Logo

Startovka závodu: Zimní hradubická liga - krátká trať

Datum:
23.02.2020
Místo konání:
Hradec Králové, ZŠ Milady Horákové
Pořadatel:
SHK - OK Slavia Hradec Králové
Mapa:
Na Plachtě, M 1: 7500, E 5 m, stav 2/2020, A4, bez obalu
Ředitel závodu:
Tichý Radomír
Hlavní rozhodčí:
Tichý Lubomír
Stavitel tratí:
Tichý Radomír
Kategorie:
D-A     D-B     DE-A     DE-B     DK     H-A     H-B     HE-A     HE-B     HK     P    

D-A 4.00 km, 24 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kmentová Lenka ZAM8552 8033289 C OB TJ Sokol Žamberk
10:02:00 Christophová Dagmar SRK6852 515063 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:04:00 Ježková Dana SNA7850 1401856 C TJ START Náchod
10:06:00 Choutková Lenka SOB6350 2419963 C SOBSA
10:08:00 Balcarová Olga SNA0851 405984 C TJ START Náchod
10:10:00 Koblicová Milena VAM7651 9483 C OB Vamberk
10:12:00 Zurynková Iva PHK7650 2073717 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 Krummerová Martina CHC7854 9551 C K.O.B. Choceň
10:16:00 Podlešáková Markéta PHK7851 2127884 C OK 99 Hradec Králové
10:18:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 SK OB Chotěboř
10:20:00 Koutná Alena PHK7052 232635 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:24:00 Koutná Hana PHK9651 410799 C OK 99 Hradec Králové
10:26:00 Výchová Veronika SRK0557 2095955 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:28:00 Zurynková Ema PHK0655 2067340 C OK 99 Hradec Králové
10:30:00 Müllerová Petra BZP9050 2045224 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:32:00 Zurynková Jana PHK0553 2060234 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Lazáková Šárka LTU6952 2057594 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:36:00 Vrábelová Hana PHK0454 8007192 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 Štěpánová Dita DOB7956 7226 KOB Dobruška
10:40:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Krummerová Veronika CHC0652 206484 C K.O.B. Choceň
10:44:00 Kokrdová Věra PHK6450 2080919 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 SK OB Chotěboř
10:48:00 Sedláčková Petra KOR7451 2106724 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:50:00 Müllerová Zorka BZP6750 7000809 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:52:00 Oľhavová Hana PGP9163 416555 C SK Praga
10:54:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod
10:56:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:58:00 Horáková Veronika PHK0353 2087682 B OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 Příkazská Zuzana PHK0654 2073718 B OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Hanušová Zdena SJC7253 8092929 Sportcentrum Jičín
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Vakant 0 Vakant

D-B 4.00 km, 24 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Petrová Daniela LPU8454 8400365 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 Běhej Poděbrady
10:05:00 Haasová Renata LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Podlešáková Monika 80001 2085583 CZ - OK99
10:09:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C OK 99 Hradec Králové
10:13:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Filipová Dagmar SHK5651 9111 OK Slavia Hradec Králové
10:17:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Thýnová Ivana SHK6651 2017663 OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Kubíčková Jana PHK9999 2075609 C OK 99 Hradec Králové
10:23:00 Šabatková Zdena SHK5652 9112 OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Švíglerová Pavla LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Dubrovská Veronika SHK8753 9182 OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 Chrtková Anežka PHK0658 2104607 B OK 99 Hradec Králové
10:31:00 Košková Martina SHK0652 2091529 A OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 KOB Ústí nad Orlicí
10:35:00 Mádlová Iva SHK6351 9121 OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Maršounová Jana SHK0454 8033235 OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 Chudomelová Monika LPU9153 7260017 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Venclová Veronika ZAM8251 2053565 C OB TJ Sokol Žamberk
10:45:00 Vörösová Markéta LPU7868 9271 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Kopecká Martina PHK0555 7210231 B OK 99 Hradec Králové
10:49:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Čechová Iva 40002 0 CZ - HK
10:53:00 Tučková Anna LPU0455 9310 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 B OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Šumberová Johana PHK0565 2113068 C OK 99 Hradec Králové
11:01:00 Kadaníková Tereza LPU0552 2025374 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Švíglerová Kateřina LPU0752 8116716 B OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Štichhauerová Kateřina LPU7468 9102564 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Sluková Barbora LPU0762 8648552 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Rážová Aneta PHK 2120068 OK 99 Hradec Králové
11:11:00 Vakant 0 Vakant
11:13:00 Vakant 0 Vakant

DE-A 4.80 km, 27 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:26:00 Komárková Lucie LTU7851 8662725 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:28:00 Hrnčířová Magda STH0051 8560568 A SK Studenec
10:30:00 Sieglová Eliška PGP9954 8656705 E SK Praga
10:36:00 Melicharová Zdeňka PHK7551 1413332 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 Čížová Andrea SHK8251 2102550 OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:42:00 Justová Eliška SHK9351 8662297 OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C Oddíl OB Kotlářka
10:46:00 Švecová Iva CHT7151 53167 OOB SK Chrast
10:48:00 Filipová Ivana SRK7373 2096120 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:50:00 Brožková Lucie KUO0151 8667525 A KOB Ústí nad Orlicí
10:52:00 Metelková Michaela PHK0550 8116745 A OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Brožková Květa KUO7451 887160 KOB Ústí nad Orlicí
10:56:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
10:58:00 Křivdová Lenka CHC7251 8655490 C K.O.B. Choceň
11:00:00 Metelková Taťána PHK7250 434591 C OK 99 Hradec Králové
11:02:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 E OK Slavia Hradec Králové
11:04:00 Zamouřilová Anežka PHK0354 7210923 A OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Šklíbová Veronika SRK0153 8659387 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:08:00 Šuterová Kateřina CET8351 8662347 TJ Loko Česká Třebová
11:10:00 Čapková Anna PHK0451 2053586 B OK 99 Hradec Králové
11:12:00 Vakant 0 Vakant

DE-B 4.80 km, 27 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 TJ Loko Česká Třebová
10:33:00 Kroniková Jana SHK7350 8662671 OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 R OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Suchá Eva SHK7851 2102707 OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 Čermáková Renata LPU6553 9652405 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Thýnová Nikola SHK0051 8656672 R OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 R OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Čečková Martina SHK7753 8660534 OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Vítková Lucie PHK8055 2144189 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Ďoubalíková Veronika CHT7351 9361 OOB SK Chrast
10:53:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Jiranová Kateřina PHK8359 8667992 C OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Mašatová Zora 110001 207870 CZ - STS Český Brod
10:59:00 Ďoubalíková Anna CHT9651 207805 OOB SK Chrast
11:01:00 Kološová Veronika LPU0351 8109308 B OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Brožková Tereza LPU0457 8667532 B OK Lokomotiva Pardubice
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 A OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Losmanová Zuzana LPU8752 515136 C OK Lokomotiva Pardubice

DK 2.50 km, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:30:00 Kubíčková Marcela PHK6251 9389 C OK 99 Hradec Králové
10:32:00 Kvášovská Ludmila LTU0753 2135155 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:34:00 Jedličková Veronika SHK0850 4145 OK Slavia Hradec Králové
10:36:00 Fenclová Hana LPU1054 8109335 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Dobiášová Johana SHK0856 2144078 OK Slavia Hradec Králové
10:40:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C OK Lokomotiva Pardubice
10:42:00 Chlupáčová Anežka SHK0760 52799 B OK Slavia Hradec Králové
10:44:00 Kopecká Šárka DLP8350 2419964 OOB TJ Dukla Praha
10:46:00 Sochorová Kristýna SHK0953 2134362 OK Slavia Hradec Králové
10:48:00 Kunartová Dominika PHK0888 2035704 B OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Netuková Hana SHK7052 219217 OK Slavia Hradec Králové
10:52:00 Horáková Eliška PHK1152 2099496 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Bohdanecká Antonie SHK0960 2111661 OK Slavia Hradec Králové
10:56:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B OOB SK Chrast
10:58:00 Hlavsová Tereza SHK0857 51405 OK Slavia Hradec Králové
11:00:00 Filipová Lucie SRK0351 2027245 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
11:02:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 B OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Kellerová Alice CHT0852 2115706 B OOB SK Chrast
11:06:00 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Netuková Anežka SHK0750 8660536 B OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Švíglerová Anna LPU0952 7210072 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 Sportcentrum Jičín
11:14:00 Horklová Amálie LPU0958 2108902 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

H-A 4.30 km, 26 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:02:00 Matějka Luboš SNA7602 2419981 C TJ START Náchod
10:04:00 Kunt Stanislav ZAM7401 2800295 C OB TJ Sokol Žamberk
10:06:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 SK OB Chotěboř
10:08:00 Sokolář Zdeněk SNA7201 2113361 C TJ START Náchod
10:10:00 Trnka Ondřej PDY7802 2102791 Běhej Poděbrady
10:12:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:14:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 B TJ START Náchod
10:16:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:18:00 Lazák Jan LTU6900 8662675 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:20:00 Pozdílek Martin PHK7803 2113082 C OK 99 Hradec Králové
10:22:00 Čičovský Jiří 10001 2420025 CZ - OK Lejšovka
10:24:00 Thiemel Jiří TBM8905 515175 C KOS TJ Tesla Brno
10:26:00 Procházka Ondřej PHK0902 0 C OK 99 Hradec Králové
10:28:00 Műller Kamil TYN7500 2049538 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:30:00 Lazák Jan LTU0500 8662729 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:32:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C OK 99 Hradec Králové
10:34:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:36:00 Metelka Pavel PHK6800 2058529 C OK 99 Hradec Králové
10:38:00 Imlauf Martin SNA6301 9629 C TJ START Náchod
10:40:00 Melichar Igor PHK6504 1413331 C OK 99 Hradec Králové
10:42:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:44:00 Zamouřil Petr PHK6808 2126381 C OK 99 Hradec Králové
10:46:00 Hnyk Petr SNA5701 416261 C TJ START Náchod
10:48:00 Příkazský Jakub PHK8000 2091536 C OK 99 Hradec Králové
10:50:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C TJ START Náchod
10:52:00 Krummer Jiří CHC7301 206468 C K.O.B. Choceň
10:54:00 Vrábel Petr PHK7604 9352 C OK 99 Hradec Králové
10:56:00 Sedláček David SRK0508 2106740 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:58:00 Kokrda Adam PHK0503 2133882 C OK 99 Hradec Králové
11:00:00 Macháček Jiří 30001 8109421 CZ - HO Stěžery
11:02:00 Metelka Tomáš PHK0801 8226302 B OK 99 Hradec Králové
11:04:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C OB Vamberk
11:06:00 Janeček Tomáš PHK9205 7207613 C OK 99 Hradec Králové
11:08:00 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:10:00 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C TJ START Náchod
11:12:00 Koutný Pavel PHK7108 51102 C OK 99 Hradec Králové
11:14:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 SK OB Chotěboř
11:16:00 Málek David PHK0504 7260020 C OK 99 Hradec Králové
11:18:00 Kadaník Libor PHK7204 2025375 C OK 99 Hradec Králové
11:20:00 Matoušek Josef PHK7900 2143399 C OK 99 Hradec Králové
11:22:00 Vakant 0 Vakant
11:24:00 Vakant 0 Vakant
11:26:00 Vakant 0 Vakant

H-B 4.30 km, 26 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C OK Lokomotiva Pardubice
10:03:00 Netuka Jan SHK7001 9126 OK Slavia Hradec Králové
10:05:00 Jirásek Aleš LPU7601 8100176 C OK Lokomotiva Pardubice
10:07:00 Souček Karel SHK6601 553452 OK Slavia Hradec Králové
10:09:00 Cinkan Zdeněk LPU6201 9327 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Erbert Ladislav 100001 8516415 CZ - TJ Harant Pecka
10:13:00 Žemlička Jan LPU8303 8116799 C OK Lokomotiva Pardubice
10:15:00 Jelínek František PHK0900 2113356 B OK 99 Hradec Králové
10:17:00 Goláň Antonín LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Kurka Jaroslav SHK0501 2082901 B OK Slavia Hradec Králové
10:21:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Vízek Luděk SHK6001 49629 OK Slavia Hradec Králové
10:25:00 Oberreiter Matyáš LPU0411 8109310 C OK Lokomotiva Pardubice
10:27:00 Jakubský Radek SHK7603 2122247 OK Slavia Hradec Králové
10:29:00 Kerhát David LTU0403 2141913 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:31:00 Maršoun Petr SHK7303 2116489 OK Slavia Hradec Králové
10:33:00 Štichhauer Adam LPU0603 8663189 B OK Lokomotiva Pardubice
10:35:00 Jakubský Adam SHK0406 2121005 OK Slavia Hradec Králové
10:37:00 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Gazdačko Milan SHK5702 410797 OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Hájek Dominik CET0601 8660514 B TJ Loko Česká Třebová
10:45:00 Goláň František LPU0803 8663151 B OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 KOB Ústí nad Orlicí
10:49:00 Ježek Vladimír LPU7311 2070817 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Filip Filip SHK9000 2058468 OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 C OK Lokomotiva Pardubice
10:55:00 Slovák Miroslav SHK7704 9101117 OK Slavia Hradec Králové
10:57:00 Vališ Vojtěch LPU0512 8109312 B OK Lokomotiva Pardubice
10:59:00 Košek Martin SHK7301 2080836 OK Slavia Hradec Králové
11:01:00 Czagan Jan LPU7106 8226345 C OK Lokomotiva Pardubice
11:03:00 Horák Filip PHK0701 2088727 B OK 99 Hradec Králové
11:05:00 Farář Václav LPU5201 8663180 C OK Lokomotiva Pardubice
11:07:00 Kohout Josef SHK6902 2017669 OK Slavia Hradec Králové
11:09:00 Vališ Jan LPU0210 8109304 B OK Lokomotiva Pardubice
11:11:00 Panáček Aleš SHK7604 7210098 OK Slavia Hradec Králové
11:13:00 Sádovský Jáchym LPU0508 8109306 B OK Lokomotiva Pardubice
11:15:00 Částek Michal SHK7504 2029211 OK Slavia Hradec Králové
11:17:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 A OK Lokomotiva Pardubice
11:19:00 Podolský Petr SHK0507 2144115 OK Slavia Hradec Králové
11:21:00 Kološ Oldřich LPU6003 9899 C OK Lokomotiva Pardubice
11:23:00 Vakant 0 Vakant
11:25:00 Vakant 0 Vakant
11:27:00 Vakant 0 Vakant

HE-A 5.30 km, 30 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 Losman Petr PHK7901 8656658 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Andrš Petr ZAM8401 8226348 C OB TJ Sokol Žamberk
10:17:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
10:19:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 Běhej Poděbrady
10:21:00 Locker Daniel SRK0200 405991 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:23:00 Palas Jan SJC8507 8008014 Sportcentrum Jičín
10:25:00 Mühlbach Aleš STH0104 7207505 A SK Studenec
10:27:00 Šutera Josef CET7901 8663125 TJ Loko Česká Třebová
10:29:00 Paleček Ondřej STH0105 8656505 A SK Studenec
10:31:00 Šnokhous Jan SJC8002 8357666 Sportcentrum Jičín
10:35:00 Koblic Jan VAM7601 2032163 C OB Vamberk
10:37:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:39:00 Oľhava Rastislav PGP8909 7201826 C SK Praga
10:41:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
10:43:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:45:00 Metelka Ondřej PHK0101 8656640 A OK 99 Hradec Králové
10:47:00 Křivda Ivan CHC6701 9200535 C K.O.B. Choceň
10:49:00 Klíž Michal DLP7500 2118931 OOB TJ Dukla Praha
10:51:00 Brožek Tomáš KUO6902 920653 KOB Ústí nad Orlicí
10:53:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
10:55:00 Dubrovský Lukáš 40001 2032109 CZ - HK
10:57:00 Jiran Jan PHK7701 8662364 C OK 99 Hradec Králové
10:59:00 Janda Martin DOB8002 920696 KOB Dobruška
11:01:00 Daniel Čičovský 10002 2420027 CZ - OK Lejšovka
11:03:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 SK OB Chotěboř
11:05:00 Leštínský Tomáš OAV7801 2027232 C Orienteering Adventure
11:07:00 Balcar Jiří SNA0301 2113064 C TJ START Náchod
11:09:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
11:11:00 Kronika Miroslav 60001 1398999 CZ - SPORTeM.info
11:13:00 Zapletal Michal KUO7601 2103752 KOB Ústí nad Orlicí
11:15:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C OK 99 Hradec Králové
11:17:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
11:19:00 Vakant 0 Vakant
11:21:00 Chvátil Šimon PHK9908 8656633 R OK 99 Hradec Králové

HE-B 5.30 km, 30 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:16:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:18:00 Pipek Ondřej LPU0203 8651710 A OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Zahradník Jakub SJC8604 7207701 Sportcentrum Jičín
10:22:00 Macek Ondřej LPU0209 8656535 B OK Lokomotiva Pardubice
10:24:00 Čečka Jiří SHK7600 8109416 OK Slavia Hradec Králové
10:26:00 Haas Filip LPU0401 8656543 A OK Lokomotiva Pardubice
10:28:00 Hájek Jakub SHK9802 232493 OK Slavia Hradec Králové
10:30:00 Haas Karel LPU7304 7210409 C OK Lokomotiva Pardubice
10:32:00 Kupka Jaroslav ALB7800 7213 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:34:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
10:36:00 Jakeš Josef TYN6501 995825 OOB SK Týniště nad Orlicí
10:38:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice
10:40:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 OK Slavia Hradec Králové
10:42:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B OK Lokomotiva Pardubice
10:44:00 Souček Tomáš SHK8200 8662339 OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 B OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Khýn Vítězslav TBM8304 7203321 KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 Erlebach Josef JIL5201 8516412 OK Jilemnice
10:52:00 Fátor Jan SHK7907 8670457 OK Slavia Hradec Králové
10:54:00 Roll Martin ALB8401 7206 C OOB Albrechtice nad Orlicí
10:56:00 Jakubec Petr SJC8106 2115757 Sportcentrum Jičín
10:58:00 Vodička Oldřich LPU7715 8518324 C OK Lokomotiva Pardubice
11:00:00 Paclík Roman SHK7801 7202780 OK Slavia Hradec Králové
11:02:00 Váňa Vojtěch LPU0312 8109305 B OK Lokomotiva Pardubice
11:04:00 Vítek Petr PHK7601 9431 C OK 99 Hradec Králové
11:06:00 Štichhauer Daniel LPU0405 8656502 A OK Lokomotiva Pardubice
11:08:00 Rémiš Jaromír SHK7200 2103291 OK Slavia Hradec Králové
11:10:00 Žák Jan LPU9802 2025379 C OK Lokomotiva Pardubice
11:12:00 Tomalík Ondřej SHK8904 1404034 OK Slavia Hradec Králové
11:14:00 Kříž Libor LPU7804 8007804 C OK Lokomotiva Pardubice
11:16:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R OK Lokomotiva Pardubice
11:18:00 Vakant 0 Vakant
11:20:00 Vakant 0 Vakant

HK 3.00 km, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:25:00 Řehák Pavel SJC6001 8008020 Sportcentrum Jičín
10:27:00 Zídek Jakub PHK0903 2113363 C OK 99 Hradec Králové
10:29:00 Šabatka Petr SHK5703 9115 OK Slavia Hradec Králové
10:31:00 Nedoma Edgar PDY0703 2127608 Běhej Poděbrady
10:33:00 Sochor Jakub SHK0903 2134345 OK Slavia Hradec Králové
10:35:00 Kunart Lukáš PHK1010 2059756 C OK 99 Hradec Králové
10:37:00 Šípek Daniel LPU0806 8663155 B OK Lokomotiva Pardubice
10:39:00 Baláž Viktor SHK0803 1420845 OK Slavia Hradec Králové
10:41:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:43:00 Rémiš Šimon SHK0801 2122288 B OK Slavia Hradec Králové
10:45:00 Hladký Matěj KOR0700 7003026 B OB DDM Kostelec nad Orlicí
10:47:00 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 OK Slavia Hradec Králové
10:49:00 Chrtek Jan PHK1100 2126302 C OK 99 Hradec Králové
10:51:00 Beneda Vojtěch SHK0703 2122253 OK Slavia Hradec Králové
10:53:00 Zapletal Tomáš KUO0701 2134308 B KOB Ústí nad Orlicí
10:55:00 Vrábel Štěpán PHK0705 9387 B OK 99 Hradec Králové
10:57:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 B OK Slavia Hradec Králové
10:59:00 Řoutil Matěj 50001 2127622 CZ - Neregistrován
11:01:00 Rémiš Štěpán SHK0802 2122266 B OK Slavia Hradec Králové
11:03:00 Vondrouš Jaroslav PHK5201 9453 C OK 99 Hradec Králové
11:05:00 Štefanik Jan SHK0705 2144114 OK Slavia Hradec Králové
11:07:00 Třasák Milan LPU5206 9257 C OK Lokomotiva Pardubice
11:09:00 Jakubský David SHK0905 2121002 OK Slavia Hradec Králové
11:11:00 Andrš Milan ZAM5801 2085624 C OB TJ Sokol Žamberk
11:13:00 Kurka Antonín SHK0700 2144092 B OK Slavia Hradec Králové
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant
11:19:00 Vakant 0 Vakant

P 2.20 km, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Mates Matěj DLP1005 2029124 OOB TJ Dukla Praha
10:00:00 Matesová Magdaléna DLP1250 2420023 OOB TJ Dukla Praha
10:00:00 Kerhátová Lenka LTU7450 0 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Vítková Eliška PHK1056 8007193 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Retka Jakub LTU1000 0 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Jiranová Veronika PHK1452 7209426 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Jedlička Michal SHK1600 7208202 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Stejskalová Nikol LPU0966 2025373 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Křížová Magdalena LPU1257 7807223 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Fenclová Zuzana LPU1454 887920 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Jakubská Lucie SHK1250 2120991 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Vančurová Pavlína LPU0967 2113049 OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Vítek Michal PHK1402 9797 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Kraus Vojta SJC1303 9898 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Kraus Jan SJC1003 8008019 Sportcentrum Jičín
10:00:00 Hájek Aleš CET1501 2060236 TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Částek Adam SHK1201 2039222 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Macháček Jakub SHK1202 2141929 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Mayer Antonín SHK1206 2111665 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Hanslík Jaroslav SHK1107 2029128 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Macháčková Lucie SHK1155 2141921 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Velichová Klára SHK1157 2148073 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Jedličková Michaela SHK1350 1398686 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Pozdílková Zuzana PHK0952 2144152 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Pozdílková Kateřina PHK1251 2122267 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Beneda Jan 20001 2419932 CZ - SHK
10:00:00 Holeček Petr SHK5900 2049556 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Krátký Josef 70001 9626 CZ - Hvězda Pardubice
10:00:00 Volf Kryštof SRK1300 9795 SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:00:00 Čížek Antonín SHK1105 1428930 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Dubrovská Tereza SHK9999 9189 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Čížková Alena SHK0851 1428939 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Zástava Marek SHK0908 2111664 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Řehák Jan 90001 9916 CZ - SJC
10:00:00 Šumberová Gabriela PHK1058 2148072 C OK 99 Hradec Králové
10:00:00 Štefaniková Markéta SHK9998 9856 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Částek Filip SHK1006 2148161 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Račák Jakub SHK1100 2001974 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Fiala Matyáš SHK1102 232493 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Bohdanecký František SHK1104 2111662 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Štefanik Marek SHK1007 2144111 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Jedličková Lucie SHK1050 1008173 OK Slavia Hradec Králové
10:00:00 Dytrychová Lucie SHK1055 51781 OK Slavia Hradec Králové