI8101 A OK Jihlava 10:27:00
230 8200033 Vedra David TBM7402 A KOS TJ Tesla Brno 10:30:00
209 8629814 Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 10:33:00
229 7151177 Pucherna Jan TAP7701 A KOB Tretra Praha 10:36:00
240 49385 Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 10:39:00
215 8076001 Brabec Jaroslav SBK8242 A KOB START Blansko 10:42:00
202 8656549 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 A Oddíl OB Kotlářka 10:45:00
216 8201285 Jiráček Josef SBK8501 A KOB START Blansko 10:48:00
203 436937 Haničák Tomáš DMS7700 A Dynamo Malá Skála 10:51:00
232 2051945 Opršal Juraj VBA8301 A ŠK VAZKA Bratislava 10:54:00
251 2113472 Paulíček Jiří SJI7727 A OK Jihlava 10:57:00
233 8252429 Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň 11:00:00
207 8663170 Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 11:03:00
241 8660511 Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 11:06:00
201 9005228 Vala Radek ABR8401 A A-team NOVO Bruntál 11:09:00
242 8663123 Hora Vojtěch VSP8301 A USK Praha 11:12:00
208 7260002 Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 11:15:00
246 8201978 Bergl Tomáš ZUP7800 A MTBO ČZU Praha 11:18:00
222 8660510 Plíhal Tomáš SJI8509 A OK Jihlava 11:21:00
214 8076005 Červinka Jan SBK7900 A KOB START Blansko 11:24:00
237 2096236 Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:27:00
223 426395 Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 11:30:00
235 2017676 Štregl Petr VRL7303 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:33:00
204 7003040 Cerman Lukáš DMS8100 A Dynamo Malá Skála 11:36:00
218 8055001 Kazda Jiří SJC8006 A Sportcentrum Jičín 11:39:00
210 8656621 Popule Tomáš LPM8803 A OK Lokomotiva Plzeň 11:42:00
236 8662306 Štregl Tomáš VRL7406 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:45:00
226 8660565 Vedral Martin SPC8306 A SPORTICUS team 11:48:00
206 2078473 Vávra Martin HOR9700 A TJ Jiskra Hořice 11:51:00
234 515439 Fajtl Jaroslav VPM9001 A KOS Slavia Plzeň 11:54:00
224 8660573 Pruner Petr SPC8207 A SPORTICUS team 11:57:00
247 8004120 Vaněček Jan ZUP8003 A MTBO ČZU Praha 12:00:00
228 9760324 Šebesta Petr TAP7604 A KOB Tretra Praha 12:03:00
245 8007404 Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha 12:06:00
243 897352 Jiran Václav XBM7601 A PELLS ABND RACING TEAM 12:09:00
219 8008104 Kovář Miroslav SJC8104 A Sportcentrum Jičín 12:12:00
238 2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:15:00
211 8303038 Urban Jan SBK7537 A KOB START Blansko 12:18:00
244 8206000 Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 12:21:00
220 8040385 Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 12:24:00
M21B
19.60 km, 16 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
449 8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 10:01:00
415 8629812 Sedlák Radek LIP7500 C SOS Mamuti z Lipovky 10:04:00
446 8636190 Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 10:07:00
412 8655388 Hodoň Miroslav GIG8100 C GIGANT Orienteering 10:10:00
448 8010100 Mrázek Jan SJC8102 C Sportcentrum Jičín 10:13:00
413 7201807 Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 10:16:00
417 8000013 Šafek Jiří SBK7621 C KOB START Blansko 10:19:00
439 7800109 Hons Lukáš XPU8005 C PARDUBICE BIKERS 10:22:00
427 301146 Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 10:25:00
429 7210112 Hýbl Lukáš VIP7504 C SK VIPrahlo 10:28:00
421 8008015 Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 10:31:00
418 9000002 König Lukáš SBK8001 C KOB START Blansko 10:34:00
450 224865 Starý Milan XPU7301 C PARDUBICE BIKERS 10:37:00
434 2027232 Leštínský Tomáš VRL7801 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:40:00
414 8499979 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 10:43:00
410 1602620 David Josef DMS8101 C Dynamo Malá Skála 10:46:00
426 2020747 Král Luboš TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:49:00
433 7702000 Polák Vlastimil VRL7702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:52:00
409 2125336 Urbánek Jan DKP8801 C Oddíl OB Kotlářka 10:55:00
402 8028848 Vozka Radim BLI7402 B MTBO Bludný kořen 10:58:00
437 997601 Jirásek Aleš XPU7601 C PARDUBICE BIKERS 11:01:00
432 920698 Tománek Otakar VLI8300 C Slavia Liberec orienteering 11:04:00
404 8028812 Opalecký Radek BLI7900 C MTBO Bludný kořen 11:07:00
428 52414 Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk 11:10:00
431 8662311 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 11:13:00
438 8656626 Jirásek Radek XPU7802 C PARDUBICE BIKERS 11:16:00
403 8028830 Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 11:19:00
401 9101620 Láner Roman ABR8100 C A-team NOVO Bruntál 11:22:00
405 8028843 Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 11:25:00
419 2102805 Chaloupka Ondřej SBK8301 C KOB START Blansko 11:28:00
420 7260018 Kautský Jiří SCP8201 OK Sparta Praha 11:31:00
416 8663124 Sochor Jan SBK6922 C KOB START Blansko 11:34:00
424 8648591 Zavrtálek Petr SMR8401 C SNS Smržovka 11:37:00
407 8399 Petr Ondřej BOR9706 C OK Jiskra Nový Bor 11:40:00
430 8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 11:43:00
406 8304110 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 11:46:00
447 52053 Růžek Lukáš PBM8500 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:49:00
436 9365 Gebas Miroslav XBM8102 C PELLS ABND RACING TEAM 11:52:00
435 8660356 Horák Pavel VSP7200 A USK Praha 11:55:00
440 9283 Žemlička Jan XPU8303 C PARDUBICE BIKERS 11:58:00
M40A
28.20 km, 24 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
551 52333 Chaloupka Martin CHT7301 C OOB SK Chrast 10:07:00
573 8662302 Fišer Petr GIG7502 C GIGANT Orienteering 10:10:00
524 515495 Kouřimský Jan SLA7200 A SKOB Slaný 10:13:00
512 8659415 Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 10:16:00
501 8631692 Towarek Ireneusz 14P7302 UKS Kometa Gliwice 10:19:00
527 7260004 Kurz Pavel SPC7408 A SPORTICUS team 10:22:00
519 8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 10:25:00
526 7203328 Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 10:28:00
503 8680603 Hruška Miloš ABR7501 C A-team NOVO Bruntál 10:31:00
540 7205010 Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 10:34:00
518 51773 Boudný Jan SCP7417 OK Sparta Praha 10:37:00
531 439300 Klíma David VBA7901 C ŠK VAZKA Bratislava 10:40:00
539 8667547 Průša Michal VSP7310 C USK Praha 10:43:00
537 7200583 Kovář Vladimír VPM7200 C KOS Slavia Plzeň 10:46:00
532 207803 Malý Zdeněk VEY7200 C YETTI Vejprty 10:49:00
543 515170 Lučan Vladimír XPU7710 C PARDUBICE BIKERS 10:52:00
538 8662299 Klech Richard VRB7201 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:55:00
544 7708877 Faltejsek Lukáš XPU7725 C PARDUBICE BIKERS 10:58:00
506 8663195 Nedopílek David ABR7602 C A-team NOVO Bruntál 11:01:00
508 8522 Šrůta Milan BOR7703 C OK Jiskra Nový Bor 11:04:00
545 8670480 Folprecht Eduard ZUP7300 C MTBO ČZU Praha 11:07:00
516 51609 Zicha Jiří LCE7708 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:10:00
542 8621762 Bureš Pavel XBM7549 C PELLS ABND RACING TEAM 11:13:00
510 8655402 Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 11:16:00
522 8028816 Venhoda Milan SJI7104 C OK Jihlava 11:19:00
520 8074101 Pucherna Eduard SJC7400 E Sportcentrum Jičín 11:22:00
525 7205036 Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 11:25:00
546 7200592 Bašus Petr ZUP7400 C MTBO ČZU Praha 11:28:00
515 7201775 Polák Jaroslav CHA7500 C OK Chrastava 11:31:00
514 8680300 Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 11:34:00
528 8667508 Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 11:37:00
536 2060400 Hašek Ondřej VPM6902 C KOS Slavia Plzeň 11:40:00
511 8009153 Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 11:43:00
534 8627112 Vraný Jiří VLI7504 C Slavia Liberec orienteering 11:46:00
505 8662350 Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 11:49:00
517 2051949 Klučár Daniel RCP7141 C RC&P TEAM Bratislava 11:52:00
533 8629811 Hanovec Petr VLI7101 C Slavia Liberec orienteering 11:58:00
513 682358 Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 12:01:00
535 682119 Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 12:04:00
504 8662295 Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 12:07:00
521 8250250 Musil Pavel SJC7705 E Sportcentrum Jičín 12:10:00
554 2104618 Munzar Martin XPU7311 C PARDUBICE BIKERS 12:13:00
530 8007401 Schwab David TBM7401 C KOS TJ Tesla Brno 12:16:00
541 8667984 Šňupárek Martin XBM7107 C PELLS ABND RACING TEAM 12:19:00
507 8518 Rejholec Michal BOR7412 C OK Jiskra Nový Bor 12:22:00
M40B
19.20 km, 17 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
582 53399 Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 10:22:00
590 7202888 Kohout Pavel JIL7502 C OK Jilemnice 10:25:00
553 8100027 Gryc Tomáš TBM6903 C KOS TJ Tesla Brno 10:28:00
583 232332 Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLS ABND RACING TEAM 10:31:00
577 410339 Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 10:34:00
578 0 Akrman Libor SPC7406 C SPORTICUS team 10:37:00
591 426376 Pilný Jiří VRL7002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:40:00
572 8004340 Vít Daniel BSO7300 C KOB Baník Sokolov 10:43:00
580 0 Folprecht Jaroslav TBM7305 C KOS TJ Tesla Brno 10:46:00
589 1425339 Kušička Josef 0030002 T.J. Sokol Horní Jelení 10:49:00
579 2127612 Provazník Dušan TBM7301 C KOS TJ Tesla Brno 10:52:00
576 8670454 Bohuslav Václav LPM7206 C OK Lokomotiva Plzeň 10:55:00
574 2051543 Chamraďa Dušan GIG7601 C GIGANT Orienteering 10:58:00
581 7204480 Malý Martin TBM7610 C KOS TJ Tesla Brno 11:01:00
M50
19.70 km, 15 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
645 8402555 Mlynárik Peter VBA6501 C ŠK VAZKA Bratislava 10:00:00
601 331343 Charvát Roman 0050001 SVS Krkonoše 10:03:00
631 8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 10:06:00
648 8680572 Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 10:09:00
646 995791 Řízek Jaroslav VIP6501 C SK VIPrahlo 10:12:00
626 2067268 Maleček Vít PGP6801 SK Praga 10:15:00
635 8663197 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C KOS TJ Tesla Brno 10:18:00
622 8028825 Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 10:21:00
638 8028874 Náhlovský David TBM6512 C KOS TJ Tesla Brno 10:24:00
641 515069 Princ David TCB6901 C SK Technik České Budějovice 10:27:00
607 7207706 Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 10:30:00
653 8660377 Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 10:33:00
636 8662684 Argaláš Jaroslav TBM6213 C KOS TJ Tesla Brno 10:36:00
611 1111255 Maennel Harald BOR5501 C OK Jiskra Nový Bor 10:39:00
629 52076 Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 10:42:00
652 8660478 Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 10:45:00
605 8000034 Sturm Michael 67D6800 ESV Lok Bitterfeld 10:48:00
633 8028802 Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 10:51:00
643 2045204 Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 10:54:00
637 515455 Holík Marek TBM6507 C KOS TJ Tesla Brno 10:57:00
606 7207703 Vrábel Jaromír ABR6102 C A-team NOVO Bruntál 11:00:00
604 1392142 Cucalon Senen 0120001 Wakhan Raiders 11:03:00
618 8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:06:00
614 1417246 Černý Radomír HCE6901 C TJ Hostivice 11:09:00
644 7203452 Doležal Josef VAM6101 C OB Vamberk 11:12:00
619 331231 Piše Dušan LCE6702 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:15:00
630 2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 11:18:00
628 211408 Pažický Ľudovít RCP6941 C RC&P TEAM Bratislava 11:21:00
649 8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 11:24:00
639 8663210 Tišnovský Zdeněk TBM6620 C KOS TJ Tesla Brno 11:27:00
608 8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 11:30:00
640 8645929 Král Jan TBM6901 C KOS TJ Tesla Brno 11:33:00
650 51127 Kiac Jiří XPU6305 C PARDUBICE BIKERS 11:36:00
642 8663159 Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 11:39:00
620 2020717 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 11:42:00
623 8631586 Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 11:45:00
627 2051944 Autrata Vlastimil RCP6041 C RC&P TEAM Bratislava 11:48:00
621 8656654 Smaržík Jan LPM6910 C OK Lokomotiva Plzeň 11:51:00
617 2021857 Janků Josef KVS6200 C SKOB Kobra Vsetín 11:54:00
660 888637 Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast 11:57:00
613 515014 Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 12:00:00
610 51873 Řeháček Petr ABR6302 C A-team NOVO Bruntál 12:03:00
632 8654568 Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 12:06:00
616 8656509 Kopáček Miroslav CHT6049 C OOB SK Chrast 12:09:00
661 887628 Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 12:12:00
634 8663134 Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 12:15:00
655 8051965 Veselý Jan ZUP6500 C MTBO ČZU Praha 12:18:00
625 8122027 Kamenický Radan OSN6004 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:21:00
615 2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 12:24:00
624 8663182 Vanka Petr OKP6801 C SK OK 24 Praha 12:27:00
M60
18.40 km, 16 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
674 8662677 Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 11:01:00
675 52021 Sladký Ivan PBM5513 C TJ Spartak 1. Brněnská 11:04:00
671 352328 Vojtášek Jan ABR5301 C A-team NOVO Bruntál 11:07:00
691 53379 Vintr Ivan TZL4501 C SKOB Zlín 11:10:00
678 8007006 Novák Miroslav SBK5400 C KOB START Blansko 11:13:00
672 2080933 Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 11:16:00
681 7300470 Jelínek Petr TZL4902 C SKOB Zlín 11:19:00
683 207806 Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 11:22:00
680 8660582 Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 11:25:00
679 2060202 Lukavec Míla SMR4900 C SNS Smržovka 11:28:00
688 2148221 Šťastný Pavel 0150002 HrubáV 11:31:00
682 416045 Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 11:34:00
677 8100017 Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 11:37:00
690 2102525 Běhoun Pavel PHK5701 OK 99 Hradec Králové 11:40:00
684 8667549 Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 11:43:00
673 51400 Havlíček Ivo KNC5800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:46:00
689 7210122 Wald František FSP5300 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:49:00
MW10
5.00 km, 6 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2133900 Chamraďa Elvira GIG1050 C GIGANT Orienteering 10:00:00
897376 Horák Kryštof VSP1400 C USK Praha 10:00:00
8351351 Musilová Alžběta SJC1550 Sportcentrum Jičín 10:00:00
8251251 Musil Jakub SJC1212 Sportcentrum Jičín 10:00:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
51718 Šňupárková Barbora ZUP1150 C MTBO ČZU Praha 10:00:00
899160 Šňupárek Jenda ZUP1000 C MTBO ČZU Praha 10:00:00
51628 Hýbl Orlík VIP1400 SK VIPrahlo 10:00:00
2059756 Kunart Lukáš XHK1000 C MTBO Racing team Hradec Králové 10:00:00
2111768 Lacigová Antonie 0160001 LacigovaA 10:00:00
53899 Fišer Petr TZL1004 SKOB Zlín 10:00:00
0 Akrmanová Hana SPC1255 C SPORTICUS team 10:00:00
436951 Munzarová Monika XPU1056 PARDUBICE BIKERS 10:00:00
9914 Ticháček Jáchym SJC1004 Sportcentrum Jičín 10:00:00
7131415 Nehasil František BOR1101 OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
4298 Kazda František SJC1201 Sportcentrum Jičín 10:00:00
51841 Bergl Jonáš ZUP1100 C MTBO ČZU Praha 10:00:00
0 Rolný Jakub SMR1101 C SNS Smržovka 10:00:00
0 Hegnerová Viktorie LPM1350 OK Lokomotiva Plzeň 10:00:00
416206 La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
8010900 Mrázek Emil SJC1300 Sportcentrum Jičín 10:00:00
8010800 Mrázková Berta SJC1151 Sportcentrum Jičín 10:00:00
52760 Kopecký Hynek VSP1300 USK Praha 10:00:00
1416363 Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 10:00:00
8253 Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 10:00:00
53228 Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
52266 Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 10:00:00
51747 Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 10:00:00
500884 Urban Jan SBK1234 KOB START Blansko 10:00:00
2051473 Ševčíková Linda EKP1353 VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 10:00:00
52511 Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 10:00:00
7210817 Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
MW11
4.00 km, 8 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7181009 Janků Markéta KVS0951 SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
0 Akrmanová Jana SPC0952 C SPORTICUS team 10:00:00
232639 Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:00:00
2092428 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 10:00:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
2070831 Fišerová Markéta TZL0851 SKOB Zlín 10:00:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 USK Praha 10:00:00
2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:00:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 10:00:00
8304112 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
320128 Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
2801014 Folprecht Mia TBM0858 C KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
416325 Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 10:00:00
Open
15.50 km, 14 kontrol, Start: 1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Císař Jan 0180001 Císař 10:00:00
9979 Posoldová Eva SJC7957 Sportcentrum Jičín 10:00:00
0 Košíková Jana 0090001 Brno 10:00:00
9911 Fejk Zbyněk 0040001 Rotující Kedluben 10:00:00
2801248 Jelínková Irena TBM7664 KOS TJ Tesla Brno 10:00:00
1413899 Černá Petra HCE7751 TJ Hostivice 10:00:00
51581 Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 10:00:00
2021852 Janků Kateřina KVS7450 SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
W14
7.10 km, 8 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
981 8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 10:01:00
985 416112 Burešová Veronika XBM0550 C PELLS ABND RACING TEAM 10:04:00
993 9267 Faltejsková Laura XPU0750 C PARDUBICE BIKERS 10:07:00
977 7207352 Vanková Anna OKP0550 C SK OK 24 Praha 10:10:00
983 8028827 Malečková Hana VSP0553 USK Praha 10:13:00
986 2035704 Kunartová Dominika XHK0888 C MTBO Racing team Hradec Králové 10:16:00
988 8670466 Folprechtová Julie ZUP0650 C MTBO ČZU Praha 10:19:00
984 53374 Pastuszková Laura VSP0654 C USK Praha 10:22:00
976 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 10:25:00
987 2025374 Kadaníková Tereza XPU0552 C PARDUBICE BIKERS 10:28:00
979 0 Akrmanová Marie SPC0755 C SPORTICUS team 10:31:00
980 1403420 Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 10:34:00
978 8660529 Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 10:37:00
W17
11.20 km, 11 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
133 2069080 Chamraďa Natali GIG0450 C GIGANT Orienteering 10:00:00
139 436929 Klechová Karolína VRB0499 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 10:03:00
141 2096240 Pilná Natálie VRL0351 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:06:00
132 8670451 Vítová Lucie BSO0250 KOB Baník Sokolov 10:09:00
140 2020709 Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:12:00
136 2049581 Hegnerová Adéla LPM0450 OK Lokomotiva Plzeň 10:15:00
138 8635873 Králová Jolana TBM0360 A KOS TJ Tesla Brno 10:18:00
134 8662431 Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:21:00
137 438603 Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 10:24:00
135 8662319 Horáková Kateřina LDC0351 C KOB Děčín 10:27:00
131 2800957 Tymešová Anna BOR0253 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
W20
18.20 km, 16 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
185 8670500 Lacigová Marie VSP0050 A USK Praha 10:01:00
183 8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 10:04:00
77 8656520 Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia Plzeň 10:07:00
181 8662727 Zrníková Adéla GIG0050 E GIGANT Orienteering 10:10:00
182 232895 Čiháková Barbora KNC9950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:13:00
190 2025352 Rückerová Šárka HOR0050 TJ Jiskra Hořice 10:16:00
191 2082907 Barnetová Veronika XPU9952 C PARDUBICE BIKERS 10:19:00
W21E
24.60 km, 21 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
61 920677 Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 10:20:00
64 888629 Březinová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 10:23:00
62 8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 10:26:00
68 8629752 Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 10:29:00
67 1400406 Reifová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 10:32:00
63 8660557 Paulíčková Renata SJI8057 E OK Jihlava 10:35:00
66 8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 10:38:00
65 8660564 Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 10:41:00
76 8407222 Ančicová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 10:44:00
71 8350350 Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 10:47:00
83 8125988 Grycová Veronika TBM9859 E KOS TJ Tesla Brno 10:50:00
73 8667533 Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 10:53:00
79 899160 Ryšavá Vendula ZUP8151 E MTBO ČZU Praha 10:56:00
74 9005226 Tučková Dagmar SPC8653 E SPORTICUS team 10:59:00
72 7003008 Kubínová Veronika SKV9752 E TJ Slovan Karlovy Vary 11:02:00
70 887935 Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 11:05:00
69 8017116 Tyszová Natália 25S8851 KOB ATU Košice 11:08:00
78 887608 Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 11:11:00
75 8636189 Králová Vilma TBM9950 E KOS TJ Tesla Brno 11:14:00
W21A
18.20 km, 16 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
886 8352000 Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 10:54:00
866 2103730 Ksandrová Marie EKP9262 A VŠTJ Ekonom Praha 10:57:00
887 9345 Bártíková Zuzana XPU8954 A PARDUBICE BIKERS 11:00:00
861 7201773 Veličková Monika ABR8951 A A-team NOVO Bruntál 11:03:00
880 9480 Klíchová Jana SSU8151 A SK Severka Šumperk 11:06:00
872 8202028 Beržinská Soňa SBK8554 A KOB START Blansko 11:09:00
894 682103 Bogarová Adélka VSP9050 A USK Praha 11:12:00
876 7260021 Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 11:18:00
875 886269 Chudíková Barbora SJI7850 E OK Jihlava 11:21:00
877 7205014 Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 11:24:00
864 301317 Haničáková Denisa DMS8350 A Dynamo Malá Skála 11:27:00
878 428294 Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 11:30:00
867 2088219 Michálková Renata LCE8151 A OOB TJ Slovan Luhačovice 11:33:00
869 52865 Křístková Veronika SBK8379 A KOB START Blansko 11:36:00
874 8060679 Ticháčková Magdalena SJC7962 A Sportcentrum Jičín 11:39:00
862 2051536 Kameníková Andrea BOR9751 A OK Jiskra Nový Bor 11:42:00
873 1234321 Königová Jana SBK8661 A KOB START Blansko 11:45:00
885 887910 Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 11:48:00
883 8636187 Krejčíková Barbora TZL8551 A SKOB Zlín 11:51:00
881 8660581 Kamererová Valerie STB9450 A TJ Stadion Nový Bor 11:54:00
868 1400405 Fremrová Jaroslava LPM7954 A OK Lokomotiva Plzeň 11:57:00
882 8100026 La Carbonara Hana TBM7652 E KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
865 8660580 Nováková Lenka EKP8062 A VŠTJ Ekonom Praha 12:03:00
884 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 12:06:00
871 8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB START Blansko 12:09:00
893 995858 Bouchalová Vendula VPM8787 A KOS Slavia Plzeň 12:12:00
870 8667958 Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB START Blansko 12:15:00
W21B
14.90 km, 11 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
832 998454 Petrová Daniela XPU8454 C PARDUBICE BIKERS 10:03:00
828 7205019 Kratochvílová Lucie VPM9251 C KOS Slavia Plzeň 10:06:00
804 8500 Novotná Veronika BOR8052 C OK Jiskra Nový Bor 10:09:00
834 8631577 Berglová Lucie ZUP8250 C MTBO ČZU Praha 10:12:00
823 7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 10:15:00
814 52257 Tichá Jana KNC9250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:18:00
816 8008010 Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 10:21:00
831 426331 Honsová Petra XPU8252 C PARDUBICE BIKERS 10:24:00
813 416333 Horáčková Barbora JIL8654 C OK Jilemnice 10:27:00
807 8640184 Staňová Karolína BOR9853 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
847 887616 Streckerová Jana VPM8850 C KOS Slavia Plzeň 10:33:00
844 9803 Kuncová Jana UOL7854 C SOB Olomouc 10:36:00
825 9999903 Papugová Katarína VBA9254 C ŠK VAZKA Bratislava 10:39:00
820 232503 Žuchová Nikola SMR9351 C SNS Smržovka 10:42:00
822 8660588 Hejnová Aneta SPC9356 B SPORTICUS team 10:45:00
810 8660522 Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 10:48:00
838 7204523 Švejdová Anna 0080001 Švejdová 10:51:00
819 981824 Hanáková TerKa SMR8950 C SNS Smržovka 10:54:00
833 9254 Žemličková Lenka XPU8660 C PARDUBICE BIKERS 10:57:00
803 2134280 Matoušková Petra BLI7650 C MTBO Bludný kořen 11:00:00
806 2051481 Kohoutová Barbora BOR9850 C OK Jiskra Nový Bor 11:03:00
830 8008455 Horová Klára VSP8455 C USK Praha 11:06:00
805 8655486 Nehasilová Petra BOR8253 A OK Jiskra Nový Bor 11:09:00
841 2020719 Kazdová Jana SJC7752 C Sportcentrum Jičín 11:12:00
840 2087687 Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 11:15:00
802 995795 Kolářová Renáta ABR9351 C A-team NOVO Bruntál 11:18:00
801 416600 Farkašová Eva 67S KOB Čingov Spišská Nová Ves 11:21:00
827 8670761 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 11:24:00
811 2053578 Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 11:27:00
815 1985427 Růžková Kateřina SBK8550 C KOB START Blansko 11:30:00
824 426350 Coufalová Markéta TSU8894 C LKT 80 Šumperk 11:33:00
821 7210120 Vosecká Veronika SPC8853 C SPORTICUS team 11:36:00
808 2095945 Margoldová Barbora DKP8654 C Oddíl OB Kotlářka 11:39:00
817 428212 Rolná Janka SMR8150 C SNS Smržovka 11:42:00
812 2133887 Itaniemi Janita GIG8051 C GIGANT Orienteering 11:45:00
829 51642 Kopecká Anežka VSP8150 A USK Praha 11:48:00
839 8060505 Rambová Kamila DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 11:51:00
W40
14.00 km, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
334 7207344 Vanková Jana OKP7750 C SK OK 24 Praha 10:30:00
327 8201275 Veselá Iva ZUP7551 C MTBO ČZU Praha 10:33:00
312 7203339 Rychterová Dana SMR6950 A SNS Smržovka 10:36:00
311 8028831 Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 10:39:00
303 8441 Kameníková Kateřina BOR7758 A OK Jiskra Nový Bor 10:42:00
315 8001411 Schwabová Kateřina TBM7371 C KOS TJ Tesla Brno 10:45:00
304 8304113 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 10:48:00
325 8033206 Městková Kateřina VSP7650 C USK Praha 10:51:00
326 2086560 Faltejsková Jana XPU7652 C PARDUBICE BIKERS 10:54:00
320 8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 10:57:00
307 52690 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 11:00:00
309 8662315 Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 11:03:00
322 2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:06:00
318 2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C KOS TJ Tesla Brno 11:09:00
302 9101702 Lánerová Leona ABR7752 C A-team NOVO Bruntál 11:12:00
336 2115689 Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 11:15:00
310 8001802 Tumová Jana SJC7452 C Sportcentrum Jičín 11:18:00
319 8470600 Malá Alice TBM7991 A KOS TJ Tesla Brno 11:21:00
328 8000318 Vaněčková Petra ZUP7950 A MTBO ČZU Praha 11:24:00
323 2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:27:00
305 8514 Votýpková Zuzana BOR7958 A OK Jiskra Nový Bor 11:30:00
314 2118493 Akrmanová Jitka SPC7651 C SPORTICUS team 11:33:00
321 438036 Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:36:00
301 8660585 Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 11:39:00
337 9348 Stará Marta XPU7557 C PARDUBICE BIKERS 11:42:00
324 8660554 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 11:45:00
317 446404 Králová Dana TBM7650 C KOS TJ Tesla Brno 11:48:00
313 7203329 Honsová Lenka SMR7750 A SNS Smržovka 11:51:00
316 53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C KOS TJ Tesla Brno 11:54:00
333 7207339 Sedláková Hana LIP7850 C SOS Mamuti z Lipovky 11:57:00
W50
12.90 km, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
265 8662276 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:10:00
279 2080907 Hrubá Veronika 0150001 HrubáV 10:13:00
262 53452 Řezníčková Hana CHT6051 C OOB SK Chrast 10:16:00
269 8660583 Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 10:19:00
267 8400039 Jánošková Taťjana RBA6051 C TJ Rapid Bratislava 10:22:00
264 7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:25:00
274 2112744 Knitlová Eva VAM6250 C OB Vamberk 10:28:00
275 8635828 Dohnalová Jindra VIP6251 C SK VIPrahlo 10:31:00
270 8906 Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 10:34:00
263 9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:37:00
271 8662711 Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 10:40:00
268 331089 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:43:00
261 2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C OK Jiskra Nový Bor 10:46:00
273 7207029 Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín 10:49:00
W60
12.90 km, 13 kontrol, Start: 1
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
776 7003023 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 11:10:00
774 52699 Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 11:13:00
772 8259 Lukavcová Lenka SMR5450 C SNS Smržovka 11:16:00
775 8662287 Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 11:19:00
773 8663184 Pospíšková Luisa TBM5959 C KOS TJ Tesla Brno 11:22:00