Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
15.06.2013
Místo konání:
Kulturní dům Czytelnia, Vendryně 348
Pořadatel:
TRI - TJ TŽ Třinec
Mapa:
Prašivá hora 542m n.m., 1:10 000, ekv. 5m, revize květen 2013,
Ředitel závodu:
Gavendová Anna
Hlavní rozhodčí:
Kovaříková Mária
Stavitel tratí:
Kovařík Martin
JURY:
Tesař Jiří, Skyvová Kristýna, Hubáčková Dagmar
Kategorie:
D10N     D10C     D12C     D14C     D16C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10N     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21K     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     HDR     P     T    
D10N
3.20 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jedruchová Štěpánka TZL0350 C SKOB Zlín 22:53
2. Švihelová Viktorie KRN0353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 27:46 + 4:53
3. Mrkvičková Ema TZL0383 C SKOB Zlín 31:04 + 8:11
4. Pospíšilová Eliška KVS0751 C SKOB Kobra Vsetín 33:51 + 10:58
5. Říhová Barbora KRN0454 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 34:22 + 11:29
Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk DISK
MS Švecová KRN0555 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 67:20 + 44:27
MS Jendřejková Anna KRN0055 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 28:53 + 6:00
D10C
2.40 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Supiková Kateřina TRI0351 C TJ TŽ Třinec 21:28
2. Panovcová Anita OTK0351 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 26:34 + 5:06
3. Kantorová Anna TRI0352 C TJ TŽ Třinec 26:53 + 5:25
4. Švidrnochová Eliška MOV0451 C SKOB Ostrava 37:43 + 16:15
D12C
2.40 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lucie AOP0350 C Přátelé orientačního běhu Opava 25:37
2. Golová Tereza VIC0162 B OB Vizovice 25:44 + 0:07
3. Tichá Marie TZL0253 C SKOB Zlín 29:48 + 4:11
4. Marková Ema STE0252 C SK SKI-OB Šternberk 30:13 + 4:36
4. Poláková Lenka SOP0151 B OOB TJ Slezan Opava 30:13 + 4:36
6. Svobodová Barbora BFM0151 B SKOB Frýdek - Místek 33:04 + 7:27
7. Mrozek Teresa TRI0251 C TJ TŽ Třinec 33:41 + 8:04
8. Bernatíková Hana SFM0251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 34:09 + 8:32
9. Bilková Kateřina TRI0252 C TJ TŽ Třinec 40:32 + 14:55
10. Ciencialová Daniela TRI0254 C TJ TŽ Třinec 41:39 + 16:02
11. Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 45:02 + 19:25
12. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 45:40 + 20:03
13. Plášková Anna LCE0152 B OOB TJ Slovan Luhačovice 45:42 + 20:05
14. Skoupá Vendula STE0152 C SK SKI-OB Šternberk 48:50 + 23:13
Dufková Renata LCE0253 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
D14C
3.10 km, 125 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hájková Lenka AOP0050 B Přátelé orientačního běhu Opava 31:00
2. Poláková Tereza SOP9951 B OOB TJ Slezan Opava 32:13 + 1:13
3. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 33:27 + 2:27
4. Bruková Magda TRI0054 B TJ TŽ Třinec 35:48 + 4:48
5. Ressová Tereza LCE0052 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:16 + 5:16
6. Švidrnochová Lenka MOV9951 B SKOB Ostrava 36:28 + 5:28
7. Čechová Klára AOP9951 B Přátelé orientačního běhu Opava 37:23 + 6:23
8. Slovenčíková Eliška VIC9959 C OB Vizovice 43:52 + 12:52
9. Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 44:10 + 13:10
10. Tichá Veronika TZL9951 C SKOB Zlín 50:35 + 19:35
11. Pukyšová Anežka KSU9999 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 51:06 + 20:06
12. Horáková Hanka TZL0054 B SKOB Zlín 70:20 + 39:20
Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov DISK
D16C
4.10 km, 200 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vývodová Jana MOV9852 A SKOB Ostrava 47:12
2. Hanousková Renata LCE9852 B OOB TJ Slovan Luhačovice 50:57 + 3:45
3. Fukalová Hana AOV9850 A OOB TJ Baník Ostrava 52:48 + 5:36
4. Novotná Klára ZLH9851 B OOB TJ Zlaté Hory 57:14 + 10:02
5. Svěchotová Natálie MOV9751 B SKOB Ostrava 67:08 + 19:56
6. Šomanová Anna LCE9855 C OOB TJ Slovan Luhačovice 68:35 + 21:23
7. Malíková Natálie MOV9853 C SKOB Ostrava 75:10 + 27:58
D21C
5.60 km, 290 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5674
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Sukeníková Zuzana KRN8353 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 58:24 6332
2. Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 65:56 + 7:32 5685
3. Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 73:52 + 15:28 5004
4. Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 75:08 + 16:44 4895
5. Létalová Soňa SFM8252 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 83:03 + 24:39 4215
6. Pietraszková Lenka OOP8250 C TJ Opava 83:07 + 24:43 4210
7. Stoszková Jana AOP8850 C Přátelé orientačního běhu Opava 84:12 + 25:48 4117
8. Vellechová Radka MOV8051 C SKOB Ostrava 87:01 + 28:37 3875
9. Voborníková Tereza 64C8550 C Ekonom Praha Outdoor 112:21 + 53:57
Fukalová Martina AOV9550 B OOB TJ Baník Ostrava DISK 0
D35C
4.60 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 49:55
2. Junová Gabriela KRN7676 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:02 + 2:07
3. Brodová Gabriela SFM7152 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 52:54 + 2:59
4. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 57:21 + 7:26
5. Kostková Jana AOP7151 C Přátelé orientačního běhu Opava 57:28 + 7:33
6. Fukalová Radmila AOV7051 C OOB TJ Baník Ostrava 60:35 + 10:40
7. Dorčáková Pavlína MOV6951 C SKOB Ostrava 62:06 + 12:11
8. Dreiseitelová Dagmar NNN C Neregistrovaní 62:26 + 12:31
9. Strakošová Petra SFM7351 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 62:36 + 12:41
10. Vričanová Sylva HAV6751 C SKOB Baník Havířov 65:10 + 15:15
11. Kaděrová Barbora HAV7051 C SKOB Baník Havířov 65:41 + 15:46
12. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 68:24 + 18:29
13. Švidrnochová Hana MOV7751 C SKOB Ostrava 75:12 + 25:17
14. Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 84:38 + 34:43
15. Kotrlová Gita UOL6953 C SK UP Olomouc 84:49 + 34:54
Valíková Petra AOP7351 C Přátelé orientačního běhu Opava DISK
D45C
3.90 km, 195 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vlažná Mirka LCE5852 C OOB TJ Slovan Luhačovice 59:00
2. Opletalová Pavlína HAV6652 C SKOB Baník Havířov 60:33 + 1:33
3. Štrajtová Zuzana UOL6452 C SK UP Olomouc 63:34 + 4:34
4. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 68:46 + 9:46
5. Šimková Hana UOL6653 C SK UP Olomouc 70:27 + 11:27
6. Sochorová Hana HAV6250 C SKOB Baník Havířov 71:46 + 12:46
7. Hrubanová Věra UOL5953 C SK UP Olomouc 72:25 + 13:25
D55C
2.80 km, 100 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stará Pavla BOV4251 C TJ Baník Ostrava OKD 41:13
2. Trávníčková Jitka KVS5651 C SKOB Kobra Vsetín 42:09 + 0:56
3. Hudzieczková Danuta KVS5751 C SKOB Kobra Vsetín 45:02 + 3:49
4. Hájková Ludmila OOP5751 C TJ Opava 45:52 + 4:39
5. Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 46:32 + 5:19
6. Novotná Ludmila OOP4850 C TJ Opava 49:08 + 7:55
7. Künstlerová Milada UOL5651 C SK UP Olomouc 58:14 + 17:01
H10N
3.20 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mrozek Pawel TRI0401 C TJ TŽ Třinec 21:59
2. Austera Filip NNN0007 C Neregistrovaní 23:15 + 1:16
3. Kovařík Tomáš TRI0400 C TJ TŽ Třinec 23:23 + 1:24
4. Tkáč Karel KRN0406 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 38:24 + 16:25
5. Vojáček Jan BFM0401 C SKOB Frýdek - Místek 48:59 + 27:00
MS Sztefek Jiří KRN0203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 31:05 + 9:06
H10C
2.30 km, 100 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stryk Štěpán KSU0306 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 19:38
2. Čech Vít AOP0302 C Přátelé orientačního běhu Opava 21:14 + 1:36
3. Bialožyt Marek TRI0301 C TJ TŽ Třinec 22:47 + 3:09
4. Jochec Jan VIC0304 C OB Vizovice 26:47 + 7:09
5. Valík Adam AOP0301 C Přátelé orientačního běhu Opava 28:02 + 8:24
6. Novotný Erik ZLH0301 C OOB TJ Zlaté Hory 28:12 + 8:34
7. Haltof Adam TRI0300 C TJ TŽ Třinec 32:17 + 12:39
8. Fajkoš Lubomír MOV0301 C SKOB Ostrava 34:58 + 15:20
9. Mielec Radomír AOV0301 C OOB TJ Baník Ostrava 46:05 + 26:27
H12C
2.60 km, 110 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Světnický František STE0204 C SK SKI-OB Šternberk 26:41
2. Valenta Mikuláš KSU0107 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:08 + 1:27
3. Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:52 + 2:11
4. Šimek Štěpán UOL0104 B SK UP Olomouc 29:37 + 2:56
5. Kostka Jiří AOP0201 B Přátelé orientačního běhu Opava 30:12 + 3:31
6. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 32:32 + 5:51
7. Kovařík Martin TRI0101 B TJ TŽ Třinec 32:38 + 5:57
8. Bartík Filip TZL0202 C SKOB Zlín 34:37 + 7:56
9. Smolka Roman VIC0102 B OB Vizovice 34:42 + 8:01
10. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 35:24 + 8:43
11. Krč Matěj KSU0101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 36:09 + 9:28
12. Bitto Max LCE0103 B OOB TJ Slovan Luhačovice 36:11 + 9:30
13. Dorčák Jan MOV0103 C SKOB Ostrava 37:50 + 11:09
14. Čmiel Thomas Jacob TRI0202 C TJ TŽ Třinec 40:23 + 13:42
15. Svoboda Radek STE0207 C SK SKI-OB Šternberk 41:55 + 15:14
16. Haltof Marek TRI0200 C TJ TŽ Třinec 45:50 + 19:09
17. Vébr Tomáš HAV0200 C SKOB Baník Havířov 50:48 + 24:07
18. Sklenák Jiří KRN0103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:41 + 29:00
19. Janík Patrik LCE0101 B OOB TJ Slovan Luhačovice 60:32 + 33:51
20. Juna Michal KRN0102 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 61:00 + 34:19
21. Švec František KRN0106 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 64:17 + 37:36
22. Vojáček Tomáš BFM0201 C SKOB Frýdek - Místek 65:08 + 38:27
23. Juna Tomáš KRN0101 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 72:14 + 45:33
24. Broda Aleš SFM0201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 85:39 + 58:58
Václavík Radek LCE0202 C OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
MS Jendřejek VAK C 66:11 + 39:30
H14C
3.40 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kadleček Jan LCE9906 B OOB TJ Slovan Luhačovice 31:23
2. Bořánek Michal STE0007 B SK SKI-OB Šternberk 33:23 + 2:00
3. Panovec Kryštof OTK0001 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:46 + 4:23
4. Horčička Vít UOL9919 B SK UP Olomouc 39:25 + 8:02
5. Tesař Vojtěch AOP9900 B Přátelé orientačního běhu Opava 41:19 + 9:56
6. Holesz Sebastian TRI9902 B TJ TŽ Třinec 41:49 + 10:26
7. Valík Tomáš AOP0001 B Přátelé orientačního běhu Opava 42:23 + 11:00
8. Pospíšil Štěpán KVS0001 B SKOB Kobra Vsetín 52:04 + 20:41
9. Sikora Jakub TRI0003 B TJ TŽ Třinec 52:47 + 21:24
10. Urban Michal KRN0002 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 55:51 + 24:28
11. Staněk Ondra HAV0002 C SKOB Baník Havířov 69:59 + 38:36
12. Vavřík Tomáš LOV0000 C lepus.cz 80:35 + 49:12
13. Pavlíček Patrik MOV0002 C SKOB Ostrava 100:54 + 69:31
14. Navrátil Adam TRI9900 C TJ TŽ Třinec 102:45 + 71:22
Tkáč Milan KRN0005 C KOS TJ Lokomotiva Krnov DISK
Turza Tomáš LCE9912 B OOB TJ Slovan Luhačovice DISK
Kubíček David MOV0003 B SKOB Ostrava DISK
H16C
4.20 km, 220 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bernatík Lukáš SFM9801 B OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 46:23
2. Padrta Pavel MOV9700 C SKOB Ostrava 59:50 + 13:27
3. Pechal Petr KVS9802 B SKOB Kobra Vsetín 74:03 + 27:40
H18C
5.30 km, 280 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dvorský Petr SKM9601 A KOB Směr Kroměříž 50:28
2. Chvátal Štěpán UOL9600 C SK UP Olomouc 54:51 + 4:23
3. Svoboda František SOP9601 C OOB TJ Slezan Opava 61:32 + 11:04
4. Holoubek Jan BFM9601 C SKOB Frýdek - Místek 84:48 + 34:20
H21K
5.50 km, 270 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 63:55
H21C
8.10 km, 450 m, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4959
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Horký Jan UOL7100 C SK UP Olomouc 69:58 5145
2. Kovalčík Tomáš AOP7301 C Přátelé orientačního běhu Opava 71:49 + 1:51 5019
3. Dvorský Vojtěch SKM9401 B KOB Směr Kroměříž 76:20 + 6:22 4711
4. Pospíšil Petr SOP9301 B OOB TJ Slezan Opava 78:13 + 8:15 4583
5. Šatánek Martin SFM8201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 85:43 + 15:45 4071
5. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 85:43 + 15:45 4071
7. Stoszek Jakub AOP8300 C Přátelé orientačního běhu Opava 86:01 + 16:03 4051
8. Borunský Tomáš AOP7402 C Přátelé orientačního běhu Opava 88:15 + 18:17 3898
9. Mielec Jaromír AOV6901 C OOB TJ Baník Ostrava 89:02 + 19:04 3845
10. Lanc Marian TZL5806 C SKOB Zlín 94:49 + 24:51 3450
11. Rohel Marek AOV9401 B OOB TJ Baník Ostrava 99:42 + 29:44 3117
12. Pietraszek Martin OOP8100 C TJ Opava 109:23 + 39:25 2457
13. Koťátko Aleš SFM8303 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 124:26 + 54:28 1430
14. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 124:35 + 54:37 1420
15. Žuška Marcel LOV8300 C lepus.cz 141:26 + 71:28
H35C
6.20 km, 310 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 51:55
2. Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 57:20 + 5:25
3. Vébr Radek HAV7103 C SKOB Baník Havířov 57:52 + 5:57
4. Tesař Jiří AOP6702 C Přátelé orientačního běhu Opava 58:30 + 6:35
5. Zajíc Josef LOV7601 C lepus.cz 59:03 + 7:08
6. Valík Luděk AOP7101 C Přátelé orientačního běhu Opava 59:13 + 7:18
7. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 60:01 + 8:06
8. Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 60:49 + 8:54
9. Šimek Roman UOL6503 C SK UP Olomouc 63:51 + 11:56
10. Svěchota Milan MOV7202 C SKOB Ostrava 64:57 + 13:02
11. Jakobi Zdeněk HAV5701 C SKOB Baník Havířov 67:29 + 15:34
12. Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 68:53 + 16:58
13. Bernatík Aleš SFM7201 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 69:08 + 17:13
14. Čech Tomáš AOP7001 C Přátelé orientačního běhu Opava 72:41 + 20:46
15. Horčička Petr UOL7007 C SK UP Olomouc 74:28 + 22:33
16. Kotrle Miroslav UOL7005 C SK UP Olomouc 75:08 + 23:13
17. Šarman Radim MOV6201 C SKOB Ostrava 78:32 + 26:37
18. Peřinka Jan AOP6301 C Přátelé orientačního běhu Opava 80:52 + 28:57
19. Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 83:52 + 31:57
20. Pavlíček Daniel MOV7100 C SKOB Ostrava 91:56 + 40:01
21. Šamánek Petr ZVS6901 C TJ Zbrojovka Vsetín 98:35 + 46:40
22. Pospíšil Radim KVS7200 C SKOB Kobra Vsetín 126:03 + 74:08
MS Kostka Petr NNN0006 C Neregistrovaní 103:06 + 51:11
H45C
5.20 km, 290 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 56:09
2. Rychlý Miloš OOP5302 C TJ Opava 56:48 + 0:39
3. Navrátil Antonín UOL5301 C SK UP Olomouc 57:14 + 1:05
4. Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 57:27 + 1:18
5. Szturc Radek TRC6800 C SKOB BETA Třinec 60:12 + 4:03
6. Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 61:16 + 5:07
7. Žemlík Radim KVS6401 C SKOB Kobra Vsetín 61:24 + 5:15
8. Bačo Lubomír SOP6201 C OOB TJ Slezan Opava 61:30 + 5:21
9. Svoboda Martin BFM6701 C SKOB Frýdek - Místek 61:36 + 5:27
10. Vašek Rudolf SOP5702 C OOB TJ Slezan Opava 62:42 + 6:33
11. Juřeník Josef MOV5201 C SKOB Ostrava 63:15 + 7:06
12. Hájek Martin KYL6801 C SK SP Kylešovice 63:24 + 7:15
13. Czasch Petr SBR6003 C SKOB Bruntál 65:49 + 9:40
14. Vrábel Jaromír SBR6102 C SKOB Bruntál 69:18 + 13:09
15. Niedoba Jan TRC6200 C SKOB BETA Třinec 69:22 + 13:13
16. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 87:01 + 30:52
17. Vývoda Zdeněk MOV6702 C SKOB Ostrava 95:16 + 39:07
H55C
4.40 km, 200 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 48:57
2. Vlach Oldřich BOV4403 C TJ Baník Ostrava OKD 49:21 + 0:24
3. Hrbas Vladimír KVS5301 C SKOB Kobra Vsetín 50:03 + 1:06
4. Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 51:18 + 2:21
5. Zeman Ludvík BFM5301 C SKOB Frýdek - Místek 52:22 + 3:25
6. Vojtášek Jan SBR5301 C SKOB Bruntál 56:19 + 7:22
7. Ševčík Břetislav OOP5001 C TJ Opava 58:20 + 9:23
8. Slivečka Jaromír MOV5601 C SKOB Ostrava 59:21 + 10:24
9. Sukeník Mojmír KRN5202 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:29 + 11:32
10. Láznička Alois TZL3613 C SKOB Zlín 61:18 + 12:21
11. Novotný Stanisl OOP4800 C TJ Opava 61:20 + 12:23
12. Pilc Oldřich ZPV5100 C KOB ZPV Prostějov 64:42 + 15:45
13. Jurčák Karel SOP5101 C OOB TJ Slezan Opava 65:43 + 16:46
14. Stebel Pavel TRC C SKOB BETA Třinec 67:58 + 19:01
15. Malysa Ján SOP5102 C OOB TJ Slezan Opava 68:47 + 19:50
16. Šebela Bedřich KVS5801 C SKOB Kobra Vsetín 70:26 + 21:29
17. Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 87:00 + 38:03
H65C
2.80 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Diener Herbert MOV4101 C SKOB Ostrava 38:23
2. Ptáček Jiří BOV4401 C TJ Baník Ostrava OKD 39:39 + 1:16
3. Beneš Karel HAV4201 C SKOB Baník Havířov 44:02 + 5:39
4. Kroča Josef MOV4501 C SKOB Ostrava 47:18 + 8:55
5. Žemlík Jan TZL4325 C SKOB Zlín 49:19 + 10:56
6. Gottfried Jan UOL4602 C SK UP Olomouc 59:53 + 21:30
7. Valla Stanislav TZL3125 C SKOB Zlín 77:53 + 39:30
HDR
3.20 km, 100 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kirschner Damián NNN0010 C Neregistrovaní 23:23
2. Cienciala Filip TRI0600 C TJ TŽ Třinec 23:54 + 0:31
3. Austerová Andrea NNN0008 C Neregistrovaní 27:58 + 4:35
4. Bruková Petra TRI0450 C TJ TŽ Třinec 30:19 + 6:56
5. Holesz Stanislav TRI0601 C TJ TŽ Třinec 32:09 + 8:46
6. Kaufman Jan TRI0502 C TJ TŽ Třinec 32:34 + 9:11
7. Kolářová Eva NNN0017 C Neregistrovaní 32:46 + 9:23
8. Haltofová Romana TRI0451 C TJ TŽ Třinec 33:21 + 9:58
9. Nevěřilová Kateřina LCE0254 C OOB TJ Slovan Luhačovice 34:14 + 10:51
10. Štěpančíková Nikola LCE0255 C OOB TJ Slovan Luhačovice 35:03 + 11:40
11. Talandová Zuzana OTK C OOB TJ Jiskra Otrokovice 35:05 + 11:42
12. Rychlá Karolína KRN0757 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 36:13 + 12:50
13. Cieslar Michael TRI0505 C TJ TŽ Třinec 36:14 + 12:51
14. Kocyan Richard NNN0015 C Neregistrovaní 37:24 + 14:01
15. Vellechová Eliška MOV0952 C SKOB Ostrava 42:42 + 19:19
16. Holesz Samuel TRI0501 C TJ TŽ Třinec 48:21 + 24:58
17. Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 52:37 + 29:14
18. Klose Albert SFM1101 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 53:35 + 30:12
19. Klose Kateřina SFM1251 C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 61:32 + 38:09
20. Kesely Dominik MOV1001 C SKOB Ostrava 66:08 + 42:45
21. Létal Hynek SFM C OOB TJ Sokol Frýdek-Místek 67:35 + 44:12
22. Bruk Lukáš TRI0901 C TJ TŽ Třinec 68:26 + 45:03
23. Bruk Tomáš TRI0900 C TJ TŽ Třinec 69:47 + 46:24
24. Walaská Klára TRI0950 C TJ TŽ Třinec 81:33 + 58:10
25. Škoda Matěj NNN C Neregistrovaní 84:18 + 60:55
P
2.40 km, 100 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 28:58
2. Opletalová Eva HAV9250 C SKOB Baník Havířov 30:33 + 1:35
3. Mielcová Elena AOV6951 C OOB TJ Baník Ostrava 36:01 + 7:03
4. Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 37:45 + 8:47
5. Pospíšilová Lenka KVS7150 C SKOB Kobra Vsetín 38:41 + 9:43
6. Tichá Ladislava NNN0014 C Neregistrovaní 38:56 + 9:58
7. Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 40:44 + 11:46
8. Stryková Vlasta KSU C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 40:56 + 11:58
9. Vavřík René LOV7000 C lepus.cz 41:19 + 12:21
10. Sedláková Jarmila KVS6751 C SKOB Kobra Vsetín 41:36 + 12:38
11. Vébrová Šárka HAV7050 C SKOB Baník Havířov 50:18 + 21:20
12. Panovcová Jitka NNN0016 C Neregistrovaní 51:31 + 22:33
13. Dvorský Ilja SKM6103 C KOB Směr Kroměříž 55:40 + 26:42
14. Stary Břetislav BOV4402 C TJ Baník Ostrava OKD 63:28 + 34:30
15. Vývodová Zuzana MOV6952 C SKOB Ostrava 69:03 + 40:05
16. Ryšavá Ilona MOV6251 C SKOB Ostrava 70:07 + 41:09
17. Wichrek T,H,J NNN0011 C Neregistrovaní 81:53 + 52:55
18. Dufková Renata LCE C OOB TJ Slovan Luhačovice 112:07 + 83:09
19. Nastulczyková Barbara LOV8355 C lepus.cz 117:43 + 88:45
T
4.00 km, 210 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Szturc Jan TRC9003 C SKOB BETA Třinec 42:56
2. Minarčík Tomáš NNN0002 C Neregistrovaní 48:09 + 5:13
3. Kohutek Tomáš TRC C SKOB BETA Třinec 49:32 + 6:36
4. Paličková Agáta UOL9750 C SK UP Olomouc 56:43 + 13:47
5. Skoumalová Barbora UOL9851 C SK UP Olomouc 63:22 + 20:26
6. Škodová Libuše NNN C Neregistrovaní 82:22 + 39:26
7. Tichý Libor NNN C Neregistrovaní 87:37 + 44:41
8. Vlachová Marcela NNN0009 C Neregistrovaní 98:05 + 55:09
9. Wichrek M,K,S NNN0012 C Neregistrovaní 116:25 + 73:29
10. Svoboda Radovan STE C SK SKI-OB Šternberk 126:07 + 83:11
11. Skoumal Libor NNN C Neregistrovaní 138:22 + 95:26
Czasch Hynek Bruno NNN0004 C Neregistrovaní DISK