Výsledky závodu: Oblastní žebříček

Datum:
05.10.2014
Místo konání:
Písek, Na křižatkách
Pořadatel:
OPI - Orientační sporty Písek
Mapa:
Hromová Jedle, 1:10000
Ředitel závodu:
Blažek Vojtěch - R3
Hlavní rozhodčí:
Paulerová Eva - R3
Stavitel tratí:
Hartvich Otto - R3
JURY:
Rychtecký Josef, Hošek Radim, Hudečková Helena
Protokol:
Celkem se zúčastnilo 183 závodníků. Závod proběhl bez problémů. Nenastaly žádné technické potíže.
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D21K     D35     D45     D55     D65     DF     H10     H12     H14     H18     H21     H21K     H35     H45     H55     H65     HDR     HF     P    
D10
1.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pracková Ema RIC0451 OB Říčany 13:53
2. Solarová Tereza VSP0452 USK Praha 17:44 + 3:51
3. Teringlová Vendula VCB0451 TJ OB České Budějovice 18:15 + 4:22
4. Kotenová Markéta RIC0651 OB Říčany 34:35 + 20:42
5. Kotenová Barbora RIC0452 OB Říčany 37:15 + 23:22
D12
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Safaríková Lucie CST0351 OB Strakonice 18:49
D14
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ash Kristina OCB0051 OC České Budějovice 26:47
2. Svobodová Anna KTA0151 SK Kotnov Tábor 27:50 + 1:03
3. Klimesová Sarlota KRE0051 OOB TJ Sokol Křemže 30:21 + 3:34
4. Sevcíková Katerina PCB0151 SKP České Budějovice 31:49 + 5:02
Nováková Katerina KRE0052 OOB TJ Sokol Křemže DISK
D16
2.90 km, 13 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srámková Hana RIC0051 OB Říčany 26:54
2. Stefanyuková Eliska CST9851 OB Strakonice 45:51 + 18:57
3. Svobodová Jana KTA9951 SK Kotnov Tábor 46:53 + 19:59
D18
4.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Westin Emilie POL9801 40:28
2. Gottfriedová Adéla VCB9755 TJ OB České Budějovice 55:41 + 15:13
3. Plánicková Eva SOB9750 SOBSA 59:45 + 19:17
D21
4.50 km, 20 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 4404
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Teringlová Martina VCB7851 TJ OB České Budějovice 36:37 4560
2. Hulcová Pavla KSH7753 OOB TJ Kašperské Hory 37:04 + 0:27 4508
3. Vyhnálková Marie RIC0151 OB Říčany 40:11 + 3:34 4146
4. Hrstková Vladena ZBM8787 SK Žabovřesky Brno 40:52 + 4:15 4067
5. Míková Lenka KSU7653 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 45:19 + 8:42 3550
6. Westin Kjersti PGP9255 SK Praga 48:18 + 11:41 3204
7. Precechtelová Tereza DOB8971 KOB Dobruška 48:48 + 12:11 3146
8. Chumová Jana SLP7451 OOB Slavia Praha 49:55 + 13:18 3016
9. Soudková Martina TCB8551 SK Technik České Budějovice 51:48 + 15:11 2798
10. Srámková Iva RIC7251 OB Říčany 53:45 + 17:08 2572
11. Fencíková Vladislava JHB6553 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 57:57 + 21:20 2084
12. Jenícková Katerina CST9501 OB Strakonice 61:45 + 25:08
13. Stehlíková Anna RIC9750 OB Říčany 67:10 + 30:33 1015
14. Vyhnálková Eva RIC7552 OB Říčany 68:53 + 32:16
15. Machová Miroslava KRE9451 OOB TJ Sokol Křemže 69:49 + 33:12 707
16. Jílková Radka ZBP7751 OOB SK Zbraslav 84:07 + 47:30 0
D21K
4.00 km, 19 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Jandová Katerina SPI8701 73:47
D35
4.00 km, 19 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Simerková Olga PGP7551 SK Praga 39:25
2. Hrstková Dana SJI6051 OK Jihlava 40:50 + 1:25
3. Sedivá Miroslava EKP5750 VŠTJ Ekonom Praha 45:48 + 6:23
4. Kavková Dana SCP6150 OK Sparta Praha 46:27 + 7:02
5. Andrade Milena 24C OK Vršovice 47:08 + 7:43
6. Tichá Jana TJH6451 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 48:21 + 8:56
7. Pracková Zita RIC7850 OB Říčany 48:33 + 9:08
8. Solarová Zuzana VSP7750 USK Praha 52:22 + 12:57
9. Westin Lenka POL7101 53:47 + 14:22
10. Kurfürstová Magdalena FSP7852 VŠTJ Stavební fakulta Praha 55:05 + 15:40
11. Soudková Alena TCB5851 SK Technik České Budějovice 56:47 + 17:22
12. Plánicková Libuse SOB7250 SOBSA 60:25 + 21:00
13. Svobodová Martina KTA7151 SK Kotnov Tábor 62:04 + 22:39
14. Gottfriedová Marcela VCB7055 TJ OB České Budějovice 65:00 + 25:35
15. Machová Ivana KRE6451 OOB TJ Sokol Křemže 66:59 + 27:34
16. Klimesová Lenka KRE7501 OOB TJ Sokol Křemže 75:05 + 35:40
17. Nováková Alena KRE7450 OOB TJ Sokol Křemže 82:49 + 43:24
18. Kotenová Klára RIC7252 OB Říčany 101:46 + 62:21
Kopecká kveta XYZ DISK
D45
3.00 km, 14 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hudecková Helena KTA6951 SK Kotnov Tábor 30:39
2. Kovarícková Darja KRE6352 OOB TJ Sokol Křemže 35:22 + 4:43
3. Zemanová Alena KTA6351 SK Kotnov Tábor 42:22 + 11:43
4. Troupová Vladena KRE6351 OOB TJ Sokol Křemže 44:27 + 13:48
5. Hejzlarová Vladimíra VCB5651 TJ OB České Budějovice 44:32 + 13:53
6. Perinková Irena BBM6550 BETA URSUS Orienteering 49:12 + 18:33
D55
2.70 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pokorná Eva TCB5751 SK Technik České Budějovice 46:23
D65
2.40 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boucková Ludmila OCB4351 OC České Budějovice 60:21
2. Hudecková Alena KTA4351 SK Kotnov Tábor 103:12 + 42:51
DF
1.10 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Janovská Lucie XYZ0502 27:22
2. Cerna Barbora XYZ 36:39 + 9:17
3. Bogusovska Alzbeta XYZ 38:14 + 10:52
4. Vozobulová Viktorie XYZ0601 40:37 + 13:15
H10
1.50 km, 6 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Pelc Matyás CST0401 OB Strakonice 15:43
2. Solar Adam VSP0603 USK Praha 18:25 + 2:42
3. Sobotka Radim XYZ 29:52 + 14:09
H12
1.70 km, 7 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Srámek Jaromír RIC0303 OB Říčany 15:59
H14
2.30 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Plánicka Viktor SOB0000 SOBSA 28:34
H18
4.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Ruta Vojtech KTA9701 SK Kotnov Tábor 46:26
2. Novák Radek PVD9601 OOB TJ Sokol Pražák 49:21 + 2:55
3. Ash Adam OCB9701 OC České Budějovice 80:15 + 33:49
H21
5.40 km, 23 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 6881
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Prikryl Petr ZBM6708 SK Žabovřesky Brno 37:27 7145
2. Safarík Ivo CST7401 OB Strakonice 39:28 + 2:01 6789
3. Pelc Václav CST6702 OB Strakonice 39:55 + 2:28 6709
4. Hosek Radim DOB8737 KOB Dobruška 42:01 + 4:34 6338
5. Sedivy Jirí EKP5500 VŠTJ Ekonom Praha 42:47 + 5:20 6203
6. Teringl Radek VCB6502 TJ OB České Budějovice 43:10 + 5:43 6135
7. Hejzlar Josef VCB5601 TJ OB České Budějovice 43:49 + 6:22 6020
8. Kurfürst Pavel FSP7400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 45:50 + 8:23 5664
9. Tichy Martin TJH6401 TJ OK Tolar Jindřichův Hradec 47:01 + 9:34 5455
10. Sevcík Marek PCB6701 SKP České Budějovice 48:00 + 10:33 5281
11. Hulec Filip PCB9401 SKP České Budějovice 50:34 + 13:07 4827
12. Hosek Lubomír VCB6101 TJ OB České Budějovice 51:07 + 13:40 4730
13. Dnebosky Frantisek 24C8000 OK Vršovice 51:09 + 13:42
14. Vanek Petr ZBP7302 OOB SK Zbraslav 53:21 + 15:54 4336
15. Chum Jaroslav SLP6601 OOB Slavia Praha 53:40 + 16:13 4280
16. Hulec Jakub KSH8401 OOB TJ Kašperské Hory 57:12 + 19:45 3655
17. Srámek Petr RIC6905 OB Říčany 65:22 + 27:55 2212
18. Valter Petr KBP4500 KBP Praha 75:54 + 38:27 351
19. Tousek Filip ZBP7102 OOB SK Zbraslav 77:55 + 40:28 0
H21K
4.60 km, 21 kontrol, Rank. koef.: 1, KS koef.: 0, PB: 0
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
Body
1. Kouba Jan XYZ 62:33
2. Boucek Jakub OCB9501 OC České Budějovice 66:21 + 3:48 0
H35
4.60 km, 21 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Westin Kjel POL5601 35:31
2. Klimes Petr KRE7701 OOB TJ Sokol Křemže 37:51 + 2:20
3. Solar Jan VSP7303 USK Praha 44:08 + 8:37
4. Pesta Jirí MIL7201 Tesil Milevsko 46:21 + 10:50
5. Janda Libor SPI7501 47:35 + 12:04
6. Strelba Ondrej 5RC7500 neregistrovaní 49:41 + 14:10
7. Psenicka Jirí TCB6301 SK Technik České Budějovice 54:08 + 18:37
8. Jenícek Jirí CST7101 OB Strakonice 55:51 + 20:20
9. Sobotka Petr XYZ 56:11 + 20:40
10. Cepek Pavel CST7301 OB Strakonice 56:13 + 20:42
11. Mares Ladislav MIL7202 Tesil Milevsko 56:18 + 20:47
12. Zizka Premysl MIL7301 Tesil Milevsko 58:03 + 22:32
13. Koten Pavel RIC7200 OB Říčany 65:31 + 30:00
14. Plánicka Jirí SOB6800 SOBSA 81:43 + 46:12
15. Hojdar Ivan XYZ 84:57 + 49:26
16. Samec Pavel XYZ7601 87:28 + 51:57
H45
3.70 km, 17 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Funda Jirí API6401 OK Andante Písek 32:20
2. Jirka Jirí ZPV5501 KOB ZPV Prostějov 32:55 + 0:35
3. Blabla Zdenek PCB5901 SKP České Budějovice 33:59 + 1:39
4. John Vladimír OLP5501 PSK Olymp Praha 35:00 + 2:40
5. Honsa Ludek ACB6301 ABK České Budějovice - Šumava 36:04 + 3:44
6. Blabla Zdenek PCB8101 SKP České Budějovice 39:24 + 7:04
7. Majer Vítek PCB8301 SKP České Budějovice 41:32 + 9:12
8. Hrstka Vladislav JHB5702 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 41:50 + 9:30
9. Kavka Jirí SCP5900 OK Sparta Praha 43:07 + 10:47
10. Soudek Vojtech TCB5601 SK Technik České Budějovice 46:30 + 14:10
11. Mrazík Karel KRE5901 OOB TJ Sokol Křemže 46:34 + 14:14
12. Psenicka Miloslav TCB6101 SK Technik České Budějovice 48:45 + 16:25
13. Kopecky Martin XYZ 52:36 + 20:16
14. Hudecek Jaroslav KTA6501 SK Kotnov Tábor 61:55 + 29:35
15. Patera Tomás XYZ 67:18 + 34:58
H55
3.00 km, 12 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Safarík Bedrich CST4601 OB Strakonice 31:04
2. Rychtecky Josef VCB4801 TJ OB České Budějovice 32:49 + 1:45
3. Kríz Pavel PZR4800 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 33:04 + 2:00
4. Denemarek Oldrich BBM5100 BETA URSUS Orienteering 38:19 + 7:15
5. nechyba jiri 61C5300 Stara Hut 48:53 + 17:49
6. Sluka Ivan DCE KOB Dobřichovice 77:18 + 46:14
H65
2.70 km, 11 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Boucek Václav OCB4101 OC České Budějovice 39:51
2. Ondruska Vladimír MIL4601 Tesil Milevsko 39:55 + 0:04
3. Pich Josef CST4002 OB Strakonice 47:14 + 7:23
4. Pokorny Karel TCB4701 SK Technik České Budějovice 48:24 + 8:33
5. Rakovec Milos SCP4500 OK Sparta Praha 49:55 + 10:04
6. Prikryl Kamil PBM4134 TJ Spartak 1. Brněnská 75:19 + 35:28
7. Hanák Milan FSP3400 VŠTJ Stavební fakulta Praha 92:59 + 53:08
HDR
1.10 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Hojdar Jakub XYZ 12:49
2. Malhocky Ondrej XYZ1001 18:18 + 5:29
3. Bogusovsky Albert XYZ 20:55 + 8:06
4. Toncarová Katka PVD0951 OOB TJ Sokol Pražák 21:18 + 8:29
5. Hojdar Jan XYZ 25:02 + 12:13
6. Sobotkova Lada XYZ 26:39 + 13:50
7. Bryndova Alzbeta XYZ 26:40 + 13:51
8. Dolezeova Vendula KTA0751 SK Kotnov Tábor 27:04 + 14:15
9. Dolezelova Jolana KTA1151 SK Kotnov Tábor 28:02 + 15:13
10. Kouba Jan XYZ 28:22 + 15:33
11. Novák Michal XYZ1101 33:01 + 20:12
12. Sobotka Ivo XYZ 40:43 + 27:54
13. Brynda filip XYZ 40:44 + 27:55
14. Hulec Frantisek KSH1101 OOB TJ Kašperské Hory 46:18 + 33:29
15. Míka Ondrej XYZ1002 47:19 + 34:30
16. Baum Eckart XYZ 48:26 + 35:37
17. Chumová Lada SLP OOB Slavia Praha -667:57 +
18. Lusková Eliska XYZ -673:22 +
19. Janovská Monika XYZ0701 -685:27 +
Vozobule Stepan XYZ0901 DISK
Janda Filip XYZ DISK
HF
1.10 km, 5 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Svoboda Jan KTA0701 SK Kotnov Tábor 26:33
2. Kovár Vít XYZ0602 28:53 + 2:20
3. Pelc Tadeás CST0601 OB Strakonice 29:28 + 2:55
4. Simerka Ondrej PGP0800 SK Praga 31:07 + 4:34
5. Solar Daniel VSP0901 USK Praha 34:00 + 7:27
6. Simerka Jakub PGP0407 SK Praga 37:34 + 11:01
7. Teringl Vojtech VCB0702 TJ OB České Budějovice 37:55 + 11:22
8. Novák Vítek XYZ0603 39:04 + 12:31
9. Klimes Jan KRE0701 OOB TJ Sokol Křemže 39:38 + 13:05
10. Hlavácek Jan XYZ9801 46:20 + 19:47
P
2.00 km, 10 kontrol
Místo
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Čas
Ztráta
1. Miksa Miroslav JHB7102 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 31:38
2. Hlavatá Pavla 6YC Neregistrovaní 32:54 + 1:16
3. Kazdová Dana 24C8150 OK Vršovice 37:13 + 5:35
4. Hlavácek Oldrich XYZ7001 37:43 + 6:05
5. Grabec Pavel XYZ2222 44:03 + 12:25
6. Kovár Libor XYZ7401 44:29 + 12:51
7. Vozobulová Lenka XYZ7501 56:23 + 24:45
8. Zahrádka Jirí SCR7801 63:12 + 31:34
9. Cerná Katerina XYZ7502 93:38 + 62:00
10. Reitinger Jonas XYZ 97:04 + 65:26
11. Sluka Martin DCE KOB Dobřichovice -642:19 +
Malhocky Boris XYZ7503 DISK
13. Andrade Miriam 24C OK Vršovice