Výsledky závodu: Oblastní mistrovství ve sprintu

Datum:
13.04.2013
Místo konání:
Praha - Vinoř
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
Mapa:
Vinoř
Ředitel závodu:
Kalina Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Zurynková Jana
Stavitel tratí:
Ondráček Radim
Protokol:
Kód závodu : 130413021 Název závodu : Oblastní mistrovství ve sprintu Zařazení do soutěží: RANKING, PRAŽSKá A STŘEDOČESKÁ OBLAST Datum konání : 13.04.2013 Místo konání : Praha Vinoř Pořadatel : EKP - VŠTJ Ekonom Praha Použitá mapa : Ctěnice - Vinoř 1:5000 a 1:4000 Ředitel závodu : Mirek Kalina Hlavní rozhodčí : Jana Zurynková Stavitel trati : Radim Ondráček JURY : Petr Tuczer, Jan Kolín, Jarmila Němečková
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.50 km, 28 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eliášová Klára TAP0353 C KOB TRETRA Praha 15:58
2. Tichá Dorotea DKP0351 C Oddíl OB Kotlářka 17:57 + 1:59
3. Arnoštová Veronika DOR0455 C OK Dobříš 18:32 + 2:34
4. Jirkovská Kateřina SLA0350 C SKOB Slaný 18:56 + 2:58
5. Pecníková Nikola DOB5 C KOB Dobruška 31:15 + 15:17
6. Bulířová Ema TAP0452 C KOB TRETRA Praha 32:00 + 16:02
7. Pračková Ema MFP0451 C VŠSK MFF UK Praha 33:50 + 17:52
8. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 42:01 + 26:03
9. Malečková Hana NNNxxx C OB 52:49 + 36:51
Matějková Yvona NNNxxx C OB DISK
Černá Kateřina DOB4 C KOB Dobruška DISK
Pokorná Adéla MFP0455 C VŠSK MFF UK Praha DISK
D10L
2.50 km, 32 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha 18:38
2. Vlašaná Michaela DOR0452 C OK Dobříš 20:46 + 2:08
3. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 21:01 + 2:23
4. Huková Rebeka NNNxxx C OB 23:13 + 4:35
5. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 25:43 + 7:05
6. Kubcová Anna DOB0550 C KOB Dobruška 28:05 + 9:27
7. Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 29:00 + 10:22
8. Čechová Klára SLA0552 C SKOB Slaný 57:36 + 38:58
Mácová Štěpánka DOB1 C KOB Dobruška DISK
D12
1.70 km, 32 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha 13:46
2. Semíková Lucie KAM0250 C SK Kamenice 14:23 + 0:37
3. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 14:43 + 0:57
4. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 15:27 + 1:41
5. Sanna Karin DKP0250 B Oddíl OB Kotlářka 15:49 + 2:03
6. Jirkovská Michaela SLA0150 B SKOB Slaný 19:05 + 5:19
7. Šafková Sofie KAM0153 B SK Kamenice 19:13 + 5:27
8. Šimšová Barbora MFP0150 C VŠSK MFF UK Praha 21:05 + 7:19
9. Chalupová Aneta ROZ0250 C OK Roztoky 21:09 + 7:23
10. Lebedová Anna ROZ0151 C OK Roztoky 24:09 + 10:23
11. Čermáková Kateřina ROZ0150 C OK Roztoky 25:02 + 11:16
12. Kuncová Vendula PGP0150 C SK Praga 28:30 + 14:44
13. Řadová Lucie DKP0251 C Oddíl OB Kotlářka 29:46 + 16:00
14. Geislerová Aneta DKL0151 C KOB Kladno 34:01 + 20:15
15. Votavová Žofie KNC0250 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 34:58 + 21:12
16. Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 36:09 + 22:23
17. Horychová Zuzana DKL0150 C KOB Kladno 37:51 + 24:05
Popová Veronika TAP0253 C KOB TRETRA Praha DISK
Popová Jana TAP0252 C KOB TRETRA Praha DISK
D14
1.70 km, 32 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sieglová Eliška MFP9950 B VŠSK MFF UK Praha 12:03
2. Kováříková Marie KAM0050 B SK Kamenice 13:25 + 1:22
3. Dědková Teodora TAP0051 B KOB TRETRA Praha 13:56 + 1:53
4. Šrámková Hana MFP0051 B VŠSK MFF UK Praha 14:06 + 2:03
5. Kolářová Johana SLA9950 B SKOB Slaný 15:06 + 3:03
6. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 16:05 + 4:02
7. Sedláčková Linda ROZ0050 B OK Roztoky 17:39 + 5:36
8. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 17:52 + 5:49
9. Míchalová Šárka KPY0050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:06 + 12:03
10. Benešová Hana DKL0050 C KOB Kladno 26:12 + 14:09
11. Lišková Hana KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:03 + 15:00
12. Kyralová Anna KAM0052 C SK Kamenice 35:51 + 23:48
D16
1.80 km, 36 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 14:13
2. Šimůnková Gabriela TAP9755 B KOB TRETRA Praha 14:35 + 0:22
3. Hájková Eliška ZVO9851 B OB SK Zvole 14:52 + 0:39
4. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 16:54 + 2:41
5. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 17:10 + 2:57
6. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 17:13 + 3:00
7. Platovská Kristýna LBE9850 C TJ Lokomotiva Beroun 18:01 + 3:48
8. Repiská Amálie MFP9851 B VŠSK MFF UK Praha 18:30 + 4:17
9. Sušánková Hana SLA9855 C SKOB Slaný 18:46 + 4:33
10. Hamplová Tereza LBE9752 C TJ Lokomotiva Beroun 19:08 + 4:55
11. Zimmerová Kateřina ZVO9852 B OB SK Zvole 19:10 + 4:57
12. Ježková Kateřina SLA9750 B SKOB Slaný 19:40 + 5:27
13. Šachová Barbora MFP9852 C VŠSK MFF UK Praha 20:07 + 5:54
14. Zábranská Kristýna SLA9852 C SKOB Slaný 21:47 + 7:34
15. Hrdličková Ludmila SLA9851 C SKOB Slaný 21:58 + 7:45
16. Kopecká Eliška KNC9850 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 22:14 + 8:01
17. Mikulášová Martina PGP9852 C SK Praga 22:27 + 8:14
Nováková Marie KPY9850 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
D18
1.80 km, 36 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pavlů Kateřina PGP9554 A SK Praga 14:58
2. Müllerová Eva SLA9652 C SKOB Slaný 22:16 + 7:18
3. Rafajová Anna SLA9550 C SKOB Slaný 24:43 + 9:45
D20
2.10 km, 42 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svobodná Tereza DKP9350 R Oddíl OB Kotlářka 16:13
2. Křivancová Zdenka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 16:40 + 0:27
3. Mikulášová Helena PGP9353 B SK Praga 17:43 + 1:30
D21K
2.10 km, 42 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 21:13
2. Winkler Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 25:18 + 4:05
D21L
2.50 km, 38 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9044
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bochenková Ivana SJC8952 E Sportcentrum Jičín 15:24 9468
2. Kovářová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 15:47 + 0:23 9244
3. Tichovská Martina PGP8658 C SK Praga 16:15 + 0:51 8972
4. Hrstková Vladěna PGP8753 R SK Praga 16:21 + 0:57 8914
5. Dlouhá Marie DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 16:33 + 1:09 8797
6. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 17:13 + 1:49 8408
7. Plochová Dominika DKP8651 C Oddíl OB Kotlářka 17:19 + 1:55 8350
8. Škodová Petra LPU8359 R OK Lokomotiva Pardubice 17:35 + 2:11 8194
9. Kamererová Valerie KAM9452 A SK Kamenice 18:15 + 2:51 7806
10. Košárková Iva AOP8152 R Přátelé orientačního běhu Opava 18:17 + 2:53 7786
11. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 18:38 + 3:14 7582
12. Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 18:43 + 3:19 7533
13. Ryšavá Magdalena PGP7650 C SK Praga 18:52 + 3:28 7446
14. Hlubučková Kristýna KAM9551 A SK Kamenice 18:56 + 3:32 7407
15. Králová Michaela CTB7959 C SK OB Chotěboř 19:10 + 3:46 7271
16. Kilarská Marcela VSP7151 C USK Praha 19:39 + 4:15 6989
17. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 19:41 + 4:17 6970
18. Mrázková Romana SJC8351 R Sportcentrum Jičín 19:50 + 4:26 6882
19. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 19:51 + 4:27 6872
19. Smolková Kateřina PGP8852 C SK Praga 19:51 + 4:27 6872
21. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 20:28 + 5:04 6513
22. Hojná Silvie SCP7950 C OK Sparta Praha 20:52 + 5:28 6280
23. Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 21:10 + 5:46 6105
24. Hermannová Anna TAP9251 C KOB TRETRA Praha 21:36 + 6:12 5852
25. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 21:43 + 6:19 5784
26. Karbanová Vendula DKP8350 C Oddíl OB Kotlářka 21:47 + 6:23 5745
27. Procházková Marie KAM9554 A SK Kamenice 21:57 + 6:33 5648
28. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 22:17 + 6:53 5453
29. Škáchová Petra SLP7051 C OOB Slavia Praha 22:20 + 6:56 5424
30. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 22:27 + 7:03 5356
31. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 23:02 + 7:38 5016
32. Šámalová Ludmila PGP9252 C SK Praga 23:16 + 7:52 4880
33. Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 23:39 + 8:15 4656
34. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 24:12 + 8:48 4335
35. Smolková Alena PGP6450 C SK Praga 24:53 + 9:29 3937
36. Snížková Petra DKP7752 C Oddíl OB Kotlářka 25:07 + 9:43 3801
37. Neuhauserová Laďka VSPxxx C USK Praha 25:44 + 10:20
38. Krausová Barbora TJP9150 C TJ Sokol Troja 26:11 + 10:47 3179
39. Dienerová Petra DKP8159 C Oddíl OB Kotlářka 28:28 + 13:04 1847
40. Siblíková Jana SLP7952 C OOB Slavia Praha 29:32 + 14:08 1225
41. Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:04 + 14:40 914
42. Schwab Clarissa TAP7750 C KOB TRETRA Praha 30:45 + 15:21 515
43. Karasová Jana FSP6153 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:47 + 15:23 496
44. Ježková Klára PGP8455 C SK Praga 31:13 + 15:49 243
45. Matějková Hana TBM8954 C KOS TJ Tesla Brno 34:45 + 19:21 0
46. Hermanová Zuzana LPU8752 E OK Lokomotiva Pardubice 36:02 + 20:38 0
Dlouhá Hana DKP9450 A Oddíl OB Kotlářka DISK 0
D35
2.10 km, 42 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Magdaléna PGP7562 C SK Praga 17:07
2. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 18:26 + 1:19
3. Arnoštová Kateřina VSP7652 C USK Praha 18:37 + 1:30
4. Rožková Petra MFP7551 C VŠSK MFF UK Praha 19:01 + 1:54
5. Sieglová Dáša MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 19:06 + 1:59
6. Šrámková Iva MFP7251 C VŠSK MFF UK Praha 19:14 + 2:07
7. Hudosová Gabriela KSU7299 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:19 + 2:12
8. Škvorová Zuzana KAM7350 C SK Kamenice 20:09 + 3:02
9. Benešová Jaroslava DKL7050 C KOB Kladno 21:06 + 3:59
10. Hankovcová Lenka KAM7053 C SK Kamenice 21:29 + 4:22
11. Hrdličková Ludmila SLA6950 C SKOB Slaný 22:38 + 5:31
12. Chaloupková Dana KAM7150 C SK Kamenice 23:20 + 6:13
13. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 25:26 + 8:19
14. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 25:29 + 8:22
15. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 25:33 + 8:26
16. Brabencová Alena SOB7150 C SOBSA 26:34 + 9:27
17. Geislerová Dita DKL7550 C KOB Kladno 26:58 + 9:51
18. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 27:22 + 10:15
19. Klofáčová Romana SLP6951 C OOB Slavia Praha 27:41 + 10:34
20. Pračková Zita MFP7850 C VŠSK MFF UK Praha 27:50 + 10:43
21. Postolková Monika DKL7053 C KOB Kladno 28:16 + 11:09
22. Sedláčková Petra ROZ7050 C OK Roztoky 28:39 + 11:32
23. Zemková Helena SLA7450 C SKOB Slaný 30:18 + 13:11
24. Lindová Miroslava KNC7750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 30:49 + 13:42
Bezpalcová Zuzana OKP7454 C SK OK 24 Praha DISK
Pokorná Petra MFP7799 C VŠSK MFF UK Praha DISK
D45
1.90 km, 38 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 17:14
2. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 19:03 + 1:49
3. Čiháková Lenka KNC6750 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 19:39 + 2:25
4. Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 19:52 + 2:38
5. Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 20:21 + 3:07
6. Slavíková Kateřina PGP6650 C SK Praga 20:26 + 3:12
7. Svobodná Eva DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 20:31 + 3:17
8. Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha 20:56 + 3:42
9. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 21:05 + 3:51
10. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 22:21 + 5:07
11. Tihonová Jindra TAP6253 C KOB TRETRA Praha 23:32 + 6:18
12. Malačková Jana DVP6151 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 24:01 + 6:47
13. Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha 24:02 + 6:48
14. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 24:15 + 7:01
15. Wolkerová Dagmar TJP5250 C TJ Sokol Troja 24:17 + 7:03
16. Havlíčková Jindra KNC6150 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:36 + 7:22
17. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 24:55 + 7:41
18. Řadová Jaromíra DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 25:14 + 8:00
19. Baziková Lucie TJP6451 C TJ Sokol Troja 26:47 + 9:33
20. Šimůnková Martina 44C6850 C Neregistrovaní 27:46 + 10:32
21. Turinská Ivana TAP6850 C KOB TRETRA Praha 28:50 + 11:36
22. Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 29:30 + 12:16
23. Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 30:14 + 13:00
24. Líbalová Marcela ROU6551 C SKOB Roudnice nad Labem 33:21 + 16:07
25. Hlubučková Šárka KAM6851 C SK Kamenice 35:31 + 18:17
Čermáková Gabriela KAM6752 C SK Kamenice DISK
D55
1.80 km, 34 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 19:28
2. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 22:23 + 2:55
3. Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 25:38 + 6:10
4. Jůzková Jaroslava SCP5250 C OK Sparta Praha 25:47 + 6:19
5. Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 34:18 + 14:50
D65
1.50 km, 18 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podivínská Pavla TAP4750 C KOB TRETRA Praha 34:44
H10
1.50 km, 28 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít KAM0309 C SK Kamenice 13:01
2. Sedláček Jaroslav ROZ0300 C OK Roztoky 13:07 + 0:06
3. Kučera Jáchym DOR0301 C OK Dobříš 15:05 + 2:04
4. Rožek Vilém MFP0301 C VŠSK MFF UK Praha 15:49 + 2:48
5. Chaloupka Viktor KAM0301 C SK Kamenice 16:13 + 3:12
6. Šrámek Jaromír MFP0303 C VŠSK MFF UK Praha 18:08 + 5:07
7. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 19:06 + 6:05
8. Choutka Štěpán MFP0305 C VŠSK MFF UK Praha 23:21 + 10:20
9. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 23:33 + 10:32
10. Hejsek Lukáš KAM0400 C SK Kamenice 30:12 + 17:11
11. Višňa Johan DKP0401 C Oddíl OB Kotlářka 31:04 + 18:03
12. Martínek Jaroslav KPY0300 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 34:35 + 21:34
13. Miřácký Adam KPY0301 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 45:06 + 32:05
14. Novobilský Daniel TAP0301 C KOB TRETRA Praha 45:27 + 32:26
15. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 45:42 + 32:41
16. Kyral Maxmilián KAM0305 C SK Kamenice 46:11 + 33:10
17. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 48:32 + 35:31
Rožek Vojtěch MFP0501 C VŠSK MFF UK Praha DISK
H10L
2.50 km, 32 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lebeda Jan ROZ0400 C OK Roztoky 17:44
2. Kabát Martin TAP0403 C KOB TRETRA Praha 17:50 + 0:06
3. Kuc David SCP2 C OK Sparta Praha 18:53 + 1:09
4. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 20:44 + 3:00
5. Bohatý Jan UVP0400 C Slovan Praha 28:11 + 10:27
6. Kuc Radim SCP1 C OK Sparta Praha 28:50 + 11:06
7. Šťastný Tomáš TAP0401 C KOB TRETRA Praha 30:52 + 13:08
8. Mrázek Ondřej NNN11 C OB 31:11 + 13:27
9. Huk Kryštof NNNxxx C OB 49:44 + 32:00
10. Oubrecht Petr DKL0600 C KOB Kladno 83:26 + 65:42
Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný DISK
MS Zelenka Vincent KPY0400 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:29 + 3:45
H12
1.70 km, 32 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lejbl Jakub LBE0200 B TJ Lokomotiva Beroun 12:33
2. Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha 13:01 + 0:28
3. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 13:34 + 1:01
4. Škvor Adam KAM0202 C SK Kamenice 13:53 + 1:20
5. Blaha Petr KAM0104 B SK Kamenice 15:33 + 3:00
6. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 16:28 + 3:55
7. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 16:36 + 4:03
8. Malačka Milan DKP0210 C Oddíl OB Kotlářka 17:30 + 4:57
9. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 17:43 + 5:10
10. Hankovec Hugo KAM0201 C SK Kamenice 17:54 + 5:21
11. Měšťan Ondřej TAP0100 C KOB TRETRA Praha 19:33 + 7:00
12. Voženílek Adam KAM0110 C SK Kamenice 20:10 + 7:37
13. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 20:12 + 7:39
14. Husák Zdeněk SLA0201 C SKOB Slaný 20:58 + 8:25
15. Renda Michal KAM0207 C SK Kamenice 21:31 + 8:58
16. Jirásek Kryštof ROZ0101 C OK Roztoky 25:33 + 13:00
17. Svoboda Jáchym ROZ0200 C OK Roztoky 28:41 + 16:08
18. Rohlíček Alois MFP0200 C VŠSK MFF UK Praha 28:50 + 16:17
19. Hejsek Filip KAM0204 C SK Kamenice 29:13 + 16:40
20. Vedral Tomáš MFP0205 C VŠSK MFF UK Praha 30:13 + 17:40
21. Sobotka Vojtěch PGP0203 C SK Praga 30:39 + 18:06
22. Hrdlička Jan SLA0200 C SKOB Slaný 33:25 + 20:52
23. Šťastný Petr TAP0106 C KOB TRETRA Praha 34:07 + 21:34
24. Postolka Jonáš DKL0100 C KOB Kladno 42:44 + 30:11
25. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 50:36 + 38:03
Forst Antonín MFP0101 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Šafka Sebastian KAM0101 B SK Kamenice DISK
Víšek Martin KAM0102 B SK Kamenice DISK
H14
1.80 km, 36 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Lejbl Ladislav LBE0000 B TJ Lokomotiva Beroun 13:36
2. Višňa Matěj DKP9904 B Oddíl OB Kotlářka 13:49 + 0:13
3. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 14:38 + 1:02
4. Postolka Jáchym DKL9900 C KOB Kladno 17:36 + 4:00
5. Šebek Petr DKP9903 B Oddíl OB Kotlářka 17:43 + 4:07
6. Thein Filip MFP9900 C VŠSK MFF UK Praha 18:25 + 4:49
7. Gregor Tomáš TAP9903 C KOB TRETRA Praha 18:51 + 5:15
8. Dudák Ladislav SLA0002 C SKOB Slaný 18:58 + 5:22
9. Kdýr Matěj ODV0000 C TJ Aero Odolena Voda 20:46 + 7:10
10. Šantrůček Vít KAM9901 C SK Kamenice 22:07 + 8:31
11. Zemko Zdeněk SLA9900 C SKOB Slaný 22:19 + 8:43
12. Dědek Matěj TAP0001 C KOB TRETRA Praha 23:00 + 9:24
13. Čech Richard SLA0001 C SKOB Slaný 23:39 + 10:03
14. Oubrecht Tomáš DKL0001 C KOB Kladno 25:16 + 11:40
15. Rohlík Matěj TAP0010 C KOB TRETRA Praha 46:47 + 33:11
H16
1.80 km, 36 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jíra Tomáš KAM9802 A SK Kamenice 11:37
2. Goj Tomáš LBE9700 A TJ Lokomotiva Beroun 11:44 + 0:07
3. Navrátil Šimon PGP9702 B SK Praga 11:53 + 0:16
4. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 12:07 + 0:30
5. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 12:19 + 0:42
6. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 12:26 + 0:49
7. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 12:48 + 1:11
8. Najman Matouš DKP9800 B Oddíl OB Kotlářka 13:16 + 1:39
9. Brázdil Petr ODV9700 B TJ Aero Odolena Voda 14:10 + 2:33
10. Kohout Matyáš MFP9802 B VŠSK MFF UK Praha 14:40 + 3:03
11. Hasal Martin PGP9804 C SK Praga 17:19 + 5:42
12. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 17:26 + 5:49
13. Ondřejček Jiří ODV9800 B TJ Aero Odolena Voda 20:28 + 8:51
14. Šíma Vladislav DKL9700 C KOB Kladno 21:23 + 9:46
15. Beneš Jan DKL9800 B KOB Kladno 23:18 + 11:41
Ransdorf Jakub TAP9805 B KOB TRETRA Praha DISK
H18
2.10 km, 42 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Aster Tomáš SLA9602 B SKOB Slaný 13:24
2. Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga 13:31 + 0:07
3. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 16:50 + 3:26
4. Votava Kryštof KNC9601 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 22:07 + 8:43
5. Šimek Jan FSP9600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 23:28 + 10:04
Janáč Vašek TAP9602 C KOB TRETRA Praha DISK
H20
2.50 km, 44 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klaška Pavel DKP9301 B Oddíl OB Kotlářka 15:49
2. Valášek Jan KAM9400 A SK Kamenice 16:09 + 0:20
3. Buk Jindřich ROU9303 B SKOB Roudnice nad Labem 16:58 + 1:09
4. Řada Jakub DKP9401 B Oddíl OB Kotlářka 19:19 + 3:30
H21K
2.50 km, 44 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 809
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 19:32
2. Doubek Petr SLA7000 C SKOB Slaný 20:26 + 0:54 901
3. Hulec Jan NNN81 C OB 21:32 + 2:00
4. Matějka Zbyněk NNN84 C OB 22:13 + 2:41
5. Líbal Jakub ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 23:23 + 3:51 793
6. Malec Oldřich SLA9400 B SKOB Slaný 23:42 + 4:10 781
7. Šedivý Ondřej KNC9103 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 24:33 + 5:01 750
8. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 30:21 + 10:49 537
H21L
3.00 km, 44 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 9021
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 16:31 9428
2. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 16:54 + 0:23 9220
3. Sysel Ctibor PGP8700 R SK Praga 17:24 + 0:53 8948
4. Losman Petr PHK7901 E OK 99 Hradec Králové 17:46 + 1:15 8749
5. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 18:13 + 1:42 8504
6. Arnošt Kamil VSP7301 C USK Praha 18:15 + 1:44 8486
7. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 18:24 + 1:53 8404
8. Žaloudek Petr SJC8309 C Sportcentrum Jičín 18:29 + 1:58 8359
9. Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 18:42 + 2:11 8241
10. Pátek Michal CHC8603 C K.O.B. Choceň 18:51 + 2:20 8160
11. Pražák Jiří ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 18:56 + 2:25 8115
12. Žemlík Pavel TZL7135 C SKOB Zlín 19:03 + 2:32 8051
13. Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 19:42 + 3:11 7698
14. Laciga Radek PGP8202 C SK Praga 19:44 + 3:13 7680
15. Wohanka Petr VRL7305 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:45 + 3:14 7671
16. Kovář Miroslav SCP8103 R OK Sparta Praha 19:51 + 3:20 7617
16. Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 19:51 + 3:20 7617
18. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 19:52 + 3:21 7607
19. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 19:53 + 3:22 7598
20. Sysel Ondřej PGP8302 C SK Praga 19:55 + 3:24 7580
21. Král Aleš CTB7801 C SK OB Chotěboř 19:56 + 3:25 7571
22. Pospíšil Ondra DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 19:58 + 3:27 7553
23. Škvor Martin KAM6700 C SK Kamenice 19:59 + 3:28 7544
24. Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 20:03 + 3:32 7508
25. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 20:04 + 3:33 7499
26. Pokorný Ondřej PGP7506 C SK Praga 20:05 + 3:34 7490
27. Rusý Tomáš KAM9301 A SK Kamenice 20:19 + 3:48 7363
28. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 20:23 + 3:52 7327
29. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 20:25 + 3:54 7309
30. Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 20:26 + 3:55 7300
31. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 20:49 + 4:18 7091
32. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 21:07 + 4:36 6928
33. Kondrát Martin PGP6501 C SK Praga 21:24 + 4:53 6774
33. Vlach Martin SCP8605 C OK Sparta Praha 21:24 + 4:53 6774
35. Pračka Tomáš MFP7302 C VŠSK MFF UK Praha 21:29 + 4:58 6729
35. Pohl Zdeněk SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 21:29 + 4:58 6729
37. Špacír Jan UOL8805 C SK UP Olomouc 21:31 + 5:00 6711
38. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:37 + 5:06 6657
39. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 21:41 + 5:10 6620
40. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 21:49 + 5:18 6548
41. Fujáček Jan SCP7506 C OK Sparta Praha 21:52 + 5:21 6521
42. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 21:54 + 5:23 6503
43. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 22:14 + 5:43 6321
44. Johanovský Tomáš DKP8500 C Oddíl OB Kotlářka 22:45 + 6:14 6041
45. Rožek David MFP7403 C VŠSK MFF UK Praha 22:50 + 6:19 5995
46. Šimon Jakub LBE8801 C TJ Lokomotiva Beroun 22:59 + 6:28 5914
47. Prášil Ondřej SJC8401 C Sportcentrum Jičín 23:18 + 6:47 5742
48. Dvořák Miroslav ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 23:19 + 6:48 5733
49. Nemšovský Petr PGP7602 C SK Praga 23:22 + 6:51 5706
50. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 23:25 + 6:54 5678
51. Dubec Pavel SCP8003 C OK Sparta Praha 23:29 + 6:58 5642
52. Jána Michal DKP8400 C Oddíl OB Kotlářka 23:40 + 7:09 5543
53. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 23:42 + 7:11 5524
54. Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 23:50 + 7:19 5452
55. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 24:21 + 7:50 5171
56. Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 24:29 + 7:58 5099
57. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 25:01 + 8:30 4809
58. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:05 + 8:34 4773
59. Bolech Filip LPU8602 C OK Lokomotiva Pardubice 25:21 + 8:50 4628
60. Vaněk Petr ZBP7302 C OOB SK Zbraslav 25:44 + 9:13 4420
61. Wagner Libor DKP8511 C Oddíl OB Kotlářka 26:32 + 10:01 3985
62. Benc Jiří TAP8002 C KOB TRETRA Praha 26:55 + 10:24 3777
63. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 27:47 + 11:16 3306
64. Buzek Martin PGP8401 C SK Praga 27:52 + 11:21 3260
65. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 27:57 + 11:26 3215
66. Hošek Jiří TAP7601 C KOB TRETRA Praha 28:03 + 11:32 3161
67. Žáček Martin FSP6803 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 28:15 + 11:44 3052
68. Koč Zdeněk MKP4700 C SK Meteor Kačerov Praha 28:23 + 11:52 2980
69. Šafka Daniel KAM9105 C SK Kamenice 28:34 + 12:03 2880
70. Maška Marek MKP8800 C SK Meteor Kačerov Praha 29:12 + 12:41 2536
71. Matoušek Petr DKP8401 C Oddíl OB Kotlářka 30:15 + 13:44 1965
72. Košárek Pavel AOP7102 C Přátelé orientačního běhu Opava 30:16 + 13:45 1956
73. Tomaščin Jaroslav MKP5800 C SK Meteor Kačerov Praha 30:34 + 14:03 1793
74. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 30:47 + 14:16 1675
75. Toušek Filip ZBP7102 C OOB SK Zbraslav 31:52 + 15:21 1087
76. Petříček Martin MKP8000 C SK Meteor Kačerov Praha 32:28 + 15:57 761
77. Koč Lumír MKP5401 C SK Meteor Kačerov Praha 35:53 + 19:22 0
Illner Vojtěch DKP9600 A Oddíl OB Kotlářka DISK 0
H35
2.50 km, 44 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 17:22
2. Rakovec Michal SCP6901 C OK Sparta Praha 17:53 + 0:31
3. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 18:02 + 0:40
4. Vláčil Daniel JPV7307 C Oddíl OS SK Prostějov 19:38 + 2:16
5. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 20:03 + 2:41
6. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 20:14 + 2:52
7. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 20:32 + 3:10
8. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 20:49 + 3:27
9. Janeček Petr NNNxxx C OB 21:21 + 3:59
10. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 21:31 + 4:09
11. Liška Jindřich KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:05 + 4:43
12. Kučera Pavel DOR7101 C OK Dobříš 22:21 + 4:59
13. Lejbl Ladislav LBE6900 C TJ Lokomotiva Beroun 22:51 + 5:29
14. Geisler Michal DKL7500 C KOB Kladno 23:39 + 6:17
15. Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 24:52 + 7:30
16. Pohnán Radek KNC7002 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 25:57 + 8:35
17. Švihla Tomáš LME7400 C SK Los Mělník 25:58 + 8:36
18. Zábranský Luboš SLA7400 C SKOB Slaný 30:02 + 12:40
19. Rohlíček Jan MFP7101 C VŠSK MFF UK Praha 31:55 + 14:33
Jun Drahomír KNC5501 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. DISK
H45
2.10 km, 42 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 15:16
2. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 15:41 + 0:25
3. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 16:00 + 0:44
4. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 16:20 + 1:04
5. Strejc Jaroslav ZVO6101 C OB SK Zvole 17:37 + 2:21
6. Višňa Petr DKP6602 C Oddíl OB Kotlářka 18:36 + 3:20
7. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:49 + 3:33
8. Pliska Miloš PGP6304 C SK Praga 19:02 + 3:46
9. Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 19:06 + 3:50
10. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 19:28 + 4:12
11. Mikuláš Radek PGP6404 C SK Praga 19:34 + 4:18
12. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 19:36 + 4:20
13. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 20:34 + 5:18
14. Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 20:35 + 5:19
15. Malec Jaromír ROU6203 C SKOB Roudnice nad Labem 20:41 + 5:25
16. Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB TRETRA Praha 20:45 + 5:29
17. Votava Petr KNC6602 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 21:19 + 6:03
18. Sedláček Jaroslav ROZ6801 C OK Roztoky 21:39 + 6:23
19. Kudrnáč Martin KAM5901 C SK Kamenice 21:50 + 6:34
20. Hartl Zdeněk ODV6300 C TJ Aero Odolena Voda 22:05 + 6:49
21. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:45 + 7:29
22. Šubrt Jiří TEP6100 C Tempo Praha 23:24 + 8:08
23. Svobodný Petr DKP5800 C Oddíl OB Kotlářka 23:25 + 8:09
24. Malec Jaroslav SLA6200 C SKOB Slaný 24:07 + 8:51
25. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 24:36 + 9:20
26. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 25:22 + 10:06
27. Šafka Jan KAM6604 C SK Kamenice 26:47 + 11:31
28. Bazika Miroslav TJP6401 C TJ Sokol Troja 26:51 + 11:35
29. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 27:51 + 12:35
30. Řada Richard DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 28:39 + 13:23
31. Sanna Roberto DKP6703 C Oddíl OB Kotlářka 30:04 + 14:48
Najman Jiří DKP6301 C Oddíl OB Kotlářka DISK
H55
1.90 km, 38 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 15:27
2. John Vladimír OLP5502 C PSK Olymp Praha 15:37 + 0:10
3. Šámal Václav PGP5601 C SK Praga 18:16 + 2:49
4. Hájek Jan MAS5401 C KČT Aš 19:20 + 3:53
5. Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 19:54 + 4:27
6. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 19:56 + 4:29
7. Dlouhý Jiří DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 21:59 + 6:32
8. Gawel Jiří BBM5700 C BETA URSUS Orienteering 22:44 + 7:17
9. Šváb Jan VSP5801 C USK Praha 23:04 + 7:37
10. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 24:27 + 9:00
H65
1.80 km, 34 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Miloš SCP4600 C OK Sparta Praha 16:38
2. Dohnal Josef VSP4300 C USK Praha 22:23 + 5:45
3. Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 22:30 + 5:52
4. Zábranský Emil SLA4200 C SKOB Slaný 22:59 + 6:21
5. Lebduška Petr ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 26:57 + 10:19
6. Šerák Zdeněk MKP4200 C SK Meteor Kačerov Praha 28:52 + 12:14
7. Duda František KPY4600 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 35:11 + 18:33
H75
1.50 km, 18 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 13:13
2. Semorád Miloš SCP3300 C OK Sparta Praha 17:25 + 4:12
3. Kalivoda Viktor KNC3300 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 18:03 + 4:50
4. Vondra Jaroslav FSP3300 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:47 + 6:34
5. Kalivoda Vladimír KNC3800 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 20:10 + 6:57
6. Ďurčat Jozef DKP3800 C Oddíl OB Kotlářka 21:38 + 8:25
7. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 29:55 + 16:42
HDR
2.50 km, 32 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Amálie DKP0452 C Oddíl OB Kotlářka 13:26
2. Pastrňák Matěj NERxxx C 14:12 + 0:46
3. Pastrňák Štěpán NERxxx C 15:40 + 2:14
4. Sedláček Patrik ROZ0800 C OK Roztoky 15:51 + 2:25
5. Vlašaná Karolína DOR0751 C OK Dobříš 17:23 + 3:57
6. Jíra Filip ROZ0500 C OK Roztoky 17:32 + 4:06
7. Lupač Jonáš NNNxxx C OB 19:41 + 6:15
8. Ježek František SLA0501 C SKOB Slaný 19:57 + 6:31
9. Husák Ondřej SLA0600 C SKOB Slaný 20:03 + 6:37
10. Král Adam CTB0501 C SK OB Chotěboř 20:30 + 7:04
11. Král Samuel CTB0801 C SK OB Chotěboř 20:33 + 7:07
12. Čejchan Jan NNNxxx C OB 20:43 + 7:17
13. Sanna Vivian DKP0751 C Oddíl OB Kotlářka 21:58 + 8:32
14. Pop Jonáš TAPxxx C KOB TRETRA Praha 22:16 + 8:50
15. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 22:17 + 8:51
16. Pucherna Franta NNNxxx C OB 22:30 + 9:04
17. Meier David VSP0606 C USK Praha 22:40 + 9:14
18. Ondřejčková Tereza ODV0550 C TJ Aero Odolena Voda 23:26 + 10:00
19. Bulířová Žofie NNNxxx C OB 23:29 + 10:03
20. Konecký Toník NNNxxx C OB 24:23 + 10:57
21. Konecký Adam NNNxxx C OB 24:29 + 11:03
22. Matej Daniel NERxxx C 24:46 + 11:20
23. Mácová Natálie DOB2 C KOB Dobruška 24:49 + 11:23
24. Tuma Simon TAP9999 C KOB TRETRA Praha 26:43 + 13:17
25. Vaňous Lukáš NNNxxx C OB 27:08 + 13:42
26. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 29:17 + 15:51
26. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 29:17 + 15:51
28. Dlask Kryšpín DKP2007 C Oddíl OB Kotlářka 29:19 + 15:53
29. Novobilský Dominik TAP0701 C KOB TRETRA Praha 30:12 + 16:46
30. Snížková Adéla NNNxxx C OB 31:30 + 18:04
31. Řeháková Ludmila DVP0451 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly 32:42 + 19:16
32. Tichý Hubert DKP0600 C Oddíl OB Kotlářka 33:12 + 19:46
33. Štoková Sofie DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka 33:27 + 20:01
34. Puchernovi Bára a Marek NNNxxx C OB 34:20 + 20:54
35. Besta Radek 11C0800 C Atleti v akci 35:08 + 21:42
36. Bohatá Marie UVP0650 C Slovan Praha 36:09 + 22:43
37. Ryjáčková Kristýna LPMxxx C OK Lokomotiva Plzeň 38:29 + 25:03
38. Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 39:52 + 26:26
39. Šarman Vojtěch MFP0849 C VŠSK MFF UK Praha 39:59 + 26:33
40. Černý Matěj DOB3 C KOB Dobruška 42:19 + 28:53
41. Matej Erik NERxxx C 42:38 + 29:12
42. Pohnán Matyáš NNNxxx C OB 42:40 + 29:14
43. Gondová Kočová Kateřina NNN04 C OB 43:14 + 29:48
44. Vyhnis Šimon NERxxx C 43:24 + 29:58
45. Bartoňová Tereza TAP0350 C KOB TRETRA Praha 44:55 + 31:29
46. Lindová Veronika KNC0000 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 46:56 + 33:30
47. Hron Martin NNNxxx C OB 49:41 + 36:15
48. Semecký Vít TAP0601 C KOB TRETRA Praha 57:02 + 43:36
49. Forst Albert MFP0901 C VŠSK MFF UK Praha 69:00 + 55:34
50. Mrázek Vavřinec NNN10 C OB 70:49 + 57:23
Malečková Pavlína NNNxxx C OB DISK
Řeháková Karolina DVP0651 C TJ Sokol Praha Spořilov - Roztyly DISK
Pokorná Linda PGP0350 C SK Praga DISK
P
1.70 km, 30 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blaha Petr NNNxxx C OB 18:35
2. Wohanková Kateřina VRL7955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 19:47 + 1:12
3. Brázdilová Radka ODV6901 C TJ Aero Odolena Voda 20:15 + 1:40
4. Praus David NNNxxx C OB 21:31 + 2:56
5. Turnerová Lenka KPYxxx C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:25 + 3:50
6. Votavová Renata KNC6452 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 22:46 + 4:11
7. Prausová Lucie NNNxxx C OB 23:07 + 4:32
8. Prausová Katka NNNxxx C OB 23:11 + 4:36
9. Valla Zdeněk NNNxxx C OB 23:42 + 5:07
10. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 23:58 + 5:23
11. Hřebíková Radka NNNxxx C OB 24:19 + 5:44
12. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 24:51 + 6:16
13. Petrová Martina NNN6801 C OB 25:01 + 6:26
14. Kolářová Veronika MFP01 C VŠSK MFF UK Praha 25:27 + 6:52
15. Paurová Lenka NNNxxx C OB 26:26 + 7:51
16. Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 28:44 + 10:09
17. Pohnánová Iveta NNNxxx C OB 29:39 + 11:04
18. Píšová Jitka NERxxx C 29:57 + 11:22
19. Vedral Marek NNNxxx C OB 31:11 + 12:36
20. Šimková Gabriela FSPxxx C VŠTJ Stavební fakulta Praha 33:44 + 15:09
21. Oubrechtová Jaroslava DKL7250 C KOB Kladno 34:35 + 16:00
Hřebíková Markéta NNNxxx C OB DISK
Ctibor Pavel NNNxxx C OB DISK
T
2.30 km, 38 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ondřejček Jiří ODV7000 C TJ Aero Odolena Voda 18:47
2. Huková Petra NNNxxx C OB 21:31 + 2:44
3. Chládek Milan 27C7900 C OB VANABIKE 24:00 + 5:13
4. Bezpalec Zdeněk NNNxxx C OB 28:44 + 9:57
5. Tichý Ondřej NNNxxx C OB 30:46 + 11:59
6. Vyhnálková Eva MFP75 C VŠSK MFF UK Praha 31:48 + 13:01
7. Šinovská Kristýna ROU93XX C SKOB Roudnice nad Labem 39:55 + 21:08
8. Jirous Jiří TAP7201 C KOB TRETRA Praha 46:40 + 27:53
9. Ježková Martina SLA7350 C SKOB Slaný 53:56 + 35:09
Matějka Hynek TAP7610 C KOB TRETRA Praha DISK
Čechová Radka SLA7550 C SKOB Slaný DISK
Martínková Kateřina KPY7350 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK