Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
17.10.2021
Místo konání:
Kunčice pod Ondřejníkem
Pořadatel:
SFM - O-RUNNAŘI Beskydy
Mapa:
Skalka
Ředitel závodu:
Bernatík Aleš
Hlavní rozhodčí:
Maceček Otakar - R1
Stavitel tratí:
Sikora Miroslav
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    

D10N 2.00 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Vlachová Hana AOV1151 0 C OOB TJ Baník Ostrava
11:04:00 Mališová Ema BFM1152 410795 C SKOB Frýdek - Místek
11:07:00 Hudečková Stella OOP1150 49301 C TJ Opava

D10C 2.20 km, 75 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Klose Kateřina SFM1251 2127595 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:08:00 Vellechová Marie AOV1150 0 C OOB TJ Baník Ostrava
11:11:00 Burešová Sofie BFM1153 428283 C SKOB Frýdek - Místek
11:14:00 Urbanczyková Nela TRI1150 307455 C TJ TŽ Třinec
11:17:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:20:00 Řádková Zuzana TRI1151 8657 C TJ TŽ Třinec

D12C 2.20 km, 90 m, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Mikešková Julie BFM0956 49492 SKOB Frýdek - Místek
11:06:00 Hrubá Eliška AOV1050 361955 C OOB TJ Baník Ostrava
11:10:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 2181940 C MLOK Mariánské Lázně
11:14:00 Juračáková Judita BFM1053 2129250 C SKOB Frýdek - Místek
11:18:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
11:22:00 Mecová Markéta BFM1056 426342 SKOB Frýdek - Místek
11:26:00 Vellechová Eliška AOV0951 436420 C OOB TJ Baník Ostrava
11:30:00 Chudíková Magdalena BFM1051 2087504 C SKOB Frýdek - Místek
11:34:00 Cymorková Julie TRI0953 8004343 B TJ TŽ Třinec
11:38:00 Burešová Eliška BFM0955 8035525 C SKOB Frýdek - Místek
11:42:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina
11:46:00 Máchová Barbora BFM0952 428271 C SKOB Frýdek - Místek
11:50:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava

D14C 2.30 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Dreiseitelová Elen AOV0850 2050482 OOB TJ Baník Ostrava
11:03:00 Valyavka Viktoriya 38S0850 8071292 Slávia ŽU Žilina
11:06:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 B OK SILESIA

D16C 3.00 km, 135 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
11:05:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 7210919 B TJ TŽ Třinec
11:07:00 Vojkůvková Hana MOV0552 420438 C SKOB Ostrava
11:11:00 Zahradníková Kateřina MOV0553 2102874 B SKOB Ostrava

D18C 3.50 km, 195 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 Procnerová Veronika MOV0450 2087705 C SKOB Ostrava
12:09:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 A TJ TŽ Třinec
12:11:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 B TJ Opava
12:13:00 Rybková Vendula TRI0453 7002089 B TJ TŽ Třinec

D21C 4.10 km, 215 m, 21 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C OOB TJ Slezan Opava
11:03:00 Vlachová Tereza AOV8750 8016301 C OOB TJ Baník Ostrava
11:05:00 Svobodová Barbora BFM0151 2059750 C SKOB Frýdek - Místek
11:07:00 Haltof Ewa VRB9499 8660544 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
11:09:00 Kovářová Tereza TRI9756 8667 TJ TŽ Třinec
11:11:00 Čablová Kristina 0090001 9005140 AK EZ Kopřivnice
11:13:00 Moučková Andrea RBK9257 2015806 C SK Radioklub Blansko
11:15:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C TJ TŽ Třinec
11:17:00 Muchová Barbora KVS8550 8007195 C SKOB Kobra Vsetín
11:19:00 Navrátilová Adéla TRI0250 232012 B TJ TŽ Třinec
11:21:00 Bernatíková Hana SIT0252 8662702 A OK SILESIA
11:23:00 Maliňáková Petra SVS8751 53387 C Orientklub Vsetín
11:25:00 Liberdová Jana TRI9852 8013849 C TJ TŽ Třinec

D35C 3.50 km, 200 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:41:00 Pannová Vendula MOV7752 8226371 C SKOB Ostrava
11:43:00 Rýznarová Olga BFM7853 2032327 C SKOB Frýdek - Místek
11:45:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
11:47:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C SKOB Frýdek - Místek
11:49:00 Kovalčíková Eva AOP7852 2085619 C Orientační Běh Opava
11:51:00 Burešová Petra BFM7855 49460 SKOB Frýdek - Místek
11:53:00 Vellechová Radka AOV8050 2103790 C OOB TJ Baník Ostrava
11:55:00 Máchová Markéta BFM7753 2102872 C SKOB Frýdek - Místek
11:57:00 Hudečková Petra OOP8252 2106729 C TJ Opava
11:59:00 Červinková Jana BFM8052 2102862 C SKOB Frýdek - Místek
12:01:00 Bartoňová Eva UOL7051 682350 C SOB Olomouc
12:03:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
12:05:00 Křižáková Kateřina HAV8550 1420857 C OB Havířov

D45C 3.00 km, 160 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:06:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
11:09:00 Sedlářová Pavla AOP7052 2096150 C Orientační Běh Opava
11:12:00 Marszałek Maria 14P7452 2032317 UKS Kometa Gliwice
11:15:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov
11:18:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:21:00 Brodová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov
11:24:00 Bíčánková Jana SIT7551 7200590 C OK SILESIA
11:27:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
11:30:00 Varhaníčková Jana 0070001 2222787 xxxxxKM
11:33:00 Fukalová Radmila AOV7051 232136 C OOB TJ Baník Ostrava
11:42:00 Kociánová Eva OOP6750 8680428 C TJ Opava

D55C 2.70 km, 135 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:35:00 Rokoszová Jaroslava MOV6351 51373 C SKOB Ostrava
11:37:00 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
11:39:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
11:41:00 Miturová Radka MLA6552 8656680 C MLOK Mariánské Lázně
11:43:00 Denysenko Tamara 38S6150 8012045 Slávia ŽU Žilina
11:45:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov

D65C 2.50 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:33:00 Sikorová Marie BOV4852 2092387 C TJ Baník Ostrava OKD

H10N 2.00 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 Kowalczyk Jáchym TRI1203 49396 C TJ TŽ Třinec
11:25:00 Václavík Jakub BFM1201 49461 C SKOB Frýdek - Místek
11:28:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
11:31:00 Maroszczyk Witold SIT1202 8119474 C OK SILESIA
11:34:00 Szymeczek Michal TRI1100 49327 C TJ TŽ Třinec
11:37:00 Panna Matyáš MOV1300 2080824 C SKOB Ostrava
11:40:00 Zielina Tomasz TRI1204 49319 C TJ TŽ Třinec

H10C 2.10 km, 75 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C OB Havířov
11:35:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec

H12C 2.20 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:45:00 Kubien Tomáš TRI1002 8659 C TJ TŽ Třinec
11:48:00 Bjolek Vojtěch BFM0901 428300 SKOB Frýdek - Místek
11:51:00 Menzel František MOV1003 428276 C SKOB Ostrava
11:54:00 Létal Jonáš SFM0901 8022666 B O-RUNNAŘI Beskydy
11:57:00 Otta Tobiáš BFM0903 2129255 C SKOB Frýdek - Místek
12:00:00 Létal Hynek SFM1001 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:03:00 Mokrosz Mateusz TRI0902 8014500 B TJ TŽ Třinec
12:06:00 Marszałek Dawid 14P1002 2032326 UKS Kometa Gliwice
12:09:00 Rýznar Petr BFM0902 49454 C SKOB Frýdek - Místek
12:12:00 Zielina Jakub TRI1004 49378 C TJ TŽ Třinec
12:15:00 Masny Przemyslaw MOV1005 2125379 C SKOB Ostrava
12:18:00 Velička Viktor NNN0901 2222818 Neregistrovaní

H14C 3.10 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:50:00 Mališ Eduard BFM0703 2129247 C SKOB Frýdek - Místek
11:53:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
11:56:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 8113518 A TJ TŽ Třinec
11:59:00 Rýznar Vojtěch BFM0704 2087509 C SKOB Frýdek - Místek
12:02:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
12:05:00 Červinka Ondřej BFM0806 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
12:08:00 Masny Tadeusz MOV0802 428759 C SKOB Ostrava
12:11:00 Václavík Šimon BFM0803 2102853 C SKOB Frýdek - Místek
12:14:00 Vlach Antonín AOV0700 53825 C OOB TJ Baník Ostrava

H16C 3.70 km, 195 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:59:00 Otta Kryštof BFM0608 2129253 C SKOB Frýdek - Místek
12:01:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 A SKOB Ostrava
12:03:00 Bíčánek Jan SIT0501 8226307 B OK SILESIA
12:05:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
12:07:00 Řepka Michal MOV0504 436424 C SKOB Ostrava
12:09:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
12:11:00 Merta František BFM0507 428272 SKOB Frýdek - Místek
12:13:00 Marszałek Patryk 14P0500 2032319 UKS Kometa Gliwice

H18C 4.00 km, 200 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:24:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
11:30:00 Martynek Petr TRI0304 8042121 B TJ TŽ Třinec
11:36:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 B TJ TŽ Třinec

H21C 5.20 km, 260 m, 26 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:02:00 Navrátil Adam TRI9900 307295 C TJ TŽ Třinec
11:04:00 Bjolek Michal BFM0305 8109360 A SKOB Frýdek - Místek
11:06:00 Gilík Marek SOP9904 8022629 C OOB TJ Slezan Opava
11:08:00 Daníček Tomáš SFM9101 2023813 O-RUNNAŘI Beskydy
11:10:00 Walach Ondřej TRI9601 2102776 TJ TŽ Třinec
11:12:00 Kaluža Luboš ABR8200 8014496 C A-team NOVO Bruntál
11:14:00 Majer Michal SFM9201 49485 O-RUNNAŘI Beskydy
11:16:00 Erben Martin SOP9001 361970 C OOB TJ Slezan Opava
11:18:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
11:20:00 Lichý Ondřej SOP8802 49304 C OOB TJ Slezan Opava
11:22:00 Vlach Jiří AOV7900 8667994 C OOB TJ Baník Ostrava

H35C 4.30 km, 230 m, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:54:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C Orientační Běh Opava
11:56:00 Němeček Jakub NNN8401 428209 Neregistrovaní
11:58:00 Vlach Oldřich AOV7700 53888 C OOB TJ Baník Ostrava
12:00:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
12:02:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
12:04:00 Myslivec Jiří TRI7801 52292 C TJ TŽ Třinec
12:06:00 Hudeček Tomáš OOP8201 232358 C TJ Opava
12:08:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 2087499 C SKOB Frýdek - Místek
12:10:00 Jirka Jakub VPM7905 52429 C KOS Slavia Plzeň
12:12:00 Vojvodík Martin MOV7400 7000317 C SKOB Ostrava
12:14:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
12:16:00 Ryška Kamil TRI7800 53294 C TJ TŽ Třinec
12:18:00 Najdek David 0080001 2087500 FM

H45C 3.60 km, 200 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C SKOB Frýdek - Místek
11:03:00 Krhut Libor HAV6302 1396836 C OB Havířov
11:05:00 Furmánek Zdeněk KVS7400 8116816 C SKOB Kobra Vsetín
11:07:00 Badarycz Piotr HAV7500 8237793 OB Havířov
11:09:00 Blažević Roman LOV7301 7200335 C lepus.cz
11:11:00 Bačo Lubomír SOP6201 7210885 C OOB TJ Slezan Opava
11:13:00 Marszałek Waldemar 14P7301 2032328 UKS Kometa Gliwice
11:15:00 Sliž Eduard TRI7601 8003662 C TJ TŽ Třinec
11:17:00 Juračák Miroslav BFM7605 49455 C SKOB Frýdek - Místek
11:19:00 Masny Krzysztof MOV7600 1416219 C SKOB Ostrava
11:21:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C OB Havířov
11:23:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
11:25:00 Krupa David TRI7602 8014462 C TJ TŽ Třinec
11:27:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
11:29:00 Svěchota Milan MOV7202 8014553 C SKOB Ostrava
11:31:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
11:33:00 Cudek Libor 0020001 0 Neregistrovaní
11:35:00 Lasota Tomasz 0030001 2181311 Lasota - Bez registrace
11:37:00 Szturc Radek TRC6800 8785 C SKOB BETA Třinec
11:39:00 Velička Aleš NNN7301 8012886 Neregistrovaní
11:41:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 C SKOB Frýdek - Místek
11:43:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
11:45:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C SKOB Ostrava
11:47:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
11:49:00 Hrubý Miroslav AOV7301 361945 C OOB TJ Baník Ostrava

H55C 3.10 km, 150 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:17:00 Peška Antonín HLV4801 8517324 C KČT - OB Holešov
11:19:00 Niedoba Jan TRC6200 8787 C SKOB BETA Třinec
11:21:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
11:23:00 Moravec Stanislav SOP5801 8648582 C OOB TJ Slezan Opava
11:25:00 Prokop Lubomír TRI6001 2096226 C TJ TŽ Třinec
11:27:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava

H65C 2.80 km, 130 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:53:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C SKOB Ostrava
11:55:00 Vašek Karel 0010001 301592 OB Vítovka
11:57:00 Slivečka Jaromír MOV5601 352301 C SKOB Ostrava
11:59:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek

H70C 2.50 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C SKOB Ostrava
11:32:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C TJ Baník Ostrava OKD
11:34:00 Ševčík Břetislav OOP5001 8680346 C TJ Opava
11:36:00 Rokosz Bohumil MOV4803 52783 C SKOB Ostrava
11:38:00 Opletal Jaroslav TRI3700 52289 C TJ TŽ Třinec
11:40:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 2113502 C TJ Baník Ostrava OKD
11:42:00 Chylík Pavol MOV4901 52984 C SKOB Ostrava
11:44:00 Novotný Stanislav ZLH4800 8518356 C OOB TJ Zlaté Hory
11:46:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov

HDR 2.00 km, 75 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Studenská Eliška MOV1351 428235 C SKOB Ostrava
11:00:00 Szotkowská Kristýna SIT1551 7861 C OK SILESIA
11:00:00 Veličková Valérie NNN1703 2222827 Neregistrovaní
11:00:00 Válka Jan SOP1701 52765 C OOB TJ Slezan Opava
11:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Zajícová Petra LOV7351 52952 C lepus.cz
11:00:00 Žáček Pavel NNN1801 2221446 Neregistrovaní
11:00:00 Žáček Jaroslav NNN1601 2222788 Neregistrovaní
11:00:00 Swietoňová Eliška MOV1350 2222830 C SKOB Ostrava
11:00:00 Dinkov Ota NNN1101 0 Neregistrovaní
11:00:00 Dinkov Čeněk NNN1301 0 Neregistrovaní
11:00:00 Dudková Nela SIT1051 7209459 C OK SILESIA
11:00:00 Dudová Nikol MOV1250 52996 C SKOB Ostrava
11:00:00 Hudečková Adina OOP1450 232338 C TJ Opava
11:00:00 Jakobová Amálie MOV1151 420459 C SKOB Ostrava
11:00:00 Létalová Jana SFM1450 49449 C O-RUNNAŘI Beskydy
11:00:00 Meca Vitězslav BFM1203 426344 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Mertová Sofie OOP1451 232527 C TJ Opava
11:00:00 Mertová Elen OOP1152 341893 C TJ Opava
11:00:00 Mikešková Anna BFM1252 49496 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Mokroszová Izabela TRI1651 49312 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Panna Marek NNN1702 2075664 Neregistrovaní
11:00:00 Poledník Jakub NNN1701 2023814 Neregistrovaní
11:00:00 Poledník Vojtěch NNN1501 2035161 Neregistrovaní
11:00:00 Sližová Kateřina TRI1650 416125 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Stoszek Daniel AOP1500 52939 C Orientační Běh Opava

P 2.70 km, 160 m, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Bruková Jana TRI7150 7207881 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Cymorková Kateřina TRI7152 2073677 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Czudek Tomasz TRI8600 49366 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Dreiseitelová Dagmar AOV7650 52291 OOB TJ Baník Ostrava
11:00:00 Fojtík Jan LOV8701 52948 lepus.cz
11:00:00 Horálková Gabriela MOV7950 232399 C SKOB Ostrava
11:00:00 Jirková Petra VPM8450 416122 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 Kovář Pavel 0060001 0 Nemám klub
11:00:00 Krhutová Martina TRI7450 8651 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Mališová Bohumila BFM8053 410791 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Maroszczyk Marek SIT8501 8119454 C OK SILESIA
11:00:00 Masny Anna MOV8250 338910 C SKOB Ostrava
11:00:00 Mertová Eva OOP8450 2112733 C TJ Opava
11:00:00 Mizerová Jarmila TRI6851 2214551 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Myslivcová Kateřina TRI7850 49355 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Němečková Radka AOP9452 7200368 C Orientační Běh Opava
11:00:00 Richter Ondřej BFM9809 428209 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Rychlý Miloš OOP5302 8654881 C TJ Opava
11:00:00 Růžičková Klára 0080002 7300142 FM
11:00:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
11:00:00 Vašková Zdeňka 0010002 2148122 OB Vítovka
11:00:00 Vojkůvková Jarmila MOV7152 436420 C SKOB Ostrava
11:00:00 Václavíková Kateřina BFM7754 410792 SKOB Frýdek - Místek
11:00:00 Zielina Marek TRI8001 8656 C TJ TŽ Třinec