Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
18.05.2013
Místo konání:
Sportovní areál Srnčí důl, Jablonec nad Nisou
Pořadatel:
TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
Mapa:
1 : 10 000, ekv. 5 m, stav jaro 2013
Ředitel závodu:
Rýdl Jiří
Hlavní rozhodčí:
Picek Jan
Stavitel tratí:
Posselt Martin
Protokol:
Závod proběhl bez závad
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     HDR     P2     P4    
D10
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nováková Marie TJN0351 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 23:41
2. Martanová Lea VLI0555 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 24:56 + 1:15
3. Nehasilová Veronika LDC0350 LDC LDC - KOB Děčín 25:04 + 1:23
4. Schacherlová Anna DOK0350 DOK DOK - OK Doksy 31:58 + 8:17
5. Vitebská Eliška TJN0350 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 32:11 + 8:30
6. Solarová Tereza VSP0452 VSP VSP - USK Praha 32:12 + 8:31
7. Janečková Josefína EKP0351 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 33:14 + 9:33
8. Kopecká Tamara TJN0352 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 34:10 + 10:29
9. Appeltová Míša TJN0354 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 42:32 + 18:51
10. Synková Barbora DOK0450 DOK DOK - OK Doksy 47:34 + 23:53
11. Bláhová Daniela CHA0256 CHA CHA - OK Chrastava 55:18 + 31:37
Štraitová Jolana VSP0456 VSP VSP - USK Praha DISK
D10L
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábská Alžběta VLI0451 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 23:05
2. Kyselová Adéla JEN0351 JEN JEN - OB Jenišovice 26:23 + 3:18
3. Pohanková Anežka NER NER - Neregistrovaní 32:08 + 9:03
4. Pecková Tereza EKP0551 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 32:47 + 9:42
5. Kopecká Valentýna VSP0453 VSP VSP - USK Praha 35:47 + 12:42
6. Nedvídková Katka DLT0451 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice 36:54 + 13:49
7. Tomanicová Sofie CHA0450 CHA CHA - OK Chrastava 38:01 + 14:56
8. Solarová Anežka VSP VSP - USK Praha 42:00 + 18:55
Osobová Zuzana NER NER NER - Neregistrovaní DISK
Žejdlíková Eliška LTP0350 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic DISK
D12
2.40 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolejší Kateřina STB0199 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 20:40
2. Vyhnálková Marie MFP0151 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 20:55 + 0:15
3. Rydlová Adéla TJN0151 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 22:24 + 1:44
4. Matějková Zuzana LTP0153 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 23:32 + 2:52
5. Kalousková Marie DKP0151 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 24:37 + 3:57
6. Linková Lucie TUR0251 TUR TUR - OOB TJ Turnov 24:55 + 4:15
7. Šritrová Lenka TUV0252 TUV TUV - SOK TJ Turnov 25:51 + 5:11
8. Rydlová Magdaléna TJN0251 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 26:09 + 5:29
9. Sanna Karin DKP0250 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 27:18 + 6:38
10. Najmanová Agáta DKP0150 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 28:32 + 7:52
11. Pavlová Martina LTP0151 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 28:47 + 8:07
12. Jeřábková Nina BOR0151 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 28:52 + 8:12
13. Semíková Lucie KAM0250 KAM KAM - SK Kamenice 29:07 + 8:27
14. Podrábská Marie VLI0251 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 29:17 + 8:37
15. Martanová Elin VLI0252 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 30:25 + 9:45
16. Šklíbová Míša TJN0153 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 32:02 + 11:22
17. Fantová Kateřina EKP0256 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 32:28 + 11:48
18. Růžičková Vendula CHA0252 CHA CHA - OK Chrastava 33:23 + 12:43
19. Hornychová Karolína TJN0254 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 33:26 + 12:46
20. Lišková Adélka CHA0254 CHA CHA - OK Chrastava 35:37 + 14:57
21. Boskovská Tereza DOK0250 DOK DOK - OK Doksy 36:14 + 15:34
22. Horáková Barbora VSP0150 VSP VSP - USK Praha 39:50 + 19:10
23. Budská Anna TJN0253 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 41:15 + 20:35
Jeřábková Andrea CHA0253 CHA CHA - OK Chrastava DISK
Moserová Eliška NER NER NER - Neregistrovaní DISK
D14
2.50 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sokolářová Šárka TUV9951 TUV TUV - SOK TJ Turnov 24:00
2. Pavlíková Markéta CHA0050 CHA CHA - OK Chrastava 26:38 + 2:38
3. Dědková Teodora TAP0051 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 27:22 + 3:22
4. Janoušková Lucie BOR9954 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 27:49 + 3:49
5. Lejsková Barbora TJN0051 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 27:59 + 3:59
6. Poloprutská Lucie VLI9950 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 28:17 + 4:17
7. Thořová Markéta TUV9952 TUV TUV - SOK TJ Turnov 28:32 + 4:32
8. Hrabánková Zuzana PGP9950 PGP PGP - SK Praga 29:15 + 5:15
9. Kopecká Johana VSP9950 VSP VSP - USK Praha 32:56 + 8:56
10. Labská Karolína LLI9952 LLI LLI - TJ Loko Liberec 33:41 + 9:41
11. Nejezchlebová Martina TUR9951 TUR TUR - OOB TJ Turnov 34:49 + 10:49
12. Kubecová Kateřina STB9999 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 36:20 + 12:20
13. Riby Rose LTP0051 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 37:36 + 13:36
14. Rychlá Kateřina TUR0050 TUR TUR - OOB TJ Turnov 41:29 + 17:29
15. Jeřábková Ema BOR9957 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 45:56 + 21:56
16. Bartáková Eva CHA9950 CHA CHA - OK Chrastava 59:55 + 35:55
Koucká Barbora EKP0050 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha DISK
Žejdlíková Karolína LTP9950 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic DISK
D16
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vyhnálková Barbora MFP9850 MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 23:23
2. Staňová Karolína BOR9853 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 24:15 + 0:52
3. Nováková Tereza DKP9751 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 24:17 + 0:54
4. Janovská Kateřina PGP9850 PGP PGP - SK Praga 24:43 + 1:20
5. Linková Alena TUR9751 TUR TUR - OOB TJ Turnov 25:23 + 2:00
6. Nováková Lucie BOR9854 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 25:25 + 2:02
7. Hudská Ludmila TUR9851 TUR TUR - OOB TJ Turnov 26:59 + 3:36
8. Kameníková Andrea BOR9751 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 28:46 + 5:23
9. Fürstová Anna LLI9854 LLI LLI - TJ Loko Liberec 34:54 + 11:31
10. Koutová Markéta VLI9753 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 38:07 + 14:44
11. Poloprutská Klára VLI9750 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 38:29 + 15:06
12. Balcarová Barbora LLI9751 LLI LLI - TJ Loko Liberec 51:36 + 28:13
Tschierschke Paulina STB9850 STB STB - TJ Stadion Nový Bor DISK
D18
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šňupárková Anna DKP9652 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 33:43
1. Hrabánková Klára PGP9654 PGP PGP - SK Praga 33:43
3. Pavlů Kateřina PGP9554 PGP PGP - SK Praga 34:45 + 1:02
4. Hanušová Michaela TUR9554 TUR TUR - OOB TJ Turnov 41:31 + 7:48
5. Košková Anička LLI9550 LLI LLI - TJ Loko Liberec 48:01 + 14:18
6. Kanikowska Dominika STB9597 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 67:23 + 33:40
D20
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švábková Anna TUR9352 TUR TUR - OOB TJ Turnov 52:33
Smetanová Alžběta CHA9450 CHA CHA - OK Chrastava DISK
D21K
3.50 km, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4394
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Štičková Anna LLI9651 LLI LLI - TJ Loko Liberec 28:36 4927
2. Hoidekrová Lucie LLI9552 LLI LLI - TJ Loko Liberec 34:13 + 5:37 4169
3. Krafková Ita BOR8156 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 34:50 + 6:14 4086
4. Kovářová Lenka LTP9750 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 37:26 + 8:50 3735
5. Tučková Monika BOR7650 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 38:34 + 9:58 3582
6. Nejezchlebová Barbora TUR9755 TUR TUR - OOB TJ Turnov 39:26 + 10:50 3465
7. Pavlíková Klára LIT7451 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 43:03 + 14:27 2977
8. Zajícová Markéta TAP9054 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 45:16 + 16:40 2677
9. Nedvídková Iva DLT8551 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice 46:41 + 18:05
10. Koudelková Markéta NER NER NER - Neregistrovaní 49:44 + 21:08
11. Neradová Eva LIT8951 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 55:11 + 26:35 1339
12. Synková Petra DOK7950 DOK DOK - OK Doksy 55:17 + 26:41 1325
13. Šípová Jana FSP FSP - VŠTJ Stavební F Praha 59:27 + 30:51
14. Loosová Lenka VLI8152 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 64:57 + 36:21 20
15. Jirků Martina TUR8750 TUR TUR - OOB TJ Turnov 71:33 + 42:57 0
16. Peterková Viktorie LLI7551 LLI LLI - TJ Loko Liberec 73:01 + 44:25 0
Hyxová Radka VLI7755 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK 0
Roškotová Lucie TUR9753 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK 0
D21L
4.00 km, 16 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8582
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kašková Kateřina CHA7850 CHA CHA - OK Chrastava 35:19 8642
2. Folbrechtová Šárka BOR9051 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 35:25 + 0:06 8618
3. Karochová Simona DKP8853 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 35:58 + 0:39 8485
4. Kovářová Kristýna DKP8450 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 36:32 + 1:13 8349
4. Plochová Dominika DKP8651 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 36:32 + 1:13 8349
6. Szeliga Malgorzata STB9399 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 36:53 + 1:34 8264
7. Procházková Klára LPU9351 LPU LPU - OK Lokomotiva Pardubice 37:54 + 2:35 8019
8. Burdová Adéla LDC9152 LDC LDC - KOB Děčín 38:08 + 2:49 7963
9. Horáčková Kateřina VLI8150 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 38:32 + 3:13 7866
10. Gabrovská Lucie TAP8854 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 39:00 + 3:41 7754
11. Haniszewska Angelika STB9599 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 39:48 + 4:29 7561
12. Kochová Nikola TUR9358 TUR TUR - OOB TJ Turnov 40:18 + 4:59 7440
13. Zamazalová Kateřina TAP9053 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 41:03 + 5:44 7259
14. Volfová Julie VLI8051 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 42:40 + 7:21 6869
15. Šákrová Michaela BOR8850 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 43:07 + 7:48 6760
16. Knoblochová Kamila VRL8353 VRL VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí 43:34 + 8:15 6652
17. Pachnerová Dominika CHA7750 CHA CHA - OK Chrastava 44:49 + 9:30 6350
18. Alblová Lucie LME7555 LME LME - SK Los Mělník 47:13 + 11:54 5771
19. Janečková Dagmar EKP6550 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 48:34 + 13:15 5445
19. Hermannová Anna TAP9251 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 48:34 + 13:15 5445
21. Švihovská Eva SJC8352 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 48:52 + 13:33 5373
22. Henychová Zuzana VLI6151 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 49:23 + 14:04 5248
23. Pavlíková Jitka LIT8352 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 51:16 + 15:57 4794
24. Janovská Petra PGP7355 PGP PGP - SK Praga 51:39 + 16:20 4701
25. Sedláčková Martina TUR7959 TUR TUR - OOB TJ Turnov 52:15 + 16:56 4556
26. Zakouřilová Kamila TUV8557 TUV TUV - SOK TJ Turnov 55:31 + 20:12 3768
27. Hradecká Petra DOK6850 DOK DOK - OK Doksy 56:04 + 20:45 3635
28. Kučerková Romana STB8196 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 58:21 + 23:02 3085
Soukupová Lucie SJC8951 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK 0
Heczková Bohdana VLI7750 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK 0
Svobodová Jitka DCE7450 DCE DCE - KOB Dobřichovice DISK 0
Krafková Lucie TUR8650 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK 0
D35
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana OKP7252 VSP VSP - USK Praha 33:14
2. Solarová Zuzana VSP7750 VSP VSP - USK Praha 34:41 + 1:27
3. Podrábská Marie VLI7451 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 37:01 + 3:47
4. Zabořilová Romana JEN7457 JEN JEN - OB Jenišovice 39:13 + 5:59
5. Zakouřilová Helena VSP7453 VSP VSP - USK Praha 39:44 + 6:30
5. Škorpilová Jana SJC7451 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 39:44 + 6:30
7. Nehasilová Zuzana LDC7150 LDC LDC - KOB Děčín 40:32 + 7:18
8. Martanová Daniela VLI7452 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 44:19 + 11:05
9. Dolejší Lenka STB7499 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 44:32 + 11:18
10. Kameníková Kateřina BOR7758 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 47:55 + 14:41
11. Janoušková Iveta BOR7457 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 51:20 + 18:06
12. Dastychová Alexandra PEN7450 PEN PEN - OK RECO Sport 64:10 + 30:56
13. Šašková Petra SOB7451 SOB SOB - SOBSA 70:38 + 37:24
D40
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Eichlerová Jana KAS7051 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 29:27
2. Linková Iva TUR6850 TUR TUR - OOB TJ Turnov 34:03 + 4:36
3. Horáková Lenka VSP7255 VSP VSP - USK Praha 38:19 + 8:52
4. Bartáková Eva CHA7051 CHA CHA - OK Chrastava 39:04 + 9:37
5. Hořáková Petra LLI6953 LLI LLI - TJ Loko Liberec 40:50 + 11:23
6. Fürstová Katka LLI6950 LLI LLI - TJ Loko Liberec 42:02 + 12:35
7. Kubecová Jana STB7399 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 50:35 + 21:08
8. Pavlíková Pavla CHA6551 CHA CHA - OK Chrastava 58:59 + 29:32
9. Míková Markéta TJN7351 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 61:08 + 31:41
10. Kopecká Alena VSP7250 VSP VSP - USK Praha 64:37 + 35:10
Semíková Iva KAM6850 KAM KAM - SK Kamenice DISK
Paroulková Iva LLI7151 LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK
Nováková Eva KAM7251 KAM KAM - SK Kamenice DISK
D45
2.70 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějková Martina LTP6850 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 30:06
2. Pecková Ivana EKP6252 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 31:07 + 1:01
3. Vlčková Jindra LDC6451 LDC LDC - KOB Děčín 32:19 + 2:13
4. Švábková Šárka TUR6552 TUR TUR - OOB TJ Turnov 32:47 + 2:41
5. Koucká Ivana EKP6850 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 32:53 + 2:47
6. Illnerová Daniela DKP6651 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 34:34 + 4:28
7. Fantová Libuše EKP5650 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 34:41 + 4:35
8. Pávková Jana BOR6550 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 38:07 + 8:01
9. Burdová Simona LDC6851 LDC LDC - KOB Děčín 39:18 + 9:12
10. Vajcová Hana CHA5651 CHA CHA - OK Chrastava 45:11 + 15:05
Veselská Kateřina VLI6551 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
Marešová Pavlína BOR6651 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
D50
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Benešová Iva SJC6151 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 30:25
2. Koudelková Jana NER NER NER - Neregistrovaní 32:26 + 2:01
3. Dudová Hana DKP5752 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 33:04 + 2:39
4. Košková Vlasta LLI6351 LLI LLI - TJ Loko Liberec 33:47 + 3:22
5. Klusáková Jitka DKP5651 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 35:47 + 5:22
6. Jedličková Zdena BOR6250 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 38:10 + 7:45
7. Krafková Ita BOR5950 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 38:31 + 8:06
8. Kovářová Alena LTP6151 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 39:15 + 8:50
9. Kubátová Ivana BOR6152 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 48:12 + 17:47
10. Petrová Věra VLI6251 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 52:14 + 21:49
D55
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Konopáčová Jana TUR5650 TUR TUR - OOB TJ Turnov 31:00
2. Šaffková Zuzana CHA5150 CHA CHA - OK Chrastava 31:09 + 0:09
3. Bradnová Věra CHA5550 CHA CHA - OK Chrastava 34:52 + 3:52
4. Neradová Alena LIT5051 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 38:52 + 7:52
5. Zavadilová Naďa SCP5450 SCP SCP - OK Sparta Praha 42:50 + 11:50
6. Klímová Jitka KAS5451 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 43:18 + 12:18
7. Matoušková Marie LJN5550 LJN LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad 45:03 + 14:03
8. Bartoňová Marie BOR5351 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 46:54 + 15:54
D60
1.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Horáčková Stanislava VLI4950 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 30:37
2. Karmazínová Ivana VLI5150 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 33:44 + 3:07
3. Vokálová Pavla CHA4951 CHA CHA - OK Chrastava 50:07 + 19:30
4. Nedvídková Jitka DLT5151 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice 61:45 + 31:08
5. Ondrůjová Anna LIT5351 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 65:29 + 34:52
Bednaříková Olga Marie VLI5151 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
D65
1.90 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Křtěnská Leontina BOR4650 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 41:34
2. Nejezchlebová Věra KAS4551 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 43:45 + 2:11
H10
2.10 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vitebský Lukáš TJN0302 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 19:23
2. Dejnožka Vojtěch TJN0300 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 20:40 + 1:17
3. Průša Dominik VSP0406 VSP VSP - USK Praha 20:41 + 1:18
4. Tkáč Matěj TJN0401 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 21:48 + 2:25
5. Zabořil Ondřej JEN0401 JEN JEN - OB Jenišovice 23:11 + 3:48
6. Socha Ondřej BOR0302 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 23:46 + 4:23
7. Staňa Ondřej BOR0301 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 24:14 + 4:51
8. Novotný Jaromír VLI0300 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 25:22 + 5:59
9. Horák Pavel ml. VSP0301 VSP VSP - USK Praha 27:22 + 7:59
10. Peterka Jakub LLI0404 LLI LLI - TJ Loko Liberec 27:34 + 8:11
11. Husák Martin CHA0300 CHA CHA - OK Chrastava 30:45 + 11:22
12. Brand Adam CHA CHA - OK Chrastava 37:59 + 18:36
13. Danko Štěpán CHA0301 CHA CHA - OK Chrastava 44:10 + 24:47
Hejna Viktor VSP0408 VSP VSP - USK Praha DISK
H10L
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Osoba Tomáš NER NER NER - Neregistrovaní 22:24
2. Klust Jan CHA0702 CHA CHA - OK Chrastava 22:59 + 0:35
3. Fejtek Ondřej STB0301 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 23:31 + 1:07
4. Kuc Radim NER NER NER - Neregistrovaní 24:09 + 1:45
5. Nejezchleb Vojtěch TUR0501 TUR TUR - OOB TJ Turnov 24:26 + 2:02
6. Šašek Jan LTP0301 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 24:48 + 2:24
7. Kučera Filip CHA0501 CHA CHA - OK Chrastava 25:26 + 3:02
8. Šašek Martin SOB0501 SOB SOB - SOBSA 25:47 + 3:23
9. Mašek Matěj STB0401 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 26:09 + 3:45
10. Janoušek Slávek BOR0400 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 26:31 + 4:07
11. Pavlík Matěj LIT0401 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 28:45 + 6:21
12. Mach Ondra TJN0402 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 32:32 + 10:08
13. Štrait Vilém VSP0701 VSP VSP - USK Praha 33:56 + 11:32
14. Kuc David NER NER NER - Neregistrovaní 35:56 + 13:32
15. Just Samuel CHA0502 CHA CHA - OK Chrastava 37:57 + 15:33
16. Míka Bertík TJN0601 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 38:39 + 16:15
17. Solar Adam VSP0603 VSP VSP - USK Praha 39:24 + 17:00
18. Mairich Filip LJN0600 LJN LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad 39:57 + 17:33
19. Janoušek Albert CHA0400 CHA CHA - OK Chrastava 41:23 + 18:59
20. Horák Martin VSP0601 VSP VSP - USK Praha 53:57 + 31:33
Rokos Marek TJN0500 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n DISK
H12
2.50 km, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Kryštof VSP0102 VSP VSP - USK Praha 27:45
2. Bílý Jakub LTP0104 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 28:13 + 0:28
3. Janovský Tomáš PGP0101 PGP PGP - SK Praga 29:58 + 2:13
4. Hankovec Hugo KAM0201 KAM KAM - SK Kamenice 30:41 + 2:56
5. Adamec Martin TJN0106 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 32:37 + 4:52
6. Hořák Jaroslav LLI0102 LLI LLI - TJ Loko Liberec 33:19 + 5:34
7. Malačka Milan DKP0210 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 35:48 + 8:03
8. Škvor Adam KAM0202 KAM KAM - SK Kamenice 40:53 + 13:08
9. Paroulek Lukáš LLI0201 LLI LLI - TJ Loko Liberec 41:38 + 13:53
10. Švarc Antonín DKP0203 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 42:42 + 14:57
11. Vávra Pavel BOR0101 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 43:42 + 15:57
12. Zabořil Vojta JEN0101 JEN JEN - OB Jenišovice 44:07 + 16:22
13. Víteček Jáchym DKP0204 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 44:53 + 17:08
14. Matyáš Vojtěch CHA0202 CHA CHA - OK Chrastava 45:24 + 17:39
15. Růta Matyáš TJN0102 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 45:57 + 18:12
16. Budský Ondřej TJN0105 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 48:51 + 21:06
17. Rokos Michal TJN0107 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 54:16 + 26:31
18. Adamec Lukáš TJN0108 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 57:49 + 30:04
19. Riby Thomas LTP0202 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 62:10 + 34:25
20. Šmol David DOK0100 DOK DOK - OK Doksy 63:34 + 35:49
21. Pavlík Ondřej LIT0101 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 77:48 + 50:03
22. Rajn Filip CHA0102 CHA CHA - OK Chrastava 82:32 + 54:47
23. Bek Jiří CHA0103 CHA CHA - OK Chrastava 86:30 + 58:45
24. Horna Lukáš CHA0105 CHA CHA - OK Chrastava 110:03 + 82:18
Lustig Adam DKP0202 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
Clark Oskar William LTP0103 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic DISK
Bradáč David LLI0203 LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK
H14
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Matějka Šimon LTP9901 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 22:27
2. Škvor Ota KAM9900 KAM KAM - SK Kamenice 23:26 + 0:59
3. Mareš Vít BOR0000 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 24:10 + 1:43
4. Melichar Petr LLI0001 LLI LLI - TJ Loko Liberec 25:42 + 3:15
5. Pavlovec Dan BOR0001 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 26:42 + 4:15
6. Thoř Tomáš TUV9903 TUV TUV - SOK TJ Turnov 26:53 + 4:26
7. Němeček Josef TJN0002 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 28:19 + 5:52
8. Kosina Matouš BOR9901 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 34:35 + 12:08
9. Šmaus Antonín TJN0001 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 36:09 + 13:42
10. Karatsiolis Kryštof TUR9901 TUR TUR - OOB TJ Turnov 37:21 + 14:54
11. Kameník David BOR0003 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 37:50 + 15:23
12. Novotný Marek TJN9901 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 38:26 + 15:59
13. Bradáč Jakub LLI0002 LLI LLI - TJ Loko Liberec 41:00 + 18:33
14. Synek Antonín DOK0001 DOK DOK - OK Doksy 41:16 + 18:49
15. Bek Ondřej CHA9904 CHA CHA - OK Chrastava 42:50 + 20:23
16. Marek Jakub LLI9900 LLI LLI - TJ Loko Liberec 44:50 + 22:23
17. Šmol Martin DOK0002 DOK DOK - OK Doksy 52:47 + 30:20
18. Drobník Michal TUR9903 TUR TUR - OOB TJ Turnov 56:38 + 34:11
19. Šilar Adam STB0001 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 66:44 + 44:17
20. Zappe Nicholas-Benjamin TJN0003 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 75:06 + 52:39
21. Pavel Martin TJN0004 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 76:07 + 53:40
22. Václavů Jan TJN0005 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 80:09 + 57:42
Ullrich Jakub BOR9900 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
Kubec Jan BOR0004 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
Šebek Petr DKP9903 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
H16
3.10 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Melichar Vojtěch LLI9802 LLI LLI - TJ Loko Liberec 26:52
2. Koštejn Vít DOK9800 DOK DOK - OK Doksy 30:28 + 3:36
3. Najman Matouš DKP9800 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 35:06 + 8:14
4. Birnbaum Adam BOR9802 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 35:51 + 8:59
5. Wieczorek Marcin STB9701 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 36:54 + 10:02
6. Čermák Adam PGP PGP - SK Praga 37:04 + 10:12
7. Hlubuček Tomáš CHA9704 CHA CHA - OK Chrastava 37:05 + 10:13
8. Kašpar Ludvík BOR9805 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 45:52 + 19:00
Koucký Martin EKP9700 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha DISK
H18
4.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Navrátil Šimon PGP9702 PGP PGP - SK Praga 30:33
2. Szeliga Bartlomiej STB9601 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 32:24 + 1:51
3. Ježek Ondřej SLA9701 SLA SLA - SKOB Slaný 34:15 + 3:42
4. Burda Matěj LDC9602 LDC LDC - KOB Děčín 36:06 + 5:33
5. Semerád Antonín DKP9801 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 36:45 + 6:12
6. Landovský Jakub PGP9601 PGP PGP - SK Praga 38:31 + 7:58
7. Nejman Stanislav CHA9500 CHA CHA - OK Chrastava 39:35 + 9:02
8. Hradecký Jaroslav DOK9600 DOK DOK - OK Doksy 76:45 + 46:12
Labský Jan LLI9602 LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK
H21K
4.20 km, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3222
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Fürst Matouš LLI9603 LLI LLI - TJ Loko Liberec 28:38 3476
2. Drobník Michal SJC8709 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 30:48 + 2:10 3251
3. Wolf Filip TUR9701 TUR TUR - OOB TJ Turnov 33:50 + 5:12 2937
4. Rázek Aleš VLI7800 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 35:38 + 7:00 2750
5. Boskovský Vojtěch DOK9601 DOK DOK - OK Doksy 38:44 + 10:06 2429
6. Synek Antonín DOK7800 DOK DOK - OK Doksy 41:24 + 12:46 2153
7. Přinda Oldřich VLI5101 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 41:46 + 13:08 2115
8. Petr Pavel VLI9400 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 42:52 + 14:14 2001
9. Janata Pavel NER8400 NER NER - Neregistrovaní 43:59 + 15:21
10. Karmazín Petr VLI4901 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 48:16 + 19:38 1441
11. Valter Petr KBP4500 KBP KBP - KBP Praha 51:48 + 23:10 1075
12. Kučerka David LIT8202 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 53:39 + 25:01 883
13. Hulha Lukáš LTP9405 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 58:54 + 30:16 339
14. Synek Marcel DOK7600 DOK DOK - OK Doksy 67:38 + 39:00 0
15. Nedvídek Martin DLT7501 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice 74:28 + 45:50
16. Řezáč Pavel VLI6900 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 77:43 + 49:05 0
17. Mencl Pavel DKP7912 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 115:16 + 86:38 0
Matějka Lukáš LTP9802 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic DISK 0
Poloprutský Tomáš VLI6205 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK 0
Pupík Karel NER8300 NER NER - Neregistrovaní DISK
Svoboda Vít NER8800 NER NER - Neregistrovaní DISK
Beránek Petr BOR6701 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK 0
H21L
5.10 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 9042
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Janata Martin DKP8306 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 33:22 9175
2. Zakouřil Tomáš TUV7500 TUV TUV - SOK TJ Turnov 33:56 + 0:34 9024
3. Semík Ondřej KAM9401 KAM KAM - SK Kamenice 34:18 + 0:56 8926
4. Roman Paclík SHK7801 SHK SHK - TJ Slavia Hradec Králové 35:13 + 1:51 8682
5. Vlček Martin TUR8702 TUR TUR - OOB TJ Turnov 35:19 + 1:57 8655
6. Baier Martin TUR7603 TUR TUR - OOB TJ Turnov 35:47 + 2:25 8530
7. Pospíšil Vítek SCP6800 SCP SCP - OK Sparta Praha 36:16 + 2:54 8401
8. Šákr Vít BOR9301 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 36:18 + 2:56 8392
9. Kořínek Jindřich TUR8406 TUR TUR - OOB TJ Turnov 36:31 + 3:09 8334
9. Kořínek Tomáš BOR9007 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 36:31 + 3:09 8334
11. Horák Patrik TUR9502 TUR TUR - OOB TJ Turnov 36:37 + 3:15 8308
12. Horák Pavel (Starosta) VSP7305 VSP VSP - USK Praha 37:39 + 4:17 8032
13. Janovský Tomáš PGP6401 PGP PGP - SK Praga 37:41 + 4:19 8023
14. Váňa Martin TUR8401 TUR TUR - OOB TJ Turnov 37:47 + 4:25 7996
15. Makovský Jakub TAP8511 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 37:54 + 4:32 7965
16. Janeček Olda WIE8200 WIE AT - Naturfreunde Wien 38:02 + 4:40
17. Horáček Michal VLI7700 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 38:15 + 4:53 7872
18. Hyka Jan TUR9002 TUR TUR - OOB TJ Turnov 38:18 + 4:56 7858
19. Henych Petr VLI6001 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 38:26 + 5:04 7823
20. Přinda Lukáš VLI7701 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 38:43 + 5:21 7747
21. Nehasil David BOR7713 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 39:09 + 5:47 7631
22. Škoda Jakub VLI8800 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 39:15 + 5:53 7605
23. Illner Jakub DKP6601 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 39:36 + 6:14 7511
24. Beneš Jan SJC8703 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 39:41 + 6:19 7489
25. Matějů Michal VLI7702 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 39:50 + 6:28 7449
26. Hostaš Petr TUR9001 TUR TUR - OOB TJ Turnov 39:56 + 6:34 7422
27. Zajíc Vítězslav TAP8610 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 40:15 + 6:53 7338
28. Macek Jiří LIT8401 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 40:17 + 6:55 7329
29. Karvánek Matouš BOR9006 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 40:23 + 7:01 7302
30. Kadavý Petr CHA7800 CHA CHA - OK Chrastava 40:57 + 7:35 7151
31. Švihovský Jaromír SJC8005 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 41:20 + 7:58 7048
32. Veselý Jakub PGP9503 PGP PGP - SK Praga 41:48 + 8:26 6924
33. Krejčí Jaroslav BOR6302 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 42:08 + 8:46 6835
34. Koucký Roman EKP6301 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 42:13 + 8:51 6813
35. Luštický Martin HOR8700 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 42:27 + 9:05 6750
36. Černý Martin TUR8103 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 42:28 + 9:06 6746
37. Illner Vojtěch DKP9600 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 42:50 + 9:28 6648
38. Pachner Pavel VLI7503 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 42:58 + 9:36 6612
38. Hodek Michal TAP8808 TAP TAP - KOB TRETRA Praha 42:58 + 9:36 6612
40. Škvor Martin KAM6700 KAM KAM - SK Kamenice 43:49 + 10:27 6385
41. Bořánek Petr VSP7000 VSP VSP - USK Praha 43:54 + 10:32 6363
42. Albl Miloslav LME7600 LME LME - SK Los Mělník 45:27 + 12:05 5949
43. Pachnik Wojciech STB9101 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 46:10 + 12:48 5758
44. Hanák Jan SLA8002 SLA SLA - SKOB Slaný 46:17 + 12:55 5727
45. Čech Jan FSP FSP - VŠTJ Stavební F Praha 46:54 + 13:32
46. Lepšík Petr TUR9301 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 47:08 + 13:46 5500
47. Nerad Jaroslav LIT9001 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 47:49 + 14:27 5318
48. Semík Luboš KAM6201 KAM KAM - SK Kamenice 48:09 + 14:47 5229
49. Ramba Jiří DKP8606 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 48:16 + 14:54 5197
50. Hodboď Jakub VLI8500 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 48:19 + 14:57 5184
51. Sýkora Bohumil CHC8601 CHC CHC - K.O.B. Choceň 49:39 + 16:17 4828
52. Nehasil Vladislav LDC7101 LDC LDC - KOB Děčín 51:32 + 18:10 4325
53. Víteček Jan DKP7201 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 52:12 + 18:50 4147
53. Bernášek Jiří STB8101 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 52:12 + 18:50 4147
55. Janeček Jura EKP6701 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 52:21 + 18:59 4107
56. Klaška Pavel DKP9301 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 53:30 + 20:08 3800
57. Kučerka Jan LIT8002 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 55:06 + 21:44 3373
58. Wagner Libor DKP8511 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 64:18 + 30:56 917
Peterka Vojtěch LLI7502 LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK 0
Henych Martin SJC8601 SJC SJC - Sportcentrum Jičín DISK 0
Němeček Jan VSP6201 VSP VSP - USK Praha DISK 0
Martan Jiří VLI7300 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK 0
Habán Ivo VLI7707 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK 0
Kondrát Martin PGP6501 PGP PGP - SK Praga DISK 0
Pesničák Jan SMR7902 SMR SMR - SK SNS Smržovka DISK 0
Holas Ondřej TUR8501 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK 0
H35
4.20 km, 18 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Průša Michal VSP7310 VSP VSP - USK Praha 35:15
2. Polák Jaroslav CHA7500 CHA CHA - OK Chrastava 39:06 + 3:51
3. Pecka Jan EKP6800 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 39:29 + 4:14
4. Zakouřil Václav VSP7401 VSP VSP - USK Praha 43:43 + 8:28
5. Žitný Tomáš SMB6401 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles 45:00 + 9:45
6. Solar Jan VSP7303 VSP VSP - USK Praha 46:28 + 11:13
7. Peterka František TJP4900 TJP TJP - TJ Sokol Troja 48:01 + 12:46
8. Novák Ondřej KAM7300 KAM KAM - SK Kamenice 51:00 + 15:45
9. Štrait Martin OKP7602 OKP OKP - SK OK 24 Praha 54:10 + 18:55
10. Janoušek Jiří TUV7601 TUV TUV - SOK TJ Turnov 63:48 + 28:33
11. Spejchal Petr BOR7512 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 65:14 + 29:59
Augusta Jiří VSP7020 VSP VSP - USK Praha DISK
H40
4.00 km, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Podrábský Ctibor VLI7001 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 34:35
2. Sucharda Jiří BOR5802 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 38:26 + 3:51
3. Žejdlík Michal LTP7001 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 40:57 + 6:22
4. Kalousek Jiří DKP6901 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 41:11 + 6:36
5. Dikoš Pavel BOR6003 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 42:38 + 8:03
6. Šritr Martin TUV6802 TUV TUV - SOK TJ Turnov 44:44 + 10:09
7. Šašek Luděk SOB6901 SOB SOB - SOBSA 46:25 + 11:50
8. Eichler Petr KAS6900 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 46:44 + 12:09
9. Švábek Karel TUR6501 TUR TUR - OOB TJ Turnov 48:45 + 14:10
10. Zabořil Michal JEN7101 JEN JEN - OB Jenišovice 54:47 + 20:12
Šubrt Antonín DKP7100 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka DISK
H45
3.80 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Fürst Aleš LLI6801 LLI LLI - TJ Loko Liberec 34:55
2. Bílý Petr LTP6805 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 35:17 + 0:22
3. Vydra Ivan PEN6600 PEN PEN - OK RECO Sport 36:59 + 2:04
4. Kovář Karel LTP6102 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 41:27 + 6:32
5. Pavel Petr LTP6806 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 44:40 + 9:45
6. Kubec Pavel STB6601 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 45:07 + 10:12
7. Sanna Roberto DKP6703 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 49:44 + 14:49
8. Kovář Boris LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 62:35 + 27:40
9. Doškář Boris BOR6400 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 65:49 + 30:54
10. Míka Zdeněk TJN6700 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 69:24 + 34:29
Doležal Miloš BOR6601 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
H50
3.30 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Provazník Jiří TUR5102 TUR TUR - OOB TJ Turnov 33:44
2. Pavlovec Petr BOR6303 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 39:03 + 5:19
3. Kořínek Zdeněk PEN6201 PEN PEN - OK RECO Sport 42:06 + 8:22
4. Vydra Pavel PEN6200 PEN PEN - OK RECO Sport 43:04 + 9:20
5. Najman Jiří DKP6301 DKP DKP - Oddíl OB Kotlářka 71:40 + 37:56
6. Hulha Karel LTP6001 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 72:40 + 38:56
Ullrich Petr BOR6300 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
H55
2.90 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škorpil Martin HOR5700 HOR HOR - TJ Jiskra Hořice 27:29
2. Hudský Vlastimil TUR5100 TUR TUR - OOB TJ Turnov 27:47 + 0:18
3. Kaška Rudolf CHA5500 CHA CHA - OK Chrastava 28:36 + 1:07
4. Bartkowiak Edward WKS4800 WKS PL - WKS Grunwald Poznań 31:46 + 4:17
5. Konopáč Jiří TUR5803 TUR TUR - OOB TJ Turnov 32:05 + 4:36
6. Průcha Miloslav BOR5800 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 32:49 + 5:20
7. Beneš Josef SJC5801 SJC SJC - Sportcentrum Jičín 34:24 + 6:55
8. Pavlík Milan CHA5400 CHA CHA - OK Chrastava 35:54 + 8:25
9. Fanta Miroslav EKP5800 EKP EKP - VŠTJ Ekonom Praha 41:11 + 13:42
10. Pávek Miloš BOR5801 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 44:35 + 17:06
11. Jedlička Miroslav JEN5301 JEN JEN - OB Jenišovice 50:47 + 23:18
12. Nový Jiří CHA5600 CHA CHA - OK Chrastava 61:38 + 34:09
Šikola Alexej LJN5301 LJN LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad DISK
Eiselt Miloš LTP5802 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic DISK
H60
2.40 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Švihovský Jaroslav BOR5003 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 25:01
2. Pospíšil Jiří TUV4701 TUV TUV - SOK TJ Turnov 27:38 + 2:37
3. Vokál Jiří CHA CHA - OK Chrastava 32:08 + 7:07
4. Babický Tomáš DLT5001 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice 33:45 + 8:44
5. Přeček Zdeněk SCP5200 SCP SCP - OK Sparta Praha 36:12 + 11:11
6. Richtr Jiří JEN5001 JEN JEN - OB Jenišovice 36:30 + 11:29
7. Bednařík Libor VLI5200 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 51:16 + 26:15
8. Našinec Jiří STB5003 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 57:04 + 32:03
9. Urban Libor VLI4500 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 72:07 + 47:06
Jakubec Jindřich TUR4801 TUR TUR - OOB TJ Turnov DISK
H65
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smetana Radim CHA4700 CHA CHA - OK Chrastava 32:16
2. Nejezchleba Jiří KAS4600 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 36:59 + 4:43
3. Hlaváč Jaroslav SMB4801 SMB SMB - SKOB Sig-Mat Mladá Boles 39:53 + 7:37
4. Lukáš Zdeněk LLI4502 LLI LLI - TJ Loko Liberec 45:09 + 12:53
5. Matějů Ivan UVP4600 UVP UVP - Slovan Praha 50:05 + 17:49
6. Matoušek Luboš LJN4700 LJN LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad 72:42 + 40:26
Peterka Josef LLI4702 LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK
Klíma Milan CHA4600 CHA CHA - OK Chrastava DISK
H70
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Zakouřil Václav TUV4301 TUV TUV - SOK TJ Turnov 33:30
2. Petrželka Pavel TJN3800 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 35:42 + 2:12
3. Picek Jan TJN4000 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 37:51 + 4:21
4. Beránek Miroslav BOR3900 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 38:25 + 4:55
5. Křtěnský Jaroslav BOR3600 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 41:35 + 8:05
6. Štrojsa Josef KAS4000 KAS KAS - KOB Kamenický Šenov 45:08 + 11:38
7. Folprecht Eduard TUR4301 TUR TUR - OOB TJ Turnov 58:57 + 25:27
HDR
2.10 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sochová Anna BOR0550 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 23:39
2. Dolejší Jan STB0601 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 24:10 + 0:31
3. Lamačová Barbora BOR0750 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 24:19 + 0:40
4. Janoušek Šimon TUV TUV TUV - SOK TJ Turnov 25:51 + 2:12
5. Danková Alice CHA0650 CHA CHA - OK Chrastava 26:32 + 2:53
6. Štemberová Bára TJN0650 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 27:04 + 3:25
7. Přinda Jan VLI0803 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer 27:38 + 3:59
8. Riby Philip LTP0702 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 27:41 + 4:02
8. Nováková Dorotka TJN0552 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 27:41 + 4:02
10. Kučera Radek CHA0700 CHA CHA - OK Chrastava 28:21 + 4:42
11. Matyášová Kristýna CHA CHA CHA - OK Chrastava 28:34 + 4:55
12. Just Matouš CHA0701 CHA CHA - OK Chrastava 28:53 + 5:14
13. Mašková Lucie STB0751 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 30:41 + 7:02
14. Kubecová Magdalena STB0550 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 30:45 + 7:06
15. Solarová Petra NER NER NER - Neregistrovaní 31:24 + 7:45
16. Vaner Filip CHA0602 CHA CHA - OK Chrastava 31:30 + 7:51
17. Baloghová Mile TJN0750 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 33:14 + 9:35
18. Hušková Veronika LLI LLI LLI - TJ Loko Liberec 33:24 + 9:45
19. Šašek Adam SOB0200 SOB SOB - SOBSA 34:44 + 11:05
20. Jeřábková Tereza CHA CHA CHA - OK Chrastava 35:33 + 11:54
21. Štveráková Eliška CHA0553 CHA CHA - OK Chrastava 35:38 + 11:59
22. Langer Lukáš LJN0800 LJN LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad 35:46 + 12:07
23. Štveráková Zuzana CHA0750 CHA CHA - OK Chrastava 35:56 + 12:17
24. Pohanka Vojtěch NER NER - Neregistrovaní 37:48 + 14:09
25. Štembera Vítek TJN0801 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 40:19 + 16:40
26. Hušková Zuzana LLI LLI LLI - TJ Loko Liberec 42:28 + 18:49
27. Bradáč Václav LLI0600 LLI LLI - TJ Loko Liberec 42:33 + 18:54
28. Novák Jáchym KAM0502 KAM KAM - SK Kamenice 42:56 + 19:17
29. Řehoř Hynek TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 44:01 + 20:22
30. Justová Anika CHA CHA CHA - OK Chrastava 44:22 + 20:43
31. Zabořilová Anna JEN0951 JEN JEN - OB Jenišovice 45:54 + 22:15
32. Zappová Elisabeth TJN TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 46:26 + 22:47
33. Růtová Amálka 49:26 + 25:47
34. Solar Daniel VSP0901 VSP VSP - USK Praha 53:04 + 29:25
35. Vávrová Tereza NER NER - Neregistrovaní 56:30 + 32:51
36. Heide Simona NER NER - Neregistrovaní 56:37 + 32:58
37. Rafaj Mikuláš NER NER - Neregistrovaní 57:51 + 34:12
38. malej Vokurka TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 59:22 + 35:43
39. Vokurka nejv. 59:25 + 35:46
40. Soukupová Michaela NER NER - Neregistrovaní 59:49 + 36:10
41. Pavlík Tobiáš LIT1111 LIT LIT - KOB Chemopetrol Litvínov 61:20 + 37:41
42. Adamcová Tereza TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 64:55 + 41:16
Mairich Martin LJN0801 LJN LJN - OOB TJ LIAZ Jablonec nad DISK
Řehoř Hynek TJN0700 TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n DISK
Dušek Petr DLT0402 DLT DLT - KrOB Rozmarýn Litoměřice DISK
Říhová Ema NER NER NER - Neregistrovaní DISK
Göttlich Vít BOR0800 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor DISK
Zakouřilová Klára VSP0850 VSP VSP - USK Praha DISK
Svatoš Filip LLI LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK
Vařeková Anna TUV0651 TUV TUV - SOK TJ Turnov DISK
Svatošová Barbora LLI LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK
Chaloupek Matouš LLI LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK
Podrábský Ctibor VLI0700 VLI VLI - Slavia Liberec orienteer DISK
P2
2.30 km, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Štverák Jan CHA CHA CHA - OK Chrastava 23:04
2. Jirků Veronika TUR TUR - OOB TJ Turnov 23:30 + 0:26
3. Danko Tomáš CHA7200 CHA CHA - OK Chrastava 25:12 + 2:08
4. Tomanica Vojtěch CHA CHA - OK Chrastava 26:04 + 3:00
5. Riby Kateřina LTP7252 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 26:18 + 3:14
6. Sokolářová Jitka TUV6851 TUV TUV - SOK TJ Turnov 28:21 + 5:17
7. Mach Aleš TJN TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 29:28 + 6:24
8. Šašek Jan NER NER NER - Neregistrovaní 30:13 + 7:09
9. Jeřábková Tereza BOR7563 BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 32:53 + 9:49
10. Riby Andrew LTP5501 LTP LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplic 33:15 + 10:11
11. Janatová Dana NER8450 NER NER - Neregistrovaní 33:41 + 10:37
12. Hornychová Helena TJN TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 36:28 + 13:24
13. Labská Bohuslava LLI6951 LLI LLI - TJ Loko Liberec 36:46 + 13:42
14. Berková Monika NER NER NER - Neregistrovaní 38:30 + 15:26
15. Štveráková Monika CHA CHA CHA - OK Chrastava 40:36 + 17:32
16. Vilhumová Lucie KAM7151 KAM KAM - SK Kamenice 41:51 + 18:47
17. Knížková Šárka TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 42:12 + 19:08
18. Loudová Anna TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 42:21 + 19:17
19. Tomanicová Petra CHA CHA - OK Chrastava 44:31 + 21:27
20. Poláková Veronika CHA CHA - OK Chrastava 52:43 + 29:39
21. Vokálová Jitka TJN TJN - OOB TJ Tatran Jablonec n 55:42 + 32:38
Žukov Michal NER NER - Neregistrovaní DISK
Truhlářová Michala LLI9950 LLI LLI - TJ Loko Liberec DISK
Zítková Michaela TUV8551 TUV TUV - SOK TJ Turnov DISK
Švorcová Lenka CHA CHA - OK Chrastava DISK
P4
3.20 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jahn Petr NER NER NER - Neregistrovaní 34:38
2. Odvodyová Dana NER NER NER - Neregistrovaní 39:10 + 4:32
3. Švábková Lenka NER NER - Neregistrovaní 44:32 + 9:54
4. Just David CHA CHA CHA - OK Chrastava 47:46 + 13:08
5. Melichar Jaromír LLI6301 LLI LLI - TJ Loko Liberec 49:25 + 14:47
6. Stanojkovičová Ljuba BOR BOR - OK Jiskra Nový Bor 51:14 + 16:36
7. Vokál David 51:16 + 16:38
8. Švihovská Kateřina STB STB - TJ Stadion Nový Bor 52:46 + 18:08
9. Berka Miroslav NER NER NER - Neregistrovaní 54:25 + 19:47
10. Soukup Václav NER NER - Neregistrovaní 54:48 + 20:10
11. Hnídek Stanislav NER NER - Neregistrovaní 56:04 + 21:26
12. Mikula Petr JEN8102 JEN JEN - OB Jenišovice 61:51 + 27:13
13. Kysela Martin JEN7201 JEN JEN - OB Jenišovice 62:00 + 27:22
14. Vyhnálková Eva MFP75XX MFP MFP - VŠSK MFF UK Praha 62:11 + 27:33
15. Blínová Vendula NER NER NER - Neregistrovaní 63:35 + 28:57
16. Malačková Jana DVP DVP 65:17 + 30:39
17. Ulman Aleš NER NER - Neregistrovaní 66:45 + 32:07
18. Švarc Jiří NER NER - Neregistrovaní 71:28 + 36:50
19. Blín Oldřich NER NER NER - Neregistrovaní 72:43 + 38:05
20. Košek Ladislav LLI5903 LLI LLI - TJ Loko Liberec 74:32 + 39:54
21. Brzáková Kristýna NER NER - Neregistrovaní 78:22 + 43:44
22. Paldus Petr KAM5200 KAM KAM - SK Kamenice 83:07 + 48:29
23. Dolejší Miloš STB6701 STB STB - TJ Stadion Nový Bor 101:35 + 66:57
24. Šandera Michal NER NER - Neregistrovaní 140:49 + 106:11
Mališ Ondřej NER NER - Neregistrovaní DISK