Logo

Startovka závodu: Žákovská liga v OB DOK/BOR 2019 (2.závod 2019)

Datum:
10.03.2019
Místo konání:
Provodín
Pořadatel:
DOK - OK Doksy
Mapa:
Hraniční Důl
Ředitel závodu:
Synek Antonín
Hlavní rozhodčí:
Synek Antonín
Stavitel tratí:
Synek Antonín
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     HDR s dopr.     Scorelauf    

D10 1.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C OK Jiskra Nový Bor
10:09:00 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C OK Jiskra Nový Bor
10:17:00 Soukupová Marie BOR0952 4424 C OK Jiskra Nový Bor

D12 2.40 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C OK Jiskra Nový Bor
10:05:00 Neumannová Carla DOK0851 603354347 OK Doksy
10:09:00 Vaňourková Sára BOR0759 4421 C OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 Synková Elena DOK0850 2056280 C OK Doksy
10:17:00 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor

D14 2.80 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Rejmanová Nikola BOR0656 2129240 B OK Jiskra Nový Bor
10:11:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B OK Jiskra Nový Bor

H10 1.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vaňourek Vojtěch BOR0903 4428 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C OK Doksy
10:08:00 Lamač Vítek BOR1100 7111317 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C OK Doksy
10:16:00 Kovanda Jonáš BOR0904 230718 C OK Jiskra Nový Bor

H12 2.50 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 Vacek Ondřej BOR0708 4378 C OK Jiskra Nový Bor
10:10:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B OK Jiskra Nový Bor

H14 3.20 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 Jakša David DOK0500 2053511 C OK Doksy
10:07:00 Jelínek Šimon BOR0510 4438 C OK Jiskra Nový Bor
10:11:00 Dolejší Jan DOK0602 438039 B OK Doksy
10:15:00 Mathaus Kryštof DOK0600 7771 C OK Doksy

HDR s dopr. 1.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Vakula Vít BOR0908 4360 C OK Jiskra Nový Bor
10:13:00 Kunc Ondřej BOR0710 4358 C OK Jiskra Nový Bor

Scorelauf 4.00 km, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:02:00 Průša Josef DLT7301 2111710 KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:04:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C OK Doksy
10:06:00 Živcová Pavlína DLT6651 1418758 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:08:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
10:10:00 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:12:00 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Leníková Jana DLT6151 440490 KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:16:00 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Průšová Hana DLT7451 2116186 KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:20:00 Dolejší Kateřina DOK0156 7205007 A OK Doksy
10:22:00 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
10:24:00 Válek Ondřej 0010001 1420232 Nový Bor
10:26:00 Průša Josef DLT0401 2111711 KrOB Rozmarýn Litoměřice