Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
04.05.2013
Místo konání:
Louka na severním okraji obce Rynoltice, bude značeno, možnost postavit klubové stany
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Bubo bubo, 1:10 000, E 5m, stav duben 2012, dle IOF, není vodovzdorně upravena, formát A3
Ředitel závodu:
Vokál Vojtěch
Hlavní rozhodčí:
Pachnerová Dominika
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina, Polák Jaroslav
JURY:
Picek Jan, Omová Jana, Paroulková Iva
Protokol:
Závod proběhl bez problémů.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
2.20 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Richtrová Kamila VPM0451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 21:55
2. Heinemann Wenke SV Robotron Dresden 22:00 + 0:05
3. Arnoštová Veronika DOR0455 DOR OK Dobříš 23:11 + 1:16
4. Vitebská Eliška TJN0350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 23:18 + 1:23
5. Janečková Josefína EKP0351 EKP VŠTJ Ekonom Praha 23:22 + 1:27
6. Häßler Clara 210 MTBO ČZU Praha 25:32 + 3:37
7. Neumann Lena SV Lengefeld 25:55 + 4:00
8. Štraitová Jolana VSP0456 VSP USK Praha 26:43 + 4:48
9. Kopecká Tamara TJN0352 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 28:05 + 6:10
10. Martanová Lea VLI0555 VLI Slavia Liberec orienteering 29:08 + 7:13
11. Kándlová Ema DCE0351 DCE KOB Dobřichovice 36:49 + 14:54
12. Partlová Kateřina CHA0350 CHA OK Chrastava 38:44 + 16:49
13. Bláhová Daniela CHA0256 CHA OK Chrastava 44:19 + 22:24
14. Appeltová Míša TJN0354 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 44:44 + 22:49
Synková Barbora DOK0450 DOK OK Doksy DISK
D10L
3.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 20:16
2. Neumann Johanna SV Lengefeld 21:13 + 0:57
3. Kyselová Adéla JEN0351 JEN OB Jenišovice 21:17 + 1:01
4. Šimšová Pavla MFP0551 MFP VŠSK MFF UK Praha 21:44 + 1:28
5. Ender Julika OK Leipzig 22:42 + 2:26
6. Nosková Barbora VSP0457 VSP USK Praha 23:27 + 3:11
7. Blahutová Martina MFP0550 MFP VŠSK MFF UK Praha 25:04 + 4:48
8. Sihver Merle 321 Přiležitostní orienťáci Bruntál 25:48 + 5:32
9. Nedvídková Katka DLT0401 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 26:41 + 6:25
10. Škáchová Viktorie KAM0650 KAM SK Kamenice 28:19 + 8:03
11. Lisá Štěpánka ONO SKOB Ostrov 28:48 + 8:32
12. Hänsel Flora SV Lengefeld 29:21 + 9:05
13. Jakoubková Anna STB0498 STB TJ Stadion Nový Bor 30:41 + 10:25
14. Zemková Pavlína SLA0551 SLA SKOB Slaný 30:57 + 10:41
15. Říhová Eliška CHA0351 CHA OK Chrastava 33:45 + 13:29
16. Nedvědová Linda DVP0652 DVP TJ Sokol Praha Spořilov 35:22 + 15:06
17. Hájková Tereza TUV0558 TUV SOK TJ Turnov 41:51 + 21:35
18. Průšková Tereza STB0499 STB TJ Stadion Nový Bor 47:00 + 26:44
19. Mellanová Judita TUV0559 TUV SOK TJ Turnov 47:52 + 27:36
20. Drechsel Valerie SSV Planeta Radebeul 54:48 + 34:32
21. Hroňková Barbora VSP0650 VSP USK Praha 55:17 + 35:01
22. Čabanová Tereza 509 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 66:44 + 46:28
23. Baldriánová Eva VSP0751 VSP USK Praha 71:26 + 51:10
24. Hubáčková Lucie TJN0651 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 75:19 + 55:03
25. Čechmánková Anna PVP0450 PVP VSK Přírodověda 97:48 + 77:32
D12
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP VŠSK MFF UK Praha 22:53
2. Dolejší Kateřina STB0199 STB TJ Stadion Nový Bor 22:56 + 0:03
3. Matějková Zuzana LTP0153 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:34 + 1:41
4. Martanová Elin VLI0252 VLI Slavia Liberec orienteering 24:37 + 1:44
5. Semíková Lucie KAM0250 KAM SK Kamenice 25:42 + 2:49
6. Jeřábková Nina BOR0151 BOR OK Jiskra Nový Bor 26:26 + 3:33
7. Lišková Adélka CHA0254 CHA OK Chrastava 28:30 + 5:37
8. Škáchová Magdalena KAM0151 KAM SK Kamenice 28:45 + 5:52
9. Šmolová Kateřina DOK0151 DOK OK Doksy 29:08 + 6:15
10. Heinemann Marit SV Robotron Dresden 29:20 + 6:27
11. Šimšová Barbora MFP0150 MFP VŠSK MFF UK Praha 29:42 + 6:49
12. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:46 + 6:53
13. Pavlová Martina LTP0151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:50 + 6:57
14. Linková Lucie TUR0251 TUR OOB TJ Turnov 31:40 + 8:47
15. Šritrová Lenka TUV0252 TUV SOK TJ Turnov 31:46 + 8:53
16. Hornychová Karolína TJN0254 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 34:10 + 11:17
17. Růžičková Vendula CHA0252 CHA OK Chrastava 36:26 + 13:33
18. Baloghová Lída TJN0150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 37:42 + 14:49
19. Nosková Klára VSP0255 VSP USK Praha 37:43 + 14:50
20. Horáková Barbora VSP0150 VSP USK Praha 37:44 + 14:51
21. Rydlová Adéla TJN0151 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 38:10 + 15:17
22. Kipka Leoni 299 Kauhavan Wisa 38:34 + 15:41
23. Kolleß Ulla 300 Finland - non registered 38:53 + 16:00
24. Budská Anna TJN0253 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 40:20 + 17:27
25. Koštejnová Adéla DOK0152 DOK OK Doksy 41:00 + 18:07
26. Pulda Aleksandra Tukan Iwiny 43:00 + 20:07
27. Novotná Viktorie TJN0250 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 49:20 + 26:27
28. Bräuer Lena SV Lengefeld 59:50 + 36:57
29. Boskovská Tereza DOK0250 DOK OK Doksy 63:00 + 40:07
30. Hejcmanová Monika CHA0255 CHA OK Chrastava 83:19 + 60:26
31. Patzeltová Emma BOR0251 BOR OK Jiskra Nový Bor 88:07 + 65:14
32. von Fournier Phoebe SSV Planeta Radebeul 89:47 + 66:54
Häßler Franka 211 OB SK Zvole DISK
Weißker Wiebke 328 OB VANABIKE 41:43 + 18:50
D14
3.50 km, 85 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janoušková Lucie BOR9954 BOR OK Jiskra Nový Bor 29:44
2. Waňková Martina VRL9951 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 30:08 + 0:24
3. Kubecová Kateřina STB9999 STB TJ Stadion Nový Bor 31:13 + 1:29
4. Rychlá Kateřina TUR TUR OOB TJ Turnov 34:28 + 4:44
5. Poloprutská Lucie VLI Slavia Liberec orienteering 34:31 + 4:47
6. Höhne Lena SG LVB Leipzig 35:04 + 5:20
7. Thořová Markéta TUV9952 TUV SOK TJ Turnov 36:03 + 6:19
8. Kolářová Johana SLA9950 SLA SKOB Slaný 37:28 + 7:44
9. Sokolářová Šárka TUV9951 TUV SOK TJ Turnov 37:45 + 8:01
10. Riby Rose LTP0051 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 37:55 + 8:11
11. Straková Veronika SLA0051 SLA SKOB Slaný 38:45 + 9:01
12. Hájková Anna JEN0051 JEN OB Jenišovice 39:49 + 10:05
13. Pohořalá Anna ROU9954 ROU SKOB Roudnice nad Labem 40:45 + 11:01
14. Labská Karolína LLI9952 LLI TJ Loko Liberec 41:33 + 11:49
15. Kubald Marie 400 Krčký les 42:40 + 12:56
16. Jakob Isabel SV Robotron Dresden 42:41 + 12:57
17. Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 45:19 + 15:35
18. Nejezchlebová Martina TUR9951 TUR OOB TJ Turnov 45:22 + 15:38
19. Albrechtová Iveta KAM9950 KAM SK Kamenice 47:37 + 17:53
20. Minner Ann-Sophie OL Görlitz e.V. 48:26 + 18:42
21. Kyselová Nela ROU9951 ROU SKOB Roudnice nad Labem 50:10 + 20:26
22. Adorjan Luca Eszter Berliner TSC 55:16 + 25:32
23. Pelikánová Máša MFP0050 MFP VŠSK MFF UK Praha 60:19 + 30:35
24. Lišková Hana KPY9951 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 63:24 + 33:40
25. Míchalová Šárka KPY0050 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 69:06 + 39:22
26. Brylak Karolina Tukan Iwiny 75:21 + 45:37
27. Stöcker Mara SG LVB Leipzig 82:43 + 52:59
Hänchen Julia ESV Lok Bad Schandau DISK
D16
4.40 km, 270 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora MFP9850 MFP VŠSK MFF UK Praha 43:33
2. Staňová Karolína BOR9853 BOR OK Jiskra Nový Bor 46:33 + 3:00
3. Linková Alena TUR9751 TUR OOB TJ Turnov 50:26 + 6:53
4. Hudská Ludmila TUR9851 TUR OOB TJ Turnov 52:55 + 9:22
5. Roškotová Lucie TUR9753 TUR OOB TJ Turnov 55:17 + 11:44
6. Balcarová Barča LLI9751 LLI TJ Loko Liberec 55:52 + 12:19
7. Nováková Lucie BOR9854 BOR OK Jiskra Nový Bor 56:11 + 12:38
8. Siegert Patricia 287 Salon Viesti 57:55 + 14:22
9. Nejezchlebová Barbora TUR9755 TUR OOB TJ Turnov 62:38 + 19:05
10. Klüser Ellen 256 SV Mietraching 63:07 + 19:34
11. Kohlová Monika TUR9756 TUR OOB TJ Turnov 64:19 + 20:46
12. Krausová Hana LLI9853 LLI TJ Loko Liberec 72:56 + 29:23
13. Fürstová Anna LLI9854 LLI TJ Loko Liberec 75:40 + 32:07
14. Käding Henriette 401 Seskočil z rudé skály a vyrazil si dech 75:45 + 32:12
15. Šikolová Tereza TJN9850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 89:02 + 45:29
16. Koutová Markéta VLI9753 VLI Slavia Liberec orienteering 89:19 + 45:46
17. Nováková Adéla OKP9750 OKP SK OK 24 Praha 107:07 + 63:34
18. Hrdličková Ludmila SLA9851 SLA SKOB Slaný 118:44 + 75:11
Slavíková Silvie PGP9751 PGP SK Praga DISK
Nápravníková Jana Ner nereg DISK
Mazáč Martin Ner nereg 141:04 + 97:31
D18
5.20 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Haniszewska Angelika STB9599 STB TJ Stadion Nový Bor 43:02
2. Nováková Tereza DKP9751 DKP Oddíl OB Kotlářka 49:05 + 6:03
3. Kožinová Zuzana PGP9650 PGP SK Praga 51:28 + 8:26
4. Hrabánková Klára PGP9654 PGP SK Praga 57:39 + 14:37
5. Starke Paula 288 Lynx 58:02 + 15:00
6. Hanušová Michaela TUR9554 TUR OOB TJ Turnov 69:20 + 26:18
7. Košková Anička           LLI9550 LLI TJ Loko Liberec 84:37 + 41:35
Sasse Luise 282 OLC Wienerwald DISK
Lettlová Michaela LLI9652 LLI TJ Loko Liberec DISK
D20
4.90 km, 185 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Döllgast Nina TV Oberbexbach 47:34
2. Charousková Lucie DOK9450 DOK OK Doksy 62:31 + 14:57
3. Knitsch Franziska 200 PELL’S MTBO TEAM 63:37 + 16:03
4. Švábková Anna TUR9352 TUR OOB TJ Turnov 64:09 + 16:35
5. Würzová Anna FYD9451 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 66:54 + 19:20
D21K
4.90 km, 185 m, 10 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6184
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Matějů Kateřina VLI8054 VLI Slavia Liberec orienteering 46:12 6332
2. Krafková Ita BOR8156 BOR OK Jiskra Nový Bor 47:12 + 1:00 6201
3. Tučková Monika BOR7650 BOR OK Jiskra Nový Bor 48:35 + 2:23 6021
4. Röhnert Karoline SSV Planeta Radebeul 49:59 + 3:47
5. Vlažná Lucie LCE8751 LCE OOB TJ Slovan Luhačovice 50:22 + 4:10 5788
5. Křížová Vendula SJC8355 SJC Sportcentrum Jičin 50:22 + 4:10 5788
7. Posseltová Tereza TJN9252 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 51:44 + 5:32 5609
8. Weinert Ruta 327 ATZ Racibórz 52:31 + 6:19
9. Janečková Dagmar EKP6550 EKP VŠTJ Ekonom Praha 52:34 + 6:22 5500
10. Ehlerová Petra VSP7855 VSP USK Praha 53:23 + 7:11 5394
11. Alblová Lucie LME7555 LME SK Los Mělník 54:12 + 8:00 5287
12. Tomešová Daniela SJC8451 SJC Sportcentrum Jičin 54:23 + 8:11 5263
13. Smutná Anežka TUV9455 TUV SOK TJ Turnov 54:51 + 8:39 5202
14. Kučerková Romana STB8196 STB TJ Stadion Nový Bor 55:38 + 9:26 5100
15. Zakouřilová Kamila TUV8557 TUV SOK TJ Turnov 56:08 + 9:56 5034
16. Žitná Jana SMB9251 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 56:14 + 10:02 5021
17. Šimková Markéta LME7755 LME SK Los Mělník 56:57 + 10:45 4928
18. Rypáčková Dana MFP7952 MFP VŠSK MFF UK Praha 56:59 + 10:47 4923
19. Hyxová Radka VLI7755 VLI Slavia Liberec orienteering 58:07 + 11:55 4775
20. Blahutová Hanka MFP7953 MFP VŠSK MFF UK Praha 59:06 + 12:54 4647
21. Mesiarkinová Kamila MBM8282 MBM O-Micron Brno město 59:55 + 13:43 4540
22. Kääriäinen Sophie 261 SV IHW Alex 78 e. V. 60:00 + 13:48
23. Moraweck Karolin 411 neregistrovaniBuřti_2013 61:17 + 15:05
24. Lucke Henrike 313 SKS 62:02 + 15:50
25. Stanojkovičová Ljuba STB8099 STB TJ Stadion Nový Bor 63:51 + 17:39 4026
26. Vlčková Klára LDC9250 LDC KOB Děčín 64:44 + 18:32 3911
27. Synková Petra DOK7950 DOK OK Doksy 65:38 + 19:26 3793
28. Safínová Eva Ner nereg 66:03 + 19:51
29. Winkler Hanna LPM8051 LPM OK Lokomotiva Plzeň 66:45 + 20:33 3647
30. Riegel Peggy SV TU Ilmenau 68:05 + 21:53
31. Conrad Anne SV Bad Düben 68:53 + 22:41
32. Forkel Claudia SSV Planeta Radebeul 68:57 + 22:45
33. Staronova Hana VAM8751 VAM OOB Vamberk 69:43 + 23:31
34. Ansorge Elisabeth SV Robotron Dresden 75:31 + 29:19
35. Pološčuková Lucie SMB9051 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 76:53 + 30:41 2323
36. Lorenz Alexandra OLV Potsdam e.V. 79:55 + 33:43
37. Vogel Kristin OLV Potsdam e.V. 81:31 + 35:19
38. Bräuer Sandra SV Lengefeld 86:21 + 40:09
39. Vydrová Markéta PEN8950 PEN OK RECO Sport 93:09 + 46:57 198
40. Hrobařová Lenka TJN7754 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 116:42 + 70:30 0
D21L
7.20 km, 350 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8587
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Heczková Bohdana VLI7750 VLI Slavia Liberec orienteering 60:52 8873
2. Pavlovcová Petra TUR9353 TUR OOB TJ Turnov 62:59 + 2:07 8585
3. Przyczková Michaela LPU8499 LPU OK Lokomotiva Pardubice 65:03 + 4:11 8303
4. Plochová Dominika DKP8651 DKP Oddíl OB Kotlářka 65:37 + 4:45 8226
5. Eckardt Cornelia 238 AVP Elite 65:46 + 4:54
6. Baldrianová Barbora VSP7850 VSP USK Praha 67:10 + 6:18 8014
7. Štičková Anna LLI9651 LLI TJ Loko Liberec 67:17 + 6:25 7998
8. Folbrechtová Šárka BOR9051 BOR OK Jiskra Nový Bor 67:25 + 6:33 7980
9. Szeliga Malgorzata STB9399 STB TJ Stadion Nový Bor 67:46 + 6:54 7932
10. Müller Dorothea TUR9758 TUR OOB TJ Turnov 67:55 + 7:03 7912
11. Margoldová Barbora DKP8654 DKP Oddíl OB Kotlářka 69:25 + 8:33 7707
12. Janatová Lucie DKP8154 DKP Oddíl OB Kotlářka 69:54 + 9:02 7641
13. Heinemann Anne SV Robotron Dresden 70:15 + 9:23
14. Ryšavá Vendula PGP8153 PGP SK Praga 70:26 + 9:34 7569
15. Jaunsproge Mara 252 OK Linné 71:47 + 10:55
16. Tihonová Martina PHK8651 PHK OK 99 Hradec Králové 72:29 + 11:37 7289
17. Rothaug Sabine OSC Kassel 73:57 + 13:05
18. Hradecká Petra DOK6850 DOK OK Doksy 73:59 + 13:07 7085
19. Jiřištová Zuzana DKP8254 DKP Oddíl OB Kotlářka 74:09 + 13:17 7062
20. Nieke Patricia TUR9552 TUR OOB TJ Turnov 74:10 + 13:18 7060
21. Schmidt Johanna SSV Planeta Radebeul 75:35 + 14:43
22. Kožinová Jana PGP6651 PGP SK Praga 76:26 + 15:34 6751
23. Kovářová Lenka LTP9750 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 76:52 + 16:00 6691
24. Henychová Zuzana VLI6151 VLI Slavia Liberec orienteering 76:55 + 16:03 6685
25. Straube Hanka SV Lengefeld 78:02 + 17:10
26. Švihovská Eva SJC8352 SJC Sportcentrum Jičin 78:43 + 17:51 6439
27. Smolková Kateřina PGP8852 PGP SK Praga 82:12 + 21:20 5964
28. Volfová Julie VLI8051 VLI Slavia Liberec orienteering 82:54 + 22:02 5869
29. Škáchová Petra SLP7051 SLP OOB Slavia Praha 83:21 + 22:29 5807
30. Hofmanová Michaela LPM7751 LPM OK Lokomotiva Plzeň 83:31 + 22:39 5785
31. Burdová Adéla LDC9152 LDC KOB Děčín 83:39 + 22:47 5766
32. Janovská Petra PGP7355 PGP SK Praga 83:47 + 22:55 5748
33. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI TJ Loko Liberec 85:37 + 24:45 5498
34. Sedláčková Martina TUR7959 TUR OOB TJ Turnov 87:24 + 26:32 5255
35. Macková Lucia KAM9151 KAM SK Kamenice 90:14 + 29:22 4869
36. Koch Anne 258 Budai Osforrás 91:19 + 30:27
37. Nieke Corinna 273 OLV Potsdam 92:04 + 31:12
38. Kohlová Zuzana KPY8852 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 95:12 + 34:20 4191
39. Albrechtová Eva KAM7850 KAM SK Kamenice 99:35 + 38:43 3593
40. Schütznerová Lucie SNA8551 SNA TJ START Náchod 101:33 + 40:41 3325
41. Rickmeyer Tina 278 Weißenseer SV Rot-Weiss 102:13 + 41:21
42. Engelhardt Katja SSV Planeta Radebeul 102:33 + 41:41
43. Drechsel Elisabeth 235 HKBnO Tychy 117:00 + 56:08
44. Büchner Christine Treptower SV 119:51 + 58:59
45. Richter Silke 277 ESV Lok Bad Schandau 130:25 + 69:33
Flechsig Theresa 239 Suosmeren Salpa DISK
D35
4.90 km, 185 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ryšavá Magdalena PGP7650 PGP SK Praga 39:52
2. Folprechtová Kateřina VSP7460 VSP USK Praha 44:51 + 4:59
3. Heřmánková Pavla TUR7777 TUR OOB TJ Turnov 45:02 + 5:10
4. Koutná Olča BOR7152 BOR OK Jiskra Nový Bor 46:33 + 6:41
5. Arnoštová Kateřina VSP7652 VSP USK Praha 46:35 + 6:43
6. Kučerová Marie VSP7551 VSP USK Praha 47:13 + 7:21
7. Městková Kateřina VSP7650 VSP USK Praha 47:28 + 7:36
8. Zakouřilová Helena VSP7453 VSP USK Praha 48:03 + 8:11
9. Pokorná Magdaléna PGP7562 PGP SK Praga 48:50 + 8:58
10. Šimšová Jana MFP7651 MFP VŠSK MFF UK Praha 48:55 + 9:03
11. Škorpilová Jana SJC7451 SJC Sportcentrum Jičin 49:17 + 9:25
12. Fink Martina TSV 90 Röbel 51:55 + 12:03
13. Kameníková Kateřina BOR7758 BOR OK Jiskra Nový Bor 54:00 + 14:08
14. Dolejší Lenka STB7499 STB TJ Stadion Nový Bor 55:34 + 15:42
15. Martanová Daniela VLI7452 VLI Slavia Liberec orienteering 57:15 + 17:23
16. Rázková Eva VLI7550 VLI Slavia Liberec orienteering 58:49 + 18:57
17. Štraitová Jitka OKP7252 OKP SK OK 24 Praha 63:24 + 23:32
18. Löhning Susanne 268 ESV Lok Berlin-Schöneweide 63:35 + 23:43
19. Asterová Jana SLA7451 SLA SKOB Slaný 64:50 + 24:58
20. Richtrová Lucie VPM7451 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 73:49 + 33:57
21. Pohořalá Karolína ROU6850 ROU SKOB Roudnice nad Labem 76:19 + 36:27
22. Zemková Helena SLA7450 SLA SKOB Slaný 80:00 + 40:08
23. Kolářová Michaela SLA7351 SLA SKOB Slaný 83:17 + 43:25
24. Dastychová Alexandra 519 PEN OK RECO Sport 84:15 + 44:23
25. Surgová Markéta Ner nereg 85:16 + 45:24
26. Minner Daniela OL Görlitz e.V. 102:37 + 62:45
Kretzschmar Ute OLV Weimar DISK
Janoušková Iveta BOR7457 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
D40
4.40 km, 215 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zschäckel Daniela SV IHW Alex 78 Berlin 45:53
2. Kubald Katrin 402 ASPV OA Šumperk 47:42 + 1:49
3. Klapalová Jana VAM6451 VAM OOB Vamberk 48:55 + 3:02
4. Picková Helena TJN6952 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 49:43 + 3:50
5. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KOB Kamenický Šenov 52:51 + 6:58
6. Procházková Alexandra LPU7051 LPU OK Lokomotiva Pardubice 53:17 + 7:24
7. Ender Ira OK Leipzig 55:11 + 9:18
8. Matějková Martina LTP6850 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 55:12 + 9:19
9. Lisá Monika ONO6750 ONO SKOB Ostrov 55:31 + 9:38
10. Šrámková Iva MFP7251 MFP VŠSK MFF UK Praha 55:44 + 9:51
11. Würzová Kateřina FYD6952 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 56:15 + 10:22
12. Posseltová Romana TJN7050 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 56:35 + 10:42
13. Černínová Dagmar Ner nereg 58:18 + 12:25
14. Zuzánková Růžena TJN6051 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 58:51 + 12:58
15. Průšová Markéta VSP7256 VSP USK Praha 60:10 + 14:17
16. Nováková Marie OKP6953 OKP SK OK 24 Praha 60:15 + 14:22
17. Schlittermann Silke 216 ESV Lok Bln-Schöneweide 61:41 + 15:48
18. Forstová Lenka MFP6850 MFP VŠSK MFF UK Praha 62:08 + 16:15
19. Smolková Alena PGP6450 PGP SK Praga 62:11 + 16:18
20. Šmausová Gabriela TJN6951 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 63:16 + 17:23
21. Linková Iva TUR6850 TUR OOB TJ Turnov 65:24 + 19:31
22. Horáková Lenka VSP7255 VSP USK Praha 65:27 + 19:34
23. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 PGP SK Praga 66:08 + 20:15
24. Žihlová Lucie LLI6952 LLI TJ Loko Liberec 67:22 + 21:29
25. Kaminskaite Edita SG LVB Leipzig 68:39 + 22:46
26. Mellanová Veronika TUV7251 TUV SOK TJ Turnov 68:46 + 22:53
27. Semíková Iva KAM6850 KAM SK Kamenice 69:28 + 23:35
28. Linková Alena SUL6750 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 70:02 + 24:09
29. Waňková Dita VRL7151 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 75:33 + 29:40
30. Ždimerová Monika LME6950 LME SK Los Mělník 79:04 + 33:11
31. Reisingerová Martina DLT7251 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 82:43 + 36:50
32. Fürstová Katka LLI6950 LLI TJ Loko Liberec 82:48 + 36:55
33. Pelikánová Lucie MFP6950 MFP VŠSK MFF UK Praha 87:11 + 41:18
34. Häßler Katrin 201 PARDUBICE BIKERS 95:17 + 49:24
35. Hájková Magdalena TUV7351 TUV SOK TJ Turnov 96:28 + 50:35
36. Ježková Regina PGP6352 PGP SK Praga 99:47 + 53:54
Hrdličková Ludmila SLA6950 SLA SKOB Slaný DISK
D45
4.50 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kraemer Karin 302 Raisu Lumous 46:10
2. Šmausová Dana TJN6750 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 46:40 + 0:30
3. Sihver Wiebke 322 Tampereen Pyrintö 49:28 + 3:18
4. Müller Anke 316 Ulu's Reisewelt 49:52 + 3:42
5. Rydlová Magda TJN6850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 50:06 + 3:56
6. Valentová Helena OKP6550 OKP SK OK 24 Praha 50:14 + 4:04
7. Švábková Šárka TUR6552 TUR OOB TJ Turnov 50:50 + 4:40
8. Vlčková Jindra LDC6451 LDC KOB Děčín 54:55 + 8:45
9. Mrázová Pavla DCE5550 DCE KOB Dobřichovice 55:52 + 9:42
10. Cruse Katrin SV Robotron Dresden 56:52 + 10:42
11. Richter Sabine 269 SV Robotron Dresden 58:35 + 12:25
12. Němečková Jarmila OKP6650 OKP SK OK 24 Praha 58:58 + 12:48
13. Pávková Jana BOR6550 BOR OK Jiskra Nový Bor 60:36 + 14:26
14. Roßberg Cornelia 202 Klub turistů a lyžařů Brno 61:27 + 15:17
15. Slavíková Kateřina PGP6650 PGP SK Praga 62:22 + 16:12
16. Ansorge Silke SV Robotron Dresden 63:06 + 16:56
17. Červinková Jitka OKP6451 OKP SK OK 24 Praha 63:13 + 17:03
18. Svobodová Lenka ROU6650 ROU SKOB Roudnice nad Labem 63:49 + 17:39
19. Schröter Petra OL Görlitz e.V. 64:07 + 17:57
20. Drechsel Ines 236 Neregistrovaní 65:08 + 18:58
21. Nováková Irena OKP6651 OKP SK OK 24 Praha 65:25 + 19:15
22. Klašková Kateřina DKP6750 DKP Oddíl OB Kotlářka 68:44 + 22:34
23. Pein Ute SG LVB Leipzig 69:44 + 23:34
24. Procházková Miluše DCE5450 DCE KOB Dobřichovice 70:18 + 24:08
25. Pološčuková Monika SMB6551 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 74:17 + 28:07
26. Illnerová Daniela DKP6651 DKP Oddíl OB Kotlářka 76:28 + 30:18
27. Kašparová Irena SLA6852 SLA SKOB Slaný 77:57 + 31:47
28. Večeřová Ivana TJN6052 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 81:31 + 35:21
29. Burdová Simona LDC6851 LDC KOB Děčín 82:42 + 36:32
30. Kuncová Jiřina TJN5752 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 89:22 + 43:12
31. Hinze Kristina Braunschweiger MTV 90:10 + 44:00
32. Schellmann Anke 403 TK Rado 93:07 + 46:57
33. Knitsch Beate Post-SV Chemnitz 102:36 + 56:26
34. Goericke Jaqueline Berliner TSC 114:16 + 68:06
35. Sasse Christiane 280 SV Lengefeld 117:27 + 71:17
D50
3.60 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuleva Angelina SSV Planeta Radebeul 38:29
2. Dohnalová Jindra VSP6250 VSP USK Praha 40:21 + 1:52
3. Běhounová Jiřina PHK5651 PHK OK 99 Hradec Králové 42:44 + 4:15
4. Fantová Libuše EKP5650 EKP VŠTJ Ekonom Praha 46:21 + 7:52
5. Buhler Birgit 231 UKS Reflex Rybnik 48:08 + 9:39
6. Graumann Heidi 217 HULK team 50:42 + 12:13
7. Fritzsche Martina 203 SK Netopýr Zákupy 51:09 + 12:40
8. Sládková Eva TEH5751 TEH Sokol Tehov 51:19 + 12:50
9. Leideck Heike 263 KOS GRYF Szczecin 52:32 + 14:03
10. Jedličková Zdena BOR6250 BOR OK Jiskra Nový Bor 54:43 + 16:14
11. Košková Vlasta           LLI6354 LLI TJ Loko Liberec 55:25 + 16:56
12. Röhnert Ulrike SSV Planeta Radebeul 55:47 + 17:18
13. Jermanová Eva TJN6150 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 55:59 + 17:30
14. Moller Naja Dan Allerod OK 56:15 + 17:46
15. Wiedenfeld Ute SSV Planeta Radebeul 57:52 + 19:23
16. Kábrtová Iva PEN6350 PEN OK RECO Sport 61:10 + 22:41
17. Vilimovská Miroslava DOK5750 DOK OK Doksy 63:23 + 24:54
18. Kubátová Ivana BOR6152 BOR OK Jiskra Nový Bor 79:04 + 40:35
19. Kovářová Alena LTP6151 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 79:07 + 40:38
20. Schmutterer Birgit 285 Treptower SV 1949 80:47 + 42:18
21. Kapounová Jitka DOK6050 DOK OK Doksy 88:19 + 49:50
Šípová Soňa BOR6150 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
D55
3.20 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrázková Ivana DKP5650 DKP Oddíl OB Kotlářka 41:49
2. Neradová Alena LIT5051 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 42:47 + 0:58
3. Tonn Gisela SSV Planeta Radebeul 43:09 + 1:20
4. Konopáčová Jana TUR5650 TUR OOB TJ Turnov 44:10 + 2:21
5. Doležalová Vlasta PGP5550 PGP SK Praga 45:12 + 3:23
6. Dudová Hana DKP5752 DKP Oddíl OB Kotlářka 46:13 + 4:24
7. Svobodná Eva DKP5851 DKP Oddíl OB Kotlářka 47:21 + 5:32
8. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP OK Sparta Praha 50:59 + 9:10
9. Hejtmánková Alena TAP5452 TAP KOB TRETRA Praha 51:10 + 9:21
10. Štrossová Jiřina DCE5650 DCE KOB Dobřichovice 51:41 + 9:52
11. Tröße Renate SV TU Ilmenau 54:11 + 12:22
12. Braatz Monika Treptower SV 56:57 + 15:08
13. Matoušková Marie LJN5550 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 57:36 + 15:47
14. Havlová Jaroslava JEN5452 JEN OB Jenišovice 60:33 + 18:44
15. Bartoňová Marie BOR5351 BOR OK Jiskra Nový Bor 62:26 + 20:37
16. Klímová Jitka KAS5451 KAS KOB Kamenický Šenov 63:59 + 22:10
17. Böhmová Eva TJN5450 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 91:21 + 49:32
D60
2.90 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI Slavia Liberec orienteering 43:17
2. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI Slavia Liberec orienteering 44:38 + 1:21
3. Omová Jana TUR5150 TUR OOB TJ Turnov 46:45 + 3:28
4. Stehnová Hana DKP5150 DKP Oddíl OB Kotlářka 51:37 + 8:20
5. Dlasková Anna DKP5350 DKP Oddíl OB Kotlářka 53:11 + 9:54
6. Lemnitzer Erika 404 Jönköpings OK 54:44 + 11:27
7. Lucke Helga 309 Hagaby GoIF 65:30 + 22:13
8. Ondrůjová Anna LIT5351 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 81:02 + 37:45
9. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 104:02 + 60:45
10. Bednaříková Olga Marie VLI5151 VLI Slavia Liberec orienteering 116:15 + 72:58
D65
2.60 km, 70 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kohoutová Jitřenka UVP4850 UVP Slovan Praha 39:30
2. Pospíšilová Jana LDC4451 LDC KOB Děčín 41:27 + 1:57
3. Lohrová Jarmila SCP4650 SCP OK Sparta Praha 42:41 + 3:11
4. Grosse Ingrid 245 Kaulsdorfer OLV Berlin 45:28 + 5:58
5. Křtěnská Leontina BOR4650 BOR OK Jiskra Nový Bor 45:32 + 6:02
6. Městková Eva TEP4851 TEP Tempo Praha 47:10 + 7:40
7. Zmeková Míla SLP4451 SLP OOB Slavia Praha 48:18 + 8:48
8. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KOB Kamenický Šenov 52:42 + 13:12
9. Thiel Susi SV IHW Alex 78 Berlin 53:36 + 14:06
10. Holmberg Margareta IF Hagen 63:27 + 23:57
11. Folprechtová Marie TUR4250 TUR OOB TJ Turnov 65:07 + 25:37
12. Renger Rita SV Robotron Dresden 68:55 + 29:25
13. Ryšavá Lubomíra TJP4750 TJP TJ Sokol Troja 68:57 + 29:27
14. Eulitz Ilse OLV Weimar 86:50 + 47:20
H10
2.20 km, 40 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šimša Martin MFP0300 MFP VŠSK MFF UK Praha 13:49
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 15:56 + 2:07
3. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 16:26 + 2:37
4. Průša Dominik VSP0406 VSP USK Praha 17:13 + 3:24
5. Šrámek Jaromír MFP0303 MFP VŠSK MFF UK Praha 17:29 + 3:40
6. Husák Martin CHA0300 CHA OK Chrastava 17:51 + 4:02
7. Tkáč Matěj TJN0401 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 18:06 + 4:17
8. Staňa Ondřej BOR0301 BOR OK Jiskra Nový Bor 18:13 + 4:24
9. Oncirk Jan ONO0301 ONO SKOB Ostrov 20:00 + 6:11
10. Pachnik Stanislaw STB0303 STB TJ Stadion Nový Bor 20:22 + 6:33
11. Peterka Jakub LLI0404 LLI TJ Loko Liberec 21:27 + 7:38
12. Zakouřil Matyáš VSP0400 VSP USK Praha 21:33 + 7:44
13. Fritzsche Jimmy SV Lengefeld 22:48 + 8:59
14. Waněk Hubert VRL0302 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 23:18 + 9:29
15. Čtrnáct František PGP0401 PGP SK Praga 23:20 + 9:31
16. Kolář Matyáš SLA0300 SLA SKOB Slaný 23:21 + 9:32
17. Baldrián Tomáš VSP0405 VSP USK Praha 23:25 + 9:36
18. Borrmann Malte OL Görlitz e.V. 23:34 + 9:45
19. Horák Pavel ml. VSP0301 VSP USK Praha 23:38 + 9:49
20. Mellan Jonáš TUV0308 TUV SOK TJ Turnov 23:55 + 10:06
21. Lange Jonas SV IHW Alex 78 Berlin 24:21 + 10:32
22. Hnízdil Matěj KAS0301 KAS KOB Kamenický Šenov 25:28 + 11:39
23. Novotný Jaromír VLI0300 VLI Slavia Liberec orienteering 25:40 + 11:51
24. Řehoř Vojta TJN0303 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 28:26 + 14:37
25. Lucke Moritz 312 TIPO TKE 29:16 + 15:27
26. Brand Adam CHA0200 CHA OK Chrastava 32:06 + 18:17
27. Krupka Štěpán CHA0201 CHA OK Chrastava 33:30 + 19:41
28. Dohnal František VSP0303 VSP USK Praha 38:14 + 24:25
29. Danko Štěpán CHA0301 CHA OK Chrastava 43:27 + 29:38
30. Pulda Eryk Tukan Iwiny 66:08 + 52:19
H10L
3.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mašek Matěj STB0401 STB TJ Stadion Nový Bor 20:59
2. Fejtek Ondřej STB0301 STB TJ Stadion Nový Bor 21:01 + 0:02
3. Bolehovský Daniel EKP0508 EKP VŠTJ Ekonom Praha 21:11 + 0:12
4. Hejna Viktor VSP0408 VSP USK Praha 21:45 + 0:46
5. Weinert Florian 325 péčkaři 22:43 + 1:44
6. Mach Ondřej TJN1049 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 24:42 + 3:43
7. Heřmánek Petr TUR0500 TUR OOB TJ Turnov 25:20 + 4:21
8. Šašek Jan LTP0301 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 26:15 + 5:16
9. Hanuš Miroslav TUR0401 TUR OOB TJ Turnov 28:06 + 7:07
10. Nejezchleb Vojtěch TUR0501 TUR OOB TJ Turnov 28:41 + 7:42
11. Nápravník Jiří LME0401 LME SK Los Mělník 29:47 + 8:48
12. Černín Adrian Ner nereg 31:38 + 10:39
13. Kučera Filip CHA0501 CHA OK Chrastava 31:51 + 10:52
14. Dejnožka Martin TJN0600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:19 + 14:20
15. Mencl Josef VSP0602 VSP USK Praha 36:20 + 15:21
16. Janoušek Slávek BOR0400 BOR OK Jiskra Nový Bor 37:44 + 16:45
17. Městka Václav VSP0600 VSP USK Praha 37:50 + 16:51
18. Hejna Igor VSP0407 VSP USK Praha 37:59 + 17:00
19. Hubáček David TJN0602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 39:13 + 18:14
20. Janoušek Albert CHA0400 CHA OK Chrastava 39:30 + 18:31
21. Míka Bertík TJN0601 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 39:38 + 18:39
22. Čechmánek Václav PVP0600 PVP VSK Přírodověda 40:02 + 19:03
23. Nemšovský Filip VSP0500 VSP USK Praha 41:43 + 20:44
24. Štrait Vilém VSP0701 VSP USK Praha 42:06 + 21:07
25. Rokos Marek TJN0500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 45:49 + 24:50
26. Klust Jan CHA0702 CHA OK Chrastava 46:21 + 25:22
27. Bräuer Finn SV Lengefeld 49:23 + 28:24
Surga Jakub Ner nereg DISK
H12
2.90 km, 85 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovský Tomáš PGP0101 PGP SK Praga 19:19
2. Richtr Lukáš VPM0204 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 20:09 + 0:50
3. Průša Kryštof VSP0102 VSP USK Praha 22:55 + 3:36
4. Hänchen Florian ESV Lok Bad Schandau 24:07 + 4:48
5. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI TJ Loko Liberec 24:51 + 5:32
6. Hořák Jaroslav LLI0102 LLI TJ Loko Liberec 25:42 + 6:23
7. Budský Ondřej TJN0105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 27:01 + 7:42
8. Šmol David DOK0100 DOK OK Doksy 28:03 + 8:44
9. Bílý Jakub LTP0104 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 29:36 + 10:17
10. Braatz Niklas Treptower SV 29:45 + 10:26
11. Šubrt Matěj DKP0205 DKP Oddíl OB Kotlářka 30:23 + 11:04
11. Bradáč David LLI0203 LLI TJ Loko Liberec 30:23 + 11:04
13. Růta Matyáš TJN 0102 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 30:50 + 11:31
14. Hájek Kryštof TUV0203 TUV SOK TJ Turnov 31:16 + 11:57
15. Stárek Matěj TUR0101 TUR OOB TJ Turnov 32:49 + 13:30
16. Vávra Pavel BOR0101 BOR OK Jiskra Nový Bor 34:21 + 15:02
17. Schmidt Philipp OL-Team Wehrsdorf 35:16 + 15:57
18. Tománek Josef BOR0102 BOR OK Jiskra Nový Bor 35:29 + 16:10
19. Sloma Grzegorz Tukan Iwiny 35:55 + 16:36
20. Bolehovský Michal EKP0200 EKP VŠTJ Ekonom Praha 36:45 + 17:26
21. Matyáš Vojtěch CHA0202 CHA OK Chrastava 38:21 + 19:02
22. Jirman Filip TUV0212 TUV SOK TJ Turnov 39:25 + 20:06
23. Dietze Peter SG LVB Leipzig 40:41 + 21:22
24. Forst Antonín MFP0101 MFP VŠSK MFF UK Praha 40:47 + 21:28
25. Adamec Martin TJN0106 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 40:49 + 21:30
26. Klaška Martin DKP0100 DKP Oddíl OB Kotlářka 44:17 + 24:58
27. Rokos Michal TJN0107 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 44:21 + 25:02
28. Bek Jiří CHA0103 CHA OK Chrastava 46:18 + 26:59
29. Riby Thomas LTP0202 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 46:22 + 27:03
30. Kopecký Josef CHA0104 CHA OK Chrastava 46:54 + 27:35
31. Forkel Paul SSV Planeta Radebeul 52:36 + 33:17
32. Rajn Filip CHA0102 CHA OK Chrastava 53:58 + 34:39
33. Albrecht Adam KAM0203 KAM SK Kamenice 57:45 + 38:26
34. Hrdlička Jan SLA0200 SLA SKOB Slaný 61:31 + 42:12
35. Horna Lukáš CHA0105 CHA OK Chrastava 64:49 + 45:30
36. Ždimera Vít LME0200 LME SK Los Mělník 117:00 + 97:41
Himmel Marek OKP0200 OKP SK OK 24 Praha DISK
Horák Tomáš TJN0109 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
Václavů Jan TJN0005 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 47:18 + 27:59
H14
4.70 km, 125 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škvor Ota KAM9900 KAM SK Kamenice 36:48
2. Bräuer Dennis SV Lengefeld 42:35 + 5:47
3. Mareš Vít BOR0000 BOR OK Jiskra Nový Bor 43:21 + 6:33
4. Pavlovec Dan BOR0001 BOR OK Jiskra Nový Bor 44:00 + 7:12
5. Gawlitza Franz SV Robotron Dresden 47:56 + 11:08
6. Karatsiolis Kryštof TUR9901 TUR OOB TJ Turnov 48:01 + 11:13
7. Thoř Tomáš TUV9903 TUV SOK TJ Turnov 48:05 + 11:17
8. Melichar Petr LLI0001 LLI TJ Loko Liberec 50:10 + 13:22
9. Ježek Josef TUV9901 TUV SOK TJ Turnov 53:26 + 16:38
10. Bradáč Jakub LLI0002 LLI TJ Loko Liberec 54:25 + 17:37
11. Ždimera Jan LME9900 LME SK Los Mělník 58:14 + 21:26
12. Kubec Jan BOR0004 BOR OK Jiskra Nový Bor 58:17 + 21:29
13. Šmaus Antonín TJN0001 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 58:40 + 21:52
14. Heinemann Göran SV Robotron Dresden 59:46 + 22:58
15. Hänsel Ole SV Lengefeld 62:20 + 25:32
16. Synek Antonín DOK0001 DOK OK Doksy 65:50 + 29:02
17. Hladík Jan TUV0002 TUV SOK TJ Turnov 66:15 + 29:27
18. Schindler Pavel TJN0000 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 66:34 + 29:46
19. Novotný Marek TJN9901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 66:55 + 30:07
20. Hockeborn Max SSV Planeta Radebeul 67:31 + 30:43
21. Klein Cedrik 254 TV 1898 Alsbach 69:25 + 32:37
22. Boden Ricardo SSV Planeta Radebeul 75:33 + 38:45
23. Gehser Tobias OL-Team Wehrsdorf 75:58 + 39:10
24. Drobník Michal TUR9903 TUR OOB TJ Turnov 80:27 + 43:39
25. Šilar Adam STB0001 STB TJ Stadion Nový Bor 81:55 + 45:07
26. Šmol Martin DOK0002 DOK OK Doksy 81:59 + 45:11
27. Zemko Zdeněk SLA9900 SLA SKOB Slaný 83:29 + 46:41
28. Zappe Nicholas-Benjami TJN0003 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 94:04 + 57:16
29. Pavel Martin TJN0004 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 95:41 + 58:53
Ullrich Jakub BOR9900 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Bek Ondřej CHA9904 CHA OK Chrastava DISK
H16
5.20 km, 250 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Salzmann Heinrich 279 USG Chemnitz 42:23
2. Ježek Ondřej SLA9701 SLA SKOB Slaný 42:33 + 0:10
3. Wieczorek Marcin STB9701 STB TJ Stadion Nový Bor 45:26 + 3:03
4. Jíra Tomáš KAM9802 KAM SK Kamenice 45:33 + 3:10
5. Novák Filip TJN9801 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 47:47 + 5:24
6. Zschäckel Robin SV IHW Alex 78 Berlin 48:43 + 6:20
7. Steudler Matthäus OL Görlitz e.V. 48:48 + 6:25
8. Janeček Mirek TJN9804 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:56 + 6:33
8. Šmaus Jan TJN9700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:56 + 6:33
10. Klüser Roland 257 TSV Berlin 53:16 + 10:53
11. Sasse Emil 281 Naturfreunde Wien 55:38 + 13:15
12. Birnbaum Adam BOR9802 BOR OK Jiskra Nový Bor 55:54 + 13:31
13. Kästner Johann ESV Lok Bad Schandau 57:42 + 15:19
14. Langenhan Julian 218 artventure 59:43 + 17:20
15. Michek David TJN9802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 66:01 + 23:38
16. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR OK Jiskra Nový Bor 67:04 + 24:41
17. Koucký Martin EKP9700 EKP VŠTJ Ekonom Praha 71:02 + 28:39
18. Pelikán Lukáš MFP9800 MFP VŠSK MFF UK Praha 72:04 + 29:41
19. Thomas Immanuel OL Görlitz e.V. 82:28 + 40:05
20. Kašpar František SLA9800 SLA SKOB Slaný 89:24 + 47:01
21. Brož Dominik FYD9801 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 113:33 + 71:10
22. Krüger Roland SG LVB Leipzig 130:19 + 87:56
H18
7.90 km, 400 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Matouš LLI9603 LLI TJ Loko Liberec 52:54
2. Mašata Matěj PHK9601 PHK OK 99 Hradec Králové 55:39 + 2:45
3. Waněk Adam VRL9501 VRL OOS TJ Spartak Vrchlabí 56:29 + 3:35
4. Otto Mark 405 Cascade OC Seattle 57:58 + 5:04
5. Illner Vojtěch DKP9600 DKP Oddíl OB Kotlářka 60:36 + 7:42
6. Aster Tomáš SLA9602 SLA SKOB Slaný 67:27 + 14:33
7. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB TJ Stadion Nový Bor 68:33 + 15:39
8. Müller Kurt 317 Junior Team Finland 69:56 + 17:02
9. Grätsch Markus TUR9603 TUR OOB TJ Turnov 76:30 + 23:36
10. Burda Matěj LDC9602 LDC KOB Děčín 76:56 + 24:02
11. Posselt Martin TJN9501 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 77:30 + 24:36
12. Sokolář Ondřej TUV9601 TUV SOK TJ Turnov 77:58 + 25:04
13. Landovský Jakub PGP9601 PGP SK Praga 79:56 + 27:02
14. Hájek Vojtěch TJN9502 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 83:36 + 30:42
15. Graf Rickie G. 244 Angelniemen Ankkuri 84:13 + 31:19
16. Labský Jan LLI9602 LLI TJ Loko Liberec 96:38 + 43:44
17. Kout Matyáš Ner nereg 98:40 + 45:46
18. Černín Ondřej Ner nereg 100:37 + 47:43
19. Linka Michael SUL9500 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 158:40 + 105:46
Hradecký Jaroslav DOK9600 DOK OK Doksy DISK
H20
7.30 km, 380 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gonsior Julius 241 Junák Písek 121:22
H21K
7.10 km, 360 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 7405
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kučera Jan VSP7302 VSP USK Praha 48:25 7703
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV SOK TJ Turnov 49:58 + 1:33 7476
3. Arnošt Kamil VSP7301 VSP USK Praha 52:59 + 4:34 7033
4. Škvor Martin KAM6700 KAM SK Kamenice 53:24 + 4:59 6972
5. Härtelt Daniel OLV Potsdam e.V. 54:47 + 6:22
6. Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI Slavia Liberec orienteering 55:39 + 7:14 6642
7. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 VSP USK Praha 57:05 + 8:40 6431
8. Martan Jiří VLI7300 VLI Slavia Liberec orienteering 57:30 + 9:05 6370
9. Hradecký Jaroslav DOK6300 DOK OK Doksy 57:32 + 9:07 6365
10. Dittmann Robert SSV Planeta Radebeul 57:35 + 9:10
11. Boskovský Vojtěch DOK9601 DOK OK Doksy 58:01 + 9:36 6294
12. Aschermann Jan VSP6902 VSP USK Praha 58:05 + 9:40 6285
13. Röhnert Max SSV Planeta Radebeul 59:18 + 10:53
14. Macek Jiří LIT8401 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 59:51 + 11:26 6025
15. Němeček Jan VSP6201 VSP USK Praha 60:21 + 11:56 5952
16. Blahuta Marek MFP7301 MFP VŠSK MFF UK Praha 62:26 + 14:01 5646
17. Leidinger Paul 308 Gävle OK 62:53 + 14:28
18. Šrubař Michal MBM8606 MBM O-Micron Brno město 63:48 + 15:23 5446
19. Birnstock Jan OK Leipzig 63:49 + 15:24
20. Matějka Lukáš LTP9802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 64:39 + 16:14 5321
21. Heidrich Hannes SV Robotron Dresden 65:25 + 17:00
22. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI TJ Loko Liberec 65:34 + 17:09 5186
23. Albl Miloslav LME7600 LME SK Los Mělník 65:35 + 17:10 5184
24. Kunc Radovan TJN5549 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 67:48 + 19:23 4858
25. Bernášek Jiří STB8101 STB TJ Stadion Nový Bor 68:04 + 19:39 4819
26. Petr Josef VLI6300 VLI Slavia Liberec orienteering 68:20 + 19:55 4780
27. Schulhof Jan TUR8900 TUR OOB TJ Turnov 69:18 + 20:53 4638
28. Přinda Oldřich VLI5101 VLI Slavia Liberec orienteering 69:23 + 20:58 4626
29. Bolehovský Pavel EKP7103 EKP VŠTJ Ekonom Praha 69:37 + 21:12 4592
30. Škoda Přemek VLI5301 VLI Slavia Liberec orienteering 69:49 + 21:24 4562
31. Nývlt Petr SNA8004 SNA TJ START Náchod 69:58 + 21:33 4540
32. Novák Tom DOK5500 DOK OK Doksy 70:09 + 21:44 4513
33. Synek Antonín DOK7800 DOK OK Doksy 70:20 + 21:55 4487
34. Pavelka Jan MBM8500 MBM O-Micron Brno město 70:50 + 22:25 4413
35. Procházka Tomáš SCP8200 SCP OK Sparta Praha 70:55 + 22:30 4401
36. Margold Martin DKP8106 DKP Oddíl OB Kotlářka 71:07 + 22:42 4372
37. Svoboda Jakub ROU9301 ROU SKOB Roudnice nad Labem 71:28 + 23:03 4320
38. Pesničák Jan SMR7902 SMR SK SNS Smržovka 71:56 + 23:31 4252
39. Kalous Antonín KON7708 KON KOB Konice 72:16 + 23:51 4203
40. Meyer Dirk 314 Radioklub OK1KYP Praha 72:25 + 24:00
41. von Dalowski Jan 324 Junior Team Norway 73:36 + 25:11
42. Jahn Petr VIC8400 OB Vizovice 73:42 + 25:17 3992
43. Foršt Jakub PGP7509 PGP SK Praga 74:38 + 26:13 3855
44. Kääriäinen Tomi 262 WKS Śląsk Wrocław 76:02 + 27:37
45. Kout Radovan Ner nereg 78:01 + 29:36
46. Janata Pavel 518 Ner nereg 78:37 + 30:12
47. Doležal Martin PGP8100 PGP SK Praga 80:14 + 31:49 3033
48. Karmazín Petr VLI4901 VLI Slavia Liberec orienteering 80:17 + 31:52 3026
49. Kučerka Jan LIT8002 LIT KOB Chemopetrol Litvínov 80:50 + 32:25 2945
50. Ryjáček Jan LPM8004 LPM OK Lokomotiva Plzeň 81:41 + 33:16 2821
51. Kolaja Jan VLI8100 VLI Slavia Liberec orienteering 82:13 + 33:48 2742
52. Stránský Michal BOR8900 BOR OK Jiskra Nový Bor 82:25 + 34:00 2713
53. Lorenz Haik OLV Potsdam e.V. 83:44 + 35:19
54. Horáček Matěj TUV8501 TUV SOK TJ Turnov 83:55 + 35:30 2493
55. Pustai David TJN9301 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 84:17 + 35:52 2439
56. Valter Petr KBP4500 KBP KBP Praha 85:35 + 37:10 2248
57. Borák Michal EKP8304 EKP VŠTJ Ekonom Praha 87:47 + 39:22 1925
58. Kohl Jiří KPY6201 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 88:54 + 40:29 1761
59. Hejtmánek Martin TAP8605 TAP KOB TRETRA Praha 89:51 + 41:26 1622
60. Uhlig Raimund 227 SK Hlinsko 91:43 + 43:18
61. Hulha Lukáš LTP9405 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 96:31 + 48:06 643
62. Hořínek Jaroslav VSP5000 VSP USK Praha 97:16 + 48:51 533
63. Korthauer Marius DKP8402 DKP Oddíl OB Kotlářka 97:24 + 48:59
64. Večeřa Martin TJN9105 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 98:52 + 50:27 298
65. Koštejn Pavel DOK7100 DOK OK Doksy 102:12 + 53:47 0
66. Weisbrich Martin ATSV Gebirge/Gelobtland 111:51 + 63:26
67. Řezáč Pavel VLI6900 VLI Slavia Liberec orienteering 118:47 + 70:22 0
68. Janák Jiří Ner nereg 120:45 + 72:20
69. Tröße Harald SV TU Ilmenau 139:05 + 90:40
70. Drüen Sebastian 412 Dynamo Malá Skála 158:04 + 109:39
71. Menzel Alexander Läuferbund Schwarzenberg 90 220:21 + 171:56
Bräuer Enrico SV Lengefeld DISK
Knitsch Sebastian 204 OB T.J. Sokol Žamberk DISK
Charousek Jakub DOK9200 DOK OK Doksy DISK 0
H21L
10.60 km, 610 m, 18 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8795
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kolařík Tomáš BOR7809 BOR OK Jiskra Nový Bor 73:19 8817
2. Janata Martin DKP8306 DKP Oddíl OB Kotlářka 73:28 + 0:09 8799
3. Kořínek Tomáš BOR9007 BOR OK Jiskra Nový Bor 73:43 + 0:24 8769
4. Henych Martin SJC8601 SJC Sportcentrum Jičin 73:44 + 0:25 8767
5. Kovář Miroslav SCP8103 SCP OK Sparta Praha 76:17 + 2:58 8462
6. Sysel Ctibor PGP8700 PGP SK Praga 77:07 + 3:48 8362
7. Luštický Martin HOR8700 HOR TJ Jiskra Hořice 77:26 + 4:07 8324
8. Henych Petr VLI6001 VLI Slavia Liberec orienteering 77:57 + 4:38 8263
9. Kundisch Wieland 260 SSV Planeta Radebeul 78:49 + 5:30
10. Matějů Michal VLI7702 VLI Slavia Liberec orienteering 80:07 + 6:48 8003
11. Leibiger Janek 306 Ekonom Banska Bystrica 80:20 + 7:01
12. Procházka Jan PGP8206 PGP SK Praga 80:28 + 7:09 7961
13. Semík Ondřej KAM9401 KAM SK Kamenice 82:23 + 9:04 7732
14. Makovský Jakub TAP8511 TAP KOB TRETRA Praha 82:32 + 9:13 7714
15. Klapal Jan LPU9006 LPU OK Lokomotiva Pardubice 83:24 + 10:05 7610
16. Pokorný Ondřej PGP7506 PGP SK Praga 84:41 + 11:22 7457
17. Tihon Michal PHK7905 PHK OK 99 Hradec Králové 84:52 + 11:33 7435
18. Kobr Tomáš TJN8901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 85:18 + 11:59 7383
19. Žaloudek Petr SJC8309 SJC Sportcentrum Jičin 86:26 + 13:07 7247
20. Janovský Tomáš PGP6401 PGP SK Praga 86:56 + 13:37 7188
21. Neumann Josef 272 Ringerike O-lag 87:07 + 13:48
22. Semík Vojtěch KAM9100 KAM SK Kamenice 87:42 + 14:23 7096
22. Klícha Martin VAM8811 VAM OOB Vamberk 87:42 + 14:23 7096
24. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC Sportcentrum Jičin 88:09 + 14:50 7042
25. Mašata Roman PHK7107 PHK OK 99 Hradec Králové 88:43 + 15:24 6974
26. Francke Jan DOK8400 DOK OK Doksy 89:14 + 15:55 6912
27. Goericke Marvin Berliner TSC 89:25 + 16:06
28. von Dalowski Felix 323 OK Vršovice 90:21 + 17:02
29. Musil Pavel SJC7705 SJC Sportcentrum Jičin 90:44 + 17:25 6733
30. Tomeš Jaroslav DKP8109 DKP Oddíl OB Kotlářka 91:20 + 18:01 6661
31. Leibiger Jens 307 USV TU Dresden 91:36 + 18:17
32. Picek Jan TJN9101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 91:57 + 18:38 6587
33. Leideck Karsten 264 Tukan Iwiny 92:39 + 19:20
34. Sysel Ondřej PGP8302 PGP SK Praga 93:22 + 20:03 6418
35. Tomeš Petr SJC7531 SJC Sportcentrum Jičin 94:01 + 20:42 6340
36. Pachnik Wojciech STB9101 STB TJ Stadion Nový Bor 95:17 + 21:58 6188
37. Pachner Pavel VLI7503 VLI Slavia Liberec orienteering 95:19 + 22:00 6184
38. Kondrát Martin PGP6501 PGP SK Praga 95:39 + 22:20 6145
39. Illner Jakub DKP6601 DKP Oddíl OB Kotlářka 95:45 + 22:26 6133
40. Klapal Michal VAM8802 VAM OOB Vamberk 96:16 + 22:57 6071
41. Ahlburg Martin SV IHW Alex 78 Berlin 98:34 + 25:15
42. Bäßler Steffen SV Bad Düben 98:59 + 25:40
43. Rewig Thomas 276 PUKS Młode Orły 99:47 + 26:28
44. Zelenin Anatolij 291 Helsingin Suunnistajat 103:23 + 30:04
45. Tröße Thomas SV TU Ilmenau 104:49 + 31:30
46. Fišer Jiří SLP8503 SLP OOB Slavia Praha 106:33 + 33:14 4840
47. Adorjan Peter Berliner TSC 109:57 + 36:38
48. Vančura Martin TJN8002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 111:45 + 38:26 4218
49. Klaška Pavel DKP9301 DKP Oddíl OB Kotlářka 113:57 + 40:38 3955
50. Koldinský Jan KPY8506 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 115:00 + 41:41 3829
51. Möser Uwe 315 SK Radiosport Bílovice nad Svitavou 115:36 + 42:17
52. Ramba Jiří DKP8606 DKP Oddíl OB Kotlářka 116:26 + 43:07 3658
53. Semík Luboš KAM6201 KAM SK Kamenice 118:41 + 45:22 3388
54. Olunczek Andrej 275 Slask O-Team 118:57 + 45:38
55. Moravec Jan TUR9000 TUR OOB TJ Turnov 127:07 + 53:48 2379
56. Hromádka Miroslav SUL6000 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 127:13 + 53:54
57. Pflug Norbert OLV Potsdam e.V. 133:36 + 60:17
58. Lenk Andreas 265 Orientop Wrocław 145:01 + 71:42
59. Graumann Bodo 219 SK Los Mělník 146:32 + 73:13
60. Pešík Michal TJN7701 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 155:43 + 82:24 0
Kretzschmar Matthias 304 Suomussalmen Rasti DISK
Štěrba Zbyněk LPU8304 LPU OK Lokomotiva Pardubice DISK 0
H35
7.90 km, 400 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zuzánek Zdeněk TJN5901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 54:47
2. Müller Denis Treptower SV 56:29 + 1:42
3. Nehasil David BOR7713 BOR OK Jiskra Nový Bor 58:21 + 3:34
4. Průša Michal VSP7310 VSP USK Praha 65:06 + 10:19
5. Netopil Libor VAM7401 VAM OOB Vamberk 67:06 + 12:19
6. Löhning Michael 267 SG Zittau Süd 67:16 + 12:29
7. Lisý Ondřej ONO7100 ONO SKOB Ostrov 68:51 + 14:04
8. Pecka Jan EKP6800 EKP VŠTJ Ekonom Praha 69:25 + 14:38
9. Balogh Jan TJN7500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 71:02 + 16:15
10. Kos Michal SRK6802 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 71:14 + 16:27
11. Nemšovský Petr PGP7602 PGP SK Praga 71:45 + 16:58
12. Procházka Antonín DCE5500 DCE KOB Dobřichovice 72:19 + 17:32
13. Koucký Roman EKP6301 EKP VŠTJ Ekonom Praha 73:19 + 18:32
14. Straka Lukáš SLA7002 SLA SKOB Slaný 75:14 + 20:27
15. Könemann Michael ESV Lok Bad Schandau 75:58 + 21:11
16. Zakouřil Václav VSP7401 VSP USK Praha 77:17 + 22:30
17. Janeček Jura EKP6701 EKP VŠTJ Ekonom Praha 77:38 + 22:51
18. Klaška Pavel DKP6500 DKP Oddíl OB Kotlářka 78:47 + 24:00
19. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 81:58 + 27:11
20. Fremder Lars OL-Team Wehrsdorf 82:03 + 27:16
21. Štrait Martin OKP7602 OKP SK OK 24 Praha 83:30 + 28:43
22. Kándl Filip DCE7400 DCE KOB Dobřichovice 92:17 + 37:30
23. Novák Ondřej KAM7300 KAM SK Kamenice 97:15 + 42:28
24. Hájek Jiří ONO6400 ONO SKOB Ostrov 101:22 + 46:35
25. Liška Jindřich KPY6700 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 102:27 + 47:40
26. Hänchen Danilo ESV Lok Bad Schandau 102:30 + 47:43
27. Tisoň David Ner nereg 110:53 + 56:06
28. Hájek Jan TUV7301 TUV SOK TJ Turnov 118:49 + 64:02
Přinda Lukáš VLI7701 VLI Slavia Liberec orienteering DISK
Wiedmer Martin SSV Planeta Radebeul 102:56 + 48:09
H40
7.30 km, 380 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Drahoňovský Aleš TUR7201 TUR OOB TJ Turnov 54:57
2. Sucharda Jiří BOR5802 BOR OK Jiskra Nový Bor 63:27 + 8:30
3. Lange Udo SV IHW Alex 78 Berlin 65:33 + 10:36
4. Lucke Jens 311 ASVÖ Wien 65:35 + 10:38
5. Mager Holger Post SV Dresden 65:45 + 10:48
6. Baldrian Petr PGP7203 PGP SK Praga 65:51 + 10:54
7. Bleidorn Stefan Treptower SV 66:10 + 11:13
8. Heinemann Björn SV Robotron Dresden 69:50 + 14:53
9. Vřešťál Jan TUR7301 TUR OOB TJ Turnov 70:18 + 15:21
10. Šritr Martin TUV6802 TUV SOK TJ Turnov 73:21 + 18:24
11. Žejdlík Michal LTP7001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 74:18 + 19:21
12. Pachnik Dariusz STB6901 STB TJ Stadion Nový Bor 74:53 + 19:56
13. Hnízdil Jan KAS7100 KAS KOB Kamenický Šenov 79:38 + 24:41
14. Novotný Dušan TJN7002 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 80:09 + 25:12
15. Farrak Holger SV Robotron Dresden 80:55 + 25:58
16. Kubíček Zdeněk. TUR7202 TUR OOB TJ Turnov 81:50 + 26:53
17. Derksen André SV Bad Düben 83:09 + 28:12
18. Šubrt Antonín DKP7100 DKP Oddíl OB Kotlářka 86:36 + 31:39
19. Šimša Jaromír MFP7100 MFP VŠSK MFF UK Praha 87:07 + 32:10
20. Eichler Petr KAS6900 KAS KOB Kamenický Šenov 89:26 + 34:29
21. Mrkvička Jiří TJN7101 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 90:01 + 35:04
22. Kučera Martin LTP6500 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 90:33 + 35:36
23. Reisinger Holm SSV Planeta Radebeul 96:57 + 42:00
24. Hänsel Jörg SV Lengefeld 98:37 + 43:40
25. Štěpán Petr LDC7301 LDC KOB Děčín 100:12 + 45:15
26. Průšek Petr STB7000 STB TJ Stadion Nový Bor 102:04 + 47:07
27. Hoffmann Martin 249 Grycksbo IF OK 103:35 + 48:38
28. Nosek Petr DLT6901 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 104:46 + 49:49
29. Borrmann Sven OL Görlitz e.V. 110:32 + 55:35
30. Schmidt Henning OL-Team Wehrsdorf 113:32 + 58:35
31. Linka Vladislav SUL5701 SUL OOB TJ Slavoj Severotuk Ústí n 117:42 + 62:45
32. Halíř Radim MFP7000 MFP VŠSK MFF UK Praha 129:33 + 74:36
33. Šrámek Petr MFP6905 MFP VŠSK MFF UK Praha 134:17 + 79:20
Ždimera Zdeněk LME7000 LME SK Los Mělník DISK
H45
6.40 km, 305 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gossel Heiko 242 petrex 51:10
2. Olisauskas Raimondas SG LVB Leipzig 53:34 + 2:24
3. Müller Matthias 318 BŠMŠ 54:08 + 2:58
4. Vydra Ivan PEN6600 PEN OK RECO Sport 56:58 + 5:48
5. Eppendorfer Jörg OL Görlitz e.V. 60:46 + 9:36
6. Stárek Filip TUR6602 TUR OOB TJ Turnov 61:07 + 9:57
7. Cruse Kay SV Robotron Dresden 61:25 + 10:15
8. Richtr Aleš VPM6601 VPM KOS Slavia VŠ Plzeň 63:00 + 11:50
9. Richter Detlef SG LVB Leipzig 63:06 + 11:56
10. Becker Uwe SG LVB Leipzig 63:59 + 12:49
11. Fürst Aleš LLI6801 LLI TJ Loko Liberec 66:02 + 14:52
12. Bílý Petr LTP6805 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 66:36 + 15:26
13. Cerbe Burkhard 233 UKS Kometa Gliwice 66:41 + 15:31
14. Picek Jan TJN6500 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 67:25 + 16:15
15. Haldna Tonis Rae ROK 67:42 + 16:32
16. Kovář Karel LTP6102 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 69:56 + 18:46
17. Wendisch Mayk 290 Mäntsälän Urheilijat 72:45 + 21:35
18. Drechsel Michael 237 KTV Altdtorf 73:23 + 22:13
19. Ehms Holger SG LVB Leipzig 74:19 + 23:09
20. Kubec Pavel STB6601 STB TJ Stadion Nový Bor 76:50 + 25:40
21. Böhme Gerd USG Chemnitz 76:57 + 25:47
22. Höhne Uwe SG LVB Leipzig 78:25 + 27:15
23. Graumann Bernd 220 Jaroslav 78:44 + 27:34
24. Juras Harald OL Görlitz e.V. 79:53 + 28:43
25. Müller Rico 271 German O-Team 81:10 + 30:00
26. Stöcker Karsten SV Vorwärts Leipzig 84:00 + 32:50
27. Posselt Martin TJN6802 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 85:13 + 34:03
28. Weinert Rolf 326 Sobotka 85:14 + 34:04
29. Görtelmeyer Thomas RSV Hannover 88:52 + 37:42
29. Rothkegel Thomas 319 SPORTeM 88:52 + 37:42
31. Aster Vladimír SLA6500 SLA SKOB Slaný 88:57 + 37:47
32. Pavlů Jaroslav DCE6100 DCE KOB Dobřichovice 92:50 + 41:40
33. Steudler Jens OL Görlitz e.V. 93:59 + 42:49
34. Demmig Sven 407 Junior Team Denmark 97:22 + 46:12
35. Ornst Jan DKP6700 DKP Oddíl OB Kotlářka 100:36 + 49:26
36. Roßberg Veit 205 SK Žabovřesky Brno 103:12 + 52:02
37. Doškář Boris BOR6400 BOR OK Jiskra Nový Bor 103:24 + 52:14
38. Kovář Boris LTP6710 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 104:05 + 52:55
39. von Fournier Torsten SSV Planeta Radebeul 106:03 + 54:53
40. Hanuš Pavel LTU6501 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 107:39 + 56:29
41. Vlček Petr LDC6401 LDC KOB Děčín 111:28 + 60:18
42. Käding Bernd 406 Orel Rovensko 113:08 + 61:58
43. Ihle Thomas 305 MS Parma 133:20 + 82:10
44. Hofman Petr LPM6500 LPM OK Lokomotiva Plzeň 145:20 + 94:10
Dikoš Pavel BOR6003 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Bruner Luboš LTP6501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice DISK
Himmel Petr OKP6500 OKP SK OK 24 Praha DISK
Hinze Thilo Braunschweiger MTV DISK
H50
6.00 km, 320 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Novák Ivo OKP6200 OKP SK OK 24 Praha 48:48
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 BOR OK Jiskra Nový Bor 53:04 + 4:16
3. Novotný Otakar TJN5604 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 54:17 + 5:29
4. Vávra Martin HOR6302 HOR TJ Jiskra Hořice 56:32 + 7:44
5. Nieke Hagen 274 OK!Sport 58:44 + 9:56
6. Schindler Jiří TJN6301 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 59:46 + 10:58
7. Richter Frank 209 KOB ZPV Prostějov 62:12 + 13:24
8. Buhler Gerhard-Michael 232 UKS Sparta Czyżowice 63:21 + 14:33
9. Kožina Petr PGP6000 PGP SK Praga 63:29 + 14:41
10. Wiedenfeld Frank SSV Planeta Radebeul 63:30 + 14:42
11. Provazník Jiří TUR5102 TUR OOB TJ Turnov 63:53 + 15:05
12. Ansorge Ronald SV Robotron Dresden 64:26 + 15:38
13. Přibík Jan PGP6301 PGP SK Praga 67:04 + 18:16
14. Šmaus Ivan TJN6249 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 68:32 + 19:44
15. Hoidekr Pavel LLI5901 LLI TJ Loko Liberec 68:59 + 20:11
16. Seib Leo Turn-Klubb Hannover 69:43 + 20:55
17. Kümmling Nico 207 TJ Zhoř 69:44 + 20:56
18. Schumann Matthias OLV Weimar 70:39 + 21:51
19. Richling Peter 208 OOB TJ Zlaté Hory 73:28 + 24:40
20. Wohlrabe Lutz ESV Lok Bln-Schöneweide 76:37 + 27:49
21. Ullrich Petr BOR6300 BOR OK Jiskra Nový Bor 76:44 + 27:56
22. Pavlovec Petr BOR6303 BOR OK Jiskra Nový Bor 77:23 + 28:35
23. Slavík Viktor PGP6300 PGP SK Praga 78:13 + 29:25
24. Braatz Frank Treptower SV 79:27 + 30:39
25. Smutný Martin TUV6303 TUV SOK TJ Turnov 81:07 + 32:19
26. Vydra Pavel PEN6200 PEN OK RECO Sport 81:31 + 32:43
27. Otto Volker 408 Junior Team Great Britain 81:32 + 32:44
28. Hejtmánek Vladimír TAP5802 TAP KOB TRETRA Praha 82:09 + 33:21
29. Große Veit 206 OOB SK Zbraslav 87:33 + 38:45
30. Svobodný Petr DKP5800 DKP Oddíl OB Kotlářka 88:12 + 39:24
31. Röhnert Wilfried SSV Planeta Radebeul 90:37 + 41:49
32. Kořínek Zdeněk PEN6201 PEN OK RECO Sport 91:57 + 43:09
33. Borák Stanislav EKP EKP VŠTJ Ekonom Praha 92:06 + 43:18
34. Šimek Miroslav  LME6300 LME SK Los Mělník 96:35 + 47:47
35. Kretzschmar Frank OLV Weimar 100:03 + 51:15
36. Hošek Ladislav SCP6001 SCP OK Sparta Praha 121:28 + 72:40
37. Hulha Karel LTP6001 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 121:47 + 72:59
38. Mellan Martin TUV6304 TUV SOK TJ Turnov 125:53 + 77:05
H55
5.10 km, 225 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR TJ Jiskra Hořice 43:37
2. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR OOB TJ Turnov 51:25 + 7:48
3. Průcha Miloslav BOR5800 BOR OK Jiskra Nový Bor 51:32 + 7:55
4. Běhoun Pavel PHK5701 PHK OK 99 Hradec Králové 51:40 + 8:03
5. Červinka Jaroslav OKP5803 OKP SK OK 24 Praha 52:02 + 8:25
6. Kundisch Diethard 259 Post SV Dresden 53:54 + 10:17
7. Konopáč Jiří TUR5803 TUR OOB TJ Turnov 54:14 + 10:37
8. Kraemer Werner 303 Ähtärin Urheilijat 54:51 + 11:14
9. Štěrba Pavel LPU5408 LPU OK Lokomotiva Pardubice 55:30 + 11:53
10. Fanta Miroslav EKP5800 EKP VŠTJ Ekonom Praha 57:53 + 14:16
11. Pávek Miloš BOR5801 BOR OK Jiskra Nový Bor 59:01 + 15:24
12. Zenker Norbert 292 Kuopion Suunnistajat 59:16 + 15:39
13. Janata Petr TJN5603 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 65:03 + 21:26
14. Schmutterer Peter 286 Karkki-Rasti 66:53 + 23:16
15. Fremder Dietmar OL-Team Wehrsdorf 68:26 + 24:49
16. Horák Petr TJN5602 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 69:08 + 25:31
17. Eiselt Miloš LTP5802 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 72:07 + 28:30
18. Jaroš Vladimír DCE5400 DCE KOB Dobřichovice 75:12 + 31:35
19. Doležal Miroslav PGP5501 PGP SK Praga 78:25 + 34:48
20. Strobel Joachim 289 Laihian Luja 84:29 + 40:52
21. Gerhardt Joachim 240 Nakkilan Wisa 91:07 + 47:30
22. Paschka Frank SSV Planeta Radebeul 93:37 + 50:00
23. Nielsen Gert Allerod OK 100:10 + 56:33
24. Jedlička Miroslav JEN5301 JEN OB Jenišovice 111:37 + 68:00
25. Wiedmer Steffen SSV Planeta Radebeul 148:42 + 105:05
H60
4.50 km, 180 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Tonn Konrad SSV Planeta Radebeul 42:46
2. Peterka František TJP4900 TJP TJ Sokol Troja 44:20 + 1:34
3. Härtelt Helmut SSV Planeta Radebeul 44:49 + 2:03
4. Conrad Helmut 234 UKS Słoneczko Żory 45:18 + 2:32
5. Jakubec Jindřich TUR4801 TUR OOB TJ Turnov 47:37 + 4:51
6. Ziesche Jürgen 221 Atleti v akci 47:49 + 5:03
6. Švihovský Jaroslav BOR5003 BOR OK Jiskra Nový Bor 47:49 + 5:03
8. Tröße Lutz SV TU Ilmenau 50:19 + 7:33
9. Pospíšil Jaromír LDC5301 LDC KOB Děčín 51:05 + 8:19
10. Babický Tomáš DLT5001 DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice 52:16 + 9:30
11. Frenzel Michael 222 Wdówková 52:55 + 10:09
12. Ježek Ladislav VLI4900 VLI Slavia Liberec orienteering 53:39 + 10:53
13. Stehno Pavel DKP4900 DKP Oddíl OB Kotlářka 54:21 + 11:35
14. Rančák Josef BOR5004 BOR OK Jiskra Nový Bor 55:35 + 12:49
15. Lukavec Míla TJN4901 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 59:50 + 17:04
16. Richtr Jiří JEN5001 JEN OB Jenišovice 64:13 + 21:27
17. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV SOK TJ Turnov 68:56 + 26:10
18. Bárta Miroslav JEN5201 JEN OB Jenišovice 81:25 + 38:39
19. Juřina Robert FYD4900 FYD Jizerský klub OB Frýdlant 86:01 + 43:15
20. Šťovíček Jan DVP5001 DVP TJ Sokol Praha Spořilov 104:31 + 61:45
21. Bednařík Libor VLI5200 VLI Slavia Liberec orienteering 107:58 + 65:12
22. Paldus Petr KAM5200 KAM SK Kamenice 109:31 + 66:45
23. Urban Libor VLI4500 VLI Slavia Liberec orienteering 118:29 + 75:43
H65
3.60 km, 130 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hrobař Rudolf SRK4702 SRK SOOB Spartak Rychnov nad Kněžn 37:30
2. Bartkowiak Edward 521 POL Polen 38:14 + 0:44
3. Buriánek Jaromír SCP4700 SCP OK Sparta Praha 41:37 + 4:07
4. Peterka Josef LLI4702 LLI TJ Loko Liberec 41:51 + 4:21
5. Procházka Aleš DKP4700 DKP Oddíl OB Kotlářka 45:52 + 8:22
6. Kern Wilmar SV Bad Düben 47:13 + 9:43
7. Kraus Jan LLI4501 LLI TJ Loko Liberec 53:08 + 15:38
8. Klíma Milan CHA4600 CHA OK Chrastava 53:25 + 15:55
9. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SKOB SigMat Mladá Boleslav 55:01 + 17:31
10. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KOB Kamenický Šenov 58:08 + 20:38
11. Lukáš Zdeněk LLI4502 LLI TJ Loko Liberec 61:20 + 23:50
12. Ryšavý Vít TJP4700 TJP TJ Sokol Troja 63:33 + 26:03
13. Müller Rainer 270 IFK Mora OK 67:17 + 29:47
14. Rößler Hans-Jochen SV Robotron Dresden 81:57 + 44:27
15. Matoušek Luboš LJN4700 LJN OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 114:03 + 76:33
H70
3.20 km, 110 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Schmalfeld Tassilo SSV Planeta Radebeul 36:56
2. Kohout Tomáš UVP3700 UVP Slovan Praha 37:36 + 0:40
3. Attl Vladimír PGP3800 PGP SK Praga 40:54 + 3:58
4. Holmberg Ingemar IF Hagen 42:26 + 5:30
5. Procházka Zdenko DKP4300 DKP Oddíl OB Kotlářka 49:08 + 12:12
6. Křtěnský Jaroslav BOR3600 BOR OK Jiskra Nový Bor 49:37 + 12:41
7. Gohde Günter Turn-Klubb Hannover 49:46 + 12:50
8. Úlehla Zdeněk BOR4001 BOR OK Jiskra Nový Bor 49:51 + 12:55
9. Schindler Udo SSV Planeta Radebeul 50:52 + 13:56
10. Folprecht Eduard TUR4301 TUR OOB TJ Turnov 51:01 + 14:05
11. Lorenz Rudolf TSV OLA Deggendorf 52:57 + 16:01
12. Thiel Rolf SV IHW Alex 78 Berlin 53:23 + 16:27
13. Lemnitzer Eberhard 409 RAPAMAVI Satalice 53:44 + 16:48
14. Beránek Miroslav BOR3900 BOR OK Jiskra Nový Bor 55:53 + 18:57
15. Schlittermann Klaus 223 Duchodci 58:06 + 21:10
16. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KOB Kamenický Šenov 58:12 + 21:16
17. Petrželka Pavel TJN3800 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 63:05 + 26:09
18. Lückmann Peter SV Sedlitz Blau-Weiß 90 67:53 + 30:57
19. Hanák Milan FSP3400 FSP VŠTJ Stavební fakulta Praha 79:23 + 42:27
Mašek Pavel BOR3602 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
HDR
3.50 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hockeborn Anne SSV Planeta Radebeul 16:56
2. Lamačová Barbora BOR0750 BOR OK Jiskra Nový Bor 17:17 + 0:21
3. Kubecová Magdalena STB0550 STB TJ Stadion Nový Bor 19:33 + 2:37
4. Šašek Martin SOB SOB SOB Sobsa Praha 19:57 + 3:01
5. Pecková Tereza EKP0551 EKP VŠTJ Ekonom Praha 20:12 + 3:16
6. Dolejší Jan STB0601 STB TJ Stadion Nový Bor 20:48 + 3:52
7. Vaner Filip CHA0602 CHA OK Chrastava 21:08 + 4:12
8. Drahoňovský Tomáš TUR0701 TUR OOB TJ Turnov 21:32 + 4:36
9. Přibíková Agáta PGP0651 PGP SK Praga 21:51 + 4:55
10. Pavlova Lenka TJN0850 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 22:19 + 5:23
11. Mašková Lucie STB0751 STB TJ Stadion Nový Bor 22:53 + 5:57
12. Matyášová Kristýna 504 CHA OK Chrastava 22:59 + 6:03
13. Surga David Ner nereg 23:40 + 6:44
14. Vařeková Anna TUV0651 TUV SOK TJ Turnov 23:45 + 6:49
15. Klustová Tereza CHA0751 CHA OK Chrastava 23:59 + 7:03
16. Přinda Jan VLI0803 VLI Slavia Liberec orienteering 24:27 + 7:31
17. Riby Philip LTP0702 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 24:28 + 7:32
18. Rázková Helena VLI0651 VLI Slavia Liberec orienteering 24:30 + 7:34
19. Schlittermann Clara 224 HSG TURBINE ZITTAU 25:20 + 8:24
20. Danková Alice CHA0650 CHA OK Chrastava 25:25 + 8:29
21. Dušková Adéla Ner nereg 25:53 + 8:57
22. Fritzsche Mathilda SV Lengefeld 25:59 + 9:03
23. Jíra Filip ROZ0500 ROZ OK Roztoky 26:36 + 9:40
24. Svatošová Barča    512 LLI TJ Loko Liberec 27:09 + 10:13
25. Hejnová Barbora VSP0851 VSP USK Praha 27:33 + 10:37
26. Šašek Jakub LTP0801 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 27:49 + 10:53
27. Partl Jakub CHA0503 CHA OK Chrastava 28:23 + 11:27
28. Kándl Matěj DCE0500 DCE KOB Dobřichovice 28:26 + 11:30
29. Šírlová Zdeňka CHA0654 CHA OK Chrastava 29:07 + 12:11
30. Straková Denisa SLA0750 SLA SKOB Slaný 29:17 + 12:21
31. Pospíšil Jan CHA0601 CHA OK Chrastava 29:29 + 12:33
32. Lusk Zdeněk CHA0600 CHA OK Chrastava 29:55 + 12:59
33. Šaśek Adam SOBSA Praha 30:07 + 13:11
34. Ehlerová Anna VSP0854 VSP USK Praha 31:13 + 14:17
35. Ender Timon OK Leipzig 31:24 + 14:28
36. Vřešťál Antonín TUR0604 TUR OOB TJ Turnov 32:20 + 15:24
37. Rafaj Mikuláš EKP VŠTJ Ekonom Praha 32:21 + 15:25
38. Zakouřilová Klára VSP0850 VSP USK Praha 33:46 + 16:50
39. Hora David Ner nereg 34:51 + 17:55
40. Bradáč Vašek LLI0600 LLI TJ Loko Liberec 35:11 + 18:15
41. Blažková Petra 516 Ner nereg 35:32 + 18:36
42. Povolná Štěpánka LLI TJ Loko Liberec 35:40 + 18:44
43. Vřešťál František TUR0906 TUR OOB TJ Turnov 36:03 + 19:07
44. Göttlich Vít BOR0800 BOR OK Jiskra Nový Bor 36:25 + 19:29
45. Kučera Radek CHA0700 CHA OK Chrastava 37:10 + 20:14
46. Zappová Elisabeth TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 37:37 + 20:41
47. Štveráková Zuzana CHA0750 CHA OK Chrastava 38:36 + 21:40
48. Blažková Karolína 517 Ner nereg 39:26 + 22:30
49. Hroněk Štěpán VSP0700 VSP USK Praha 39:31 + 22:35
50. Řehoř Hynek TJN0700 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 39:55 + 22:59
51. Jeřábková Tereza CHA OK Chrastava 40:14 + 23:18
52. Ullrichová Tereza BOR OK Jiskra Nový Bor 40:48 + 23:52
53. Sínková Elena DOK DOK OK Doksy 40:49 + 23:53
54. Pokorná Linda PGP0350 PGP SK Praga 41:40 + 24:44
55. Smolová Pavla CHA0652 CHA OK Chrastava 42:00 + 25:04
56. Mach Jakub TJN0048 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 42:51 + 25:55
57. Vávrová Terezie Ner nereg 43:01 + 26:05
58. Týfa Daniel CHA OK Chrastava 43:36 + 26:40
59. Menzel Max Läuferbund Schwarzenberg 90 43:49 + 26:53
60. Ornstová Lucie DKP1150 DKP Oddíl OB Kotlářka 43:50 + 26:54
61. Hojmanová Anna LPM OK Lokomotiva Plzeň 45:02 + 28:06
62. Houdová Veronika CHA0552 CHA OK Chrastava 45:39 + 28:43
63. Folprechtová Julie VSP0653 VSP USK Praha 47:06 + 30:10
64. Houda Lukáš 500 CHA OK Chrastava 47:13 + 30:17
65. Hora Jan Ner nereg 50:57 + 34:01
66. Neumann Rasmus SV Lengefeld 54:34 + 37:38
67. Šťastná Soňa CHA0550 CHA OK Chrastava 58:00 + 41:04
68. Kučera Jakub VSP0900 VSP USK Praha 63:10 + 46:14
68. Kučerová Kateřina VSP0950 VSP USK Praha 63:10 + 46:14
70. Forst Albert MFP0901 MFP VŠSK MFF UK Praha 78:06 + 61:10
Novotný Václav VLI VLI Slavia Liberec orienteering DISK
Šírlová Markéta CHA0653 CHA OK Chrastava DISK
Štveráková Eliška CHA0553 CHA OK Chrastava DISK
P2
2.90 km, 75 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Machová Věra TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 29:04
2. Kubecová Jana STB7399 STB TJ Stadion Nový Bor 30:12 + 1:08
3. Jeřábek Petr BOR7105 BOR OK Jiskra Nový Bor 30:57 + 1:53
4. Tkáč Jan TJN0046 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 31:07 + 2:03
5. Minner Silvio OL Görlitz e.V. 32:09 + 3:05
6. Menclová Silvie VSP7050 VSP USK Praha 32:22 + 3:18
7. Šírlová CHA CHA OK Chrastava 33:08 + 4:04
8. Tomanica Vojtěch 507 CHA OK Chrastava 33:13 + 4:09
9. Forkel Matthias SSV Planeta Radebeul 33:35 + 4:31
10. Ježek Josef TUV6701 TUV SOK TJ Turnov 34:37 + 5:33
11. Bajer Tomáš Ner nereg 35:09 + 6:05
12. Nosek Jan VSP6910 VSP USK Praha 35:31 + 6:27
13. Pavel Jiří TJN7100 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 35:37 + 6:33
14. Mach Aleš TJN TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 36:17 + 7:13
15. Hořáková Petra LLI6953 LLI TJ Loko Liberec 37:39 + 8:35
16. Riby Kateřina LTP7252 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 38:02 + 8:58
17. Sokolářová Jitka TUV6851 TUV SOK TJ Turnov 38:09 + 9:05
18. Schwanebeck Ralf TSV 90 Röbel 38:22 + 9:18
19. Švorcová Lenka CHA CHA OK Chrastava 39:07 + 10:03
20. Derksen Antje SV Bad Düben 39:35 + 10:31
21. Hejna Vladimír VSP7404 VSP USK Praha 40:16 + 11:12
22. Rajn Aleš CHA OK Chrastava 40:19 + 11:15
23. Houdová Míla 501 CHA OK Chrastava 40:37 + 11:33
24. Našinec Jiří STB5003 STB TJ Stadion Nový Bor 40:43 + 11:39
25. Dejnožková Blanka TJN7651 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:17 + 12:13
26. Vitebská Lenka TJN0099 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 41:42 + 12:38
27. Jirků Veronika TJN TUR OOB TJ Turnov 44:01 + 14:57
28. Labská Bohuslava LLI6951 LLI TJ Loko Liberec 44:35 + 15:31
29. Kužel Jiří Ner nereg 46:10 + 17:06
30. Tomanicová Petra 508 CHA OK Chrastava 46:13 + 17:09
31. Štverák Jan CHA OK Chrastava 46:41 + 17:37
32. Petrová Věra VLI6251 VLI Slavia Liberec orienteering 47:22 + 18:18
33. Růžička Matěj KUL KUL KUL Ústí nad Labem 47:24 + 18:20
34. Weiß Paula Berliner TSC 48:37 + 19:33
35. Riby Andrew LTP5501 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 48:47 + 19:43
36. Boeck Thomas 410 neregistrovaní Buřti2013 48:48 + 19:44
37. Stöcker Evelyn SV Vorwärts Leipzig 50:06 + 21:02
38. Truhlářová Michala LLI9950 LLI TJ Loko Liberec 51:03 + 21:59
39. Melicharová Barbora LLI7252 LLI TJ Loko Liberec 51:05 + 22:01
40. Dastych Petr 520 PEN OK RECO Sport 52:09 + 23:05
41. Brzáková Kristýna Ner nereg 52:27 + 23:23
42. von Fournier Heike SSV Planeta Radebeul 52:50 + 23:46
43. Hanušová Jitka LTU6352 LTU OOB TJ Lokomotiva Trutnov 52:58 + 23:54
44. Gourrion Alice USV TU Dresden 54:11 + 25:07
45. Klašková Josefina DKP9651 DKP Oddíl OB Kotlářka 54:41 + 25:37
46. Koucká Barbora EKP0050 EKP VŠTJ Ekonom Praha 55:12 + 26:08
47. Hladíková Jana TUV7253 TUV SOK TJ Turnov 55:43 + 26:39
48. Smutná Kateřina TUV9653 TUV SOK TJ Turnov 56:21 + 27:17
49. Šašková Petra SOB SOB Sobsa Praha 58:01 + 28:57
50. Hroňková Milada VSP7455 VSP USK Praha 58:06 + 29:02
51. Hänsel Grit SV Lengefeld 59:31 + 30:27
52. Krákorová Iva Ner nereg 61:33 + 32:29
53. Povolný Šimon LLI TJ Loko Liberec 61:35 + 32:31
54. Kopecká Mirka TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 61:51 + 32:47
55. Hornychová Helena TJN0098 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 61:54 + 32:50
56. Sobková Šárka Ner nereg 62:04 + 33:00
57. Vilhumová Lucie KAM7151 KAM SK Kamenice 63:01 + 33:57
58. Hubáček Aleš TJN0047 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 63:40 + 34:36
59. Povolná Jana LLI TJ Loko Liberec 63:42 + 34:38
60. Rothkegel Jannik Post SV Dresden 70:20 + 41:16
61. Růžičková Gabriela KUL KUL KUL Ústí nad Labem 73:41 + 44:37
62. Steinbauerová Helena 523 TUV SOK TJ Turnov 74:47 + 45:43
63. Růžička František KUL KUL KUL Ústí nad Labem 75:04 + 46:00
64. Kučerová Lucka 503 CHA OK Chrastava 75:32 + 46:28
65. Štveráková Monika CHA OK Chrastava 76:04 + 47:00
66. Čtrnáct Šimon PGP0001 PGP SK Praga 79:10 + 50:06
67. Nováková Jana Ner nereg 82:20 + 53:16
68. Glöcknerová Anna KUL KUL KUL Ústí nad Labem 83:42 + 54:38
69. Válová Michaela KUL KUL KUL Ústí nad Labem 84:56 + 55:52
70. Meier Bianca SG LVB Leipzig 89:27 + 60:23
71. Cabalka Antonín KUL KUL KUL Ústí nad Labem 90:50 + 61:46
72. Růžička Antonín KUL KUL KUL Ústí nad Labem 98:54 + 69:50
73. Machučová Jaroslava 527 VV OK Vojty 107:10 + 78:06
74. Endal Pavel KUL KUL KUL Ústí nad Labem 133:42 + 104:38
75. Endalová Michaela KUL KUL KUL Ústí nad Labem 134:57 + 105:53
Reisingerová Radka DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Reisingerová Eliška DLT DLT KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Kolajová Zdena Ner nereg DISK
P4
5.60 km, 275 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hora Zbyněk Ner nereg 43:49
2. Francke Michal TJN8600 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 48:10 + 4:21
3. Rypáček Miroslav Ner nereg 54:47 + 10:58
4. Čechmánek Vladimír   OKP5802 OKP SK OK 24 Praha 54:48 + 10:59
5. Tišer Robert 524 VLI Slavia Liberec orienteering 58:50 + 15:01
6. Gebovský Petr Ner nereg 59:17 + 15:28
7. Táborský Ondřej TJN5605 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 62:56 + 19:07
8. Beránek Petr BOR6701 BOR OK Jiskra Nový Bor 63:11 + 19:22
9. Sobek Pavel LLI6302 LLI TJ Loko Liberec 63:43 + 19:54
10. Mencl Miloslav VSP6505 VSP USK Praha 64:06 + 20:17
11. Šašek David SOB6901 SOB SOB Sobsa Praha 66:18 + 22:29
12. Heřmánek Michal TUR7702 TUR OOB TJ Turnov 67:56 + 24:07
13. Fajstavrová Pavla Ner nereg 75:25 + 31:36
14. Marková Jana LLI7152 LLI TJ Loko Liberec 76:03 + 32:14
15. Dejnožka Jiří TJN7503 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 76:42 + 32:53
16. Marek Martin LLI LLI TJ Loko Liberec 77:11 + 33:22
17. Tišerová Ivana 525 VLI Slavia Liberec orienteering 77:28 + 33:39
18. Hrobař Petr 522 TUV SOK TJ Turnov 78:08 + 34:19
19. Šulc Miroslav TUR5804 TUR OOB TJ Turnov 80:17 + 36:28
20. Šváb Jan VSP5801 VSP USK Praha 82:02 + 38:13
21. Sokolář Jiří TUV6405 TUV SOK TJ Turnov 83:58 + 40:09
22. Hořejší Zbyněk KUL KUL KUL Ústí nad Labem 85:06 + 41:17
23. Knitsch Wolfram Post-SV Chemnitz 86:10 + 42:21
24. Melichar Jaromír LLI6301 LLI TJ Loko Liberec 86:30 + 42:41
25. Hnídek Stanislav Ner nereg 86:57 + 43:08
26. Wagner Martina 413 neregistrovaní Dolní Lutyně 89:29 + 45:40
27. Kubíče David Ner nereg 90:46 + 46:57
28. Neyrinck Noel VSP7012 VSP USK Praha 91:03 + 47:14
29. Novotná Jana VLI VLI Slavia Liberec orienteering 91:35 + 47:46
30. Švarc Jiří Ner nereg 95:22 + 51:33
31. Kužel Jiří Ner nereg 96:06 + 52:17
32. Vyhnálková Eva 515 MFP VŠSK MFF UK Praha 97:00 + 53:11
33. Jirků Martina TUR TUR OOB TJ Turnov 103:13 + 59:24
34. Košek Ladislav         LLI5903 LLI TJ Loko Liberec 110:41 + 66:52
35. Dolejší Miloš STB6701 STB TJ Stadion Nový Bor 111:36 + 67:47
36. Šašek Jan 514 LTP OOB TJ Lokomotiva Teplice 113:47 + 69:58
37. Vaňková Saša LDC KOB Děčín 113:52 + 70:03
38. Pelák Martin KUL KUL Ústí nad Labem 115:50 + 72:01
39. Vitebský Mirek TJN0045 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis 123:08 + 79:19
40. Štičková Eva LLI6051 LLI TJ Loko Liberec 124:13 + 80:24
41. Machuča Lubomír 526 VV OK Vojty 128:56 + 85:07
42. Voukounová Dana KUL KUL KUL Ústí nad Labem 130:47 + 86:58
43. Čtrnáct Jiří PGP7603 PGP SK Praga 137:11 + 93:22
44. Chrz Pavel KUL KUL KUL Ústí nad Labem 141:01 + 97:12
45. Funk Uwe-Carsten OK Leipzig 143:32 + 99:43
46. Glöckner Michael KUL KUL KUL Ústí nad Labem 146:07 + 102:18
47. Švarcová Lenka Ner nereg 175:34 + 131:45
48. Krüger Helmut SG LVB Leipzig 183:56 + 140:07
49. Vála Petr KUL KUL KUL Ústí nad Labem 230:14 + 186:25
Spejchal Petr BOR7512 BOR OK Jiskra Nový Bor DISK
Danko Tomáš CHA7200 CHA OK Chrastava DISK
Albrecht Vladimír KAM7800 KAM SK Kamenice DISK
Vaňáková Barbora KPY8751 KPY SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. DISK
Peterková Viktorie LLI7551 LLI TJ Loko Liberec DISK
Nápravník Jiří st. 513 LME SK Los Mělník DISK
Berková Květa TJN7350 TJN OOB TJ Tatran Jablonec nad Nis DISK
Endalová Lenka KUL KUL Ústí nad Labem DISK
Novotný Jiří VLI VLI Slavia Liberec orienteering DISK
Veselská Kateřina VLI Slavia Liberec orienteering DISK
Lisá Tereza ONO ONO SKOB Ostrov DISK
Krafková Ita BOR OK Jiskra Nový Bor DISK