Výsledky závodu: Oblastní mistrovství na krátké trati

Datum:
13.04.2013
Místo konání:
Hradiště u Nové Bystřice
Pořadatel:
SJH - SJH Jindřichův Hradec
TJH - TJ Tolar Jindřichův Hradec
Mapa:
Hammer
Ředitel závodu:
Tichý Martin
Hlavní rozhodčí:
Kubičko Petr
Stavitel tratí:
Beneš Jan
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.40 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:21
2. Komárková Jindra SJH0453 SJH Jindřichův Hradec 35:31 + 16:10
3. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 39:15 + 19:54
4. Sabolová Marie CTB0353 SK OB Chotěboř 45:24 + 26:03
5. Kubáková Nela SJH0451 SJH Jindřichův Hradec 47:16 + 27:55
6. Kubičková Kristýna SJH0452 SJH Jindřichův Hradec 48:24 + 29:03
7. Nešporová Marie TTR0351 OOB Třebíč 50:03 + 30:42
D10L
1.30 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zemanová Andrea LEN0450 SKI Klub Lenora 19:14
D12
1.70 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Suková Hana PZR0252 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:04
2. Pittnerová Adéla RUZ0250 TJ Růžená 38:50 + 1:46
3. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 38:59 + 1:55
4. Blažková Kateřina SJH0252 SJH Jindřichův Hradec 39:31 + 2:27
5. Starková Tereza CHT0251 OOB SK Chrast 43:11 + 6:07
6. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 45:03 + 7:59
7. Pěstová Eliška LEN0251 SKI Klub Lenora 82:51 + 45:47
Horáková Barbora LEN0150 SKI Klub Lenora DISK
D14
2.10 km, 60 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 27:15
2. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 37:23 + 10:08
3. Nechanická Klára OSN0050 SK OS Nové Město n. M. 41:05 + 13:50
4. Klimešová Šarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 52:45 + 25:30
5. Nováková Kateřina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže 73:59 + 46:44
6. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 74:44 + 47:29
7. Zrníková Adéla OSN0099 SK OS Nové Město n. M. 75:52 + 48:37
8. Pelcová Kateřina CST0050 OB Strakonice 79:39 + 52:24
Dvořáková Klára CHT9852 OOB SK Chrast DISK
Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec DISK
D16
3.00 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vacková Anna SJI9854 OK Jihlava 44:10
2. Petráčková Kristýna SJI9851 OK Jihlava 48:14 + 4:04
3. Štefanyuková Eliška CST9851 OB Strakonice 51:58 + 7:48
D18
3.60 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vališová Martina OSN9696 SK OS Nové Město n. M. 48:31
2. Zemanová Aneta LEN9551 SKI Klub Lenora 70:24 + 21:53
Konečná Eliška 55C9600 KCK DISK
D21C
4.20 km, 125 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7105
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Gregorová Kamila CTB8151 SK OB Chotěboř 36:49 8255
2. Švecová Iva CHT7151 OOB SK Chrast 45:29 + 8:40 6787
3. Korecká Lenka CHT8053 OOB SK Chrast 45:59 + 9:10 6702
4. Matrasová Kateřina CHT8353 OOB SK Chrast 46:02 + 9:13 6694
5. Urbanová Johana PZR9251 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 47:24 + 10:35 6462
6. Gajdová Kristina VSP7752 USK Praha 49:24 + 12:35 6123
7. Přecechtělová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 50:46 + 13:57 5891
8. Soudková Šárka TCB8451 SK Technik České Budějovice 51:10 + 14:21 5824
9. Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast 51:19 + 14:30 5798
10. Junová Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 52:02 + 15:13 5677
11. Kroupa Diana TTR8156 OOB Třebíč 53:13 + 16:24
12. Nešporová Marie TTR7251 OOB Třebíč 54:24 + 17:35 5276
13. Dvořáčková Jana TTR7852 OOB Třebíč 57:15 + 20:26 4793
14. Matrasová Vendula CHT8251 OOB SK Chrast 57:31 + 20:42 4748
15. Kopáčková Iva CHT8851 OOB SK Chrast 57:57 + 21:08 4674
16. Kovářová Lenka TJH8652 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 59:29 + 22:40 4414
17. Řezníčková Tereza SJI9056 OK Jihlava 60:12 + 23:23 4293
18. Soudková Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 61:53 + 25:04 4008
19. Šťastná Lenka CTB8351 SK OB Chotěboř 62:22 + 25:33 3926
20. Dosbabová Magda TTR8152 OOB Třebíč 65:11 + 28:22 3448
21. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 68:54 + 32:05 2819
22. Kubešová Eva RUZ8151 TJ Růžená 75:12 + 38:23 1751
23. Farkašová Romana KTA8951 SK Kotnov Tábor 84:14 + 47:25 220
24. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 84:40 + 47:51 147
Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod DISK 0
Šmídová Kateřina CHT8451 OOB SK Chrast DISK 0
D21D
3.00 km, 90 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Martanová Michaela LEN8851 SKI Klub Lenora 49:50
2. Hudečková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 51:57 + 2:07
3. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 65:07 + 15:17
Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou DISK
Pěstová Kateřina LEN9151 SKI Klub Lenora DISK
Palátová Lenka TTR7551 OOB Třebíč DISK
Řezníčková Hana CHT6052 OOB SK Chrast DISK
D35
3.60 km, 105 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kamenická Lenka OSN6955 SK OS Nové Město n. M. 41:54
2. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 47:45 + 5:51
3. Dulovcová Marie KRE7051 OOB TJ Sokol Křemže 50:04 + 8:10
4. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 54:45 + 12:51
5. Švecová Marcela JHB7351 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 63:43 + 21:49
6. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 67:47 + 25:53
7. Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast 71:48 + 29:54
8. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 74:31 + 32:37
9. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 78:39 + 36:45
Pešlová Martina LEN6751 SKI Klub Lenora DISK
D45
3.00 km, 90 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Wurzelová Dana CHT6654 OOB SK Chrast 33:51
2. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 37:58 + 4:07
3. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 38:01 + 4:10
4. Fialová Dana TTR6153 OOB Třebíč 48:40 + 14:49
5. Troupová Vladěna KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 49:50 + 15:59
6. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 51:50 + 17:59
7. Kovaříčková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 54:24 + 20:33
8. Kuncířová Milena JHB6452 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 58:01 + 24:10
9. Jansová Alena CHT5852 OOB SK Chrast 58:40 + 24:49
D55
2.50 km, 80 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křížová Zdenka PZR5051 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 65:16
2. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 67:48 + 2:32
Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava DISK
H10
1.40 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gajda Martin VSP0404 USK Praha 15:49
2. Pelc Matyáš CST0401 OB Strakonice 19:59 + 4:10
3. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 21:35 + 5:46
4. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 22:44 + 6:55
5. Vaněček Tomáš SJH0404 SJH Jindřichův Hradec 27:15 + 11:26
Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast DISK
H10L
1.30 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kinšt Jan SJH0402 SJH Jindřichův Hradec 16:19
2. Dvořáček Jakub TTR0302 OOB Třebíč 17:48 + 1:29
3. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 18:18 + 1:59
4. Zrník Tomáš OSN0606 SK OS Nové Město n. M. 22:17 + 5:58
5. Pelc Tadeáš CST0601 OB Strakonice 23:01 + 6:42
6. Dvořáček Tomáš TTR OOB Třebíč 25:12 + 8:53
7. Jirsa Dan SJH0501 SJH Jindřichův Hradec 30:06 + 13:47
8. Sviták Vojtěch SJH0403 SJH Jindřichův Hradec 40:50 + 24:31
Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč DISK
H12
1.70 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 28:15
2. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 30:06 + 1:51
3. Voráček Vít SJH0101 SJH Jindřichův Hradec 30:38 + 2:23
4. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 31:26 + 3:11
5. Nešpor Jan TTR0101 OOB Třebíč 32:29 + 4:14
6. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:41 + 4:26
7. Palát Bohuslav TTR0201 OOB Třebíč 33:28 + 5:13
8. Jirsa Filip SJH0203 SJH Jindřichův Hradec 36:13 + 7:58
H14
2.40 km, 65 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konecny Matej 55C9900 KCK 26:47
2. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 28:55 + 2:08
3. Kafka Matěj SJI9903 OK Jihlava 30:57 + 4:10
4. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 30:58 + 4:11
5. Švec Petr CHT9901 OOB SK Chrast 33:11 + 6:24
6. Čermák Jiří CTB9903 SK OB Chotěboř 35:18 + 8:31
7. Švec Martin CHT9902 OOB SK Chrast 35:29 + 8:42
8. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 39:04 + 12:17
9. Sabol Josef CTB9902 SK OB Chotěboř 41:13 + 14:26
10. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 44:00 + 17:13
11. Kubák Martin SJH9902 SJH Jindřichův Hradec 45:19 + 18:32
12. Voráček Vojtěch SJH9904 SJH Jindřichův Hradec 49:11 + 22:24
13. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 53:15 + 26:28
14. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 59:12 + 32:25
Bušík David KTA0002 SK Kotnov Tábor DISK
Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast DISK
Petzi Mario LEN0000 SKI Klub Lenora DISK
H16
3.70 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 61:28
2. Růta Vojtěch KTA9701 SK Kotnov Tábor 66:18 + 4:50
3. Horák Petr LEN9800 SKI Klub Lenora 86:06 + 24:38
H18
4.30 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hledík Jakub CHT9501 OOB SK Chrast 41:25
2. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 59:26 + 18:01
Dvořák Martin CHT9603 OOB SK Chrast DISK
Bouček Jakub OCB9501 OC České Budějovice DISK
Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák DISK
H20
4.90 km, 150 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 55:22
H21C
4.90 km, 150 m, 24 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 7941
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Vacek Vojtěch SJI9602 OK Jihlava 39:12 8124
2. Přikryl Petr ABM6708 KOB Moira Brno 39:14 + 0:02 8117
3. Zelinka Jiří MBM8740 O-mikron 39:32 + 0:20 8055
4. Drahokoupil Aleš CHT8501 OOB SK Chrast 40:10 + 0:58 7925
5. Kadlec Jan SJI8306 OK Jihlava 41:18 + 2:06 7691
6. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 41:27 + 2:15 7660
7. Hübner Jan CTB7902 SK OB Chotěboř 42:04 + 2:52 7533
8. Gregor Martin CTB7701 SK OB Chotěboř 42:50 + 3:38 7375
9. Kopáček Jan CHT8510 OOB SK Chrast 43:04 + 3:52 7327
10. Kamenický Jeroným OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 43:39 + 4:27 7207
11. Dvořáček Jiří TTR7502 OOB Třebíč 44:16 + 5:04 7080
12. Hošek Radim DOB8737 KOB Dobruška 44:47 + 5:35 6974
13. Krejsa Martin CHT9001 OOB SK Chrast 45:09 + 5:57 6898
14. Šafařík Ivo CST7401 OB Strakonice 45:36 + 6:24 6805
14. Krejsa Jan CHT8701 OOB SK Chrast 45:36 + 6:24 6805
16. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 45:56 + 6:44 6737
17. Matras Tomáš CHT8001 OOB SK Chrast 45:59 + 6:47 6726
18. Janošík Radek VCB7402 TJ OB České Budějovice 46:19 + 7:07 6658
19. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 46:46 + 7:34 6565
20. Klimeš Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 47:12 + 8:00 6476
21. Šťastný Karel CTB7901 SK OB Chotěboř 47:49 + 8:37 6349
22. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK OS Nové Město n. M. 47:58 + 8:46 6318
23. Věžník Roman TTR7901 OOB Třebíč 49:28 + 10:16 6009
24. Fiala Martin TTR8801 OOB Třebíč 49:49 + 10:37 5937
25. Korecký Miroslav CHT7901 OOB SK Chrast 50:08 + 10:56 5871
26. Krejsa Vladimír CHT9202 OOB SK Chrast 50:31 + 11:19 5792
27. Kuban Michal CHT8505 OOB SK Chrast 50:38 + 11:26 5768
28. Bořil Jan SJI9700 OK Jihlava 51:05 + 11:53 5676
29. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 51:59 + 12:47 5490
30. Kysilko Zdeněk CHT8601 OOB SK Chrast 52:54 + 13:42 5301
31. Kaser Dan JHB9103 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 55:48 + 16:36 4704
32. Vébr Jiří KTA6901 SK Kotnov Tábor 56:31 + 17:19 4556
33. Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 56:35 + 17:23 4543
34. Chaloupka Martin CHT7301 OOB SK Chrast 56:46 + 17:34 4505
35. Žanda Matěj CTB9201 SK OB Chotěboř 57:45 + 18:33 4302
36. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 59:18 + 20:06 3983
37. Hošek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 60:00 + 20:48 3839
38. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 60:05 + 20:53 3822
39. Kovář Jaroslav TJH8901 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 63:00 + 23:48 3221
40. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 64:15 + 25:03 2963
41. Blažek Vojtěch OPI8700 Orientační sporty Písek 65:47 + 26:35 2647
42. Musil Marek CHT8801 OOB SK Chrast 72:54 + 33:42 1181
43. Komárek Arnošt TJH7701 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 75:56 + 36:44 556
Pitra Martin CHT9204 OOB SK Chrast DISK 0
Musil Michal SJI8301 OK Jihlava DISK 0
Kratochvíl Martin SJI8304 OK Jihlava DISK 0
H21D
3.70 km, 105 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1.02, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Klvaňa Milan CHT7502 OOB SK Chrast 48:09
2. Kuban Jiří CHT8401 OOB SK Chrast 54:43 + 6:34
3. Vacek František CHT7001 OOB SK Chrast 62:38 + 14:29
4. Skryja Ondřej PZR9502 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 71:37 + 23:28
Sabol Petr CTB6809 SK OB Chotěboř DISK
H35
4.30 km, 120 m, 22 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zrník Tomáš OSN7118 SK OS Nové Město n. M. 36:13
2. Skryja Bořivoj PZR6106 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 43:36 + 7:23
3. Ševčík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 44:12 + 7:59
4. Princ David TCB6901 SK Technik České Budějovice 45:30 + 9:17
5. Nechanický Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 46:13 + 10:00
6. Chroňák Jaroslav OPI7000 Orientační sporty Písek 47:15 + 11:02
7. Šebesta Petr CHT7102 OOB SK Chrast 47:31 + 11:18
8. Funda Jiří API6401 OK Andante Písek 50:29 + 14:16
9. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 51:04 + 14:51
10. Hartvich Otto OPI6900 Orientační sporty Písek 60:59 + 24:46
11. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 73:35 + 37:22
12. Nechuta Milan PZR7007 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 75:38 + 39:25
13. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 77:30 + 41:17
Nešpor Jan TTR6101 OOB Třebíč DISK
H45
3.70 km, 105 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborník Petr CTB6601 SK OB Chotěboř 35:25
2. Zeman Jaroslav CHT5901 OOB SK Chrast 39:05 + 3:40
3. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 40:16 + 4:51
4. Kamenický Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. 45:04 + 9:39
5. Blabla Zdeněk PCB5901 SKP České Budějovice 45:11 + 9:46
6. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 45:58 + 10:33
7. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 46:54 + 11:29
8. Bořil Petr SJI6207 OK Jihlava 47:54 + 12:29
9. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:11 + 12:46
10. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 48:28 + 13:03
11. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 48:46 + 13:21
12. Čejka Miloslav JHB6002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 48:59 + 13:34
13. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 49:47 + 14:22
14. Rajnošek Zdeněk BZR6301 Bratrstvo Ždárských vrchů 51:20 + 15:55
15. Štefec Jaroslav CHT5801 OOB SK Chrast 52:06 + 16:41
16. Soudek Vojtěch TCB5601 SK Technik České Budějovice 53:08 + 17:43
17. Wurzel Břetislav OSN6005 SK OS Nové Město n. M. 56:53 + 21:28
18. Kuncíř Jaroslav 44C6300 Neregistrovaní 58:07 + 22:42
19. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:21 + 22:56
20. Novohradský Jan PZR5309 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 59:14 + 23:49
21. Pšenička Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 65:29 + 30:04
22. Fiala Petr TTR6102 OOB Třebíč 69:49 + 34:24
Honsa Luděk ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava DISK
Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř DISK
Bušík Milan KTA6301 SK Kotnov Tábor DISK
Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava DISK
H55
3.10 km, 90 m, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pospíšil Jaromír PZR4417 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 31:49
2. Matras Jaroslav CHT5301 OOB SK Chrast 40:26 + 8:37
3. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 42:54 + 11:05
4. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 44:32 + 12:43
5. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 51:35 + 19:46
6. Starka František CHT4801 OOB SK Chrast 53:22 + 21:33
7. Rychtecký Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 57:27 + 25:38
8. Přikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 65:58 + 34:09
Ash Chris OCB5801 OC České Budějovice DISK
H65
2.50 km, 65 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodrážka Oldřich CHT4701 OOB SK Chrast 35:08
2. Vítek Josef CHT4802 OOB SK Chrast 37:39 + 2:31
3. Bouček Václav OCB4101 OC České Budějovice 57:15 + 22:07
HDR
1.30 km, 45 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 14:03
2. Gregorová Alice CTB0751 SK OB Chotěboř 18:15 + 4:12
3. Benešová Michaela SJH0651 SJH Jindřichův Hradec 18:31 + 4:28
4. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 19:07 + 5:04
5. Nešpor Jiří TTR0502 OOB Třebíč 19:16 + 5:13
6. Kubičková Kateřina SJH0652 SJH Jindřichův Hradec 19:52 + 5:49
7. Nešporová Terezie TTR0852 OOB Třebíč 20:00 + 5:57
8. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 23:40 + 9:37
9. Kinšt Antonín SJH0601 SJH Jindřichův Hradec 23:55 + 9:52
10. Blažková Veronika SJH0551 SJH Jindřichův Hradec 24:36 + 10:33
11. Nová Anežka VCB0552 TJ OB České Budějovice 25:18 + 11:15
12. Teringl Vojtěch VCB0702 TJ OB České Budějovice 26:15 + 12:12
13. Janošíková Marie VCB0752 TJ OB České Budějovice 26:16 + 12:13
14. Štoidlová Anna SJH0659 SJH Jindřichův Hradec 26:21 + 12:18
15. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 26:30 + 12:27
16. Urban Matyáš SJH0709 SJH Jindřichův Hradec 26:31 + 12:28
17. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 26:58 + 12:55
18. Dvořáčková Jana TTR0755 OOB Třebíč 32:25 + 18:22
19. Kubešová Kristýna RUZ1050 TJ Růžená 34:32 + 20:29
20. Maděryčová Anna SJH0851 SJH Jindřichův Hradec 34:57 + 20:54
21. Poncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 35:11 + 21:08
22. Gajdová Michaela VSP0752 USK Praha 37:19 + 23:16
23. Kroupová Hana TTR0853 OOB Třebíč 44:45 + 30:42
24. Kroupa Vít TTR1001 OOB Třebíč 44:50 + 30:47
25. Korecká Eva CHT1053 OOB SK Chrast 45:36 + 31:33
26. Čurda Lukáš SJH0808 SJH Jindřichův Hradec 45:53 + 31:50
27. Beranová Marie SJH0956 SJH Jindřichův Hradec 49:41 + 35:38
Sviták Václav SJH0801 SJH Jindřichův Hradec DISK
P
1.90 km, 45 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopic Jiří SJH9107 SJH Jindřichův Hradec 24:10
2. Kříž Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 26:24 + 2:14
3. Beran Pavel SJH7808 SJH Jindřichův Hradec 29:44 + 5:34
4. Pittnerová Lenka RUZ7150 TJ Růžená 38:41 + 14:31
5. Jahodová Marie SJH6355 SJH Jindřichův Hradec 38:43 + 14:33
6. Horák Petr LEN7301 SKI Klub Lenora 43:51 + 19:41
7. Vaněček Roman SJH7706 SJH Jindřichův Hradec 45:29 + 21:19
8. Dvořák Petr CHT7202 OOB SK Chrast 47:00 + 22:50
9. Beranová Jana SJH7858 SJH Jindřichův Hradec 47:52 + 23:42
10. Boučková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 48:51 + 24:41
11. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 49:34 + 25:24
12. Míková Míša SJH8259 SJH Jindřichův Hradec 58:20 + 34:10
Hronová Iva RUZ6450 TJ Růžená DISK
Zeman Martin LEN6901 SKI Klub Lenora DISK