Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
11.06.2022
Místo konání:
Hojná Voda
Pořadatel:
VCB - OB České Budějovice
Mapa:
Napoleonova hlava
Ředitel závodu:
Jaroš Jakub
Hlavní rozhodčí:
Janošík Radek - R3
Stavitel tratí:
Teringl Radek - R2
Kluby:
26A     CST     EKP     HJL     KCK     KRE     KSH     KTA     LCV     LPM     OCB     OPI     OPT     PCB     PGP     SCP     SHK     SJH     TCB     UVP     VCB     VIM     VLI     VTA     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Haider Anna 26A5650 8630860 D65
10:42:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Pelc Václav CST6702 2027924 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:54:00 Pecka Jan EKP6800 8667966 C H45
11:06:00 Černý Ondřej EKP8511 8045215 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:19:00 Bláha Jan HJL8200 8226314 C H35
11:21:00 Makovská Lenka HJL8650 8014453 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Flašarová Marie KCK5756 8013472 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:45:00 Jungvirtová Markéta KRE0952 8077470 C D14
10:50:00 Hendrych František KRE7301 7207867 C H45
10:53:00 Nováková Alena KRE7450 8445298 C D45
10:56:00 Troupová Vladěna KRE6351 51412 C D55
11:01:00 Dulovcová Marie KRE7051 7207876 C D45
11:02:00 Kovaříčková Darja KRE6352 2039143 C D55
11:03:00 Čerklová Eva KRE0751 8516427 B D16
11:08:00 Novák Milan KRE7300 8116675 C H45
11:11:00 Hendrychová Veronika KRE0650 8516927 B D16
11:12:00 Troják Šimon KRE0900 8077482 B H14
11:20:00 Vačkář Štěpán KRE0801 8077476 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Jirsa Adam KSH6301 416184 H55
10:40:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 C H10
10:41:00 Sova Petr KSH6501 416181 C H55
10:46:00 Hulcová Pavla KSH7753 8676 C D21
11:15:00 Hulec František KSH1101 2073725 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C D75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:34:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65
10:40:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
11:03:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:52:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Hrdlička Šimon OPI0601 8014482 B H16
10:34:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B D20
10:37:00 Hrodek Ondřej Otto OPI0701 8077477 B H16
10:41:00 Sobotková Lada OPI0951 8226381 B D14
10:42:00 Kouba Mikuláš OPI1202 2039158 C H10
10:45:00 Sobotka Radim OPI0300 8226333 B H20
10:47:00 Hrdlička Pavel OPI6500 8022348 C H55
10:52:00 Hartvich Otto OPI6900 8013426 C H21
10:55:00 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 C D45
10:57:00 Pazderníková Jana OPI0452 8022373 B D18
10:58:00 Kopecky Martin OPI7400 8113531 C H21
11:00:00 Klimeš Petr OPI7700 682673 C H45
11:03:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C H12
11:04:00 Bečvář Petr OPI9800 8013882 C H21
11:04:00 Velát Josef OPI7302 8226393 C H45
11:05:00 Velátová Lucie OPI0750 8137514 B D16
11:07:00 Bečvářová Ladislava OPI7250 2039217 C D45
11:12:00 Vaněk Adam OPI0100 8226386 C H21
11:15:00 Hrodková Markéta OPI7850 2039227 C D35
11:16:00 Chalupa Kryštof OPI0802 2419910 C H14
11:17:00 Kouba Jan OPI1002 2039216 C H12
11:18:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 B H18
11:18:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C H21
11:21:00 Chalupa Jáchym OPI1001 2039101 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Mertlík Matyáš Jan OPT0700 0 H16
10:56:00 Šmahel Lukáš OPT7800 2103772 H21
11:07:00 Hořínková Viktorie OPT0750 0 D16
11:07:00 Vinš Vojtěch OPT1000 0 H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 Blabla Zdeněk PCB5901 8660458 C H55
11:10:00 Hulec Filip PCB9401 8001109 C H21
11:21:00 Blabla Zdeněk PCB8101 51408 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:32:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E D21
10:54:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Voštová Lenka SHK9051 8642186 E D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:59:00 Tichá Jana SJH6451 8482089 C D45
11:00:00 Tichý Tomáš SJH9201 8014563 C H21
11:14:00 Tichý Martin SJH6401 995864 C H21
11:15:00 Blažek Petr SJH7402 8636796 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 Pšenička Miloslav TCB6101 2073741 C H55
10:44:00 Němec Matouš TCB1301 52188 C H10
10:45:00 Soudek Vojtěch TCB5601 52189 C H55
10:49:00 Němcová Veronika TCB1551 446414 C DF
10:51:00 Pšenička Jiří TCB6301 52193 C H55
10:58:00 Soudková Alena TCB5851 52191 C D55
11:04:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C D55
11:19:00 Němcová Martina TCB8551 52190 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C D75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Míková Lenka VCB7653 8237724 C D21
10:30:00 Krška Antonín VCB1800 2080931 HDR
10:30:00 Kršková Alžběta VCB1751 232351 C HDR
10:30:00 Mackerle Jonáš VCB1500 219221 C HDR
10:30:00 Zábranská Alena VCB7953 2118442 T
10:30:00 Zábranský Zdeněk VCB7803 2118443 C T
10:31:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C HF
10:37:00 Jarošová Linda VCB0950 8013897 B D14
10:38:00 Veselá Eva VCB7853 8013928 C D21
10:42:00 Rücklová Alena VCB8150 2104583 C D21
10:52:00 Kozák Martin VCB7720 426363 C H45
10:53:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C D10
10:55:00 Janošíková Eva VCB0552 8116770 A D18
11:05:00 Minařík František VCB1103 8007194 B H12
11:08:00 Vošta Zdeněk VCB8748 7207704 C H21
11:09:00 Janošíková Marie VCB0752 8116697 A D16
11:10:00 Minařík Josef VCB0903 8226414 B H14
11:13:00 Janošík Ivan VCB1002 8519562 B H12
11:14:00 Jaroš Jáchym VCB0800 8121536 B H14
11:16:00 Teringl Vojtěch VCB0702 8022634 A H21
11:18:00 Kozák Matěj VCB0920 426356 C H14
11:19:00 Míka Ondřej VCB1003 7207856 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:55:00 Roučková Tereza VIM1350 2151421 C D10
11:09:00 Roučka Tomáš VIM1100 2224796 C H12
11:17:00 Roučková Romana VIM8350 51270 C D35
11:17:00 Roučka Martin VIM8000 2224141 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:38:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H65
10:53:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 B D18
11:02:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:30:00 Kůrková Ema VTA1053 8670758 C D12
10:30:00 Poláková Jolana VTA6851 897379 C P
10:33:00 Svoboda Jan VTA0701 8670744 B H16
10:34:00 Rudová Anna VTA0051 8680389 C D21
10:35:00 Novotná Barbora VTA0957 8670754 B D14
10:36:00 Rudová Magdaléna VTA0254 8680390 B D20
10:39:00 Leitnerová Anna VTA0958 8670753 C D14
10:39:00 Novisedlák Patrik VTA0601 8047166 C H16
10:43:00 Legátová Alice VTA0952 8670755 C D14
10:47:00 Novotný Jan VTA0301 2116444 B H20
10:48:00 Novisedlák Dušan VTA7501 7210406 C H45
10:56:00 Ruda Petr VTA7301 8659396 C H45
10:57:00 Leitnerová Marie VTA1252 8670760 C D10
10:57:00 Hudečková Helena VTA6951 8655469 C D45
11:00:00 Vorlíčková Lenka VTA6751 7208093 C D55
11:02:00 Deim Karel VTA7202 8655450 C H45
11:16:00 Deim Michal VTA0402 8670756 B H18
11:20:00 Mengler Vojtěch VTA0502 2025207 B H18

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:30 Zámečník Pavel 0010003 7300189 Zámečníci T
10:30 Zámečníková Lenka 0010002 2103763 Zámečníci T
11:05 Zámečníková Jitka 0010001 8047213 Zámečníci D45
11:12 Zámečník Pavel 0010004 2801012 Zámečníci H45
10:30 Kůrková Iveta 0020001 2221505 Kůrkovci P
11:06 Kůrka František 0020002 2211477 Kůrkovci H45
10:30 Jana Ticha 0030002 2125359 WILD ANIMALS T
11:13 Fiala Jan 0030001 8008278 WILD ANIMALS H35
10:30 Šulc Antonín 0040003 219225 Šulcovi HDR
10:30 Šulcová Marie 0040002 219224 Šulcovi HDR
10:30 Šulc František 0040001 219223 Šulcovi P
11:01 Yakimenko Milla 0050001 2118457 TJ OB České Budějovice D16
10:30 Kolařík Petr 0060001 887941 Velkomoravský klub Uherské Hradiště T