Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.04.2014
Místo konání:
Skuteč, koupaliště
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Horka
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Martin - R3
Stavitel tratí:
Krejsa Jan - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    
D10
1.60 km, 10 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Doleželová Anna PZR0651 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 22:58
2. Pilná Klára LPU0451 OK Lokomotiva Pardubice 27:18 + 4:20
3. Marečková Ema OSN0450 SK OS Nové Město n. M. 28:58 + 6:00
D10N
2.40 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ďoubalíková Lenka CHT0351 OOB SK Chrast 13:12
D12
1.80 km, 20 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Sobotková Klára PZR0351 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 20:29
2. Slámová Taťána OSN0250 SK OS Nové Město n. M. 22:48 + 2:19
3. Starková Tereza CHT0251 OOB SK Chrast 24:35 + 4:06
4. Jelínková Adéla RUZ0251 TJ Růžená 25:01 + 4:32
5. Veselá Aneta SJH0352 SJH Jindřichův Hradec 26:30 + 6:01
6. Ďoubalíková Marie CHT0153 OOB SK Chrast 26:46 + 6:17
7. Suková Hana PZR0252 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:16 + 19:47
D14
1.90 km, 25 m, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojná Eliška SJH0052 SJH Jindřichův Hradec 15:58
2. Foltýnová Eva SJI0051 OK Jihlava 18:07 + 2:09
3. Zrníková Adéla OSN0099 SK OS Nové Město n. M. 18:44 + 2:46
4. Zlesáková Adéla CHT0151 OOB SK Chrast 31:54 + 15:56
5. Kinštová Tereza SJH0251 SJH Jindřichův Hradec 32:14 + 16:16
6. Stoklasová Daniela OSN0055 SK OS Nové Město n. M. 44:14 + 28:16
7. Niederlová Anneli PZR0050 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 73:34 + 57:36
D16
2.40 km, 45 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Dundáčková Julie SJH9853 SJH Jindřichův Hradec 34:19
2. Nechutová Aneta PZR9951 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 35:51 + 1:32
D18
2.70 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Peňázová Veronika SJH9752 SJH Jindřichův Hradec 27:30
2. Parkanová Veronika SJH9751 SJH Jindřichův Hradec 31:16 + 3:46
3. Hojná Dominika SJH9852 SJH Jindřichův Hradec 33:20 + 5:50
D21C
4.00 km, 70 m, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 5179
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Škodová Petra LPU8359 OK Lokomotiva Pardubice 35:02 5569
2. Voborníková Alena LPU9458 OK Lokomotiva Pardubice 36:52 + 1:50 5318
3. Králová Iveta JHB8952 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:45 + 6:43 4651
4. Kubičková Barbora SJH9551 SJH Jindřichův Hradec 52:02 + 17:00 3245
5. Rosecká Alena PZR5654 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 54:35 + 19:33 2896
6. Kinštová Dominka SJH8051 SJH Jindřichův Hradec 58:57 + 23:55 2299
7. Hercigová Anna JHB9159 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 69:38 + 34:36 839
8. Fencíková Lucie JHB9160 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 78:13 + 43:11 0
Bulvová Hana CHT6655 OOB SK Chrast DISK 0
D21D
2.70 km, 45 m, 14 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 534
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Ondráčková Lucie CTB9254 SK OB Chotěboř 34:44 593
2. Culková Hana JHB8951 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 38:00 + 3:16 549
3. Žandová Hana CTB7052 SK OB Chotěboř 44:32 + 9:48 459
4. Dundáčková Hana SJH7052 SJH Jindřichův Hradec 48:29 + 13:45 406
5. Suková Renata PZR7352 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 56:29 + 21:45 296
6. Jelínková Hana CTB8152 SK OB Chotěboř 60:33 + 25:49 241
7. Kašpárková Petra SJI7451 OK Jihlava 69:29 + 34:45 119
D35
3.20 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Marečková Kateřina OSN7550 SK OS Nové Město n. M. 36:28
2. Nechanická Daniela OSN7557 SK OS Nové Město n. M. 37:02 + 0:34
3. Čechová Zuzana SJI6951 OK Jihlava 37:10 + 0:42
4. Doleželová Iva PZR7171 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:17 + 0:49
5. Ďoubalíková Veronika CHT7351 OOB SK Chrast 44:02 + 7:34
6. Šťastná Alena CTB7351 SK OB Chotěboř 46:11 + 9:43
7. Nechutová Alena PZR6969 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 57:29 + 21:01
8. Poláčková Bohuslava PZR7070 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 58:51 + 22:23
9. Švecová Marcela JHB7351 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 62:03 + 25:35
Kučerová Vladimíra CHT6460 OOB SK Chrast DISK
D45
2.80 km, 35 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Voborníková Eva CTB6851 SK OB Chotěboř 30:32
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 31:09 + 0:37
3. Syslová Iva TTR6151 OOB Třebíč 37:22 + 6:50
4. Klusáčková Jitka TTR6152 OOB Třebíč 40:21 + 9:49
5. Jahodová Marie SJI6355 OK Jihlava 41:10 + 10:38
6. Řezníčková Hana CHT6051 OOB SK Chrast 42:40 + 12:08
7. Šaterová Monika SJI6551 OK Jihlava 46:52 + 16:20
D55
2.00 km, 35 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Jelínková Jana RUZ5552 TJ Růžená 38:15
2. Orálková Libuše TTR5351 OOB Třebíč 39:07 + 0:52
3. Slámová Hana TBM4951 KOS TJ Tesla Brno 45:32 + 7:17
4. Podhorská Věra FJI5252 SK FREE Jihlava 57:50 + 19:35
H10
1.60 km, 10 m, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Tomáš TTR0501 OOB Třebíč 11:11
2. Orany Vojtěch SJI0401 OK Jihlava 12:05 + 0:54
3. Vítek Matěj SJI0500 OK Jihlava 13:08 + 1:57
4. Hybeš Michal CHT0401 OOB SK Chrast 14:22 + 3:11
5. Zrník Tomáš OSN0606 SK OS Nové Město n. M. 18:21 + 7:10
6. Kašpárek Vít SJI0402 OK Jihlava 41:28 + 30:17
7. Jelínek Kryštof RUZ0301 TJ Růžená 20:33 + 9:22
H10N
2.40 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hendrych Vít SJI0601 OK Jihlava 12:33
2. Jelínek Filip RUZ0500 TJ Růžená 25:26 + 12:53
3. Zlesák Matyáš CHT OOB SK Chrast 27:39 + 15:06
H12
1.90 km, 25 m, 9 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechanický Jan OSN0200 SK OS Nové Město n. M. 15:40
2. Hojný Jáchym SJH0301 SJH Jindřichův Hradec 18:03 + 2:23
3. Mašek Ondřej PZR0201 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 21:07 + 5:27
4. Pobuda Vojtěch SJH0302 SJH Jindřichův Hradec 22:03 + 6:23
5. Dundáček Karel SJH0401 SJH Jindřichův Hradec 22:09 + 6:29
6. Venhoda Matěj SJI0301 OK Jihlava 22:59 + 7:19
7. Kopecký Jan PZR0202 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 24:56 + 9:16
H14
2.30 km, 40 m, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Mareček Šimon OSN0201 SK OS Nové Město n. M. 19:54
2. Koudelka Tomáš SJH0003 SJH Jindřichův Hradec 20:16 + 0:22
3. Veselý Vojtěch SJH0001 SJH Jindřichův Hradec 21:48 + 1:54
4. Čech Petr SJI0001 OK Jihlava 22:24 + 2:30
5. Záboj Petr SJI0101 OK Jihlava 33:01 + 13:07
6. Nosek Jakub SJH0002 SJH Jindřichův Hradec 35:21 + 15:27
7. Poláček Tomáš PZR0102 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 40:08 + 20:14
8. Kašpárek Ladislav SJI0102 OK Jihlava 61:01 + 41:07
H16
2.70 km, 40 m, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šenkýř Matěj SJI9902 OK Jihlava 25:00
2. Žanda Jan CTB9901 SK OB Chotěboř 28:19 + 3:19
3. Hybeš David CHT9903 OOB SK Chrast 47:56 + 22:56
H18
3.30 km, 55 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Nechuta David PZR9701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 32:30
H21C
4.90 km, 100 m, 27 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 8900
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Bravený Vít ZBM9102 SK Žabovřesky Brno 33:49 8968
2. Prášil Marek TTR7301 OOB Třebíč 33:59 + 0:10 8925
3. Kamenický Matěj LPU9036 OK Lokomotiva Pardubice 34:26 + 0:37 8807
4. Venhoda Milan SJI7104 OK Jihlava 37:55 + 4:06 7897
5. Pospíšil Vít PGP6803 SK Praga 38:15 + 4:26 7810
6. Klusáček Matěj ZBM8923 SK Žabovřesky Brno 38:42 + 4:53 7693
7. Klusáček Jan ZBM9301 SK Žabovřesky Brno 39:42 + 5:53 7432
8. Kamenický Tobiáš OSN9339 SK OS Nové Město n. M. 40:56 + 7:07 7110
9. Bravený Adam VBM8801 VSK Mendelu Brno 41:24 + 7:35 6988
10. Kamenický Jeroným OSN9549 SK OS Nové Město n. M. 42:14 + 8:25 6770
11. Frýba Dominik SJI9702 OK Jihlava 43:56 + 10:07 6326
12. Grundman Vojtěch CHC8801 K.O.B. Choceň 44:27 + 10:38 6191
13. Fiala Petr LPU8701 OK Lokomotiva Pardubice 45:50 + 12:01 5830
14. Pátek Michal CHC8603 K.O.B. Choceň 46:25 + 12:36 5677
15. Sháněl Jan CHC9402 K.O.B. Choceň 48:11 + 14:22 5216
16. Málek Jan PZR9505 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 49:14 + 15:25 4942
17. Novák Pavel CTB8101 SK OB Chotěboř 51:13 + 17:24 4424
18. Slabý Jan ZHR7900 TJ Zhoř 51:37 + 17:48 4319
19. Hladílek Jan PZR8814 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 53:54 + 20:05 3723
20. Koumar František SJI9501 OK Jihlava 53:56 + 20:07 3714
21. Martinec Petr CHT8502 OOB SK Chrast 55:09 + 21:20 3397
22. Štěpánek Milan KUO8301 KOB Ústí nad Orlicí 58:31 + 24:42 2517
23. Kočí Martin VBM8702 VSK Mendelu Brno 60:24 + 26:35 2025
24. Novohradský Petr PZR8903 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 63:09 + 29:20 1307
25. Jambor Lukáš CHT8805 OOB SK Chrast 68:41 + 34:52
26. Kopic Jiří JHB9107 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 81:56 + 48:07 0
H21D
3.40 km, 75 m, 17 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 336
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Autrata Daniel TBM9012 KOS TJ Tesla Brno 35:25 377
2. Culka Josef JHB8607 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:14 + 5:49 329
3. Hudera Jiří NNN8601 Neregistrovaní 43:42 + 8:17
4. Pobuda Michal SJH7403 SJH Jindřichův Hradec 44:16 + 8:51 303
5. Nešetřil Tomáš CHT OOB SK Chrast 44:40 + 9:15
6. Smejkal Martin NNN8500 Neregistrovaní 52:51 + 17:26
7. Hanousek Martin CTB7910 SK OB Chotěboř 53:43 + 18:18 224
8. Culka Josef JHB6202 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 54:55 + 19:30 214
9. Pospíchal Tomáš 57:33 + 22:08
10. Záboj Petr SJI7202 OK Jihlava 60:19 + 24:54 169
11. Kašpárek Ladislav SJI7301 OK Jihlava 63:44 + 28:19 141
H35
4.00 km, 75 m, 20 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Prášil Aleš SJI7415 OK Jihlava 32:26
2. Zrník Tomáš OSN7118 SK OS Nové Město n. M. 33:06 + 0:40
3. Vítek Jaroslav SJI7201 OK Jihlava 35:16 + 2:50
4. Orany Tomáš SJI7311 OK Jihlava 37:14 + 4:48
5. Milán Radek 38:28 + 6:02
6. Dundáček Milan SJH6902 SJH Jindřichův Hradec 43:24 + 10:58
7. Kinšt David SJH7901 SJH Jindřichův Hradec 48:46 + 16:20
8. Nechanický Pavel OSN7209 SK OS Nové Město n. M. 48:53 + 16:27
9. Vacek Milan SJI6901 OK Jihlava 59:05 + 26:39
10. Jelínek Jaromír CTB7702 SK OB Chotěboř 68:09 + 35:43
H45
3.30 km, 50 m, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Klusáček Martin TTR5601 OOB Třebíč 30:04
2. Procházka Tomáš LPU6503 OK Lokomotiva Pardubice 32:16 + 2:12
3. Parkan Jiří SJH6801 SJH Jindřichův Hradec 33:44 + 3:40
4. Půlpán Roman CHC6501 K.O.B. Choceň 34:25 + 4:21
5. Rachůnek Stanislav SJI6801 OK Jihlava 34:46 + 4:42
6. Kaňák Petr SJI6115 OK Jihlava 35:36 + 5:32
7. Kamenický Radan OSN6004 SK OS Nové Město n. M. 36:41 + 6:37
8. Čejka Miloslav JHB6002 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 37:31 + 7:27
9. Suk Marek PZR6701 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 37:31 + 7:27
10. Šuler Josef TBM6005 KOS TJ Tesla Brno 37:37 + 7:33
11. Žanda Jan CTB6701 SK OB Chotěboř 38:22 + 8:18
12. Pilný Jaroslav LPU6905 OK Lokomotiva Pardubice 39:07 + 9:03
13. Kopecký Zdeněk SJI6002 OK Jihlava 39:19 + 9:15
14. Petráček Aleš SJI6301 OK Jihlava 39:21 + 9:17
15. Kubičko Petr SJH6901 SJH Jindřichův Hradec 40:45 + 10:41
16. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:11 + 11:07
17. Sysel Svatobor TTR6202 OOB Třebíč 42:22 + 12:18
18. Havlík Milan SJH6201 SJH Jindřichův Hradec 48:00 + 17:56
19. Kafka Václav SJI6001 OK Jihlava 50:52 + 20:48
20. Kopáček Miroslav CHT6049 OOB SK Chrast 51:11 + 21:07
21. Šenkýř Vladimír SJI6000 OK Jihlava 52:43 + 22:39
H55
2.90 km, 30 m, 15 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Blecha Ladislav FJI5106 SK FREE Jihlava 34:44
2. Orálek Miroslav TTR5201 OOB Třebíč 35:16 + 0:32
3. Paulíček Jiří SJI4911 OK Jihlava 36:13 + 1:29
4. Nosek Vladimír SJH5901 SJH Jindřichův Hradec 36:56 + 2:12
5. Sláma Dušan TBM4730 KOS TJ Tesla Brno 39:36 + 4:52
6. Jelínek Luboš RUZ5504 TJ Růžená 42:03 + 7:19
H65
2.40 km, 35 m, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Gřunděl Ivan SJH4201 SJH Jindřichův Hradec 39:03
2. Pospíšil Jiří PZR4321 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 41:56 + 2:53
HDR
2.40 km, 20 m, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Stoklasová Zuzana OSN0454 SK OS Nové Město n. M. 13:51
2. Prášil Šimon TTR0901 OOB Třebíč 15:15 + 1:24
3. Vítková Hana SJI0750 OK Jihlava 15:50 + 1:59
4. Rachůnek Stanislav SJI0602 OK Jihlava 16:32 + 2:41
5. Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 16:48 + 2:57
6. Prášil Jakub SJI0702 OK Jihlava 17:17 + 3:26
7. Milánova Viktorka 18:20 + 4:29
8. Dalecký Jan CHT OOB SK Chrast 18:23 + 4:32
9. Červinka Adam OSN SK OS Nové Město n. M. 18:41 + 4:50
10. Prášil Adam SJI OK Jihlava 19:01 + 5:10
11. Martin Skocílek CHT OOB SK Chrast 19:29 + 5:38
12. Frýba Matyáš SJI0700 OK Jihlava 20:22 + 6:31
13. Anežka Skocílková CHT OOB SK Chrast 20:40 + 6:49
14. Kamenická Tereza Ester OSN0888 SK OS Nové Město n. M. 21:20 + 7:29
15. Černý Vojtěch SJI0603 OK Jihlava 25:44 + 11:53
16. Oranyová Sylva SJI0751 OK Jihlava 26:46 + 12:55
17. Eliška Dvořáčková NNN0002 Neregistrovaní 39:09 + 25:18
18. Dvořáček Jan TTR0701 OOB Třebíč 39:32 + 25:41
19. Pilná Anička CHT OOB SK Chrast 54:07 + 40:16
P
2.40 km, 35 m, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Šulerová Pavlína TBM9151 KOS TJ Tesla Brno 22:32
2. Červinka Jan OSN SK OS Nové Město n. M. 25:16 + 2:44
3. Bravená Alexandra VBM6155 VSK Mendelu Brno 28:28 + 5:56
4. Syslová Petra 31:36 + 9:04
5. Roman Jirka 34:07 + 11:35
6. Malecha Matěj 35:01 + 12:29
7. Prášilová Mirka 36:05 + 13:33
8. Hochmanová Kája 38:10 + 15:38
9. Roušová Marie OSN SK OS Nové Město n. M. 49:45 + 27:13
10. Vágnerová Iva CTB SK OB Chotěboř 54:17 + 31:45
11. Kaňáková Petra SJI8751 OK Jihlava 61:13 + 38:41
12. Fikar Jan CTB7802 SK OB Chotěboř 69:46 + 47:14