Výsledky závodu: Sklárna - E3

Datum:
31.08.2013
Místo konání:
Nový Dvůr u Žihle, Švp Sklárna
Pořadatel:
PGP - SK Praga
Mapa:
Ředitel závodu:
Landovský Tomáš
Hlavní rozhodčí:
Sysel Ctibor
Stavitel tratí:
Sysel Ondřej
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35L     D35K     D45L     D45K     D55     D65     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H21L     H21K     H35L     H35K     H45L     H45K     H55     H65     H75     HDR     P     T    
D10
1.40 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Bulířová Ema TAP0452 C KOB TRETRA Praha 18:08
2. Pračková Ema MFP0451 C VŠSK MFF UK Praha 27:29 + 9:21
3. Šimšová Pavla MFP0551 C VŠSK MFF UK Praha 30:25 + 12:17
4. Kubecová Magdalena STB0550 C TJ Stadion Nový Bor 30:54 + 12:46
5. Malečková Hana PGP0550 C SK Praga 40:10 + 22:02
D10L
2.40 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirkovská Magdaléna SLA0550 C SKOB Slaný 19:17
2. Škáchová Viktorie KAM0650 C SK Kamenice 21:39 + 2:22
3. Blahutová Martina MFP0550 C VŠSK MFF UK Praha 23:18 + 4:01
4. Klechová Karolína AOP0452 C Přátelé orientačního běhu Opava 24:13 + 4:56
5. Dobiášová Jitka ROU0350 C SKOB Roudnice nad Labem 27:42 + 8:25
6. Brousilová Lucie PGP0650 C SK Praga 36:54 + 17:37
7. Baldriánová Eva VSP0751 C USK Praha 49:49 + 30:32
8. Kohoutová Zdeňka DKL0651 C KOB Kladno 52:27 + 33:10
D12
1.50 km, 55 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kuncová Vendula PGP0150 C SK Praga 19:31
2. Škáchová Magdalena KAM0151 B SK Kamenice 19:37 + 0:06
3. Jirkovská Michaela SLA0150 B SKOB Slaný 20:52 + 1:21
4. Šimšová Barbora MFP0150 C VŠSK MFF UK Praha 21:56 + 2:25
5. Voldřichová Anita NNN0253 C Neregistrovaní 23:36 + 4:05
6. Zierhutová Michaela LCV0250 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 32:43 + 13:12
D14
1.60 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 14:11
2. Kubecová Kateřina STB9999 A TJ Stadion Nový Bor 14:22 + 0:11
3. Vyhnálková Marie MFP0151 B VŠSK MFF UK Praha 14:40 + 0:29
4. Janoušková Lucie BOR9954 A OK Jiskra Nový Bor 15:58 + 1:47
5. Straková Veronika SLA0051 B SKOB Slaný 16:02 + 1:51
6. Nešporová Alžběta TZL0051 B SKOB Zlín 16:06 + 1:55
7. Kolářová Johana SLA9950 B SKOB Slaný 16:38 + 2:27
8. Paterová Klára TZL0093 C SKOB Zlín 16:53 + 2:42
9. Voltrová Alena ROZ9951 B OK Roztoky 18:21 + 4:10
10. Kundratová Lucie JZL0051 B TJ Jižní svahy Zlín 18:54 + 4:43
11. Sobotková Anna PGP0050 C SK Praga 19:00 + 4:49
12. Hrabánková Zuzana PGP9950 B SK Praga 19:40 + 5:29
13. Lišková Hana KPY9951 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 20:12 + 6:01
14. Opálková Martina BBM0050 B BETA URSUS Orienteering 21:19 + 7:08
15. Macíková Barbora TZL0053 C SKOB Zlín 29:46 + 15:35
16. Míchalová Šárka KPY0050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 39:29 + 25:18
D16
1.70 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Kateřina PGP9850 A SK Praga 13:10
2. Chovancová Zuzana TZL9754 A SKOB Zlín 13:16 + 0:06
3. Nedbálková Hana ZBM9755 B SK Žabovřesky Brno 14:46 + 1:36
4. Sieglová Eliška MFP9950 B VŠSK MFF UK Praha 15:04 + 1:54
5. Šimůnková Gabriela TAP9755 B KOB TRETRA Praha 15:58 + 2:48
6. Voltrová Hana ROZ9752 B OK Roztoky 16:11 + 3:01
7. Zentrichová Daniela OTK9751 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 16:32 + 3:22
8. Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 16:58 + 3:48
9. Poláková Tereza TAP9853 B KOB TRETRA Praha 19:08 + 5:58
10. Hamplová Tereza LBE9752 C TJ Lokomotiva Beroun 19:42 + 6:32
11. Matoušková Barbora MFP9759 C VŠSK MFF UK Praha 21:17 + 8:07
12. Poláková Kateřina TAP9854 B KOB TRETRA Praha 22:38 + 9:28
D18
1.80 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kučerová Barbora LBE9650 B TJ Lokomotiva Beroun 20:20
2. Špičáková Marie DKP9653 C Oddíl OB Kotlářka 22:57 + 2:37
3. Smolíková Lucie SKV9551 C TJ Slovan Karlovy Vary 37:36 + 17:16
D21K
1.60 km, 55 m, 12 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4089
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 13:06 4534
2. Kudrnáčová Lucie KAM8850 C SK Kamenice 14:46 + 1:40 4070
3. Landovská Anna PGP9251 C SK Praga 16:13 + 3:07 3667
4. Lacigová Michaela PGP8150 C SK Praga 16:29 + 3:23 3593
5. Krejčová Vlasta SKV9453 C TJ Slovan Karlovy Vary 16:48 + 3:42 3505
6. Zajícová Markéta TAP9054 C KOB TRETRA Praha 16:55 + 3:49 3472
7. Pekárková Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 17:05 + 3:59 3426
8. Marková Anna LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 18:18 + 5:12 3088
9. Neradová Eva LIT8951 C KOB Chemopetrol Litvínov 18:37 + 5:31 3000
10. Rydlová Eva FSP8989 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:41 + 5:35 2981
11. Sládková Helena TAP9151 C KOB TRETRA Praha 18:54 + 5:48 2921
12. Chmelíková Tereza PGP8754 C SK Praga 19:04 + 5:58 2874
13. Winkler Hanna LPM8051 C OK Lokomotiva Plzeň 21:18 + 8:12 2253
14. Čechová Jana FSP8353 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 21:29 + 8:23 2202
15. Pavlíková Romana FSP8950 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:48 + 13:42 723
16. Nováková Lenka ROU9250 C SKOB Roudnice nad Labem 42:16 + 29:10 0
D21L
1.90 km, 70 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8522
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Tesařová Markéta ZBM9456 E SK Žabovřesky Brno 12:27 8733
2. Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 12:48 + 0:21 8500
3. Krafková Lucie TUR8650 R OOB TJ Turnov 13:02 + 0:35 8344
4. Hrušková Barbora ZBM9354 R SK Žabovřesky Brno 13:24 + 0:57 8099
4. Tužilová Magdaléna RBK9452 R SK Radioklub Blansko 13:24 + 0:57 8099
6. Neradová Alena LIT8551 C KOB Chemopetrol Litvínov 14:03 + 1:36 7665
7. Baldrianová Barbora VSP7850 R USK Praha 14:09 + 1:42 7599
8. Vyhnálková Barbora MFP9850 A VŠSK MFF UK Praha 14:31 + 2:04 7354
9. Svobodová Jitka DCE7450 C KOB Dobřichovice 14:47 + 2:20 7176
10. Kožinová Anna PGP9350 R SK Praga 14:50 + 2:23 7142
11. Kožinová Zuzana PGP9650 A SK Praga 15:01 + 2:34 7020
12. Koláriková Lucie TZL9451 A SKOB Zlín 15:09 + 2:42 6931
13. Kilarská Marcela VSP7151 C USK Praha 15:16 + 2:49 6853
14. Moučková Andrea RBK9257 C SK Radioklub Blansko 15:21 + 2:54 6798
15. Hrabánková Klára PGP9654 A SK Praga 15:42 + 3:15 6564
16. Zamazalová Kateřina TAP9053 C KOB TRETRA Praha 15:47 + 3:20 6508
17. Šimšová Jana MFP7651 C VŠSK MFF UK Praha 15:55 + 3:28 6419
18. Prchalová Ivana SMR8754 C SK SNS Smržovka 15:56 + 3:29 6408
19. Tvarůžková Petra ZBM8459 C SK Žabovřesky Brno 16:00 + 3:33 6364
20. Šestáková Petra RBK9357 B SK Radioklub Blansko 16:07 + 3:40 6286
21. Chroustová Lenka ZBM9457 B SK Žabovřesky Brno 16:13 + 3:46 6219
22. Horová Magda VSP5450 C USK Praha 16:16 + 3:49 6186
23. Kubínová Romana SKV9452 A TJ Slovan Karlovy Vary 16:17 + 3:50 6175
24. Gabrovská Lucie TAP8854 C KOB TRETRA Praha 16:23 + 3:56 6108
25. Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 17:03 + 4:36 5663
25. Štoková Mariana DKP8158 C Oddíl OB Kotlářka 17:03 + 4:36 5663
27. Křivancová Zdeňka LBE9450 B TJ Lokomotiva Beroun 17:04 + 4:37 5652
28. Straková Andrea KAM9152 C SK Kamenice 17:15 + 4:48 5529
29. Kazdová Lenka SJC8484 R Sportcentrum Jičín 17:18 + 4:51 5496
30. Janečková Dagmar EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 17:36 + 5:09 5296
31. Krejčíková Marie TZL9252 R SKOB Zlín 17:39 + 5:12 5262
32. Kohlová Zuzana KPY8852 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 17:49 + 5:22 5151
33. Vildmonová Pavla LBE7451 C TJ Lokomotiva Beroun 18:10 + 5:43 4917
34. Koppová Ingrid SLP7960 C OOB Slavia Praha 18:11 + 5:44 4906
35. Kašparová Šárka AOP7251 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:32 + 6:05 4673
36. Kociánová Barbora TZL9454 B SKOB Zlín 19:01 + 6:34 4350
36. Ottová Terezka JES8651 C KOS Jesenice 19:01 + 6:34 4350
38. Škáchová Petra SLP7051 C OOB Slavia Praha 19:13 + 6:46 4216
39. Blahutová Hanka MFP7953 C VŠSK MFF UK Praha 20:11 + 7:44 3571
40. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 22:22 + 9:55 2114
41. Kučerková Romana STB8196 C TJ Stadion Nový Bor 22:25 + 9:58 2080
42. Chmelíková Zuzana VBM9353 C VSK Mendelu Brno 25:22 + 12:55 111
43. Krausová Martina TJP9350 C TJ Sokol Troja 25:45 + 13:18 0
44. Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 26:09 + 13:42 0
45. Pračková Zita MFP7850 C VŠSK MFF UK Praha 30:33 + 18:06 0
46. Hegerová Petra RBK9355 B SK Radioklub Blansko 31:44 + 19:17 0
D35L
1.90 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 16:21
2. Gajdová Kristina VSP7752 C USK Praha 17:41 + 1:20
3. Sedlářová Pavla AOP7052 C Přátelé orientačního běhu Opava 17:48 + 1:27
4. Zakouřilová Helena VSP7453 C USK Praha 18:23 + 2:02
5. Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 20:43 + 4:22
6. Sieglová Dáša MFP7050 C VŠSK MFF UK Praha 21:42 + 5:21
7. Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 22:54 + 6:33
8. Chovancová Jana TZL7352 C SKOB Zlín 24:01 + 7:40
9. Klapalová Pavla EKP7051 C VŠTJ Ekonom Praha 25:09 + 8:48
10. Vyhnálková Eva MFP755x C VŠSK MFF UK Praha 26:17 + 9:56
11. Pelikánová Lucie MFP6950 C VŠSK MFF UK Praha 26:18 + 9:57
12. Jirkovská Pavlína SLA7250 C SKOB Slaný 27:14 + 10:53
13. Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 31:18 + 14:57
14. Zierhutová Michaela LCV7151 C TJ Lokomotiva, o.s. Chomutov 31:52 + 15:31
Nešporová Barbora TZL7652 C SKOB Zlín DISK
Forstová Lenka MFP6850 C VŠSK MFF UK Praha DISK
D35K
1.80 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kotásková Jana JES7451 C KOS Jesenice 20:37
2. Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 23:54 + 3:17
3. Kubecová Jana STB7399 C TJ Stadion Nový Bor 24:17 + 3:40
4. Žandová Marie SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 24:40 + 4:03
5. Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 25:15 + 4:38
6. Javůrková Gabriela VSP7260 C USK Praha 26:49 + 6:12
7. Martínková Kateřina KPY7350 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 27:39 + 7:02
8. Straková Jana SLA7251 C SKOB Slaný 37:12 + 16:35
Matoušková Martina MFP6959 C VŠSK MFF UK Praha DISK
Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK
D45L
1.80 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 16:14
2. Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 17:49 + 1:35
3. Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 18:01 + 1:47
4. Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Sokol Hostivice 18:31 + 2:17
5. Glabazňová Jana AOP6151 C Přátelé orientačního běhu Opava 18:44 + 2:30
6. Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 18:57 + 2:43
7. Komersová Jana KNC6550 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 19:16 + 3:02
8. Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 19:27 + 3:13
9. Bravená Alexandra VBM6155 C VSK Mendelu Brno 21:29 + 5:15
10. Kohlová Alena KPY6051 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 22:15 + 6:01
11. Doležalová Vlasta PGP5550 C SK Praga 22:29 + 6:15
12. Krejčíková Monika TZL6262 C SKOB Zlín 22:45 + 6:31
13. Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 23:05 + 6:51
14. Veljačiková Markéta SCP6451 C OK Sparta Praha 23:29 + 7:15
15. Šrůtová Marcela PGP6351 C SK Praga 28:23 + 12:09
16. Schäferová Jana TZL6566 C SKOB Zlín 28:52 + 12:38
17. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 30:23 + 14:09
18. Ledvinová Jana 66C6350 C Amateri 33:13 + 16:59
19. Mudrová Martina HCE6451 C TJ Sokol Hostivice 39:55 + 23:41
Němečková Jarmila OKP6650 C SK OK 24 Praha DISK
D45K
1.70 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Freyová Michaela KPY6050 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 26:35
2. Havelková Hana NNN6551 C Neregistrovaní 29:10 + 2:35
D55
1.70 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 17:54
2. Horáčková Stanislava VLI4950 C Slavia Liberec orienteering 18:08 + 0:14
3. Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:11 + 1:17
4. Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 20:12 + 2:18
5. Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 20:37 + 2:43
6. Dlasková Anna DKP5350 C Oddíl OB Kotlářka 22:47 + 4:53
7. Haňkovská Jana PGP4050 C SK Praga 24:16 + 6:22
8. Stehnová Hana DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 27:08 + 9:14
9. Robotková Lenka PBM5451 C TJ Spartak 1. Brněnská 28:18 + 10:24
10. Kubátová Milada PGP4750 C SK Praga 28:49 + 10:55
11. Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 30:33 + 12:39
D65
1.50 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sikorová Marie BOV4852 C TJ Baník Ostrava OKD 17:18
2. Krausová Marie LLI4451 C TJ Loko Liberec 23:38 + 6:20
3. Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 26:17 + 8:59
4. Nejezchlebová Věra KAS4551 C KOB Kamenický Šenov 30:22 + 13:04
D75
1.50 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dolečková Míla TJP3650 C TJ Sokol Troja 75:38
H10
1.40 km, 35 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Škácha Vít KAM0309 C SK Kamenice 10:29
2. Kolář Matyáš SLA0300 C SKOB Slaný 13:00 + 2:31
3. Trnka Martin jun VSP0300 C USK Praha 13:05 + 2:36
4. Čtrnáct František PGP0401 C SK Praga 13:58 + 3:29
5. Trnka Marek VSP0402 C USK Praha 15:56 + 5:27
6. Zakouřil Matyáš VSP0400 C USK Praha 16:50 + 6:21
7. Dukát Šimon NNN0301 C Neregistrovaní 17:52 + 7:23
8. Baldrián Tomáš VSP0405 C USK Praha 18:04 + 7:35
9. Martínek Jaroslav KPY0300 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:42 + 8:13
10. Zelenka Vincent KPY0400 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 18:56 + 8:27
11. Javůrek Tomáš VSP0302 C USK Praha 22:05 + 11:36
12. Janas Adam PGP0404 C SK Praga 25:42 + 15:13
13. Stehlík Šimon LPM030x C OK Lokomotiva Plzeň 44:23 + 33:54
H10L
2.40 km, 55 m, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klec Jakub NNN04xx C Neregistrovaní 14:52
2. Bláha Matyáš SJP0500 C KČT Slavoj Praha 17:01 + 2:09
3. Rálič Tomáš NNN03xc C Neregistrovaní 17:31 + 2:39
4. Janoušek Slávek BOR0400 C OK Jiskra Nový Bor 17:41 + 2:49
5. Tůma Šimon TAP0400 C KOB TRETRA Praha 20:39 + 5:47
6. Nemšovský Filip VSP0500 C USK Praha 20:51 + 5:59
7. Oulehla Šimon NNN03xa C Neregistrovaní 23:31 + 8:39
8. Kmoníček Jan NNN03xd C Neregistrovaní 27:36 + 12:44
9. Bláha Vojtěch SJP0501 C KČT Slavoj Praha 27:47 + 12:55
10. Kalous Tomáš EKP0601 C VŠTJ Ekonom Praha 38:11 + 23:19
11. Jirkovský Jan SLA0500 C SKOB Slaný 41:27 + 26:35
H12
1.60 km, 55 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Malačka Milan DKP0210 C Oddíl OB Kotlářka 15:35
2. Jirka Matyáš ZPV0201 C KOB ZPV Prostějov 19:25 + 3:50
3. Kožina Štěpán PGP0300 C SK Praga 19:33 + 3:58
4. Šimša Martin MFP0300 B VŠSK MFF UK Praha 20:04 + 4:29
5. Brousil Tomáš PGP0100 B SK Praga 21:34 + 5:59
6. Javůrek Emil VSP0100 C USK Praha 22:06 + 6:31
7. Křen Jakub NNN01xx C Neregistrovaní 22:38 + 7:03
8. Janas Petr PGP0200 C SK Praga 22:40 + 7:05
9. Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 23:00 + 7:25
10. Chovanec Václav TZL0201 B SKOB Zlín 23:48 + 8:13
11. Klaška Martin DKP0100 B Oddíl OB Kotlářka 24:26 + 8:51
12. Siegl Matyáš MFP0103 B VŠSK MFF UK Praha 24:32 + 8:57
13. Sobotka Vojtěch PGP0203 C SK Praga 25:31 + 9:56
14. Kohout Václav DKL0101 C KOB Kladno 42:34 + 26:59
Klec Michal NNN02xx C Neregistrovaní DISK
Longin Jan TAP0103 B KOB TRETRA Praha DISK
H14
1.80 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Mikuláš ZPV0000 B KOB ZPV Prostějov 14:55
2. Janovský Tomáš PGP0101 B SK Praga 16:27 + 1:32
3. Buk Petr ROU0001 B SKOB Roudnice nad Labem 16:59 + 2:04
4. Zentrich Dušan OTK0002 B OOB TJ Jiskra Otrokovice 19:11 + 4:16
5. Podmolík Jonáš TZL0001 B SKOB Zlín 22:04 + 7:09
6. Dukát Matěj NNN001x C Neregistrovaní 27:02 + 12:07
7. Vacek Jan PGP0004 C SK Praga 27:57 + 13:02
8. Matoušek Dalibor MFP0009 C VŠSK MFF UK Praha 29:37 + 14:42
9. Rosenbaum Ondřej JES0001 C KOS Jesenice 30:41 + 15:46
10. Sommer Damián NNN00xx C Neregistrovaní 47:44 + 32:49
H16
1.90 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ježek Ondřej SLA9701 A SKOB Slaný 12:38
2. Čermák Adam PGP9701 B SK Praga 13:07 + 0:29
3. Vlášek Jakub TAP9702 B KOB TRETRA Praha 13:36 + 0:58
4. Ptáček Patrik BBM9800 A BETA URSUS Orienteering 14:00 + 1:22
5. Brázdil Petr ODV9700 B TJ Aero Odolena Voda 14:43 + 2:05
6. Podmolík Josef TZL9701 A SKOB Zlín 14:49 + 2:11
7. Šiška Petr TZL9801 B SKOB Zlín 14:56 + 2:18
8. Kalista Michael LBE9701 B TJ Lokomotiva Beroun 16:03 + 3:25
9. Novák Aleš ODV9805 B TJ Aero Odolena Voda 16:04 + 3:26
10. Mikel David TZL9703 A SKOB Zlín 16:07 + 3:29
11. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 16:40 + 4:02
12. Hasal Martin PGP9804 C SK Praga 16:57 + 4:19
13. Drozd Michal BBM9701 B BETA URSUS Orienteering 17:10 + 4:32
14. Borovička Tomáš FSP9801 B VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:12 + 6:34
15. Kašpar Ludvík BOR9805 C OK Jiskra Nový Bor 20:20 + 7:42
Werner Michal PGP9705 B SK Praga DISK
H18
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hruška Jakub ZBM9515 A SK Žabovřesky Brno 11:29
2. Aster Tomáš SLA9602 B SKOB Slaný 13:32 + 2:03
3. Navrátil Šimon PGP9702 A SK Praga 13:52 + 2:23
4. Sadílek Jan TZL9601 B SKOB Zlín 14:00 + 2:31
5. Janáč Vašek TAP9602 C KOB TRETRA Praha 15:07 + 3:38
6. Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 17:34 + 6:05
7. Šimek Jan FSP9600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:22 + 6:53
8. Sommer Tadeáš NNN96xx C Neregistrovaní 24:01 + 12:32
9. Voldřich Dan NNN9503 C Neregistrovaní 35:18 + 23:49
Landovský Jakub PGP9601 B SK Praga DISK
H21L
2.40 km, 90 m, 15 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8966
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bravený Vít ZBM9102 R SK Žabovřesky Brno 13:54 9124
2. Kazda Ondřej SJC8202 C Sportcentrum Jičín 14:09 + 0:15 8966
3. Luštický Martin HOR8700 C TJ Jiskra Hořice 14:25 + 0:31 8797
4. Kolárik Tomáš TZL9302 R SKOB Zlín 14:30 + 0:36 8744
5. Flašar Jan PGP8610 E SK Praga 14:33 + 0:39 8713
6. Makovský Jakub TAP8511 C KOB TRETRA Praha 14:41 + 0:47 8628
7. Veselý Jakub PGP9503 A SK Praga 14:44 + 0:50 8596
8. Ondráček Radim EKP7414 R VŠTJ Ekonom Praha 14:45 + 0:51 8586
9. Pašek František KAM7600 C SK Kamenice 14:46 + 0:52 8575
10. Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 14:49 + 0:55 8544
10. Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 14:49 + 0:55 8544
12. Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 14:50 + 0:56 8533
13. Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 15:01 + 1:07 8417
14. Pospíšil Vítek SCP6800 C OK Sparta Praha 15:11 + 1:17 8311
15. Hora Vojtěch PGP8301 C SK Praga 15:12 + 1:18 8301
16. Bravený Adam VBM8801 C VSK Mendelu Brno 15:26 + 1:32 8153
17. Ptáček Pavel BBM9600 A BETA URSUS Orienteering 15:29 + 1:35 8121
18. Švirák Ondřej ZBM9103 C SK Žabovřesky Brno 15:30 + 1:36 8111
19. Kalous Vladislav EKP7702 C VŠTJ Ekonom Praha 15:33 + 1:39 8079
20. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 15:43 + 1:49 7973
21. Zháňal Jan ZBM8721 C SK Žabovřesky Brno 15:48 + 1:54 7920
22. Podmolík Tomáš TZL6915 C SKOB Zlín 15:58 + 2:04 7815
23. Hanslian David LCE7835 R OOB TJ Slovan Luhačovice 16:19 + 2:25 7593
23. Rychlý Pavel KRN8505 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:19 + 2:25 7593
25. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 16:32 + 2:38 7456
26. Procházka Jan PGP8206 C SK Praga 16:33 + 2:39 7445
27. Brlica Pavel ZBM9302 A SK Žabovřesky Brno 16:36 + 2:42 7414
28. Hodek Michal TAP8808 C KOB TRETRA Praha 17:04 + 3:10 7118
28. Vrabec Ondřej SCP8303 C OK Sparta Praha 17:04 + 3:10 7118
30. Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB TRETRA Praha 17:16 + 3:22 6991
31. Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 17:21 + 3:27 6938
32. Petras Tomáš VAM8801 C OOB Vamberk 17:42 + 3:48 6717
33. Červinka Jan OKP8901 C SK OK 24 Praha 17:50 + 3:56 6632
34. Janas Petr XBM7103 C PELLŽS MTBO TEAM 17:56 + 4:02 6569
35. Kopáček Jan CHT8510 C OOB SK Chrast 17:59 + 4:05 6537
36. Blahuta Marek MFP7301 C VŠSK MFF UK Praha 18:06 + 4:12 6463
37. Šesták Jakub RBK9001 C SK Radioklub Blansko 18:22 + 4:28 6294
38. Pračka Tomáš MFP7302 C VŠSK MFF UK Praha 18:28 + 4:34 6231
39. Kašpar Michal TZL9308 A SKOB Zlín 18:31 + 4:37 6199
40. Bořánek Petr VSP7000 C USK Praha 18:32 + 4:38 6189
41. Nerad Jaroslav LIT9001 C KOB Chemopetrol Litvínov 18:38 + 4:44 6125
42. Hanák Jan SLA8002 C SKOB Slaný 18:41 + 4:47 6094
43. Kurfürst Pavel FSP7400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 18:57 + 5:03 5925
44. Besta Lukáš KNC8101 C OOB TJ Sokol Kostelec n. Č.l. 19:03 + 5:09 5861
45. Stehlík Petr LPM7903 C OK Lokomotiva Plzeň 19:07 + 5:13 5819
46. Bašus Petr SCP7400 C OK Sparta Praha 19:12 + 5:18 5766
47. Čech Jan FSP7900 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:16 + 5:22 5724
48. Černý Martin TAP8902 C KOB TRETRA Praha 19:20 + 5:26 5682
49. Hrouda Martin FSP7612 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 19:22 + 5:28 5661
50. Uhlíř Marek LBE9400 A TJ Lokomotiva Beroun 19:45 + 5:51 5418
51. Veselý Ondřej PHK8505 C OK 99 Hradec Králové 20:17 + 6:23 5080
52. Kučera Petr MFP7602 C VŠSK MFF UK Praha 20:26 + 6:32 4985
53. Šimon Václav LBE9100 C TJ Lokomotiva Beroun 20:31 + 6:37 4932
54. Schäfer Jan TZL9301 A SKOB Zlín 20:51 + 6:57 4721
55. Badura Václav SKV8101 C TJ Slovan Karlovy Vary 21:09 + 7:15 4531
56. Procházka Vít KPY8000 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:24 + 7:30 4372
57. Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 21:34 + 7:40 4267
58. Mezník Vladimír LBE6400 C TJ Lokomotiva Beroun 23:19 + 9:25 3158
59. Ptáček Pavel BBM6508 C BETA URSUS Orienteering 23:47 + 9:53 2862
60. Janeček Jura EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 23:53 + 9:59 2799
61. Kohl Ondřej KPY8600 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:03 + 10:09 2693
62. Benc Jiří TAP8002 C KOB TRETRA Praha 25:00 + 11:06 2091
63. Šimek Tomáš FSP6304 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 26:01 + 12:07 1447
64. Hora Vladimír VSP5100 C USK Praha 26:43 + 12:49 1003
65. Kučerka David LIT8202 C KOB Chemopetrol Litvínov 27:58 + 14:04 211
Vondra Jiří FSP7600 C VŠTJ Stavební fakulta Praha DISK 0
H21K
2.10 km, 70 m, 13 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 3958
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Simr Pavel ROU7504 C SKOB Roudnice nad Labem 14:58 4365
2. Šimša Jaromír MFP7100 C VŠSK MFF UK Praha 17:20 + 2:22 3804
3. Kučerka Jan LIT8002 C KOB Chemopetrol Litvínov 17:45 + 2:47 3705
4. Kašpar Ludvík ZAK7200 C SK Netopýr Zákupy 20:15 + 5:17 3112
5. Matoušek Petr EKP7503 C VŠTJ Ekonom Praha 20:16 + 5:18 3108
6. Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 20:47 + 5:49 2985
7. Ryjáček Jan LPM8004 C OK Lokomotiva Plzeň 23:10 + 8:12 2420
8. Moutvička Ondřej LIT8301 C KOB Chemopetrol Litvínov 31:18 + 16:20 490
9. Borovička Milan FSP6104 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 35:28 + 20:30 0
10. Hopanyuk Anatoliy DKP7900 C Oddíl OB Kotlářka 37:56 + 22:58 0
H35L
2.40 km, 60 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pohl Zdeněk SRK7606 C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 16:20
2. Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 18:02 + 1:42
3. Vinš Pavel DKL6900 C KOB Kladno 18:19 + 1:59
4. Zentrich David OTK7101 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 18:24 + 2:04
5. Láznička Robert TZL6309 C SKOB Zlín 18:34 + 2:14
6. Zakouřil Václav VSP7401 C USK Praha 19:01 + 2:41
7. Šemelík Petr DKL6901 C KOB Kladno 19:41 + 3:21
8. Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 19:54 + 3:34
9. Kohl Jiří KPY6201 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 21:20 + 5:00
10. Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 23:16 + 6:56
11. Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 23:21 + 7:01
12. Liška Jindřich KPY6700 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 24:24 + 8:04
13. Halíř Radim MFP7000 C VŠSK MFF UK Praha 27:24 + 11:04
14. Krejčík Zbyněk TZL5704 C SKOB Zlín 27:38 + 11:18
H35K
2.10 km, 70 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Straka Lukáš SLA7002 C SKOB Slaný 17:57
2. Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 20:12 + 2:15
3. Javůrek Jaromír VSP7110 C USK Praha 23:36 + 5:39
4. Řezáč Pavel VLI6900 C Slavia Liberec orienteering 34:16 + 16:19
H45L
2.30 km, 75 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němeček Jan VSP6201 C USK Praha 15:40
2. Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 16:13 + 0:33
3. Veljačik Pavel SCP6200 C OK Sparta Praha 17:14 + 1:34
4. Karmazín Pavel LBE6800 C TJ Lokomotiva Beroun 17:23 + 1:43
5. Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 17:59 + 2:19
6. Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 18:09 + 2:29
7. Bláha Jan SJP6800 C KČT Slavoj Praha 18:24 + 2:44
8. Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 19:48 + 4:08
9. Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 20:35 + 4:55
10. Kettner Pavel HCE5900 C TJ Sokol Hostivice 20:42 + 5:02
11. Siegl Roman MFP6700 C VŠSK MFF UK Praha 20:48 + 5:08
12. Stehno Pavel DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 22:03 + 6:23
13. Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 22:12 + 6:32
14. Vrabec Martin SCP6100 C OK Sparta Praha 22:41 + 7:01
15. Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 24:27 + 8:47
16. Grivalský Michal PGP5900 C SK Praga 28:30 + 12:50
17. Ledvina Tomáš 66C6300 C Amateri 30:02 + 14:22
18. Dobeš Václav KPY5701 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:18 + 14:38
19. Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 31:19 + 15:39
H45K
1.90 km, 50 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kodeda Oldřich VPM5901 C KOS Slavia VŠ Plzeň 20:08
2. Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 20:49 + 0:41
MS Průša Michal VSP7310 C USK Praha 16:13 +
H55
1.90 km, 50 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 16:36
2. Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 17:17 + 0:41
3. Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 17:34 + 0:58
4. Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 17:48 + 1:12
5. Horáček Miroslav VLI5000 C Slavia Liberec orienteering 18:02 + 1:26
6. Gurka Jiří TUV4601 C SOK TJ Turnov 18:05 + 1:29
7. Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 18:36 + 2:00
8. Karmazín Petr VLI4901 C Slavia Liberec orienteering 20:12 + 3:36
9. Robotka Libor PBM5303 C TJ Spartak 1. Brněnská 20:57 + 4:21
10. Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 21:39 + 5:03
11. Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 22:17 + 5:41
12. Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 22:43 + 6:07
13. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 23:16 + 6:40
14. Kraus Ota TJP5700 C TJ Sokol Troja 23:33 + 6:57
15. Doležal Miroslav PGP5501 C SK Praga 25:18 + 8:42
16. Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 28:37 + 12:01
17. Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 28:57 + 12:21
18. Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 29:53 + 13:17
Zabloudil Pavel TBM5003 C KOS TJ Tesla Brno DISK
H65
1.80 km, 55 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Chmelík Aleš VBM4732 C VSK Mendelu Brno 15:35
2. Novotný František PUL4200 C OOB USK Slavie Ústí n.L. 17:22 + 1:47
3. Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 18:07 + 2:32
4. Otta Pavel JES4601 C KOS Jesenice 18:36 + 3:01
5. Sikora Miroslav BOV4802 C TJ Baník Ostrava OKD 19:17 + 3:42
6. Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 19:43 + 4:08
7. Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 19:46 + 4:11
8. Zelený Vladimír PGP4800 C SK Praga 21:23 + 5:48
9. Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 21:37 + 6:02
10. Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 21:44 + 6:09
11. Kraus Jan LLI4501 C TJ Loko Liberec 21:56 + 6:21
12. Nejezchleba Jiří KAS4600 C KOB Kamenický Šenov 28:12 + 12:37
13. Hlavatý Karel SJP4200 C KČT Slavoj Praha 32:26 + 16:51
14. Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 39:34 + 23:59
H75
1.50 km, 55 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Attl Vladimír PGP3800 C SK Praga 17:02
2. Bláha Svatopluk SJP3501 C KČT Slavoj Praha 19:02 + 2:00
3. Hanák Milan FSP3400 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 34:26 + 17:24
HDR
1.40 km, 40 m, 8 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kašpar Vojtěch ZAK0400 C SK Netopýr Zákupy 16:59
2. Voltrová Anna ROZ0160 C OK Roztoky 18:36 + 1:37
3. Kučerka Radek STB1101 C TJ Stadion Nový Bor 21:36 + 4:37
4. Bulíř Jáchym TAP0602 C KOB TRETRA Praha 24:00 + 7:01
5. Sork Dominik BOR0500 C OK Jiskra Nový Bor 25:22 + 8:23
6. Vondra Tomáš FSP8052 C VŠTJ Stavební fakulta Praha 25:57 + 8:58
7. Kašpar Štěpán ZAK0401 C SK Netopýr Zákupy 27:55 + 10:56
8. Štoková Sofie DKP0750 C Oddíl OB Kotlářka 28:35 + 11:36
9. Straková Denisa SLA0750 C SKOB Slaný 29:11 + 12:12
10. Pohl Lukáš SRK070x C SOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou 31:16 + 14:17
11. Blahutová Lucie MFP C VŠSK MFF UK Praha 31:33 + 14:34
12. Bláha Šimon SJP0700 C KČT Slavoj Praha 32:14 + 15:15
13. Špičáková Lenka NNN C Neregistrovaní 32:48 + 15:49
14. Šakirová Fanny NNN C Neregistrovaní 36:00 + 19:01
15. Pašková Eliška ROZ C OK Roztoky 37:57 + 20:58
16. Pašek Ondřej ROZ C OK Roztoky 38:41 + 21:42
17. Bulířová Žofie TAP C KOB TRETRA Praha 40:03 + 23:04
18. Gajdová Michaela VSP0752 C USK Praha 66:33 + 49:34
P
1.50 km, 45 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Cvrček Antonín TAP C KOB TRETRA Praha 16:21
2. Kalousová Radka EKP C VŠTJ Ekonom Praha 18:34 + 2:13
3. Úlehla Zdeněk BOR4001 C OK Jiskra Nový Bor 19:14 + 2:53
4. Voráčková Eliška NNN C Neregistrovaní 20:34 + 4:13
5. Bulíř Jiří NNN C Neregistrovaní 20:38 + 4:17
6. Krejčová Vlasta SKV6351 C TJ Slovan Karlovy Vary 23:02 + 6:41
7. Kaňovský Adam RBK C SK Radioklub Blansko 30:04 + 13:43
8. Lišková Hana KPY6650 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 30:09 + 13:48
9. Paulová Mirka DCE5250 C KOB Dobřichovice 30:46 + 14:25
10. Barbora Novotná LCE785x C OOB TJ Slovan Luhačovice 36:39 + 20:18
11. Zelenková Martina KPY7351 C SKOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 38:06 + 21:45
12. Maleček Vít PGP C SK Praga 38:15 + 21:54
13. Čtrnáct Jiří PGP C SK Praga 39:32 + 23:11
14. Kazdová Dana 24C8150 C OK Vršovice 40:40 + 24:19
15. Kohoutová Zdeňka DKL7251 C KOB Kladno 41:00 + 24:39
16. Samohýl Richard PGP2800 C SK Praga 52:58 + 36:37
Kohout Zdeněk DKL7200 C KOB Kladno DISK
Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga DISK
Hájková Bára VAM8799 C OOB Vamberk DISK
T
2.30 km, 85 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dneboský František 24C8000 C OK Vršovice 18:39
2. Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 27:02 + 8:23
3. Prouza Jaromír DKP8705 C Oddíl OB Kotlářka 28:36 + 9:57
4. Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 28:47 + 10:08
5. Škácha Michal NNN710x C Neregistrovaní 29:58 + 11:19
6. Seemann Anna TAP8754 C KOB TRETRA Praha 39:03 + 20:24
7. Růžková Romana SCP8250 C OK Sparta Praha 50:33 + 31:54
8. Prouzová Zuzana DKP6250 C Oddíl OB Kotlářka 55:29 + 36:50