Výsledky závodu: 4. závod zimní ligy Hanácké oblasti - Mikulášský orienťák

Datum:
07.12.2013
Místo konání:
Bělecký Mlýn
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
CEL - TJ Sokol Čelechovice na Hané
Mapa:
Bělecký mlýn 1: 10 000, E = 5 m
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Kategorie:
D10     D14     D18     D19     D35     H10     H14     H18     H19     H35     H50     HDR     P    
D10
1.40 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Smékalová Viktorie UOL0450 C SK UP Olomouc 14:30
2. Binarová Adéla UOL0452 C SK UP Olomouc 14:33 + 0:03
3. Smékalová Karolína UOL0451 C SK UP Olomouc 16:23 + 1:53
4. Černochová Michaela PLU0351 C TJ Sokol Plumlov 17:34 + 3:04
D14
2.40 km, 90 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hálková Eliška UOL0156 B SK UP Olomouc 40:05
2. Smolková Sabina STE0250 C SK SKI-OB Šternberk 41:51 + 1:46
3. Kličková Anna KON0272 C KOB Konice 51:16 + 11:11
D18
3.50 km, 140 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Spurná Martina PTI9556 C Sportovní klub Ptení 62:21
D19
4.90 km, 170 m, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otrubová Johana KON7852 C KOB Konice 52:22
2. Janošíková Lenka UOL7651 C SK UP Olomouc 55:00 + 2:38
3. Daňková Veronika SBK8151 C KOB Start Blansko 56:25 + 4:03
4. Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 58:10 + 5:48
5. Kopcová Michaela KRN8456 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 60:50 + 8:28
6. Binarová Jitka UOL7751 C SK UP Olomouc 63:35 + 11:13
7. Kejíková Ivona PTI9292 C Sportovní klub Ptení 68:36 + 16:14
8. Kozumplíková Alice RBK8151 C SK Radioklub Blansko 71:01 + 18:39
9. Ukolova Anastasia UOL8850 C SK UP Olomouc 73:46 + 21:24
D35
3.80 km, 170 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kundratová Jana JZL7351 C TJ Jižní svahy Zlín 56:30
2. Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 56:51 + 0:21
3. Sedláčková Jana HLV7060 C KČT - OB Holešov 60:03 + 3:33
4. Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 72:52 + 16:22
5. Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 88:38 + 32:08
Smičková Eva KON5887 C KOB Konice DISK
Tomášková Radka CEL7451 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
H10
1.40 km, 45 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Otruba František PLU0501 C TJ Sokol Plumlov 15:49
2. Černoch Martin PLU0500 C TJ Sokol Plumlov 20:00 + 4:11
3. Štorek Jan JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 23:55 + 8:06
Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané DISK
H14
3.00 km, 145 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janečka Viktor JPV9917 B Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 34:56
2. Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 47:12 + 12:16
3. Kundrata Jan JZL0201 B TJ Jižní svahy Zlín 47:41 + 12:45
4. Kaprál Jan SSU0000 C SK Severka Šumperk 48:17 + 13:21
5. Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 49:53 + 14:57
6. Halabrín Petr PLU0100 C TJ Sokol Plumlov 63:18 + 28:22
7. Holusek Jiří JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 65:29 + 30:33
8. Štorek David JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 70:28 + 35:32
H18
4.60 km, 160 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peřinka Šimon BBM9700 C BETA URSUS Orienteering 64:36
Mazanec Jakub UOL9800 C SK UP Olomouc DISK
H19
6.50 km, 245 m, 25 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Kopec Tomáš KRN8203 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 52:20
2. Otruba Marek PLU7417 C TJ Sokol Plumlov 60:27 + 8:07
3. Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 63:56 + 11:36
4. Otruba Karel PLU7917 C TJ Sokol Plumlov 64:02 + 11:42
5. Navrátil Tomáš ASU8817 C Magnus Orienteering 65:05 + 12:45
6. Daněk Roman SBK7541 C KOB Start Blansko 67:28 + 15:08
7. Henek Michal RBK8605 C SK Radioklub Blansko 74:26 + 22:06
8. Špičák František CEL5628 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 84:16 + 31:56
Kuchař Jiří 001000A C Psí tým DISK
Karásek Michal 37C7900 C Bez registrace DISK
H35
5.50 km, 225 m, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 50:03
2. Binar Robert UOL7500 C SK UP Olomouc 51:52 + 1:49
3. Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 52:57 + 2:54
4. Hubáček Martin CEL7015 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 55:58 + 5:55
4. Kopecký David UOL7800 C SK UP Olomouc 55:58 + 5:55
6. Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 60:56 + 10:53
7. Procházka Josef KON7219 C KOB Konice 63:51 + 13:48
8. Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ Sokol Plumlov 64:04 + 14:01
9. Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 65:15 + 15:12
10. Dzik Martin UOL7600 C SK UP Olomouc 67:03 + 17:00
11. Martinek Pavel 0027701 C neregistrovaní - Martínek 68:36 + 18:33
12. Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 70:08 + 20:05
13. Hálek Jan UOL7000 C SK UP Olomouc 70:59 + 20:56
14. Hlava Miroslav KON6515 C KOB Konice 71:31 + 21:28
15. Sedláček Jaroslav HLV6404 C KČT - OB Holešov 84:57 + 34:54
16. Zbořil Ctirad UOL7707 C SK UP Olomouc 89:20 + 39:17
17. Janošík Antonín UOL5201 C SK UP Olomouc 105:59 + 55:56
Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk DISK
Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice DISK
Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering DISK
H50
3.80 km, 155 m, 16 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 65:40
2. Henek Milan RBK5307 C SK Radioklub Blansko 78:32 + 12:52
3. Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 93:52 + 28:12
HDR
1.60 km, 60 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Soldán Robin PLU0600 C TJ Sokol Plumlov 17:28
2. Jílková Lenka KON005A C KOB Konice 19:22 + 1:54
3. Kopecká Nela UOL0650 C SK UP Olomouc 24:12 + 6:44
4. Šaňáková Marie UOL C SK UP Olomouc 24:55 + 7:27
5. Jílková Pavla KON005B C KOB Konice 26:11 + 8:43
6. Kundrata Vít JZL0700 C TJ Jižní svahy Zlín 26:23 + 8:55
7. Otrubová Karolína KON0850 C KOB Konice 38:26 + 20:58
8. Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 47:56 + 30:28
9. Ratiborský Michal JPV C Oddíl orientačního sportu SK Prostějov 49:39 + 32:11
P
2.10 km, 85 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Němečková Věra PLU7777 C TJ Sokol Plumlov 24:15
2. Doskočilová Anna 001005B C Psí tým 36:29 + 12:14
3. Smolková Dagmar STE C SK SKI-OB Šternberk 57:36 + 33:21
Vrtalová Gabriela UOL7775 C SK UP Olomouc DISK